Najlepszy hosting WordPress

zakupy obrazujące ilość stron internetowych hostowanych na wordpressWordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią (CMS) w Internecie.


Prawie 30% wszystkich stron internetowych, od prostych blogów po skomplikowane sklepy e-commerce, korzysta z tego systemu CMS, aby zaznaczyć swoją obecność w Internecie.

Jak można się domyślić, WordPress nie zdominował Internetu przez przypadek. Jest to przypadek kremu wznoszącego się na szczyt i pozostającego tam. Połączenie przyjaznego interfejsu użytkownika, możliwości wykonywania niemal każdej dodatkowej funkcji za pomocą wtyczek firm trzecich oraz dobrze prosperującej społeczności użytkowników sprawiają, że nie trzeba się zastanawiać.

Jeśli chodzi o tworzenie witryny, naszą rekomendowaną platformą są nadal WordPress i WordPress. Żadna inna opcja nie jest bliska.

Ale zanim wyjdziesz i zbudujesz ten nowy, niesamowity blog, potrzebujesz planu hostingowego, inaczej nikt go nie zobaczy, ale wiewiórki spoglądają przez ramię. Na szczęście przez wiele miesięcy testowaliśmy wszystkie najlepsze hosty WordPress i zebraliśmy mnóstwo danych, z których jeden jest najlepszy. Tutaj możesz zobaczyć śledzenie na żywo. Przeczytaj więcej o naszym 4-etapowym procesie badawczym tutaj.

Zorganizowaliśmy nasze ustalenia tutaj, w tym funkcje, których będziesz potrzebować dla swojej witryny WordPress, więc przejdźmy do tego.

Więc zanurzmy się w to:

Contents

1. Kinsta

Najlepszy host WordPress… Jeśli możesz sobie na to pozwolić

logo kinsta

Cena £ – 30 USD / miesiąc (podstawowy)
Średni czas sprawności wynoszący 99,95%
Średni czas ładowania 475ms

Kluczowe cechy
 • Darmowe SSL i CND
 • Wykrywanie DDoS
 • Zapory sprzętowe
 • Darmowe migracje stron
 • Hostowany serwer Google w chmurze
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • 2 miesiące za darmo z rocznymi płatnościami
 • Gwarancja dostępności 99,99%

PROS

Najwyższe bezpieczeństwo
Intuicyjny interfejs zarządzania witryną

CONS

Nie jest to tania opcja

Jeśli spojrzysz na definicję Premium, prawdopodobnie znajdziesz Kinstę na liście w sekcji przykładów. Ponieważ Kinsta jest bez wątpienia produktem premium, jego jakość (i tak, także cena) z pewnością to potwierdza.

Niesamowite bezpieczeństwo ��

Wszystko w Kinsta jest na pierwszym miejscu, bezpieczeństwo jest zdecydowanie jednym z najsilniejszych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a prędkość, którą zapewnia, jest prawie niewiarygodnie duża. Zabezpieczenia używają całego szeregu najbardziej aktualnych szyfrów i protokołów. Co więcej, Kinsta aktywnie monitoruje twoją witrynę w czasie przestojów, co jest właściwie przez cały czas. System Kinsta jest również ciągle aktualizowany i aktualizowany, zawsze cicho dzieje się w tle, więc nie będziesz się musiał martwić.

Najbardziej innowacyjną funkcją jest styl hostingu Google Cloud. Korzystanie z internetowych serwerów w chmurze nie jest hostowane w jednym fizycznym miejscu na serwerze, ale oznacza, że ​​witryna może korzystać z wielu lokalizacji serwerów Google. To daje znacznie większa elastyczność Twojej witryny, umożliwiając szybką i bezproblemową optymalizację do najlepszych lokalizacji.

Szczegółowe zarządzanie witryną ��‍��

Chwali się Kinsta jeden z najbardziej wysublimowanych interfejsów zarządzania witryną. Jest intuicyjny, prosty i prosty, ale nie ogranicza możliwości oferowanych przez niego funkcji. Duża część infrastruktury jest również autonomiczna, więc chociaż masz świetną kontrolę nad swoją witryną, nie musisz się martwić o wszystkie małe drobiazgi.

Szybki, bezpieczny i inteligentny, więc co jest haczykiem? Myślę, że już zgadłeś. Przy 30 USD miesięcznie za podstawowy (ale wciąż zaległy) plan, Kinsta nie jest tani. To nie jest usługa hostingowa dla małych firm, które podążają za nią, to usługa dla firm poważnie myślących o swoim rozwoju i desperacko potrzebujących silnej obecności w Internecie. Najwyższa jakość, cena premium.

Jest wiele powodów, aby uzasadnić cenę Kinsty, a dzięki temu obawy związane z hostingiem witryny będą już przeszłością.

2. HostPapa (70% zniżki)

Dostępny rabat o wysokiej wartości

logo hostpapa

Cena £ – 2,95 USD miesięcznie (Regularnie 13,99 $ / miesiąc)
Średni czas sprawności wynoszący 99,95%
Średni czas ładowania 475ms

Kluczowe cechy
 • Nieograniczone strony internetowe
 • Darmowa rejestracja domen
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
 • Niezmierzona przepustowość
 • Darmowy transfer strony internetowej
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Darmowe SSL
 • Panel sterowania cPanel
 • Darmowy kreator stron internetowych

PROS

Najlepszy hosting WordPress w Kanadzie
Fantastyczne czasy działania i prędkości witryny

CONS

Odnowienie cennika

Wybór numer jeden dla hostingu WordPress może wyglądać znajomo. HostPapa to nasz najlepszy wybór do hostingu. Dzięki WordPress zachowaliśmy to samo z wielu powodów.

HostPapa po prostu zapewnia zbyt dużą wartość, aby zignorować. Korzystamy z usługi dla naszych kanadyjskich klientów, ponieważ tak jest po prostu najlepsza kanadyjska usługa hostingowa dla WordPress. To nie jest tylko usługa ich nagich kości. To dla ich usług biznesowych. To sprawia, że ​​Hosting Canada również kwalifikuje się do naszej taniej listy hostingu.

Czytelnicy hostingu Canada mogą otrzymać ogromną zniżkę w wysokości 2,95 USD miesięcznie.

Zacznij swoją stronę ze zniżkami, klikając ten link strzałka wskazująca link rabatowy hostpapa dla czytelników hostingcanada.orglub po prostu zarejestruj się tutaj, aby otrzymać zniżkę w aplikacji. HostPapa oferuje również bezpłatną domenę do rejestracji.

Niesamowite prędkości witryny ��

HostPapa wyróżnia się niesamowite czasy działania i szybkie prędkości witryny oferując całodobową obsługę klienta za pośrednictwem czatu na żywo. Nie będziesz czekał pół dnia jak inne tanie usługi hostingowe, ponieważ HostPapa zwykle nie jest tanią usługą hostingową.

Instalacja WordPress za pomocą jednego kliknięcia sprawia, że ​​HostPapa nie wymaga myślenia, jeśli chodzi o usługi hostingowe dla WordPress. Jest to szczególnie prawdziwe w Kanadzie, ponieważ HostPapa jest uprawiany w Kanadzie i posiada centra danych w całym kraju.

Większość osób zaczyna od najtańszego planu dostępnego podczas uruchamiania usługi. HostPapa oferuje czytelnikom Hosting Canada swój środkowy poziom w tej samej cenie co pakiet startowy (właśnie tak, bezpłatne uaktualnienie). Oto, co dostaje ten środkowy poziom dzięki HostPapa.

3. Hostinger

Najlepszy tani host WordPress

logo hostingera

Cena £ – 0,99 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,91%
Średni czas ładowania 389ms

Kluczowe cechy
 • 10 GB miejsca na dysku
 • 100 GB przepustowości
 • Biznesowe konto e-mail
 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Obsługa klienta 24/7/365
 • Cotygodniowe kopie zapasowe
 • 1-Click Installer

PROS

Najtańszy host WordPress

CONS

Nie oferuje bezpłatnego protokołu SSL

Jeśli chodzi o hosting WordPress, Hostinger zdecydował, że oferta hostingowa na rynku może zostać ulepszona. Już na początku działalności firma Hostinger zauważyła, że ​​rynek hostingu jest wypełniony konkurentami oferującymi niezwykle podobne oferty cenowe w wąskim przedziale cenowym.

Niska cena ��

W wielu przypadkach dostępne opcje hostingu WordPress są prawie identyczne dla poszczególnych konkurentów. Kiedy Hostinger postanowił wskoczyć do społeczności hostingowej, zamiast robić dokładnie to samo, co inne firmy hostingowe WordPress, postanowił zaoferować konkurencyjną usługę po znacznie niższej cenie. To dobra wiadomość dla ciebie, konsumenta.

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy Hostingera, ze względu na ilość pieniędzy, które pobrali, spisaliśmy je jako złe rozwiązanie hostingowe WordPress. To był ogromny błąd i myśli, których nie mogliśmy oderwać od prawdy. Hostinger zapewnia największą wartość w przestrzeni hostingowej WordPress i nie jest nawet blisko.

Mnóstwo gratisów ��

Cena hostingera waha się od 0,99 USD miesięcznie do 2,15 USD miesięcznie pół regularnie – najtańszy host WordPress na tej liście. Możesz zablokować tę cenę na 48 miesięcy. To cztery lata hostingu za mniej niż 70 $ w dowolny sposób.

Najważniejsze jest to, że jeśli chcesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, jeśli chodzi o hosting witryny WordPress z dużą szybkością i czasem pracy, to nie szukaj dalej niż Hostinger. Nawet przy najniższym dostępnym poziomie otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bezpłatną domenę i bezpłatne SSL.

4. Siteground

Najlepszy ogólny wybór dla małych firm i osób fizycznych

logo siteground

Zaczynać od 3,95 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,95%
Średni czas ładowania 475ms

Kluczowe cechy
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Wsparcie 24/7
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Darmowe konta e-mail
 • Niezmierzony ruch
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa

PROS

Darmowe SSL
Świetne wsparcie techniczne

CONS

Drugi raz cena rośnie

Proszę o werble. To moment, na który czekałeś. Bez zbędnych ceregieli będziemy sugerować, aby rozważyć SiteGround jako host internetowy WordPress. To w końcu najlepsza usługa hostingowa WordPress.

Korzystamy z tej usługi od lat z naszymi własnymi klientami i nadal to robimy. Dlaczego? Ponieważ cena jest odpowiednia i nam się podobają. Bardzo je lubimy.

Przy 3,95 USD miesięcznie będzie cię to kosztować o dolara więcej niż głębokie dyskonty, które dadzą ci plan bez kości, a następnie powoli cię zabiją za pomocą opłat za aktualizację.

SiteGround oferuje solidną niezawodność Czas pracy na poziomie 99,95%, wsparcie techniczne i obsługa przez całą dobę, bezpłatny SSL, instalacje jednym kliknięciem, i – za nasze pieniądze – jest najlepszym wyborem dla początkujących, dzięki wyjątkowo prostemu układowi deski rozdzielczej. ��

5. Hosting WPX

Drogie, ale warte każdego centu

hosting wpx dla logo wordpress

Zaczynać od 20,83 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,5%
Średni czas ładowania 601ms

Kluczowe cechy
 • 5 stron internetowych
 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Przepustowość 100 GB
 • Szybki i niestandardowy CDN
 • Nieograniczona migracja strony
 • Ręczne kopie zapasowe
 • Ochrona przed DDoS
 • Skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • 99,95% Gwarancja bezawaryjności

PROS

Prawie żadnych przestojów

CONS

Jeden z najdroższych hostów

WPX Hosting prawdopodobnie znalazłby się wyżej na naszej liście, gdyby był tańszy.

Począwszy od 20,83 USD miesięcznie z rocznymi cenami, a od 25 USD miesięcznie, jeśli jest wypłacana miesięcznie, jest to jeden z najdroższych hostów internetowych. Jednak ich usługi są naprawdę gwiezdne, a recenzje klientów potwierdzają ten fakt.

WPX-Hosting-Review-Cennik

Jeśli masz ogromny budżet i planujesz utrzymywać ogromną liczbę witryn przez bardzo długi czas, może to być wybór dla Ciebie. Oferty hostingu WPX wysoka prędkość, wsparcie na żywo 24/7, a przestoje prawie nie istnieją.

6. WP Engine

Szybki. Niezawodny. Kosztowny.

logo główne silnika wp

Zaczynać od 35 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,5%
Średni czas ładowania 601ms

Kluczowe cechy
 • 25 000 wizyt miesięcznie
 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • 50 GB przepustowości na miesiąc
 • Ponad 35 motywów StudioPress
 • Witryny zbywalne
 • PHP 7.2 Gotowy
 • Globalny CDN
 • Zautomatyzowane certyfikaty SSL

PROS

Wsparcie na najwyższym poziomie
Codzienne kopie zapasowe

CONS

Opcja o wysokiej cenie

Zajmując trzecie miejsce na naszej liście najlepszych usług hostingowych WordPress, mamy WP Engine. To ma doskonały czas pracy bez przestojów, najwyższej jakości wsparcie 24/7 i codzienne kopie zapasowe. Jeśli chcesz wydać jak najwięcej pieniędzy na doskonałą obsługę – jest to najlepszy wybór dla Ciebie.

Tylko dla dużych chłopców ��

Jak widać z poniższego planu cenowego, WP Engine jest świetną opcją dla przedsiębiorstw, dużych firm i innych dużych klientów wordpress.

wycena silnika wpMówiąc poważnie, jakość WP Engine nie może być wyższa.

7. Hosting A2

Szybki i niski czas ładowania

Zaczynać od 3,92 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,5%
Średni czas ładowania 601ms

Kluczowe cechy
 • 5 baz danych
 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Nieograniczony transfer
 • Panel sterowania cPanel
 • Darmowe SSL i SSD
 • Darmowy i łatwy transfer strony
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

PROS

Niezawodna opcja

CONS

Serwer Turbo dostępny tylko w droższych planach

A2 Hosting to nasz następny wybór i jest bardzo podobny do naszego najlepszego wyboru. A2 Hosting ma wszystkie dzwonki i gwizdy podczas wyskakiwania z miesięczną ceną 3,92 USD.

Turbo ��

Choć jest tak tani, A2 Hosting oferuje niezawodną usługę niskie przestoje i opóźnienia. Jeśli zdecydujesz się na umowę Turbo, która kosztuje 9,31 USD miesięcznie, Twoje plany stają się nieograniczone, a prędkość jest priorytetem dla ich serwerów.

To sprawia, że ​​A2 Hosting jest fantastyczną opcją dla tych, którzy chcą zbudować tylko kilka stron internetowych, ale zachowują je na wysokim poziomie.

A2 Hosting oferuje świetne wsparcie i liczbę przestojów na poziomie 99,91%. Niezależnie od tego, czy jesteś w Vancouver, czy w Toronto, będziesz równie zadowolony, jak my z wyników firmy.

8. Bluehost

Najlepszy wybór dla początkujących

logo bluehostZaczynać od 3,92 USD miesięcznie
Średni czas sprawności wynoszący 99,5%
Średni czas ładowania 601ms

Kluczowe cechy
 • 50 GB miejsca na dysku SSD
 • Niezmierzona przepustowość
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Standardowa wydajność
 • 1 domena
 • 5 zaparkowanych domen
 • 25 subdomen

PROS

Polecane przez WordPress

CONS

Nie najbardziej niezawodny

Prawie wszyscy – w tym twój dziadek, który robi tylko bingo online – słyszeli o Bluehost. Nie najszybszy, ani najbardziej niezawodny, ani najtańsza usługa hostingowa (prawie…). Ale najpopularniejszy i najbardziej popularny typ hosta wszystkich branż.

Polecany przez sam WordPress, Bluehost istnieje już od zawsze. Jego prędkość jest bardzo dobra, czas pracy wynosi powyżej 99,5%, a jest tani. Nawet ich najdroższy plan kosztuje mniej niż najniższa opcja niektórych hostów, na przykład WPX Hosting.

Po przejrzeniu „ole BH” przez około 14 miesięcy, jesteśmy skłonni zgodzić się na WordPress: jest to świetna usługa hostingowa dla małych firm i nowych blogerów.

plan cenowy bluehost

Jeśli szukasz usługi hostingowej przyjaznej dla początkujących, oferującej wiele funkcji, z których mogą korzystać nowicjusze, i nie obciążać budżetu – zalecamy Bluehost jako usługę hostingową WordPress.

Przewodnik po zakupach hostingu WordPress

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz w różnych firmach hostingowych, jest to, że ceny wahają się od mniej niż dolara miesięcznie za głęboko dzielony hosting dzielony aż do 100 $ lub więcej za dedykowany pakiet.

Rozsądnie byłoby mieć poczucie, ile potrzebujesz, aby pomieścić przestrzeń i szybkość przetwarzania, zanim zdecydujesz się na pakiet. Istnieje duża różnica między tym, czego potrzebujesz do osobistego bloga lub witryny dla małych firm, a tymi w pełnym sklepie internetowym lub witrynie intensywnie korzystającej z mediów strumieniowych. Witryny o dużym natężeniu ruchu będą potrzebowały więcej zasobów niż inne.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz zacznij od małego z tańszym planem i skaluj się do bardziej wytrzymałego, gdy rosną twoje potrzeby. O ile nie planujesz odtąd 6000 lub więcej miesięcznych wizyt w sieci, nie musisz zaczynać od VPS lub dedykowanego planu hostingowego.

Podstawowe hostingowe plany hostingowe mają zazwyczaj wspólną różnorodność, co oznacza, że ​​zasoby serwera są współużytkowane przez wielu klientów za pomocą jednego adresu IP.

Z tym pomysłem nie ma nic złego. Jest przeznaczony dla witryn o niskim zapotrzebowaniu na zasoby i umożliwia hostowi naliczanie mniejszych opłat miesięcznie, ponieważ jest to bardziej zasób komunalny. Problem polega na tym, że istnieje poważne zagrożenie bezpieczeństwa.

Funkcje, na które należy zwrócić uwagę:

Ale zanim zarejestrujesz się w najniższym miesięcznym hostingu dla psów, powinieneś zdać sobie sprawę, że istnieją pewne funkcje, które sprawiają, że niektóre hosty są lepsze niż inne, jeśli chodzi o stronę WordPress.

Oto najważniejsze rzeczy do rozważenia przy wyborze hosta WordPress:

 • Aby móc dokonywać płatności, musisz dołączyć protokół SSL
 • Czy możesz przeprowadzić migrację witryny do lub z hosta?
 • Czy w zestawie są bezpłatne kopie zapasowe?
 • Gwarancja wysokiej dostępności – powinna wynosić ponad 99%
 • Gdzie znajdują się centra danych?
 • Całodobowa obsługa klienta i wsparcie techniczne
 • Łatwa instalacja WordPress
 • Rozszerzona ochrona

Firmy hostingowe, których zalecamy używać z witryną WordPress, pokrywają większość tych elementów i wrzucają jeszcze kilka do kopnięć.

Wejdźmy na chwilę i upewnij się, że rozumiesz, co każda z tych funkcji oznacza, zanim przejdziemy dalej. (Nie martw się. Będzie bezbolesny i pewnego dnia będziesz zadowolony, że nie spieszysz się.

Zabezpieczenia Secure Socket Layers (SSL)

Bezpieczny SSLChociaż żaden wiarygodny hosting nie zaprzeczy, że musi być zainstalowany protokół SSL wraz z twoją witryną, głębokie dyskonty (mniej niż złotówka miesięcznie) zazwyczaj chcą pobierać od ciebie 60 do 80 dolarów rocznie za ochronę.

Powinieneś zawsze wybieraj hosta, który oferuje to za darmo. Nie martw się Są tam.

Rzeczywistość jest taka, że ​​SSL jest teraz uważany za standardowy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich stron internetowych. Każdy, kto próbuje ci powiedzieć, że to nowe, niesamowite uaktualnienie, jest pełen baloneyu. W pierwszych dniach Internetu stworzono go w celu zwiększenia bezpieczeństwa płatności internetowych.

Prawdopodobnie widziałeś zielony symbol kłódki u góry strony internetowej lub słowo „bezpieczne” przed adresem URL. To technologia SSL w akcji. Tworzy rodzaj tunelu między osobą dokonującą płatności a procesorem karty kredytowej lub debetowej i chroni wszystkie przekazywane informacje między nimi, co jest dobrą rzeczą.

Idea SSL stała się w dzisiejszych czasach tak wszechobecna, że ​​jeśli użyjesz SSL, Google umieści Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania wyżej. To samo w sobie powinno wystarczyć, aby przekonać cię, jak ważne jest to.

Jak już powiedzieliśmy, nie trzeba za to płacić, gdy tylu hostów daje ci je za darmo. Poważnie. Nawet nie myśl o rezygnacji z SSL, ale nie marnuj pieniędzy, płacąc za to.

Prawdopodobnie będziesz musiał ostatecznie przeprowadzić migrację

Nie, nie oznacza to, że będziesz musiał zapuścić korzenie i przenieść się do innego kraju ze względu na swoją witrynę…

Nic ci nie jest, gdzie jesteś, ale czasem tam musisz przenieść swoją witrynę z jednego hosta na inny (lub nawet na tym samym hoście, ale zmapowany do innej domeny).

Niekoniecznie jest to uciążliwe zadanie, ale może być denerwujące i wydawać się zbyt techniczne, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Zasadniczo jest to tylko kwestia kompresji wszystkich plików / multimediów / wtyczek / ustawień i przeniesienia ich przez FTP do nowej lokalizacji.

Jeśli przyjdzie czas na migrację witryny, będziesz mógł to zrobić bez dodatkowych opłat, a także poprosić o pomoc techniczną i uzyskać pomoc w razie problemów. Niektóre hosty (jak SiteGround, nasz preferowany hosting) chętnie pomogą w tym procesie; inni są skłonni do pobierania dodatkowych opłat za usługę. Oczywiście uważamy, że ten pierwszy jest lepszy.

Darmowe kopie zapasowe

komputer tworzy kopię zapasową dysku twardegoW cyfrowym świecie tworzenie kopii zapasowej witryny powinno być tak samo drugie, jak założenie ubrania rano – nadal to robisz, prawda??

Najważniejsze jest to, że nigdy, nigdy nie powinieneś ufać internetowi, że nie wyciągnie ręki i kapryśnie wysadzi twoją stronę w cyber zapomnienie, którego nigdy więcej nie usłyszysz. ty potrzebuję regularny program do tworzenia kopii zapasowych, i powinno być za darmo.

Istnieje wiele wtyczek WordPress, które mogą to zrobić automatycznie za kulisami, bez żadnych dodatkowych działań ze strony użytkownika, niż ustawienie go w pierwszej kolejności.

Dobry hosting oferuje bezpłatne kopie zapasowe i robią to wszyscy najlepiej polecani hosty. 

Niezbyt dobry użyje go jako dodatkowej oferty twojego planu hostingowego. Ogólnie rzecz biorąc, wyprzedaże są denerwujące i oczywiste chwytanie pieniędzy. Nie lubimy ich. :( :(

Uptime vs. Przestoje

czas pracy a przestojeCzas bezczynności odnosi się do czasów, kiedy Twoja witryna jest online i dostępna dla każdego. Przestój oznacza, że ​​jest niedostępny z powodu błędu lub nieprawidłowego działania osób zarządzających serwerem – a mianowicie hosta.

Jeśli masz 100% dyspozycyjności, oznacza to, że twoja strona nigdy nie działa.

Byłoby miło… ale prawdopodobnie nie jest realistyczne. W świecie rzeczywistej wydajności serwerów dzięki redundancji systemu i kontroli jakości, porządny hosting powinien być w stanie osiągnąć przynajmniej 99% czasu działania.

Im bardziej zbliżą się do 99,9%, tym lepiej.

Gdzie na świecie jest Twoje centrum danych?

obraz przedstawiający centrum danychCentrum danych powiązane z pakietem hostingowym to miejsce, w którym znajduje się serwer fizyczny. Ponieważ wszystkie pliki internetowe znajdują się na serwerze, powinno to mieć sens powinieneś wybrać najbliższego.

Szybkość, niezawodność i czas działania witryny będą Ci wdzięczne później.

Choć może się wydawać, że fizyczny dystans nie powinien mieć znaczenia w Internecie, w rzeczywistości tak jest. Gdy dane muszą przepływać tam iz powrotem z serwera w połowie świata, będzie niewielkie, ale zauważalne opóźnienie w dostępie do Twojej witryny.

Chociaż może to nie być problem polegający na zrobieniu lub przerwie, host internetowy z centrami danych w różnych lokalizacjach byłby na ich korzyść.

Dodatkowe bezpieczeństwo

bezpieczne wordpressIstnieją sposoby dobry hosting może pomóc zabezpieczyć twoją stronę przed hakerami i inne nowe studnie. Po pierwsze, powinny wymagać, abyś zawsze używał złożonego hasła.

Jeśli nadal korzystasz z jakiejś odmiany hasła „password1234”, pozwól nam jako pierwszy powiedzieć, że zostaniesz zhakowany i prawdopodobnie wcześniej niż później.

Istnieją programy, które siedzą tam i próbują dostać się na twoją stronę za pomocą brutalnej siły, generując miliony możliwych kombinacji haseł, aż ostatecznie trafi na właściwą.

Wysokiej jakości usługodawca monitoruje wszystkie witryny klienckie pod kątem prób włamań i powiadamia użytkownika o zaistniałej sytuacji. Ta uwaga na dodatkowe bezpieczeństwo staje się jeszcze bardziej krytyczna, jeśli przyjmujesz płatności za cyfrowe lub fizyczne towary lub usługi.

Nie chcesz być kolejnym dostawcą, który pozwala przestępcom na dostęp do prywatnych informacji klienta.

Doskonałe wsparcie dla wielu kanałów

Lista pytań i odpowiedzi zaparkowanych gdzieś na stronie często zadawanych pytań nie jest liczona jako obsługa klienta. Dokładna, terminowa obsługa klienta i wsparcie techniczne to dla nas wielka sprawa, jeśli chodzi o wybór hosta, i powinno to również dotyczyć Ciebie.

ZA prawdziwy personel pomocniczy składa się z pracowników znających systemy i potrafiących rozwiązywać problemy przez telefon, e-mail lub czat.

W dzisiejszych czasach zbyt wiele firm nadal zleca tę kluczową funkcję centrom telefonicznym w Indiach lub na Filipinach.

Nie mamy nic przeciwko temu pięknemu krajowi, ale mamy duży problem z outsourcingiem tego zadania. Powinieneś być w stanie odebrać telefon i porozmawiać z działającym pracownikiem firmy w rozsądnym czasie. Koniec opowieści.

Instalacja jednym kliknięciem

jedno kliknięcieWiększość wiarygodnych hostów uprościła proces instalacji WordPress do tego stopnia, że ​​dosłownie każdy, kto ma IQ powyżej pomidora, powinien być w stanie to osiągnąć.

Bez obrazy dla pomidorów czytających to. 

Poszukaj aplikacji na pulpicie hostingowym o nazwie Softalicious. Jedno lub kilka kliknięć i gotowe. A jeśli jesteś głową pomidora i potrzebujesz pomocy, personel wsparcia powinien z przyjemnością ukończyć instalację bez naśmiewania się z ciebie.

Najważniejsze jest to, że umieszczenie instalacji WordPress w domenie powinno być łatwe.

Hosting WordPress: FAQ

Czy potrzebujesz witryny hostingowej dla WordPressa??

Istnieje możliwość hostowania na WordPress.com – jednak zwykle lepiej jest przejść do strony hosta innej firmy, ponieważ jest tańsza i zapewnia większą wartość w większości przypadków.

Czy mogę hostować witrynę WordPress w dowolnym miejscu??

Nigdzie – ale wszystkie najlepsze usługi hostingowe. Korzystanie z najlepszej usługi hostingowej zazwyczaj pozwala na korzystanie z WordPress za darmo.

Jaka jest różnica między WordPress.com a WordPress.org?

WordPress.org to platforma, która jest hostowana samodzielnie na platformie hostingowej wybranej wcześniej do utworzenia strony internetowej i zarządzania nią. To jest wersja opisana w tym artykule. WordPress.com jest podobny, ale jest hostowany dla Ciebie i zaprojektowany jako narzędzie do tworzenia stron internetowych dla łatwości użytkowania.

Który hosting jest najlepszy dla WordPress? Linux lub Windows?

Oznacza to tylko, który system operacyjny działa na serwerach, z których korzysta firma. Linux jest najpopularniejszy na serwerach, więc ma więcej funkcji, a większość projektantów stron internetowych woli hosting oparty na systemie Linux. Jedynym momentem, w którym system Windows miałby sens, jest skorzystanie z określonych aplikacji systemu Windows.

Czy WordPress ma własny hosting??

Oferuje własny hosting na WordPress.com, ale zalecamy korzystanie z WordPress.org i usług hostingowych innych firm.

Najlepszy hosting WordPress? Podsumujmy

W ostatecznej analizie nie możesz pomylić się z żadną z tych opcji. Jeśli absolutnie nie możesz dokonać wyboru, rzuć monetą, jesteś niezdecydowany, mały weenie. Tutaj nie ma złej odpowiedzi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru najlepszego hosta internetowego – WordPress lub innego – zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszym hostingu internetowym w Kanadzie. Ostatnie 17 miesięcy spędziliśmy na kupowaniu, testowaniu i recenzowaniu każdego głównego kanadyjskiego hosta internetowego … a następnie opracowaliśmy wyniki (więc nie musisz).

Referencje i zdjęcia:
 • Redy.host
 • TheHostingGuy.com
 • Smartherd.com
 • TipsAndTricks-HQ.com
 • WhatIsSSLCertificate.com
 • itcspanama.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map