Najlepší web hosting Austrália do roku 2020

Ako webová agentúra v Austrálii sme sa niekoľkokrát zaoberali poskytovateľmi webhostingu.


Za posledných 5 až 10 rokov sme kupovali veľa webhostingových účtov, čiastočne pre hosťovanie našich klientov (väčšina z nich sú austrálski) a čiastočne pre vlastnú potrebu & vedľajšie projekty (radi experimentujeme ��).

Prechádzali sme všetkými našimi účtami (30 a viac poskytovateľov), analyzovali sme, ktorí weboví hostitelia v Austrálii fungujú dobre (pomocou sledovania naživo) a ktoré nie (a prečo). Potom sme zostavili tento obrovský prehľad & porovnávacej stránky a zdieľajte to, čo sme našli!

Pre rýchlu orientáciu nájdete naše top 3 nižšie!

Web Hosting CompanyRatingCena / moDisk SpaceServers v alebo blízko AUFeaturesReviewsWebsite
Hostpapa 2,95 AUD (Exkluzívna zľava – nadol z 8,99 $) 100 GB
 • Cenovo dostupné
 • 100 GB voľného miesta na disku
 • Dobrá podpora
 • Servery v USA môžu potrebovať CDN na urýchlenie načítania
Recenzia HostPapa
siteground2 4,95 AUD (pokles zo 14,95 USD) 10 GB
 • Jednoduché použitie
 • Rýchle servery
 • Skvelá podpora 24/7!
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Náklady na obnovu sú dosť vysoké
Preskúmanie stránok
A2HostingLogo 3,92 USD (približne 5,22 AUD) neobmedzený
 • Neobmedzený diskový priestor
 • Skvelé s WordPress
Hodnotenie hostingu A2

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: center; }

Contents

Informácie o našich recenziách na webhosting

Pri písaní recenzií webhostingu používame veľa faktorov (bezpečnosť, podpora, jednoduché použitie, rýchlosť, kľúčové funkcie atď.), podpora a rýchlosť sú to 2 hlavné, ktoré zvažujeme pri kontrole webhostingovej služby pre Austráliu.

⚡ Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%? To znamená, že viac ako 1/10 Austrálčanov sa jednoducho odvráti za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta …

Preto je dôležité mať kvalitného webhostingu!

Rýchlosť servera

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Najlepšie web hosting Austrália 2020 – Recenzie

Tu sú 23 najlepších recenzií webhostingov pre Austráliu, podrobnosti o ich nákladoch, možnostiach podpory a miesto na disku:

1. HostPapa – najlepší celkový webhosting

hostpapa.com.au

Logo HostPapa

Cena: 2,95 AUD
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Pokiaľ ide o pomer nákladov k hodnote, je takmer nemožné poraziť HostPapa. Za pouhých 2,95 AUD / mesiac získate 100 GB miesta na disku SSD, bezplatné doménové meno a skvelú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

HostPapa tiež vie, ako správne spravovať serverové prostriedky, takže všetky účty majú dostatok energie na to, aby stránky bežali na maximálnom výkone!

Ponúkajú aj mnoho ďalších bezplatných služieb, napríklad bezplatnú migráciu zo starého hostiteľa, ak je to potrebné. Poskytujú dokonca 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste šťastní, je to celkom pôsobivé.

Funkcie hostiteľa

Takže ak hľadáte kvalitný hosting, ktorý je cenovo dostupný, títo chlapci prinášajú tovar! Okrem toho, že majú praktického tvorcu webových stránok, samozrejme podporujú aj všetky populárne CMS, ako sú WordPress, Joomla a ďalšie (400 a viac aplikácií s inštalačnými programami na jedno kliknutie).

Pochybnosti o tom, že boli uvedené na trh ako jeden z prvých zelených hostiteľov v okolí, neustále udržiavali krok a kompenzovali všetku spotrebu energie ekologickými ekologickými zdrojmi energie..

HostPapa ponúka zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, hosting VPS a hosting WordPress, ako aj služby webdizajnu, podporu G Suite a integráciu Office 365.. Môžu sa tiež postarať o registrácie doménových mien (a áno, ktoré zahŕňajú .au mená ako .com.au, .net.au, atď.).

HostPapa poskytuje služby zákazníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefonických hovorov, priamych rozhovorov a podporných lístkov. Rozpočtový hostitelia, ako sú títo, zvyčajne nemajú podporu, ale podpora spoločnosti HP prekvapivo reaguje a pomáha pri riešení problémov!

Pokiaľ ide o rýchlosť, dátové centrá HostPapa sú veľmi dobré. Môžu sa pochváliť 99,9% dostupnosti a dodávajú.

Nakoniec sú títo chlapci veľmi skúsení, cenovo dostupní a ponúkajú kvalitný hosting za skvelú cenu 2,95 AUD / mesiac (exkluzívna zľava na MangoMatter, zníženie z 8,99 $)!

Pros

 • Dostatok miesta na disku
 • Veľa zadarmo
 • Skvelá podpora 24/7
 • Poplatky v AUD
 • Dokáže sa postarať o vaše potreby .com.au
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • N / A

2. SiteGround – celkové umiestnenie na webe

www.siteground.com.au

Logo SiteGround

Cena: 4,95 AUD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

SiteGround je ďalším skvelým webhostingom, nielenže ich dátové centrá rýchlo horia (pre lokálne weby je to Singapurské centrum), ale majú dokonca aj vlastný interný systém ukladania do pamäte cache (SuperCacher), ktorý vašim webom obsluhuje čo najrýchlejšie..

Keďže zabezpečený hosting je absolútnou nevyhnutnosťou, veľmi sa nám páči ich interné nastavenie zabezpečenia, ktoré prehľadáva všetky hostované stránky a neustále sleduje prípadné problémy so zabezpečením. Majú tiež vyhradený bezpečnostný tím, ktorý denne sleduje nové zraniteľné miesta, a potom opravuje tieto problémy, aby všetko fungovalo hladko. Je to veľmi pôsobivé!

Podpora SiteGround

Majú 3 hostingové plány pre zdieľaný hosting, začínajúc od 4,95 $ / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)! ach, + majú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

SiteGround poskytuje množstvo možností pre zákaznícky servis vrátane databázy Knowledge Base, Tutoriálov, Live Chatu, telefónu a podpory vstupeniek. Podľa spoločnosti vám podpora telefónu a živého chatu pomôže získať okamžité odpovede, zatiaľ čo vstupenky by v priemere trvalo 10 minút, čo je celkom pôsobivé.

Pokiaľ ide o rýchlosť, SiteGround má čo ponúknuť. Poskytujú SSD pre rýchlejšie načítanie webových stránok v porovnaní s tradičnými diskami, ako aj ďalšie vylepšenia a vlastné nastavenia na optimalizáciu rýchlosti. Ako už bolo spomenuté, majú tiež prispôsobený modul na ukladanie do vyrovnávacej pamäte s názvom SuperCacher pre ešte vyššiu rýchlosť načítania. Dátové centrá spoločnosti sa nachádzajú v USA, Veľkej Británii, NL a SG, takže ich globálny dosah je veľmi dobrý. A samozrejme záruka 99,9% dostupnosti.

Pros

 • Veľká bezpečnosť
 • Viaceré dátové centrá po celom svete
 • Zadarmo CDN, SSL atď
 • Odporúča sa WordPress

Zápory

 • Obnovovacie ceny môžu byť dosť vysoké

3. Hosting A2 – to najlepšie pre austrálsky hosting predajcu

www.a2hosting.com

Logo hostingu A2

Cena: 3,92 USD
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

S podporou 24/7, super rýchlymi jednotkami SSD, neobmedzeným ukladaním & so sídlom v Singapure>Funkcie hostenia A2

Ponúkajú 3 zdieľané hostingové balíčky, ich najlacnejší plán začína iba 3,92 USD / mesiac (okolo AUD 5,22 USD / mesiac).

Poskytujú zákaznícky servis 24/7/365 prostredníctvom všetkých bežných kanálov, ako sú lístky na rozhovor, telefón a podpora. Recenzie sú celkom dobré a veci sa zvyčajne rýchlo vyriešia. Poskytujú tiež bezplatnú migráciu stránok, aby bol prechod na ich služby čo najhladší.

A2 Hosting je veľmi hrdý na svoje „servery Turbo“, ktoré poskytujú 20x rýchlosť v porovnaní s priemerným serverom. Robia to kombináciou vylepšenej alternatívy Apache, väčšieho množstva zdrojov na užívateľa a menšieho počtu používateľov na server. Majú tiež vlastné ukladanie do vyrovnávacej pamäte a samozrejme používajú SSD. Je to veľmi dobré nastavenie so spoľahlivou prevádzkou. Majú 4 dátové centrá na celom svete, ktoré poskytujú slušný globálny dosah porovnateľný so serverom SiteGround.

Pros

 • 4 globálne servery
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • Poplatky v USD

4. Hostinger – skvelý rozpočet webhostingu

hostinger.com

Cena: 0,99 USD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky

Hostinger v súčasnosti prežíva nejaký šialený rast, a to aj z dobrého dôvodu! Podarí sa im poskytnúť webhosting za veľmi prijateľné ceny pri zachovaní vysokej kvality.

To, čo sa nám páčilo, bol ich proces nastupovania pre nových používateľov, nastavenie bolo jedným z najhladších, ktorým sme prešli (a za tie roky sme prešli mnohými hostiteľmi). Pridajte k tomu skutočnosť, že majú servery po celom svete … vrátane Singapuru, čo je ideálne pre austrálske webové stránky.

A len v prípade, že nie ste spokojní s ich službami, ponúkajú dokonca 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Technológia Hostinger

Pokiaľ ide o plány hostenia, majú zvyčajný zdieľaný hosting (čo je potrebné pre väčšinu ľudí), hosting WordPress (rovnaký ako ich zdieľaný hosting, ale je tu len preto, aby zdôraznili, že vedia, ako efektívne hostiť weby WP), Cloud hosting , VPS a hosting e-mailov. Všetky ich plány prichádzajú s obvyklým rýchlym úložiskom SSD, 99,9% zárukou dostupnosti, bezplatným SSL atď.

Musíme spomenúť ich vlastný ovládací panel, ktorý je celkom pôsobivý. Zatiaľ čo väčšina hostiteľov používa cPanel ako ovládací panel na pridávanie a umiestňovanie webov (čo v tomto bode vyzerá trochu datovo), Hostinger si vytvoril vlastný. Vyzerá oveľa čistejšie ako cPanel a určite je to príjemná pridaná hodnota k ich službám.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, majú veľmi podrobnú vedomostnú základňu, doplnenú návodmi, ktoré vám pomôžu začať. Poskytujú tiež podporu živého chatu 24/7/365 v prípade, že ju potrebujete.

Ako už bolo spomenuté, majú servery po celom svete, takže aj keď váš cieľový trh nie je v Austrálii, na hosťovanie svojich stránok si môžete vybrať ľubovoľné z nasledujúcich miest: USA, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Litva, Singapur, Brazília alebo Indonézia.

Majú 3 spoločné plány hosťovania, pričom najlacnejšie sú iba 0,99 USD / mesiac (pokles zo 7,99 dolárov).

Pros

 • Jednoduché nastavenie
 • Skvelý výkon
 • Super cenovo dostupné
 • Rýchly server v Singapure + globálna sieť

Zápory

 • Zatiaľ nemáte žiadne registrácie doménového mena .com.au (nezáleží na tom, či už máte doménové meno)
 • Poplatky v USD

5. MediaFortress – Veľký austrálsky webhosting

mediafortress.com.au

Logo MediaFortress

Cena: AUD 7,70 USD
Miesto na disku: 1 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Začali sa v roku 2009, sú stále v 100% austrálskom vlastníctve a určite dobre poznajú toto odvetvie.

Aj keď sú určite na drahej strane a ich základný plán obsahuje iba 1 lokalitu a 1 GB úložného priestoru, ich výhodou je, že sú tiež agentúrou digitálneho marketingu, takže môžu nielen pomôcť s hostingom, ale aj s budovanie stránok a samotný marketing. V zásade je to komplexný obchod. Medzi ich služby patrí webdizajn, SEO, PPC, marketing sociálnych médií, e-mailový marketing atď.

Funkcie MediaFortress

Nemuseli sme využívať ich zákaznícke služby, ale ponúkajú pomoc prostredníctvom telefónu alebo prostredníctvom podporných lístkov. Keďže ide o menšiu hostingovú spoločnosť, podpora je zvyčajne osobnejšia a u ľudí, ktorí sa starajú o ich povesť.

Tiež žiadne sťažnosti na rýchlosť. Používajú dobre optimalizované miestne servery a zaručujú 99% dostupnosť, čo je skvelé pre vaše priemerné obchodné weby alebo osobné blogy.

Pros

 • Rýchlo občerstvenie
 • 100% Austrálčan
 • Kvalitné služby

Zápory

 • drahý

6. GreenGeeks – najlepší zelený webhosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks práve prechádza masívnym rastom. Výhodou je, že vracajú späť 300% energie, ktorú používajú, späť do siete, veľmi dobre. Ich služby a podpora sú veľmi pôsobivé, ale zatiaľ nemajú žiadne servery v blízkosti Austrálie (zatiaľ), dúfajme, že ich čoskoro vyriešia. Veľmi sa nám páči ich bezpečnostná technológia vytvorená na mieru, aby všetko fungovalo čisté a hladké. Aj keď majú tvorcu webových stránok, podporujú aj väčšinu veľkých CMS.

Greengeeks na palube

GreenGeeks ponúka zdieľaný webhosting (skvelý pre malé austrálske podniky a blogy), hosting pre predajcu, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Ak nie ste spokojní so svojimi službami, majú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

S podporou boli vždy dobré. Ponúkajú ho 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, chatu alebo lístkov na podporu. Ich podporný personál je veľmi dobre informovaný a dobre vyškolený.

Pokiaľ ide o rýchlosť, vedia, ako optimalizovať svoje servery, a ukazuje sa v rýchlosti, ktorú ponúkajú. Používajú kombináciu rýchlych SSD, PowerCacher a PHP7, aby sa skutočne pokúsili získať čo najviac šťavy zo svojich serverov s veľkou konzistenciou počas prevádzky. Docela pôsobivé!

Pros

 • Ekologický
 • Cenovo dostupné
 • Veľká podpora
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • Žiadne miestne servery

7. Panthur – veľký austrálsky webhosting

www.panthur.com.au

Logo Panthur

Cena: 5 AUD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Panthur je skúsený & vynikajúci austrálsky poskytovateľ webhostingu, ktorý pôvodne začal ako nekomerčná organizácia. Poskytujú superrýchly webhostingové služby a nepretržitú zákaznícku podporu (ktorá je tiež blesková). Sú to miestni hostitelia webových stránok so servermi v krajine, ale nemajú žiadny zámorský región, ak chcete zacieliť na iné krajiny.

Panthur má 3 hlavné plány, ktoré si môžete navyše prispôsobiť: hostenie Economy, Business a Stealth, pričom každá úroveň sa zvyšuje, pokiaľ ide o zdroje servera..

Ponúkajú tiež registrácie doménových mien a distribútorov hostujúcich web dizajnérov a agentúry. Nedávno ich kúpila spoločnosť Hostopia a keď bol prepínač trochu skalnatý, všetko vyzerá byť normálne … vrátane ich rýchlej podpory.

Funkcie Panthur

Ich najlacnejší plán začína na $ 5 / mesiac (aj keď odporúčame ísť s bronzovým obchodným plánom pre dokonalú rovnováhu medzi cenou a cenou).

Panthur poskytuje telefonickú podporu a lístky na podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zvyčajne reagujú veľmi rýchlo a väčšina problémov sa vyrieši rýchlo.

Pokiaľ ide o rýchlosť, aj keď nemajú vlastný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ako napríklad SiteGround … keďže ich dátové centrá sa nachádzajú v AU a v kombinácii s výkonom svojich serverov sú časy načítania veľmi dobré vo všetkých prípadoch, stačí si vybrať hostingový plán, ktorý sa hodí na vaše stránky (čo znamená, že by ste si pravdepodobne nemali zvoliť svoj ekonomický plán na hosťovanie veľkého fóra).

Pros

 • Lokálny webový hostiteľ
 • Skvelý výkon
 • Dobrá podpora
 • 3 dátové centrá v Austrálii

Zápory

 • Žiadne zahraničné servery
 • Na základnom pláne je iba 2 GB miesta na disku

8. WPHosting – austrálsky hostiteľ WordPress

wphosting.com.au

Logo WPHosting

Cena: 19 AUD
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Páčia sa nám títo chlapci. Ak prevádzkujete program WordPress a máte rozpočet (a váš cieľový trh je v Austrálii, pretože ich servery sú lokálne), zaistia, aby vaše stránky boli hodvábne hladké. Ako už bolo povedané, v ich základnom pláne neexistuje telefonická podpora a nevidel som ani žiadne bezplatné možnosti SSL.

Funkcie WPhostingu

Ponúkajú vysoko kvalitný austrálsky hosting pre WordPress vrátane prémiových funkcií, ako je ochrana DDOS, denné automatické zálohy a skenovanie škodlivého softvéru, aby všetko zostalo super bezpečné..

Poskytujú podporu prostredníctvom všetkých bežných kanálov, ako sú telefón, live chat a vstupenky na podporu. Keď hosťujú WP, ich podporný personál je odborníkom na WordPress!

Ich servery sú úplne optimalizované pre beh WordPress a ukazuje sa to. Doby načítania sú veľmi pôsobivé. Na optimalizáciu rýchlosti používajú SSD, PHP7, Gzip a MariaDB! Hostia tiež niektoré skutočne veľké značky, takže kvalita ich hostingových služieb je určite na mieste!

Ich najlacnejší plán je AUD $ 19 / mesiac a prichádza s 5 GB úložného priestoru SSD.

Pros

 • Hostovanie kráľov WordPress
 • Veľká podpora

Zápory

 • Pravdepodobne nebude fungovať, ak máte rozpočet …
 • Alebo nepoužívajte WordPress

9. Zásadný – austrálsky hostiteľ zelených webových stránok

www.crucial.com.au

Kľúčové logo

Cena: 19,90 AUD
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Od svojho založenia v roku 2003 sa Crucial rozrástol pomerne veľa, známy svojou jednoduchosťou. Avšak za 22,90 USD / mesiac sú k dispozícii oveľa lacnejšie možnosti, ktoré prichádzajú s viacerými funkciami.

Kľúčové vlastnosti

Ponúkajú tiež hosting WordPress, hosting pre predajcu a hosting VPS (ktorý má 5 príchutí a zahŕňa riešenia pre Windows a Linux). Ich servery sú v Austrálii a ponúkajú podporu 24x7x365, čo je vždy užitočné.

Kľúčové ponuky podpory 24x7x365 prostredníctvom telefonických a podporných lístkov. Recenzie sú vo všeobecnosti pozitívne.

S miestnymi austrálskymi servermi bežiacimi na diskoch SSD sú rýchlosti stabilné. Možno by však mali zmeniť svoju podporovanú verziu PHP na PHP7, namiesto toho, aby odkazovali na PHP 5.6+ ako na svoju najnovšiu a najväčšiu …

Pros

 • Skvelé na hosťovaní VPS
 • Jednoduchosť nie je zlá vec
 • Kvalitné služby

Zápory

 • Drahý zdieľaný hosting

10. HostingCloud

hostingcloud.com.au

Logo HostingCloud

Cena: AUD 2,50 USD
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: lístky

Nové deti v bloku, ako zbrusu nové. Sú to určite lacné a ponúkajú bezplatné SSL, ale rovnako ako väčšina austrálskych webových hostiteľov sú viazaní na AU, pokiaľ nepoužívate CDN (ktoré napríklad ponúka SiteGround a A2 Hosting zadarmo). Vyzerajú perfektne pre malé podniky, ktoré chcú zmáčať nohy.

Majú 2 plány, jeden s 5 GB miesta na disku a druhý s 10 GB. Obaja obsahujú skvelé funkcie, ako sú bezplatné migrácie cPanel, 7-dňové zálohovanie a ochrana siete DDoS. A všetky hostenia beží na maximálnej rýchlosti SSD.

Keďže sú rozpočtovým hostiteľom, ponúkajú podporu iba prostredníctvom lístkov, aj keď sú celkom pohotové, takže od nás spravidla palec hore.

Pokiaľ ide o rýchlosť, obvyklé austrálske servery bežiace na SSD. Webové stránky fungujú tak hladko, ako sa očakávalo, celkom dobre pre rozpočet hostiteľa imho.

Pros

 • lacný
 • Dobrá hodnota

Zápory

 • Možno bude potrebné lepšie možnosti podpory
 • Žiadne zahraničné servery

11. Digitálny Pacifik

www.digitalpacific.com.au

Logo Digital Pacific

Cena: AUD 6,90 USD
Miesto na disku: 1 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Digitálny Pacifik sa začal v roku 2000 a rýchlo sa stal jedným z najznámejších poskytovateľov webhostingu v Austrálii. Aj keď majú veľa možností, pokiaľ ide o možnosti hostenia, výkon bol v porovnaní s inými hostiteľmi trochu otázny, pokiaľ ide o ich spoločné plány hostenia..

Keď sme ich testovali, priamo sme ich porovnali s Panthurom (ktorí ponúkajú lacnejší plán) a nechali servery skutočne rozdrviť niekoľko ťažkých skriptov, na ktoré sme skutočne neboli ohromení. Ich podpora však bola veľmi pohotová (po tom, ako naše testy zlyhali na našich stránkach).

Tiež sa nám páči, ako sú šetrné k životnému prostrediu a spôsob, akým dávajú späť komunite zapojením sa do veľkých projektov a iných udalostí, ako je Movember..

Digital Pacific ponúka 24/7 telefonickú podporu a vstupenky na podporu prostredníctvom svojho klientskeho portálu. Zvyčajne sú veľmi pohotoví a dokážu efektívne vyriešiť všetky problémy.

Podobne ako väčšina ostatných austrálskych poskytovateľov webhostingu sa digitálny Pacifik zameriava na lokálne servery so SSD na ukladanie a funguje dobre pre vaše priemerné osobné a obchodné webové stránky..

Pros

 • skúsený
 • Veľa možností

Zápory

 • Trochu drahé
 • Výkon (môže sa však zlepšiť od nášho posledného testu)

12. Bluehost

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je teraz veľmi starý hostiteľ, považujeme ho za jedného z veteránov. Kedysi vládli kráľovstvu spolu s HostGatorom (mali ísť na hostiteľov, ak ste boli malými firmami), teraz ich kúpil EIG, masívna spoločnosť, ktorá nakupuje toľko webhostingov, koľko dokáže ( ako iPage a Fatcow, ktoré sú na tomto zozname).

Bluehost išiel v posledných rokoch rýchlo z kopca, čo spoločnosti určite ublížilo, v poslednej dobe našťastie zdokonaľujú svoje služby a podporu až do bodu, keď by sa mohli začať opäť pohybovať na našom zozname..

Pokiaľ ide o možnosti hostenia, ponúkajú zdieľaný hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a vyhradený hosting.

BlueHost vám poskytuje bázu poznatkov, videonávody, živý chat, predkladanie vstupeniek a telefonickú podporu. Sú k dispozícii 24/7. Recenzie týkajúce sa služieb podpory zákazníkov spoločnosti BlueHosts boli stále väčšinou negatívne. <- ale opäť na tom pracujú.

Výkon (vrátane rýchlosti) ich najlacnejšieho plánu zdieľaného hostenia nie je zverejnený. Uvádza iba, že uvedený plán má „štandardný“ výkon. Podľa zástupcu technickej podpory znamená štandardný výkon, že dostanete 25 GB pamäte RAM a váš web sa načíta do 2 až 3 sekúnd.

Na základe prieskumu ich vedomostnej základne môžete mať viac CPU, pamäte a zdrojov za 25,99 USD mesačne. Ich balík Pro je však označený ako „Vysoký výkon“, v ktorom má o 80% menej účtov na server, čo mu umožňuje využívať viac prostriedkov na účet. S týmto balíkom prichádza zvýšená rýchlosť a výkon vďaka menšiemu počtu používateľov. Dátové centrá sa nachádzajú v Utahu v USA, čo znamená, že na získanie slušných časov načítania austrálskych webových stránok budete potrebovať CDN ako Cloudflare..

Pros

 • SSL zadarmo
 • Dostatok miesta na disku
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Americké servery
 • Skalnatá povesť

13. Oblačnosť

www.cloudways.com

Logo spoločnosti Cloudways

Cena: 10 USD
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Cloudways je iná šelma, používa surové servery iných spoločností a umožňuje vám na týchto serveroch nasadiť, spravovať a monitorovať vysoko výkonné aplikácie a webové stránky, čím odstrihne obvyklého sprostredkovateľa webhostingu. Ak ste dokonca trochu technický, môže vám to ušetriť veľa peňazí.

Spolupracujú s rozsiahlymi poskytovateľmi cloudových služieb, ako sú Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS a ďalšie. Skutočným prínosom je škálovateľnosť ponúk v oblasti cloudového hosťovania. Funguje to skvele pre aplikácie náročné na zdroje a austrálske webové stránky … ako sú veľké fóra alebo weby elektronického obchodu.

Cloudways vám poskytuje rôzne možnosti podpory vrátane databázy Knowledge Base, predloženia vstupeniek, live chatu, stránky o stave platformy a online vyplňovacích formulárov. Prostredníctvom vyplňovacích formulárov môžete požiadať o telefonický hovor, informovať sa o predaji a stať sa partnerom.

Ich recenzie sú vynikajúce. Väčšina hodnotení uviedla, že ich systém podpory zákazníkov bol veľmi rýchly a rýchly. Zástupcovia vedia, čo majú robiť, aby sa vyriešili jednoduché aj komplikované problémy. Celkovo boli zákazníci spokojní so službami podpory zákazníkov.

S ich najlacnejším plánom sa poskytuje 1 GB pamäte (RAM). Servery sú založené na polovodičových jednotkách pre vyššie rýchlosti nakladania v porovnaní s tradičnými mechanickými jednotkami. Servery sú tiež pripravené na PHP 7. PHP 7 je v súčasnosti výber webových vývojárov, ktorí poskytujú vynikajúci a rýchlejší výkon webových stránok a aplikácií v porovnaní s PHP 5.6. CloudwaysCDN tiež umožňuje rýchlejšie načítanie webových stránok po celom svete, pretože údaje uložené vo vyrovnávacej pamäti na viacerých miestach po celom svete.

Majú optimalizované zásobníky s pokročilou vyrovnávacou pamäťou ako Memcached, Varnish a Redis pre rýchle reakcie. Vysoká rýchlosť hosťovania pre WordPress a Magento je tiež k dispozícii, pretože obsahuje vyrovnávaciu pamäť Breeze a vyrovnávaciu pamäť celej stránky. V súčasnosti majú tiež po celom svete 60 dátových centier, z ktorých si môžete vybrať.

Pros

 • Vysoko výkonný hosting
 • Veľmi škálovateľné

Zápory

 • Ťažšie zvládnuť

14. Inmotion Hosting

www.inmotionhosting.com

Logo hostenia InMotion

Cena: 6,39 USD
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

InMotion Hosting je tu ďalší veterán, ale zameriava sa hlavne na obchodné hostenie a riešenia, a teda na vyššie náklady. A opäť, žiadne miestne servery. Podpora je však celkom dobrá, rovnako ako ostatné balíčky … takže ak sa zameriavate na USA, určite by ste mali zvážiť.

Pokiaľ ide o možnosti hostenia, InMotion ponúka zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS hosting, dedikované servery a špecializovaný hosting WordPress. Ponúkajú tiež služby webdizajnu, ak nenájdete nikoho na miestnej úrovni (čo by bolo čudné, pretože weboví dizajnéri sú dnes všade).

Okrem obvyklej telefonickej podpory, vedomostnej základne a podporných lístkov majú aj účet Skype, ktorý môžete kontaktovať. Všeobecne sú recenzie používateľov pozitívne a podpora pri riešení problémov reaguje a je účinná.

Vďaka kombináciám ich konfigurácií serverov podnikovej triedy a podpory PHP7 je rýchlosť a výkon veľmi rýchle. Ponúkajú tiež špecializovaný hosting WordPress pre ešte lepší výkon pre webové stránky WP.

Pros

 • Kvalitné služby
 • Dobrá reputácia

Zápory

 • Servery v USA
 • drahý

15. GreenGeeks

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 3,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks práve prechádza masívnym rastom. Výhodou je, že vracajú späť 300% energie, ktorú používajú, späť do siete, veľmi dobre.

Ich služby a podpora sú veľmi pôsobivé, ale zatiaľ nemajú žiadne servery v blízkosti Austrálie (zatiaľ), dúfajme, že ich čoskoro vyriešia. Veľmi sa nám páči ich bezpečnostná technológia vytvorená na mieru, aby všetko fungovalo čisté a hladké.

GreenGeeks ponúka zdieľaný webhosting, reseller hosting, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Ak nie ste spokojní so svojimi službami, majú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros:

 • Ekologický
 • Cenovo dostupné
 • Veľká podpora

Zápory:

 • Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne servery v okolí Austrálie

16. Hostiteľ Geek

www.hostgeek.com.au

Logo hostiteľa Geek

Cena: $ 4,58
Miesto na disku: 400 MB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Rovnako ako Media Fortress a Netregistry, Host Geek ponúka služby digitálneho marketingu popri svojich hostingových službách, čo zákazníkom poskytuje celý balík, pokiaľ ide o ich potreby online marketingu..

Sú cenovo dostupnejšie ako väčšina na zozname, ale ich základný plán je dodávaný iba so 400 MB miesta na disku, ktoré ľudia vyrastú veľmi rýchlo. Majú dátové centrum v Austrálii a Singapure, čo im poskytuje o niečo väčší dosah ako konkurencia.

Pokiaľ ide o hostingové plány, majú balíčky pre zdieľaný hosting, ďalší hosting, VPS, dedikované servery a špecializovanejšie hostingové plány pre WordPress, Joomla a Magento. Špecializované plány sú drahšie, ale optimalizované pre každý CMS.

Pros:

 • Rýchlo občerstvenie
 • Cenovo dostupné
 • Veľa možností
 • 100% austrálsky štát

Zápory:

 • 400 MB nie je veľa miesta na disku

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

Logo WebHostingHub

Cena: 4,99 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Aj keď ponúkajú neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, zjavne je ich základný plán v porovnaní so všetkými ostatnými plánmi polovičný. Sú tiež hostiteľmi v USA so servermi v USA, čo znamená, že ak sa zacieľujete na Aussie trh, načítajú sa stránky pomerne pomaly..

Ponúkajú napríklad bezplatné SSL, bezplatnú migráciu webových stránok a bezplatné doménové meno, ako aj služby webdizajnu, ak ich potrebujete. Celkovo však recenzie používateľov nie sú fantastické, takže možno najlepšie hľadať lepšie možnosti.

Pros:

 • Neobmedzené miesto na disku
 • SSL zadarmo, migrácia webových stránok
 • Pridané služby webdizajnu

Zápory:

 • Americké servery
 • Trochu na drahej strane

18. Miesto5

 www.site5.com

Site5

Cena: 6,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Live chat

Site5 ponúka slušnú službu, ale pri pohľade na cenu je návrh hodnoty v skutočnosti tam, pretože tam sú lepší hostitelia, ktorí sú cenovo dostupnejší. Ich hlavný server je tiež v USA, takže by nebolo skvelé pre austrálske weby.

Ponúkajú zdieľaný hosting, predajca hosting a plne spravované VPS. Každý plán prichádza s bezplatnou migráciou webových stránok a slušným systémom zálohovania pre prípad, že sa niečo pokazí.

Pros:

 • Kvalitné služby
 • jednoduchosť

Zápory:

 • Trochu príliš drahé
 • Servery v USA

19. 1&1

www.1and1.com

Logo 1 a 1

Cena: 4,99 USD (USD)
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Vstupenky

Títo chlapci sú v Európe veľmi populárni, ale v Austrálii nemajú dátové centrá, takže to nie je také zaujímavé, ak nezacielujete na zahraničné publikum..

Ponúkajú tiež veľa doplnkových služieb okrem iba hosťovania. Od e-mailových riešení až po online marketingové služby a registráciu doménových mien sú v Európe jediným kontaktným miestom pre všetky súvisiace webové stránky.

Ich najzákladnejší plán je dodávaný so 100 GB voľného miesta na disku, SSL a bezplatné doménové meno (minimálne pre prvý rok).

Pros:

 • Rýchlo občerstvenie
 • Dostatok miesta na disku

Zápory:

 • Žiadne servery v blízkosti Austrálie

20. StableHost

www.stablehost.com

Logo StableHost

Cena: 3,50 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Vstupenky

Stablehost začal dosť malý, testovali sme ich na niekoľkých serveroch a nikdy sme nemali žiadne problémy, len slušný hostiteľ všade okolo s konkurenčnými hostingovými balíčkami. Ale ich dátové centrum je opäť v USA … takže to pre nás nie je také zaujímavé.

Ako už bolo povedané, sme ohromení ich technológiou združeného hostingu kombinovanou s ich prispôsobenými verziami PHP, MySQL a Litespeed, výkon je vynikajúci!

StableHost ponúka zdieľaný hosting, maloobchodný predajca, VPS a podnikový hosting pre stránky s vysokou návštevnosťou.

Pros:

 • Elegantný klastrovaný hosting
 • Kvalitné služby
 • Veľká hodnota

Zápory:

 • Servery v USA

21. WestHost

www.westhost.com

Logo WestHost

Cena: $ 1 (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Začali sme s Westhostom pred niekoľkými rokmi, vtedy boli pekne dobrí a dokonca ich povýšil známy predajca a tvorca doplnkov WordPress. Odvtedy sa však výkon znížil, začalo sa objavovať čoraz viac zlých recenzií … nie celkom istých, kde sa momentálne nachádzajú. Ale v súčasnosti, hoci sú super lacné, pravdepodobne by sme ich neodporučili.

WestHost ponúka zdieľaný hosting, VPS, dedikované servery a hosting WordPress.

Pros:

 • lacný
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory:

 • Skalnatá povesť
 • Servery v USA

22. FatCow

www.fatcow.com

Logo FatCow

Cena: 4,08 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

FatCow je starší ako rok 1998 a vtedy boli pravdepodobne celkom dobré. Ale v roku 2004 ich EIG kúpil a chlapec išiel z kopca. Podpora je dosť zlá, ale najväčším problémom je rýchlosť, je to celkom hrozné.

Stačí kliknúť na niekoľko zákazníckych recenzií a je takmer zábavné, ako sa s nimi ľudia naštvali.

Pros:

 • Žiadny nápad

Zápory:

 • Celková kvalita služieb
 • Servery v USA

23. iPage

www.ipage.com

logo iPage

Cena: 1,50 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Ďalší hostiteľ vlastnený EIG, skoro rovnaký príbeh ako FatCow, aj keď ich rýchlosť je o niečo rýchlejšia. Aplikácia iPage je známa veľmi drahými poplatkami za obnovenie, drahými názvami domén, neexistuje žiadny cPanel atď.

Majú tiež iba dátové centrá v USA … takže jo, nestoja za to.

Pros:

 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory:

 • Celková kvalita služieb
 • Servery v USA
 • Drahé poplatky za obnovu

Prečo kontrolujeme hostiteľov webových stránok pre Austráliu

Vybratie správnej webhostingovej služby môže skutočne znamenať rozdiel medzi prosperujúcim austrálskym podnikom alebo neúspešným podnikom. Napríklad, ak naše stránky klesnú o 2 dni, bude to v priemere asi 4 až 8 tisíc osôb <- áno, vypočítali sme to). Aby sme tomu skutočne zabránili, objasnili sme si niektoré terminológie hostingu a požadované špecifikácie nižšie (vedľajšia poznámka: Každá epická lacná webhostingová spoločnosť v našich top 10 podporuje WordPress a všetky ďalšie hlavné CMS, v prípade, že by ste boli premýšľal).

Takže v prípade, že sa chystáte na manuálnu trasu vo výskume najlepších austrálskych poskytovateľov hostingu a chcete si vytvoriť svoj vlastný webhostingový prehľad, sú to špecifikácie, na ktoré treba pri výbere hostiteľa pamätať.!

ps: Pridali sme aj našu osobnú top 5 na nasledujúce porovnania:

 • webhosting pre NZ
 • hostiť Írsko
 • UK web hosting
 • Kanadský hosting
 • web hosting Singapur
 • celkovo najlepší webhosting
 • web hosting India
 • web hostí Malajziu
 • Hospedagem de sites Brasil
 • web hostí Pakistan

Obsah

Ako nájsť poskytovateľa webhostingu

 • Terminológia: Hosting domén vs Web Hosting vs Registrácia domén
 • Typy webhostingu
 • Umiestnenie servera
 • uptime
 • Miesto na disku
 • Šírka pásma a prenos dát
 • rýchlosť
 • Možnosti podpory
 • Funkcie e-mailu
 • SSL certifikáty

Výskum austrálskeho webhostingu

Ako nájsť webhostingovú službu pre Austráliu?

Terminológia webhostingu: hosting domén vs web hosting vs registrácia domén

Predtým, ako sa dostaneme k nemravným rozhodnutiam, ako si vybrať najlepšieho austrálskeho poskytovateľa webhostingu v okolí, odpovedzme na jednu z najbežnejších otázok týkajúcich sa terminológie hostingu. Aký je presne rozdiel medzi hostingom domény, webhostingom a registráciou domény?

Registrácia názvu domény

Začnime registráciou domény. Vzťahuje sa to na nákup alebo registráciu doménového mena (yourcompany.com.au), ktoré je možné vykonať prostredníctvom registrátora. Väčšina webových hostiteľov ponúka túto službu, čo znamená, že si môžete kúpiť svoje doménové meno a hostiť svoje stránky u rovnakého poskytovateľa, čo je ideálna situácia, keď je podpora centralizovaná. Ak chcete kúpiť iba doménové mená a nie webhosting, je najlepšie ísť cez bežného registrátora, napríklad NameCheap. Registrátori majú oprávnenie delegovať predaj názvov domén a prideľovať ich pre adresy IP (boli by ste prekvapení, koľko domén sa ročne zaregistruje. Len si pozrite na našej stránke so štatistickými údajmi o používaní internetu nejaké číselné údaje).

Vysvetlenie webhostingu

aktualizácia menných serverovĎalej, webhosting. Vzťahuje sa to na online priestor, v ktorom hostíte súbory tvoriace váš web, a preto ste na tejto stránke, aby ste pre svoj web našli skvelého webhostingu. Po zaregistrovaní názvu vašej domény nasmerujete toto meno na váš hostingový priestor, aby sa stránka zobrazila v prehliadačoch. Zvyčajne spájate svoje doménové meno a poskytovateľa webhostingu aktualizáciou názvových domén domén. Nameservers sú v podstate servery vlastnené webovými hostiteľmi, konkrétne na správu doménových mien spojených s ich zákazníkmi. Bežný formát je niečo ako ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Na pripojenie týchto dvoch serverov stačí vložiť nameservery hostiteľov do polí nameserverov v nastaveniach vašej domény na registrátora. Ale opäť, ak si zakúpite svoje doménové meno v rovnakom čase, ako si zakúpite webový hostingový balíček, u toho istého poskytovateľa, urobia to za vás. Potom stačí len nainštalovať svoj obľúbený redakčný systém a voila, váš web je aktívny. Dokonca sme napísali rozsiahlu príručku o tom, ako zostaviť webovú stránku od nuly.

Hosting domén

Nakoniec hosting domény. Toto v skutočnosti nie je vec, hosťovanie domén je kombináciou registrácie domény a hostenia webových stránok. Pravdepodobne ich používajú ľudia, ktorí skutočne hľadajú webhosting, ale nepoznajú správnu terminológiu, takže hľadajú „doménu hosťujúcu Austráliu“..

Dobre, teraz, keď je to jasné, začnime!

Aké sú typy webhostingu?

Existujú 4 hlavné typy hostingu: Lacný zdieľaný hosting, VPS hosting, vyhradený hosting, & Reseller Hosting. Pre väčšinu z tých, ktorí si to prečítajú (vrátane tých, ktorí hľadajú firemný webhosting), budete chcieť zvoliť lacný typ webhostingu (zdieľaný hosting), pretože je ideálny pre malé a stredné podniky..

Je to iný príbeh, ak sa pokúšate predávať tisíce produktov online, alebo ak máte prosperujúce fórum, v takom prípade je lepšia voľba vyhradený hosting alebo VPS..

Predtým, ako budeme pokračovať a porovnávame tieto typy hostenia pomocou webhostingu, je tu jedna vec, ktorej by ste mali skutočne porozumieť vo svete hostenia: 99,9% času získate, za čo platíte.

Zdieľaný hosting

Ak sa zameriavate na to, čo hľadáte lacné webhostingové služby, to je to, za čím si prišiel. Aj keď existujú spoločnosti, ktoré ponúkajú bezplatné balíčky webhostingu, zvyčajne netrvajú dlho kvôli príliš veľkým obmedzeniam. Čo znamená zdieľaný hosting, znamená to, že vaše webové stránky budú hostené na serveri s partiou ďalších webových stránok. Koľko ďalších webových stránok? Závisí to od poskytovateľa hostingu. Niektoré spoločnosti umiestnili až 100 webových stránok na jeden fyzický server, zatiaľ čo iné hostia 20 webových stránok alebo menej. Pre ľudí, ktorí hľadajú konkrétne malé a stredné podniky obchodný web hosting pre Austráliu, zdieľaný hosting je pre vás pravdepodobne najvýhodnejším typom webhostingu. Zdieľaný hosting sa dá dokonca použiť na hosťovanie stránok elektronického obchodu (v závislosti od veľkosti webu). Každopádne si položme výhody a nevýhody zdieľaného hostingu.

Pros:

 • Relatívne lacné s webhostingovými nákladmi, ktoré začínajú už od 3,95 dolárov / mesiac
 • Všetko funguje po vybalení z krabice
 • Na to, aby bol váš web v prevádzke, nepotrebujete technické znalosti
 • Z jednoduchého cPanelu môžete robiť takmer všetko
 • Zvyčajne sa dodáva s inštalačnými skriptmi na jedno kliknutie pre WordPress & ďalšie hlavné redakčné systémy ako Joomla, Drupal atď.
 • Väčšina hostiteľov má plány na hosting Linuxu & Windows hosting (a najbežnejšie jazyky ako PHP, Java a ďalšie)

Zápory:

 • Ak je server preťažený príliš veľkým počtom webových stránok, vaše webové stránky sa môžu načítavať pomaly.
 • Ste otvorení bezpečnostným hrozbám, aj keď nerobíte nič zlé.
 • Niekto z vašich susedov môže mať viac zdrojov a výsledkom bude nižšia výkonnosť webových stránok.

Upozorňujeme, že nie všetky zdieľané plány hostenia sú rovnaké. Existujú plány, ktoré poskytujú výkon podobný VPS (napríklad poskytovatelia hostenia WordPress spravovaní väčšinou v USA). Tieto hostingové plány poznáte podľa ich ceny (pomerne drahé) – je to pekná rovnováha medzi lacným webhostingom a superprémiovým obchodným webhostingom. Zdieľaný hosting je vhodný pre blogy a malé webové stránky, ktoré nie sú náročné na zdroje.

Ak skombinujete slušného zdieľaného hostiteľa s ukladaním do vyrovnávacej pamäte a CDN, získate neuveriteľné výsledky. Nižšie uvádzame snímku doby načítania jedného z našich vedľajších projektov, ktorá bola odoslaná z Melbourne (áno, načítanie stránky za menej ako sekundu!).

test rýchlosti webových stránok

Cpanel – rýchle vysvetlenie

Stručné slovo o Cpanel, najpoužívanejšom ovládacom paneli v hostiteľskom priemysle (to platí pre väčšinu typov hostenia). Ak to nepoznáte, nebojte sa, Cpanel je veľmi jednoduchý na používanie a zvyčajne sa dodáva s inštalátormi na jedno kliknutie pre WordPress, Joomla, & mnoho ďalších systémov. V skutočnosti, ak zistíte, že určitý webový hostiteľ so sídlom v Austrálii má Cpanel pod uvedenými funkciami, je to plus! Austrálski hostitelia, ktorí používajú svoje vlastné proprietárne ovládacie panely, môžu mať určité problémy (osobné skúsenosti).

Hosting VPS

VPS je skratka pre Virtual Private Server. VPS hosting je špeciálny typ hostingovej služby, kde poskytovatelia hostingu vytvárajú na jednom fyzickom serveri niekoľko virtuálnych serverov. Ak ste už niekedy hrali s virtuálnymi počítačmi, už viete, o čom hovorím. Aj keď to môže vyzerať dobre známe, je to veľmi odlišné od zdieľaného hostingu. Spoločnosti zvyčajne ponúkajú 2 typy hostingu VPS:

 • Samostatne spravovaná VPS, máte kontrolu nad všetkými aspektmi servera, vrátane technických vecí.
 • Spravovaná spoločnosť VPS, hostiteľská spoločnosť sa zaoberá väčšinou technických vecí, pričom sa zameriavate predovšetkým na svoje podnikanie. Táto možnosť je drahšia.

Náklady na webový hosting pre služby VPS sa pohybujú od 30 do 100 dolárov + mesačne a zvyčajne sa tiež používajú na hosťovanie herných serverov (takže sú vhodné na hosťovanie Minecraft). Rozložme výhody a nevýhody.

Pros:

 • Na virtuálnom serveri získate vlastný procesor, RAM a úložisko
 • Výrazne lepší výkon
 • Plná kontrola a root prístup

Zápory:

 • Oveľa drahšie ako dostupnejší zdieľaný hosting.
 • Na údržbu servera musíte mať technické znalosti
 • Ak nie, možno budete musieť najať správcu systému

Dedikovaný hosting

Dedikovaný server hosting je najúčinnejšou možnosťou zo všetkých. Namiesto toho, aby ste museli zdieľať zdroje s inými ľuďmi – čo je v podstate prípad oboch horných 2 typov hostenia, získate plne funkčný fyzický server úplne sám. To je také dobré, ako to prináša výkon servera. Nevýhodou však je, že dedikovaný hosting je šialene drahý. Preto je tento typ hostingu určený predovšetkým pre veľké spoločnosti, ktoré majú webové stránky a webové aplikácie náročné na zdroje. Ceny sa zvyčajne začínajú na 100-200 dolárov mesačne.

Reseller Hosting

Austrálsky predajca hostingov zvyčajne používajú iba webové agentúry alebo individuálni weboví dizajnéri, ktorí chcú začať hosťovať svojich vlastných klientov. Tieto plány vám umožňujú vytvárať rôzne účty pre jedného klienta a spravovať ich všetky z jediného dashboardu (najlepšie WHM v kombinácii s Cpanel), nastavenie šírky pásma & priestorové obmedzenia, obmedzenia domén doplnkov a ešte oveľa viac. Plány predajcov sú určite drahšie ako vaše bežné balíčky hostingu, pretože umožňujú hosťovať viac webových stránok, z ktorých každý má svoj vlastný Cpanel.

Webhostingové servery v Austrálii

Umiestnenia servera webového hostiteľa: V Austrálii alebo mimo nej?

Ak máte sídlo v Austrálii, mali by ste hľadať web hostiteľa, ktorý je v Austrálii alebo v jej blízkosti, je to také jednoduché. Prečo? Pretože napríklad ak hostíte svoje webové stránky na serveri v USA, pravdepodobne sa stretnete so zábavnými problémami, ako je oneskorenie, pomalší čas načítania, oneskorenia atď. Poloha servera je dôležitá, ale nemusíte sa obávať o úroveň špecifickú pre mesto. , takže nezáleží na tom, či hľadáte najlepších webových hostiteľov v Brisbane, Sydney (napríklad Digital Pacific) alebo v Melbourne … napriek tomu si ani nevšimnete rýchlostný rozdiel.

Použitie CDN: Going Global

To, že vaše stránky sú hostené na konkrétnom serveri na konkrétnom mieste, ešte neznamená, že v každej krajine nemôžete získať rýchle časy načítania po celom svete. S pomocou CDN môžete svoje stránky obsluhovať všade s minimálnym oneskorením.

CDNSieť CDN alebo sieť na doručovanie obsahu je geograficky distribuovaná sieť serverov, ktorá pomocou umiestnenia návštevníkov webu slúži na doručenie verzie obsahu vašej stránky v pamäti z jej najbližšieho uzla alebo servera. To nielenže pomáha s časom načítania, ale môže blokovať aj spammerov, zvýšiť bezpečnosť a chrániť vás pred možnými útokmi DDOS. Jedným z najobľúbenejších CDN je CloudFlare, majú v skutočnosti bezplatný plán a veľa webových hostiteľov sa s nimi celkom hladko integruje..

Prevádzková doba servera

Potrebujete vedieť, či sa môžete spoľahnúť na austrálsku hostingovú spoločnosť, ktorá vám poskytne stabilné servery a maximalizovanú dobu prevádzkyschopnosti servera. Na našej stránke stavu webhostingu sme začali sledovať celkovú dostupnosť a čas odozvy hlavných hostingových služieb. Väčšina poskytovateľov webhostingu vám zaručí 99,9% dostupnosť. Bohužiaľ to však nie je vždy tak, robí skvelú prácu pri udržiavaní maximálnej dostupnosti. Potrebujete spoľahlivého poskytovateľa webhostingu.

Miesto na disku

Veľkosť úložiska znamená, koľko súborov môžete nahrať na server. Pre blogy a malé austrálske webové stránky nepotrebujete viac ako pár GB, čo ponúka väčšina lacných spoločností poskytujúcich webhosting. Ak však chcete hostiť väčší web, mali by ste získať plán hostenia s väčšou úložnou kapacitou. Určite zvýhodnite spoločnosti, ktoré používajú jednotky SSD na ukladanie údajov namiesto bežných pevných diskov. Úložisko SSD má až x10 lepšiu rýchlosť čítania a zápisu.

Šírka pásma a prenos dát

Mnoho služieb hostenia webových stránok propaguje tieto dve veci ako jednu. Ale sú úplne odlišné. Šírka pásma je rýchlosť, s akou je možné prenášať dáta. Na druhej strane prenos údajov predstavuje prenos údajov, ktorý generuje váš web – zvyčajne sa meria a obmedzuje mesačne. Prenos údajov závisí od toho, koľko máte návštevníkov a aké veľké sú vaše súbory. Nezabudnite teda skontrolovať, aký je limit pre plán hostenia, ktorý chcete zvoliť. Niektorí austrálski hostitelia majú neobmedzenú šírku pásma a prenos dát.

Rýchlosť a čas odozvy

Rýchlosť serveraAj keď sa toto môže zdať ľahké, v skutočnosti je viacvrstvové. Väčšina ľudí si myslí, že získanie najrýchlejšej webhostingovej služby je kombináciou výkonu servera + austrálskeho umiestnenia, čo znamená, že pokiaľ server beží hladko a umiestnenie dátového centra je v Austrálii (ako je uvedené vyššie), malo by byť poriadku. To však rozhodne nie je tento prípad.

V skutočnosti existuje viac webových hostiteľov so servermi v Singapure alebo v zámorí, ktorí prekonávajú hostiteľov so servermi v AU (napríklad Hostinger). Pravda je, že najlepší hostitelia zvyčajne používajú systémy a skripty vytvorené na mieru, aby vytlačili čo najviac výkonu zo svojich dátových centier. Ak to skombinujete s vynikajúcim hardvérom a funkciami, ako je ukladanie do pamäte cache na strane servera, podpora PHP7, integrácia LiteSpeed, vytrhne z austrálskej webhostingovej konkurencie. Správna konfigurácia servera môže skutočne zmeniť, pokiaľ ide o časy načítania a rýchlosť, stačí skontrolovať rozdiely v porovnávaní SiteGround vs HostGator (a nezabudnite, že rýchlosť stránok je teraz podľa Google hodnotiacim faktorom, takže je dôležité aj pre SEO).

Pomocou nástroja ping spoločnosti Keycdn kontrolujeme časy odozvy pre našich poskytovateľov hostenia webových stránok.

(späť do porovnávacej tabuľky)

Zákaznícka podpora

Ak hľadáte konkrétne najlepší webhosting, chcete sa ubezpečiť, že jeho tím podpory je spoľahlivý. Najprv sa pozrieme na počet možností podpory a ich časy odozvy. Môže ísť o telefonickú podporu, live chat, vstupenky na podporu, podrobnú databázu poznatkov a dokonca aj videonávody.

Zistili sme, že podporné lístky sú stále najúčinnejším spôsobom, ako vyriešiť väčšinu problémov, sú tiež najľahšie škálovateľné pre web hostiteľa (čo je kritické, keď celý server klesne a dostanú obrovské množstvo sťažností).

Potom musíme zvážiť, či hostiteľ outsourcinguje svoju podporu, alebo či je interný, obe možnosti majú svoje výhody a nevýhody, pričom externá podpora je lepšia pre škálovateľnosť a konzistentnosť, ale interná podpora je zvyčajne rýchlejšia na loptu a viac informovaný.

Funkcie e-mailu

Ak chcete kompletný hostingový balík od jedného poskytovateľa, musíte skontrolovať e-mailové funkcie (zvyčajne dôležitejšie pre ľudí, ktorí hľadajú obchodné webhostingy, pretože pravdepodobne potrebujú viac e-mailových adries). Nie všetky služby webhostingu, ktoré vám umožňujú vytvárať e-mailové účty pre vaše domény. Ak áno, skontrolujte, či poskytujú rozhranie pre webmail, prípadne ponúkajú neobmedzené e-maily (zvyčajne nie, ale nikdy neviete) a integráciu s externými službami. Dajte si pozor aj na obmedzenia. Niektorí poskytovatelia vám umožňujú vytvárať až 100 e-mailových adries alebo odosielať 200 e-mailov za hodinu.

Zálohy webhostingu

Zálohy sú veľmi dôležité, ale pre väčšinu ľudí sú nanešťastie na zozname priorít. Budete musieť pravidelne zálohovať svoje webové stránky, databázy a e-mailové súbory (ideálne s dennými zálohami). Skontrolujte, či spoločnosť ponúka zálohy a ako často zálohujú vaše súbory. Zistite tiež, ako môžete obnoviť súbory, ak sa niečo pokazí. Niektoré spoločnosti účtujú poplatok za obnovenie zálohy, zatiaľ čo iné poskytujú službu zadarmo.

Počet domén addon / databáz

Je to dôležité, ak plánujete hosťovať viac ako jednu webovú stránku s vašim hostiteľským plánom. Lacnejšie hostingové plány sú často obmedzené iba na jednu webovú stránku.

Ak však vidíte super lacné plány s neobmedzeným počtom domén, vedzte, že celkový výkon s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde rýchlo z kopca, čím viac domén pridáte. Dôvodom je skutočnosť, že prostriedky servera sa nebudú škálovať podľa počtu domén, ktoré používate, čo má za následok skutočne slabý výkon na všetkých vašich stránkach..

SSL certifikáty

Zabezpečenie vašej stránky pomocou certifikátu SSL sa rýchlo stáva skôr požiadavkou než možnosťou, takže nielen webové stránky elektronického obchodu potrebujú jeden, ale aj všetky ostatné stránky. Google dokonca označí stránky, ktoré nie sú https, ako nezabezpečené, čo ovplyvní vaše miery konverzie. SSL (Secure Sockets Layer) je v podstate technológia na vytvorenie šifrovaného spojenia medzi serverom (webhosting) a klientom (prehliadač). SSL umožňuje bezpečný prenos osobných informácií, ako sú čísla kreditných kariet a prihlasovacie údaje.

SSL certifikát Austrália

Pri skúmaní potenciálnych webových hostiteľov sa uistite, či ponúkajú bezplatné certifikáty SSL (najlepšie s možnosťou jednoduchej inštalácie jedným kliknutím, ako to robí program SiteGround). Ak tak neurobia, stále môžete získať bezplatný certifikát od Poďme šifrovať a požiadajte svojho hostiteľa, aby vám ho nainštaloval. Ako už bolo povedané, najlepší web hostiaci Austráliu by to mal v predvolenom nastavení ponúkať bezplatne.

Globálna sieť serverov

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie pre austrálske webhostingové spoločnosti, ktoré nájdete, takže máte jednoduchý prehľad.

OR

často kladené otázky

Aký je najlepší webhosting pre malé podniky?

Podľa nášho názoru je najlepším webovým hostiteľom pre malé podniky Hostinger. Ak sa pozriete na kvalitu svojich služieb, je to úprimne najlepšia hostiteľská služba. Hostinger ponúka na svojom základnom pláne 10 GB miesta na disku a je dodávaný s bezplatným SSL, hosťovaním SSD, podporou 24/7 a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Veľmi dobre dokážu zaistiť bezpečnosť svojich serverov a ich bezproblémový chod.

Koľko stojí web hosting ročne?

Webhosting môže stáť len 20 dolárov ročne, hoci to by bolo na lacnejšej strane. Ak chcete kvalitný webhosting pre svoju podnikovú webovú stránku alebo blog, môžete očakávať, že budete platiť približne 60 dolárov ročne. Mohlo by to byť drahšie, ak chcete hostiť väčšie webové stránky, ako sú obchody elektronického obchodu, pretože by ste mohli potrebovať viac miesta na disku alebo zdroje CPU a RAM.

Ako môžem hosťovať svoje webové stránky zadarmo?

Svoj web môžete hosťovať bezplatne na webe WordPress.com a podobných službách. Postarajú sa o všetko, ale dostanete sa skôr do subdomény ako do profesionálnejšej domény (yourbusiness.com.au). S WordPress by to bol yourbusiness.wordpress.com, ďalšie služby, ktoré ponúkajú podobný bezplatný hosting, by boli Wix a Blogger..

Môžem hosťovať svoje webové stránky na stránkach Google?

Spoločnosť Google nehostuje bežné webové stránky ani webové stránky firiem. Na hosťovanie svojich stránok potrebujete špecializovaného poskytovateľa webhostingu. Spoločnosť Google vlastní službu s názvom Blogger, ktorá vám umožňuje bezplatne získať základnú webovú stránku, ale budete bez problémov prepracovaní do špecifického systému správy obsahu..

Môžem na svojom počítači hostiť svoju vlastnú webovú stránku?

Svoje vlastné stránky na svojom počítači môžete hostiť pomocou miestnej inštalácie. WAMP je správny termín na použitie a na inštaláciu celého zásobníka môžete použiť WampServer. Nie je to ľahké robiť, ak nie ste oboznámení s vecami ako MySQL, PHP, Apache atď. Najjednoduchšie by bolo postupovať podľa online sprievodcu pri lokálnej inštalácii WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector