Najlepšie webhostingové služby pre Kanadu

Urobili sme testy, kanadské hodnotenia webhostingu a porovnania. Na hodnotenie webových hostiteľov sme použili nasledujúce faktory: Jednoduché použitie, Podpora a Rýchlosť.


Na základe nášho výskumu, 15 najlepších kanadských webhostingových služieb sú:

 1. HostPapa – najlepší celkový webový hostiteľ
 2. WHC.ca – najlepší hostiteľ s miestnou podporou
 3. GreenGeeks – Most Green Website Host
 4. HostUpon – najlepší predajca webhostingu
 5. WP Engine – najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress
 6. HostGator – skvelý webový hostiteľ
 7. InMotion Hosting – najlepší obchodný webhosting
 8. Cloudways – najlepší cloud hosting
 9. Dreamhost – skvelý obchodný webhosting
 10. Bluehost – solídny skúsený hostiteľ
 11. Dynamický hosting
 12. Cirrus Hosting
 13. SiteGround
 14. StableHost
 15. Site5

Contents

Solid Web Hosting je dôležitý!

výskum kanadských webových hostiteľov

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (radi experimentujeme a máme veľa vedľajších projektov), ​​by som povedal, že máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu.

Kvalita vášho kanadského poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich webových stránok.

Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web hostiteľ je životne dôležitý!

Dúfajme, že porovnávacia tabuľka a recenzie uvedené nižšie vám môžu pomôcť pri prijímaní informovaných rozhodnutí o tom, s ktorým webovým hostiteľom by ste mali ísť.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo. (v trojročnom pláne) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo HostPapa 2,95 CAD $ (nadol z 8,99 $ / mesiac – špeciálna zľava na MangoMatter) 100 GB
 • Servery HQ + v Kanade
 • Veľmi cenovo dostupné!
 • Poplatky v CAD!
 • Veľa možností podpory
 • Skvelý výkon
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Recenzia HostPapa
WHCLogo 3,89 CAD (nadol z 5,99 dolárov) neobmedzený
 • Servery HQ + v Kanade
 • Veľmi cenovo dostupné (poplatky v CAD)
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Úžasný výkon
 • Vrátane denných záloh
 • 24/7 dvojjazyčná podpora
WHC.ca Recenzia
GreengeeksLogo 2,95 USD (nadol z 9,95 dolárov) neobmedzený
 • Super zelený hosting
 • Rýchle a ľahké nastavenie
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Servery v Kanade a na celom svete
Recenzia GreenGeeks
HostuponLogo 2,95 USD (nadol zo 7,95 dolárov) neobmedzený
 • Neobmedzený diskový priestor!
 • Kanadský predaj a podpora
 • Servery v Kanade a USA
 • Uzamknuté ceny!
Hostupon Recenzie
wpengine 35 USD 10 GB
 • Zdokonalený hosting WordPress! (ak máte rozpočet)
Recenzia motora WP

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: center; }

Najlepší web hosting Kanada 2020

Tu sú 15 najlepších recenzií webhostingu pre Kanadu, podrobnosti o ich nákladoch, možnostiach podpory a miesto na disku:

1. HostPapa – najlepší celkový webový hostiteľ

Webové stránky: www.hostpapa.ca
Cena:
$ 2,95
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo HostPapa

HostPapa bol spustený ako jeden z prvých ekologických hostiteľov v okolí a neustále ho udržiaval, čím kompenzoval všetku spotrebu energie ekologickými ekologickými zdrojmi energie. S ich ústredím v Kanade, servermi v Toronte a cenami, ktoré sú v skutočnosti v CAD namiesto USD, sú perfektným a veľmi spoľahlivým poskytovateľom webhostingu v Kanade.!

Ponúkajú tiež veľa bezplatných vecí, ako napríklad bezplatnú migráciu zo starého hostiteľa, ak je to potrebné, bezplatné doménové meno, bezplatné zabezpečenie SSL, atď. + Ak nie ste spokojní, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Úprimne povedané, ak idete na miesto, títo chlapci sú skutoční!

podpora

Poskytujú VEĽKÉ množstvo možností podpory. Patria medzi ne telefonická podpora, e-mail, živý chat, znalostná báza, videonávody, týždenné webové semináre, stránka o stave siete a bezplatné školiace stretnutie Video One-on-One. Je to veľmi pôsobivé a veľmi užitočné!

rýchlosť

Ako je uvedené vyššie, v Kanade majú rýchly server, ale ak potrebujete zacieliť na iné krajiny, služba Cloudflare CDN je k dispozícii zadarmo vo všetkých plánoch. To znamená, že vaše údaje o webových stránkach sú uložené ako vyrovnávacia pamäť na rôznych miestach po celom svete, čo zaisťuje rýchle rýchlosti webových stránok pre návštevníkov ďaleko od vášho primárneho dátového centra. Vylepšené jednotky SSD sú tiež zabezpečené s vyššou rýchlosťou načítania webových stránok v porovnaní s tradičnými diskovými jednotkami.

Dodatočné zvýšenie výkonu, ako sú vysokorýchlostné vysokorýchlostné servery, viac prostriedkov pridelených na účet a menej účtov na server, je súčasťou ich najdrahšieho plánu webhostingu, Business Pro.

Pros:

 • Super cenovo dostupné
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • SSL zadarmo
 • Servery v Kanade
 • Poplatky v CAD!

S našou špeciálnou zľavou na MangoMatter začína ich najlacnejšia cena iba 2,95 CAD / mesiac (pokles z 8,99 dolárov / mesiac)

2. WHC.ca – najlepší hostiteľ s miestnou podporou

Webové stránky: whc.ca
Cena:
3,89 USD (CAD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo WHC

Web Hosting Canada (WHC) sídli v Montreale a od roku 2003 je silná. Vedia, že hosťovanie v interiéri a exteriéri a ich skúsenosti sa skutočne ukazujú (veľmi spoľahlivé služby)! Sú jedným z mála kanadských poskytovateľov serverov na východe & Západné pobrežie s cieľom zabezpečiť vyššiu rýchlosť.

WHC ponúka okrem hostingu a domén aj marketingové plány SEO a e-mail, ktoré môžete vyskúšať s bezplatnými skúšobnými obdobiami. Veľmi sa nám páčili aj ich plány týkajúce sa cloudových serverov … ponúka výkon takmer vyhradeného typu servera za oveľa dostupnejšiu cenu.

Poskytujú 24/7 dvojjazyčnú (!!) podporu prostredníctvom e-mailu, telefónu a rozhovoru & zahŕňajú neobmedzené miesto na disku. + Skutočne sa účtujú v CAD, yay!

Ich najlacnejší plán začína iba 3,89 CAD / mesiac (pokles z 5,99 $).

podpora

WHC poskytuje rôzne možnosti podpory: 24/7 Live Chat, Telefonická podpora a online Helpdesk. Podpora je k dispozícii vo francúzštine aj angličtine!

rýchlosť

Spoločnosť WHC prevádzkuje dátové centrá vo Vancouveri aj v Montreale. Dátové centrum sa automaticky vyberie podľa vašej polohy. Ak máte kanadskú firmu, vaše webové stránky hostené v Kanade sú vynikajúce z hľadiska rýchlosti a požiadaviek na súkromie.

Používajú servery s polovodičovými jednotkami (SSD), ktoré sú podľa spoločnosti 7x rýchlejšie ako tradičné mechanické jednotky. Zahŕňajú aj bezplatné zrýchlenie webových stránok pomocou technológie LiteSpeed, vďaka ktorej vaše stránky WordPress skutočne lietajú!

WHC prideľuje 100% prostriedkov jedného jadra procesora na váš hostingový účet PRO, + 1 GB pamäte (RAM) a 5 MB / s I / O. Vo všetkých plánoch je zahrnutá aj bezplatná služba Cloudflare CDN.

Pros:

 • Servery HQ + v Kanade
 • Veľmi cenovo dostupné! (poplatky v CAD)
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Úžasný výkon!
 • 24/7 dvojjazyčná podpora
 • Vrátane denných záloh

3. GreenGeeks – väčšina zelených webových hostiteľov

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo GreenGeeks

Boli v prevádzke už od roku 08 a odvtedy sa im stala tak energeticky efektívna svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie, čo je celkom úžasné!

Ako webhostingová spoločnosť, GreenGeeks je mimoriadne spoľahlivý, majú výkonné servery nielen v Kanade, ale na celom svete. Poskytujú tiež neobmedzený priestor na disku aj na svojom najzákladnejšom pláne.

Zdieľali plány hostenia, plány predaja a hostingové plány WordPress. Ich podpora je k dispozícii 24/7/365 a je veľmi pohotová. Čo sa nám na GreenGeeks naozaj páčilo, je predvolený zoznam bezplatných funkcií, ktoré získate s každým programom hostenia. Všetko od bezplatného názvu domény, bezplatného SSL, bezplatnej migrácie webových stránok, integrácie CDN, až po veľmi rýchle úložisko SSD a pôsobivý bezpečnostný systém, ktorý udržuje všetko v chode bez problémov.!

Ak nie ste spokojní, pridajte k tomu 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ich najlacnejší plán začína iba 2,95 USD / mesiac (pokles z 9,95 USD).

podpora

Spoločnosť má rôzne možnosti podpory: Znalostná základňa, Live Chat, Telefonická podpora a Odosielanie e-mailov / vstupeniek. Živý chat je k dispozícii 24/7/365. Zatiaľ čo telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do piatka, od 9:00 do 12:00, od EST a Sat-Sun, od 9:00 do 20:00, EST.

rýchlosť

Pokiaľ ide o rýchlosť, GreenGeeks vám ponúka viac dátových centier, z ktorých si môžete vybrať umiestnenie bližšie k cieľovému trhu. Majú dátové centrá v Toronte, Kalifornii, Amsterdame, NL, Chicagu, USA a Phoenixe, USA.

Používajú tiež pevné disky (SSD) pre rýchlejšie načítanie stránok na rozdiel od tradičných pevných diskov. Optimalizované webové servery LiteSpeed ​​sa používajú na rýchlejšie načítanie. V porovnaní s NGINX a Apache je LiteSpeed ​​2x až 5x rýchlejší. Pre zvýšenie výkonu, pokiaľ ide o rýchlosť načítania stránky, zaviedla spoločnosť GreenGeeks proprietárnu technológiu ukladania do pamäte cache s názvom PowerCacher. Táto exkluzívna funkcia vám poskytuje rýchle časy načítania aplikácií, čím sa zvyšuje používateľský komfort.

Pros:

 • Super zelená!
 • Neobmedzené miesto na disku
 • 24/7 podpora
 • Veľká bezpečnosť
 • Ľahko prispôsobiteľné

4. HostUpon – najlepší predajca webhostingu

Webové stránky: hostupon.ca
Cena:
2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo HostUpon

To, čo je stanovené HostUpon Odhliadnuc od konkurencie je určite ich odhodlanie mať miestny kanadský predaj a podporu! Ako si dokážete predstaviť, skutočne to zmení.

Majú plány hostenia pre obvyklý zdieľaný hosting (čo je to, čo väčšina ľudí potrebuje), hosting WordPress pre spravovanejšie riešenie, VPS a dedikované servery. Ich zakladatelia pôsobia v tomto odvetví od roku 1998, takže dobre poznajú hostiteľskú hru a ukazuje sa to! Ich servery používajú jednotky SSD, MariaDB pre výkon MySQL a LiteSpeed ​​s LSCache, čo skutočne maximalizuje výkon pre inštalácie WordPress..

Veľmi sa nám páči ich nastavenie predajcov a balíčky, kompletný s WHM ovládacím panelom a veľmi konkurenčné ceny. Zahŕňa tiež bezplatnú migračnú službu a možnosť nastaviť vlastné servery mien!

Pridajte k tomu veľmi rýchle dátové centrum v Toronte (+ 3 v USA), neobmedzené miesto na disku, uzamknuté ceny (takže budete vždy platiť to isté, aj keď ceny na webe stúpajú) a nakoniec to porazí väčšinu konkurencie v oblasti tvorby cien … ste v dobrých rukách!

Ponúkajú 3 hosting balíčky, ich najlacnejší plán začína iba 2,95 USD / mesiac (bola 7,95 $ / mesiac).

podpora

HostUpon poskytuje rôzne možnosti získania podpory. Patria sem vedomostná základňa, stav siete, predkladanie vstupeniek, online live chat a telefonická podpora. Živé rozhovory, telefonická podpora a predkladanie vstupeniek sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

rýchlosť

Zvýšenie výkonu je k dispozícii na základe ich drahších plánov. 80% prostriedkov CPU sa používa v pláne Business Unlimited a plných 100% CPU sa používa v ich pláne Premium Unlimited. Najlacnejším plánom je pridelených 40% prostriedkov jedného jadra CPU (čo je dosť pre väčšinu malých a stredných podnikov alebo blogov).

Garantovaná pamäť (RAM) je na 512 MB. Garantovaná kapacita disku I / O je 512 kB / s.

Pros:

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Tím podpory a predaja v Kanade
 • Ceny sú zamknuté
 • Servery v Kanade a USA
 • Zadarmo doménové meno

5. WP Engine – najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress

Webové stránky: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo WP Engine

Ak skutočne hľadáte super kvalitný riadený hosting WordPress pre Kanadu, WP Engine je to, čo potrebujete! Pokiaľ ide o hosťovanie stránok WordPress, sú lídrom na trhu, a to z dobrého dôvodu (aj keď sú príliš drahé). Majú vlastný vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži na rýchle zobrazovanie stránok (nazývaný EverCache), a v kombinácii s ich CDN sú najrýchlejšou hostingovou spoločnosťou WordPress v okolí.!

Ich podpora 24/7 sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Okrem toho sa tiež starajú o všetky základné aktualizácie WordPress, takže sa nemusíte obávať. A keď ide o významnú aktualizáciu, v skutočnosti testujú web najskôr pred aktualizáciou, aby sa ubezpečili, že sa nič nerozbije, špičková služba. Majú tiež živú detekciu hrozieb v reálnom čase, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca aj opravia vaše stránky zadarmo, ak dôjde k ich napadnutiu …

To všetko viac ako odôvodňuje cenu! Zaujíma vás pokoj a môže ušetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na USD $ 35 / mesiac.

podpora

WPEngine poskytuje Centrum zdrojov, Dokumentáciu, Centrum riešení, Stav systému, Live Chat, Podávanie vstupeniek a Telefonickú podporu, aby vám pomohlo. Podľa spoločnosti je ich podporný tím k dispozícii 24/7/365.

Recenzie systému zákazníckej podpory WPEngine boli zmiešané. Podľa týchto recenzií zástupcovia poznajú výhody a výstupy svojho hostingového balíka, najmä pokiaľ ide o WordPress. Podarilo sa im odpovedať na zložité otázky, ktoré im boli vyhodené. Na druhej strane niektoré recenzie uviedli, že odpoveď na ne trvala v priemere asi 3 dni a niektoré problémy sa nepodarilo vyriešiť..

rýchlosť

Dátové centrá sú k dispozícii v USA, Kanade, Veľkej Británii, Austrálii, Nemecku, Írsku, na Taiwane, v Belgicku a Japonsku. Na druhej strane, ak sa váš cieľový trh nachádza v Kanade, môžete im určite ponúknuť rýchlejšie rýchlosti načítania webových stránok z dôvodu blízkosti ich serverov..

Bezplatná integrácia CDN je zahrnutá, aby vyhovovala celosvetovej zákazníckej základni.

Pros:

 • Experti WP
 • Vysoko výkonné servery
 • Vysoko špecializovaná podpora
 • Plne zvládnuté

Zápory:

 • drahý

6. HostGator – skvelý webový hostiteľ

Webové stránky: www.hostgator.com
Cena:
 2,75 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo HostGator

HostGator, rovnako ako Bluehost a mnoho ďalších webhostingov, vlastní EIG, webhostingový gigant, ktorý kupuje ďalšie webhostingové spoločnosti. Zvyčajne to znamená zníženie účinnosti podpory, zníženie rýchlosti a niekoľko ďalších problémov. Zdá sa, že hostGator väčšinu z nich prekonal a našiel veľmi dobrú rovnováhu medzi nákladmi a hodnotou.

Okrem plánovania hostingu ponúkajú aj služby v oblasti navrhovania PCV, SEO a webového dizajnu, ktoré by sa mohli hodiť, ak nenájdete miestnu digitálnu agentúru, ktorá by vám pomohla s online marketingom..

Hostgator má plány na zdieľaný hosting, cloudový hosting, hosting WordPress, hosting distribútorov, VPS, dedikovaný server, hosting Windows a hosting aplikácií..

Ako už bolo povedané, za rovnakú cenu by ste mohli ísť s webhostingom Kanada, získať servery v Kanade a veľkú podporu … takže ak sa skutočne nechcete hostiť s hostiteľom hostgator, existujú lepšie možnosti.

podpora

Podpora sa poskytuje rôznymi spôsobmi, napríklad prostredníctvom portálu technickej podpory, videonávodov, telefónu, živého chatu a predkladania vstupeniek. Všetky tieto možnosti podpory sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Recenzie týkajúce sa podporného systému hostgátora boli zmiešané. Mnoho ľudí bolo spokojných so svojím podporným personálom. Niektorí ľudia boli naštvaní aj preto, že predstavitelia spoločnosti boli označovaní za nekompetentných s výrobkami a službami spoločnosti.

rýchlosť

HostGator neponúka veľa, pokiaľ ide o rýchlosť. Nemajú lokalizované dátové centrá v Kanade, čo je horšie, ak sa vaše publikum nachádza na danom mieste. Servery sa nachádzajú v Prove, Utahu a Houstone v Texase.

Majú tiež nainštalovaný mod_cloudflare na svojich zdieľaných serveroch a serveroch distribútorov. Táto sieť na distribúciu obsahu (CDN) opäť ukladá vaše údaje ako vyrovnávaciu pamäť na rôznych miestach, aby sa zabezpečil rýchly prístup z miest vzdialených od hlavného dátového centra..

Pros:

 • lacný
 • Dobrý zostatok nákladov a hodnoty

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade
 • Celkovo služby nižšej kvality

7. InMotion Hosting – najlepší obchodný webhosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com
Cena:
6,39 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo InMotion Hosting

InMotion Hosting je tu ďalší veterán, ale zameriava sa hlavne na obchodné hostenie a riešenia, a teda na vyššie náklady. Sú celkom dobré, ale v Kanade nemajú žiadne dátové centrá … skombinujte to s vyššími nákladmi a nie je to dôvod, aby ste s nimi chodili..

V ponuke je 5 typov hostenia: zdieľaný hosting, hosting WordPress, VPS, dedikované servery a hosting pre ďalších predajcov. Okrem toho ponúkajú aj služby webdizajnu v prípade, že ich potrebujete … a podporujú najobľúbenejšie redakčné systémy a platformy elektronického obchodu + moodle (systém správy vzdelávacích platforiem / kurzov).

To, čo sa im na nich páči, je spôsob, akým sa vracajú späť do komunity. Poskytujú študentom 50% zľavy a ich dátové centrá sú veľmi ekologické.

podpora

Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je k dispozícii pre všetky hostingové plány a vykonáva sa prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Online návody a komunitné Q&K dispozícii je tiež. Recenzie sú väčšinou pozitívne, pokiaľ ide o ich systém podpory zákazníkov. Ich zákazníci uviedli, že majú rýchlu reakciu a ich zástupcovia sú oboznámení, pokiaľ ide o riešenie jednoduchých aj zložitých problémov.

rýchlosť

Jednotky SSD sa používajú s jej jedinečnými procesmi, ktoré zvyšujú rýchlosť načítania vašich webových stránok v porovnaní s tradičnými mechanickými jednotkami. Majú zóny maximálnej rýchlosti na východnom aj západnom pobreží USA (nie v Kanade). Tieto sa konkrétne nachádzajú v Los Angeles, Kalifornia a Herndone vo Virgínii.

Aj keď je úložisko a šírka pásma neobmedzené, CPU, RAM a ďalšie faktory, ktoré môžu ovplyvniť výkon vašich webových stránok, nie sú zverejnené. Pravdepodobne máte neobmedzenú šírku pásma, ale ak dosiahnete limit svojej pamäte a procesora, možno nebudete môcť ubytovať všetkých divákov, ktorí sa pokúšajú získať prístup na váš web..

Pros:

 • Kvalitné služby
 • Veľa možností
 • Dobrá podpora pre aplikácie / CMS

Zápory:

 • drahý
 • Žiadne servery v Kanade

8. Cloudways – najlepší cloud hosting

Webové stránky: www.cloudways.com
Cena:
10 USD (USD)
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo spoločnosti Cloudways

Cloudways je iná šelma, využíva surové servery inej spoločnosti a umožňuje vám na týchto serveroch nasadiť, spravovať a monitorovať vysoko výkonné aplikácie a webové stránky, čím odstraňuje obvyklého webhostingového sprostredkovateľa. Ak ste dokonca trochu technický, môže vám to ušetriť veľa peňazí.

Medzi funkcie patrí bezplatná ssl, bezplatná migrácia stránok a možnosť nainštalovať ľubovoľný počet aplikácií.

Ak konkrétne hľadáte tento typ cloudového hostingu, potom je Cloudways tou správnou cestou, flexibilita, ktorú ponúkajú, je nad rámec vášho každodenného poskytovateľa zdieľaného hostingu. Môžu sa ľahko meniť, pretože vaše stránky potrebujú viac serverových zdrojov.

Medzi ich partnerov patria Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch a Google Cloud Platform.

podpora

Cloudways poskytuje rôzne možnosti podpory vrátane databázy Knowledge Base, predloženia vstupeniek, live chatu, stránky so stavom platformy a online vyplňovacích formulárov. Prostredníctvom vyplňovacích formulárov môžete požiadať o telefonický hovor, informovať sa o predaji a stať sa partnerom.

Ich recenzie sú vynikajúce. Väčšina hodnotení uviedla, že ich systém podpory zákazníkov bol veľmi rýchly a rýchly. Zástupcovia vedia, čo majú robiť, aby sa vyriešili jednoduché aj komplikované problémy. Celkovo boli zákazníci spokojní so službami podpory zákazníkov.

rýchlosť

S ich najlacnejším plánom sa poskytuje 1 GB pamäte (RAM). Servery sú založené na polovodičových jednotkách pre vyššie rýchlosti nakladania v porovnaní s tradičnými mechanickými jednotkami. Servery sú tiež pripravené na PHP 7. PHP 7 je v súčasnosti výber webových vývojárov, ktorí poskytujú vynikajúci a rýchlejší výkon webových stránok a aplikácií v porovnaní s PHP 5.6. CloudwaysCDN tiež umožňuje rýchlejšie načítanie webových stránok po celom svete, pretože údaje uložené vo vyrovnávacej pamäti na viacerých miestach po celom svete.

Majú optimalizované zásobníky s pokročilou vyrovnávacou pamäťou, ako Memcached, Carnish a Redis, na urýchlené reakcie. Vysoká rýchlosť hosťovania pre WordPress a Magento je tiež k dispozícii, pretože obsahuje vyrovnávaciu pamäť Breeze a vyrovnávaciu pamäť celej stránky. V súčasnosti majú tiež po celom svete 60 dátových centier, z ktorých si môžete vybrať. Ešte dôležitejšie je, že majú dátové centrum v kanadskom Toronte, ktoré vám umožňuje presne určiť kanadský cieľový trh a dať im vysoké rýchlosti načítania..

Pros:

 • Super škálovateľné
 • Dostupný cloudový hosting
 • Poskytovatelia viacerých cloudových služieb

Zápory:

 • Drahšie ako zdieľaný hosting
 • Vyžadujú sa ďalšie technické znalosti

9. Dreamhost – skvelý obchodný webhosting

Webové stránky: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo DreamHost

Dreamhost má veľmi dobrú povesť a má dobrý dôvod. Všetky produkty hostingu sú solídne, ich podpora na mieste a ich server pekný a rýchly. Taktiež neposkytujú podporu, ktorá je v našej knihe vždy veľkým víťazom. Jednoduché použitie je ďalšia vec, ktorú Dreamhost pozná, pretože si pre svojich zákazníkov vytvoril ovládací panel … je veľmi užívateľsky prívetivý.

Pokiaľ ide o hostingové riešenia, ponúkajú zdieľaný hosting, hosting WordPress, cloudový hosting, VPS a vyhradený hosting. Majú tiež pekne upraveného tvorcu webových stránok, ktorý vám ušetrí náklady na najímanie web dizajnéra, v závislosti od toho, aké základné sú vaše potreby v oblasti dizajnu.

Jedinou nevýhodou by bol nedostatok dátových centier v Kanade a náklady …, ktoré musíte zaplatiť 3 roky, ak chcete najlacnejšiu cenu. Nie je to ideálne.

podpora

DreamHost poskytuje rôzne možnosti podpory prostredníctvom databázy Knowledge Base, fóra, stránky so stavom systému, online live chatu, e-mailovej podpory a predkladania vstupeniek. Posledné tri režimy podpory sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Momentálne nemajú telefonickú podporu.

Recenzie ich systému podpory zákazníkov sú úžasné. Získali pozitívne recenzie so svojimi užitočnými a informovanými zástupcami. Trvá to menej ako minútu, kým sa dostanete k zástupcovi, ktorý s vami bude hovoriť naživo. A to nie je ono. Podarilo sa im tiež poskytnúť užitočné odkazy, ktoré vám pomôžu problém vyriešiť.

rýchlosť

DreamHost využíva pevné disky (SSD) na rozdiel od tradičných mechanických jednotiek. Ak používate prvú, vaša webová stránka sa načíta rýchlejšie v porovnaní s druhou. Dátové centrá nie sú v Kanade k dispozícii. Nachádzajú sa v Ashburn, Viriginii, Portlande, Oregone, Irvine, Kalifornii a Los Angeles v Kalifornii..

Spoločnosť neponúka veľa, pokiaľ ide o zrýchlenie vášho webu. Ak chcete, aby sa vaše webové stránky načítavali rýchlejšie, musíte urobiť manuálne ladenie.

Pros:

 • Dobrá reputácia
 • Kvalitné služby
 • Interná podpora

Zápory:

 • Drahší
 • Žiadne servery v Kanade

10. Bluehost – solídny skúsený hostiteľ

Webové stránky: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo Bluehost

Bluehost je ďalší webový hostiteľ vo vlastníctve spoločnosti EIG. Určite prešli niekoľkými rokmi hrubou záplatou, ale zdá sa, že tvrdo pracujú na vyčistení svojho image a hostingových produktov. Celkovo sú celkom spoľahlivé a určite majú za sebou skúsenosti, aby dokázali svetu, s ktorým je potrebné počítať. Hostia VEĽMI stránok, budeme ich musieť čoskoro prehodnotiť, aby sme zistili, či ich môžeme zaradiť do nášho zoznamu..

Poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s ich službami. Pokiaľ ide o hostingové plány, ponúkajú zdieľaný hosting, cloudový hosting, vyhradený hosting, hosting WordPress a VPS. V Kanade však nie sú žiadne servery.

podpora

BlueHost vám poskytuje bázu poznatkov, videonávody, živý chat, predkladanie vstupeniek a telefonickú podporu. Sú k dispozícii 24/7. Recenzie týkajúce sa služieb podpory zákazníkov BlueHost boli väčšinou negatívne. Riešenie problémov s jednoduchými problémami trvá dlho. Pokiaľ ide o odpovede na otázky, sú bolestne pomalé a zdá sa, že zástupcovia ich zákazníckej podpory sú zadaní externe do iných krajín, ktoré hovoria anglicky ako druhým jazykom.

rýchlosť

Výkon (vrátane rýchlosti) ich najlacnejšieho plánu zdieľaného hostenia nie je zverejnený. Uvádza iba, že uvedený plán má „štandardný“ výkon. Podľa zástupcu technickej podpory znamená štandardný výkon, že dostanete 25 GB pamäte RAM a váš web sa načíta do 2 až 3 sekúnd.

Na základe prieskumu ich vedomostnej základne môžete mať viac CPU, pamäte a zdrojov za 25,99 USD mesačne. Ich balík Pro je však označený ako „Vysoký výkon“, v ktorom má o 80% menej účtov na server, čo mu umožňuje využívať viac prostriedkov na účet. S týmto balíkom prichádza zvýšená rýchlosť a výkon vďaka menšiemu počtu používateľov. Dátové centrá sa nachádzajú v Utahu v USA. Je smutné, že v Kanade neexistujú dátové centrá.

Pros:

 • skúsený
 • Konkurenčné ceny
 • Slušný pre weby WordPress

Zápory:

 • Skalnatá povesť
 • Žiadne servery v Kanade

11. Dynamický hosting

Webové stránky: www.dynamichosting.ca
Cena:
3,95 USD (CAD)
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Dynamické hostingové logo

V priemysle pôsobia od roku 1999 a teraz využívajú 100% obnoviteľnú energiu, vie, že hosťuje zvnútra a ukazuje to v kvalite svojich služieb.!

Aj keď ich stránky propagujú hlavne vysoko kvalitný riadený hosting WordPress (ktorý zahŕňa CloudFlare PRO zadarmo, veľmi pôsobivý), ponúkajú tiež zdieľaný hosting za skutočne prijateľnú cenu. Na nich sa nám páčia funkcie, ktoré prichádzajú s ich najzákladnejším plánom.

Zahŕňajú bezplatné SSL, automatické zálohovanie a automatické skenovanie škodlivého softvéru, aby sa zabránilo hackerom. Ponúkajú tiež bezplatnú migráciu, takže sa nemusíte báť zaplatiť niekomu, kto presunie vaše stránky na ich hosting.

podpora

Spoločnosť poskytuje rôzne možnosti podpory. Patria k nim živé rozhovory, Znalostná základňa, Vstupenky na podporu a 24/7 bezplatné call centrum. Do hodiny (alebo menej) dostanete vstupenky na ich podporu. Ich telefonická podpora nemá čakacie lehoty, vďaka ktorým sa budete krčiť. Väčšina posudkov potvrdzuje túto záruku uvedenou spoločnosťou tým, že im poskytuje vynikajúce hodnotenia pri recenziách. Podľa zákazníkov majú najlepšiu hodnotu za peniaze a podpora bola poskytnutá okamžite.

rýchlosť

Pokiaľ ide o rýchlosť a výkon, poskytuje Dynamic Hosting množstvo funkcií. Používajú pevné disky, ktoré sú rýchlejšie ako tradičné mechanické jednotky. Sú tiež pripravené na PHP 7 a implementujú HTTP / 2. Obidve tieto postupy znamenajú vyššiu rýchlosť načítania webových stránok.

Cloudflare CDN je zadarmo a je zabudovaný v ovládacom paneli hostiteľa. Ak ste v Kanade, budete mať úžitok z ich dátových centier umiestnených v Halifaxe a Calgary.

Pros:

 • Skvele spravovaný poskytovateľ služieb WordPress
 • Veľa funkcií zdarma
 • Servery v Kanade

Zápory:

 • Pre zdieľaný hosting existujú lepšie možnosti.

12. Cirrus Hosting

Webové stránky: www.cirrushosting.com
Cena:
$ 3
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Logo Cirrus Tech

Sú cenovo dostupné, ponúkajú dostatok miesta na disku a majú servery v Toronte. Začali v roku 1999, takže určite majú skúsenosti potrebné na fungovanie slušnej webhostingovej spoločnosti. Teraz hostia viac ako 15 000 stránok a ponúkajú všetky základné funkcie, ako napríklad bezplatné SSL a inštalátory WordPress jedným kliknutím. Ponúkajú tiež bezplatné doménové meno, ktoré môžete navštíviť so svojím hostingom, čo je veľmi užitočné pre ľudí, ktorí chcú mať všetko na jednom mieste.

Okrem zvyčajného zdieľaného hostenia, hostovania WP, cloudového hostingu a dedikovaných serverov ponúkajú tiež Sharepoint hosting, ktorý často nevidíme. Cirrus má tiež službu webdizajnu v prípade, že ju potrebujete.

podpora

Cirrus vám ponúka rôzne možnosti, ako získať potrebnú pomoc: Podanie vstupeniek, Znalostná základňa, Telefonická podpora a Online live chat. Posledné dve možnosti podpory sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ich podporná služba získala zmiešané recenzie. Niektorí zákazníci boli s ich službami veľmi spokojní a uviedli, že veľmi rýchlo reagovali. Iní však boli so zástupcami podpory nespokojní s tým, že im na podporné lístky odpovedali dokonca viac ako 3 dni.

rýchlosť

Hľadáte dátové centrá v Kanade, ktoré by vyhovovali publiku krajiny? Spoločnosť Cirrus Hosting zamestnáva 3 dátové centrá v oblasti Toronta. Hoci v Kanade majú dátové centrá, nevyužívajú veľa funkcií na zvýšenie rýchlosti webových stránok. Podporuje sa PHP 7, čo znamená rýchlejšie načítanie webových stránok v porovnaní s PHP 5.6. Cloudflare CDN, servery LiteSpeed ​​a ďalšie funkcie ukladania do vyrovnávacej pamäte nie sú súčasťou ich zdieľaných hostiteľských balíkov.

Pros:

 • skúsený
 • Veľmi cenovo dostupné
 • Servery v Kanade

Zápory:

 • Za najlacnejšiu cenu musíte zaplatiť naraz 3 roky

13. SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Logo SiteGround

Toto je jedna z našich najobľúbenejších hostingových spoločností v USA, ktoré majú výkonné servery po celom svete (aj keď v Kanade žiadne), a špičková podpora. SiteGround je jedným z najrýchlejšie rastúcich hostiteľov v okolí a má dobrý dôvod! Ich zameranie na bezpečnosť, podporu a ľahké používanie je celkom pôsobivé. Dokonca vyvinuli interné bezpečnostné systémy na nepretržité monitorovanie a riešenie potenciálnych bezpečnostných problémov.

Tiež prichádzajú odporúčaní pre WordPress od WordPress (čo je celkom zriedkavé! Môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich hádzate).

SiteGround má 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína na 3,95 USD / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)!

podpora

SiteGround poskytuje rôzne možnosti podpory vrátane databázy Knowledge Base, Tutoriálov, Live Chat, Phone a Ticket Support. Podľa spoločnosti vám podpora telefónu a živého chatu pomôže získať okamžité odpovede, zatiaľ čo vstupenky by trvali 10 minút.

Zákaznícke recenzie ich podporného systému boli neuveriteľne pozitívne. Väčšina zákazníkov uviedla, že zástupcovia boli zdvorilí a ochotní. Získali vysoké hodnotenie medzi online recenzentmi zákazníkov. Hurá pre SiteGround!

rýchlosť

Pokiaľ ide o rýchlosť, SiteGround má čo ponúknuť. Poskytujú SSD pre rýchlejšie načítanie webových stránok v porovnaní s tradičnými diskami. Majú tiež vlastný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte s názvom SuperCacher pre ešte rýchlejšie načítanie.

Dátové centrá spoločnosti sa nachádzajú v USA, Veľkej Británii, NL a SG. Aj keď v Kanade neexistujú žiadne dátové centrá, SiteGround to nahradí integráciou Free Cloudflare.

Pros:

 • SSL zadarmo
 • Odporúča sa WordPress
 • Vysoko výkonné servery
 • Ľahko prispôsobiteľné

14. StableHost

Webové stránky: www.stablehost.com
Cena:
3,50 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Vstupenky

Logo StableHost

Stabilný je celkovo slušný hostiteľ, hoci v Kanade nie sú žiadne servery. Ponúkajú rovnaké funkcie ako väčšina ostatných hostiteľov, s výnimkou technológie ich klastrovaného hosťovania … zvyšuje všeobecný výkon a škálovateľnosť s kratšími prestojmi.

Majú veľa možností hostenia: zdieľaný hosting, hosting WordPress, VPS, predajca, podnikový hosting, neobmedzený hosting. StableHost má tiež elegantný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje rýchle a rýchle fungovanie vašich webových stránok, má niekoľko skvelých návrhov a ľahko zostaviteľ drag-n-drop..

Dobrá voľba, ak hľadáte zacielenie na trh so sídlom v USA.

podpora

StableHost poskytuje telefonickú podporu, online live chat, databázu znalostí, časté otázky a stránku so stavom systému, aby vám pomohol. Ich technický tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na druhej strane ich tímy predaja a fakturácie sú k dispozícii 7 dní v týždni od 9:00 do 17:00 (MST). Pokiaľ ide o recenzie, zbierali zmiešané pocity. Niektorí uviedli, že ich služba bola veľmi zlá. I keď ostatní boli spokojní so svojimi ponukami a tímom podpory.

rýchlosť

Pokiaľ ide o rýchlosť, najlacnejší plán vám dá 1 plné CPU Core. Čím väčší je počet jadier CPU, tým rýchlejšie je webová stránka. Majú prispôsobené verzie LiteSpeed, PHP a MySQL, vďaka čomu váš web rýchlo horí bez ohľadu na počet návštevníkov. Jednotky SSD sa používajú na zvýšenie rýchlosti vašej webovej stránky v porovnaní s tými, ktoré používajú tradičné mechanické jednotky. V Kanade nemajú servery. Hoci majú viac umiestnení dátových centier vo Phoenixe a Chicagu, USA, Amsterdame, Holandsku, Singapure a Švédsku, Štokholme.

Pros:

 • Kvalitné služby
 • Skvelý nástroj na tvorbu stránok
 • Klastrovaná technológia hostingu na zvýšenie výkonu

Zápory:

 • Žiadne servery v Kanade

15. Miesto5

Webové stránky: www.site5.com
Cena:
6,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Live chat

Logo Site5

Stránka 5 tiež ponúka slušné služby, ale pri pohľade na cenu je návrh hodnoty v skutočnosti tam, pretože tam sú lepší hostitelia, ktorí sú cenovo dostupnejší. Ich hlavný server je tiež v USA, takže by nebolo skvelé pre kanadské weby.

Majú bezplatnú migráciu stránok, záložné kópie a 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Medzi ich možnosti hostenia patrí zdieľaný hosting, predajca hostingu a plne spravovaná služba VPS.

podpora

Site5 Hosting poskytuje rôzne možnosti podpory. Patrí medzi ne Knowledge Base, Q&Platforma, e-mailová podpora a live chat. Nevýhodou je, že nemajú telefonickú podporu. E-mailová podpora a online live chat sú však k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Je smutné, že väčšina ich hodnotení zákazníckej podpory bola negatívna. Dostať sa k zástupcovi trvá len niekoľko minút, ale odpovedanie na otázky trvá asi 5 až 10 minút. Niektorí dokonca uviedli, že na vyriešenie jednoduchého problému sú potrebné viaceré podporné relácie.

rýchlosť

Site5 má viacero umiestnení dátových centier v Európe (Spojené kráľovstvo, Holandsko, Francúzsko a Rumunsko), Severnej Amerike (USA a Kanada), Južnej Amerike (Sau Paolo, Brazília a Joao Pessoa) a Ázii (Čína a Singapur). Je dobré, ak ste cieľovým trhom v Kanade, pretože v tomto mieste má dátové centrum.

Pokiaľ ide o zdroje, spoločnosť uviedla, že dodávajú viac ako dostatok CPU a RAM, aby potešili „priemerného“ zákazníka webhostingu. Zákazníci vidia vysokú úroveň výkonu, pretože sa vyhýbajú nadhodnoteniu služieb jednotlivcov. Zadarmo servery CloudNFlare CDN, LiteSpeed ​​alebo MariaDB a ďalšie funkcie ukladania do vyrovnávacej pamäte sa na ich webových stránkach neuvádzajú..

Pros:

 • Kvalitný hosting
 • Neobmedzené miesto na disku
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory:

 • Príliš drahé
 • Žiadne servery v Kanade

Recenzie Web Hosting Canada: Prečo to robíme

Ako digitálna agentúra máme veľa otázok týkajúcich sa webhostingu. Ľudia chcú vedieť, ktorý webhosting je najlepší pre ich konkrétne ciele (môže to byť normálny obchodný web alebo fotograf, malý blogger atď.), Alebo kde nájsť slušné porovnanie, ktoré hodnotí najlepších poskytovateľov webhostingu pre Kanadu. Väčšina z nich má problémy s identifikáciou toho, ktorý weboví hostitelia v skutočnosti stoja za peniaze, a poskytujú najviac peňazí za ich dolár. Preto sme sa rozhodli znovu a znova šetriť čas zodpovedaním týchto otázok a preto sme sa rozhodli venovať veľa času vytvoreniu zdroja, ktorý poskytuje mnoho odpovedí, ktoré ľudia hľadajú … a tak sa tento sprievodca zrodil!

Kanadský webhostingový telefón

Najlepšie webhostingové služby pre Kanadu: The Research

Či už sa chystáte na webovú zmenu dizajnu, úplnú zmenu značky alebo sa len snažíte presadiť nový web naživo, nevyhnutne narazíte na niekoľko blokátorov. Uvedenie vášho webu do prevádzky tak, ako chcete, môže byť neuveriteľne prospešné, ale na ceste k nemu musíte urobiť veľa tvrdej práce. Okrem toho, aby bol váš web navrhnutý a zostavený (pomocou vlastného redakčného systému alebo bežného typu, ako je WordPress), musíte sa tiež rozhodnúť, kde a ako ho chcete hostiť..

výskum webhostingu

Toto rozhodnutie zahŕňa výber medzi rôznymi (lacnými) webhostingovými spoločnosťami & typy hostenia dostupné na hosťovanie stránok v Kanade. Existuje mnoho rôznych hostingových balíčkov, z ktorých si môžete vybrať, ale vybrať si, ktorý bude pre vás najvýhodnejší, váš web (či už ide o blog, web elektronického obchodu alebo všeobecný obchod) a jeho používateľov, budete musieť pochopiť rozdiely medzi rôznymi typmi hostenia, s ktorými sa môžete stretnúť pri vyhľadávaní. Nižšie uvádzame rôzne typy hostingu a funkcie, ktoré by ste mali hľadať, aby sme vám pomohli v tomto epickom hľadaní.

Typy webhostingu v Kanade

Zdieľaný hosting

Zdieľaný hosting je jedným z najpopulárnejších typov webhostingu pre menšie webové stránky a projekty, pretože je klasifikovaný ako lacný webhosting. Niektoré menšie projekty zahŕňajú miestne podniky, blogy, osobné webové stránky a ďalšie. Toto sú webové stránky, ktoré nie sú určené na sledovanie veľmi vysokého objemu prenosu, a preto nemusia byť schopné podporovať takéto objemy. Spôsob, akým tento lacný typ webhostingu funguje, je poskytovateľ, ktorý ponúka priestor na rovnakom serveri viacerým rôznym používateľom. To predstavuje veľa obmedzení, ale obmedzenia sa netýkajú väčšiny menších webových stránok, čo z nich robí vynikajúcu voľbu pre tieto typy úsilia. Ďalšou pridanou výhodou tohto typu webhostingu je nižšia cena, ktorú prichádza s kupujúcim. Väčšina lacných hostiteľov ponúka cenovo dostupné plány pre hosting Linux & Windows hosting (a najbežnejšie programovacie jazyky ako MySQL, Java, PHP, atď.). Väčšina poskytovateľov zdieľaného hostingu tiež vypína inštalátory na jedno kliknutie pre WordPress, Joomla, Drupal a ďalšie redakčné systémy. Toto je určite najlepší webhosting pre malé podniky.

Hosting VPS

Tento typ hostingu vám umožňuje prístup k virtuálnemu súkromnému serveru. VPS hosting má veľa spoločného so zdieľaným hostingom, ale prichádza s menšími obmedzeniami a väčšou slobodou, pokiaľ ide o priestor na ich serveri. Perfektný stredný bod medzi lacným zdieľaným hostingom a drahým vyhradeným serverovým hostingom, hosting VPS vám poskytuje časť serverového priestoru oddelenú od zvyšku serverového priestoru, ktorú budú používať iní používatelia, takže môžete serverový priestor používať bez ovplyvnenia webové stránky iných používateľov. Cenovo dostupné riešenie webhostingu, ktoré poskytuje väčšiu flexibilitu ako zdieľaný hosting, hosting VPS je populárnou voľbou pre webhosting v Kanade a zvyčajne sa tiež používa na hosťovanie herných serverov (ideálne pre hostenie Minecraft)..

Dedikovaný serverový hosting

Máte väčšiu webovú stránku, pre ktorú hľadáte riešenie webhostingu? Ak áno, vyhradený server hosting môže byť pre vás ideálnou voľbou. Poskytuje užívateľovi prístup k celému serveru úplne pre seba. Toto je možnosť webhostingu, ktorú si najčastejšie vyberajú oveľa väčšie webové stránky, ktoré ukladajú veľa informácií a generujú oveľa vyšší objem prenosu. Webové stránky, ako sú adresáre s nehnuteľnosťami, veľké webové stránky s elektronickým obchodom a ďalšie, by mohli prinútiť používateľa vyhradeného plánu hostenia serverov, aby spustili svoju webovú stránku a poskytli svojim používateľom najhladší zážitok z vysoko výkonnej webovej stránky..

Cloud hosting

Cloud hosting v posledných rokoch výrazne získal popularitu vďaka svojej flexibilite a univerzálnosti. Cloud hosting uľahčuje svojim používateľom zväčšovanie alebo znižovanie schopností svojich webových stránok a dostupnosti zdrojov, ktoré dostávajú. Pretože je ideálny pre veľké aj malé webové stránky a je tiež oveľa bezpečnejšou metódou webhostingu, pretože sa spolieha na niekoľko počítačov, nielen na jeden, cloud hosting ponúka svojim používateľom veľa výhod..

Reseller Hosting

Hosting hostiteľa sa týka typu webhostingu, pri ktorom vývojár webu nakupuje značné množstvo serverového priestoru, aby ďalej predával svojim klientom, pre ktorých vyvíjajú webové stránky. Je to ideálne riešenie pre klientov, ktorí majú webového vývojára, ktorý sa stará o ich webovú stránku, pretože to vývojárovi poskytuje väčšiu kontrolu nad tým, aby sa ubezpečil, že webová stránka funguje tak, ako by mala. Ak pracujete s webovým vývojárom, zistite, či má pre web, ktorý pre vás vytvárajú, napríklad webhosting distribútora, riešenie webhostingu..

Web Hosting Kanada: Ako nájsť najlepšie služby?

Pokiaľ ide o web hosting v Kanade, existuje veľa typov webhostingu, z ktorých si môžete vybrať skôr, ako uvediete svoj web do prevádzky. To však, žiaľ, nie je posledné ťažké rozhodnutie, ktoré musíte urobiť. Po určení typu webhostingu, ktorý vyhovuje vašim potrebám, budete musieť začať porovnávať konkrétne funkcie. Napriek tomu sme uskutočnili tento výskum aj pre austrálskych poskytovateľov webhostingu, webovský server Nového Zélandu, webhosting v Singapure, webový server Spojeného kráľovstva, lacný webový server India, najlepší webový hosting (celkovo), & dokonca aj webhosting v Írsku.

nájdenie kanadského webhostingu

Pri porovnávaní mnohých poskytovateľov webhostingu, s ktorými sa môžete zaregistrovať online, tu je niekoľko faktorov, ktoré by ste mali zvážiť:

Umiestnenie servera

mapa umiestnenia serveraVerte tomu alebo nie, fyzické umiestnenie servera ovplyvňuje dobu načítania vašich webových stránok. Čím bližšie je server geograficky k používateľom, ktorí sa snažia získať prístup na váš web, tým rýchlejšie ho budú môcť používať. Ak je však najbližší server pre vás alebo používateľov, od ktorých sa očakáva, že sa pokúsite získať prístup na váš web, výrazne slabý, je najlepšie nájsť ten najbližší, ktorý má primerané množstvo zdrojov a spoľahlivosti..

Stručne povedané, pokiaľ je server blízko alebo v Kanade (a je to slušný server), budete v poriadku! Naozaj nezáleží na tom, či hľadáte služby špecifické pre mesto, ako napríklad webhosting v Toronte, Montreale alebo Vancouveri … rozdiel v rýchlosti bude zanedbateľný.

skladovanie

Posledné, čo potrebujete, je zaregistrovať sa u poskytovateľa webhostingu a zistiť, že vám neponúka úložný priestor, ktorý vaše webové stránky vyžadujú. Platí to najmä v prípade, ak chcete prevádzkovať web elektronického obchodu. Predtým, ako sa k čomukoľvek z nich zaviazáte, overte si úložný priestor, ktorý poskytovateľ ponúka, s plánom, na ktorý sa chcete prihlásiť, aby ste sa uistili, že zodpovedá potrebám vášho webu..

uptime

Je dôležité, aby bol váš web prístupný vašim používateľom vo všetkých denných a nočných hodinách – za to nakoniec platíte. Na dosiahnutie tohto cieľa sa poskytovatelia webových služieb snažia ponúkať čo najlepšie štatistiky dostupnosti. Na stránke stavu hostiteľa našej webovej stránky sme začali sledovať celkovú dostupnosť a dobu odozvy hlavných poskytovateľov hostingu. Vyhľadajte si nejaké posudky zákazníkov pre poskytovateľa, ktorého zvažujete, aby ste našli skutočnú skúsenosť, ktorú ostatní dostali z ich služieb vzhľadom na dostupnosť.

rýchlosť

Okrem skutočného umiestnenia servera má spôsob, akým weboví hostitelia konfigurujú svoje servery, tiež masívny vplyv na rýchlosť načítania.

testy rýchlosti webových stránok

Faktory, ktoré ovplyvňujú celkový výkon a rýchlosť, sú pridelené prostriedky procesora a pamäť, ktorú každý účet získa, koľko webových stránok umožňuje hostiteľ na server, ako vyzerá ich zásobník serverov s ohľadom na PHP (v týchto dňoch je nevyhnutnosťou PHP 7+), na strane servera ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ďalšie informácie (pozrite si porovnanie s porovnaním SiteGround vs HostGator, ako príklad sa môže líšiť čas načítania, ak máte správnu konfiguráciu servera). Terminológia môže byť trochu príliš technická, ale hlavnými vecami, ktoré treba hľadať, by bolo pridelenie CPU a pamäťových prostriedkov + povolené domény na server..

Rýchly web je tiež dôležitý pre účely SEO, pretože spoločnosť Google uviedla, že je to jeden z ich faktorov hodnotenia!

CDN (Network Delivery Network)

CDN

CDN je rozsiahla sieť serverov na celom svete, ktoré nesú verziu vašej webovej stránky uloženú v pamäti. Hlavným dôvodom pripojenia CDN k vášmu webu je maximalizácia rýchlosti načítania bez ohľadu na to, odkiaľ prichádzajú návštevníci. Napríklad: Ak chce návštevník z Francúzska stránku prehliadať, web bude slúžiť najbližší server alebo uzol k tomuto umiestneniu, a nie server v Kanade, ktorý vykonáva všetku prácu. Medzi ďalšie výhody, ktoré majú CDN, patrí ochrana proti útokom DDOS a zníženie zaťaženia zdrojov vašich pôvodných serverov.

Mnoho webových hostiteľov musí mať možnosť úplnej integrácie s CloudFlare, ktorá ponúka bezplatné CDN. Určite niečo, čo stojí za vyskúšanie.

Certifikáty SSL

SSL je skratka pre Secure Socket Layer, je to „s“ v https, viditeľné aj prostredníctvom visiaceho zámku vo väčšine moderných prehliadačov, čo ukazuje, že navštívená stránka je bezpečná. Certifikáty SSL sa používajú na šifrovanie prenosu údajov medzi vašim webom a návštevníkmi. V čase zadávania tohto textu je absolútne nevyhnutné mať pre každú webovú stránku (nielen pre obchody s elektronickým obchodom) certifikát SSL. Prehliadače tak dôverujú vašej stránke, takže je pravdepodobnejšie, že si niečo kúpia, ak je to cieľom vašej stránky. Dobrý kanadský webový hostiteľ by mal ponúkať bezplatné certifikáty SSL. V okamihu, keď uvidíme poskytovateľa hostingu, ktorý účtuje peniaze za základný certifikát SSL, ich celkové skóre trvá obrovský skok. Existujú aj rôzne typy certifikátov SSL, napríklad Extended Validation (EV SSL), Organisation Validated (OV SSL) a Domain Validated (DV SSL). DV SSL je základná verzia.

podpora

Podpora je základným prvkom akejkoľvek služby, či už ide o webhosting alebo nie. Webhosting je však niečo zložité, ak nemáte v tejto oblasti dobré znalosti a skúsenosti, čo ešte viac zvyšuje nevyhnutnosť podpory. Mali by ste sa vždy ubezpečiť, že každý poskytovateľ, ktorého ste sa zaregistrovali, ponúka živé rozhovory a telefonickú podporu klientom a možno budete chcieť mať neustále prehľad o nepretržitej podpore, aby ste mohli kedykoľvek získať pomoc..

zálohy

Chcete zaistiť, aby informácie, ktoré uchovávate na svojich webových stránkach, boli vždy bezpečné a bezpečné. Preto sú zálohy kritické.

zálohy webhostingu

Väčšina poskytovateľov webov bude pravidelne zálohovať vaše informácie a ukladať ich za vás, takže je múdre sa pozrieť, ako často to robia a ako postupujú pri obnove vašich údajov, ak by to bolo potrebné. Skontrolujte tiež, koľko by stálo opätovné nasadenie staršej verzie vášho webu, niekedy je to zadarmo, niekedy to nie je.

Bandwidth

Šírka pásma vášho webu bude mať veľa spoločného s tým, ako funguje. Či už je váš web malý alebo veľký, chcete sa ubezpečiť, že má prístup k zdrojom, ktoré potrebuje, aby poskytoval čo najlepší používateľský zážitok. Vyhľadajte šírku pásma, na ktorej budú vaše webové stránky pridelené poskytovateľovi, ktorého zvažujete, aby ste sa uistili, že je primeraný.

Počet povolených domén / webov

Vyhľadajte, koľko domén poskytovateľ, ktorý zvažujete, vám umožní hosťovať na serverovom priestore, za ktorý platíte. Či už si myslíte, že budete chcieť hostiť viac ako jeden web, alebo nie, vždy je dobré mať slobodu tak urobiť, ak sa v budúcnosti rozhodnete..

A to je všetko, môže sa zdať ohromujúce pokryť každý jeden bod, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie pre najlepšie kanadské spoločnosti poskytujúce webhosting, takže získate jednoduchý prehľad.

OR

Najlepšie hosting domén pre Kanadu

Skôr ako sa k tomu dostaneme, objasňme si to. Zatiaľ čo veľa ľudí hľadá a vyhľadáva služby hostingu najvyššej domény, hosting domény v skutočnosti nie je vec. Tento výraz je kombináciou „doménového mena“ a „webhostingu“. To, čo väčšina ľudí myslí pri hostovaní domény, je nastavenie webovej stránky a jej adresy URL alebo názvu domény.

Keďže sme už preskúmali naše výbery najlepších webhostingových služieb pre Kanadu, budeme hovoriť o najlepších registrátoroch domén odteraz.

Čo je to doménové meno?

Názvy domén sú alfanumerické aliasy používané na prístup na webové stránky. Bez názvov domén by bol prístup na webové stránky možný iba zadaním ich adries IP do panela prehliadača (príklad: 192.168.2.10). Našťastie pre nás boli doménové mená vynaložené na nahradenie IP adries a na uľahčenie prehľadávania webu. Napríklad: 192.168.2.10 sa môže stať doménou Google.com, aké je to úžasné. To znamená, že bez ohľadu na názov domény, ktorý si kúpite, je to vlastne maska ​​podkladovej adresy IP.

Čo sú to registrátori domén a registre?

Registrátori doménových mien sú spoločnosti, ktoré majú povolenie spravovať rezerváciu názvov internetových domén a prideliť im IP adresy. Registrátori musia byť akreditovaní všeobecným registrom domény najvyššej úrovne (gTLD) alebo registrom domény najvyššej úrovne kódu krajiny (ccTLD). Registre sú spoločnosti najvyššej úrovne, ktoré musia delegovať predaj registrácií domén. Vždy, keď sa doménové meno predáva zákazníkovi, musí registrátor informovať register, aby si vyhradil doménu (a veľa z nich sa predáva každý deň, stačí sa pozrieť na zdroje štatistík používania internetu, ktoré sme vytvorili pre niektoré šialené čísla).

registrátori doménových mien

Mnoho hostiteľov je tiež predajcami registrátorov doménových mien, čo znamená, že sa môžete zaregistrovať na webhosting a získať doménové meno od tej istej spoločnosti, čo veľmi uľahčuje nastavenie vašich webových stránok..

Vytvorenie webovej stránky: Ukazovanie názvu vašej domény na kanadskú webhostingovú službu

Po zakúpení názvu domény a registrácii do balíka webhostingu (pravdepodobne ste už na serveri nainštalovali WordPress alebo iný CMS), ďalším krokom je nasmerovanie názvu domény na vášho hostiteľa a začatie vytvárania webových stránok.

Keby ste si zakúpili doménové meno aj webhosting od rovnakého poskytovateľa, urobili by to automaticky a mali by ste byť dobrí. HostPapa to môže urobiť napríklad za vás.

Ak ste si svoje doménové meno kúpili od samostatného registrátora doménových mien, napríklad Namecheap, budete sa musieť prihlásiť do svojho účtu a vyhľadať DNS alebo DNS servery. Názvové servery sú servery, ktoré vlastní váš webový hostiteľ a používajú sa na správu názvov domén priradených k zákazníkom webového hostiteľa.

aktualizácia menných serverov

Ako aktualizovať svoje menové servery:

 1. Vyhľadajte server názvov svojho webového hostiteľa (príklad: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Môžete ich požiadať o svojho hostiteľa, alebo ich niekedy nájdete na boku, keď sa prihlásite do svojho cPanel.
 2. Skopírujte menové servery
 3. Prihláste sa do svojho účtu registrátora a prejdite do nastavení DNS alebo Name Servers
 4. Vložte názvy serverov do polí menného servera a stlačte „update“ alebo „done“ (alebo „save“)
 5. Počkajte niekoľko hodín, skontrolujte webovú adresu svojej stránky a web by mal byť aktívny (ak ste nainštalovali redakčný systém, ako je WordPress).

A to je pre túto príručku, dúfam, že to pomohlo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector