77 tiešsaistes iepirkšanās statistika 2020. gadam |

tiešsaistes iepirkšanās statistikas galvene


Atjaunināt e-komercijas un tiešsaistes iepirkšanās tendences ir ļoti svarīgi jebkuram tiešsaistes biznesam 2020. gadā. Tā kā tik daudz pircēju internetā meklē labākos piedāvājumus, lai ietaupītu laiku un naudu, jums jāpārliecinās, ka jūsu vietne piedāvā vislabāko iespējamo lietotāju pieredzi..

Tātad, kādas tendences ir vissvarīgākās jūsu biznesā? Mobilais tālrunis joprojām ir aizvien nozīmīgāks faktors, un arvien populārāka kļūst arī iepirkšanās pa visu kanālu. Citas piezīmju jomas ir video un attēlu meklēšana, meklēšana ar balsi un ietekmētāju mārketings, kas tiek uzskatīts par vienu no visstraujāk augošajām klientu piesaistīšanas metodēm internetā..

Tas varētu izklausīties nedaudz satriecoši, bet tas ir tāpēc, ka gan paaudzes, gan paaudzes, gan tūkstošgades, gan Džens Zers līdzīgi tiešsaistē rīkojas tiešsaistē. Lai pārliecinātos, ka nepalaižat garām izdevīgas iespējas, noteikti sekojiet līdzi jaunākajam e-komercijas dialogam..

Mēs esam identificējuši 77 svarīgākos e-komercijas un tiešsaistes iepirkšanās statistikas datus, kas jums jāzina, lai gūtu panākumus. Tie ir uzskaitīti desmit galvenajās kategorijās:

 1. Reklāmguvumu līmeņa optimizācijas statistika
 2. Mobilās komercijas statistika
 3. Iepirkumu groza atteikšanās statistika
 4. E-pasta un atkārtotas mārketinga kampaņas statistika
 5. Video satura statistika
 6. Sociālo mediju statistika
 7. Balss meklēšanas statistika
 8. Vietējās meklēšanas un visu kanālu statistika
 9. Klientu attiecību pārvaldības statistika
 10. Ietekmētāja mārketinga statistika

1. Konversijas likmes optimizācijas (CRO) statistika

Meklētāji ir taupīgāki nekā jebkad agrāk, un viņi var pamanīt vietni, kas nav atjaunināta ar tās dizainu un lietotāju pieredzi. Lai lietotājiem nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi, tīmekļa pārziņi un digitālās komandas pastāvīgi testē un pielāgo savas vietnes, lai nodrošinātu visu lapu optimizāciju.

 • 60% digitālo tirgotāju plāno ieviest klientu braucienu analīzi, lai šogad uzlabotu reklāmguvumu līmeni (avots)
 • Videoklipi un galvenās lapas var uzlabot CRO pat par 86% (avots)
 • Lapas ielādes ātrums, kas aizkavēts pat par 1 sekundi, var samazināt reklāmguvumus par 7% (avots)
 • Uzņēmumi ar 40 un vairāk galvenajām lapām ģenerē 12 reizes vairāk potenciālo pircēju nekā tie, kuriem ir tikai viena līdz piecas galvenās lapas (avots)
 • Galveno lapu veidošana un pārbaude ir viena no piecām galvenajām digitālo tirgotāju problēmām (avots)
 • 48% tirgotāju izveido jaunas galvenās lapas katrai kampaņai (avots)
  Tikai 52% uzņēmumu, kas izmanto galvenās lapas, pārbauda tos, lai uzlabotu reklāmguvumus (avots)

reklāmguvumu līmeņa optimizācijas statistika

Taustiņu izņemšana

Lai palielinātu reklāmguvumus, ir būtiska izpratne par to, kā klienti pārvietojas pa piltuvi. Lai efektīvi īstenotu šādu analīzi, jums jāapgūst, kā klienti mijiedarbojas ar jūsu vietni, un jānosaka, ko jūs varat darīt, lai viņu pieredze būtu vienlaidīgāka un patīkamāka..

Izmēģiniet siltuma kartes testēšanu, lai redzētu, kur lietotāji lielāko daļu laika pavada jūsu lapās. Varat arī veikt A / B testus, lai noskaidrotu, vai noteiktas kopijas vai dizaina izmaiņas rada vairāk reklāmguvumu nekā citi.

2. Mobilās komercijas statistika

Mobilo ierīču lietotāju skaits pieaug. Tā kā Google turpina attīstīt un pilnveidot Mobile-First indeksēšanu, tiešsaistes uzņēmumiem, veidojot jaunas tīmekļa lapas, vienmēr jāpatur prātā viņu mobilā pieredze. Lapas jāizskatās identiski un vienmērīgi jāplūst mobilajās ierīcēs.

 • Tiek prognozēts, ka mobilās e-komercijas pārdošanas apjomi sastādīs līdz 63,5% no kopējā e-komercijas pārdošanas šogad (avots)
 • Paredzams, ka globālās e-komercijas ieņēmumi šogad sasniegs līdz USD 669 miljardiem (avots)
 • Mobilo ierīču pārdošana Cyber ​​pirmdienā 2017. gadā pārtrauca USD 2 miljardus, padarot to par lielāko tiešsaistes iepirkšanās dienu vēsturē (avots)
 • Astoņi no desmit amerikāņiem iepērkas tiešsaistē; 51% no viņiem kaut ko ir iegādājušies ar savu viedtālruni (avots)
 • Līdz 2020. gadam vairāk nekā 3,3 miljardiem lietotāju ierīcēs būs virtuālie palīgi (avots)
 • Paredzams, ka mobilie maki pārsniegs gan kredīta, gan debeta pirkumus līdz 2020. gadam (avots)
 • Paredzams, ka veikalu mobilie maksājumi līdz 2020. gadam sasniegs USD 503 miljardus (avots)
 • 40% mobilo ierīču lietotāju atstāj lapas, kuru ielāde prasa vairāk nekā trīs sekundes (avots)

mobilās komercijas statistika

Taustiņu izņemšana

Visas jūsu tīmekļa lapas ir jāoptimizē mobilajām ierīcēm. Slikta mobilā pieredze kaitēs jūsu spējai klasificēt un varētu maksāt pārdošanu. Lietotāji mēdz atlēkt no vietnēm ar lēnu ielādēšanas laiku un slikti izstrādātām mobilajām lapām. Ir vairākas Google izklāstītas vadlīnijas par to, kā jums vajadzētu izveidot vietni mobilajiem lietotājiem. Galu galā jūsu mērķim vajadzētu būt lietas atvieglošanai lietotājam.

Lai uzlabotu savu pieredzi mobilajā telefonā, pārveidojiet galvenās produktu un pārdošanas lapas uz paātrinātām mobilajām lapām (AMP) un pārliecinieties, vai CTA ir redzami novietotas tā, lai ritināšanas laikā tos būtu viegli redzēt un nospiest..

3. Iepirkumu groza atmešanas statistika

Atteikšanās no iepirkumu groza vienmēr ir bijusi problēma. Tā kā lietotāji turpina pāriet uz iepirkšanos tiešsaistē, uzņēmumi ir izmēģinājuši dažādus paņēmienus, kā neļaut lietotājiem atstāt pilnu grozu, neveicot pirkumus.

 • 60% no atteikšanās no groza rodas papildu izmaksu dēļ, piemēram, nodokļi, nosūtīšana un nodevas (avots)
 • 28% ASV pircēju atsakās no pasūtījumiem sarežģīta vai izrakstīta norēķinu procesa dēļ (avots)
 • Vidējā e-komercijas vietne var palielināt reklāmguvumu līmeni par 35,26%, uzlabojot to norēķinu dizainu (avots)
 • 58,6% pircēju pamet ratiņus pārlūkošanas laikā vai tāpēc, ka viņi nevēlas pirkt (avots)
 • Zaudē 35% darījumu, ja vietnēm lietotājiem ir jāpieprasa izveidot kontu pirms pirkšanas (avots)
 • 260 miljardu dolāru var atgūt, pateicoties uzlabotiem norēķinu procesiem (avots)

iepirkumu groza atteikšanās statistika

Taustiņu izņemšana

Vienmēr notiks atteikšanās no iepirkumu groza. Daudzi lietotāji grozā pievieno preces, nedomājot pirkt, bet citi var salīdzināt jūsu cenas ar citiem pārdevējiem. Jums vajadzētu uztraukties, cik daudz no šiem atteikšanās gadījumiem ir saistīti ar sliktu izrakstīšanās pieredzi.

Lietotājiem parasti nepatīk kontu izveidošana pirms pirkšanas, un daudzi pamet grozu, tiklīdz tiek ņemtas vērā piegādes izmaksas un nodokļi. Lai nezaudētu pārdošanas apjomus, piedāvājiet vairāku veidu maksāšanas iespējas un pārliecinieties, ka tās ir iespējami mazas. Vēl viena taktika ir atgādinājums pa e-pastu, kad lietotāji atstāj grozā lietas, lai atgādinātu par pirkumu.

4. E-pasta un atkārtotās kampaņas statistika

Paredzams, ka līdz 2020. gadam kopējie tēriņi reklāmas un reklāmas jomā pārsniegs meklēšanu par 28 procentiem. Kāpēc pēkšņs pieaugums? Tirgotāji tikai tagad apzinās atkārtotā mārketinga potenciālu: reklāmguvumi palielinās, jo vairāk lietotāju ir redzējuši reklāmu.

 • Tiešsaistes pircējiem ir par 70% lielāka iespēja veikt reklāmguvumus, ja tie tiek atlasīti ar attēla reklāmām (avots).
 • 54% pircēju apgalvo, ka iegādātos pamestas preces, ja vēlāk tās tiktu piedāvātas par zemāku cenu (avots)
 • 72% klientu atsakās no iepirkumu groza; tikai 8% no tiem atgriežas pilnā kasē (avots)
 • Bet 26% tiešsaistes pircēju pabeigs norēķinu procesu pēc tam, kad būs redzējuši atkārtotu reklāmu (avotu)
 • Trīs no četriem lietotājiem pamana atkārtotu mērķauditorijas atlasi (avots)
 • 24% uzņēmumu, kuros ir vairāk nekā 1000 darbinieku, 50% vai vairāk no sava mārketinga budžeta tērē atkārtotai mērķauditorijas atlasei (avots)
 • 72% tūkstošgadu pircēju apgalvo, ka neiebilst uz atkārtotu mērķauditorijas atlasi (avots)
 • 55% pircēju apgalvo, ka atsauksmes un atsauksmes ietekmē viņu pirkšanas lēmumu (avots)

kampaņu statistikas atkārtota mērķauditorijas atlase

Taustiņu izņemšana

Mērķtiecīgas attēla reklāmas un e-pasta kampaņas ir dažas no labākajām metodēm, kā atjaunot attiecības ar bijušajiem klientiem. Viena pārbaudīta taktika ir piedāvāt atlaides savos atkārtotās adreses e-pasta ziņojumos, pārliecinoties, ka reklamēšana ir iekļauta tēmā.

Tā ir arī paraugprakse pašreizējo klientu atkārtotai atlasīšanai. Tas viņus nezaudē par akcijām un neļauj viņiem nākotnē pāriet uz konkurentu.

5. Video satura statistika

Video saturs piesaista uzmanību un var parādīt jūsu produktus reāllaikā. Lietotāji dod priekšroku šai pieredzei, jo tas ļauj viņiem iztēloties produkta piederību pirms tā iegādes. Lietotājiem arī patīk salīdzināt produktus tiešsaistē, tāpēc priekšroka tiek dota vairākiem produkta leņķiem vai demonstrācijas video par tā darbību..

 • Četras reizes vairāk, jo daudzi patērētāji dod priekšroku video skatīšanai par produktu, nevis lasīšanai par to (avots)
 • Produktu videoklipi var palielināt reklāmguvumu līmeni pat par 144% (avots)
 • Videoklipi var palielināt dabisko datplūsmu līdz 157% (avots)
 • 43% interneta lietotāju vēlas redzēt vairāk video satura (avots)
 • Četriem no 5 patērētājiem demonstrācijas video ir noderīgi, veicot pirkumu (avots)
 • 43% skatītāju mijiedarbosies ar zīmolu sociālajos medijos, izmantojot video saturu (avots)
 • Aptuveni 50% tiešsaistes pircēju meklē videoklipus, kas saistīti ar produktu, pirms to pērk veikalā (avots)
 • 92% pircēju apgalvo, ka vizuālie attēli visvairāk ietekmē viņu pirkšanas lēmumu (avots)

video satura statistika

Taustiņu izņemšana

Video ir obligāta zīmola atpazīstamības un reklāmguvumu palielināšanai. Vizuālajam saturam ir tendence būt vislabākajam kopīgošanas ziņā, un tam ir arī potenciāls palielināt novirzīšanas trafiku uz jūsu vietni, kad tas tiek kopīgots sociālo mediju platformās..

Lai iegūtu labākos rezultātus, ieguldiet augstas kvalitātes video satura izveidē, regulāri publicējiet to gan savā vietnē, gan sociālajos kanālos un izsekojiet, kā auditorija reaģē uz jūsu saturu.

6. Sociālo mediju statistika

Sociālie mediji ir lielisks veids, kā palielināt novirzīšanas trafiku un reklāmguvumus zīmoliem, kuri ir iemācījušies to pareizi lietot. Galvenais ir noteikt, kuras sociālās platformas vislabāk darbojas jūsu nozarē. Zīmoli, kas plaukst vizuālajam saturam, labi darbojas, piemēram, vietnē Pinterest vai Instagram.

 • Vizuālais saturs tiek 40 reizes vairāk ticis koplietots sociālajos medijos nekā citi satura veidi (avots)
 • Facebook ietekmēja 52% patērētāju pirkumu tiešsaistē un bezsaistē 2015. gadā (avots)
 • 85% no visiem e-komercijas pirkumiem no sociālajiem medijiem nāk no Facebook (avots)
 • Facebook reklāmguvumu līmenis ir 1,85%, kas ir augstākais no visām sociālo mediju platformām (avots)
 • Veikalos, kur ir redzami sociālie mediji, ir vidēji par 32% vairāk pārdošanas nekā veikalos bez viena (avots)
 • 48% amerikāņu ir iesaistījušies ar uzņēmumu vai zīmolu sociālajos medijos (avots)
 • 84% ASV tiešsaistes pircēju pirms pirkuma veikšanas pārskata vismaz vienu sociālo mediju vietni (avots)
 • No Instagram atsaukto klientu vidējā pasūtījuma vērtība ir 65 USD (avots)
 • Vidējā pasūtījuma vērtība klientiem, kas atsaukti no Facebook, ir USD 55 (avots)

sociālo mediju statistika

Taustiņu izņemšana

Sociālie mediji ir lielisks veids, kā palielināt atpazīstamību par zīmolu. Lai iegūtu labākos rezultātus, izanalizējiet, ko dara konkurenti, lai redzētu, kuri kanāli visvairāk saņem jūsu mērķauditorijas atbildes. Kad esat noskaidrojis savas uzmanības jomas, izstrādājiet satura kalendāru, lai jūs regulāri atjauninātu savus sociālā multivides kontus.

7. Balss meklēšanas statistika

Tiek prognozēts, ka turpmākajos gados meklēšana ar balsi kļūs par vēlamo meklēšanas metodi. Lai arī tie ir tālu no perfektiem, lietotāji arvien vairāk pierod pie balss meklēšanas, jo mājās tiek izmantotas viedās skaļruņu ierīces, viedtālruņu balss meklēšanas iespējas un mašīnmācība, kas ļauj viedajām ierīcēm laika gaitā labāk paredzēt meklētāju nodomus..

 • Tiek prognozēts, ka balss un attēlu meklēšana līdz 2020. gadam veidos 50% no visiem meklējumiem (avots)
 • 40% tūkstošgadīgo cilvēku ir izmantojuši meklēšanu ar balsi pirms pirkuma tiešsaistē (avots)
 • 76% viedo skaļruņu lietotāju veic vietējos meklējumus nedēļā (avots)
 • No šiem lietotājiem 53% katru dienu veic meklēšanu (avots)
 • 58% patērētāju pēdējā gada laikā ir veikuši meklēšanu ar balsi, lai atrastu informāciju par vietējiem uzņēmumiem (avots)
 • 46% balss meklētāju katru dienu meklē vietējos uzņēmumus (avots)
 • 46% patērētāju vēlas dzirdēt uzņēmumu cenas, izmantojot balss meklēšanu (avots)
 • 27% meklētāju apmeklē uzņēmuma vietni pēc tam, kad to ir atraduši, izmantojot meklēšanu ar balsi (avots)

balss meklēšanas statistika

Taustiņu izņemšana

Balss meklēšana kļūst arvien populārāka, jo pirmās balss ierīces un viedtālruņu meklēšana ar balsi kļūst sarežģītākas. Tikai Siri nedēļā apstrādā 1 miljardu balss meklēšanas vaicājumu, un liela daļa (22 procenti) šo meklējumu ir vietējie.

Lai optimizētu meklēšanu ar balsi, jums ir jādomā par “sarunvalodas” gariem atslēgvārdiem, kas attiecas uz jūsu biznesu, un jūsu BUJ sadaļā ir jābūt sadaļai, kas paredzēta atbildēšanai uz šiem jautājumiem..

8. Vietējās meklēšanas un visu kanālu statistika

Vietējā meklēšana un universālā kanāla iepirkšanās iet roku rokā. Daudzi pircēji tiešsaistē sāk pirkumu, lai izpētītu produktu, pirms to iegādājas klātienē, vietā, kur ķieģeļi tiek iegūti.

 • 50% patērētāju, kuri viedtālrunī meklē vietējo biznesu, apmeklē veikalu 24 stundu laikā (avots)
 • 18% no vietējiem meklējumiem noved pie pārdošanas (avots)
 • Četri no 5 cilvēkiem izmanto meklētājprogrammas, lai veiktu vietējos meklējumus (avots)
 • 73% viedtālruņu lietotāju dalībnieku Google aptaujā sacīja, ka vietējās PPC reklāmās ir svarīgi norādījumi (avots)
 • 70% datoru un planšetdatoru lietotāju tajā pašā Google aptaujā teica, ka ir svarīgi, lai reklāmas tiktu pielāgotas viņu tiešajai apkārtnei (avots)
 • 98% amerikāņu pārslēdzas starp ierīcēm vairākas reizes dienā (avots)
 • 77% uzņēmumu ar spēcīgu universālā kanāla pieredzi glabā klientu datus vairākos kanālos (avots)
 • Uzņēmumi ar spēcīgu universālā kanāla piesaisti saglabā 89% klientu (avots)

vietējās meklēšanas statistika

Taustiņu izņemšana

Tā kā vietējais uzņēmums ir svarīgāks nekā jebkad agrāk, lai būtu klātienē tiešsaistē. Lietotāji bieži salīdzina produktus tiešsaistē pirms došanās uz veikalu, lai tos iegādātos. Tomēr citi lietotāji, iespējams, labprātāk iepērkas vietējā tirgū un iepērkas tiešsaistē, bet citi dod priekšroku tikai veikala pieredzei.

Jebkurā gadījumā gan veikala, gan tiešsaistes klientu priekšrocība ir tā, ka jūsu bizness var apmierināt gan paaudzes paaudzes, gan tūkstošgades, gan Genu Zersu..

9. Klientu attiecību pārvaldības (CRM) statistika

CRM nozares vērtība ir 36 miljardi USD. CRM programmatūra uzņēmumiem atvieglo atjaunināšanu par attiecībām ar klientiem visās iepirkšanas piltuves jomās. Ja ir pieejams tik plašs resurss, klientiem ir grūti iekrist plaisās.

 • 79% potenciālo klientu neizdodas konvertēt bez CRM programmatūras (avots)
 • Sociālās CRM sistēmas var uzlabot saglabāšanu par 26% (avots)
 • Ja CRM ir ieviests (avots), reklāmguvumu līmenis var palielināties par 300%
 • 74% uzņēmumu, kas izmanto CRM, ziņo par labākām attiecībām ar klientiem (avots)
 • Vidējā IA CRM ir USD 5 par katru ieguldīto USD 1 (avots)
 • CRM programmatūra var uzlabot pārdošanas apjomus pat par 29% (avots)
 • 22% pārdevēju nav ne jausmas, kas ir CRM (avots)

CRM statistika

Taustiņu izņemšana

CRM programmatūra nodrošina labākos līdzekļus, lai vienā vietā centralizētu visu jūsu mijiedarbību ar iepriekšējiem, esošajiem un potenciālajiem klientiem. Ļaujot jums individuāli uzraudzīt katru klienta brauciena soli un fāzi, jūs ievērojami palielināsit iespējas tvert un konvertēt potenciālos klientus, vienlaikus uzlabojot saglabāšanu.

10. Ietekmētāju mārketinga statistika

Līdz ar reālā laika platformu, piemēram, Snapchat, Instagram un Twitter, parādīšanos un nobriešanu pēdējos gados, ietekmētāju mārketings ir kļuvis par patiesi efektīvu produkta pārdošanas veidu. Lietotāji, salīdzinot ar slavenībām, ir sākuši izvietot vairāk akciju Instagram un Youtube ietekmētājos, jo šīs interneta zvaigznes ir relatīvākas.

 • 39% tirgotāju plāno palielināt ietekmētāju mārketinga budžetu 2018. gadā (avots)
 • Twitter pētījums ziņo, ka 40% no tās lietotāju bāzes apgalvo, ka viņi kaut ko iegādājušies tiešā čivināt rezultātā no ietekmētāja (avots)
 • 80% ietekmētāju izmanto Instagram, lai ievietotu oriģinālu saturu (avots)
 • 28% mārketinga vadītāju ietekmīgāko mārketingu vērtēja kā visātrāk augošo klientu iegūšanas metodi tīmeklī (avots)
 • Vidējā nopelnītā mediju vērtība ietekmētāju mārketingā ir USD 7,65 uz katriem iztērētajiem 1 USD (avots)
 • 37% tirgotāju 2017. gada Influencer Hub pētījumā piešķir līdzekļus influencer mārketingam (avots)
 • No šī apsekojuma 67% tirgotāju plāno palielināt ietekmētāju mārketinga budžetu (avots)

ietekmētāju mārketinga statistika

Taustiņu izņemšana

Galvenais ietekmētāju mārketinga ieguvums ir tas, ka IA ir viegli izsekojama. Kā redzams iepriekš sniegtajā statistikā, daudzi lietotāji iegādājas produktus tiešā labvēlīgas atsauksmes rezultātā no atzītā ietekmētāja. Dažreiz tie ir bijuši pretrunā ar zīmoliem, tāpēc vienmēr uzmanieties, izvēloties ietekmētāju, kas var sekot jūsu zīmola norādījumiem.

Kopsavilkums

Iepirkšanās nākotne ir tiešsaistē. Visu vecumu pircējiem ir lielākas cerības nekā agrāk, un vienīgais veids, kā rūpēties par dažādām vecuma grupām un vēlmēm, ir nodrošināt, lai jūsu vietne būtu ērta un uzticama. Sniedziet lietotājiem vislabāko iespējamo pieredzi, un jūs vēlāk varēsit gūt labumu no tā.

poga tiešsaistes iepirkšanās statistika

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector