Arvixe – nodrošina stabilu drošību

Hostinga pakalpojuma meklēšana ir biedējoša. Ja man būtu izņemt dati, uzticamība, funkcijas, izmaksas un visas pārējās lietas, kas cilvēkiem faktiski būtu jāņem vērā, izlemjot izvēlēties izmantojamo pakalpojumu – es savu lēmumu balstītu tikai uz vārdu.


Arvixe_LogoEs visi izmantoju pakalpojumus ar interesantiem nosaukumiem. Piemēram, lietojiet Arvixe. Cik foršs nosaukums. Vai tas ir franču valoda? Vai tā ir vjetnamiešu valoda? Kas var pateikt. Droši vien Arvixe vietne, bet palieciet šeit.

Es pieņemu, ka Arvixe ir franču vārds un izrunā “ar-veex” – BET – tik daudz prieka ir teikt ar-vikes.

Saki to ar mani – Arvixe.

Cik jautri! Tas izklausās kā mītisks kaujas cirvis, kuru izmantojat, lai nogalinātu ļaunos gremlinus, uzbrūkot jūsu mierīgajam zvejnieku ciemam.

Let ‘s redzēt, ja viņu atdzist vārds dzīvo līdz hype kad runa ir par tīmekļa mitināšanu.

TLDR;

Arvixe nav vienīgā iespēja, kas nodrošina augsta līmeņa drošību, bet, ja jūs to vērtējat savā tīmekļa mitināšanā šim pakalpojumam vajadzētu būt sarunā. Augstās cenas un mazāk nekā zvaigžņu ielādes laiks rada bažas, taču uzlabotās kodēšanas funkcijas to var padarīt jūsu nozīmi.

Mūsu analītiskā pieeja

Mūsu pārskati par mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir balstīti uz skaitļiem, kas apkopoti vairāku mēnešu testēšanas laikā ar mūsu pašu tīmekļa projektiem.

Ar Arvixe mēs veica vairākus testus no datu centriem Kanādā, ASV un Eiropā, lai noteiktu to vidējo veiktspējas līmeni. Izmantojot šo informāciju, mēs varam tos salīdzināt ar citiem mākoņa pakalpojumu sniedzējiem un sniegt ieteikumus.

Stingrā zinātne

Pārbaudot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja veiktspēju, ir svarīgi izkliedēt ģeogrāfiski, jo dažādām vietām ir atšķirīgs vietējā tīkla ātrums.

Novērtējot Arvixe, mēs esam veikuši testus no vairākām lielākajām Kanādas pilsētām, lai sniegtu jums labu kopējo iespaidu par to, ko sagaidīt no viņu datu centra. Šeit ir skaidri redzami skaitļi:

 • Monreāla

  Laiks, kas pavadīts saitā – 98,9%
  Darba laiks – 2612 miljoni

 • Toronto

  Laiks, kas pavadīts saitā – 98,7%
  Darba laiks – 2,532Ms

 • Vankūvera

  Laiks, kas pavadīts saitā – 98,8%
  Darba laiks – 2,885Ms

 • Vinipega

  Laiks, kas pavadīts saitā – 97,9%
  Darba laiks – 2,758 miljoni

Ko nozīmē uptime?
 • Uptime – procents, kas norāda kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.
 • Monreālas 98,9% darbspējas laiks – iPage pakalpojumi Monreālas lietotājiem nekontrolēti darbojās 1,1% procenta laika. Matemātika ir vienāda ar aptuveni 96 stundas dīkstāves gada laikā.
 • Ko tas nozīmē pieejamībai – procentpunkta daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību
 • Laba uptimes – mēs uzskatām uptime metrika ir lielāka par 98%, lai tā būtu spēcīga.
Ko nozīmē ielādes laiks??
 • Slodzes laiks – faktiskie ātruma mērījumi.
 • Mērvienība – iepriekš minētie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku..
 • Kā tas tiek pārbaudīts – apkopotie skaitļi ir vidējie izmēģinājumu mēneši, izmantojot iPage platformu ar dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer.
 • Citi mainīgie – jūsu vietnes lietotājiem reaģēšanas laiki var šķist nedaudz atšķirīgi dažādu faktoru dēļ, ieskaitot lokālā tīkla ātrumu, pārlūka darbību un servera trafiku..
 • Labi slodzes laiki – slodzes laiki, kas vidēji ir 2000 milisekundi vai mazāki, tiek uzskatīti par augstas veiktspējas rādītājiem.

slodzes laika nozīme

Hostinga pakalpojumu sniedzējus ar lēnāku reakcijas laiku ir riskanti izmantot, jo jūsu lasītāji un klients var satraukties par kavējumiem un tā vietā izvēlēties pārlūkot citas vietnes.

Padziļināti iedziļinoties mūsu pētījumā, parādīsit, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji atrodas visā kartē.

Arvixe testēšanas rezultāti bija augstāki par vidējo darbības laiku un zem vidējā slodzes laikā. Lai salīdzinātu ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lūdzu, pārbaudiet mūsu pētījumu lapu.

Tātad jautājums kļūst, ir viņu likmes un funkcijas, kas ir pietiekami labas, lai tās joprojām būtu intriģējoša izvēle jūsu emuāra mitināšanai?

Naudas jautājumi – Arvixe cenu noteikšana

Labi – mēs nolēmām, ka jūs pārdodat kaujas asis. Neviens no viņiem nav jānosauc par Arvixe, jo jūs, iespējams, izmantojat mitināšanas pakalpojumu ar nosaukumu Arvixe. Tas varētu mulsināt.

Mūsdienās ir iespējams palaist tīmekļa projektu par nelielu budžetu – kaujas asis nav lētas – taču jums joprojām ir jāpārliecinās, ka saņemat labu sniegumu un jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atbalstu.

Ir svarīgi izmantot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kura norēķinu prakse ir ļoti skaidra un kurai nav slēptu maksu. To sakot, šeit ir apskatīts Arvixe plāni un cenas:

arvixe cenu plāni

Savā vietnē Arvixe savus piedāvājumus sadala divos plānos, lai gan iestatīšana ir nedaudz mulsinošāka par to..

Pirmkārt, tie piespiež klientus izvēlēties starp Linux un Windows vidēm. Tas ir lieliski cilvēkiem ar dziļām tehniskām zināšanām, kuri zina, kādu platformu viņi vēlas, bet tiem, kas jaunāki par vietņu izstrādi, tas var mulsināt.

Lielākajai daļai Kanādas klientu būs labāk izmantot Linux opciju, jo īpaši tāpēc, ka šo plānu cenas ir lētākas. Turpmāk jūs varat izvēlēties starp Personal Class vai Personal Class Pro opcijām.

Sidenote: Viņi piedāvā citas versijas, piemēram, biznesa klasi, tālākpārdevēju klasi, VPS klasi un speciālo klasi. Katrai versijai ir standarta un pro opcijas. Mēs dodamies uz pieturēties pie personīgās klases jo lielākā daļa lietotāju izvēlēsies šo iespēju.

Vienīgā nozīme starp abiem plāniem ir tā, ka Personal Class ierobežo jūs līdz sešām domēna saitēm, savukārt Personal Class Pro opcija ļaus jums izmantot neierobežoti domēni Arvixe datu centrā.

Ņemiet vērā, ka, pievienojot citas funkcijas, rēķini ar Arvixe ātri pieaugs. Piemēram, WordPress izmantošana ar Arvixe parasti maksās papildus 7 USD mēnesī.

Lai fiksētu Arvixe labākās maksājuma likmes, jums būs jāabonē a divu gadu plāns, kuru nevar atcelt.

Atšķirībā no citiem mūsu pārskatītajiem hostinga pakalpojumiem, nav īpašu ievada tarifu, kurus vajadzētu izmantot Arvixe.

Iespējas

Lai piesaistītu savai platformai vairāk klientu, Arvixe lepojas ar virkni papildu funkciju, kas iekļautas viņu mitināšanas plānos. Zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā ir apskatīti daži no galvenajiem notikumiem.

arvixe mājas lapa

Savā tīmekļa vietnē Arvixe ir daudz darījis par viņu vietņu veidošanas rīku, kas ir pieejams visiem saviem klientiem neatkarīgi no tā, vai viņi izvēlas Personiskās klases vai Personīgās klases Pro plānu.

Šis rīks palīdz jaunajiem lietotājiem izveidot savu vietni, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni. Tas izklausās kā lielisks risinājums, bet mēs to atradām aizkavētu un kļūdainu salīdzinot ar Wix un citiem labākajiem vietņu veidotājiem.

Tas nenozīmē, ka Arvixe nav reāls risinājums, bet, ciktāl vietņu veidotājiem tā varētu būt labāka ideja meklēt citur.

Arvixe piedāvā arī dažas dažādas e-pasta pārvaldības funkcijas. Viņu abonēšanas plānos ir paredzēta pastkastes vieta, lai jūs varētu saistīt savu domēnu ar ienākošo un izejošo pastu. Turklāt jūs varat iestatīt, izmantojot dažādus e-pasta mārketinga rīkus. Tas varētu būt noderīgi, paplašinot savu tīmekļa uzņēmumu un vēlaties sākt reklamēšanu, izmantojot e-pastu.

Viena no galvenajām lietām, kas jāuzmanās, izmantojot Arvixe, ir veids, kā viņi rīkojas ar SSL – protokolu, kas šifrē pārraidi starp tīmekļa pārlūkiem un serveriem. Daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji iekļauj SSL sertifikātu kopā ar saviem paketēm, vai arī tas palīdzēs iestatīt bezmaksas sertifikātu, izmantojot Let’s Encrypt. Bet Arvixe nedara neko un faktiski no jums prasīs USD 25,00 gadā, lai aizsargātu jūsu vietni.

Viņi arī iekasē maksu par “Prioritāro atbalstu” par USD 20 mēnesī. Es neesmu šīs darbības cienītājs, jo lielākajā daļā hostinga pakalpojumu atbalstam vajadzētu būt prioritātei. Vienīgais laiks, kad ir jēga maksāt vairāk par atbalstu, ir uzņēmuma līmenī.

Turpmāk apskatītas citas funkcijas, kuras vērts pieminēt (vairāk var redzēt to cenu lapā):

Apskatot Arvixe funkcijas, atklājas, ka šo tīmekļa mitināšanu piedāvā cilvēki, kas nav iesācēji. Kodēšana ir augsta prioritāte funkciju lapā.

Pozitīvi

Iesācēji neatradīs pārāk daudz pozitīvo punktu, lai piestiprinātu ar Arvixe. Paturot to prātā, pieredzējuši lietotāji atradīs dažas lietas, kas pakalpojumam varētu patikt.

Papildfunkcijas

Papildus bezmaksas kuponiem – ja jūs atsaucas uz diagrammu virs Arvixe piedāvā daudzas iespējas, kas paredzētas progresīvākam tirgum.

Pat cenu noteikšanas veids ļauj skaidri redzēt, ka viņiem rūp vairāk pieredzējuši lietotāji – īpaši augstāka līmeņa līmeņos.

Uzsverot attīstības iespējas, spēja izvietot dažādus kodus ir nepārprotami svarīgs faktors, pieņemot lēmumu izmantot Arvixe.

Drošība

Šis ir mans mīļākais Arvixe aspekts. Drošības pasākumi, kas bez maksas veikti ar Arvixe, ir virs un ārpus citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Specializētā DDoS uzbrukuma reakcija ir satriecoša, redzot, kā tie ir visizplatītākie uzbrukumu veidi ikdienas vietnēs.

Viņi piedāvā arī drošu ieeju / izeju, tīkla uzraudzību, ugunsmūri, brutālu spēku noteikšanu un nakts drošības atjauninājumus.

Tam visam pāri nodrošināt ikdienas rezerves kopijas kas ir nenormāla pievienotā vērtība.

Negatīvi

Ja drošība ir jūsu prioritāte numur viens, tad šīm negatīvām jums varētu būt vienalga.

Neesat iesācējs draudzīgs

Ja es tikai sāktu, es nepieskartos Arvixe. Viss par Arvixe piedāvāto ir pārāk sarežģīti. Cilvēks, kuram ir daudz iepriekšēju zināšanu, netiks sajaukts, bet tas joprojām nav lietotājam draudzīgs – viņiem ir jāvienkāršo.

Iekraušanas laiks ir mazāks par vidējo

Kā minēts iepriekš – ielādes laiks ir super duper svarīgs. Jā. Super duper.

Lēnākam nekā citiem pakalpojumiem vai zemākam vidējam līmenim nav tik liela jēga. Ja klients vai vietnes apmeklētājs pārāk ilgi gaida, kad tiek ielādēta tīmekļa lapa, viņi vienkārši pamet jūsu vietni. Cik ilgi jūs gaidāt, kamēr tiek ielādēta vietne?

Zināšanu bāze un klientu atbalsts

Klientu apkalpošana - sliktaSkumji, ka Arvixe mani nomāc, kad runa ir par viņu zināšanu bāzi. Tas nav tā, it kā viņiem nebūtu daudz tēmu – tas ir tikai tas, ka tajās ietvertās tēmas nav tik atbilstošas.

Atbilstošās tēmas, kuras viņi aptver, lielāko daļu laika netiek izskaidrotas pilnībā vai soli pa solim. Viņi piedāvā iespēju jums pārskatīt viņu zināšanu bāzes rakstus, un pārskati nav pietiekami.

Arvixe arī iekasē maksu vairāk naudas prioritārajam atbalstam kas man ir tikai banāni. Kā kanādietis es ceru, ka noteikta līmeņa atbalsts tiks iekļauts maksājamajā cenā. Viņu pamata atbalsts ir diezgan lēns, un tas neveicina lielu pārliecību par viņu pieejamo prioritāro atbalstu.

Cena

Arvixe nokavēja piezīmi par cenu noteikšanu šajā tirgū. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu piedāvā satriecošas ievada likmes, kas ļauj produktu izmantot salīdzinoši bez riska.

Arvixe ir tieši tāds pats kā: “Nē, pārbaudiet, lūdzu, pilnu cenu.”

Ar to nekas nav kārtībā, taču, lai konkurētu ar citām iespējām, pakalpojumam ir jābūt tā vērts.

Apkopojot to

Arvixe nav slikts risinājums ja par prioritāti jūs uzskatāt drošību un uzlabotas kodēšanas funkcijas. Es ieteiktu pārbaudīt mūsu labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstu Kanādā, jo, ja esat iesācējs vai novērtējat citus mitināšanas aspektus, kā arī drošību, ir pieejams daudz pakalpojumu.

BUJ

Kam pieder Arvixe?

Endurance International Group (pazīstams kā EIG) pieder uzņēmumam Arvixe. Viņiem pieder arī citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, piemēram, BlueHost, HostGator un iPage.

Vai es varu izmantot Linux mitināšanu operētājsistēmā Windows?

Jā, tas nozīmē tikai to, ka jūsu izmantotais serveris darbojas uz Linux. Lielākā daļa situāciju prasa izmantot Linux mitināšanu.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector