6 labākie CDN nodrošinātāji (2020. gada salīdzinājums)

Labāko satura piegādes tīkla (CDN) sniedzēji


Satura piegādes tīkla pakalpojumi jeb CDN īsumā ir vērsti uz jūsu satura ātrāku piegādi vietnes apmeklētājiem. Tas darbojas, izveidojot failu kopijas CDN nodrošinātāja serveru tīklā (sauktu arī par “malu”). Datu centri atrodas tuvāk apmeklētājiem, nodrošinot ātrāku reakciju un īsāku ielādes laiku starp vietni un pārlūku.

Galvenie CDN ieguvumi ir:

  • Ātrāka satura piegāde
  • Zemāka slodze uz jūsu serveriem
  • Augsta uzticamība un darbspējas laiks
  • Zemākas joslas platuma izmaksas
  • Viegli pielāgojams

Pētījuma laikā mēs atklājām, ka vidējais ātrums un uptimes starp pakalpojumu sniedzējiem ir diezgan līdzīgi, saskaņā ar CDNPerf. Tāpēc galvenās atšķirības ir iezīmes, reģionālais pārklājums un plānu izmaksas.

Apskatīsim dažus no labākajiem CDN pakalpojumu sniedzējiem.

6 labākie satura piegādes tīkla nodrošinātāji

1. StackPath CDN – labākais kopumā

StackPath CDN sākumlapaPlānu sākums ir USD 10,00 mēnesī

“StackPath” plusi:
+ Lēta un pārredzama cenu noteikšana
+ Neierobežots vietu un pieprasījumu skaits
+ Pienācīga sadale ar 45 PoP
+ GZip saspiešana
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & bezmaksas privātais SSL
+ Tūlītējas attīrīšanas iespēja
+ 24 stundas diennaktī tērzēšanas, tālruņa un biļešu atbalsts
+ Pirmais mēnesis bez maksas
StackPath mīnusi:
– ierobežots joslas platums (1 TB / mēnesī)
– Krievijā vai Āfrikā nav PoP

StackPath ir CDN gan iesācējiem, gan profesionāliem izstrādātājiem. Viņu caurspīdīgā cenu struktūra, vienkāršā iestatīšana un daudzo funkciju dēļ tie ir spēcīgi kandidāti jūsu CDN pakalpojumam.

StackPath piedāvā pilnu mākoņu platformu ar iebūvētu drošību, ieskaitot DDoS mazināšanu, visiem saviem produktiem un pakalpojumiem. Jūs varat izvēlēties no Tikai CDN pakotne vai vairāki Edge piegādes komplekti ar Web lietojumprogrammu ugunsmūri (WAF), domēna vārdu sistēmu (DNS) un uzraudzību.

Viņiem ir 45 datu centri visā pasaulē, izņemot Krieviju un Āfrikas kontinentu. Visas viņu atrašanās vietas (PoP) atrašanās vietas ir iekļautas katrā iepakojumā bez papildu maksas, un tās var arī sašaurināt līdz noteiktam reģionam.

Iestatīšana ir diezgan intuitīva un skaidra, un ir arī iespēja uzlabotām vadīklām. Jūs varat ātri izveidot un palaist CDN, kā arī vēlāk pārdomāt iestatījumus.

StackPath tikai CDN plāna galvenās iezīmes ir 1 TB mēnesī joslas platuma, neierobežotas vietnes un pieprasījumi, bezmaksas privāts SSL sertifikāts vienai vietnei, HTTP / 2 atbalsts, iPv6 un DDoS aizsardzība.

Jums būs pieejamas arī tūlītējas attīrīšanas iespējas, pielāgoti kešatmiņas saglabāšanas un 301 novirzīšanas noteikumi, reāllaika analītika, GZip saspiešana lidojumā un WebSocket atbalsts.

Viņu atbalsts jums ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tērzēšanas, tālruņa un biļešu atbalstu bez maksas.

Cenu pārskats:

Viņu lētākais abonēšanas plāns sākas no plkst USD 10 mēnesī. Tajā ir iekļautas visas tikai CDN plāna funkcijas, taču jūs joprojām esat ierobežots ar joslas platuma 1 TB mēnesī.

Tomēr, sākot no USD 20 mēnesī, jūs varat saņemt StackPath’s Edge pakotni ar CDN un pievienoto drošību (WAF, DNS un uzraudzība). Ņemot vērā pievienoto labumu, tas noteikti ir ieguldījuma vērts.

Viņi no jums iekasēs ikmēneša maksu no jūsu kredītkartes vai PayPal konta, taču jūs saņemsit bezmaksas pirmo mēnesi, lai tos izmēģinātu..

2. Google Cloud CDN – uzticama un uzticama globāla klātbūtne

Google Cloud CDN sākumlapaCenu noteikšana ir atkarīga no lietojuma

Google Cloud CDN plusi:
+ Globāla klātbūtne ar 140 PoP
+ Uzticamā Google mākoņa platforma
+ Maksājiet, kā jums iet
+ Jebkurš IP
+ IPv6 & HTTP / 2 & QUIC
+ DDoS & Google pārvaldīta SSL
+ Parakstīti sīkfaili un URL
+ Bezmaksas kredīts USD 300 vērtībā
Google Cloud CDN mīnusi:
– Tīrīšana maksā papildus
– Tehniskā atbalsta izmaksas ir papildus

Google Cloud CDN ir lielisks sniegums un daudzas noderīgas funkcijas. Viņu CDN var viegli integrēt ar citiem mākoņu produktiem, kas ļauj jums iegūt visu nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Tomēr ņemiet vērā izmaksas.

Google Cloud CDN ir daļa no Google Cloud produktu saimes. Viņu platforma piedāvā plašu mākoņu produktu klāstu, ieskaitot tīmekļa mitināšanu, glabāšanu un pat AI un mašīnmācīšanās iespējas. Google Cloud ir populārs starp nozares līderiem, piemēram, PayPal, Twitter, Spotify un FedEx, lai nosauktu dažus.

Viņu infrastruktūra aptver lielāko daļu pasaules ar 140 PoP, 67 zonas un vairāk nekā 200 valstis un teritorijas. Viņu milzīgie serveru parki arī nodrošina labu slodzes līdzsvarošanas pieredzi.

Galvenās Google Cloud CDN funkcijas ietver Anycast IP, IPv6 atbalsts, HTTP / 2 un QUIC, DDoS aizsardzība, Google pārvaldīts SSL, parakstīti sīkfaili un URL, kā arī integrēta uzraudzība un reģistrēšana.

Turklāt Google Cloud CDN ļauj jums iegūt saturu no vairākām vietām, ieskaitot pielāgotu izcelsmi, kas jums nodrošina vajadzīgo elastību.

Google Cloud atbalsts ir viņu nozīmīgais negatīvais aspekts bezmaksas atbalsts ir saistīts tikai ar norēķinu jautājumiem. Lai iegūtu turpmāku tehnisko atbalstu, klientu apkalpošanas paketes sākas no USD 100 mēnesī vienam lietotājam. Vēl viena iespēja ir iegūt G Suite abonementu, kas ietver bezmaksas atbalstu pa tālruni un e-pastu visu diennakti.

Cenu pārskats:

Google iekasē maksu kešatmiņas izejas joslas platums (USD 0,02–0,20 USD par GB, pamatojoties uz galamērķi un mēneša patēriņu), kešatmiņas aizpildīšanas joslas platums (USD 0,04–0,15 USD par GB, pamatojoties uz avotu un galamērķi), un HTTP / HTTPS pieprasījumi (USD 0,0075 par 10 000 pieprasījumiem). Jebkura kešatmiņas anulēšana, ko jūs uzsāksit, jums arī maksās papildus USD 0,005 par spēkā neesamību. Tāpēc ikmēneša izmaksas palielināsies vai samazināsies, pamatojoties uz jūsu lietošanas un kešatmiņas noteikumiem.

Rakstot šo pārskatu, viņi piedāvā: Bezmaksas kredīts USD 300 vērtībā, kuru jūs varat izmantot Google Cloud izveidošanai līdz 12 mēnešiem. Pēc tam jūs varat iestatīt savu maksājuma veidu, izmantojot kredītkarti, debetkarti vai bankas kontu.

Jūs varat arī novērtēt iespējamās mēneša izmaksas, izmantojot to cenu kalkulators.

3. Imperva – spēcīga drošība, izmantojot CDN

Imperva CDN sākumlapaCenu veidošana, tikai pieprasot cenu

Imperva plusi:
+ Satiksmes uzraudzība reāllaikā
+ Globālā klātbūtne ar 44 PoP
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS aizsardzība
+ Tūlītējas attīrīšanas iespēja
+ E-pasta un tālruņa atbalsts 24 stundas diennaktī
+ Bezmaksas demonstrācija
Imperva mīnusi:
– Nav bezmaksas SSL
– CDN nav atsevišķa opcija
– Plānus ir grūti uzlabot

Imperva ir uzticams risinājums, ja jūs meklējat vietnes drošības paketi ar papildinājumu kā globālu CDN pakalpojumu. Viņi var apstrādāt gan statisku (attēli, JavaScript, CSS faili utt.), Gan dinamisku saturu (sīkfaili, lietotāja preferences, displeja reklāmkarogi utt.), Lai segtu jūsu apmeklētāju vajadzības. Tomēr to paketes nav ļoti lētas.

Imperva ir uzņēmums, kas koncentrējas galvenokārt uz lietojumprogrammām un datu drošību. Viņu CDN pakalpojums tiek pievienots drošības paketēm kā papildu līdzeklis. Papildus CDN to paketēs ietilpst uzbrukumu analīze, Web lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF), izpildlaika lietojumprogrammu pašaizsardzība, API drošība un robotprogrammatūru pārvaldība.

Viņu klātbūtne pasaulē sasniedz 44 DDoS izturīgi datu centri, kas aptver katru lielāko kontinentu.

Imperva CDN galvenās iezīmes ir HTTP / 2 un IPv6 atbalsts, reāllaika trafika uzraudzība, DDoS aizsardzība, tūlītējas attīrīšanas iespējas, mākoņu bāzes 7. slāņa slodzes līdzsvarošana un pielāgotas kešatmiņas kārtulas. Jūs arī iegūsit piekļuvi Imperva mākoņa drošības konsolei, lai iegūtu pārskatu par uzbrukumiem un drošības notikumiem jūsu vietnē, ieskaitot konta un WAF iestatījumu pārvaldību..

Būtisks mīnuss ir tas, ka jūs nesaņemsit SSL ar viņu plāniem. Jūs arī nevarat pievienot papildu funkcijas vai ātri mainīt paketi. Jums ir jāatsakās no pašreizējās paketes abonēšanas un 30 dienu laikā atkārtoti jāabonē jauns plāns.

Viņu atbalsta personāls ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pastu, tālruni vai caur pašapkalpošanās portālu.

Cenu pārskats:

Imperva nepiedāvā CDN kā atsevišķu pakalpojumu. CDN ir iekļauts to drošības pakotnēs FlexProtect. Viņu plāniem nav oficiāla rēķinu saraksta, un jūs varat saņemt īpašu cenu, izmantojot viņu pārdošanas komandu. Tomēr, veicot pētījumu, mēs uzzinājām, ka viņi izmanto 5-līmeņu cenu noteikšanas sistēmu, kas balstīta uz izmantošanu, un to plāni maksā vismaz dažus tūkstošus dolāru gadā.

Mūsdienās interneta biznesā netiek garantētas standarta garantijas, taču jūs varat pieprasīt bezmaksas demonstrācija no viņu pakalpojumiem.

4. Rackspace CDN – plašs mazo un vidējo uzņēmumu tīkls

Rackspace CDN sākumlapaCenu noteikšana ir atkarīga no lietojuma

Rackspace plusi:
+ Akamai tīkls ar vairāk nekā 200 PoP
+ Maksājiet, kā jums iet
+ Atbalsts satura dzīves laikam (TTL)
+ IPv6 atbalsts
+ DDoS & bezmaksas koplietota SSL
+ Attīrīšanas iespējas
+ Diennakts atbalsts pa tālruni un e-pastu
Rackspace Cons:
– Nav HTTP / 2 protokola
– 10 domēnu ierobežojums
– Maksimums 8 KB pieprasījumam

Rackspace piedāvā daudzpusīgu CDN pieredzi. Viņu partnerība ar Akamai dod viņiem piekļuvi plašajam serveru tīklam visā pasaulē. Tie ir arī ļoti elastīgi un var piegādāt jebkura veida saturu, kas jums nepieciešams, neatkarīgi no tā, vai tie ir attēli, video vai interaktīvas programmas.

Rackspace CDN var piegādāt gan statisku, gan dinamisku saturu jūsu apmeklētājiem. Viņu portfeli veido e-komercijas uzņēmumi, vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas. Turklāt viņi pat var piedāvāt jums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ja jūs to meklējat.

Viņi izmanto Akamai tīklu, lai piegādātu datus un saturu vairāk nekā 200 malu atrašanās vietas apkārt pasaulei. Tā kā Akamai ir vairāk orientēta uz lielu korporāciju apkalpošanu, Rackspace ir elastīgāka un tā ir piemērota arī vidēja lieluma uzņēmumu vajadzībām.

Izmantojot Rackspace Cloud Control Panel, CDN instalēšana notiek ļoti ātri. Pats vadības panelis ir diezgan viegli izbraucams un intuitīvs. Jūs saņemsit arī opciju to iestatīt, izmantojot REST API un valodas saites.

Rackspace CDN galvenās iezīmes ir: vairāku izcelsmju elastība, IPv6, DDoS mazināšana, koplietots SSL, pielāgoti kešatmiņas noteikumi un pārskati un attīrīšanas opcijas.

Jūs arī iegūsit vienu globālu parametru, lai piekļūtu API. Rackspace atbalsta arī satura dzīvošanas laiku jeb TTL, kas ļauj iestatīt konkrētu laiku, cik ilgi saturs tiek saglabāts kešatmiņā..

Tomēr viņu apkalpošanai ir daži ierobežojumi. Tie atļauj maksimāli 10 domēnus vienā pakalpojumu plānā un 8 KB maksimālo pieprasījuma pieprasījuma lielumu API. Šie ierobežojumi nedrīkst radīt problēmas vidusmēra lietotājam, kurš vēlas palielināt savas vietnes ātrumu.

Rackspace atbalsts ir pieejams 24/7 pa tālruni un e-pastu, un viņu arhīvi ir pilni ar noderīgiem pamācības rakstiem.

Cenu pārskats:

Rackspace maksa par CDN joslas platums mēnesī (USD 0,02–0,27 USD par GB, pamatojoties uz izmantošanu) un pieprasīt maksu katru dienu (USD 0,0075–0,022 USD par 10 000 pieprasījumiem, pamatojoties uz atrašanās vietu). Līdzīgi kā Google Cloud CDN, mēneša izmaksas palielināsies vai samazināsies, pamatojoties uz lietojumu un pielāgotajiem kešatmiņas noteikumiem.

5. Akamai – labākais lielām korporācijām

Akamai CDN sākumlapaCenu veidošana, tikai pieprasot cenu

Akamai plusi:
+ Klātbūtne visā pasaulē (~ 1700 tīkli)
+ Koncentrējieties uz augstākās klases video saturu
+ GZip saspiešana
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & bezmaksas koplietota SSL
+ Tūlītējas attīrīšanas iespēja
+ Diennakts tērzēšana un atbalsts pa tālruni
+ Bezmaksas izmēģinājums pēc pieprasījuma
Akamai mīnusi:
– Ļoti dārgs
– Nav iekļauts monitorings reāllaikā
– Grūti uzstādīt

Akamai piedāvā ļoti augstas klases CDN pakalpojumu. Tie ir vairāk vērsti uz augstas kvalitātes video pieredzi un lielo korporāciju klātbūtni visā pasaulē.

Akamai bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas izstrādāja CDN pakalpojumu. Mūsdienās tie ir vieni no visvairāk izplatītajiem CDN, kas apkalpo aptuveni 30% no visas interneta trafika. Papildus CDN pakalpojumam viņi saviem klientiem piedāvā arī kiberdrošības un mākoņa pakalpojumus.

Viņiem ir klātbūtne vairāk nekā 130 valstīs, kuras uzņem a pēriens ~ 1700 tīklus. Viņi var piedāvāt ātrāku satura piegādes sistēmu mērogā uz jebkuru pasaules reģionu.

Viss šis potenciāls ir saistīts ar noteiktām sarežģītībām. Tā kā viņi ir vairāk orientēta uz lielākiem uzņēmumiem, negaidiet, ka to viegli iestatīsit. Jums, bez šaubām, būs nepieciešams IT eksperts no jūsu puses vai visa viņu komanda.

Akamai ir arī garš dažādu funkciju saraksts ar to premium pakalpojumu. Dažas no ievērojamākajām funkcijām ir atbalsts video pēc pieprasījuma un tiešajiem video, tūlītēja attīrīšana, GZip saspiešana lidojumā, HTTP / 2 un IPv6 atbalsts, bezmaksas koplietota SSL, DDoS aizsardzība un pielāgoti noteikumi. Jums būs arī iespēja papildus maksāt par pielāgotu SSL sertifikātu.

Tomēr viņi nesniedz reāllaika statistiku par saviem plāniem un sagaida, ka jūs izveidosit savu uzraudzības sistēmu uz vietas. No gaišās puses viņiem ir Diennakts tālrunis un tiešraides tērzēšana lai palīdzētu jums.

Cenu pārskats:

Arī šim pakalpojumu sniedzējam nav oficiāla cenrāža. Akamai piedāvā pielāgotu risinājumu ar cenām atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Pētījuma laikā mēs atklājām, ka viņu CDN bāzes pakalpojumu plāni sākas no 1-1,5k mēnesī. Lai saņemtu precīzāku cenu, sazinieties tieši ar viņu pārdošanas komandu.

Jūs varat arī pieprasiet bezmaksas izmēģinājuma braucienu pārbaudīt viņu pakalpojumu mērogā.

6. Sucuri – lieliska drošība un CDN vienai vietnei

Sucuri CDN sākumlapaPlāni sākas ar 199,99 USD gadā

Sucuri plusi:
+ Neierobežots joslas platums
+ Aktīva drošības uzraudzība
+ Anycast tīkls
+ GZip saspiešana
+ IPv6 & HTTP / 2
+ DDoS & Šifrēsim SSL
+ 30 dienu naudas atdošanas garantija
Sucuri mīnusi:
– 12 PoP
– Vienā plānā ir tikai viena vietne
– Atbalstīt tikai ar biļeti

Sucuri piedāvā elastīgu CDN iespēju uzņēmumiem, kas izvieto vienu vietni. Visi viņu plāni ietver drošības uzraudzību un ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, lai jūsu vietne būtu droša. Varat arī izvēlēties no vairākiem plāna līmeņiem, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma lielumu.

Pirmkārt, Sucuri ir vietņu drošības un CDN uzņēmums. Papildus CDN un drošības pakotnēm viņi piedāvā labot uzbrukušu vietni un konsultācijas drošības jautājumos.

Viņu serveri aptver ASV, Eiropu, Āziju, Austrāliju un Brazīliju, ar Kopā 12 PoP. Tas ir mazākais PoP skaits mūsu pārskatu sarakstā, taču joprojām ir spēcīga klātbūtne aktīvākajos interneta centros.

Sucuri CDN iestatīšana ir diezgan vienkārša, un, lai sāktu, nav nepieciešams profesionālis. Tomēr jūs joprojām varat lūgt palīdzību, ja nevarat pats iestatīt lietas, un viņi ar prieku palīdz.

Viens no būtiskākajiem viņu pakalpojumu pozitīvajiem aspektiem ir aktīva drošības uzraudzība un ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, kas ir iekļauts katrā plānā. Dažas no citām ievērojamām īpašībām ir neierobežots joslas platums, Anycast tīkls, DDoS aizsardzība, SSL šifrēšanas, HTTP / 2 un IPv6 atbalsts un GZip saspiešana.

Būtisks negatīvs ir a ierobežojums vienai vietnei vienā plānā, bet šajā vietnē jūs neesat ierobežots. Vēl viena negatīva puse, salīdzinot ar dažiem viņu konkurentiem, ir tērzēšanas un e-pasta atbalsta trūkums, kas nāk tikai ar pielāgotu plānu. Viņiem ir Biļešu pārdošanas sistēma 24 stundas diennaktī par atbalstu, kas pieejams uz visām pakām.

Cenu pārskats:

Sucuri CDN abonēšanas plāni sākas plkst 199,99 USD / gadā, kas nav lēts. Bet, ņemot vērā, ka šajās izmaksās tiks iekļauta drošības uzraudzība un darbība ar ļaunprātīgu programmatūru, mēs teiktu, ka tā joprojām ir izdevīga jūsu naudai.

Neskaitot citus CDN sniedzējus, kurus esam pārskatījuši šajā sarakstā, Sucuri ir vienīgais, kas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Secinājums

Balstoties uz mūsu pētījumu, visiem CDN sniedzējiem ir augsta veiktspēja un uzticamība. Tomēr pastāv dažādi risinājumi, sākot no tikai CDN un beidzot ar pilnām vietņu drošības paketēm. Runājot par cenu veidošanu, šķiet, ka elastīgākās ir norēķinu iespējas, taču fiksētie plāni piedāvā lielāku paredzamību izmaksu ziņā..

Cerams, ka mūsu pārskats pamudināja jūs domāt pareizajā virzienā, izvēloties jums vislabāko CDN pakalpojumu.

CDN ieviešana jūsu vietnē

Šeit ir daži papildu resursi, kā pievienot CDN savai vietnei:

StackPath CDN iestatīšanas rokasgrāmata 

Google Cloud CDN iestatīšanas rokasgrāmata

Imperva Cloud lietojumprogrammu drošības iestatīšanas rokasgrāmata 

Rackspace CDN iestatīšanas rokasgrāmata 

Vietnes Sucuri ugunsmūra iestatīšanas rokasgrāmata

* Uzņēmumam Akamai nav oficiālas uzstādīšanas instrukcijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector