10 labākie 2020. gada domēnu reģistrētāji |

Visām vietnēm, neatkarīgi no tā, cik lielas vai mazas, ir nepieciešams domēna vārds.


Domēna vārdus var iegādāties, izmantojot domēnu reģistrētājus. Vai arī jums, iespējams, jau pieder domēns un vēlaties to nodot jaunam reģistratūrai.

Jebkurā gadījumā var būt grūti uzzināt, kurš reģistrators vislabāk atbilst jūsu vietnes mērķiem, budžetam un vajadzībām.

Daži reģistratori ir dārgāki nekā citi, un dažiem trūkst bezmaksas funkciju, ko citi piedāvā, piemēram, domēna privātuma aizsardzība.

Šeit ir mūsu 10 labāko 2020. gada domēnu reģistrētāju saraksts:

1. Domain.com

Domēna.com mājas lapa

Pamatinformācija

Domain.com tika dibināts 2000. gadā.

Uzņēmums pieder Endurance International Group.

Funkcijas un cenas

Uzņēmums specializējas domēnu vārdu, tīmekļa mitināšanas, VPS mitināšanas, e-pasta, SSL sertifikātu, web dizaina un tiešsaistes mārketinga pakalpojumu jomā.

Pašlaik viņi piedāvā WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu un dalītos mitināšanas plānus.

Neatkarīgi no izvēlētā mitināšanas plāna jūs saņemsit vismaz vienu bezmaksas domēna vārdu, kā arī neierobežotu vietu diskā, SSL sertifikātu, e-komercijas risinājumus un mārketinga rīkus..

Klientu apkalpošanas iespējas ietver atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, kā arī zonu ar bieži uzdotiem jautājumiem.

Ja domēna reģistrēšanai vēlaties izmantot tikai Domain.com, katru gadu jums jāmaksā 9,99 USD par .com un 12,99 USD par .net vietni..

Domain.com domēna meklēšana

Domēna privātuma aizsardzība maksā papildu USD 8,99 gadā par domēnu, tāpēc jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet apmēram USD 18,98 par .com domēnu un WHOIS privātuma aizsardzību..

Reģistrējiet domēna vārdu vietnē Domain.com

Reģistrējot domēna vārdu, izmantojiet “HOSTFACTS” kuponu (atlaide 20%)

2. GoDaddy.com

GoDaddy domēns

Pamatinformācija

Bobs Parsons 1997. gadā nodibināja GoDaddy, tāpēc viņi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus.

Uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, AZ, sākotnēji tika nosaukts par Jomax Technologies, bet tagad tas ir pazīstams kā GoDaddy Group Inc.

GoDaddy visā pasaulē izmanto vairāk nekā 17 miljoni cilvēku, uzņēmums pārvalda vairāk nekā 73 miljonus domēna vārdu. Tas padara viņus par lielāko domēnu vārdu reģistrētāju pasaulē.

Funkcijas un cenas

Papildus domēnu reģistrācijai, uzņēmums piedāvā domēnu pārsūtīšanu, profesionālu e-pastu, kuru nodrošina Microsoft, domēna vērtības apstiprināšanu, tīmekļa mitināšanu, tīmekļa drošību, tiešsaistes mārketinga rīkus un daudz ko citu..

Viņi piedāvā arī visu diennakti pieejamo globālo klientu atbalstu, kas ir pieejams pa tālruni un tiešraidē.

Ja vēlaties reģistrēt .com vietni GoDaddy, tas pirmo gadu būs tikai 9,99 USD. Pēc tam katru gadu tas maksās USD 17,99.

Cita veida augstākā līmeņa domēni, piemēram, .net, .tech vai .co, gadā maksās nedaudz vairāk.GoDaddy domēna paplašinājuma cenu noteikšana

WHOIS privātuma aizsardzība ar GoDaddy personālajai aizsardzībai jums maksās vismaz USD 9,99 gadā par vienu domēnu.

Ja vēlaties privātuma aizsardzību arī savam biznesam, tas jums maksās nedaudz vairāk – USD 14,99 gadā par domēnu.

Reģistrējiet domēna vārdu vietnē GoDaddy.com

3. Vārdslēts.com

NameCheap domēna meklēšana

Pamatinformācija

Namecheap tika dibināta 2000. gadā, un tā atrodas Fīniksā, AZ. Piešķirto vārdu un numuru interneta korporācija (ICAHN) viņus atzīst par akreditētiem reģistratoriem.

Gados kopš Ričards Kirkendals nodibināja uzņēmumu, viņi ir uzkrājuši 3 miljonus klientu un pārvalda vairāk nekā 7 miljonus domēnu.

2010. gada novembrī Lifehacker to nosauca par “labāko domēna vārda reģistrētāju”. Tas 2012. gadā tika nosaukts arī par “populārāko domēna vārdu reģistratūru”.

Funkcijas un cenas

Uzņēmums piedāvā domēnu pārsūtīšanu, lietotņu integrāciju, SSL sertifikātus, e-pastu un daudz ko citu.

Namecheap ir arī tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņi piedāvā dalītu, WordPress, tālākpārdevēju, VPS un privāta e-pasta mitināšanu.

Viņi piedāvā tiešsaistes tērzēšanu un klientu atbalsta atbalstu pa e-pastu, kā arī zināšanu bāzi, kur klienti var atrast pašpalīdzības apmācības un ceļvežus..

Ja vēlaties reģistrēt .com vietni caur Namecheap, jums būs jāmaksā USD 8,88 gadā.

NameCheap domēna cenu noteikšana

Viņi piedāvā arī citus augstākā līmeņa domēnus, kas ir lētāki, piemēram, .xyz, .info, .online, .club un citus..

Konfidencialitātes aizsardzību nodrošina WhoisGuard, un tā ir bezmaksas, ja reģistrējat jaunu domēnu vai pārsūtāt esošo.

Reģistrējiet domēna vārdu vietnē NameCheap.com

4. Domēni.Google

Google domēnu pārskats

Pamatinformācija

Google uzsāka Google domēnu darbību 2015. gada 13. janvārī. Programmatūra pašlaik ir beta stadijā.

Funkcijas un cenas

Katrā domēnā ietilpst:

 • Privāta reģistrācija bez papildu maksas
 • Viegla integrācija ar labākajiem vietņu veidotājiem
 • Pielāgots e-pasts ar G Suite
 • Jauni domēna vārda galotnes
 • Pielāgošanas apakšdomēni
 • Ātra, droša un uzticama interneta infrastruktūra, izmantojot Google
 • Vienkārši domēna pārvaldības rīki
 • E-pasta pāradresācija
 • Atbalsts

Google domēnu ASV atbalsta komanda ir pieejama 24 stundas katru nedēļas dienu. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai tālruni.

.Com vietne, izmantojot Google domēnus, jums maksās tikai USD 12 gadā par domēnu. Automātiska atjaunošana ir pieejama vietnē.

Google domēnu cenu noteikšana

Pirms katras automātiskās atjaunošanas jūs saņemsit e-pasta paziņojumu, kad notiek katra atjaunošana, lai jums būtu iespēja atcelt sava domēna reģistrāciju.

Jūs varat arī iegādāties domēnus līdz desmit gadiem. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties .com domēnu divus gadus par 24 USD vai desmit gadus par maksu 120 USD.

WHOIS privātuma aizsardzība ir iekļauta jūsu domēnā bez papildu maksas. Ņemiet vērā, ka daži domēni, piemēram, .co.nz vai .co.uk, neatļauj privātu reģistrāciju.

5. Name.com

Domēns Name.com

Pamatinformācija

Name.com 2003. gadā dibināja Viljams Muškins, Mushkin Inc dibinātājs un bijušais prezidents.

Tagad uzņēmums pieder labās puses grupai, un tas atrodas Denverā, CO.

Kopš 2003. gada Name.com ir ieguvis 320 000 klientu un tagad kontrolē divus miljonus no 16,5 miljoniem domēna vārdu, kuru pārvalda labā puse.

Funkcijas un cenas

Funkcijās ietilpst domēnu pārsūtīšana, lietotņu integrācija, SSL sertifikāti, vietņu veidotājs, e-pasts un dažas tīmekļa mitināšanas iespējas.

WordPress mitināšanā un citos Name.com mitināšanas plānos pirkumam ir pievienots bezmaksas domēns.

Startup hostinga plāns atbalsta vienu vietni, Name builder plāns atbalsta 25, un Neticamais pakotne atbalsta neierobežotu vietņu skaitu.

Klientu apkalpošanas iespējas ietver zināšanu bāzi un vietnes kontaktformu, kurā varat iesniegt biļeti pa e-pastu.

Tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams no MON līdz FRI no pulksten 18:00 līdz 18:00 un no SAT līdz SUN no 9:00 līdz 17:00 MST, savukārt atbalsts pa tālruni ir pieejams arī katru pirmdienu līdz FRI no pulksten 9:00 līdz 16:00..

Vietnes, kas beidzas ar .com, reģistrācijas laikā maksā 8,99 USD gadā (atjaunošanas līmenis ir 12,99 USD), savukārt .host vietne jūs atmaksās līdz USD 99,99 gadā.

Name.com domēna vārdi

WHOIS privātums ir pieejams vietnē Name.com par papildu samaksu USD 4,99 gadā, taču šī funkcija nav pieejama visiem domēna paplašinājumiem.

6. Bluehost.com

Vietne Bluehost.com

Pamatinformācija

Bluehost tika dibināts 2003. gadā, un tas atrodas ārpus Provo, UT. Uzņēmumam pieder Endurance International Group (EIG), kas ir viens no lielākajiem mitināšanas konglomerātiem uz planētas.

Ar Bluehost tiek mitināti vairāk nekā 2 miljoni vietņu. Uzņēmums ļoti slepeni izturas pret viņu numuriem, taču 2010. gadā viņiem bija vairāk nekā 525 000 klientu.

WordPress.org arī iesaka Bluehost kā tīmekļa mitinātāja izvēli.

Funkcijas un cenas

Tā kā Bluehost galvenokārt ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, viņi piedāvā dalītu, WordPress, VPS, specializētu un tālākpārdevēju mitināšanu.

Izmantojot Bluehost, ir pieejama 24/7 tiešraides tērzēšana, biļešu saņemšana pa e-pastu un atbalsts pa tālruni. Tādēļ jūs vienmēr varēsit piekļūt klientu apkalpošanas pārstāvim, lai palīdzētu jums ar jebkuru problēmu.

Ja vēlaties pats meklēt atbildes uz jautājumiem, ir pieejama plaša zināšanu bāze.

Ar katru mitināšanas paketi viens domēns tiek piegādāts bez maksas.

Ja jūs neplānojat izmantot Bluehost kā savu tīmekļa mitinātāju vai vēlaties reģistrēt vairākus domēnus, par katru domēnu maksājat 11,99 USD gadā.

Informācija par Bluehost paketi

Domēna privātuma aizsardzība ir papildu USD 0,99 mēnesī, kas jums kopumā izmaksās USD 11,88 gadā. Kopumā par sava domēna un privātuma aizsardzību jums būs jāmaksā USD 23,87 gadā.

Reģistrējiet domēna vārdu vietnē Vietne Bluehost.com

7. HostGator.com

HostGator domēna meklēšana

Pamatinformācija

HostGator tika dibināts 2002. gadā. Endurance International Group (EIG) to iegādājās 2012. gadā, un uzņēmums viņiem joprojām pieder šodien.

Tā galvenā mītne atrodas Hjūstonā, Teksasā. Lielākā daļa uzņēmuma serveru atrodas tur un Provo, UT.

Līdz 2013. gadam HostGator bija ieguvis vairāk nekā 400 000 klientu un 9 miljonus domēnu.

Funkcijas un cenas

Tāpat kā Bluehost, HostGator galvenokārt kalpo kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Hostinga opcijās ietilpst tīmeklis, mākonis, WordPress, tālākpārdevējs, VPS, veltīta, lietojumprogramma un Windows mitināšana.

Mēs iesakām HostGator WordPress mākoņa mitināšanu. Lielisks ir darbspējas laiks, lapu ielādes ātrums un cenas.

Faktiski, salīdzinot ar citiem konkurentiem, HostGator Cloud tiek vērtēts kā labākais kopumā un darbspējas ziņā.

Viņi nodrošina klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un e-pasta biļetes. HostGator piedāvā arī daudz resursu, piemēram, forumus vai video pamācības, lai palīdzētu jums atrisināt visas problēmas.

Ja vēlaties reģistrēt .com vietni uzņēmumā, tā jums izmaksās 12,95 USD gadā.

Jūs iegūsit vismaz vienu bezmaksas domēnu ar Hatchling Cloud plānu. Baby Cloud un Business Cloud plānā ir bezmaksas neierobežoti domēni.

Tas pats attiecas uz citiem HostGator plāniem, piemēram, tīmekļa mitināšanu, WordPress mitināšanu vai tālākpārdevēju mitināšanu.

Vietnes, kas beidzas ar .co, .org, .net, .biz un .info vietnēm, maksās vienādi.

HostGator plāni

Ja jūs jau izmantojat HostGator, lai mitinātu savu vietni, .com vietne jums izmaksās tikai USD 2,99 gadā.

WHOIS privātums jums maksās papildu maksu USD 14,95 gadā.

Reģistrējiet domēna vārdu vietnē HostGator.com

8. 1&1 (iONOS)

1 un 1 domēnu pārskats

Pamatinformācija

IONOS tika dibināts 1988. gadā, padarot tos par vienu no vecākajiem domēnu reģistrētājiem, kas tur darbojas.

Uzņēmums pieder mātesuzņēmumam United Internet, kas ir Vācijas interneta pakalpojumu uzņēmums.

1&1 atrodas ārpus Montabaur, Vācijā, un tai ir citas vietas Karlsrūē, Zweibrücken, Minhenē un Berlīnē.

1&1 produkts ir pieejams lietotājiem Vācijā, Austrijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā, Polijā, ASV, Kanādā, Itālijā un Meksikā.

Uzņēmumā visā pasaulē strādā vairāk nekā 7000 darbinieku.

Funkcijas un cenas

Funkcijās ietilpst domēna pārsūtīšana, vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, tīmekļa mitināšana, WordPress mitināšana, pārvaldīta mākoņa mitināšana, VPS mitināšana, biznesa e-pasta pārvaldība un konti un vēl kas cits.

Tiešsaistes mārketings un e-pasta mārketinga rīki ir pieejami arī caur 1&1, kā arī SSL sertifikāti.

Viņiem visu diennakti ir pieejams klientu atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni, e-pastu un sociālos saziņas līdzekļus.

Cenu noteikšana .com vietnēm 1&1 ir diezgan lēts, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem: USD 1 gadā. Tomēr šī cena attiecas tikai uz pirmo gadu. Pēc tam tas būs .com USD 15 gadā un .biz USD 20 gadā.

1 un 1 cenu noteikšana

WHOIS domēna privātuma aizsardzība ir pieejama bez maksas ar 1&1 domēnos, kas atļauj privātu reģistrāciju.

9. Reģistrēties.com

Reģistrācija.com pārskats

Pamatinformācija

Register.com tika dibināts 1994. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Ņujorkā, Ņujorkā.

Uzņēmums pieder Web.com Group Inc., kas ir amerikāņu domēna vārdu un tīmekļa izstrādes uzņēmums.

Reģistrācija.com šobrīd pārvalda vairāk nekā 2,5 miljonus dažādu domēna vārdu.

Funkcijas un cenas

Funkcijās un produktos ietilpst domēnu pārsūtīšana, vietņu un e-komercijas vietņu veidotāji, mitināšanas un SSL iespējas, e-pasta pakalpojumi un tiešsaistes mārketinga rīki.

Tiešsaistes mārketinga rīkos ietilpst meklētājprogrammu optimizācija (SEO), maksas par klikšķi reklāma (PPC), Facebook Boost un daudz kas cits.

Klientu atbalsta iespējas ir pieejamas pa tālruni un e-pastu visām nodaļām. Diemžēl nešķiet, ka būtu tiešraides tērzēšanas iespēja.

Klientu atbalsts ir pieejams no plkst. 9:00 līdz 12:00 no pirmdienas līdz piektdienai un no pulksten 9:00 līdz 22:00 sestdien un svētdien.

.Com vietne ar Register.com jums atmaksās tikai USD 5 mēnesī.

Vietnes, kas beidzas ar .net, .org, .biz, .info un .us mēnesī maksā tikpat, cik .com vietnes mēnesī..

Reģistrācija.com cenu noteikšana

Šī likme ir daudz lētāka nekā citiem domēnu reģistratūru konkurentiem, piemēram, Go Daddy vai Yahoo.

WHOIS privātuma aizsardzība ir pieejama par papildu 11 USD gadā, tāpēc kopējām gada maksām par domēnu un WHOIS aizsardzību jābūt apmēram 16 USD gadā.

10. InMotion hostings

inMotion domēnu pārskats

Pamatinformācija

InMotion Hosting tika dibināts 2001. gadā, un tas atrodas ārpus Losandželosas, Kalifornijas štatā. Uzņēmumam pieder arī datu centrs, kas atrodas Ashburn, VA.

InMotion Hosting ir privāts uzņēmums, kam pieder vairāk nekā 300 000 domēnu. Viņiem pieder arī Web Hosting Hub, kas ir tīmekļa resursdators, kas izveidots iesācējiem un emuāru autoriem.

Funkcijas un cenas

Viņi ir pazīstami kā tīmekļa mitināšanas spēkstacija ar ātriem serveriem un lielisku darbspēju. Ciktāl tas attiecas uz mitināšanu, uzņēmums piedāvā dalītu biznesu, VPS, tālākpārdevēju un WordPress mitināšanu.

Viņi piedāvā arī uzņēmumu mitināšanas risinājumus un tīmekļa dizaina pakalpojumus.

Turklāt katrā plānā ir iekļauta automātiska domēna atjaunošana, un dažos plānos, piemēram, koplietotā biznesa mitināšanas paketē, ir pieejams bezmaksas domēns.

Uzņēmums piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī tiešās tērzēšanas, e-pasta, Skype un tālruņa atbalsta veidā.

Ja jūs meklējat .com domēnu, rēķinieties, ka maksāsit USD 15,99 gadā. Tas pats attiecas uz .net, .org, .biz, .info un .us domēniem.

InMotion hostinga cenu noteikšana

Domēna privātuma aizsardzība ir papildu USD 12,99 gadā, tādējādi kopējā summa sasniedz USD 28,98 gadā.

Uzņēmums piedāvā arī 90 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jūs varēsit saņemt pilnu atmaksu, ja atklājat, ka In Motion Hosting nav jums paredzēta tīmekļa mitināšanas vietne vai domēna reģistrators..

Secinājums

Vietnes iestatīšana un izveidošana nekad nav bijusi tik vienkārša, it īpaši, ja izmantojat satura pārvaldības sistēmu (CMS) vai vietnes veidotāju.

Jūs nevarat izvairīties no domēna vārda reģistrēšanas.

Jūs nevarat reģistrēt domēna vārdu bez domēna reģistratūras, kas rūpējas par vietnes reģistrācijas procesa beigām.

Ja domēna vārdu sistēmas nebūtu, mums būtu jāmeklē internets, ievadot garas, grūti atcerējamas IP adreses.

Pareiza domēna vārda un domēna reģistratūras izvēli nevajadzētu uztvert viegli!

Tagad, kad jūs zināt atšķirības starp desmit labākajiem domēnu reģistrētājiem, varat pieņemt apzinātu lēmumu par to, kurš no jums ir vislabākais:

 • Domain.com 
 • Ej tēti ir ļoti populārs domēnu reģistrators ar 17 miljoniem lietotāju.
 • Nosaukums tika nosaukts par “labāko domēna vārdu reģistratūru” 2010. gadā un par “vispopulārāko domēna vārdu reģistratūru” 2012. gadā.
 • Bluehost ir ne tikai lieliska vieta domēna reģistrēšanai; tā ir arī lieliska vieta, kur mitināt jūsu vietni. Ar Bluehost tiek mitināti vairāk nekā 2 miljoni vietņu.
 • 9 miljoni domēnu ir reģistrēti HostGator. Tāpat kā Bluehost, tie galvenokārt ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.
 • Name.com kontrolē vairāk nekā 2 miljonus domēnu no 16,5 miljoniem domēnu, kas pieder viņu mātesuzņēmumam, labajā pusē.
 • 1&1 domēnu reģistratūru pasaulē darbojas jau vairākus gadus; tie tika dibināti 1988. gadā. Ar 1&1, .com vietņu cena vienam domēnam ir tikai 0,99 USD gadā.
 • Reģistrēties.com pārvalda 2,5 miljonus domēnu un piedāvā plašus tiešsaistes mārketinga rīkus.
 • InMotion hostings piedāvā automātisku domēna atjaunošanu un daudzas dažādas tīmekļa mitināšanas iespējas.
 • Google domēni pašlaik atrodas beta stadijā, bet tas joprojām ir lielisks domēnu reģistrators. Tie ļauj reģistrēt savu domēnu līdz desmit gadiem, un WHOIS privātuma aizsardzība ir iekļauta katrā piemērotajā domēnā.

Šeit varat atrast pilnu ICANN akreditēto reģistratūru sarakstu.

Sāciet, izvēloties domēna reģistratūru no mūsu saraksta, kas šodien vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector