3 labākie tālākpārdevēju hostinga uzņēmumi kanādiešiem 2020. gadā

Vai jūs vadāt vietņu izstrādes vai dizaina aģentūru?


Vai jūs vēlaties nopelnīt papildu USD 1 000 mēnesī / mēnesī, veicot gandrīz vai gandrīz nekādu darbu?

Ja tā, tad jūs vēlaties ieklausīties.

Nē, es nerunāju par kaut kādu bezkaunīgu MLM shēmu, kurai būs nepieciešami 2000 USD avansa ieguldījumi un kuras rezultātā neizbēgami tiks atsvešināti visi, kas jūs mīlat (vismaz… visi, kuri nevēlas pirkt jūsu crap).

Es runāju par tālākpārdevēju mitināšana.

Un tā varētu būt tikai foršākā lieta kopš sagrieztas maizes (lai gan es joprojām esmu apjukusi, kāpēc tam vajadzētu būt foršam … tā ir tikai maize?)

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana un kāpēc man tas būtu jārūpējas??

Tālākpārdevēju mitināšana ir salīdzinoši vienkārša koncepcija, kas ar nominālu piepūli var radīt ievērojamu ienākumu daudzumu jūsu digitālajai aģentūrai.

Tas darbojas šādi:

Pieņemsim, ka jums pašlaik ir 100 mazu vietņu klientu, kuri visi vēlas ātrus, uzticamus un ērti lietojamus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Tā kā viņi jau zina jums, patīk un uzticas jums, jo jūs (cerams) palīdzējāt viņiem izveidot satriecošu un intuitīvu vietni, viņi, protams, vairāk vēlēsies iegādāties savu mitināšanu, nevis izmantot galveno resursdatoru..

Tātad, dodieties pie viena no tālākpārdevējiem, kurus mēs iesakām ieteikt, un iegādājaties tālākpārdevēju mitināšanas paketi, kas jums nodrošina piekļuvi 600 GB joslas platumam un neierobežotam domēnu skaitam tikai par USD 20 mēnesī..

Pēc tam jūs varat doties un piedāvāt savus hostinga pakalpojumus par saprātīgu cenu, piemēram, USD 10 mēnesī (pieņemot, ka attiecīgā vietne izmanto tikai 6 GB joslas platumu), nopelnot kopējo tīrā peļņa USD 980 mēnesī par darīšanu… nu gandrīz neko.

Diezgan forši, pareizi?

Mēs domājam tā.

Un, lai palīdzētu jums sākt iejusties pasīvo ienākumu gūšanas pasaulē, izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, mēs esam apkopojuši šo īso rokasgrāmatu, kas palīdzēs jums precīzi noteikt, kas jums jāmeklē tālākpārdevēja pakalpojumu sniedzējā, kā arī mūsu 4 labākos ieteikumus lielākajam tālākpārdevējam. saimniekiem.

Ienirsim iekšā.

TL; DR. Ja vēlaties sākt ar vispieejamāko paketi, kas joprojām nodrošinās uzticamu darbības laiku un ielādes ātrumu (un daudz papildu labumus), tad jūs vēlēsities izmantot A2 mitināšana.

Runājot par tālākpārdevēju mitināšanu, A2 piedāvā nepārspējamu 80 GB diska vietas, 800 GB joslas platuma un speciālu IP tikai par 13,99 USD / mēnesī (ievada piedāvājuma laikā).

Ja vēlaties iegūt visu sulīgo informāciju aiz šī ieteikuma vai arī vēlaties izmantot citu hostinga pakalpojumu … Tad vienkārši turpiniet lasīt (ko jūs vēl gatavojaties darīt? Skatiet kaķu gifus)

Anyways… Atpakaļ pie biznesa.

Kāpēc jums vajadzētu uzticēties mums?

Nu…

Mēs jau vairāk nekā desmit gadus esam pārdevuši hostinga pakalpojumus saviem klientiem (vairāk nekā 900 no tiem), un viņiem ir ļoti ir ieinteresēta atrast vispieejamākos un uzticamākos tālākpārdevējus tirgū.

Bet tas vēl nav viss.

Desmit gadu garumā, kad esam bijuši augstākā līmeņa vietņu izstrādātāji, esam ieguvuši unikālu piekļuvi daudziem datiem, kas vienkārši nav pieejami plašai sabiedrībai. Tiešraides izsekošanu var redzēt šeit. Plašāk par mūsu četrpakāpju izpētes procesu lasiet šeit.

Labāku 9 gadu laikā mēs esam ierakstījuši uptimes, ielādes ātrumu, klientu apkalpošanas mijiedarbību un daudz ko citu, un mums bija savs #geniuses apkopot un dalīties ar šiem datiem šeit, lai mēs varētu sniegt jums visneobjektīvāko un precīzāko iespējama informācija.

Turklāt mēs esam kanādieši. ��

Ko meklēt pārdevēju tīmekļa mitinātājā

Visi tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nav izveidoti vienādi, un ātrākais veids, kā neatsaucami iznīcināt esošo klientu bāzi un uz visiem laikiem zaudēt viņu uzticību ir izvēlēties lētāko tālākpārdevēju, kuru varat atrast, lai palielinātu savu peļņu.

Tālākpārdevēju un dalīta tīmekļa mitināšanas pasaulē vārdi “lēts” un “sūdīgs” ir gandrīz sinonīmi … tāpēc jums vajadzētu izvairīties no pašaprakstītām “bezmaksas” mitināšanas vietnēm par katru cenu. Lai arī jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu izvēlētais pakalpojumu sniedzējs var atļauties, tomēr arī pārliecinieties, ka tie atbilst tālāk norādītajiem kritērijiem.

Uzticami laika periodi

Nav jēgas pārvaldīt vietni, ja attiecīgā vietne nav tiešsaistē pietiekami ilgi, lai potenciālie klienti varētu faktiski piekļūt kādam no jūsu satura.

Jūs vēlēsities būt pārliecināti, ka jebkuram jūsu izvēlētajam tālākpārdevēju uzņēmumam tiek garantēts vismaz 99% uptimes, lai jūs nesaņemtu 127 tālruņa zvanus pulksten 2:00 no neapmierināta klienta, kura vietnes vairs nedarbojas.

Ātrās ielādes laiki

Ņemot vērā, ka vidusmēra lietotājs tikai 3 sekundes nogaida, līdz vietne tiek ielādēta, pirms atsakās no meklēšanas un izmanto citu resursu, jūsu vietnes (un jūsu klienta vietņu) ātrums ir svarīgs. Un tam ir liela nozīme.

Labs īkšķa noteikums ir tāds, ka vēlaties saņemt tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumus nodrošināt slodzes laikus mazāk nekā 1000 Ms (lai gan mūsu piedāvātie pakalpojumi ir daudz ātrāki par šo).

Lielisks klientu atbalsts

Ja jūs izmantojat vienu vietni, izredzes saskarties ar kādu problēmu vai žagaru, kam nepieciešama klientu atbalsta pārstāvja palīdzība, ir aptuveni 100% (tuvāk 114,2%, ja esam precīzi ��). Ja jūs pārdodat desmitiem vai pat simtiem hostinga pakešu, šīs izredzes palielinās eksponenciāli.

Pirms ieguldāt kādā tālākpārdevēju mitināšanas paketē, pārliecinieties, vai tie ir efektīvi Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī lai palīdzētu jums neizbēgamā gadījumā, ja kaut kas noiet greizi.

Pielāgojamība

Katram klientam un klientam, kuru jūs šobrīd apkalpojat, būs unikālas tīmekļa mitināšanas vajadzības. Dažiem no tiem būs nepieciešams lielāks joslas platums nekā citiem, un dažām būs vajadzīgas īpašas funkcijas un drošības protokoli kas nav standarta lielākajai daļai hostinga pakalpojumu.

Kā tāds tas ir ir svarīgi, lai jūsu izvēlētajam tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējam būtu augsta pielāgojamības pakāpe lai jūs varētu pielāgot katra klienta mitināšanas paketes viņu īpašajām vajadzībām.

Tagad, kad jūs zināt, ko meklēt pie augstas kvalitātes tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, ienirsim mūsu personīgajos ieteikumos. (Bet neuztraucieties, katrs no šiem tīmekļa mitinātājiem atbilst vai pārsniedz visus iepriekš minētos kritērijus.)

Trīs populārākie hostinga tālākpārdevēji Kanādā

# 1. A2 mitināšana

Funkcijām bagāts Web / e-pasta resursdators (ar nedaudz augstāku cenu zīmi)

A2 mitināšanaIelādes laiks: 601. gadi
Laiks: 99,99%
Izmaksas: USD 13,19 mēnesī
Glabāšana: 30 GB
Atbalsts: 245/7365 tiešraide
Naudas atdošanas garantija: 

Pēc Kārļa Darvina slavenajiem vārdiem, “izdzīvo nevis ātrākais vai uzticamākais tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, bet gan tas, kurš visaugstāko cenu nodrošina.” (Pārfrāzējot šeit…)

Pēc mūsu pieredzes A2 Hostings nepiedāvā ātrāko ielādes laiku vai visuzticamāko mūsu ieteikto mitinātāju darbības laiku, tie, bez šaubām, ir vislabākā cena, ko jūs maksājat. Ja uzskatāt, ka A2 mitināšana jums ietaupīs aptuveni USD 5 mēnesī, salīdzinot ar SiteGround vai Hostgator pakotnēm, neliela neatbilstība to sniegumā kļūst nomināla.

Lādēšana tikai 13,19 USD / mēnesī jauniem klientiem, A2 tālākpārdevēja mitināšanas pakete ir absolūta nozagšana, kas nodrošinās jūsu klientiem prieku un pilnu maku.

Viņi piedāvā augsta pielāgojamības pakāpe un pieeja 24/7/365 klientu atbalstam kurš (neskatoties uz mūsu centieniem) gadu gaitā ir pierādījis, ka ir pilnīgi nepieklājīgs. Ja jūs neesat pilnībā sajūsmā par A2 tālākpārdevēju mitināšanu, jūs aizsargājat ar viņu “Jebkuras naudas atgriešanas garantija”.

# 2. Vietne

Runner Up un personīgais favorīts

siteground-logoIelādes laiks: 475s
Laiks: 99,99%
Izmaksas: 45 USD / kredīts (pieejamas apjoma atlaides)
Glabāšana: 10 GB / kontā
Atbalsts: 245/7365 tiešraide
Naudas atdošanas garantija: 

Atšķirībā no A2 un HostGator (vairāk par tiem vienā sekundē), Vietnes vietne, šķiet, sagādā nepatīkamu prieku, pārlieku sarežģot citādi vienkāršs darījums…

Tā vietā, lai iepriekš samaksātu par noteiktu krātuves daudzumu un joslas platumu ar neierobežotu kontu skaitu, SiteGround darbojas kredītpunktu sistēmā, kur katrs iegādātais kredīts ļauj iestatīt jaunu mitināšanas kontu ar 10 GB tīmekļa vietas..

Kredīti sākas ar USD 45 gadā (vai USD 3,75 mēnesī), bet atkarībā no iegādāto kredītu apjoma sasniedz USD 42 gadā. Neskatoties uz šo ļoti sarežģīto cenu struktūru, SiteGround sniedz īpaši augstas kvalitātes pakalpojumus par saprātīgu cenu.

Katrs jūsu iegādātais jaunais mitināšanas konts / kredīts ir aprīkots ar neizmērojamu datu pārsūtīšanu, neierobežoti FTP konti, bezmaksas ikdienas dublējumi (patiess glābējs), bezmaksas e-pasta konti, un a bezmaksas Cloudflare CDN.

Papildus visiem piedāvātajiem bonusa produktiem, SiteGround ir ātrākais un uzticamākais tālākpārdevējs šajā sarakstā ar dedzīgi ātru 475 ms vidējo ielādes laiku un garantēto 99,99% uptime (kas ļauj mums piedot viņu mulsinošo cenu, kā ellē) ).

Mēs jau ilgāku laiku esam lieli vietnesGround fani, un viņu tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumi uztur pēdējo desmit gadu laikā izveidoto izcilo reputāciju.

# 3: HostGator

Izņēmuma iespējas, neveiksmīga cenu zīme

hostgators

Ielādes laiks: 657.sēr
Laiks: 99,99%
Izmaksas: 19,95 USD / mēn
Glabāšana: 60 GB
Atbalsts: 245/7365 tiešraide
Naudas atdošanas garantija: 

Lai gan viņi ir visdārgākie tālākpārdevēji šajā sarakstā, mēs iebilstam, ka HostGator nodrošina vislielāko piepūli par jūsu naudu un piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus, kas jūs un jūsu klientus priecēs kā šķiņķi turpmākajos gados (es nekad nesapratu šo analoģiju) ). ����

Kaut arī viņi piedāvā 99,99% uptime garantiju (tāpat kā visus pārējos šī saraksta resursdatorus) un 657 ms ielādēšanas laiku, kurā HostGator patiesi spīd, ir milzīgajā papildu funkciju un bonusa labumu klāstā, ko viņi piedāvā jaunajiem klientiem..

Neierobežots e-pasta kontu skaits? Pārbaudiet. ✅

Nemērķēti domēni, apakšdomēni un FTP konti? Pārbaudiet. ✅

Pārdomāti labs klientu atbalsts, bez grūtībām tiek atgriezta naudas atdošanas garantija, un apsardzes elementi? Pārbaudiet, pārbaudiet un pārbaudiet, vai esat pieradis! ✅ ✅ ✅

Pēc HostGator lietošanas un pārskatīšanas daudzus gadus viņi vienmēr ir viens no visu laiku iecienītākajiem tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un jums būs grūti nospiest tur pieejamu un uzticamāku pakalpojumu (uzticieties mums, mēs esam izskatījušies)..

Noslēguma domas

Lai gan tālākpārdevēju mitināšanas pakešu piedāvāšana esošajiem klientiem var izrādīties izaicinošāka, nekā jūs sākotnēji varētu gaidīt, tas ir lielisks veids, kā ģenerēt konsekventi un paredzami pasīvi ienākumi… Nemācot traku jaunu kodēšanas prasmi, neieguldot nekustamos īpašumus vai neiedziļinoties kriptovalūtu sarežģītajā pasaulē.

Un, ja jūs nolemjat ienākt tālākpārdevēju pasaulē, kas vispirms uzņem hostingu, tad es trīs reizes uzdrošinos jūs mēģināt atrast labāku pakalpojumu sniedzēju nekā tie, kurus mēs šeit iesakām.

Kā vienmēr, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas noteikti veiciet izpēti un veiciet pienācīgu rūpību, un, ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai neskaidrības, droši nolaidiet tos zemāk, un mēs ar jums sazināsimies. cik drīz vien iespējams.

Es ceru, ka tas palīdzēja, tagad izejiet tur un sāciet pārdot dažus hostinga paketus!

Jums var patikt arī:

  • Labākais tīmekļa mitināšana
  • Labākais vietņu veidotājs
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector