5 labākās emuāru veidošanas platformas, kas pārskatītas 2020. gadam (maksas un bezmaksas)

Gatavs solis uz emuāru veidošanas pasauli?


Tad jums labāk bija sākt savu ceļu uz pareizā ceļa, izvēloties labākā emuāru veidošanas platforma… Jūsu izvēlētā emuāru veidošanas platforma ietekmēs jūsu emuāra kvalitāti (un to, cik ļoti jums patiks emuāru veidošanas ceļojums.)

Tomēr to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt …

Mūsdienās internetā ir krietni vairāk nekā miljards emuāru, un pieejamo emuāru veidošanas platformu skaits apgrūtina tikai viena izvēli.

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums noteikt, kura emuāru veidošanas platforma jums ir piemērota, salīdzinot katra priekšrocības un trūkumus.

Mēs domājam, ka jūs esat jauns emuāru autors, kurš vēlas ērti lietojamu un iestatītu emuāru veidošanas platformu. Jūs vēlaties platformu, kas pieaugs līdz ar jūsu pieredzi un auditoriju.

Nepareizas emuāru veidošanas platformas izvēle sākumā radīs izaicinājumus nākotnē, it īpaši, ja jūs cerat izmantot savu emuāru kā naudas pelnīšanas veidu.

Vai esat gatavs sākt darbu? Ienirsim iekšā.

Mūsu izvēlētais numurs 1: Wix

Wix ir mūsu izvēlētais numur viens jo tas ir intuitīvs, tam ir vairākas pamācības un iesācējiem tas ir vienkārši.

Wix logotipa lodziņš

Apmeklējiet vietni Wix.com

Plusi:
 • Viegli pielāgojama, izmantojot veidnes un trešo pušu lietotnes
 • Kodēšanas prasmes nav vajadzīgas. Veidojiet savu vietni, izmantojot velciet un nometiet rīkus
 • Vienkārša un ātra uzstādīšana
Mīnusi:
 • Bezmaksas kontā tiek parādīta WIX zīmolu un jūsu vietnes reklāmas
 • Ierobežots skaits bezmaksas trešo personu lietotņu
 • Pēc atlasīšanas veidni nevar mainīt

WIX izceļas no citiem vietņu veidotājiem. Kopš 2006. gada viņi savu zīmolu ir balstījuši galvenokārt uz vārdu mutē. Viņi ir izveidojuši produkts, kas ir intuitīvs un universāls, taču viegli lietojams jauniem emuāru autoriem kuri meklē vilkšanas un nomešanas platformu. Tas ir visaptverošs vietņu veidotājs.

WIX ļauj jums izveidot savu vietni kopā ar savu emuāru, izmantojot viņu rīkus, programmatūru un serverus. Wix administratora panelis ļauj piekļūt savai vietnei. Citiem vietņu veidošanas risinājumiem ir nepieciešams atsevišķi instalēt, lejupielādēt un pārvaldīt dažādas Wix daļas.

Wix var salīdzināt ar dzīvokļa izīrēšanu, nevis ar mājas iegādi. Jūs varat pielāgot vietnes kodolu un izskatu.

Bet par infrastruktūru, drošību un būvniecību rūpējas īpašuma īpašnieks, kurš šajā scenārijā ir Wix. Starp ērtībām un kontroli pastāv kompromiss.

Pēc tam, kad vairāk nekā 14 mēnešus pārskatīju Wix manā un daudzu mūsu klientu vietnēs, es to jūtu tas rada perfektu dizaina, funkciju un cenu līdzsvaru.

Wix cenu noteikšana

Wix bezmaksas plāns ir paredzēts tiem, kas neiebilst, ka viņu vietnes adrese ir strukturēta šādi: http://yourwebsite.wix.com/yourwebsite. Bezmaksas plāns ļauj neierobežoti daudz lapu un lapu veidu. Jums ir ierobežota krātuve un funkcijas.

Wix cenu noteikšana

Apmaksāti plāni svārstās no USD 5 līdz USD 25. Plānā USD 5 Connect savienojums ir iekļauts 1 GB joslas platums, 500 MB krātuves un iespēja izveidot savienojumu ar jūsu domēnu.

VIP plāns ir 25 USD mēnesī. Tas ietver neierobežotu joslas platumu, 20 GB krātuves, profesionālu vietnes pārskatu, tiešsaistes veikalu, bezmaksas domēnu un citas funkcijas. Maksājumu var veikt, izmantojot jebkuru galveno kredītkarti.

Wix emuāru lietotne ļauj jums ērti pievienot emuārus savai vietnei tiek atbalstīts mobilajās ierīcēs. Wix nodrošina klientu atbalstu pa e-pastu un tālruni, lai atbildētu uz visiem iespējamiem jautājumiem.

Wix izpilda solījumu būt simtprocentīgi ērts web-dizaineriem un emuāru autoriem. Elastības trūkums var būt izaicinājums profesionāliem izstrādātājiem (kuriem mēs iesakām Squarespace), taču iesācējiem, kuri vēlas attīstīt savu emuāru, mēs uzskatām, ka Wix pārstāv labāko no tā, kas šobrīd ir tirgū.

Mūsu izvēlētais numurs 2: WordPress

WordPress ir mūsu otrā izvēle, jo tā ir vienkārša, bezmaksas un viegli kopjama.

WordPress logotipa lodziņš

Apmeklējiet vietni WordPress.com

Plusi:
 • Pilnīga savas vietnes kontrole
 • Pievienojiet funkcijas, tostarp tiešsaistes veikalus, dalību un forumus
 • Tūkstošiem bezmaksas un premium WordPress motīvu
 • Vairāk nekā 45 000 bezmaksas spraudņu
 • WordPress labi darbojas ar SEO
Mīnusi:
 • Salīdzinoši stāva mācīšanās līkne jūsu emuāra pārvaldīšanai
 • Jūs esat atbildīgs par dublēšanu un drošību

WordPress, atšķirībā no mūsu pirmās izvēles Wix, lai izveidotu pirmo emuāru, prasa nedaudz vairāk zināšanu. Tas ir daudz vienkāršāk nekā iemācīties kodēt, bet tas nav velciet un nometiet.

Pirms došanās daudz tālāk ar mūsu pārskatu, mēs vēlējāmies izskaidrot atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com.

Tēmas atbalsts
 • WordPress.org piedāvā pilnu motīvu atbalstu. Varat izmantot, modificēt un pielāgot komerciālas un bezmaksas tēmas. Ar savu vietni varat darīt visu, ko vēlaties.
 • WordPress.com ierobežo jūsu motīvus ar tiem, kas pašlaik atrodas WordPress krātuvē. Esošos motīvus nevar pielāgot, kā arī nevar augšupielādēt pielāgotus motīvus.
Spraudņi
 • WordPress.org ļauj maksimizēt WordPress kā CMS jaudu. Jūs varat augšupielādēt un pielāgot jebkuru spraudni, kuru vēlaties.
 • WordPress.com neatļauj jebkāda veida spraudņus. Ir dažas spraudņiem līdzīgas funkcijas, kas ir iebūvētas platformā.
WordPress.com cenu noteikšana

WordPress cenu noteikšana

 • WordPress.org pieprasa iegādāties mitināšanu un maksāt par domēna reģistrēšanu trešās puses pakalpojumā.
 • WordPress.com ļauj blogus bez maksas un nodrošina līdz 3 GB lielu krātuvi. Jūs nevarat pielāgot savu domēnu, un jums ir tikai apakšdomēni. WordPress rādīs reklāmas jūsu vietnē.
Monetizācija
 • WordPress.org ļauj pārdot reklāmas, ja izvēlaties to savā vietnē. Jūs varat paturēt 100 procentus no savas vietnes nopelnītā.
 • WordPress.com neļauj pārdot reklāmas savā vietnē. Ja jūsu vietnei ir 25 000 vai vairāk mēnesī lapu skatījumu, pastāv ieņēmumu sadales iespēja.
Brendings
 • WordPress.org neliecina jūsu vietnei zīmolot kaut ko no WordPress. Jūs varat, ja vēlaties, bet tas ir tikai pēc izvēles.
 • WordPress.com pieprasa, lai jūsu vietnē tiktu parādīta saite “darbina”. Turklāt WordPress parādīs reklāmas jūsu vietnē, nenodrošinot ieņēmumus.

Šīs ir dažas no atšķirībām starp WordPress.com un WordPress.org. Citas atšķirības ietver to, kā platformas izmanto SEO, analītiku, e-komerciju un uzturēšanu.

WordPress.com un WordPress.org nodrošina emuāru autoriem nepārspējamu atbalstu no vietņu piedāvātajām apmācībām, kā arī milzīga lietotāju kopiena, kas vēlas palīdzēt citiem lietotājiem rast jautājumus vai bažas.

Izmantojot visu pieejamo informāciju, jaunie emuāru autori var ātri uzņemties ātrumu un sākt pielāgot savu vietni bez lielām grūtībām.

Mūsu izvēlētais numurs 3: Medium.com

Medium.com ir mūsu izvēlētais numurs trīs, pateicoties tā ērtai lietošanai. Tas ir lielisks variants bezmaksas emuāru veidošanas platformai.

vidēja logotipa kastePlusi:
 • Lietošanas ērtums
 • Kodēšana nav nepieciešama
 • Nav nepieciešams iestatīt
 • Koncentrējieties uz rakstīšanu, nevis tīmekļa vietnes dizainu
 • Savieno jūs ar tiešsaistes rakstīšanas kopienu
Mīnusi:
 • Ierobežotas iespējas
 • Medium.com pieder jūsu auditorija. Ja pazaudējat savu emuāru, auditorija to ņem līdzi
 • Monetizācija reklāmās nav iespējama

Medium.com ir platforma, kas ļāva autoriem dalīties ieskatos kopš 2012. gada. Tas ļauj jūsu saturam sasniegt lielu auditoriju. Medium.com ir aprakstīts kā čivināt garā formā.

Viņi piedāvā vienu perk spēja importēt emuāru saturu no jebkuras vietas internetā. Kad tas ir importēts, jūs to varat brīvi rediģēt.

Vēl labāk, ja jūsu sociālais medijs seko jums vietnei Medium.com. Sava Medium konta saistīšana ar vietnēm, piemēram, Facebook un Twitter, automātiski savieno jūs ar draugiem, kuri izmanto Medium.

Vide parāda, cik daudz lasītāju jums ir. Tas jums pasaka, kuri no tiem padara to galu. Daži izdevēji vēršas Medium.com kā veids, kā atrast jaunus vietņu veidotājus.

cik vide darbojas

Vide nav API. Jūsu sekotāji ir likumīgi, pievienojot ticamību rakstītajam.

Vidēja nav pareiza platforma sarežģītai un tehniskai rakstīšanai. Iespējams, ka labāki būs emuāru autori, kuri koncentrējas uz dzīves apguvi, uzņēmējdarbību un politiku.

Atšķirībā no WordPress, jums nekas nepieder vietnē Medium.com. Medium Corporation var izslēgt jūs pēc viņu ieskatiem. Viņi var anulēt jūsu kontu pēc vēlēšanās, un viņi var mainīt cenu plānus.

Izmantojot Medium, jūsu zīmols neaug tik daudz, cik tas aug Medium. Rakstot, jūs būtībā reklamējat vietni Medium.com.

Ja esat populārs rakstnieks, cilvēki atcerēsies to, ko jūs rakstījāt, un atcerēsies, ka viņi to atrada vietnē Medium.com, bet viņi neatcerēsies tavu vārdu tik labi, kā viņi būtu rakstījuši uz sava domēna vai sociālo mediju kontu. Tieši pretēji ir ar tādām vietnēm kā WordPress.

Medium.com ir bezmaksas. Tas var palielināt jūsu iedarbību, taču tam ir nopietni ierobežojumi. Mēs uzskatām, ka ir vērts to cenu, kuru jūs par to maksājat.

Mūsu izvēlētais numurs 4: Emuāru autors

Emuārs ir sena platforma, kas cīnās, lai apmierinātu mūsdienu emuāru veidotāju vajadzības.

Emuāru autora logotipa lodziņšPlusi:
 • Tas ir bez maksas
 • Viegli uzstādīt un pārvaldīt
 • Izmanto Google drošības un uzticamības priekšrocības
Mīnusi:
 • Ierobežotas iespējas
 • Ierobežotas veidnes un dizaina iespējas
 • Atjauninājumi notiek reti
 • Google var atcelt vai apturēt jūsu emuāru pēc saviem ieskatiem

Emuāru veidošanas vectēvu Blogger 1990. gados nodibināja Evans Viljamss. Evans Viljamss vēlāk izveidoja vietni Twitter un Medium. Metjū Mullenvega neapmierinātība ar Blogger lika viņam sākt WordPress. Daudzi blogeri uzskata par novecojušiem un aizmirstu tehnoloģiju pārpilniem.

Tagad Blogger ir pilnībā bezmaksas Google īpašnieks. Tās visaptverošais raksturs dod jums visu nepieciešamo. Tomēr, rakstniekiem ērtības labad jāveic tirdzniecības kontrole.

Emuāru autors koncentrējas uz emuāru veidošanu (… duh); platformā ir maz satura pārvaldības iespēju. Nav pārsteidzoši, ka lielākā sūdzība par Blogger ir tā, ka tajā trūkst funkciju, liekot rakstniekiem ātri pāraugt platformu.

Google Blogger uzskata par pārdomātu. Viņu piedāvātais klientu serviss un atbalsts ir mazāks nekā zvaigžņu. Jebkura problēmu novēršana, kas jums varētu būt nepieciešama, tiks iegūta no atbalsta forumiem vai meklējot YouTube videoklipus.

emuāru autors google vietnēs

Blogger ir platforma, kas atsakās augt. Viņu vienīgais uzmanības centrā ir emuāru veidošana. Citas vietnes ļauj reklamēt savu saturu, izmantojot sociālos medijus.

Tomēr šķiet, ka Blogger pieliek uzmanību tam, ka dara lietas tā, kā vienmēr. Tas nebūt nav slikti, ja uzmanība tiek pievērsta tikai emuāru veidošanai. Bet, ja vēlaties, lai zvani un svilpes būtu citās platformās, tie šeit vienkārši neeksistē.

Google ir uzturējis Blogger darbību vairāk nekā desmit gadus. Nav norāžu, ka tas drīz pazudīs. Tomēr, Uzņēmumam Google ir reputācija, ka tas savus produktus nogalina kaprīzes dēļ. Blogger šobrīd nav, un tā arī nekad nav bijusi Google prioritāte. Tam pastāvīgi draudēs slēgšana.

Tā kā jūsu saturs tiek mitināts Google emuāru platformā, jums jāievēro Google satura politika. Politika ir liberāla (un ar katru gadu kļūst arvien liberālāka…), taču vairāk nekā viens emuāru autors ir pamanījis viņu emuāru slēgšanu Google patvaļīgas izpildes dēļ.

Ja jūsu emuārs ir par tēmu, kuru varētu uzskatīt par pretrunīgu, pirms ieguldīt savu laiku un enerģiju rakstīšanai platformā, kuru jums nav pilnīgas kontroles, jums vajadzētu padomāt divreiz..

Var būt neliela auditorija, kas gūst labumu no Blogger izmantošanas. Tomēr mēs uzskatām, ka lielākajai daļai emuāru autoru tas nav piemērots.

Mūsu izvēlētais numurs 5: Tumblr

Tumblr ir mikroblogošanas platforma, kas ietver dažas sociālā tīkla funkcijas.

tumblr logotipa lodziņšPlusi:
 • Viegli izmantot
 • Viegli integrējami sociālo mediju komponenti
 • Atvieglojiet attēlu, video, GIF utt. Lietošanu.
Mīnusi:
 • Ierobežotas iespējas
 • Slikta tēmu izvēle
 • Grūti dublēt emuāru
 • Grūti importēt vai eksportēt projektus

Tumblr ir paredzēts jaunākiem klientiem. Informācijas panelim jābūt intuitīvam, taču tam ir nepieciešama nopietna mācīšanās līkne. Emuārs ir pakārtots multimedijiem.

tumblr izkārtojumsTeksta saturam trūkst nopietnu iespēju un rīku. Kā iesācējs jums var patikt daži no pieejamajiem mākslas instrumentiem. Jūsu emuārs var izskatīties pievilcīgs, bet pietrūks zvanu un svilpienu, pie kuriem jūsu lasītāji ir pieraduši.

Šajā pakalpojumā nav meklētājprogrammu optimizācijas rīku. Tas ir būtisks trūkums, it īpaši, ja redzat savu emuāru kā nākotnes ieņēmumu avotu. Tumblr lepojas ar arvien pieaugošo dalībnieku bāzi. Tomēr tie, ko viņi nepiemin, ir to cilvēku aizraušanās, kuri katru mēnesi pamet pakalpojumu, kad saprot, ka tajā trūkst rīku, kas nepieciešami, lai emuāru veidošana būtu veiksmīga.

Mēs neuzskatām, ka Tumblr ir labs risinājums, it īpaši jaunajiem rakstniekiem. Jūs nevēlaties, lai vilšanās liek jums pilnībā atteikties no emuāru veidošanas.

Mēs iesakām jums apskatīt mūsu izvēlēto numuru Wix. Tas nodrošina jūs ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai izveidotu pievilcīgu emuāru. Tas ir ērti lietojams un intuitīvs.

Secinājums

Visā pasaulē ir vairāk nekā 400 miljoni emuāru. Cilvēki vēršas pie emuāriem, lai atrastu kopienu, kurai ir vienādi ideāli, intereses, cerības un centieni. Ja jūs vēlaties izveidot savu emuāru, jūs sākat milzīgu ceļojumu, kam ir vairākas atalgojošas priekšrocības.

Pirms sākat blogošanu, jums jāizvēlas pareizā blogošanas platforma. Jūs vēlaties, lai jūsu izvēlētā platforma būtu viegli lietojama, pieejamu, jaudīga un netraucēti darbotos ar sociālajiem saziņas līdzekļiem. Par mūsu naudu, Wix ir atbilde.

Mēs ceram, ka jums patika lasīt mūsu ziņu. Vai esat jauns emuāru autors? Kādas platformas esat izmantojis? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk. Līdz nākamajai reizei.

Kad esat gatavs jaunināt savu emuāru, jums būs nepieciešams labs saimnieks. Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par labāko Kanādas emuāru veidotāju tīmekļa mitināšanu, lai redzētu, kurš uzņem kūku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector