Detalizēts vietņu izstrādes izmaksu sadalījums

vietņu izstrādātājsMūsdienās gandrīz visiem ir nepieciešama vietne. Ja esat bizness, jums ir nepieciešama vietne, lai izveidotu savienojumu ar klientiem; nav svarīgi, vai tu esi tikpat liels kā Walmart, vai arī tad, ja esi uzņēmējs, kurš dibini savu mazo biznesu.


Varat arī izmantot vietni, lai sazinātos ar sava hobija faniem vai tiešsaistē parādītu sava hobija saturu. Daudz vairāk izmanto savas tīmekļa vietnes kā emuārus un piesaista sekošanu, it īpaši, ja viņi ir ārštata darbinieki vai sava veida mākslinieki.

Bet daudzi cilvēki pilnībā nezina, kas nepieciešams vai maksā vietnes izveidošanai no nulles. Lai arī personīgās vietnes ir biežāk nekā jebkad agrāk, ir grūti iepriekš pamanīt visas vietnes izstrādes izmaksas, jo process ir sarežģīts.

Šajā rokasgrāmatā mēs dziļi padziļināsimies vietņu izstrādes kopējās izmaksās no sākuma līdz beigām un sniegsim vispārēju aprēķinu, lai jūs zināt, kas sagaidāms, kad nolemjat izveidot vai pasūtīt savu digitālo telpu. Sāksim!

Kas ietekmē vietnes izstrādes izmaksas?

Ir daudz faktoru, kas var ietekmēt jūsu vietnes kopējās attīstības izmaksas. Bet ir arī četri personiski aspekti, kuru dēļ jūsu vietne var kļūt lētāka vai dārgāka.

Naudas

Acīmredzami tas, cik daudz naudas jums ir uz rokas vietnes izveidošanai un darbībai, nosaka rīkus, kurus varat izmantot tās izveidošanai, vietnes veidu, kuru varat izveidot, un kādi resursi ir pieejami. Vairāk naudas nozīmē, ka varat izveidot dārgāku vietni ar potenciāli lielāku atdevi un mazāk naudas nozīmē, ka jums ir ierobežoti rīki jūs varēsit visu apvienot.

Tomēr monetārajā faktorā faktiski ir vieglāk strādāt lielākajā daļā situāciju, jo tas ir vis elastīgākais. Jūs vienmēr varat nopelnīt vairāk naudas vai atlikt savas mājas lapas veidošanu, līdz būs lielāks budžets. Pārējie potenciāli ietekmējošie faktori ne tuvu nav tik elastīgi.

Laiks

laiks mājas lapu izstrādeiLaiks, kas jums jāizveido vietnei, ietekmē arī tās kopējās izstrādes izmaksas. Ilgāks laika periods dod jums papildu laiku, lai pārliecinātos, ka vietne ir veidota pareizi un tajā nav būtisku kļūdu vai trūkumu.

Īsāks laika posms var nozīmēt, ka jums jāpavada papildu nauda dārgai palīdzībai vai rīkiem vai arī jums nav pietiekami daudz laika, lai pareizi atkļūdotu vietni un pārliecinātos, ka tā ir patīkama pieredze jūsu apmeklētājiem.

Turklāt jebkura ārēja palīdzība, kuru jūs noīrējat savas vietnes izveidošanai vai aizpildīšanai, iespējams, iekasēs lielāku maksu, ja atrodaties laika trūkumā. Tīmekļa izstrādātāja algošana, lai izveidotu jūsu vietni divu nedēļu laikā, maksā vairāk, nekā maksājot par vietnes izveidošanu divu mēnešu laikā..

Vienā gadījumā viņiem var nākties atlikt citus projektus un noteikt prioritāti jūsu pašu, maksājot ienākumus no citiem klientiem. Otrkārt, viņiem ir daudz laika, lai līdzsvarotu jūsu vietni ar citiem projektiem, un viņi var iekasēt no jums zemāku likmi.

Tehniskās zināšanas

Ja jums ir tehniskās zināšanas, lai izveidotu lielu daļu no vietnes arhitektūras vai aparatūras, jūs varat ietaupīt tūkstošiem dolāru, nevis iegādāties šos sevis aspektus. Tehniskās zināšanas maksā laiku un, iespējams, naudu, atkarībā no tā, vai jums ir grāds tīmekļa vietnes veidošanā. Bet tas varētu netieši ietaupīt naudu jūsu vietnes projektā vēlāk.

Piezīme: Izvēloties labi pazīstamu vietņu veidotāju, dārgais process būs daudz lētāks nekā tas būtu, pieņemot darbā profesionālu dizaineru

Protams, jūs vienmēr varat uzzināt, kā izveidot daudzus vietnes aspektus, pat ja jūs to vēl nezināt. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams daudz laika uz rokām, lai aptvertu gan tēmas pamatus, gan sarežģītību, pirms sākat nopietni veidot savu vietni. Kā redzat, kompromiss notiek ar laiku, ja vēlaties ietaupīt naudu, izmantojot savu tehnisko kompetenci.

Projektēšanas prasmes

web dizaina prasmesJūs varat arī ietaupīt naudu vai maksāt vairāk naudas atkarībā no savām dizaina prasmēm. Ja jums nav dizaina iespējas, lai jūsu vietne būtu pievilcīga un vizuāli efektīvs jūsu apmeklētājiem, jums būs jāpieņem darbā kāds, kurš to dara, palielinot jūsu vietnes kopējo budžetu.

Taisnība ir arī pretēja; Jūs varat ietaupīt naudu, ja pats darāt visus dizaina elementus, lai gan tas jums prasa papildu laiku.

Kopumā pilnīgas vietnes izstrādes izmaksu samazināšana vienā numurā ir neapmierinātība. Ir pārāk daudz mainīgo, lai tos ņemtu vērā, un tas var ietekmēt beigu izmaksas. Tāpēc sadalīsim katru vietnes attīstības projekta daļu un nāksim klajā ar katra kopējām izmaksām.

Plānošana

plānošanas processJūsu vietnes plānošanas posms ne vienmēr maksā jums vienu dolāru. Bet tas jums prasa laiku, un jo ilgāk jūs tērējat savas vietnes plānošanai, jo vairāk laika jums būs jāpavada projektam kopumā vai jo vairāk naudas jums būs jāpavada, lai kompensētu zaudēto laiku.

Priekšrocība tam, ka tērējat daudz laika savas tīmekļa vietnes plānošanai, ir tā, ka jums ir mazāka iespēja vēlāk saskarties ar problēmām vai dizaina grūtībām.

Vienmēr ieteicams rūpīgi plānot savu vietni no augšas uz leju, ja plānojat pieņemt darbā palīdzību no ārpuses. Jūs varēsit sniegt detalizētus norādījumus darbiniekiem, samazinot iespēju, ka viņi uzbūvē kaut ko tādu, kas nedarbojas jūsu vajadzībām.

Turklāt, rūpīga vietnes plānošana ļauj precīzi aprēķināt vietnes kopējās izstrādes izmaksas. Tas ir tāpat kā dažāda veida māju celtniecība; lētākas mājas parasti ir mazākas, un tajās nav tik daudz istabu vai labierīcību, savukārt lielākas mājas ar vairākām abām noteikti maksā vairāk.

Jums būs nepieciešams arī plāns kopējam apmeklētāju skaitam, ko varat sagaidīt savai vietnei, jo tas ietekmē servera vietas un resursu daudzumu, kas jums nepieciešams vietnes drošai mitināšanai..

Kopumā, lai arī jūsu tīmekļa vietnes izstrādes plānošanas posms jums nemaksā neko daudz, nelieciniet par laika izmaksām. Tas neapšaubāmi ir vissvarīgākā procesa sastāvdaļa.

Kopējās izmaksas: 0 USD, bet ievērojams laiks.

Dizains

Nākamais mājas lapas izstrādes posms ir dizains. Šajā posmā jūs izvēlaties elementus, kas veido jūsu faktisko vietnes interjeru, tā izkārtojumu un izmantošanu jūsu apmeklētājiem. Ir daudz aspektu, kas var ietekmēt beigu izmaksas.

Izmērs

Iesākumā lielākajai daļai vietņu, kas ir lielākas, arī maksā vairāk, gan servera resursu dēļ, gan arī papildu laika dēļ, kas nepieciešams, lai noformētu vairākas lapas un pārliecinātos, ka tās atbilstoši mijiedarbojas, pat ja vairākas lapas būtībā ir kopijas. Mazākas vietnes ir gan ātrākas, gan lētākas daudzos gadījumos, kaut arī lapas cena var ievērojami svārstīties atkarībā no šo lapu dizaina elementiem un to vispārējās funkcionalitātes.

Piemēram, pamata emuārs ar piecām lapām var maksāt tikai līdz USD 1000, savukārt sarežģītāka vietne ar 12 lapām varētu maksāt vairākus tūkstošus dolāru.

Veids

e-komercijas biznessIzveidotās vietnes tips obligāti diktē to funkciju un funkcionalitātes veidus, kas jums jāiekļauj vietnes arhitektūrā, lai jūs varētu apkalpot savus apmeklētājus vai vajadzības. Piemēram, e-komercijas vietnēm ir vajadzīgas iepirkšanās lapas, digitāli iepirkšanās ratiņi un papildu aizsardzība jūsu klientiem.

Ir četras plašas vietņu kategorijas, par kurām jūs varētu maksāt

 • Informatīvs, mazs bizness vai emuārs: šīs vietnes ir vismazākās apkārtnē un parasti kalpo nišas mērķiem privātpersonām vai nelielām apmeklētāju vai klientu grupām. Parasti tie ir no trim lapām līdz 16 lapām atkarībā no to precīzas izmantošanas. Jūs varat sagaidīt, ka šāda veida vietnes darbosies dažus tūkstošus dolāru, ja vēlaties, lai tās lielākoties neatkarīgi izstrādātu darbuzņēmējs vai aģentūra.
 • Korporatīvā: šīs tīmekļa vietnes ir izveidotas uzņēmumam, un atkarībā no uzņēmuma lieluma un sniegtās informācijas var būt līdz 25 līdz 75 lapām. Parasti tie ir no 10 000 līdz 40 000 USD atkarībā no sarežģītības.
 • E-komercija: e-komercijas vietnes vai tiešsaistes veikali, kuros var būt simtiem vai tūkstošiem produktu, kuru dēļ ir jāizstrādā vairākas iepirkšanās lapas, klientu apkalpošanas lapas, iepirkumu grozi un daudz kas cits. Tie var maksāt jebkur no dažiem tūkstošiem dolāru līdz USD 50 000 atkarībā no to lieluma. Liela daļa no šīm izmaksām ir attīstības prasību dēļ, lai tīmekļa vietni vispirms padarītu par drošu e-komercijas veikalu.
 • Uz datu bāzēm balstīta vietne / vietnes lietojumprogramma: šīs vietnes ir informatīvi resursi, no kuriem labumu gūst citas vietnes un atsevišķi lietotāji. Viņiem ir nepieciešami labi servera resursi un drošība, jo tos galvenokārt izmanto datu vākšanai, apkopošanai, sakārtošanai un datu nodošanai citiem lietotājiem. Tie var viegli maksāt desmitiem tūkstošu dolāru.

Plašsaziņas līdzekļi

Jebkura vietne, kas ietver multividi, piemēram, videoklipus, tērzēšanas funkcijas vai interaktīvas slaidrādes, maksās dārgāk nekā vietnes, kurām nav šāda veida saskarnes. Kopējās izmaksas var krasi atšķirties. Dažas multivides funkcijas to lieluma dēļ kopumā ir tikai daži simti dolāru, savukārt citas var novirzīt līdz USD 10 000, it īpaši, ja jums ir nepieciešama jauna multivides kaste katrā lapā.

Kopējās izmaksas: USD 300–15 000

Būvniecība

Kad esat izstrādājis katru savas vietnes aspektu, varat pāriet uz procesa izveides fāzi. Šajā posmā jums būs jātērē nauda, ​​lai faktiski izveidotu savu vietni gan priekšpusē, gan aizmugurē, kā arī jāizstrādā efektīvas lietotāja saskarnes..

UI būvniecība

Jums jāprojektē un jākonstruē lietotājam draudzīgs interfeiss, kā arī vispārēja tēma, kas pieved cilvēkus jūsu vietnei un piesaista viņu uzmanību, tāpēc viņi nekavējoties nepamet. UI uzbūve ir tikpat svarīga kā citi vietņu veidošanas elementi; tas ietver detalizētu izpēti jūsu mērķauditorijai, kā arī konkurentu padziļinātu analīzi, lai jūs neveidotu kaut ko citu vietnes tiešu kopiju. Tā vietā jūs vēlaties izmantot konkurentu stiprās puses un padarīt tos par saviem spēkiem.

Tad jums būs jānāk klajā ar “stiepļu rāmi” un vispārīgu lietotāja interfeisa prototipu un jāparāda tas dažiem cilvēkiem, lai jūs zināt, vai jums vajadzētu turpināt. Lietotāja saskarnes izstrādāšana var radīt summu no 500 līdz vairākiem tūkstošiem dolāru atkarībā no lieluma un izstrādātājam vai aģentūrai piešķirtā laika..

Front-End attīstība

priekšējās daļas tīmekļa izstrādePēc lietotāja saskarnes jums būs jāveido savas vietnes priekšpusē. Jūsu vietnes priekšpusē ir viss, ko apmeklētājs var redzēt un ar kuru var mijiedarboties, tāpēc tas notiek pēc lietotāja saskarnes. Tas ietver visu, sākot no attēliem un multivides līdz kursora stilam līdz reģistrācijas pogām līdz pieteikšanās laukiem un procesiem.

Jūs vēlaties izveidojiet kaut ko atsaucīgu un lietotājam draudzīgu, kā arī kaut kas acīm patīkams. Šī celtniecības daļa var jums viegli maksāt vairākus tūkstošus dolāru, ja jums nav prasmju vai laika to izdarīt pats.

Attīstība aizmugurē

Pēc front-end, protams, ir back-end attīstība. Tas nozīmē visas programmatūras un cita koda rakstīšanu, kas nepieciešama, lai pārliecinātos, ka vietne darbojas pareizi. Kad kāds ievieto savu pieteikuminformāciju, lai pārliecinātos, ka process notiek nevainojami, jums ir jābūt vietņu fona arhitektūrai. Tas nozīmē arī jūsu vietnes integrāciju ar trešo personu pakalpojumiem un datu apstrādes rīkiem.

Pats par sevi tas ir viens no sarežģītākajiem būvniecības posmiem un var maksāt no USD 3000 līdz USD 15 000.

Iespējas

Vietnē iekļautās funkcijas obligāti ietekmē vietnes kopējās izmaksas. Interaktīvie multividi ir viena no vissvarīgākajām un saistošākajām funkcijām, ko varat nodrošināt savai vietnei, un daudzi uzņēmumi to iekļauj kā noklusējuma opciju, jo tā ir tik laba, lai ilgāk noturētu cilvēkus vietnē.

Interaktīvie multivides veidi var būt nelielas videospēles, vizuāli attēli, kas apmeklētājiem ļauj noklikšķināt uz dažādām opcijām, vai pat interaktīvas tērzēšanas sistēmas. Tomēr interaktīvie mediji prasa ļoti daudz laika un prasa daudz resursu, tāpēc tas var viegli maksāt līdz USD 10 000.

Jūs, iespējams, vēlēsities arī ieguldīt satura pārvaldības sistēmā, ja neizliksit ziņojumus uz iepriekš izveidotu platformu, piemēram, WordPress. Satura pārvaldības sistēmas ļauj jums un jūsu komandai pievienot vai rediģēt jūsu vietnē jau esošo informāciju, nemainot kodu. Tas var izraisīt arī vairākus tūkstošus dolāru.

Turklāt katra lapa, ko pievienojat savai vietnei, veido kopējās projekta izmaksas. Nav retums, ja viena lapa maksā 100 USD vai vairāk, atkarībā no satura, kas to aizpilda.

Mēs jau iepriekš pieminējām e-komerciju, bet vēlreiz, pievienojot šo funkcionalitāti jūsu vietnei, tas nopietni palielina kopējo cenu. E-komercijas funkcijas ietver maksājumu apstrādes sistēmas, iepirkumu grozus, norēķinu iespējas, produktu lapas un arī pārskata lapas, kurās klienti var atstāt atsauksmes. Jums var būt nepieciešams daudz e-komercijas satura, pamatojoties uz to, cik daudz produktu vēlaties pārdot vai parādīt. E-komercijas funkcija atkarībā no uzņēmuma lieluma var darboties līdz USD 20 000 vai vairāk.

Visbeidzot, daudzas vietnes izmanto arī datu bāzu integrācijas rīkus vai pakalpojumus. Īsumā šie apkopo datus, ko apkopojat par apmeklētājiem vai klientiem, un ievieto tos vienā resursā, kuru varat iegūt jūs vai citi cilvēki no jūsu komandas vai jūsu uzņēmuma. Tā ir obligāta īpašība daudziem uzņēmumiem un nopietniem tiešsaistes zīmoliem, tāpēc vairumam uzņēmumu ir jāpievieno vairāki tūkstoši dolāru kopējām izmaksām tikai tāpēc, lai viņi varētu nodrošināt datu bāzu integrāciju.

Vietņu veidotāja izmantošana

wix vs WordPress logotipsJaunas vietnes izveidošanai ir divas galvenās iespējas: varat izmantot vietņu veidotāju, piemēram, WordPress vai Wix, un izveidot savu vietni, izmantojot to iepriekš izstrādātos elementus un aparātu, vai arī varat nākt klajā ar pielāgotu vietni, kuru izstrādājis pats vai cits persona vai komanda, kas ir prasmīga šajā mākslā.

Vietņu veidotāja izmantošana ir daudz lētāka iespēja, un piekļuve vietņu veidotājam bieži ir iekļauta daudzās tīmekļa mitināšanas paketēs.

Vietņu veidotāji jums to ļauj “Velciet un nometiet” dažādus vietnes lapas elementus, piemēram, dialoglodziņus vai satura lodziņus, vietā, izmantojot iepriekš sagatavotu sistēmu vai piekārto sistēmu. Tie pamatā veido jūsu vietnes stiepļu ietvaru un ļauj jums aizpildīt saturu vai pielāgot dažādus logrīkus vai satura lodziņus pēc jūsu ieskatiem..

Tas ir salīdzinoši intuitīvs, un jums kopā var maksāt tikai dažus simtus dolāru. Jums, iespējams, būs jāmaksā dažas papildu maksas, pamatojoties uz tēmām vai multivides papildinājumiem; katrs vietņu veidotājs ir smalki atšķirīgs, un daži noteikti ir labāki nekā citi.

Piezīme: Ir kvalitatīvi bezmaksas vietņu veidotāji, taču premium klases lielākoties ir noderīgākas

Izmantojot pielāgotu vietni / izstrādājis izstrādātājs

Alternatīva ir daudz dārgāka tādas pielāgotas vietnes izveide, kuru izstrādājis izstrādātājs vai tīmekļa dizaina aģentūra.

Ārštata tīmekļa izstrādātājus var atrast salīdzinoši viegli, pateicoties daudzām ārštata tīmekļa vietnēm un satura tīkliem, kas šajās dienās ir pieejami. Ārštata darbinieki ir neatkarīgi darbuzņēmēji, kuri izveido jūsu vietni pēc tam, kad viņiem tiek piedāvāts darba piedāvājums, un summa, ko viņi var pieprasīt par saviem pakalpojumiem, var ļoti mainīties. Nav retums, ka ārštata darbinieki iekasē vairākus tūkstošus dolāru par pilnas vietnes izveidošanu no nulles ar vēl augstākām cenām, ja viņiem ir arī jāplāno un jāizstrādā vietne.

Kopumā, tā ir labāka ideja maksāt par dārgākiem ārštata darbiniekiem, kuriem ir daudz dažādu darbu zem jostas vai portfelī, nekā ir lēti iznomāt un nolīgt lētu brīvmākslinieku, kurš nezina, ko viņi dara.

Varat arī īrēt tīmekļa dizaina aģentūru. Tie ir profesionāli vietņu veidošanas uzņēmumi, kas darbojas līdzīgi kā ārštata darbinieki; jūs viņiem dodat priekšlikumu, un viņi sadarbojas ar jums, lai precizētu detaļas un izveidotu jūsu vietni, kad esat apmierināts. To izmantošanas priekšrocība salīdzinājumā ar brīvmākslinieku ir redzama laiks un detaļa. Tā kā viņi vada komandu, kas sastāv no vairākiem desmitiem vai simtiem cilvēku, viņi daudz ātrāk un efektīvāk var izlobīt lielākas un sarežģītākas tīmekļa vietnes, nekā var patstāvīgi strādājošs brīvmākslinieks..

Trūkums ir tas, ka tie ir daudz dārgāki. Daudzas augsta līmeņa tīmekļa dizaina aģentūras iekasē desmitiem tūkstošu vai simtu tūkstošu dolāru, lai izveidotu vietni no nulles.

Protams, pēdējā iespēja ir pašiem izveidot savu vietni, neizmantojot vietņu veidotāju. Tas teorētiski ir pilnīgi bez maksas, taču jums joprojām ir jāmaksā par servera mitināšanu un citiem elementiem. Tas jums arī maksā diezgan daudz laika un, iespējams, nav vērts piepūles, ja jums tomēr nav iemaņu un kompetences, lai izveidotu izcilu vietni.

Kopējās izmaksas: no USD 10 000 vairāk, atkarībā no izmantotā strādnieka un ieviestajām funkcijām.

Hostings / citas izmaksas

Ja jums ir sava vietne, jums vai nu jābūt saviem serveriem, kas izveido savienojumu ar internetu, vai, visbiežāk, izmantojiet tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tas ļauj citiem interneta lietotājiem piekļūt jūsu vietnei, saglabājot jūsu datus serveros, kas pastāvīgi ir savienoti ar tīmekli.

Hostinga pakalpojums

tīmekļa mitināšanaJūs maksājat par tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, galvenokārt izīrējot vietas serverī par mēneša vai gada maksu. Jūsu vietnes mitināšanas pakalpojuma veids un kvalitāte var ietekmēt daudzas lietas, tostarp:

 • servera resursus, piemēram, atmiņas vietu vai joslas platumu
 • Jūsu apmeklētāju iekraušanas laiki; labāki mitināšanas pakalpojumi ļauj atsaucīgāk ielādēt lapas
 • logrīki vai papildinājumi, kas palielina vai paplašina jūsu vietnes funkcionalitāti

Kopumā jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir liela nozīme jūsu vietnes centienu vispārējos panākumos un kvalitātē. Vietnes mitināšana var maksāt no USD 20 līdz vairākiem tūkstošiem dolāru gadā, pamatojoties uz servera resursiem. Ir vairāki pamata tīmekļa mitināšanas pakalpojumu veidi, kurus mēs varam sadalīt:

Dalīts hostings

Šis ir visvienkāršākais tīmekļa mitināšanas veids un ļauj jums iznomāt vietu, kuru koplietojat ar citiem cilvēkiem tajā pašā serverī. Jūs nesaņemat nelielu joslas platumu servera resursiem, taču to abonēšanas paketes parasti ir ļoti pieņemamas, un bieži vien tās piegādā vietņu veidotāji vai citas priekšrocības.

Starp tām ir labākās mitināšanas paketes maziem emuāriem vai citām vietnēm, kurām visu laiku nav jānodrošina augstākā līmeņa veiktspēja tūkstošiem apmeklētāju. Koplietošanas hostinga pakalpojumi maksā no USD 20 līdz USD 300 gadā

WordPress mitināšana

Jūs bieži redzēsit izraudzīto “WordPress” mitināšanu; tas ir tas pats, kas dalīta mitināšana, bet ar iepriekš instalētu WordPress. Šajās mitināšanas paketēs bieži ir iekļautas papildu priekšrocības vai funkcijas WordPress lietotājiem, un to cena ir aptuveni tāda pati kā koplietošanas mitināšanas plānos.

VPS-hostings-ca

VPS hostings (virtuālais privātais serveris)

Šis mitināšanas veids ļauj koplietot servera telpu ar citiem klientiem, bet programmatūras maģijas dēļ jums piešķir papildu resursus no šī servera – serveris tiek sadalīts “virtuālos” serveros katram lietotājam.

Tas būtībā ir labs vidusceļš starp sava servera esamību un zemāku izmaksu uzturēšanu, piemēram, ar kopīga hostinga pakalpojumu. Šīs paketes var maksāt no USD 200 līdz USD 700 gadā.

Dedicated Hosting

Kvalitātei veltīta servera mitināšana ir visdārgākā no visām iespējām, taču tā piešķir jūsu vietnei vai uzņēmumam savu serveri un visus ar to saistītos resursus. Tā kā šī ir vienīgā reālā iespēja lielajiem tiešsaistes uzņēmumiem vai multivides vietnei, kas dienā apmeklē tūkstošiem apmeklētāju. Dedicated serveri var maksāt no USD 1000 līdz USD 25 000 gadā.

Domēns

Papildus tīmekļa mitināšanai jums būs jāņem vērā salīdzinoši mazākas maksas par jūsu domēna vārdu. Īsumā – jūsu domēns ir jūsu vietnes tiešsaistes identitāte, kas raksturīga tikai jums un tikai jūsu zīmolam. Jūsu domēns paliek unikāls, kaut arī citās vietnēs var būt nosaukumi, kas līdzīgi jūsu vietnei.

Lai iegūtu šo priekšrocību, jums ir jāiegādājas domēna vārds un tas jāreģistrē katru gadu. Lai saglabātu stabilu zīmolu internetā, ir svarīgi, lai tam būtu domēna vārds un izveidojiet uzticamību gan saviem apmeklētājiem, gan Google; tas vietnēs ar saviem domēna vārdiem sacenšas konkurētspējīgāk, padarot to par obligātu funkciju nopietniem tiešsaistes uzņēmumiem vai vietnēm, kas vēlas augt.

arī ir liela loma, kad runa ir par tiešsaistes reklamēšanu. Jūsu domēna nosaukums nosaka, kur apmeklētāji tiek novirzīti, kad viņi noklikšķina uz jūsu reklāmām. Ja nenodrošināt savu individuālo domēnu, tas nozīmē, ka viņi var aiziet kaut kur citur, tērējot šos reklāmas dolārus.

Jūs varat iegādāties un reģistrēt domēna vārdu daudzos no tiem pašiem mitināšanas uzņēmumiem, kas sniedz mitināšanas pakalpojumus, kā mēs aprakstījām iepriekš. Domēna vārdi maksā no 1 USD līdz aptuveni 15 USD atkarībā no nosaukuma popularitātes vai jūsu izmantotā pakalpojuma.

Saistīts: Kā iegādāties domēna vārdu

SSL

SSL vai Drošs ligzdu slānis, sertifikācija ir viens no vissvarīgākajiem vietnes mīkla elementiem. SSL sertifikācija aizsargā jūsu vietni un apmeklētājus, aizsargājot viņu sensitīvos datus. Tas ir tik izplatīts un vispāratzīts drošības pasākums, kas parādās pat jūsu vietnes vietrādī URL, kas nozīmē, ka ikviens apmeklētājs, kuru jūsu vietne apstādina, var redzēt, vai jūsu WordPress vietne ir aizsargāta.

Tas ir svarīgi arī tāpēc, ka GDPR nesen ir noteikusi vairākus ierobežojumus vietnēm, kas nodarbojas ar starptautisko tirdzniecību, bet neveic efektīvus pasākumus, lai aizsargātu savu lietotāju datus. Jums praktiski ir nepieciešama SSL sertifikācija, ja vēlaties veikt darījumus ar klientiem ES un ārpus tām. E-komercijas vietņu īpašniekiem ir jāapsver SSL sertifikācijas izmaksu nepieciešamība veikt uzņēmējdarbību.

Pat ja neesat e-komercijas vietnes īpašnieks, jūs gūsit labumu no paaugstinātas drošības, ko sniedz šāda sertifikācija.

SSL sertifikāti var nākt no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem vai citiem pārdevējiem vai pakalpojumiem; ir arī iespējams iegūt SSL sertifikātu bez maksas, lai arī maksas SSL sertifikāti parasti ir labāki vispārējās drošības nodrošināšanā, piemēram, uzlaboti šifrēšanas modeļi. Tāpēc SSL sertifikāti var maksāt 0 USD vai līdz USD 1000 gadā, ja lielākas vietnes ar lielākām drošības vajadzībām garantē augstākas izmaksas.

Piezīme: Ja drošība ir galvenā problēma (kā tai vajadzētu būt), augstas kvalitātes drošības spraudņi atvieglos jūsu dzīvi

Kopējās izmaksas: apmēram USD 100 mēnesī, līdz USD 1000 USD mēnesī.

SEO / saturs

Pat pēc vietnes izveidošanas tā nevienam nebūs daudz noderīga, ja vien jūs to neaizpildīsit un nepielāgojat šo saturu meklētājprogrammu apmeklētājiem. Šeit darbojas SEO vai meklētājprogrammu optimizācija.

Rakstisks saturs

Kad vietni piepildāt ar saturu, izmaksas par to var mainīties atkarībā no nepieciešamā satura daudzuma, kā arī no satura kvalitātes un veida.

Piemēram, lielākajā daļā vietņu ir saturs, kuru rakstījuši vai nu to īpašnieki, vai arī to veidojuši profesionāli ārštata tekstu sastādītāji. Sava satura rakstīšana acīmredzami ir bezmaksas, taču tas var aizņemt daudz laika, it īpaši, ja apsverat izpēti, formatēšanu un rediģēšanu.

No otras puses, profesionālus copywriters var atrast kā ārštata darbiniekus vai kā daļu no speciālas copywriting aģentūras. No brīvmākslinieka piegādāto tekstu rakstīšana atkarībā no vēlamās kvalitātes var būt ļoti lēta vai daudz dārgāka.

Ārštata tekstu parakstīšana, kas apmaksāta ar barela cenu, iespējams, tiks aizpildīta ar drukas kļūdām vai kļūdām. Tikmēr augstākā līmeņa ārštata reklāmas tekstu sastādītāji iekasē vairāk maksu par katru satura lapu, ko viņi izveido, taču parasti tie satur pievienotas saites, meklētājprogrammu optimizāciju un inteliģentu atslēgvārdu piesaisti visā saturā. Tas viss var padarīt šo saturu pievilcīgāku Google meklēšanas ranžēšanas algoritmiem un efektīvāk piesaistīt jūsu vietnes apmeklētājus.

Redakcijas aģentūrās ir rakstnieku komandas, kas strādā kopā ar vietņu saturu. Tas padara tos par daudz labāku izvēli, ja jums ir jāaizpilda lielāka vietne ar desmitiem lapu daudz īsākā laika posmā.

Kopumā profesionāla copywriting no ārštata vai no copywriting aģentūras maksās jums no USD 20 līdz USD 500 par lapu, pamatojoties uz satura veidu un daudzumu. Noteikti ņemiet to vērā, aprēķinot vietnes galīgās izmaksas.

Cits saturs

Turklāt, ja jums ir jāveido videoklipi, mūzika vai cits jūsu vietnes saturs, jums būs jāņem vērā arī šīs izmaksas. Videoklipa izgatavošanas izmaksas būtībā nav uzskatāmas neskaitāmo faktoru dēļ, kas veidojas video veidošanā.

SEO

meklētājprogrammu optimizācijaMeklētājprogrammu optimizēšana nozīmē tāda satura izstrādi, kas saprātīgi izmanto meklētos atslēgvārdus, bet nav robotizēts; šo praksi bieži sauc par “atslēgvārdu pildīšanu”.

Satura rakstīšana saistošā veidā un saišu izveidošana gan uz jūsu pašu lapām un produktiem, gan uz citām vietnēm, ar kurām veidojat apmeklētāju tīklu, var palīdzēt jūsu vietnei šķist pievilcīgākai Google meklēšanas rezultātu algoritmiem un palīdzēt piesaistīt apmeklētājus šādā veidā..

Meklētājprogrammu optimizācija paplašina arī lapu izvietošanu un vietņu attīstību. Kā tādi ir copywriters vai citi vietņu izstrādātāji, kuriem ir meklētājprogrammu optimizācijas prasmju kopas, un viņi var iekasēt maksu par to izmantošanu jūsu vietnē. Piemēram, attēla optimizācija vai failu saspiešana.

To var izmaksas jebkur no 700 līdz vairākiem tūkstošiem dolāru mēnesī; tas ir dārgāk, ja jūs pastāvīgi pievienojat jaunu saturu un vēlaties palikt atbilstošs, un tas ir lētāk, ja neatjaunināt savu vietni tik bieži.

Protams, meklētājprogrammas optimizāciju varat veikt pats. Bet ņemiet vērā, ka tas var aizņemt daudz laika, it īpaši, ja to darāt kopā ar savas kopijas rakstīšanu.

Kopējās izmaksas: USD 100 par lapu, līdz USD 500 par lapu, faktorējot saturu, SEO, saistot utt.

Mārketings

Kad vietne ir izveidota un darbojas, kā arī esat to piepildījis ar saturu, pastāv izredzes, ka jums būs jāpavada kāds laiks savas vietnes mārketingā, lai piesaistītu pietiekami daudz apmeklētāju, kas izmantotu Google meklēšanas algoritmus un virzītu vietni uz sākumlapu. . Tas ietver satura mārketingu, sociālo mediju mārketingu un e-pasta mārketingu.

Satura mārketings

satura mārketings

Emuāra ziņu vai cita satura reklamēšana tieši mērķauditorijai, izveidojot sasaisti ar līdzīgām vietnēm vai reklamējot jūsu saturu ar citiem līdzekļiem, piemēram, reklāmkarogu reklāmām.

Jūs varat noalgot satura mārketinga pakalpojumu vai iztērēt savus reklāmas dolārus, lai parādītu savas vietnes vārdu plašākā internetā, par vairākiem tūkstošiem dolāru mēnesī, līdz pat USD 10 000, ja jūs vadāt patiešām lielu vietni ar tonnu satura.

Sociālo mediju mārketings

Gan vienkāršāki, gan pieejamāki; tas nozīmē vai nu nolīgt kādu, kas nodarbojas ar mārketingu, vai izdarīt pats.

Jebkurā gadījumā jūs vai jūsu sociālo mediju tirgotājs pavadīs laiku tādās platformās kā Facebook, Twitter un vairāk iesaistīsies jūsu sekotājos un piesaistīs jaunus sekotājus, lai palielinātu jūsu vietnes apmeklējumu un izveidotu augstākus reklāmguvumu līmeņus. Ja izvēlaties nolīgt kādu, kas to izdarītu jūsu labā, sociālo mediju mārketings var maksāt no vairākiem simtiem līdz USD 2000 mēnesī.

E-pasta mārketings

Lētākais variants, lai arī tas bieži prasa, lai jūsu vietnei būtu biļetenu vai e-pastu saraksta funkcionalitāte. Izmantojot e-pasta mārketingu, jūs izsūtāt nedēļas vai mēneša biļetenu vai e-pastu, kurā parādīts jūsu vietnes jaunais saturs vai reklāmas. Tas var izraisīt jums tikai dažus dolārus mēnesī līdz USD 1000 mēnesī, ja īstenojat patiesi apjomīgu e-pasta mārketinga kampaņu.

Kopējās izmaksas: USD 300–1000 dolāri atkarībā no mārketinga sasniegšanas.

Apkope

tīmekļa vietnes uzturēšanaVietnes izveidošana un tās piepildīšana ar kvalitatīvu saturu ir tikai daļa no cīņas. Jums arī ir ilgstoši jāuztur sava vietne, kas nozīmē to uzturēšanu un apmeklētāju apmierināšanu, vienlaikus izvairoties no pēc iespējas vairāk dīkstāves..

Atcerieties, ka, ja jūsu vietne samazinās, tas ir vērtīgs laiks, kurā varat piesaistīt apmeklētājus un veikt reklāmguvumus!

Labā ziņa ir tā mājas lapas uzturēšana ir viens no zemākajiem izdevumiem salīdzinājumā ar visiem citiem faktoriem, kas saistīti ar vietnes izveidi. Vietnes uzturēšana var attiekties uz:

 • jaunu servera resursu iegūšana, kad palielinās trafiks
 • serveru maiņa uz lielākas ietilpības serveriem, ja jūsu vietne veiksmīgi aug
 • veicot regulāru atkļūdošanu vai drošības atjauninājumus
 • vietnes dublēšana servera avārijas gadījumā
 • aizņemtības vai klientu sūdzību izskatīšana

Kopumā jūs vai jūsu komanda varat cerēt samaksāt vairākus simtus dolāru līdz USD 1500 gadā par visām jūsu vietnes uzturēšanas vajadzībām. Ņemiet vērā, ka kopējās uzturēšanas izmaksas var dramatiski pieaugt, ja jums ātri vai ārkārtas laikā ir jāmaina hostinga pakalpojumu sniedzēju serveri vai ja jūsu serveriem vai vietnei ir nepieciešams tūlītējs remonts kiberuzbrukuma dēļ.

Izmaksas var būt vēl lielākas, ja hakerim izdodas iegūt sensitīvu lietotāju datus un tas nopietni kaitē jūsu vietnei, tāpēc nepieciešama rekonstrukcija.

Kopējās izmaksas: no 200 līdz 1500 USD gadā atkarībā no vietnes lieluma, servera vajadzībām utt.

Kopsavilkums

Kā redzat, sašaurināt izmaksas, kas jums jāmaksā par mājas lapas izveidošanu un uzturēšanu, ir neticami sarežģīti. Tas ir atkarīgs no neskaitāmiem faktoriem, tostarp:

 • savu personīgo prasmju līmeni
 • vietnes tips, kuru vēlaties izveidot
 • satura daudzums, kuru vēlaties ievietot vietnē
 • servera resursus, kas jums nepieciešami vietnei
 • cik daudz vietnes apmeklētāju saņem
 • cik nepieciešama uzturēšana vietnei

Piemēram, ja jūsu vietne nebūs tik liela, varat atbrīvoties no dažāda līmeņa lēta hostinga un ievērojami samazināt izdevumus. Šajā nolūkā bieži ir prātīgāk aprēķināt vidējās jūsu vietnes izmaksas, pamatojoties uz to lielumu un veidu. Tālāk mēs esam izdarījuši jūsu dalījumu.

Maza biznesa vietne / emuārs

 • Sākotnēji paredzams samaksāt vismaz USD 500–10 000. Tas ietver grāmatvedību par dažu lietu veikšanu pats, lai iegūtu zemāku aplēsi.
 • Gaidāms, ka ikgadējās uzturēšanas izmaksas maksās no USD 200 līdz USD 1000 gadā.

E-komercijas vietne

 • Gaidāms, ka samaksāsit līdz USD 3000 par veikaliem ar aptuveni 100 produktiem un no USD 20 000 līdz USD 30 000 par veikaliem, kuros ir vairāk nekā 500–1000 produktu.
 • Gaidāms, ka ikgadējās uzturēšanas izmaksas maksās no USD 5000 līdz USD 20 000.

Korporatīvā / lielā biznesa vietne

 • Paredzams, ka maksāsiet no USD 10 000 līdz USD 40 000 par augstas kvalitātes vietnēm, lai veicinātu uzņēmējdarbību un reklāmguvumu līmeņus, ieskaitot mārketingu augstākā līmenī.
 • Gaidāms, ka ikgadējās uzturēšanas izmaksas maksās no USD 2000 līdz USD 20 000.

Datubāzes vadīta vietne

 • Paredzams, ka par sākotnējo būvniecību un datu apkopošanu / apkopošanu būs jāmaksā no USD 5000 līdz USD 50 000.
 • Paredzams, ka maksāsiet no USD 10 000 līdz USD 60 000 par ikgadējām uzturēšanas izmaksām, ieskaitot papildu drošību un servera uzturēšanu, lai aizsargātu lietotāju datus.

Galu galā jūsu vietnes izmaksas lielā mērā būs atkarīgas no tā, kāda veida palīdzība jūs īrējat, no kādas kvalitātes vietnei jūs vēlaties, un no tā, cik daudz laika jūs plānojat izliet sevī dizaina, plānošanas un kodēšanas ziņā.

Jūs vienmēr varat pazemināt cenu, jo vairāk strādājat ar saviem spēkiem vai meklējot izdevīgus piedāvājumus tādās lietās kā mitināšanas pakalpojumi vai izmantojot vietņu veidotāju. Izmantojiet iepriekš minētās summas kā vispārīgas vadlīnijas un diapazonus, nevis stingrus un ātrus noteikumus, jo īpaši tāpēc, ka tīmekļa izstrādes nozare pastāvīgi mainās.

Paldies par lasīšanu un veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector