Arvixe pārskats (+ statistika): pēdējie 24 mēneši? Briesmīgi. Padoms: Uptime & Speed

arvixe mājas lapaArvixe mājas lapa


Arvixe 2003. gadā nodibināja Arvand Sabetian, pirms tam 2014. gadā to iegādājās EIG (kam pieder citu hostinga uzņēmumu, tostarp Bluehost un pat HostGator, TON) 2014. gadā..

Tajā laikā Arvixe bija vairāk nekā 150 000 domēnu un 70 000 hostinga kontu, un 80 pilna laika darbinieki un darbuzņēmēji atradās visā pasaulē.

Kaut arī sākotnēji tie tika dibināti San Luis Obispo, CA, viņiem ir arī datu centri Ziemeļamerikā (Dalasa), Eiropā (Amsterdama) un Āzijā (Honkonga)..

Veselais saprāts ir tāds, ka, iegādājoties milzīgu, pieredzējušu konglomerātu ar dziļām kabatām, jums vajadzētu dot lielākus resursus labāka pakalpojuma sniegšanai.

Diemžēl pēc daudzu viņu uzņēmumu pārskatīšanas mēs redzējām, ka patiesība ir pretēja. EIG iegūtais vairāk šķiet hostinga kapavieta, nevis atdzimšana.

Bet mums patīk, ka tiek izrādīts nepareizs!

Mēs iegādājāmies Arivxe “Personīgās klases plānu” jau 2015. gada jūnijā, izveidojām WordPress pamata vietni, lai pārbaudītu viņu veiktspēju un padarītu šo pārskatu pēc iespējas atbilstošāku.

Dažos pēdējos gados mēs esam apkopojuši tādu detalizētu statistiku kā uptime & ātrumu, lai objektīvi salīdzinātu viņu veiktspēju ar gandrīz trīsdesmit citiem hostinga uzņēmumiem.

Šeit ir objektīvs pārskats par to, ko esam atraduši

Arvixe hostinga izmantošanas plusi

Godīgi sakot, Arvixe “PRO” saraksts nav pārāk garš. Šeit ir īss pārskats par viņu priekšrocībām:

1. Uzlabotā plāna funkcijas

Arivxe nav lētākais resursdators tur …

Bet vismaz tajos visos pamatplānos ir iekļautas uzlabotas funkcijas, kas jums parasti būtu jāmaksā daudz vairāk kopā ar citiem saimniekiem. Piemēram, viņu lētākajam kopīgotajam hostinga plānam ir neierobežots krātuves un joslas platuma standarts. Viņi pat ļaus jums izmantot ne vairāk kā sešus domēna vārdus.

Tajos būs arī bezmaksas Google, Yahoo un Bing reklāmas kredīti, kas ir jauks papildinājums, ja jūs jau domājat par tiešsaistes reklāmu izmantošanu sava biznesa vai lasītāju skaita palielināšanai..

2. Daudzas, proaktīvas drošības iespējas

Arvixe ietver arī dažādus proaktīvus drošības pasākumus, kas palīdzēs jums aizsargāt jūsu vietni. Piemēram, viņu plāni nāk ar:

 • SpamAssassin
 • Spamhaus&amp
 • SpamCop pārbaudes
 • Domēna atslēgas
 • SPF e-pasta drošībai

Turklāt viņi piedāvā arī ikdienas (!) Dublējumus, brutālu spēku noteikšanu, nakts drošības atjauninājumus, ugunsmūri, SSL atbalstu un arī SSH piekļuvi.

Ja tas viss nedos jums mieru, es neesmu pārliecināts, ka kaut kas notiks.

3. Bezmaksas cPanel vietņu migrācija

Arvixe izturas pareizi pret jaunajiem klientiem. Tā vietā, lai mēģinātu nopelnīt dažus papildu dolārus, iekasējot papildu maksu par vietnes pārvietošanu, viņi ar prieku vienkārši par jums parūpēsies – kamēr jūsu pašreizējais resursdators nodrošina cPanel piekļuvi.

Arī par vairākām vietnēm nav jāmaksā. Tātad jūs varat ietaupīt stundas (un, iespējams, simtiem dolāru), paļaujoties uz Arvixe, lai palīdzētu jums.

4. Cenas nepalielinās

Arī Arvixe nemierina un niķo jaunus klientus pēc viņu sākotnējā plāna beigām.

Padomājiet par to šādi:

Jums ir jāpārdzīvo visas sāpes un ciešanas, lai šobrīd atrastu jaunu tīmekļa mitinātāju. Jūs pārvietojat savu vietni, domēnu un visu pārējo. Jūs maksājat dažus gadus, lai iegūtu labāko piedāvājumu.

Tagad, cik iespējams, ka jūs vēlēsities atkal mainīt saimniekus, kad jūsu plāna termiņš beigsies? Izredzes ir maz ticamas.

Problēma ir tā, ka daudzi citi saimnieki izmantos šo iespēju, lai dubultotu cenu tieši zem deguna. Jūs saņemat tādu pašu precīzu pakalpojumu, bet maksājat vairāk, jo viņi zina, ka dienas beigās jūs nevēlaties mainīt saimniekus..

Arvixe to tomēr nedara. Cenas par atjaunošanu būs tieši tādas pašas kā sākotnējās izmaksas, par kurām reģistrējāties. Tāpēc šķiet, ka dienas beigās Arvixe ir prātā jūsu labākās intereses.

5. Daudz iekļauto drošības līdzekļu (bez papildu maksas)

Galīgā cenu maldināšana, kuru vairākumam tīmekļa mitinātāju patīk piesaistīt, ir apgalvojums, ka viņi piedāvā papildu funkcijas, piemēram, SiteLock drošību vai ikdienas dublējumus..

Tātad, šķiet, ka jūs saņemat šo apbrīnojamo vērtību.

Izņemot gadījumus, kad veicat pirkumus, jūs sapratīsit, ka gandrīz visi šie pakalpojumi ir pārdošanas apjomi, kas pirms kredītkartes apstrādes var viegli dubultot vai trīskāršot kopējo cenu..

Atkal Arvixe neatliek pie šiem trikiem. Tajos ietilpst viss, sākot no DDoS uzbrukuma reakcijas līdz tīkla uzraudzībai, ugunsmūriem, brutālu spēku noteikšanai un nakts atjauninājumiem bez maksas.

6. 45 dienu naudas atdošanas garantija

Visbeidzot, Arvixe piedāvā atmaksas politiku, kurai nav jautājumu. Tas nozīmē, ka jūs varat veikt priekšapmaksu par dažiem gadiem, lai iegūtu vislabāko sprādzienu par jūsu naudu. Un jūs varat izmēģināt viņu pakalpojumus sešas nedēļas ar salīdzinoši nelielu risku.

Ja jūs neapmierina lapas ielādes ātrums, darbības laiks vai kaut kas cits, vienkārši sakiet vārdu un jūs atgūsit savu naudu.

arvixe naudu atpakaļArvixe naudas atdošanas garantija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs atmaksas ir pieejamas tikai dalītajiem, tālākpārdevēju un VPS mitināšanas plāniem. Šī klauzula neattiecas uz atsevišķiem serveriem. Tā nav arī administratīvā maksa un papildu pirkumi, piemēram, domēna vārdi. (Neviens cits resursdators tos neiekļauj arī tā vērts.)

Mīnusi, izmantojot Arvixe Hosting

Arivxe drošības opcijas, uzlabotā plāna funkcijas un bezmaksas domēna vārds visam mūžam veido pārliecinošu ekstras, kas palīdzēs tām piedāvāt visas iespējas.

Diemžēl tas ir tīmekļa resursdatora galvenais veiktspējas apgabals, kas viņus nolaida. Paskaties:

1. Vairāk nekā 7 otrās ielādes reizes

Papildus sliktajam darbspējas laikam Arvixe diemžēl cīnās arī ar to lapu ielādēšanas laiku.

Pēdējo 24 mēnešu laikā viņu vidējais lapas ielādes laiks bija 7280 ms – tas ir sliktākais ielādes laiks, ko mēs redzējām pārbaudes laikā ar citiem saimniekiem.

Tas nav labs rezultāts, īpaši ņemot vērā to, cik ļoti svarīgi (tomēr novārtā atstāti) lapas ātrumi ir jūsu vietnes panākumi.

Pirms gadiem Google redzēja, ka satiksme ir samazinājusies par 20% pa nakti, kad lapas kavēšanās bija 0,5 sekundes. Ja e-komercijas vietne netiek pilnībā ielādēta trīs sekunžu laikā, tā zaudē pusi no sava datplūsmas.

Tas ir kritiskais vietnes ātrums. Tas ietekmē lietojamību tiktāl, ka faktiski zaudē jums zaudētos reklāmguvumus.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais ielādes laiks:

Arvixe pēdējo 12 mēnešu detalizēta statistikaArvixe vidējais ātrums 2019.-2020 | Skatīt statistiku

2. Vāja klientu atbalsta atbilde

Mūsu pieredze ar Arvixe klientu atbalstu bija diezgan laba.

Klientu rep izveidoja savienojumu piecu minūšu laikā, taču atbildes bija lēnas, un dažas detaļas, kuras mēs jau sniedzām, tika pilnībā ignorētas. Tāpēc mums nācās atkārtot sevi un divreiz uzdot vienu un to pašu jautājumu, līdz saņēmām atbildi, kuru meklējām.

Arī mūsu līdzšinējā pieredze ar Arvixe atbalstu ir bijusi negatīva (īpaši ar lēnu atbildes laiku).

arvixe tiešraide 1Ātra tērzēšana ar Arvixe klientu atbalstu

3. Dārgi plāni & Cenu noteikšana

Arvixe zemākais 7,70 ASV dolāru mēnesī plāns neizklausās pārāk slikti, kamēr tu saproti, ka tas ir divus gadus, pilnībā samaksājot avansā.

Vai vēlaties īsāku laika periodu? Pat no mēneša uz mēnesi? Katru mēnesi jums būs jāmaksā gandrīz dubultā sākotnējā cena – USD 11.

Ir jauki, ka viņi izmaksā dažas noderīgas ekstras, piemēram, jau pieminēto domēna vārdu uz mūžu un neierobežotu joslas platumu, lai kompensētu šīs izmaksas. Tomēr tas joprojām ir straujš, īpaši ņemot vērā veiktspējas problēmas, kuras mēs apspriedām iepriekš.

Arvixe cenu informācijaArvixe cenu plāna informācija

4. Nepieņemami zems darba laiks – 92,95%

24 mēnešus ilgā testa periodā mūsu ‘testa vietne’ Arvixe sniedza šausmīgu darbības laiku.

Arvixe pēdējos 24 mēnešos ir zemāks par vidējo darbības laiku, sasniedzot 92,95%.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 100%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 99,99%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,98%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,96%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 94,61%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 82,18%

Arvixe pēdējo 24 mēnešu statistikaArvixe vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

5. SSL sertifikāta papildu izmaksas (USD 25 gadā)

Mūsdienās vietnēm ir praktiski jāizmanto SSL sertifikāti. Mūsdienās vispopulārākais pārlūks Google Chrome aktīvi brīdina cilvēkus izmantot noteiktas vietnes, kurās to nav.

Kopumā tā ir laba lieta visiem. Tas palīdz nodrošināt jūsu informācijas drošību un stabilitāti, kamēr jūs pārlūkojat.

Tāpēc daudzi tīmekļa mitinātāji visos savos plānos tagad iekļaus bezmaksas SSL sertifikātus. Ikviens var saņemt bezmaksas arī caur Let’s Encrypt.

Bet diemžēl caur Arvixe jūs nevarat saņemt bezmaksas. Viņi katru gadu iekasē vēl USD 25 / gadā.

Arvixe cenu noteikšana, hostinga plāni & Īsi fakti

Arvixe piedāvā piecas hostinga klases, lai apgādātu cilvēkus ar dažādām vajadzībām.

Mēs sadalīsim viņu hostinga plānus jums:

Dalīts hostings: Viņu kopīgajai mitināšanai ir divi galvenie plāni:

 • PersonalClass: Šis plāns maksā 7,70 USD mēnesī. Tas atbalsta līdz sešām vietnēm.
 • PersonalClass PRO: Šis plāns maksā 11 USD mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu vietņu skaitu.

Arvixe cenu noteikšana 1Arvixe cenu plāns 1

 • PersonalClass ASP: Šis plāns maksā 8,80 USD mēnesī. Tas atbalsta vienu vietni un neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu.
 • PersonalClass ASP PRO: Šis plāns maksā 12,10 USD mēnesī. Tas atbalsta piecas vietnes un ikmēneša datu pārsūtīšanu bez mēra.

Arvixe cenu plāns 2Arvixe cenu plāns 2

Visiem koplietošanas hostinga plāniem ir neierobežots joslas platums un neierobežota uzglabāšana.

 • Bezmaksas domēns? Jā.
 • Vienkārša reģistrēšanās: Pierakstīšanās uz vienas lapas. Vienkārša reģistrēšanās.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Nav.
 • Upsells: Nav pirkumu.
 • Konta aktivizēšana: Tūlītēja aktivizācija.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel operētājsistēmas Linux mitināšanai un WebSitePanel operētājsistēmas Windows mitināšanai.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Softaculous lietotņu un CMS instalēšanai ar vienu klikšķi.

Vai mēs iesakām Arvixe hostingu??

Nē, mēs to nedaram!

Arvixe ir maz kas patīk. Mums patīk drošības iespējas un ikdienas dublējumi. Neierobežots joslas platums un krātuve ir noderīgi, parasti citur tie redzami tikai uz dārgākiem plāniem. Dzīves bezmaksas domēna vārds ir ļoti patīkams pieskāriens.

Tomēr trīs galvenajos tīmekļa mitinātāja pienākumos mēs nevarējām izvairīties no viņu sliktā snieguma.

Viņu darbspējas laiks bija viszemākais no tā, ko mēs esam redzējuši pēdējo 24 mēnešu laikā, un viņu lapu ielādes laiks bija ļoti lēns, kas var negatīvi ietekmēt vairāk nekā tikai jūsu vietnes apmeklētāju pieredzi (arī jūsu kabatgrāmatu)..

Viņu klientu apkalpošana vienkārši nebija pietiekami laba.

Lai gan viņi, iespējams, bija lieliski saimnieki pirms daudziem gadiem, tagad tie ļoti līdzinās citiem EIG zīmoliem, ar kuriem mēs esam saskārušies, kuri paļaujas uz viņu reputāciju un sadzīves nosaukumiem (kamēr viņu darbība laika gaitā turpina pasliktināties).

Jums labāk būtu pārbaudīt šeit viesus ar visaugstākajiem rezultātiem, lai atrastu uzticamākus un lētākus saimniekus.

Vai jums ir kāda pieredze ar Arvixe? Lūdzu, atstājiet komentāru zemāk. Mēs atzinīgi vērtējam visas – gan labas, gan sliktas – atsauksmes, ja vien tās ir godīgas un pārskatāmas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map