7 najlepszych usług hostingowych w chmurze (przegląd + porównanie) |

Najlepsi dostawcy hostingu w chmurze


Hosting w chmurze istnieje już od jakiegoś czasu i zyskuje na popularności. Chmura jest także technologią dla gigantów Internetu, takich jak Google, Amazon i wielu innych.

Istnieje wiele usług hostingu w chmurze z różnymi cenami, gratisami, a nawet mocą serwera. W oparciu o nasze badania istnieją pewne standardowe funkcje, z których większość z nich udostępnia, takie jak bezpłatne SSL, bezpłatne konta e-mail, gwarancja dostępności przez 99,9% czasu, wsparcie 24/7 i codzienne bezpłatne kopie zapasowe.

Kusi, aby wybrać najtańszą dostępną opcję. Możesz jednak chcieć obsługiwać więcej niż jedną witrynę lub potrzebujesz większej wydajności po swojej stronie.

Co to w ogóle jest hosting w chmurze? Dlaczego jest lepszy niż inne typy hostingu?

Cloud Hosting to sieć serwerów wirtualnych, które wykorzystują zasoby z serwerów fizycznych do obsługi Twojej witryny. Sam serwer hostingowy istnieje tylko w wirtualnym świecie lub „chmurze”. W ten sposób chmura uruchamia wszystkie aplikacje i usługi na wielu serwerach jednocześnie. Maszyny te mogą być zlokalizowane w różnych centrach danych na całym świecie.

W porównaniu do standardowego prywatnego lub współdzielonego hostingu na fizycznym serwerze Cloud Hosting oferuje wiele zalet:

 • Większa niezawodność: Strony internetowe są dostępne zawsze i wszędzie i praktycznie bez przestojów. W momencie awarii jednego z fizycznych serwerów cały ruch jest kierowany do zdrowych serwerów. Przekierowywanie ruchu odbywa się również automatycznie, gdy jeden serwer w klastrze otrzymuje zbyt duże obciążenie.
 • Skalowalny: Hosting w chmurze jest również łatwo skalowalny. Dostawcy usług hostingowych nie muszą dodawać fizycznych komputerów do konta, gdy potrzebujesz więcej mocy. Wystarczy przekierować zasoby z istniejącego parku serwerów. Niektórzy usługodawcy oferują nawet automatyczne zwiększenie zasobów, gdy obciążenie jest większe niż zwykle.
 • Szybszy czas ładowania: Następnie jest większa szybkość i wydajność, które Cloud Hosting może zaoferować w porównaniu ze statystykami hostingu współdzielonego. Ponieważ dane Twojej witryny są rozproszone na wielu serwerach, nie musisz polegać tylko na jednym urządzeniu.

Teraz spójrzmy na nasze badania najlepszych dostawców usług Cloud Hosting i znajdź, który może być odpowiedni dla Twoich potrzeb.

7 najlepszych usług hostingowych w chmurze (2020)

1. Liquid Web VPS Cloud – ogólnie najlepszy

Hosting w chmurze Liquid WebPlany zaczynają się od 15,00 USD / mc

Liquid Web Pro:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Nieograniczone strony internetowe
+
W pełni zarządzane + bezpłatny transfer strony
+ Bezpieczny (ochrona DDoS)
+ Codzienne kopie zapasowe
+ Całodobowa obsługa klienta na żywo
+ Darmowe SSL i CDN
Liquid Web Cons:
– InterWorx, Plesk lub cPanel kosztują dodatkowo

Liquid Web jest jednym z najsilniejszych w pełni zarządzanych dostawców hostingu w chmurze. Nie jest to najtańsza opcja na rynku, ale oferuje szeroki zakres przydatnych funkcji i dodatków.

Jednym z najbardziej przekonujących argumentów jest ich wspaniały czas ładowania i czas pracy, które wynoszą odpowiednio ~ 430 ms i ~ 99,99% (ostatnie 30 dni). Ponieważ technologia chmury jest wysoce niezawodna, mogą zagwarantować 99,9% czasu sprawności.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

292 msŚrednia prędkość

100%Średni czas pracy

Wydajność chmury płynnej sieci VPS (patrz dane historyczne tutaj)

Najtańszy plan obejmuje przyzwoite serwery z 2 GB pamięci RAM i 2-rdzeniowym procesorem. Ich zarządzana chmura VPS znajduje się w środkowych i zachodnich Stanach Zjednoczonych.

W każdym z planów możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych i kont e-mail.

Wszystkie plany Liquid Web są dostarczane z całkowicie zarządzanymi serwerami, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, aktualizacje, monitorowanie i konserwację. Wrzucili także do bezpłatnej usługi CDN CloudFlare, którą skonfigurują i będą mogli zwiększyć prędkość i bezpieczeństwo ruchu. Ale jeśli potrzebujesz więcej swobody, możesz wybrać Opcje zarządzane lub niezarządzane dla ich serwerów w chmurze.

Możesz także wybrać jeden z 3 paneli sterowania od samego początku – InterWorx, Plesk i cPanel. Musisz jednak wykonać większość konfiguracji samodzielnie, ale bardzo uważna obsługa klienta Liquid Web może ci pomóc.

Niektóre znaczące funkcje obejmują bezpłatne SSL, codzienne bezpłatne kopie zapasowe ze 100 GB miejsca na kopie zapasowe, 40 GB miejsca na dysku SSD oraz telefon 24/7, czat na żywo lub wsparcie telefoniczne. Przepustowość jest ograniczona do 10 TB, ale powinna być wystarczająca dla przeciętnych stron internetowych.

Koszt ich planów jest dość prosty, ale najtańsze opcje (od 15 USD / mc) pochodzą z 24-miesięcznym zobowiązaniem. Usługa hostingowa jest łatwo skalowalna, jeśli trzeba przydzielić więcej mocy lub funkcji. Jednak w porównaniu ze standardem branżowym nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy, dlatego nie ma refundacji. Domeny kosztują 15 USD rocznie.

2. HostGator Cloud – najlepsza tania chmura

Hosting w chmurze HostGatorPlany zaczynają się od 2,74 USD / mc

Zalety HostGator:
+ Szybko śr. czas ładowania
+ Tani koszt wprowadzenia
+ Niezmierzona przepustowość i miejsce na dysku
+ Niezawodny czas pracy
+ Całodobowa obsługa klienta na żywo
+ CDN + SSL w zestawie
+ Bezpłatny transfer strony
Wady HostGator:
– Kopie zapasowe kosztują dodatkowo
– Wyższe opłaty za przedłużenie

HostGator Cloud to najtańsza opcja hostingu w chmurze na naszej liście. Jest idealny dla każdego, kto chce hostować jedną domenę i ograniczyć koszty do minimum. Ich serwery hostingowe w chmurze znajdują się tylko w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz tego, że są najbardziej przystępne cenowo, mają również najlepszy czas ładowania i czas pracy na naszej liście; nasze statystyki pokazują odpowiednio ~ 400 ms czasu ładowania i ~ 100% czasu sprawności (ostatnie 30 dni). Standardowo gwarantują one 99,9% czasu dostępności swoich planów.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

256 msŚrednia prędkość

99,75%Średni czas pracy

Wydajność HostGator Cloud (patrz dane historyczne tutaj)

Jedną z głównych wad jest limit HostGator jednej domeny hostowanej z planem „Hatchling”. Oni robią oferują bezpłatną domenę i nieograniczoną liczbę kont e-mail z opcjami hostingu. Ale jeśli chcesz hostować wiele witryn, musisz kupić wiele planów lub zacząć korzystać z uaktualnionego planu.

HostGator jest bardzo łatwy w konfiguracji i pozwala używać popularnego cPanel jako panelu użytkownika. Natychmiast aktywują twoje konto po zakupie. HostGator nie oferuje jednak zarządzanej opcji dla swoich serwerów w chmurze, ale będziesz mieć łatwy czas monitorowania i przydzielania dodatkowych zasobów do samodzielnego zarządzania ruchem. To powiedziawszy, będziesz mieć całkowitą kontrolę nad swoim użyciem.

Jest to tania kolejna wada w porównaniu ze standardem branżowym – bez bezpłatnych kopii zapasowych. Możesz dodać codzienne automatyczne kopie zapasowe witryny jako dodatek, który jest rozliczany corocznie za 23,95 USD.

Teraz najlepszą częścią ich planów jest nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość że nie widuje się tak często. Otrzymasz także bezpłatny certyfikat SSL i dostęp do pomocy telefonicznej 24 godziny na dobę, czatu na żywo lub pomocy e-mail. Podobnie jak oferta Liquid Web, HostGator wrzuci bezpłatny CDN CloudFlare dla dodatkowego bezpieczeństwa i szybkości.

Ceny ich planów zaczynają się od 2,74 USD miesięcznie, co jest ceną zdyskontowaną w przypadku planu 12-miesięcznego. Przygotuj się na wzrost kosztów do 10,95 USD miesięcznie po początkowym okresie. Będziesz jednak mieć możliwość odzyskania pieniędzy w ciągu 45 dni, czyli powyżej standardu branżowego (30 dni). Zalecamy skorzystanie z planu „Baby” już od 3,21 USD / mc. Otrzymasz nieograniczoną liczbę domen i dostęp do większej mocy serwera dzięki 4 GB pamięci RAM i 4-rdzeniowym procesorom – za wciąż niską cenę początkową.

3. CloudWays – Best Managed Cloud

Hosting w chmurze CloudWaysPlany zaczynają się od 10,00 USD / mc

Zalety CloudWays:
+ Niezawodny czas pracy i szybkość
+ Światowe centra danych (DigitalOcean, Vultr itp.)
+ W pełni zarządzane + bezpłatna migracja strony internetowej
+ Nieograniczone strony internetowe
+ Zautomatyzowane kopie zapasowe
+ 3-dniowy bezpłatny okres próbny
Wady CloudWays:
– Kopie zapasowe nie są bezpłatne

Jeśli szukasz w pełni zarządzanej usługi hostingowej z elastycznymi umowami, cenami i opcją zaangażowania zespołu ekspertów, którzy Ci pomogą, CloudWays ma dla ciebie wsparcie.

Najtańsze plany pochodzą z centrów danych Digital Ocean, które znajdują się na całym świecie. Możesz wybierać między różnymi planami poziomów, które oferują wyższe prędkości, pamięć i przepustowość – za wyższą cenę.

Pod względem wydajności ich serwery są bardzo niezawodne, mają dobry czas ładowania i czas działania, statystycznie średnio ~ 500 ms i 100%, odpowiednio.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

505 msŚrednia prędkość

100%Średni czas pracy

Wydajność w chmurze (patrz dane historyczne tutaj)

Podobnie jak w przypadku większości dostawców hostingu w chmurze, CloudWays umożliwia hosting nieograniczonej liczby stron internetowych. Przygotuj się do osobnej rejestracji domen (domen), ponieważ nie oferują one tej usługi. Jednak chętnie migrują twoją pierwszą witrynę bezpłatnie, jeśli już ją masz.

Znaczącym minusem jest brak domyślnego hostingu poczty e-mail w planach. Możesz uzyskać usługę jako dodatek za 1 USD za konto e-mail, co nie jest dużo, chyba że masz ich setki.

CloudWays ma własny opracowany panel sterowania, który jest dość intuicyjny i łatwy w użyciu. Ponieważ oferują one w pełni zarządzaną chmurę, nie musisz się martwić konserwacją, aktualizacjami ani bezpieczeństwem. Dzięki nim Twój serwer będzie działał z regularnym zarządzaniem systemem operacyjnym, łataniem zabezpieczeń i całodobowym monitorowaniem w czasie rzeczywistym. Poza tym możesz uzyskać dodatek Premium Support, który dodatkowo wspiera oferowaną przez nich pomoc.

Każdy plan zawiera również automatyczne kopie zapasowe. Ale jeśli przeczytasz drobny druk, dowiesz się, że będą pobierać dodatkową opłatę 0,033 USD / GB za serwer za miejsce do przechowywania kopii zapasowych poza siedzibą (co miesiąc).

Niektóre inne funkcje obejmują bezpłatny SSL, dodatek CloudWaysCDN, 25 GB pojemności dysku SSD, czat na żywo przez całą dobę, wsparcie telefoniczne i system sprzedaży biletów. Plan podstawowy ma limit przepustowości 1 TB, który jest najniższy w porównaniu z innymi usługodawcami z tej listy.

CloudWays ma bardzo przejrzysty system cenowy, który nam się podoba. Będziesz mieć opcję płatności miesięcznej lub godzinowej i nie będzie żadnych zobowiązań terminowych. Ich najtańszy plan kosztuje 10 USD miesięcznie i obejmuje 1 GB pamięci RAM i 1-rdzeniowy procesor.

Niestety nie oferują one gwarancji zwrotu pieniędzy, ale zamiast tego otrzymasz 3-dniowy bezpłatny okres próbny.

4. Hostinger Cloud

Hosting w chmurze HostingerPlany zaczynają się od 7,45 USD / mc

Plusy Hostingera:
+ W pełni zarządzany
+ Dedykowany adres IP
+ Możesz hostować ponad 300 stron internetowych
+ Centra danych na całym świecie
+ Obsługa klienta 24/7 (czat)
+ Zawiera SSL i CDN
+ Dobry czas pracy
Wady Hostingera:
– Średnia prędkość
– Ręczny transfer strony

Hostinger to kolejny dostawca wysokiej jakości usług hostingu w chmurze. Ich siłą jest prostota, dobra wydajność i wiele innych przydatnych funkcji dla potrzeb hostingu.

Hostinger ma przyzwoity czas ładowania średnio ~ 600 ms i czas pracy ~ 99,99%. Co więcej, ich centra danych znajdują się na całym świecie. Nie będziesz też udostępniać swoich zasobów i otrzymujesz Dedykowane IP.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

681 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Wydajność Hostinger Cloud (patrz dane historyczne tutaj)

Hostinger opracował własny panel sterowania „hPanel”, który jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. HPanel zawiera również specjalnie zaprojektowany instalator aplikacji 1-Click do ponad 100 instalacji aplikacji z łatwością.

Znaczącą zaletą jest to, że nie musisz być geniuszem IT, ponieważ zajmą się wszystkimi serwerami i zarządzaniem ruchem. Oferują usługę monitorowania 24/7, najnowsze aktualizacje technologii i wydajności, konserwację oraz bezpłatne codzienne kopie zapasowe.

Niektóre inne funkcje obejmują nieograniczoną przepustowość i konta e-mail, 40 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatne SSL i CloudFlare CDN oraz standardową w branży 99,9% gwarancję dostępności. Jeśli chodzi o wsparcie, oferują tylko opcję czatu na żywo 24/7. Za kilka dodatkowych dolarów możesz dodać się do ich priorytetowej listy wsparcia, aby szybciej reagować.

W porównaniu z innymi w pełni zarządzanymi chmurami możesz hostować do 300 stron internetowych dzięki Hostinger. Nie jest to tak duży minus, że 300 stron internetowych to więcej niż większość z nas potrzebuje. Zaletą jest bezpłatna domena, ale koszt przedłużenia z drugiego roku wynosi 10,99 USD.

Z perspektywy cenowej otrzymasz najtańszą cenę (7,45 USD / mc) z czteroletnią umową, co nie jest takie świetne. Koszt odnowienia wyniesie 15,90 USD. Dość drogie, biorąc pod uwagę niższą opłatę za wstęp. Otrzymasz również przyzwoitą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy z pełnym zwrotem kosztów, aby przetestować ich usługę. Plan podstawowy zapewnia 3 GB pamięci RAM i 2-rdzeniowy procesor. Plany można łatwo uaktualnić do wyższych poziomów za dodatkową opłatą, ale uzyskasz lepszą wydajność i więcej miejsca.

5. DreamHost Cloud – niezarządzany

Hosting w chmurze DreamHostCeny zależą od użytkowania

Zalety DreamHost:
+ Płać za godzinę / ruch
+ Nieograniczona liczba stron internetowych
+ 80 GB miejsca na dysku SSD + 100 GB miejsca na dysku
+ Gwarancja 100% czasu sprawności
Wady DreamHost:
– Obsługa klienta nie jest czynna przez całą dobę
– Nie w pełni zarządzany + migracja strony nie jest darmowa
– Brak zwrotu pieniędzy / refundacji
– Brak automatycznych kopii zapasowych

Dreamhost zaprojektował swoją usługę hostingu w chmurze dla profesjonalistów i każdego, kto chce jak najwięcej swobody. Ich serwery są niezarządzane, co oznacza, że ​​będziesz odpowiedzialny za wszystko, od aktualizacji po kopie zapasowe.

Ich parki serwerów mają siedzibę tylko w USA. Same serwery nie pakują dużo mocy w porównaniu z prędkościami oferowanymi przez ich konkurentów.

Dreamhost ma przyzwoity czas pracy ~ 99,99% i niezawodną prędkość, która według naszych statystyk wynosi średnio ~ 300 ms.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

302 msŚrednia prędkość

100%Średni czas pracy

Wydajność chmury DreamHost (patrz dane historyczne tutaj)

Dreamhost pozwala Ci hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych, pod warunkiem, że otrzymasz swoje domeny. Mają własny, niestandardowy panel do zarządzania witrynami, bazami danych, pocztą e-mail i rozliczeniami.

Teraz, jeśli szukasz niezarządzanego serwera w chmurze, czeka Cię niespodzianka. Dreamhost pozwala na dowolny wybór systemu operacyjnego i oprogramowania, dzięki czemu serwery mogą być oparte na systemie Linux, BSD lub MS Windows. Dreamhost jest zaprojektowany w oparciu o OpenStack i Ceph i obsługuje standardowe interfejsy API oraz najpopularniejsze narzędzia programistyczne. Więc jeśli potrzebujesz MongoDB, Redis, node.js, ruby, python, możesz używać ich wszystkich bez problemów.

Z drugiej strony będziesz także odpowiedzialny za kopie zapasowe, aktualizacje, bezpieczeństwo, alokację zasobów do ruchu i ogólne zarządzanie serwerem. Dreamhost zapewnia bezpłatny certyfikat SSL.

Otrzymasz nieograniczoną darmową przepustowość, dopóki Dreamhost nie zdecyduje inaczej (ograniczony czas). Otrzymasz również ogromne 80 GB miejsca na dysku SSD ORAZ 100 GB miejsca na dysku w każdym abonamencie. To ogromne w porównaniu z ofertą innych dostawców hostingu w chmurze.

Dużym minusem jest to, że ich wsparcie działa tylko w godzinach pracy i za pośrednictwem czatu na żywo (chyba że masz DreamPress, opcję hostingu WordPress). Nadal możesz utworzyć bilet w dowolnym momencie – nie oczekuj natychmiastowej odpowiedzi.

Ceny zależą od użytkowania i są mierzone godziną, a plan podstawowy zaczyna się od maksymalnie 4,50 USD / miesiąc (0,0075 USD / godzinę). Dzięki temu otrzymasz 512 MB pamięci RAM i 1-rdzeniowy procesor. Zalecamy jednak uzyskanie kolejnego planu poziomów dla lepszej wydajności (2 GB pamięci RAM) w cenie 0,02 USD / godzinę (lub maksymalnie 12 USD / mc). Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy, ale też żadnych zobowiązań.

6. InMotion Cloud

Hosting w chmurze InMotionPlany zaczynają się od 22,99 USD / mc

Zalety InMotion:
+ Dobra śr. czas ładowania
+ 2 godziny bezpłatnej pomocy przy instalacji
+ Imponująca gwarancja zwrotu pieniędzy
+ Nieograniczone strony internetowe
+ Darmowa domena (pierwszy rok)
+ Bezpłatny transfer strony
Wady InMotion:
– Kosztowny
Ograniczona przepustowość

InMotion oferuje wysokiej jakości usługę hostingu w chmurze premium. Mimo że są nieco drogie, oferują najwyższą jakość obsługi, ich serwery są w pełni zarządzane i łatwe w konfiguracji.

Możesz hostować nieograniczona liczba stron internetowych, a InMotion również udostępniło bezpłatną domenę, aby pomóc Ci zacząć. Jednak począwszy od drugiego roku będą pobierać za domenę 15,99 USD rocznie. Sugerujemy zabranie ze sobą już zarejestrowanej domeny.

Wydajność InMotion jest przyzwoita, przy średnim czasie ładowania wynoszącym ~ 570 ms i czasie działania wynoszącym 99,96%. Ich serwery znajdują się na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA. Standardowo InMotion zobowiązuje się również do uzyskania gwarancji dostępności przez 99,9% czasu.

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

361 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Wydajność InMotion Cloud (patrz dane historyczne tutaj)

InMotion pozwala korzystać ze znanego cPanel do konfigurowania i prowadzenia stron internetowych. Sama instalacja jest łatwa i prosta. Po uruchomieniu otrzymasz nawet dwie godziny z zespołem zarządzanego hostingu InMotion, który pomoże ci w instalacji.

InMotion w pełni zarządza serwerami, więc nie musisz się o to martwić. Będą też monitorować ruch i natychmiast przydzielać zasoby, gdy Twoja strona ich potrzebuje. Automatyczne kopie zapasowe są również domyślnie dołączane do ich planów.

Możesz wybrać konfigurację serwera w zależności od potrzeb (stos LAMP, stos WordPress lub konfiguracja PHP). Istnieje również opcja włączenia dostępu do konta root, jeśli chcesz użyć innej technologii do rozwoju.

Niektóre inne funkcje obejmują 75 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatny certyfikat SSL, nieograniczoną liczbę kont e-mail, 4 TB przepustowości oraz telefon 24/7, czat na żywo i obsługę poczty e-mail.

Ceny są dość drogie, a najtańsza opcja (22,99 USD / mc) wraz z dwuletnim zobowiązaniem. Od strony sprzętowej użytkownicy otrzymują 4 GB pamięci RAM z podstawowym planem hostingu. Istnieje również opcja uaktualnienia planu, aby uzyskać jeszcze lepsze prędkości i miejsce, ale będzie też kosztować więcej. Nadal będziesz mieć imponującą 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a jeśli chcesz, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

7. A2 Hosting Cloud

Hosting w chmurze A2HostingPlany zaczynają się od 25,00 USD / mc

A2 Hosting Pro:
+ Silny czas pracy
+ Bezpłatny transfer strony
+ Pomocne wsparcie 24/7
+ Nieograniczone strony internetowe / konta
+ Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
A2 Wady hostingu:
– Wolny czas ładowania
– Kosztowny
– Ograniczona przepustowość

A2 Hosting Cloud ma najdroższe plany na naszej liście recenzji. Nadal oferują w pełni zarządzaną usługę hostingu w chmurze, ale ich czas ładowania nie jest tak wspaniały w porównaniu z innymi dostawcami hostingu.

A2 Hosting ma uczciwy zasięg w USA, Europie i Azji, jeśli chodzi o lokalizacje serwerów.

Mimo że utrzymali doskonały czas działania wynoszący 99,99%, ich średni czas ładowania witryny nie jest tak wspaniały (1334 ms):

Pokazać:

Ostatnie 24 godziny
Ostatnie 7 dni
Ostatnie 30 dni
Ostatnie 6 miesięcy
Ostatni rok

1134 msŚrednia prędkość

99,99%Średni czas pracy

Wydajność A2 Hosting Cloud (patrz dane historyczne tutaj)

Aby zbudować i uruchomić witrynę, uzyskasz dostęp do znanego panelu sterowania cPanel. Poza tym nie musisz się martwić o zarządzanie serwerami dzięki w pełni zarządzanym planom A2 Hosting. Będą utrzymywać i aktualizować cały sprzęt, aktualizować oprogramowanie i monitorować serwer 24/7.

Standardowo oferują bezpłatne codzienne kopie zapasowe i udostępniają bezpłatny wewnętrzny program do odzyskiwania plików „Server Rewind”. Będą również przeprowadzać operację monitorowania bezpieczeństwa 24/7, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich stron internetowych.

Inne główne funkcje obejmują 75 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatne SSL i CloudFlare CDN, bezpłatne nieograniczone konta e-mail oraz fantastyczny telefon, e-mail, bilet i obsługę czatu na żywo przez całą dobę. Podczas naszych badań okazało się, że wsparcie A2 Hosting jest NAJLEPSZE na naszej liście recenzji.

Jednak wysoka wydajność, świetne funkcje i wspaniałe wsparcie nie są tanie. Plany są kosztowne, zaczynając od 25 USD miesięcznie, a przedłużenia są prawie dwa razy wyższe niż początkowa opłata. Ulepszone plany są jeszcze droższe, ale oferują także wyższe prędkości i miejsce do przechowywania.

Jest plus, i nazywa się to gwarancją zwrotu pieniędzy ANYTIME.

Wniosek

Na podstawie naszych badań istnieje wielu świetnych dostawców usług hostingu w chmurze. Istnieje znacząca różnica w cenach w zależności od wydajności i liczby potrzebnych funkcji. Cena jest również nieco wyższa niż w przypadku innych rodzajów hostingu, takich jak hosting dzielony.

Możesz także oczekiwać różnych czasów ładowania w zależności od tego, gdzie działasz i jakiego usługodawcy wybierzesz. Ale możesz oczekiwać od wszystkich niezawodnych usług.

Niemniej jednak, jeśli chcesz podnieść wydajność swojej witryny na wyższy poziom bez rozbijania swojego banku, hosting w chmurze jest właściwym rozwiązaniem.

Z jakich dostawców hostingu w chmurze korzystałeś wcześniej? Czy poleciłbyś któryś z nich? Daj nam znać w komentarzach poniżej. Możemy również przetestować i wypróbować innych dostawców hostingu w chmurze, więc napisz do nas swoje sugestie :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map