A2 mitināšanas pārskats – viens no labākajiem Kanādas tīmekļa mitinātājiem

Mākoņu skaitļošanas ainava ir pārpildīta vieta. Visur, kur jūs skatāties, ir parādījies jauns uzņēmums, kurš piedāvā mitināt jūsu vietni par zemākām izmaksām, bet ar lielāku ātrumu un lielāku uzticamību … Jautājums ir, vai jūs varat viņiem uzticēties?


Šeit mēs nonākam – mēs pavadījām pagājušo gadu un lielu daļu 2017. gada, analizējot tīmekļa mitinātājus no dažādām vietām visā Kanādā. Mēs apkopojām datus un apkopojām rezultātus, lai izvēlētos savus iecienītākos. Viens no mūsu labākajiem ieteikumiem ir neliels hostinga uzņēmums ar nosaukumu A2 Hostings, kurai nav milzīgas reputācijas, taču tā joprojām ir ļoti izdevīga.

a2 mitināšanas logotips

A2 Hostings faktiski pastāv jau ilgu laiku. Uzņēmumu 2001. gadā uzsāka izpilddirektors Braiens Mutigs, bijušais Unix SysAdmin. Tas notika jau agrākajos interneta laikos un kopš tā laika ir palicis patstāvīgs uzņēmums. Tas radās kā viena sistēmas administratora hobija projekts un tagad ir kļuvis par jaudīgu mitināšanas risinājumu jebkura lieluma klientiem..

A2 Hostinga platforma darbojas trīs lielu datu centru komplektā, kas atrodas Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā. Ņemot vērā tuvumu Kanādai, lielāko daļu mūsu testu esam veikuši Mičiganas datu centrā.

Mēs esam uzsākuši vairāk nekā 50 tīmekļa projektu par A2 mitināšanas infrastruktūru, lai vadītu un izmērītu šī A2 pārskata testus.

Cik ātrs ir A2 hostings?

gepards super ātriTo nevar noliegt A2 Hostings šodien piedāvā dažus no ātrākajiem ātrumiem internetā.

Saskaņā ar viņu vietni viņu platformas vidējā veiktspēja ir līdz 17,6 reizes ātrāk nekā viņu labākie konkurenti. Šīs precīzās pretenzijas pārbaude ir izaicinoša, taču testos, ko veica Hostings Canada, mēs novērtējām A2 Hosting sniegumu par neticami ātru.

Un, kad runa ir par redzamības palielināšanu internetā, vai nu maziem emuāriem, vai mazo uzņēmumu vietnēm, iespējams, viskritiskākais faktors ir ātrums. Ja jūsu tīmekļa lapas netiek ielādētas pietiekami ātri, apmeklētāji būs sliecas aizvērt pārlūka cilni un pāriet uz citu opciju. Uzturot augstu veiktspēju jūsu sistēmā, jūs nodrošināsit lietotājiem prieku.

Kā jau minējām, mūsu ātruma testi ar A2 Hosting izpildīja diezgan labi, salīdzinot ar citām sacensībām. Palaižot jaunus tīmekļa projektus caur Mičiganas datu centru, vidējais reakcijas laiks parādījās ar zibens 222 ms.

Tas mēra precīzu laiku, kas nepieciešams serverim, lai saņemtu pieprasījumu no lietotāja pārlūka un piegādātu nepieciešamo HTML saturu lietotājam. Šāds ātrs ātrums liek A2 hostingu iekļaut tajā pašā labāko web hostinga pakalpojumu kategorijā kā mūsu citi labākie.

Pats labākais, ka A2 Hosting reakcijas laika rezultāti bija konsekventi visās mūsu testēšanas vietās, ieskaitot lielākās Kanādas pilsētas Monreālu, Toronto, Vankūveru un Vinipegu.

Jūs varat redzēt tiešraide šeit. Lasiet vairāk par mūsu Četru soļu pētniecības process šeit

Cik ātri notiek A2 mitināšana?

Jums varētu rasties jautājums, ko īsti nozīmē mūsu ātruma testa rezultāti un kā A2 Hostings var tik tālu pārspēt tik daudzus konkurentus, it īpaši ņemot vērā, ka tie joprojām ir salīdzinoši nelieli.

Atbilde meklējama viņu platformas arhitektūrā, kas izmanto tādas efektivitātes priekšrocības, kas tieši dod labumu viņu klientiem.

Pirmkārt, pastāv jēdziens Koplietošanas resursi. Visiem mākoņdatošanas uzņēmumiem pieder vai viņi nomā vietu ar apjomīgiem datu centriem, un šajās vietās ir fiziskas aparatūras vienības, piemēram, CPU, cietie diski un tīkla aprīkojums. Kopā tie veido platformu, kuru var sadalīt dažādās entītijās, kuras sauc par virtuālajām mašīnām.

Kad jūs kā mākoņa klients izvēlaties mitināt tīmekļa projektu ar pakalpojumu sniedzēju, jūs faktiski īrējat datora jaudu no vienas no šīm virtuālajām mašīnām. Tas nozīmē, ka jūsu dati faktiski var atrasties līdzās citai informācijai, kas pieder privātpersonām vai uzņēmumiem.

Piespiežot klientus dalīties šajos mākoņa resursos, pakalpojumu sniedzējs var ietaupīt naudu sev, riskējot ar samazinātu veiktspēju un uzticamību klientiem. Bet A2 mitināšanas gadījumā tie nesamazina stūrus, kad runa ir par koplietojamo hostinga resursiem.

Tā vietā, lai pēc iespējas vairāk apvienotu datus vienā aparatūrā, viņi uztur mazu serveru un klientu attiecību. Tas nozīmē, ka jūsu virtuālā mašīna tiek dalīta starp mazāk cilvēkiem un saglabā vairāk skaitļošanas un tīkla jaudas. Tādēļ uzņēmuma apgalvojums ir 20 reizes ātrāks nekā citas mitināšanas iespējas.

Turklāt A2 Hostings izmanto jaunākās satura izplatīšanas tīkla (CDN) tehnoloģijas un kešatmiņā saglabāto jaudu. Tas nozīmē, ka A2 Hostings var izmantot tīklu starp trim datu centriem ASV, Eiropā un Āzijā, lai pēc iespējas ātrāk apkalpotu klientus..

Kad mēs paši veicam testus no Kanādas robežas, mēs loģiski izveidojam savienojumu ar A2 Hosting serveriem Mičiganā, jo tie mums ir vistuvāk fiziskā tuvuma ziņā..

Bet, tā kā jūs vēlaties, lai jūsu vietne būtu ātra no jebkur citur pasaulē, A2 mitināšana izsekos jūsu apmeklētāju atrašanās vietu un savienos viņus ar tuvāko datu centru, nodrošinot, ka vietne tiek ielādēta pēc iespējas ātrāk.

Kešatmiņā tiek ietaupīts arī laiks, strādājot pie mākoņu vides. Ja dati jūsu vietnē pastāvīgi nemainās vai netiek atjaunināti, tad A2 mitināšana var izmantot kešatmiņas saglabāšanu un regulāri nosūtīt apmeklētājus uz jūsu satura saglabātu kopiju. Regulāri, viņi pārbaudīs virtuālo mašīnu, lai redzētu, vai ir jāparāda vai jāmaina jauni dati.

Mūsu vēsturiskie dati par A2 Hostinga veiktspēju ir atpakaļ vairākus mēnešus, un zemāk varat atrast vidējos lapas ielādes laikus no 2018. gada:

 • Maija vidējais ātrums: 209 ms
 • Vidējais aprīļa ātrums: 218 ms
 • Marta vidējais ātrums: 199ms
 • Vidējais februāra ātrums: 211 ms
 • Janvāra vidējais ātrums: 224 ms
 • Decembra vidējais ātrums: 276 ms

Kopumā tiešām spēcīgs sniegums. Plašāku informāciju var atrast arī mūsu pētījumu lapā.

Ātrums ir kritiski svarīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, taču tas zaudē savu pārdošanas iespējas vērtību, ja platforma nav vienmēr stabila. Tas, par ko mēs šeit runājam, ir ideja par darbības laiku.

Laiks Uptime tiek izmantots, lai aprakstītu laika procentuālo daļu, kurā vietne ir pieejama un strādā ārējiem apmeklētājiem. Pretējo sauc par dīkstāvi, kas mēra laiku, kurā vietne ir pārtraukta un nav pieejama.

Ja jūsu vietne ir piesaistīta jūsu biznesam vai kādam citam profesionālam centienam, uptime jums vajadzētu būt daudz nozīmīgai. Pat minūtes no dīkstāve var būt ļoti dārga un kaitēt jūsu reputācijai lietotāju un apmeklētāju vidū. Ņemot vērā mūsdienu modernā interneta ātrumu, cilvēkiem ir maz pacietības lēnām vai nereaģējošām vietnēm.

Tātad, vai ir vērts paļauties uz A2 hostingu, kad runa ir par stabilitāti un uzticamību? Kanādas mitinātājs saka jā, pamatojoties uz mūsu mēnešu testiem viņu ASV datu centrā. Laiks tiek aprēķināts procentos no pieejamajām stundām, dalot ar kopējo stundu skaitu. Neviens serveris nevar reāli iegūt 100% uptime, bet likmes, kas pārsniedz 99%, norāda uz labu veiktspēju.

Mūsu A2 hostinga testu vidējais darbspējas laiks bija 99,8%, kas nozīmē, ka viņu serveri nedarbojās vai nebija pieejami tikai 0,2% laika. Tas ir tikai 17,5 stundas visa gada laikā. Tas nozīmē, ka darbspējas laikā A2 ir labvēlīgi salīdzināms ar citām labākajām opcijām, piemēram, Bluehost un HostGator.

Šeit ir vēsturiski dati par A2 Hostinga darbības laiku:

 • Var darboties: 99,9%
 • Aprīļa uptime: 99,9%
 • Marta uptime: 99,98%
 • Februāra uptime: 99,96%
 • Janvāra uptime: 99,99%
 • Decembra uptime: 98,92%

Kā redzat, A2 Hosting serveri ir uzticami visu gadu, pat brutālajā Kanādas ziemā. Lasot šo, mēs izsekojam visiem mūsu iecienītākajiem mitināšanas pakalpojumiem, ņemot vērā darbības laiku, un dati ir jums pieejami, ja vēlaties to pārbaudīt..

A2 mitināšanas atbalsta pārskats

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu piedāvā zināma līmeņa tehnisko atbalstu maksājošiem klientiem, taču tas var ievērojami atšķirties un bieži vien ir diezgan vājš. Arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju paļaujas uz zināšanu bāzēm un teksta robotiem, lai atbildētu uz jautājumiem, nevis uz faktiskiem cilvēkiem.

A2 hostings tomēr ir atšķirīgs, jo tie piedāvā tiešsaistes palīdzību 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Jūs varat sazināties ar pārstāvjiem tieši pa tālruni vai tiešsaistes tērzēšanā. Viņi arī pieņem jautājumus pa e-pastu, kas tiek ievadīti tieši viņu atbalsta biļešu pārdošanas sistēmā. Tālāk ir ekrānuzņēmums, kā izskatās viņu tērzēšanas sistēma:

tērzēšanas atbalsts2

A2 hostings saviem klientiem piedāvā arī vairākas papildu funkcijas, kas palīdzēs jūsu vietni padarīt vēl labāku un drošāku. Tie visi ir bez maksas, un tiem ir pieejama jebkura no A2 Hostinga plāna iespējām. Apsveriet tos par vēl vienu stimulu jūsu pašreizējās tīmekļa mitinātāja novadīšanai un maiņai.

Iesācējiem viņi dod savus klientus bezmaksas drošība un hakeru novēršana, un tas ir īpaši svarīgi, ja izmantojat daudz tīmekļa spraudņu vai vēlaties mitināt WordPress vietni. Viņi izmanto sistēmu ar nosaukumu “HackScan Protection”, lai pastāvīgi uzraudzītu jūsu konta drošību un neļautu iebrucējiem.

Kopā ar to nāk bezmaksas SSL sertifikāts, kas nodrošinās visu šifrēšanu visiem savienojumiem starp A2 Hosting serveriem un jūsu lietotājiem. SSL sertifikāti uzņēmumiem gadā var maksāt daudz, taču A2 Hostings izmanto sistēmu Let’s Encrypt un padara to visu jums bez maksas. SSL sertifikāta iegūšana ir būtiska jebkuram mazam uzņēmumam, kas plāno veikt pārdošanu internetā vai uzglabāt lietotāja privātu informāciju.

Iespējams, ka jums jau ir vietne, kas jau mitināta citur, taču jūs interesē tās pārvietošana uz labāku platformu, piemēram, ko var piedāvāt A2 Hostings. Nav problēmu, jo A2 mitināšana piedāvā bezmaksas palīdzību migrācijas jomā lai visi jūsu faili un tīmekļa konfigurācija tiktu pārvietoti uz viņu serveriem. Turklāt viņi ieslēgs automātiskās dublējumkopijas, lai samazinātu risku un palīdzētu atgūties no datu zaudēšanas.

A2 hostinga paketes – kura jums ir vispiemērotākā?

Vidēji A2 Hosting cenas ir nedaudz augstākas nekā jūs atradīsit no citiem uzņēmumiem.

Bet mēs uzskatām, ka tas ir tā vērts – tie piedāvā izdevīgu cenu, it īpaši tāpēc, ka jūs varat izvēlēties starp paketēm un izvēlēties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu budžetam.

Šis ir viņu pakešu cenu pārskats:

A2 Hostings piedāvā trīs plānu tipus: Lite, Swift un Turbo. Lite plāns ir piemērots maziem projektiem vai hobiju vietnēm, jo ​​tas darbojas ar vienu domēnu un ietver ierobežotu datu bāzu un e-pasta izmantošanu.

Jauninot uz opciju Swift, jūs iegūstat neierobežotas datu bāzes un tomēr savā domēnos varat pārvaldīt daudzus vēlamos e-pasta kontus. Turbo plāns ir paredzēts maziem uzņēmumiem, jo ​​tajā ir iekļauts vietnes paātrinātājs, kas palīdzēs jūsu domēnus padarīt pat 20 reizes ātrākus.

A2 mitināšanai ir virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanas iespējas. Izmantojot VPS abonementu, jūs iegūsit pilnu piekļuvi visai skaitļošanas videi virtualizētā platformā. Tas var būt kritiski lielākiem uzņēmumiem, kuriem ir jāvada sava programmatūra un jāveic sarežģīti konfigurācijas izmaiņas saviem Web projektiem.

Ņemiet vērā, ka A2 Hostings piedāvā pilnīgu atmaksas politiku 30 dienu laikā bez grūtībām:

“Ja tiešsaistē tiek iesniegts pieprasījums tūlītējai atcelšanai pirmo 30 dienu laikā, tiks izsniegta pilna kompensācija. ”

Tas, godīgi sakot, nav dzirdams mitināšanas telpā, kas ir pazīstama ar slepenajiem atkārtotajiem rēķiniem un cenšanos noturēt klientus “uz āķa”..

Kā reģistrēties A2 mitināšanai

Kanādas klienti var atvērt A2 hostinga kontu tieši no savas vietnes. Reģistrēšanās process ir diezgan vienkāršs, bez slēptām maksām vai citiem trikiem. Viņi atbalsta arī vairākas ikmēneša maksājuma iespējas, ieskaitot kredītkarti, PayPal, naudas pārvedumu vai bankas pārskaitījumu.

A2 mitināšana bieži veic arī īpašus piedāvājumus vai pārdošanas darījumus, kurus varat noslēgt ar mēneša likmi uz visu gadu.

Kad jūsu A2 mitināšanas konts ir atvērts, varat sākt savu jauno projektu ar vienu klikšķi. Ja vēlaties iegūt datus no citas platformas, viņi viņiem palīdzēs vai arī varat sākt no jauna un izmantot viņu tīmekļa dizaina rīkus.

A2 mitināšana garantē, ka jūsu vietne būs pieejama ar vairāk nekā 99% uptime, un, ja jūs neesat apmierināts vai ja viņš neievada šo uptime numuru, jūs atgūsit savu naudu.

Rezumējot lietas, mēs esam noskaidrojuši, ka A2 hostings ir kvalitatīvs uzņēmums kas piedāvā uzticamu, spēcīgu sniegumu un atbalstu.

Runājot par tīmekļa mitinātāja izvēli, mēs esam noskaidrojuši, ka tā ir lieliska izvēle Kanādas lietotājiem neatkarīgi no tā, kur atrodaties valstī.

BUJ

Kam pieder A2 hostings?

Uzņēmums pieder Bryan Muthig. Viņš nodibināja uzņēmumu 2001. gadā kā Iniquinet.

Kur atrodas A2 Hostings?

Ir serveri, kas atrodas Mičiganā, Arizonā, Amsterdamā un Singapūrā.

Kāda ir atšķirība starp Linux un Windows mitināšanu?

Tas nozīmē tikai to, kura operētājsistēma darbojas uz serveriem, kurus uzņēmums izmanto. Linux ir vispopulārākais serveros, tāpēc tam ir vairāk funkciju, un vairums tīmekļa dizaineru dod priekšroku uz Linux balstītai tīmekļa mitināšanai. Vienīgais brīdis, kad Windows būtu jēga, ir tad, ja ir īpašas Windows lietojumprogrammas, kuras ir jāizmanto.

Kā es varu noteikt, kurš mitina vietni?

Internetā ir noteikti rīki, kas var palīdzēt, piemēram, Hostinga pārbaudītājs.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector