15 labākie domēnu ģeneratori 2020. gadam |

Domēna vārda izvēle nav vienkārša. Jūs vēlaties vietnes adresi, kas būs gan neaizmirstama, gan nozīmīga, vienlaikus aprakstot, kas ir jūsu zīmols. Bet pat pēc tam, kad esat izdomājis kaut ko aizraujošu un sava zīmola cienīgu, var šķist, ka .com domēns jau ir izmantots. Tas tikai ved jūs atpakaļ pie rasēšanas tāfeles, kas nozīmē vairāk galvassāpju.


Tomēr nav nepieciešams mūžīgi nākt klajā ar lielisku domēna vārdu, kas jau ir pieejams. Izmēģiniet vienu no šiem top 15 domēnu ģeneratoriem, kas nav uzskaitīti noteiktā secībā, un ietaupiet sev matu vilkšanu.

Ja jums vēl nav domēna vārda, varat to iegūt zemāk:

 • Domain.com.com (domēna izmaksas: USD 9,99 par gadu – izmantojiet “HOSTFACTS” kuponu, lai saņemtu 20% atlaidi no pirmā pirkuma)
 • Šeit atrodiet citus domēnu reģistrētājus.

15 labākie bezmaksas domēna vārdu ģeneratori

# 1 HostPapa

HostPapa domēna vārdu ģenerators

HostPapa galvenokārt ir pazīstams ar saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, taču tas arī palīdz lietotājiem atrast un pārsūtīt domēna vārdus. Tam pašam nav domēna vārdu ģeneratora, bet, ja meklējat vēlamo domēna vārdu vai atslēgvārdu, izmantojot viņu domēna meklēšanu, HostPapa jums paziņos, ja tas ir pieejams, kā arī jums tiks dota simtiem alternatīvu (primārā, valsts -specifiski, premium) domēnu nosaukumi un dažādi paplašinājumi, no kuriem izvēlēties.

# 2 vārda lēta

NameCheap domēna vārdu ģenerators

Namecheap palīdz jums atrast sava uzņēmuma domēna vārdu, izmantojot ģeneratoru ar nosaukumu Beast Mode. Vispirms sāciet ievadīt līdz 5000 domēniem vai atslēgvārdiem. Pēc tam atlasiet, kāda veida TLD vēlaties iekļaut meklēšanā. Jūs varat pievienot savas preferences pēc kategorijas vai atlasīt visus pieejamos TLD. Beast Mode ir arī daudz filtru, lai sašaurinātu meklēšanas rezultātus, piemēram:

 • Cenu amplitūda
 • Izmantojiet domēna hakeru
 • Nometiet pēdējo patskaņu
 • Daudzvārdu lietvārdi
 • Rādīt premium domēnus
 • Slēpt nepieejamos domēnus

Namecheap ģenerators ļauj arī pievienot prefiksus / sufiksus, kas piedāvās alternatīvas jau reģistrētiem vai dārgiem domēniem. Kopumā Namecheap ģenerators ir lielisks rīks, lai atrastu savam biznesam piemērotu domēna vārdu.

# 3 Lēnā domēna meklēšana

liesās domēna ģenerators

Sāciet ar vienu atslēgvārdu un pēc tam meklējiet sava domēna opcijas Lean Domain Search. Jūsu meklēšanas rezultātos tiks parādītas simtiem, ja pat tūkstošiem domēnu vārdu ideju. Visi rezultāti ir pieejami .com domēniem. Izmantojot šo rīku, jūs varat arī:

 • Filtrējiet alfabēta secībā, pēc garuma vai pēc popularitātes
 • Saglabājiet savus iecienītos domēna vārdus
 • Izsekojiet meklēšanas vēsturei
 • Kopīgojiet savus meklēšanas rezultātus
 • Tūlīt meklējiet savas idejas, lai redzētu, vai tās ir pieejamas

Ja jums ir ideja par atslēgvārdiem, kurus vēlaties izmantot, bet jums ir vajadzīgas svaigas idejas par pilnu domēnu, tas ir rīks, ko izmantot. Ikreiz, kad mēs cenšamies nākt klajā ar domēnu vārdu idejām, Lean Domain Search ir pirmā vietne, kuru apmeklēja.

# 4 Pārdod vārdu

bust name domēna vārdu ģenerators

Bust a Name ir daudz filtrēšanas rīku, kas palīdzēs atrast kvalitatīvu domēna vārdu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Sāciet ar atslēgvārdu filtrēšanu un pēc tam izvēlieties atslēgvārda opcijas, piemēram, “sākas” vai “beidzas”. Pēc tam filtrējiet pēc tā, cik dabiski vēlaties domēnus izskatīties, un izvēlieties rakstzīmju skaita ierobežojumu. Varat arī izvēlēties rādīt uzņemtos domēnus, kā arī filtrēt pēc paplašinājumiem, piemēram, .com, .net un .org. Lapas apakšā redzēsit arī ieteikumus līdzīgiem atslēgvārdiem, kurus izmēģināt.

Ja jums nav prātā kāda atslēgvārda, izmēģiniet pogu “Izveidot nejaušu domēnu”, lai rosinātu idejas vai paņemtu pieejamo vārdu. Ja atrodat domēnu, kas jums patīk, saglabājiet to vēlāk vai iegādājieties, izmantojot saites uz domēnu reģistratūrām, piemēram, GoDaddy un Namecheap. Vietnē varat arī veikt domēna meklēšanu, ja jūsu pieejamais vārds ir pieejams.

# 5 Shopify uzņēmuma nosaukumu ģenerators

Shopify uzņēmuma nosaukumu ģeneratorsLai gan rīka nosaukums liek domāt, ka tas ir paredzēts tikai uzņēmumu vārdu ģenerēšanai, Shopify uzņēmuma nosaukumu ģenerators faktiski piegādā pieejamās domēna vārdu idejas. Sākumā izvēlieties atslēgvārdu, kuru vēlaties iekļaut savā domēnā, un jūs saņemsit simtiem ieteikumu. Lai gan vietne mudina jūs izveidot Shopify veikalu, izmantojot viņu ieteikto domēna vārdu, jūs varat doties citur, lai iegādātos tīmekļa adresi. Ieteikumos izmantojiet paplašinājumu .com.

# 6 vārda zēns

Nameboy domēna ģenerators

Nameboy palīdz jums atrast pieejamos domēna vārdus, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem. Ievadiet ne vairāk kā divus atslēgvārdus, un Nameboy nekavējoties piegādās ieteikto domēna vārdu sarakstu. Viņu diagrammas ļauj viegli noteikt, kuri paplašinājumi tiek izmantoti, un kurus jūs joprojām varat aizķerties. Piemēram, kaut arī hostfacts.com tiek izmantots, citi lietotāji joprojām var iegādāties HostingsFacts.net.

Varat arī redzēt, kuri domēna vārdi ir pieejami tālākpārdošanai, kā arī atļaut defises ar ieteikumiem vai atslēgas vārdiem. Šis rīks darbojas labi, ja jums jau ir priekšstats par to, kādus atslēgvārdus vēlaties izmantot, bet jūs meklējat ieteikumus par dažādiem tā variantiem.

# 7 NameStall

domēna vārda ģenerators

NameStall piedāvā dažādus rīkus, kas palīdzēs jums domēna meklējumos. Sāciet ar viņu domēna vārdu ģeneratora rīku, kas palīdzēs meklēt pēc atslēgvārdiem un citiem filtriem, ieskaitot:

 • Runas daļas
 • Populārie atslēgvārdi
 • Pamata angļu valodas vārdi
 • Nozares kategorijas

Varat arī izvēlēties, vai atslēgvārdu vēlaties sava domēna sākumā vai beigās, vai arī defisi savā tīmekļa adresē vēlaties. Visbeidzot, izvēlieties paplašinājumus, pēc kuriem vēlaties filtrēt. Jūs saņemsiet izvēlēto un vēl nereģistrēto iespēju sarakstu. Noklikšķiniet uz saites “reģistrēties” blakus tai, kuru vēlaties izvēlēties.

NameStall piedāvā arī līdzīgu domēna vārda ieteikšanas rīku, kā arī tūlītēju domēna meklēšanas rīku, firmas domēna vārdu sarakstu un augstas apmaksas atslēgvārdu meklēšanas rīku..

# 8 domēna mīkla

domēna pulverisDomain Puzzler ir vienkāršs rīks ar daudzām iespējām. Sāciet ar versiju “viegli” un ievietojiet ideālos atslēgvārdus, izvēlieties domēna paplašinājumus un meklējiet idejas. Forša lieta par šo domēna vārdu ģeneratoru ir tā, ka jūs varat iekļaut daudzus atslēgvārdus, nevis tikai vienu vai divus, piemēram, citus šī saraksta rīkus, un tas apvienos jūsu atslēgvārdus dažādās variācijās. Pievienojiet rezultātus izlases sarakstam vai izmēģiniet izvērstāku meklēšanu. Varat arī izmantot rīku, lai salīdzinātu dažādu domēnu vārdu lappuses rangu.

# 9 Vārds Mesh

VārdsMesh

Vārds Mesh darbojas labi, ja jums ir prātā vairāki atslēgvārdi. Izvēlieties 2-3 atslēgvārdus un ievadiet tos meklēšanas lodziņā. Pēc tam ģenerējiet savu sarakstu! Šis rīks sniegs idejas, pamatojoties uz šādām kategorijām:

 • Bieži
 • Jauns
 • Īss
 • Līdzīgi
 • SEO

Kad esat meklējis atslēgvārdos, rezultātus varat filtrēt, pamatojoties uz domēna paplašinājumu, nereģistrētiem domēniem un maksimālo garumu. Vārds Mesh ieteiks arī citus atslēgvārdu meklējumus jums.

# 10 domēni Bot

domēnu robotu ģenerators

Domains Bot ir gan domēna ieteikšanas rīks, gan domēna meklēšanas rīks. Sākumā meklējiet atslēgvārdu, un jūs atradīsit pieejamās idejas, pamatojoties uz šo atslēgvārdu, kombinētajiem atslēgvārdiem vai līdzīgiem atslēgvārdiem. Pretējā gadījumā meklējiet vēlamo domēna vārdu. Ja tas ir pieejams, varat iegādāties, izmantojot saites uz dažādiem domēnu reģistrētājiem. Jūs redzēsit arī ieteikumus par līdzīgiem domēna vārdiem. Filtrējiet pēc paplašinājuma un valodas vai pievienojiet savus sinonīmus, priedēkļus vai piedēkļus.

# 11 Panabee

Panabee domēna ģenerators

Panabee ir domēna vārdu meklēšanas rīks, uzņēmuma nosaukumu ģenerators un domēna vārdu ģenerators. Sāciet ar diviem atslēgvārdiem un meklējiet domēna vārda ieteikumus. Ja tiek ņemts vēlamais domēna vārds, varat apmeklēt vietni GoDaddy, kur varat apskatīt citus pieejamos domēna paplašinājumus.

Ja jums nepatīk tas, ko redzat, Panabee piegādās saistītos vārdus, kurus varat meklēt. Papildus pieejamo domēna vārdu parādīšanai Panabee parāda arī to, vai ideālais domēna vārds tiek izmantots kā sociālā multivides lietotājvārds.

# 12 Vārdu stacija

NameStation

Sāciet darbu ar nosaukumu Station, reģistrējoties bezmaksas kontam, ko varat izdarīt, izmantojot savu e-pastu vai Facebook kontu. Izmantojot šo rīku, jūs iegūsit piekļuvi:

 • Domēna vārdu ģeneratori
 • Tūlītējas pieejamības pārbaudītājs
 • Publisko vārdu konkursi
 • Atslēgvārdu ieteikumi

Filtrējiet, pamatojoties uz paplašinājumu, nosaukuma garumu un citu. Ja jums nav nevienas atslēgvārdu idejas, mēģiniet idejas meklēt nozarē. Vietne var lepoties ar TechCrunch, Mashable, SEOMoz un citiem, tāpēc ir vērts to pārbaudīt.

# 13 Tūlītēja domēnu meklēšana

Tūlītēja domēna meklēšana

Tūlītēja domēna meklēšana ir rīks, kas darbojas labi, ja jums jau ir prātā domēna vārds. Sāciet, ierakstot ideju, un šis rīks jums pateiks, vai tā ir īstenota. Ja tā ir, viņi ieteiks pašreiz pieejamās alternatīvas. Viņi arī jums paziņos, kuras no tām ir paredzēts izsolē. Jūs varat iegādāties, izmantojot saites uz vietni, kas tieši aizvedīs jūs uz GoDaddy, lai pabeigtu pirkumu. Ja domēns tiek izmantots, varat sekot saitēm vai nu meklēt, kam pieder vietne, vai arī nolīgt aģentu, kas palīdzēs jums veikt piedāvājumu šajā domēnā.

# 14 Es gribu savu vārdu

IWantMyName

Es gribu, lai mans vārds ir līdzīgs tūlītējai domēna meklēšanai, jo tas vislabāk darbojas, ja jums jau ir vārds prātā. Ievadiet vēlamo adresi, un es gribu, lai mans vārds jums paziņos, ja ir gatavs sagrābt. Ja nē, viņi parādīs jums alternatīvas iespējas un to cenas. Jūs varat arī filtrēt, paslēpjot nepieejamus domēnus.

# 15 Tīmekļa mitināšanas Geeks

webhosting geeks vārdu ģenerators

Webhosting Geeks ir vārdu ģenerēšanas rīks, kas palīdz atrast unikālu sava uzņēmuma vārdu. Meklēšanas joslā varat pievienot vairākus atslēgvārdus un pievienot filtrus specifiskākiem rezultātiem. Piemēram, jūs varat izvēlēties, kur tiks ievietots jūsu uzņēmuma nosaukums – domēna sākumā, vidū vai beigās. Varat arī iestatīt domēna garuma ierobežojumu (5–30 burti). Tīmekļa mitināšana Geeks dod jums iespēju meklēt no pieejamajiem .com, .net, .org, .us, .ca, .au un .co.uk domēna vārdiem.

Izmantojot šos 15 domēna vārdu ģeneratorus, jums nevajadzētu radīt problēmas ar pieejamu domēna vārdu, kas labi raksturo jūsu biznesu. Vai esat kaut ko aizmirsuši? Atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector