Najlepšie webhostingové služby

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (na hosťovanie našich klientov + máme nespočetné množstvo vedľajších projektov a radi experimentujeme ��) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje najlepšieho poskytovateľa webhostingu..


Prešli sme si všetky naše hostingové účty, analyzovali, ktorí weboví hostitelia fungujú dobre a ktorí nie (a prečo). Potom sme sa rozhodli postaviť túto masívnu porovnávaciu stránku, aby sme zdieľali to, čo sme našli, užívajte si!

Na základe našich recenzií sú uvedené stručné informácie 5 najlepších poskytovateľov webhostingu do roku 2020:

 1. Hostinger – celkovo najlepšie
 2. SiteGround – finalista
 3. HostPapa – skvelý cenovo dostupný webhosting
 4. Cloudways – najlepšia cloudová hostingová služba
 5. A2 Hosting – skvelé pre hosťujúcich predajcov

Contents

Prečo solídny hosting záleží!

Kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich webových stránok.

Zoberme rýchlosť webu  Napríklad, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, čo znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta, a preto skúsený a kvalitný web poskytovateľ hostingu je dôležitý!

Našťastie pre nás je webhostingový priemysel celkom konkurencieschopný s väčšinou poskytovateľov, ktorí sa neustále snažia navzájom poraziť v súvislosti s cenou, kvalitou a podporou! To je pre nás skvelé, pretože pri výbere hostiteľa webu máme veľa možností.

výskum webhostingu

Okrem hostiteľská porovnávacia tabuľka Nižšie uvádzame podrobnejšie informácie o recenziách hostenia jednotlivých webových stránok.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger $ 0.99 (90% zľava – nadol z 9,99 dolárov) 10 GB

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Super ľahké nastavenie
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Globálna sieť serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Hostinger Review
siteground2 3,95 USD (zľava 67%, pokles z 11,95 USD) 10 GB
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Blesk rýchlo
 • Veľká podpora!
 • Globálne servery
Preskúmanie stránok
Logo HostPapa 2,95 dolárov (z 7,99 dolárov – exkluzívna zľava na MangoMatter) 100 GB
 • Veľmi cenovo dostupné!
 • Veľa možností podpory
 • Skvelý výkon
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Recenzia HostPapa
cloudwayslogo $ 7 20 GB
 • Cloud hosting je predefinovaný.
Preskúmanie oblačnosti
A2HostingLogo $ 3,92 neobmedzený
 • lacný
 • Neobmedzený diskový priestor!
Hodnotenie hostingu A2

10 najlepších hodnotení webhostingu pre rok 2020

1. Hostinger – celkovo najlepšie

Logo Hostinger
Webové stránky: www.hostinger.com
Cena: 0,99 dolárov
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat
Globálny dosah: Áno

Hostinger je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností poskytujúcich webhosting a má dobrý dôvod. Podarí sa im poskytovať šialene kvalitné hostingové služby za zlomok nákladov v porovnaní s väčšinou svojich konkurentov.

Niet divu, že od svojich začiatkov v roku 2004 sa zaregistrovalo viac ako 29 miliónov používateľov. Za pouhých 0,99 $ / mesiac získate 10 GB voľného miesta na disku SSD, bezplatné SSL, ich zákaznícku podporu 24/7/365 a niekoľko ďalších bezplatných položiek. Hodnota, ktorú ponúkajú, je veľmi pôsobivá!

To, čo sa nám naozaj páči, je to, ako štruktúrovali proces založenia nového účtu. Je to najhladšie nastavenie, aké sme doteraz zažili. Kroky plynule prechádzajú do ďalšieho, až kým nebudete vedieť, že máte web naživo s nainštalovaným WordPress (a skutočne optimalizovaný pre WordPress) a pripravený na odovzdanie obsahu a obrázkov..

Je to skutočne premyslený postup na palube!

Pokiaľ ide o výkon, okrem siedmich (!) Umiestnení serverov na celom svete používajú pevné disky SSD, vyrovnávaciu pamäť na úrovni servera, ochranu DDOS, vlastný doplnkový vyrovnávací modul, 99,9% dostupnosti, atď. A ak naozaj chcete vytlačte z vášho webu každú možnú rýchlosť, pridajte CDN a ste zlatí, bez ohľadu na to, odkiaľ prichádzajú vaši návštevníci.

Ich servery sa nachádzajú v USA, Singapure, Veľkej Británii, Holandsku, Litve, Brazílii a Indonézii.

Ponúkajú nasledujúce typy hostenia: zdieľaný hosting (ktorý väčšina ľudí potrebuje), VPS, cloud hosting, hosting WordPress a e-mail hosting. A len v prípade, že ich potrebujete, predávajú aj názvy domén, jednotné kontaktné miesto pre všetky vaše webové stránky.

Ich spoločné plány hostenia začínajú iba 0,99 $ mesačne (zľava 90% práve teraz). Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, nezabudnuteľné v našej knihe!

Pros

 • Veľmi jednoduché nastavenie
 • Skvelý výkon
 • Super cenovo dostupné
 • Globálna sieť serverov

Zápory

 • N / A

2. SiteGround – runner-up

Logo SiteGround
Website: www.siteground.com
Cena: 3,95 dolárov
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

SiteGround je obrovským hráčom v hostiteľskom priemysle. Od ich super pohotovej zákazníckej podpory, ktorá má priemernú dobu odozvy 10 minút na podporných vstupenkách, až po nastavenia servera optimalizované pre WordPress, vďaka ktorým je WP veľmi plynulý, vedia o svojom remesle!

Rovnako ako väčšina poskytovateľov webhostingu, ponúkajú niekoľko pekných zadarmo, ako napríklad SSL, bezplatné názvy domén a bezplatné prevody stránok.

Taktiež prichádzajú odporúčaní WordPress (len veľmi málo hostingových spoločností to môže tvrdiť! Samozrejme môžu zvládnuť takmer akýkoľvek systém na správu obsahu alebo drag and drop webový tvorca, ktorého na nich hodíte).

Pokiaľ ide o výkon, ponúkajú nielen hosťovanie SSD pre vyššiu rýchlosť a ubezpečenie, že každý má dostatok serverových prostriedkov, ale dokonca vytvorili zabudovaný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre weby WordPress s názvom SuperCacher, aby čo najskôr serveroval vaše stránky..

Ak sa váš cieľový trh nachádza v zahraničí, majú tiež dátové centrá vo Veľkej Británii, NL (Holandsko) a SG (Singapur). A rovnako ako Hostinger ponúkajú aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a majú 99,9% záruku dostupnosti.

Ich bezpečnosť si tiež zaslúži výkrik, pretože vybudovali vlastný bezpečnostný systém, ktorý neustále prehľadáva webové stránky a monitoruje potenciálne hrozby, čím zaisťuje, aby všetky servery a účet zostali čo najčistejšie..

Majú 3 hostingové plány. Ich najdostupnejší zdieľaný hostingový plán začína iba 3,95 dolárov mesačne (67% zľava z obvyklej ceny)!

Pros

 • Užívatelsky prívetivý
 • Pôsobivé bezpečnostné funkcie
 • Viaceré dátové centrá po celom svete
 • Odporúča sa WordPress
 • Skvelý výkon

Zápory

 • Náklady na obnovu sú trochu vysoké

3. HostPapa – skvelý cenovo dostupný webhosting

Logo HostPapa
Website: hostpapa.com
Cena: $ 2,95
Miesto na disku: 100 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

Aj keď ich budovanie značky môže vyžadovať určitú prácu, služby, ktoré poskytuje spoločnosť Hostpapa, sú špičkové! 100 GB priestoru za pouhých 2,95 dolárov je veľmi dobrá vec, určite s ohľadom na úroveň podpory zákazníkov, ktorú dostanete, a dokonca aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Majú samozrejme inštalátorov na jedno kliknutie pre všetkých vašich obľúbených tvorcov webových stránok alebo systémy na správu obsahu, ako sú WordPress, Joomla atď. Získate tiež bezplatný názov domény, bezplatný certifikát SSL a bezplatnú migráciu stránok zo starého hostiteľa, ak potrebné. Ak potrebujete zacieliť na zahraničný trh, ako je Európa alebo Ázia, môžete ľahko integrovať CDN CloudFlare pre slušné časy načítania bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú vaši návštevníci. Ich prevádzková doba je tiež veľmi spoľahlivá a takmer bez prestojov.

Zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je celkom pohotová, s ohľadom na nízke náklady! Môžu tiež pomôcť s migráciou stránok.

Pokiaľ ide o služby webhostingu, spoločnosť HostPapa ponúka zdieľaný hosting, server pre ďalší predaj, hosting VPS a hosting WordPress, ako aj služby webdizajnu, G Suite a podporu integrácie Office 365. Vážne, ak máte rozpočet, nezklame vás.

Ich zdieľané hostingové balíčky začínajú na 2,95 dolárov mesačne.

Pros

 • Dostatok miesta na disku
 • Doplnkové služby
 • Dobrá podpora 24/7
 • Zadarmo doménové meno
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • N / A

4. Cloudways – najlepšia služba Cloud Hosting

Logo spoločnosti Cloudways
Website: www.cloudways.com
Cena: 10 USD
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Cloudways posúva cloud hosting na ďalšiu úroveň! Takmer okamžité nasadenie a veľká škálovateľnosť … s najvyššou pohotovou technickou podporou.

S viac ako 25 dátovými centrami, dobrou používateľskou skúsenosťou, skvelým výkonom a bezporuchovosťou prostredníctvom webových serverov Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr a KYUP … títo chlapci predefinujú cloud hostingový priemysel.

Keď už hovoríme o výkone, dôvod, prečo sú na tom takí dobrí, nie je len preto, že tam používajú najlepších poskytovateľov a podporujú veci ako PHP7, HTTP / 2 Podporované servery a SSD hosting. Postavili tiež niektoré vlastné systémy, ktoré ešte viac zvyšujú výkon, okrem ich skvelého vlastného ovládacieho panela. Pre weby WordPress majú doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte Breeze a pre tvorcu webových stránok Magento majú zabudovanú celostránkovú vyrovnávaciu pamäť. Určite vedia, čo robia!

Z hľadiska bezpečnosti sú tiež veľmi pôsobivé. S vyhradenými bránami firewall a dvojfaktorovým overením berú bezpečnosť veľmi vážne.

Ich najlacnejší webhostingový plán začína na 7 dolárov mesačne.

Pros

 • Vysoko výkonný cloudový hosting
 • Veľmi škálovateľné
 • Dátové centrá po celom svete

Zápory

 • Vyžaduje sa viac techie zručností

5. Hostenie A2 – skvelé pre hosťujúcich predajcov

Logo hostingu A2
Website: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 dolárov
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

A2 Hosting je veľmi podobná ako pre SiteGround, tak pre Hostinger… rýchle servery, globálny dosah, veľká podpora, neobmedzené miesto na disku. A hoci nemajú oficiálne odporúčanie WordPress, sú optimalizované pre WordPress.

Zatiaľ čo ich základné plány sú dosť rýchle a ponúkajú úhľadné doplnky, ako je napríklad bezplatný certifikát SSL, bezplatné skenovanie potenciálnych hackov, bezplatné prenosy stránok, umiestnenie viacerých serverov atď. To všetko, samozrejme, so zárukou dostupnosti 99,9% dostupnosti.

Plány Turbo sú miestom, kde sa veci skutočne zaujímavé. Turbo plánuje nielen menej používateľov na webový server, v podstate dáva viac serverových zdrojov na účet, ale tiež ponúka dosť agresívny systém ukladania do vyrovnávacej pamäte s rôznymi riešeniami ukladania do pamäte cache pre hlavných tvorcov webových stránok, ako sú WordPress a Magento..

A2 Hosting ponúka rôzne typy webhostingu, od zdieľaného hostenia, hostenia WP a hostiteľa predajcu, cez VPS a špecializované hostingové plány..

Ponúkajú tiež 3 hosting balíčky, ich najlacnejší zdieľaný web hosting plán začína iba 3,92 $ mesačne (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

Pros

 • Servery v USA, Európe a Singapure (SG je skvelý pre stránky NZ)
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • N / A

6. GreenGeeks – najlepší zelený webhosting

Logo GreenGeeks
Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 dolárov
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Greengeeks majú viac dátových centier po celom svete, veľmi dobrú podporu a dokonca ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku pri každom pláne. To, čo GreenGeeks odlišuje, je to svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie, čo je celkom úžasné!

Pokiaľ ide o konkrétne funkcie, ide o ich webhostingové služby. Ako už bolo uvedené, ponúkajú neobmedzený priestor na disku aj pri svojom najzákladnejšom pláne, majú 24/7 zákaznícku podporu, ponúkajú 99,9% záruku dostupnosti siete a rovnako ako SiteGround aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní! Sú tiež užitočné pri migrácii stránok.

Pokiaľ ide o výkon, maximalizujú rýchlosť tým, že ponúkajú hosťovanie SSD, bezplatnú integráciu CDN s podporou Cloudflare, HTTP / 2 a PHP7. Dokonca si postavili vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte s názvom PowerCacher, ktorý vytlačil čo najväčší výkon.

Pokiaľ ide o plány hostenia, ponúkajú zvyčajný zdieľaný hosting, hosting WordPress a hosting hostiteľa.

Ich najlacnejší hostingový plán začína iba 2,95 USD mesačne (pokles z 9,95 USD).

Pros

 • Super zelená
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Viaceré dátové centrá po celom svete
 • Dobrý zákaznícky servis

Zápory

 • N / A

7. Bluehost – skvelý webhosting pre začiatočníkov

Logo Bluehost
Webové stránky: www.bluehost.com
Cena: 3,95 dolárov
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Bluehost zažil v posledných rokoch trochu turbulentný čas. Boli na vrchole svojej hry, potom ich kúpila spoločnosť EIG (medzinárodná skupina vytrvalosti), veci šli z kopca, zákaznícke recenzie už neboli super pozitívne … ale pred 2 rokmi sa tvrdo snažia veci otočiť, a teraz sú späť so slušným hosťovaním, skvelým zákazníckym servisom a dobrým výkonom. Sú veľmi dobre známe a používa ich veľa internetových stránok.

Ich nedávne úsilie im opäť prinieslo miesto v našom porovnávaní webhostingu! Pokiaľ ide o hostingové služby, ponúkajú zdieľaný hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a vyhradený hosting. Všetko prichádza s obvyklými funkciami a skvelou prevádzkou.

Obzvlášť dobré sú pri hostovaní webových stránok WordPress a majú ďalšie funkcie hostenia špeciálne pre inštalácie WP, aby zabezpečili čo najhladší výkon..

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, majú všetko od veľkej vedomostnej základne, podporných lístkov, live chatu, telefonickej podpory a dokonca aj video tutoriálov. Postavili tiež vlastný ovládací panel, ktorý sa veľmi ľahko používa.

Ich web hosting plány začínajú na 3,95 dolárov mesačne.

Pros

 • skúsený
 • Konkurenčné ceny
 • Veľa miesta na disku

Zápory

 • Skalnatá povesť

8. HostGator – hostiteľ webových stránok s vysokou hodnotou

Logo hostgátora
Website: www.hostgator.com
Cena: $ 2,75
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

HostGator je veterán priemyslu, je veľmi starý a má veľa zákazníkov. Sú tiež veľmi cenovo dostupné, ale zobrazuje sa, keď používate ich služby. Je to všetko v poriadku, nie je to zlé, nie je skvelé, len v poriadku.

Ale potom znova, pri pohľade na ich funkcie hostenia, neobmedzený priestor na disku za pouhých 2,75 dolárov / mesiac, nie zlý obchod. Poskytujú tiež bezplatný SSL, bezplatnú doménu na jeden rok a zaručujú 99,9% prevádzkyschopnosť servera.

Podpora je tiež dosť slušná a ponúka možnosti pre telefón, live chat a vstupenky na podporu. Majú tiež veľa videonávodov, ktoré vám uľahčia prácu.

HostGator má nasledujúce plány hostenia webových stránok: Zdieľaný hosting (pomocou cpanel hostingu), hosting WordPress, cloud hosting, predajca, VPS a dedikované servery.

Majú tiež 2 webové servery v USA a jeden v Indii.

Ich spoločné plány webhostingu začínajú iba 2,75 dolárov mesačne.

Pros

 • lacný
 • Slušná hodnota
 • Neobmedzené e-mailové adresy

Zápory

 • Služby nižšej kvality
 • Bezpečnosť môže byť lepšia

9. Hosting hostenia – skvelé pre obchodné weby

logo hostenia inmotion
Website: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 dolárov
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

InMotion Hosting existuje už nejaký čas, je známy kvalitným firemným hostingom (so zárukou dostupnosti 99,99% dostupnosti !!). A aj keď prichádzajú s vyššou cenovkou, kvalita ich hostingových služieb je veľmi dobrá, rovnako ako ich podpora.

Ak máte nejaké problémy, môžete ich kontaktovať prostredníctvom telefónu, lístkov podpory, živého rozhovoru av prípade potreby aj Skype.

Ak sa začnete pozerať na ich používateľské recenzie na webe, je celkom pôsobivé, ako sa im páčia.

Pokiaľ ide o možnosti hostenia, InMotion ponúka zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS hosting, dedikované servery a špecializovaný hosting WordPress..

Ich najlacnejší plán začína na 6,39 dolárov mesačne.

Pros

 • Kvalitné služby
 • Dobrá reputácia
 • Spoľahlivá záruka dostupnosti

Zápory

 • drahý

10. WP Engine – Spravovaný hosting WordPress

logo wpengine
Webové stránky: www.wpengine.com
Cena: 35 dolárov
Miesto na disku: limit 25 000 návštevníkov
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Ak skutočne hľadáte super kvalitný riadený hosting WordPress pre Spojené štáty americké, WP Engine je to, čo potrebujete! Sú lídrami na trhu, pokiaľ ide o hosťovanie stránok WordPress (žiadny iný tvorca stránok), a to z dobrého dôvodu (aj keď sú príliš drahí). Majú vlastný vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži na rýchle zobrazovanie stránok (nazývaný EverCache), a v kombinácii s ich CDN sú najrýchlejšou hostingovou spoločnosťou WordPress okolo! Majú tiež vlastný ovládací panel, ktorý poskytuje skvelú používateľskú skúsenosť.

Ich 24/7 technická podpora sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Okrem toho sa tiež starajú o všetky základné aktualizácie WordPress, takže sa nemusíte obávať. A keď ide o významnú aktualizáciu, v skutočnosti testujú web najskôr pred aktualizáciou, aby sa ubezpečili, že sa nič nerozbije, špičková služba. Majú tiež živú detekciu hrozieb v reálnom čase, skvelú dostupnosť, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca opravia vaše stránky zadarmo, ak dôjde k ich napadnutiu … niet divu, že ich recenzie používateľov sú také pozitívne!

To všetko viac ako ospravedlňuje cenu a miesto v našom porovnávaní webhostingu! Záujem o pokoj a môže šetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na 35 dolárov mesačne.

Pros

 • Viaceré dátové centrá po celom svete
 • Super špecializovaná podpora
 • Vysoký výkon

Zápory

 • náklady

Ako nájsť najlepších poskytovateľov webhostingu

Pokiaľ ide o výber kvalitného webhostingu pre vaše stránky, je dôležité pochopiť, že existuje veľa typov, z ktorých si môžete vybrať.

Nižšie uvádzame vysvetlenia hlavných typov možností webhostingu a ich hlavných výhod a nevýhod a podrobnejšie popisujeme funkcie, ktoré by ste chceli hľadať, takže si môžete vytvoriť svoj vlastný najlepšie porovnanie webhostingu a nakoniec nájdite perfektného hostiteľa, na ktorom budete môcť svoj web stavať.

Vedľajšou poznámkou je, že ak ste ešte nezaregistrovali svoje doménové meno, môže to urobiť veľa hostiteľov. Ako už bolo povedané, našim najobľúbenejším registrátorom je Namecheap, ktorí tu boli už dlho a sú veľmi cenovo dostupní. Celý proces vytvárania webových stránok je celkom jednoduchý, mnohí ľudia si v súčasnosti vytvárajú svoje vlastné webové stránky (stačí si pozrieť našu internetovú štatistickú stránku, aby ste získali nápad, je to úžasné) … stačí urobiť jeden krok za krokom.

Webové stránky v USA, ktoré hosťujú laptop

Typy hostenia webových stránok

Zdieľaný hosting

Pri zdieľanom hostovaní je v zásade hostených viac webových stránok jedným serverom, ktorý riadi systémový administrátor. Zvyčajne ponúkajú celý rad možností, ako sú Windows alebo Linux hosting, Java a PHP hosting. Okrem toho nájdete veľa z nich s inštalátormi hlavných systémov správy obsahu, ako sú WordPress, Joomla, Drupal atď..

zdieľaný hosting

Pros: Zdieľaný hosting je najlacnejším hostingovým plánom, pretože viac účtov bude používať rovnaký server, čím sa rozdelia náklady. Je tiež užívateľsky prívetivý, pretože na jeho použitie nevyžaduje vznešené znalosti.

Zápory: Zdieľaný hosting môže byť, bohužiaľ, kvôli svojmu spoločnému charakteru dosť nespoľahlivý. Súťažíte o obmedzenú množinu zdrojov a funkcií s viacerými ďalšími účtami, takže môže byť pre vaše stránky jednoduchšie spomaliť alebo dokonca hacknúť v porovnaní s inými možnosťami hostenia..

Hosting VPS

VPS znamená Virtual Private Server. V podstate je to stredný bod medzi zdieľaným a vyhradeným serverovým hostingom (a funguje skvele pre herné servery, najlepší hosting serverov Minecraft je postavený na VPS). Pomyslite na hostiteľa zdieľaného servera s oddielmi medzi účtami, ktoré poskytujú ďalšie súkromie a funkcie.

Pros: Cena je dosť stredná. Platíte o niečo viac ako zdieľaný hosting, ale poskytuje vám to väčšiu slobodu, flexibilitu a bezpečnosť. Stále dostanete podporu od správcovského tímu, ale máte väčšiu kontrolu ako tradičný zdieľaný hostiteľ.

Zápory: Nedôveryhodný poskytovateľ internetových služieb by mohol predať priestor a zarobiť viac peňazí a nechať účty uviaznuté bez serverového priestoru. Vyžaduje sa vám tiež trochu viac údržby ako pri zdieľanom hostovaní.

Dedikovaný serverový hosting

Vyhradený server je všetko vaše. Máte k tomu všetky práva a povinnosti. Sloboda však prichádza s vyššími finančnými nákladmi a pracovnou náročnosťou.

Pros: Ktokoľvek iný vás už nikdy nespomalí ani inak neovplyvní, pretože server je celý váš! A pretože je to vaše, to znamená, že je to vaše prispôsobenie, ktoré vám však pripadá tak naklonené.

Zápory: Zodpovednosť za prispôsobenie spadá na vás, takže si vyžaduje trochu viac know-how. Nielenže si to vyžaduje, aby ich inteligentné počítače nastavili, ale tiež sa dostanú za vyššiu cenu.

Cloud hosting

Cloud hosting je ďalšou možnosťou niekde medzi vyhradeným a zdieľaným hostingom. Cloud hosting rozdeľuje svoje zdroje medzi niekoľko pripojených serverov (napríklad pavučina) a podľa potreby ich poskytuje na účty. Toto zrýchľuje veci a poskytuje bezpečnosť v prípade poruchy jedného servera.

Pros: Flexibilita v rozsahu je veľkou výhodou, ktorú môže poskytnúť cloud hosting. To znamená, že ak vaše podnikanie rýchlo rastie, váš server sa s tým prispôsobí. Je to tiež produkt, ktorý je vám k dispozícii hneď, ako ho budete potrebovať, pretože neustále existuje v tej istej podobe v cloude. Je to primeraná cena a veľmi dobre funguje pre účet s nízkym počtom zamestnancov.

Zápory: Pretože je to centralizované v tomto dôveryhodnom cloudu, ak sa vyskytne problém s cloudom, takmer ste bezmocní. Vďaka komponentu úložiska v cloude môžete opäť získať prístup k svojim súborom iba cez internet. Ak sa nemôžete pripojiť, nemôžete získať prístup. Gumová pásková flexibilita, ktorú ponúka, môže tiež každý mesiac prísť s „gumičkou flexibilnou“ faktúrou.

Reseller Hosting

Hosting hostiteľov je akýmsi rozdielom zdieľaného hostingu. Spoločnosť berie balík od materskej hostiteľskej spoločnosti, balí ho alebo balí podľa svojich predstáv a ďalej ho predáva na iné účty ako svoje vlastné.

Pros: To vám ušetrí starosti, pretože niekto iný je v konečnom dôsledku zodpovedný. Ak sa chcete spoľahnúť na iných, môže to byť pre vás dobrým riešením.

Zápory: Strana, ktorá ďalej predáva hostiteľa, však na to nemusí byť odborníkom. Ako klient budete mať pravdepodobne iba prístup k nim, takže ak sa niečo pokazí, ocitnete sa v ťažkej situácii. Z tohto dôvodu by sa mala zvážiť iba dôveryhodná a overená predajná spoločnosť.

Spravovaný hosting WordPress

Toto je prémiový hosting zameraný na WordPress s odborným personálom technickej podpory WP. Spravovaní hostitelia WP majú zvyčajne veľmi dobre optimalizovaný zásobník serverov špeciálne navrhnutý tak, aby čo najrýchlejšie bežal WordPress. Ceny sa zvyčajne vypočítavajú na základe počtu návštevníkov za mesiac, a nie na disku, ako je obvyklý zdieľaný webhosting.

Pros: Vždy budete mať prehľad o najnovších funkciách a doplnkoch, pretože WordPress je vždy na špičke nových vecí vo svete hostenia. Udržia vašu rýchlosť a ochránia vás, ak niečo spadne. Tím vás bude informovať nielen o tom, že vás bude informovať, ale tiež ochráni vaše informácie a bude k dispozícii pre prípadné problémy.

Zápory: Cena je zvyčajne prvá vec, ktorá niekoho vypne. Čím väčší je web a jeho objem, tým viac vám bude účtovaná suma. Máte tiež o niečo menšiu kontrolu nad prispôsobením svojich stránok (pretože spravovaní hostitelia majú tendenciu mať zoznam nepovolených doplnkov … kvôli zachovaniu optimálneho výkonu).

Funkcie webhostingu, ktoré by ste mali skontrolovať

Teraz, keď viete, aký typ webového hostiteľa hľadáte, budete chcieť preveriť jednotlivé možnosti, ktoré potrebujete.

V našich ďalších porovnaniach používame rovnaké faktory, ako sú:

 • webové stránky hostujúce Austráliu
 • hosting webových stránok v Kanade
 • web hosting Singapur
 • NZ web hosting
 • web hosting India
 • UK web hosting
 • web hosting Malajzia
 • hostiť Írsko
 • webové stránky hosťujúce Pakistan
 • Melhor Hospedagem de sites Brasil
 • web hosting Indonézia

Zoraďovaním nasledujúcich aspektov podľa toho, čo je pre vás najdôležitejšie, zúžite vyhľadávanie na najlepších poskytovateľov hostenia webových stránok, ktorí vám ponúkajú ten správny balík..

Zistite, na čo chcete minúť svoje peniaze: Je to šírka pásma, podpora, ďalšie domény alebo prípadne úložný priestor?

Na druhej strane určte, za čo nestojí, aby ste na ne mohli minúť svoje peniaze. Ak nepotrebujete špeciálnu podporu, vyberte si balík, ktorý vám poskytne flexibilitu a povolenie na vykonanie všetkej práce!

Pozrime sa na dôležité aspekty výberu dobrých hostiteľských služieb, aby ste sa pri vytváraní webových stránok nestretli s problémami..

Umiestnenie a rýchlosť servera

Na geografickom umiestnení servera záleží, pretože čím bližšie je server k vám, tým menšia vzdialenosť a menšie obruče informácie budú musieť prejsť, aby ste sa k vám dostali a k ​​tým, ktorí používajú vaše stránky. V minulosti, čím ďalej bol server od vašich návštevníkov, tým pomalšie sa vaše stránky načítali pre týchto návštevníkov.

mapa umiestnenia servera

V dnešnej dobe však môžete tento problém vyriešiť pomerne jednoducho povolením siete CDN alebo Content Distribution Network. CDN je distribuovaná sieť serverov po celom svete. Tieto servery alebo uzly môžu obsluhovať verziu vášho servera uloženú v pamäti z uzla, ktorý je najbližšie k návštevníkovi, ktorý sa pokúša získať prístup k tomuto serveru. Vaše stránky teda môžu byť hostené v USA. Návštevníci z Ázie si ich budú môcť načítať pomerne rýchlo.

Cloudflare je jedným z týchto CDN a je zadarmo! Väčšina webových hostiteľov dokonca disponuje jednoduchým inštalátorom služby Cloudflare na jedno kliknutie, takže na to určite dávajte pozor.

Miesto na disku

Miesto na disku je miesto na ukladanie súborov na pozadí (napr. Súbory HTML, e-mail, obrázky a skripty). V podstate je úložisko registračnou skrinkou pre dané miesto. Pred registráciou do hostiteľskej služby sa budete chcieť dozvedieť o dostupnom úložnom priestore, pretože akonáhle je kartotéka plná, je to (aj keď samozrejme môžete v prípade potreby inovovať).

Uistite sa, že máte teraz aj v budúcnosti dostatok miesta, a skúste použiť hostiteľa, ktorý používa disky SSD, pretože sú oveľa rýchlejšie ako tradičné disky..

Aj keď väčšina hostiteľov umožňuje viac e-mailových účtov / e-mailových adries v rámci jedného hosťovacieho účtu, e-maily môžu dosť rýchlo zaplniť miesto na disku, takže pri spracovávaní e-mailov môžete použiť aj niečo podobné Gmail.

Certifikáty SSL

Bezpečnosť je v dnešnej dobe veľmi dôležitá a hackeri sa snažia preniknúť násilím na akékoľvek miesto, ktoré môžu. Dokonca aj spoločnosť Google integrovala používanie certifikátov SSL podľa toho, ako hodnotia webové stránky vo svojich výsledkoch, pričom zabezpečené webové stránky majú nepatrnú výhodu oproti nezabezpečeným webovým stránkam. SSL je skratka pre Secure Sockets Layer, je to bezpečnostná technológia na vytváranie šifrovaného spojenia medzi serverom a klientom alebo návštevníkom, ktorá zaisťuje bezpečný prenos prenášaných údajov od zlých hercov..

SSL sertifikuje

Platilo to tak, že iba webové stránky, ktoré prijímajú kreditné karty alebo platobné údaje, museli mať platný certifikát SSL, ale v súčasnosti je to pre takmer všetky stránky nevyhnutné. Našťastie pre nás spoločnosti ako Let’s Encrypt poskytujú certifikáty SSL zadarmo. Väčšina z najlepších webhostingov tam tiež disponuje inštalátorom na jedno kliknutie, ktorý zaistí bezpečnosť vašich stránok inštaláciou certifikátu.

uptime

Zaujíma vás, ako spoľahlivý bude váš hostiteľ? Uptime je fantastický spôsob, ako to zmerať! Čas prevádzkyschopnosti webových stránok predstavuje percento, ktoré ukazuje, ako dobrý poskytovateľ dokáže udržať všetko úspešne v prevádzke.

Ak hostiteľ požiada o 99% záruku dostupnosti, môže sa to zdať perfektné! Ale zvážte 1%. Jedno percento za rok môže pre vaše stránky znamenať niekoľko dní prestojov. Dni výpadku znamenajú rovnakú stratu prístupu, teda stratu výnosov, stále však za službu platíte. Záporné miesto percenta dostupnosti je teda niečo ako to, čo vás bude stáť, keď bude server mimo prevádzky. Na našej stránke stavu hostenia sme začali sledovať celkovú dobu bezporuchovosti a reakčnú dobu najväčších spoločností poskytujúcich webhosting.

Vyhľadajte najvyšší percentuálny podiel, ktorý môžete nájsť, a uistite sa, že sa držia svojej záruky dostupnosti a dokážete ju doručiť.

podpora

Toto je jeden z dôležitejších faktorov, ktoré sme pri porovnávaní webhostingu zvážili.

brať do úvahy:

 • Koľko toho viete o navrhovaní webových stránok, ich údržbe a aktualizácii.
 • Do akej miery sa budete musieť spoľahnúť na tím podpory, ktorý bude robiť také veci, ako je navrhovanie, údržba a aktualizácia vašich stránok.

Je pravdepodobné, že spadnete na jeden alebo druhý koniec spektra.

možnosti podpory

Ak nepotrebujete veľa podpory a dokážete zvládnuť zodpovednosť sami, pravdepodobne môžete znížiť náklady výberom možnosti, ktorá neposkytuje veľkú podporu. Ak to však budete potrebovať, vyhľadajte spoľahlivý tím podpory, ktorý zvládne všetko, čo potrebujete. (A pripraviť sa na podporu.)

zálohy

Zistite, aké možnosti zálohovania ponúka váš výber. Pravidelne dôjde k dobrému zálohovaniu a v prípade poruchy jednej oblasti by sa mali uložiť na rôznych miestach.

Nie pravidelné a bezpečné zálohovanie vašich informácií by mohlo znamenať naozaj zlý deň a veľa stratených údajov. Neriskujte to. Denné zálohy sú samozrejme najlepšie.

Bandwidth

Šírka pásma je úroveň prenosu a prenosu dát, ktorú vaše stránky zvládnu v jednom okamihu. Ak hostiteľský web ponúka vysokú úroveň šírky pásma, pravdepodobne to bude dosť dobrá kvalita. Ak ponúkajú iba kúsok, možno sa na ne nebudete chcieť spoľahnúť. Ak sa vaša firma prispôsobuje, rovnako ako vaše stránky, chcete, aby sa šírka pásma mohla rýchlo prispôsobiť takémuto toku.

Sledovanie prevádzky na vašom webe počas niekoľkých mesiacov je dobrý spôsob, ako určiť šírku pásma, ktorú potrebujete. Ak použijete toto číslo ako základnú čiaru, nechajte priestor pre svoj web. To vám ušetrí stres v budúcnosti, ak zaznamenáte prudký nárast v premávke.

Počet povolených domén / stránok

Ak plánujete vytvoriť viac ako jednu stránku, uistite sa, že to bude možné prostredníctvom hostiteľa, ktorého vyberiete. Ak sa prihlasujete k jednému obchodu, musíte sa zaregistrovať na viac, ak budete chcieť vytvoriť nový alebo ďalší web..

Ak viete, že čoskoro bude na obzore viac stránok, alebo ak potrebujete hneď niekoľko netopierov, môžete pokračovať a vylúčiť možnosti hostenia, ktoré vás obmedzujú na jednu. Vyhľadajte možnosť účtu, ktorá namiesto toho povoľuje viac domén.

často kladené otázky

Aký je najbezpečnejší webhosting?

Najbezpečnejší poskytovatelia webhostingu sú poskytovatelia serverových bezpečnostných systémov na mieru. Môže ísť o denné skenovanie škodlivého softvéru a integrovaný WAF, denné zálohy a ďalšie. SiteGround je veľmi bezpečný.

Ako si vyberiem poskytovateľa webhostingu?

Vyberiete si dobrého poskytovateľa webhostingu porovnaním funkcií niekoľkých spoločností poskytujúcich webhosting, náš vyššie uvedený sprievodca vám pomôže zistiť, aké sú najdôležitejšie funkcie a na čo treba venovať pozornosť pri hľadaní skvelého webhostingu..

Môžem hostiť svoje vlastné webové stránky?

Technicky áno, môžete umiestniť svoju vlastnú webovú stránku lokálne vo svojom počítači, ale potom sa stránka vypne, keď počítač vypnete. Mať lokálnu kópiu svojich stránok je užitočné otestovať nové funkcie, ktoré chcete implementovať pred ich priamym prenosom na webhostingu.

Ako môžem hosťovať svoje webové stránky zadarmo?

Áno, existujú bezplatní hostitelia webových stránok, ale prichádzajú buď s nútenými reklamami a hroznou podporou, alebo sa budete musieť vysporiadať s subdoménou spoločnosti, s ktorou hosťujete. Napríklad program WordPress.com má bezplatný plán, ktorý vám môže poskytnúť webovú stránku na subdoméne (yourname.wordpress.com). Je skvelé, ak práve začínate a chcete to vyskúšať.

Ako hostím svoju webovú stránku v službách Google?

Nemôžete hosťovať svoje webové stránky na Googli, pretože nie sú webhostingovou službou. Majú službu s názvom Blogger, ktorá vám môže poskytnúť priestor na vybudovanie základnej webovej stránky. Nezabúdajte však, že vaša adresa URL nebude profesionálna, preto bude web hostený v subdoméne, ako je vaša spoločnosť.blogspot.com.

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce porovnať všetky body, ale urobte to iba jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie najlepších poskytovateľov webhostingu, takže získate ľahký prehľad.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector