Najlepsze usługi hostingowe

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (do hostingu naszych klientów + mamy niezliczone projekty poboczne i lubimy eksperymentować ��), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje najlepszego dostawcę usług hostingowych.


Przejrzeliśmy wszystkie nasze konta hostingowe, przeanalizowaliśmy, którzy hostingi działają dobrze, a którzy nie (i dlaczego). Następnie postanowiliśmy zbudować tę ogromną stronę porównawczą, aby udostępnić to, co znaleźliśmy, ciesz się!

W skrócie, na podstawie naszych recenzji, są to 5 najlepszych dostawców hostingu na rok 2020:

 1. Hostinger – najlepszy ogólnie
 2. SiteGround – drugie miejsce
 3. HostPapa – świetny niedrogi hosting
 4. Cloudways – Najlepsza usługa hostingowa w chmurze
 5. Hosting A2 – doskonały do ​​hostingu dla sprzedawców

Contents

Dlaczego Solidny hosting ma znaczenie?!

Jakość Twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na potencjalny sukces Twojej witryny.

Weźmy prędkość strony  na przykład, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających po prostu się odwraca na każdą sekundę wczytywania się witryny, dlatego doświadczona i nastawiona na jakość strona internetowa dostawca hostingu jest ważny!

Na szczęście dla nas branża hostingu jest dość konkurencyjna, a większość dostawców stale próbuje pokonać się nawzajem pod względem ceny, jakości i wsparcia! Jest to dla nas świetne, ponieważ mamy wiele opcji wyboru hosta.

badania hostingu

Oprócz tabela porównawcza hostingu poniżej szczegółowo omawiamy poszczególne recenzje hostingu witryn.

Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesRecenzjeStrona internetowa
Logo Hostingera0,99 USD (90% zniżki – w porównaniu z 9,99 USD)10 GB
 • Bardzo przystępne
 • Bardzo łatwa konfiguracja
 • Świetna wydajność i szybkość
 • Globalna sieć serwerów
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Recenzja Hostingera
siteground23,95 USD (67% zniżki, w porównaniu z 11,95 USD)10 GB
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Szybki jak błyskawica
 • Świetne wsparcie!
 • Globalne serwery
Przegląd SiteGround
Logo HostPapa2,95 USD (w porównaniu z 7,99 USD – ekskluzywna zniżka MangoMatter)100 GB
 • Bardzo przystępne!
 • Wiele opcji wsparcia
 • Świetny występ
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Recenzja HostPapa
cloudwayslogo7 USD20 GB
 • Hosting w chmurze na nowo.
Przegląd Cloudways
A2HostingLogo3,92 USDbez limitu
 • Tani
 • Nieograniczone miejsce na dysku!
Przegląd hostingu A2

10 najlepszych recenzji hostingu na rok 2020

1. Hostinger – najlepszy ogólnie

Logo Hostingera
Strona internetowa: www.hostinger.com
Cena: 0,99 USD
Miejsce na dysku: 10 GB
Wsparcie: czat na żywo
Globalny zasięg: Tak

Hostinger jest jedną z najszybciej rozwijających się firm hostingowych w okolicy i nie bez powodu. Udaje im się zapewnić niesamowicie wysokiej jakości usługi hostingowe, za ułamek kosztów w porównaniu do większości ich konkurentów.

Nic dziwnego, że od początku 2004 roku zarejestrowali ponad 29 milionów użytkowników. Za jedyne 0,99 USD miesięcznie otrzymujesz 10 GB miejsca na dysku SSD, bezpłatne SSL, wsparcie klienta 24/7/365 i kilka innych gratisów. Oferowana przez nich wartość jest imponująca!

Najbardziej podoba nam się to, jak zorganizowali proces zakładania nowego konta, to zapewnia płynną konfigurację, jakiej do tej pory doświadczyliśmy. Kroki płynnie przechodzą do następnego, dopóki nie zorientujesz się, że masz witrynę na żywo z zainstalowanym WordPress (i faktycznie zoptymalizowanym dla WordPress) i gotowym na treści i obrazy do przesłania.

To bardzo przemyślany proces wdrażania!

Jeśli chodzi o wydajność, oprócz ich 7 (!) Lokalizacji serwerów na całym świecie, używają dysków twardych SSD, buforowania na poziomie serwera, ochrony DDOS, niestandardowej wtyczki buforowania, 99,9% czasu sprawności itp. A jeśli naprawdę chcesz wyciśnij każdą prędkość z witryny, jak to możliwe, dodaj CDN, a będziesz złoty, bez względu na to, skąd pochodzą odwiedzający.

Ich serwery znajdują się w USA, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwie, Brazylii i Indonezji.

Oferują one następujące typy hostingu: hosting współdzielony (wymagany przez większość osób), VPS, hosting w chmurze, hosting WordPress i hosting poczty e-mail. I na wypadek, gdybyś go potrzebował, sprzedają również nazwy domen – wszystko w jednym miejscu dla wszystkich potrzeb Twojej witryny.

Ich wspólne plany hostingowe zaczynają się od 0,99 USD miesięcznie (90% zniżki teraz). Oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co w naszej książce jest oczywiste!

Plusy

 • Bardzo łatwy w konfiguracji
 • Świetny występ
 • Super niedrogie
 • Globalna sieć serwerów

Cons

 • Nie dotyczy

2. SiteGround – drugie miejsce

Logo SiteGround
Strona internetowa: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Miejsce na dysku: 10 GB
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

SiteGround to ogromny gracz w branży hostingowej. Od bardzo responsywnej obsługi klienta, której średni czas reakcji wynosi 10 minut na zgłoszenia do pomocy technicznej, po zoptymalizowane konfiguracje serwerów WordPress, które sprawiają, że WP działa bardzo płynnie, znają się na swoim fachu!

Podobnie jak większość dostawców usług hostingowych, oferują kilka ciekawych gratisów, takich jak SSL, bezpłatne nazwy domen i bezpłatne transfery stron.

Są również polecane przez WordPress (bardzo niewiele firm hostingowych może to twierdzić! Mogą oczywiście poradzić sobie z prawie każdym systemem zarządzania treścią lub przeciągnij i upuść kreatora stron internetowych, który im rzucisz).

Jeśli chodzi o wydajność, nie tylko oferują hosting SSD w celu zwiększenia prędkości i zapewniają, że każdy ma wystarczającą ilość zasobów serwerowych, ale nawet stworzyli wewnętrzną wtyczkę buforującą dla witryn WordPress o nazwie SuperCacher, aby jak najszybciej serwerować witryny.

A jeśli twój rynek docelowy znajduje się za granicą, mają również centra danych w Wielkiej Brytanii, Holandii (Holandia) i SG (Singapur). I podobnie jak Hostinger, oferują one również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i mają gwarancję dostępności przez 99,9% czasu.

Ich bezpieczeństwo również zasługuje na uwagę, ponieważ zbudowali niestandardowy system bezpieczeństwa, który stale indeksuje witryny i monitoruje potencjalne zagrożenia, upewniając się, że wszystkie serwery i konta pozostają tak czyste, jak to możliwe.

Mają 3 plany hostingowe. Ich najtańszy udostępniony plan hostingu zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie (67% zniżki od zwykłej ceny)!

Plusy

 • Przyjazny użytkownikowi
 • Imponujące funkcje bezpieczeństwa
 • Wiele centrów danych na całym świecie
 • Polecane przez WordPress
 • Świetny występ

Cons

 • Koszty odnowienia są nieco wysokie

3. HostPapa – świetny niedrogi hosting

Logo HostPapa
Strona internetowa: hostpapa.com
Cena: 2,95 USD
Miejsce na dysku: 100 GB
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: nie

Choć ich branding może przydać się w pracy, usługi Hostpapa są na najwyższym poziomie! 100 GB miejsca za jedyne 2,95 USD to bardzo dobra oferta, zdecydowanie biorąc pod uwagę poziom obsługi klienta, a nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Mają, oczywiście, instalatory 1-click dla wszystkich twoich ulubionych twórców stron lub systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress, Joomla itp. Otrzymasz również bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i bezpłatną migrację strony ze starego hosta, jeśli potrzebne. Jeśli chcesz kierować reklamy na rynek zagraniczny, taki jak Europa czy Azja, możesz łatwo zintegrować CloudFlare CDN, aby uzyskać przyzwoity czas ładowania bez względu na to, gdzie znajdują się odwiedzający. Ich czas pracy jest również bardzo niezawodny i prawie nie ma przestojów.

Obsługa klienta działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest bardzo responsywna, zdecydowanie biorąc pod uwagę niski koszt! Mogą również pomóc w migracji witryn.

Jeśli chodzi o usługi hostingowe, HostPapa oferuje hosting dzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting WordPress, a także usługi projektowania stron internetowych, G Suite i obsługę integracji z Office 365. Poważnie, jeśli masz ograniczony budżet, nie zawiodą.

Udostępniane pakiety hostingu zaczynają się od 2,95 USD miesięcznie.

Plusy

 • Dużo miejsca na dysku
 • Dodatkowe usługi
 • Dobre wsparcie 24/7
 • Darmowa nazwa domeny
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 • Nie dotyczy

4. Cloudways – Najlepsza usługa hostingowa w chmurze

Logo Cloudways
Strona internetowa: www.cloudways.com
Cena: 10 USD
Miejsce na dysku: 25 GB
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Cloudways przenosi hosting w chmurze na wyższy poziom! Niemal natychmiastowe wdrożenia i świetna skalowalność… z bardzo elastycznym wsparciem technicznym na szczycie.

Ponad 25 centrów danych, dobre wrażenia użytkownika, świetna wydajność i czas pracy bez przestojów dzięki serwerom internetowym Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr i KYUP… ci faceci redefiniują branżę hostingu w chmurze.

Mówiąc o wydajności, powodem, dla którego są tak dobrzy, jest nie tylko to, że korzystają z najlepszych dostawców i wspierają takie rzeczy, jak PHP7, obsługiwane serwery HTTP / 2 i hosting SSD. Stworzyli również niestandardowe systemy, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, oprócz świetnego niestandardowego panelu sterowania. W przypadku witryn WordPress mają one wtyczkę buforowania Breeze, a następnie dla narzędzia Magento do tworzenia witryn mają wbudowaną pamięć podręczną pełnej strony. Zdecydowanie wiedzą, co robią!

Z punktu widzenia bezpieczeństwa są również imponujące. Dzięki dedykowanym zaporom ogniowym i uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu bardzo poważnie podchodzą do bezpieczeństwa.

Najtańszy plan hostingowy zaczyna się od 7 USD miesięcznie.

Plusy

 • Wydajny hosting w chmurze
 • Bardzo skalowalny
 • Centra danych na całym świecie

Cons

 • Wymagane więcej umiejętności technicznych

5. Hosting A2 – doskonały do ​​hostingu dla sprzedawców

Logo hostingu A2
Strona internetowa: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Miejsce na dysku: Nieograniczone
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

A2 Hosting jest bardzo podobny do SiteGround i Hostinger… szybkie serwery, globalny zasięg, świetne wsparcie, nieograniczone miejsce na dysku. I chociaż nie mają oficjalnej rekomendacji WordPress, są zoptymalizowane pod kątem WordPress.

Choć ich podstawowe plany są dość szybkie i oferują zgrabne dodatki, takie jak darmowy certyfikat SSL, bezpłatne skanowanie w poszukiwaniu potencjalnych hacków, bezpłatne transfery witryn, wiele lokalizacji serwerów itp. Wszystko to, oczywiście, mając gwarancję dostępności przez 99,9% czasu.

Plany Turbo są tam, gdzie rzeczy naprawdę stają się interesujące. Plany Turbo nie tylko mają mniej użytkowników na serwer WWW, co w zasadzie daje więcej zasobów serwera na konto, ale oferują również dość agresywny system buforowania z różnymi rozwiązaniami buforowania dla głównych twórców stron internetowych, takich jak WordPress i Magento.

A2 Hosting oferuje różne typy hostingu, od hostingu współdzielonego, hostingu WP i hostingu dla sprzedawców, po VPS i dedykowane plany hostingowe.

Oferują również 3 pakiety hostingowe, a ich najtańszy wspólny plan hostingowy zaczyna się od 3,92 USD miesięcznie (pierwotnie 7,99 USD miesięcznie).

Plusy

 • Serwery w USA, Europie i Singapurze (SG jest świetny dla witryn NZ)
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

Cons

 • Nie dotyczy

6. GreenGeeks – najlepszy zielony hosting

Logo GreenGeeks
Strona internetowa: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD
Miejsce na dysku: Nieograniczone
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Greengeeks ma wiele centrów danych na całym świecie, bardzo dobre wsparcie, a nawet oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku dla każdego planu. Tym, co wyróżnia GreenGeeks, jest to zużywają energię 3 razy z powrotem do sieci dzięki energii wiatru, co jest dość niesamowite!

Jeśli chodzi o określone funkcje dotyczące ich usług hostingowych. Jak wspomniano wcześniej, oferują nieograniczone miejsce na dysku nawet w najbardziej podstawowym abonamencie, mają całodobową obsługę klienta, oferują 99,9% gwarancji dostępności sieci i podobnie jak SiteGround, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony! Są również pomocne, jeśli chodzi o migracje witryn.

Jeśli chodzi o wydajność, maksymalizują prędkość, oferując hosting SSD, bezpłatną integrację CDN z Cloudflare, HTTP / 2 i PHP7. Zbudowali nawet własny system buforowania o nazwie PowerCacher, aby wycisnąć jak najwięcej wydajności.

Jeśli chodzi o plany hostingowe, oferują one zwykły hosting dzielony, hosting WordPress i hosting dla sprzedawców.

Najtańszy plan hostingowy zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie (w porównaniu z 9,95 USD).

Plusy

 • Super zielony
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Wiele centrów danych na całym świecie
 • Dobra obsługa klienta

Cons

 • Nie dotyczy

7. Bluehost – świetny hosting dla początkujących

Logo Bluehost
Strona internetowa: www.bluehost.com
Cena: 3,95 USD
Miejsce na dysku: 50 GB
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Bluehost miał trochę burzliwego czasu w ciągu ostatnich kilku lat. Byli na szczycie swojej gry, a następnie zostali kupieni przez EIG (międzynarodową grupę endurance), sprawy poszły w dół, opinie klientów nie były już bardzo pozytywne… ale 2 lata temu starają się to odwrócić, a teraz ich powrót z przyzwoitym hostingiem, doskonałą obsługą klienta i dobrą wydajnością. Są bardzo dobrze znane i są obecnie używane przez wiele witryn.

Ich ostatnie wysiłki przyniosły im ponownie miejsce w naszym porównaniu hostingu! Jeśli chodzi o usługi hostingowe, oferują hosting dzielony, hosting w chmurze, hosting WP, VPS i hosting dedykowany. Wszystko ma zwykłe funkcje i świetny czas pracy.

Szczególnie dobrze nadają się do hostowania witryn WordPress i mają dodatkowe funkcje hostingowe specjalnie dla instalacji WP, aby zapewnić możliwie płynną wydajność.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, mają wszystko: dużą bazę wiedzy, bilety wsparcia, czat na żywo, wsparcie telefoniczne, a nawet samouczki wideo na wszelki wypadek. Zbudowali również niestandardowy panel sterowania, który jest dość łatwy w użyciu.

Ich plany hostingowe zaczynają się od 3,95 USD miesięcznie.

Plusy

 • Doświadczony
 • Konkurencyjne ceny
 • Dużo miejsca na dysku

Cons

 • Rocky reputacja

8. HostGator – świetny gospodarz strony internetowej

Logo Hostgator
Strona internetowa: www.hostgator.com
Cena: 2,75 USD
Miejsce na dysku: bez ograniczeń
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety

HostGator jest weteranem branży, jest bardzo stary i ma DUŻO klientów. Są również bardzo przystępne, ale pokazuje, kiedy korzystasz z ich usług. Wszystko jest w porządku, nieźle, nie świetnie, po prostu ok.

Ale z drugiej strony, patrząc na ich funkcje hostingowe, nieograniczone miejsce na dysku za jedyne 2,75 USD / mc, niezła oferta. Oferują również bezpłatny SSL, bezpłatną domenę na rok, i gwarantują dostępność serwera przez 99,9% czasu.

Wsparcie jest również przyzwoite, z opcjami telefonu, czatu na żywo i biletów pomocy technicznej. Mają też mnóstwo samouczków wideo, aby ułatwić Ci korzystanie z nich.

HostGator ma następujące plany hostingowe: hosting dzielony (przy użyciu hostingu cpanel), hosting WordPress, hosting w chmurze, reseller, VPS i serwery dedykowane.

Posiadają również 2 serwery sieciowe w USA i jeden w Indiach.

Ich wspólne plany hostingu zaczynają się od 2,75 USD miesięcznie.

Plusy

 • Tani
 • Przyzwoita wartość
 • Nieograniczone adresy e-mail

Cons

 • Usługi niższej jakości
 • Bezpieczeństwo może być lepsze

9. Hosting Inmotion – doskonały dla witryn biznesowych

logo hostingu inmotion
Strona internetowa: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Miejsce na dysku: Nieograniczone
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: nie

Hosting InMotion istnieje już od jakiegoś czasu, jest znany z wysokiej jakości hostingu biznesowego (z gwarancją 99,99% czasu pracy !!). I choć mają wyższą cenę, jakość ich usług hostingowych jest bardzo dobra, podobnie jak ich wsparcie.

Jeśli masz jakieś problemy, możesz skontaktować się z nimi przez telefon, bilety pomocy technicznej, czat na żywo, a nawet skype w razie potrzeby.

Jeśli zaczniesz przeglądać opinie użytkowników w Internecie, imponujące jest to, jak bardzo są lubiani.

Jeśli chodzi o opcje hostingu, InMotion oferuje hosting współdzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS, dedykowane serwery i specjalistyczny hosting WordPress.

Ich najtańszy plan zaczyna się od 6,39 USD miesięcznie.

Plusy

 • Usługi wysokiej jakości
 • Dobra reputacja
 • Solidna gwarancja czasu pracy

Cons

 • Kosztowny

10. WP Engine – zarządzany hosting WordPress

logo wpengine
Strona internetowa: www.wpengine.com
Cena: 35 USD
Miejsce na dysku: limit 25 000 odwiedzających
Wsparcie: telefon, czat na żywo, bilety
Globalny zasięg: Tak

Jeśli naprawdę szukasz super wysokiej jakości zarządzanego hostingu WordPress dla Stanów Zjednoczonych, WP Engine jest tym, czego potrzebujesz! Są liderem na rynku, jeśli chodzi o hosting witryn WordPress (nie ma innych twórców stron) i nie bez powodu (choć są nieco drogie). Posiadają własny, wbudowany system buforowania, który umożliwia superszybkie wyświetlanie stron (zwany EverCache), aw połączeniu z CDN jest najszybszą firmą hostingową WordPress! Mają także niestandardowy panel sterowania, który zapewnia doskonałą obsługę.

Ich wsparcie techniczne 24/7 oczywiście specjalizuje się w WordPress, umożliwiając im naprawienie dowolnego problemu bez żadnych problemów. Ponadto zajmują się także wszelkimi podstawowymi aktualizacjami WordPress, więc nie musisz się o to martwić. A kiedy jest to poważna aktualizacja, faktycznie najpierw testują witrynę, zanim się nie aktualizują, aby upewnić się, że nic się nie psuje, najwyższej klasy usługa. Mają także wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, świetny czas pracy, aktywnie blokują ataki DDOS, a nawet naprawią twoją witrynę za darmo, jeśli zostanie zhakowana… nic dziwnego, że opinie użytkowników są tak pozytywne!

Wszystko to bardziej niż uzasadnia cenę i miejsce w naszym porównaniu hostingu! Zainteresowany spokojem i może oszczędzić budżet?

Ich najtańszy plan zaczyna się od 35 USD miesięcznie.

Plusy

 • Wiele centrów danych na całym świecie
 • Super wyspecjalizowane wsparcie
 • Wysoka wydajność

Cons

 • Koszt

Jak znaleźć najlepszych dostawców hostingu witryn internetowych

Jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości usługodawcy hostingowego dla swojej witryny, ważne jest, aby zrozumieć, że istnieje wiele rodzajów do wyboru.

Poniżej przedstawiamy objaśnienia kluczowych rodzajów opcji hostingu i ich głównych zalet i wad oraz szczegółowo omawiamy funkcje, na które warto zwrócić uwagę, abyś mógł stworzyć własne najlepsze porównanie hostingu stron internetowych i ostatecznie znajdź idealny host, na którym możesz zbudować swoją witrynę.

Na marginesie, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś swojej nazwy domeny, wielu hostów może to zrobić. To powiedziawszy, naszym ulubionym rejestratorem jest Namecheap, są już od dawna i są bardzo przystępne. Cały proces tworzenia strony internetowej jest dość prosty, wiele osób buduje obecnie własne strony internetowe (wystarczy sprawdzić naszą stronę statystyk internetowych, aby uzyskać pomysł, to niesamowite)… po prostu zrób to krok po kroku.

Witryna amerykańska hostująca laptopa

Rodzaje hostingu stron internetowych

Shared Hosting

W przypadku hostingu współdzielonego zasadniczo wszystkie witryny są hostowane przez jeden serwer kontrolowany przez administratora systemu. Zazwyczaj oferują różnorodne opcje, takie jak hosting Windows lub Linux, hosting Java i PHP. Ponadto wiele z nich zawiera instalatory głównych systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress, Joomla, Drupal itp..

dzielony hosting

Plusy: Hosting współdzielony to najtańszy plan hostingowy, ponieważ wiele kont będzie korzystało z tego samego serwera, dzieląc w ten sposób koszty. Jest także przyjazny dla użytkownika, ponieważ nie wymaga dużej wiedzy, aby z niego korzystać.

Cons: Niestety, ze względu na swój wspólny charakter, współdzielony hosting może być dość zawodny. Walczysz o ograniczony zestaw zasobów i funkcji z wieloma innymi kontami, więc Twoja strona może być wolniejsza lub nawet zhakowana w porównaniu do innych opcji hostingu.

Hosting VPS

VPS oznacza wirtualny prywatny serwer. Zasadniczo jest to środek pośredni między hostowaniem serwerów dzielonych i dedykowanych (działa świetnie na serwerach gier, najlepszy hosting serwerów Minecraft jest zbudowany z VPS). Pomyśl o hostie serwera współdzielonego z partycjami między kontami, które zapewniają dodatkową prywatność i funkcje.

Plusy: Koszt jest dość wysoki. Płacisz nieco więcej niż hosting współdzielony, ale daje to dodatkową swobodę, elastyczność i bezpieczeństwo. Nadal otrzymujesz wsparcie od zespołu administracyjnego, ale masz większą kontrolę niż tradycyjny współdzielony host.

Cons: Nierzetelny dostawca usług internetowych może zbyt dużo miejsca sprzedać, aby zarobić więcej pieniędzy, i pozostawić konta bez dostępu do serwera. Z Twojej strony jest też trochę więcej czynności konserwacyjnych niż w przypadku hostingu współdzielonego.

Dedykowany serwer hostingowy

Serwer dedykowany jest cały twój. Masz do tego wszelkie prawa i obowiązki. Wolność wiąże się jednak z wyższymi kosztami pieniężnymi i pracochłonnością.

Plusy: Nigdy nie będziesz spowalniany ani w żaden inny sposób dotknięty przez nikogo, ponieważ serwer jest cały twój! A ponieważ jest twój, oznacza to, że możesz dostosowywać go tak, jak chcesz.

Cons: Odpowiedzialność za dostosowanie spoczywa na Tobie, więc wymaga nieco więcej wiedzy. Nie tylko wymaga sprytnej konfiguracji, ale ma też wyższą cenę.

Hosting w chmurze

Hosting w chmurze to kolejna opcja pomiędzy hostingiem dedykowanym i współdzielonym. Hosting w chmurze dzieli swoje zasoby na kilka połączonych serwerów (jak pajęczyna) i udostępnia je kontom w razie potrzeby. Przyspiesza to działanie i zapewnia bezpieczeństwo na wypadek awarii jednego serwera.

Plusy: Elastyczność skalowania to ogromna korzyść, jaką może zapewnić hosting w chmurze. Oznacza to, że jeśli Twoja firma szybko rośnie, Twój serwer będzie się z nią skalował. Jest to również produkt, który jest dostępny dla Ciebie, gdy tylko go potrzebujesz, ponieważ stale istnieje w tej czy innej formie w chmurze. Jest to rozsądny koszt i działa bardzo dobrze w przypadku konta o niskiej liczbie pracowników.

Cons: Ponieważ jest tak scentralizowany w tej zaufanej chmurze, jeśli masz problem z chmurą, jesteś prawie bezradny. Ponownie, ze względu na komponent do przechowywania w chmurze, możesz mieć dostęp do swoich plików tylko przez Internet. Jeśli nie możesz się połączyć, nie możesz uzyskać dostępu. Oferowana przez nią elastyczność podobna do gumki może również być dostarczana z rachunkiem „elastycznej gumki” co miesiąc.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców jest rodzajem hand-me-down wersji współdzielonego hostingu. Firma bierze pakiet od macierzystej firmy hostingowej, pakuje go lub pakuje w dowolny sposób i odsprzedaje na inne konta jako własne.

Plusy: To oszczędza ci kłopotów, ponieważ ktoś inny jest ostatecznie odpowiedzialny. Jeśli chcesz polegać na innych, może to być dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Cons: Jednak strona, która odsprzedała hosta, może nie być ekspertem w tej dziedzinie. Jako klient prawdopodobnie będziesz miał do nich dostęp, więc możesz znaleźć się w trudnej sytuacji, jeśli coś pójdzie nie tak. Z tego powodu należy wziąć pod uwagę tylko wiarygodną i zweryfikowaną firmę odsprzedającą.

Zarządzany hosting WordPress

Jest to hosting premium skoncentrowany na WordPressie, ze specjalistycznym personelem wsparcia technicznego WP. Zarządzane hosty WP zwykle mają bardzo dobrze zoptymalizowany stos serwerów, specjalnie zaprojektowany tak, aby uruchamiał WordPress tak szybko, jak to możliwe. Ceny są zwykle obliczane na podstawie liczby odwiedzających miesięcznie, a nie miejsca na dysku, jak zwykłe udostępnione hosty internetowe.

Plusy: Zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi funkcjami i wtyczkami, ponieważ WordPress jest zawsze na czele nowych rzeczy w świecie hostingu. Będą przyspieszać i chronić cię, jeśli coś się zawiesi. Zespół nie tylko będzie Cię informować na bieżąco, ale także ochroni Twoje informacje i będzie w razie wszelkich problemów, które mogą się pojawić.

Cons: Cena jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, która kogoś kogoś kręci. Im większa witryna i jej objętość, tym więcej zostaniesz obciążony. Masz również nieco mniejszą kontrolę nad dostosowywaniem swojej witryny (ponieważ hosty zarządzane zwykle mają listę niedozwolonych wtyczek… w celu utrzymania optymalnej wydajności).

Funkcje hostingowe, które powinieneś przejrzeć

Teraz, gdy wiesz już, jakiego rodzaju hosta internetowego szukasz, przyjrzyj się każdej opcji potrzebnych funkcji.

Używamy tych samych czynników w naszych innych porównaniach, takich jak:

 • strona internetowa obsługująca Australię
 • hosting strony internetowej w Kanadzie
 • hosting Singapur
 • Hosting NZ
 • hosting Indii
 • Hosting w Wielkiej Brytanii
 • hosting Malezji
 • hosting Irlandii
 • strona internetowa hostująca Pakistan
 • Melhor hospedobraz strony Brasil
 • web hosting Indonezja

Ranking następujących aspektów w zakresie tego, co najważniejsze dla Ciebie, zawęzi wyszukiwanie do najlepszych dostawców hostingu witryn internetowych, którzy oferują odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Określ, na co chcesz wydać swoje pieniądze: czy jest to przepustowość, wsparcie, dodatkowe domeny, a może miejsce do przechowywania?

Z drugiej strony określ, na co NIE warto wydawać pieniędzy. Jeśli nie potrzebujesz dedykowanego wsparcia, wybierz pakiet, który zapewni Ci elastyczność i pozwolenie na wykonanie całej pracy!

Przyjrzyjmy się ważnym aspektom wyboru dobrej usługi hostingowej, abyś nie napotkał żadnych problemów podczas rozpoczynania tworzenia witryny.

Lokalizacja i prędkość serwera

Położenie geograficzne serwera ma znaczenie, ponieważ im bliżej znajduje się serwer, tym mniejszy dystans i mniejsza liczba obręczy, przez które będą musiały przejść informacje, aby dotrzeć do Ciebie i osób korzystających z Twojej witryny. W przeszłości, im bardziej serwer znajdował się od użytkowników, tym wolniej witryna ładowała się dla tych użytkowników.

mapa lokalizacji serwera

W dzisiejszych czasach można jednak dość łatwo rozwiązać ten problem, włączając sieć CDN lub sieć dystrybucji treści. CDN to rozproszona sieć serwerów na całym świecie, te serwery lub węzły mogą obsługiwać buforowaną wersję witryny z węzła najbliższego odwiedzającemu, który próbuje uzyskać dostęp do witryny. Możesz więc hostować swoją witrynę w USA, a odwiedzający z Azji nadal będą mogli szybko ładować ją.

Cloudflare jest jednym z tych CDN i jest bezpłatny! Większość hostów internetowych ma nawet łatwy instalator Cloudflare za jednym kliknięciem, więc zdecydowanie uważaj na to.

Miejsca na dysku

Miejsce na dysku to miejsce do przechowywania plików w wewnętrznej bazie danych (pliki HTML, poczta e-mail, obrazy i skrypty). Zasadniczo przechowywanie jest szafką na dokumenty dla witryny. Przed zarejestrowaniem się w usłudze hostingowej musisz wiedzieć o dostępnej przestrzeni dyskowej, ponieważ po zapełnieniu szafki na dokumenty to wszystko (chociaż możesz oczywiście, w razie potrzeby, zaktualizować).

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca teraz i w przyszłości, i spróbuj użyć hosta, który korzysta z dysków SSD, ponieważ są one znacznie szybsze niż tradycyjne.

Ponadto, podczas gdy większość hostów pozwala na wiele kont e-mail / adresów e-mail w ramach jednego konta hostingowego, e-maile mogą dość szybko zapełnić miejsce na dysku, więc rozważ użycie poczty elektronicznej takiej jak Gmail do obsługi wiadomości e-mail.

Certyfikaty SSL

Bezpieczeństwo to obecnie wielka sprawa, ponieważ hakerzy próbują brutalnie wkroczyć na każdą stronę, na którą mogą. Nawet Google zintegrowało stosowanie certyfikatów SSL w sposobie oceniania witryn w wynikach, przy czym bezpieczne witryny mają niewielką przewagę nad niezabezpieczonymi witrynami. SSL oznacza Secure Sockets Layer, jest to technologia bezpieczeństwa do tworzenia szyfrowanego połączenia między serwerem a klientem lub gościem, zapewniając bezpieczeństwo przesyłanych danych przed złymi aktorami.

Serterty SSL

Kiedyś tylko witryny akceptujące karty kredytowe lub szczegóły płatności musiały mieć ważny certyfikat SSL, ale w dzisiejszych czasach jest to obowiązkowe w przypadku prawie każdej witryny. Na szczęście dla nas firmy takie jak Let’s Encrypt dostarczają certyfikaty SSL za darmo. Większość najlepszych hostów internetowych ma także instalator umożliwiający bezpieczne zabezpieczenie witryny przez zainstalowanie certyfikatu.

Czas pracy

Zastanawiasz się, jak niezawodny będzie twój host? Uptime to fantastyczny sposób na zmierzenie tego! Czas działania witryny to odsetek pokazujący, jak dobry jest dostawca, który utrzymuje wszystko z powodzeniem.

Jeśli host twierdzi, że ma 99% gwarancji bezawaryjności, może się to wydawać idealne! Ale rozważ 1%. Jeden procent w ciągu roku może oznaczać kilka dni przestoju witryny. Dni przestoju oznaczają utratę dostępu, a tym samym utratę dochodów, a mimo to nadal płacisz za usługę. Tak więc ujemna przestrzeń procentowa czasu przestoju przypomina coś, co będzie cię kosztować, gdy serwer będzie wyłączony. Zaczęliśmy śledzić zarówno ogólny czas dostępności, jak i czasy reakcji największych firm hostingowych na naszej stronie statusu hostingu.

Poszukaj najwyższego odsetka, jaki możesz znaleźć, i upewnij się, że trzymają się swojej gwarancji dostępności i mogą dostarczyć.

Wsparcie

Jest to jeden z ważniejszych czynników, które wzięliśmy pod uwagę w naszym porównaniu hostingu.

Rozważać:

 • Ile wiesz o projektowaniu strony internetowej, utrzymywaniu jej i aktualizowaniu.
 • Ile musisz polegać na zespole pomocy technicznej, który zajmuje się projektowaniem, utrzymywaniem i aktualizowaniem witryny.

Możliwe, że spadniesz na jeden koniec spektrum lub na drugi.

opcje wsparcia

Jeśli nie potrzebujesz dużego wsparcia i możesz sam ponosić odpowiedzialność, prawdopodobnie możesz obniżyć koszty, wybierając opcję, która nie oferuje dużego wsparcia. Jeśli jednak będziesz tego potrzebować, poszukaj niezawodnego zespołu wsparcia, który poradzi sobie ze wszystkim, czego potrzebujesz. (I przygotuj się na opłacenie wsparcia).

Kopie zapasowe

Sprawdź, jakie opcje tworzenia kopii zapasowych oferuje Twój wybór. Dobre tworzenie kopii zapasowej będzie się odbywać regularnie i powinny być przechowywane w różnych lokalizacjach na wypadek awarii jednego z obszarów.

Nieregularne i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych informacji może oznaczać naprawdę zły dzień i wiele utraconych danych. Nie ryzykuj tego. Codzienne kopie zapasowe są oczywiście najlepsze.

Pasmo

Przepustowość to poziom ruchu i transferu danych, który witryna może obsłużyć w danym momencie. Jeśli witryna hostingowa oferuje wysoki poziom przepustowości, prawdopodobnie będzie dobrej jakości. Jeśli oferują tylko trochę, możesz nie chcieć na nich polegać. Jeśli Twoja firma skaluje się, podobnie jak Twoja witryna, chcesz, aby przepustowość mogła szybko dostosować się do takiego strumienia.

Śledzenie ruchu w witrynie przez kilka miesięcy to dobry sposób na określenie przepustowości, której potrzebujesz. Wykorzystując ten numer jako punkt odniesienia, pozostaw miejsce na rozwój witryny. Pozwoli ci to zaoszczędzić stresu w przyszłości, jeśli zauważysz wzrost natężenia ruchu.

Liczba dozwolonych domen / witryn

Jeśli planujesz utworzyć więcej niż jedną witrynę, upewnij się, że będzie to możliwe za pośrednictwem wybranego hosta. Jeśli zapisujesz się na ofertę dotyczącą jednej witryny, musisz zarejestrować się, aby uzyskać więcej, jeśli kiedykolwiek chcesz utworzyć nową lub dodatkową witrynę.

Jeśli wiesz, że wkrótce pojawi się wiele witryn lub potrzebujesz kilku domen od razu, możesz śmiało wyeliminować opcje hostingu, które ograniczają Cię do jednej. Poszukaj opcji konta, która zamiast tego pozwala na więcej domen.

Często Zadawane Pytania

Jaki jest najbezpieczniejszy hosting??

Najbezpieczniejszymi dostawcami hostingu są firmy z niestandardowymi systemami bezpieczeństwa po stronie serwera. Mogą to być codzienne skany złośliwego oprogramowania i zintegrowany plik WAF, codzienne kopie zapasowe itp. SiteGround jest bardzo bezpieczny.

Jak wybrać dostawcę usług hostingowych??

Wybierasz dobrego dostawcę usług hostingowych, porównując funkcje kilku firm hostingowych, nasz przewodnik powyżej pomoże ci określić, jakie są najważniejsze funkcje i na co zwrócić uwagę, szukając świetnego hosta.

Czy mogę hostować własną stronę internetową??

Technicznie tak, możesz hostować własną witrynę lokalnie na swoim komputerze, ale wtedy strona przestanie działać po wyłączeniu komputera. Posiadanie lokalnej kopii witryny jest przydatne do przetestowania nowych funkcji, które chcesz wdrożyć przed udostępnieniem jej na żywo na hoście internetowym.

Jak mogę hostować moją stronę za darmo?

Tak, istnieją darmowe hosty internetowe, ale albo zawierają wymuszone reklamy i okropne wsparcie, albo musisz zadowolić się subdomeną firmy, w której prowadzisz hosting. WordPress.com, na przykład, ma bezpłatny plan, który może dać ci stronę internetową w subdomenie (twoja_nazwa.wordpress.com). To świetnie, jeśli dopiero zaczynasz i chcesz to wypróbować.

Jak hostować swoją witrynę w Google?

Nie możesz hostować swojej witryny w Google, ponieważ nie są to usługi hostingu. Mają usługę o nazwie Blogger, która zapewnia przestrzeń do zbudowania podstawowej witryny. Pamiętaj jednak, że Twój adres URL nie będzie profesjonalny, witryna będzie hostowana w subdomenie, takiej jak twojafirma.blogspot.com.

I to wszystko, porównanie wszystkich punktów może wydawać się przytłaczające, ale zrób to krok po kroku. Może nawet utwórz arkusz kalkulacyjny i zaloguj wszystkie specyfikacje najlepszych dostawców usług hostingowych, abyś miał łatwy przegląd.

LUB

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map