Najlepšie webhosting pre Indiu

Ako digitálna agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme veľa vedľajších projektov a radi experimentujeme ��) by som povedal, že máme dobrú predstavu o tom, čo definuje vynikajúceho poskytovateľa webhostingu..


Pri písaní recenzií na našich webových stránkach sme skúmali veľa faktorov, ale tie hlavné boli �� podpora a ⚡ rýchlosť. Vybrali sme si tieto 2, pretože ak sú niektoré z nich podčasti, malo by to obrovský vplyv na potenciálny úspech vašej webovej stránky.

Niekoľko značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:
Odporúčané na stránkach

Na základe našich prieskumov a recenzií hostiteľov ide o tieto stránky: 9 najlepších webhostingových služieb pre Indiu:

 1. Hostinger India – najlepší celkový webhosting
 2. HostGator India – runner-up Web Host
 3. Hosting A2 – najlepší predajca webhostingu
 4. SiteGround – najlepší hosting WordPress
 5. InMotion Hosting – skvelé obchodné hostenie
 6. GreenGeeks – najlepší ekologický webhosting
 7. CloudWays – najlepší cloudový hosting
 8. DreamHost – skvelý prémiový hostiteľ
 9. Bluehost India – skvelý webhosting pre bloggerov

Najlepšie Web Hosting India 2020 Recenzie

1. Hostinger

Logo Hostinger

Website: hostinger.in
Cena: Rs. 51
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Pri 51 GBP / mesiac je naozaj ťažké poraziť Hostingera, pokiaľ ide o ponúkanú hodnotu. Aj keď je ich jediný plán veľmi lacný, stále obsahuje 10 GB voľného miesta na disku SSD, podporu kvality 24/7 a neuveriteľne plynulé nastavenie.

Ich vlastný ovládací panel je radosťou s nimi pracovať a dokonca prichádza s vlastným tvorcom webových stránok. Aj keď by sme určite odporúčali používať WordPress (We LOVE WP) na zostavenie vašich stránok, je pekné vedieť, že okrem obvyklých redakčných systémov majú k dispozícii aj vlastného staviteľa..

Ich zákaznícka podpora 24/7 je veľmi pohotová a užitočná, čo je dosť pôsobivé, pretože väčšina hostiteľov rozpočtu nemá podporu, ale hostinger ich nemá.! Obrovský palec od nás v tejto oblasti.

Technológia Hostinger

Pokiaľ ide o typy hostenia, ponúkajú základný zdieľaný hosting (väčšina ľudí bude tento typ potrebovať), cloud hosting, hosting WordPress a VPS hosting.

Zdieľané plány hostenia sú nasledujúce:

 1. Jeden hostingový plán: Super lacné a perfektné na namočenie nôh, má väčšinu funkcií prémiových programov. S týmto plánom máte povolené 1 lokalitu.
 2. Prémiový hostingový plán: Pre tých, ktorí chcú škálovať, bezplatné doménové meno, neobmedzené množstvo webov a zdvojnásobenie energie pre vaše stránky.
 3. Business Hosting plán: Ak chcete byť skutočne vážni. Všetky vyššie uvedené funkcie + denné zálohy a ešte viac serverových prostriedkov na čo najrýchlejšie vytvorenie vašich stránok.

Okrem toho majú na všetky hostingové plány 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. V našej knihe je to úprimne netreba!

Pros

 • Super lacné
 • Podpora kvality
 • Globálna sieť serverov
 • Jednoduché použitie

2. HostGator

Logo hostgátora

Website: www.hostgator.com
Cena: Rs. 99
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Spoločnosť HostGator, založená už v roku 2002, je skutočne jednou z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting v súčasnosti. Tento webový hostiteľ vám umožní vytvárať profesionálne vyzerajúce, funkčné a krásne stránky – a je tiež užívateľsky prívetivý.

Sú jedným z mála poskytovateľov hostingu, ktorí poskytujú cenovo dostupné plány s neobmedzeným priestorom a šírkou pásma. Ich hostingové balíčky zahŕňajú zdieľané, predajcu, VPS, dedikované servery, WordPress a Cloud.

Po inovácii plánu získate viac z hostgator. Práve teraz je ich najobľúbenejší program pre deti, pretože je to skvelý východiskový bod. Plán Hatchling však môžete začať najmä vtedy, ak chcete začať iba s jednou webovou stránkou. Pamätajte, že to už prichádza s nemeranou šírkou pásma, aj keď je to ich najlacnejší plán. A samozrejme, vždy môžete upgradovať na svoj obchodný plán, ak vaše potreby vyžadujú viac funkcií.

HostGator zaručuje 99,9% dostupnosti. A táto záruka prichádza s prísľubom, že vám v prípade nesplnenia tohto záväzku vrátia mesačný kredit. Pri doterajších výsledkoch nepretržitej prevádzkyschopnosti hostiteľa však máme pochybnosti, že od nich budete niekedy dostávať nejaké náhrady (a opäť je to dobrá vec, pretože chcete prestoje a nie kompenzácie)..

Je to zo všetkých vyššie uvedených dôvodov (a viac nižšie), prečo sme im dali miesto číslo 1. Podľa nášho názoru si to skutočne zaslúžia.

rýchlosť

Mať rýchle a spoľahlivé servery je pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo je HostGator tak populárny.

Netreba dodávať, že používatelia z celého sveta zažijú tiež dobrú rýchlosť, keď hostíte vaše webové stránky na serveri HostGator (majú na vás zákazníkov z celého sveta). Ich servery v USA sú jednoducho veľmi silné, preto.

podpora

HostGator je hrdý na poskytovanie 24/7/365 zákazníckej podpory svojim zákazníkom. Vždy bude existovať expert HostGator, ktorý vám pomôže vyriešiť vaše problémy a obavy prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. Ich vedomostná základňa článkov je tiež veľmi užitočná, ak máte riešenie problémov.

Pros

 • Hodnota za peniaze
 • Skvelá rýchlosť

3. A2 Hosting

Logo hostingu A2

Website: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Pravdepodobne ste ešte nepočuli o hostovaní A2 – bolo to však od roku 2001. A hoci si všetky roky udržali nízky profil, medzi používateľmi majú dobrú povesť. V skutočnosti takmer vždy zadávajú 10 najlepších recenzií na hosťovaní webových stránok (áno, sú také dobré).

A2 Hosting prichádza s 3 zdieľanými hostingovými balíčkami:

 1. Lite – tento balík vám umožní iba 1 webovú stránku, 3,92 dolárov mesačne, neobmedzený úložný priestor a neobmedzenú šírku pásma.
 2. Swift – za 4,90 dolárov mesačne ponúka ich plán Swift 2-násobok zdrojov oproti najlacnejšiemu plánu. S týmto plánom môžete mať neobmedzený počet webových stránok a získať tak neobmedzený úložný priestor a neobmedzenú šírku pásma.
 3. Turbo – Keďže tento hosting je najrýchlejším plánom, stojí tento balík 9,31 dolárov mesačne. Okrem neobmedzených webových stránok, neobmedzeného úložného priestoru a neobmedzenej šírky pásma obsahuje plán tiež urýchľovač stránok A2 Hosting.

Keď sa pozriete na ich hostingové balíčky, môžete vidieť, že s aktualizáciou plánu získate viac funkcií a rýchlosti.

Toto je to, čo sa nám najviac páči na hostovaní A2 – ich záruka vrátenia peňazí kedykoľvek. Majú štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale majú tiež záruku vrátenia peňazí kedykoľvek pre tých, ktorí sa prihlásia na odber svojich dlhších programov.

Takže, ak sa rozhodnete platiť za 3 roky, aby ste ušetrili na peniazoch (dlhšie plány majú najväčšie zľavy v hostiteľských balíčkoch, viete), a potom sa rozhodnete svoj plán zrušiť po povedzme 1 roku – vrátia vám ekvivalent, ktorý zodpovedá nevyužité 2 roky (rozdelené). Existujú však určité výhrady – váš registračný poplatok za doménu a migračný poplatok (ak existujú) sa nevracajú. Ich záruka vrátenia peňazí kedykoľvek je mimo tohto sveta.

Pokiaľ ide o záruku dostupnosti, zaväzujú sa poskytovať svojim zákazníkom 99,9% dostupnosti. Realisticky povedané, v tejto oblasti však nie sú dokonalé – ale stále dobré.

rýchlosť

Pozrite sa na názov ich cenových plánov a zistíte, že existuje jedna spoločná téma – rýchlosť (Lite, Swift, Turbo). Skutočne máte zaručenú rýchlu stránku s A2 Hosting (to je ich najlepšie miesto). Len tak premýšľajte o svojich plánoch – jeden je rýchly, druhý rýchly a posledný najrýchlejší.

podpora

Podporný tím A2 Hosting je dobrý. Ich vedomostná základňa je plná užitočných článkov, ktoré sa ukážu ako užitočné pri riešení problémov. Ak chcete s niekým hovoriť, môžete tak urobiť prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého rozhovoru.

Pros

 • Servery v USA, Európe a Singapure (SG je skvelý pre stránky NZ)
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma pri všetkých plánoch
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • Žiadne servery v Indii
 • Najlacnejší plán je obmedzený a nie príliš rýchly
 • Záruka 99,9% dostupnosti nie je tak spoľahlivá

4. SiteGround

Logo SiteGround

Website: www.siteground.com
Cena: 3,95 USD
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Spoločnosť SiteGround bola založená v roku 2004 a teraz prevádzkuje viac ako milión webových stránok po celom svete. Medzi možnosti hostenia patria zdieľané, WordPress, dedikované servery a cloud. Ich výkonné servery umiestnené na celom svete umožňujú uspokojovať potreby ich používateľov. V skutočnosti program SiteGround odporúča samotný program WordPress. Môže však samozrejme hostiť aj iné systémy na správu obsahu (CMS).

SiteGround je najobľúbenejší pre svoje zdieľané plány. Na tento účel majú k dispozícii 3 systémy určovania cien a ďalšie informácie o nich vám povieme v nižšie uvedenom zozname.

 1. StartUp – Toto je ich odporúčaný plán na spustenie prítomnosti na webe. S úvodnou cenou 3,95 dolárov mesačne (bežná cena je 11,95 dolárov) máte povolený 1 web a máte k dispozícii 10 GB úložného priestoru. Môžete mať tiež až 10 000 návštevníkov mesačne.
 2. GrowBig – SiteGround odporúča tento balík pre rastúce lokality. Za 5,95 dolárov mesačne (bežná cena je 19,95 dolárov) môžete mať neobmedzený počet webových stránok spolu s 20 GB úložného priestoru a 25 000 návštevníkov mesačne.
 3. GoGeek – Ak chcete to najlepšie z programu SiteGround, ponúkajú svoj špičkový plán za uvádzaciu cenu 11,95 dolárov (bežná cena je 34,95 dolárov). Dodáva sa s neobmedzeným počtom webových stránok, 30 GB úložného priestoru a 100 000 návštevníkmi mesačne.

Názvy programov SiteGround vám poskytujú predstavu o tom, čo získate. Ak práve sledujete ich základné funkcie, môžete sa uspokojiť (alebo začať s) ich balíkom StartUp. Ak však chcete so svojím balíkom získať prémiové funkcie, vyberte si ich plán GrowBig. Choďte na svoj plán GoGeek, ak chcete, aby sa vo vašom balíčku nachádzali najlepšie (podivné funkcie).

SiteGround je tiež jedným z odvážnych poskytovateľov hostingu, ktorí poskytujú 99,9% dostupnosti – a určitú odmenu, ak sa im nepodarí splniť tento sľub. Nezabúdajte však, že hovoríme o priemere 99,9% uptime ročne, nie mesačne.

Takže tu je obchod. Poskytnú vám bezplatný hosting na mesiac, keď jeho ročná prevádzková doba klesne kdekoľvek medzi 99,0 až 99,9%. A ak klesne ešte nižšie, dajú vám 1 mesiac za každé percento. Wow. Ale opäť, SiteGround má skutočne dobrý rekord v dostupnosti – šance sú malé, že niekedy klesnú pod 99,9% ročnú záruku dostupnosti.

rýchlosť

Dátové servery SiteGround (nájdené vo Veľkej Británii, Chicagu, Holandsku a Singapure) sú veľmi spoľahlivé. Sú dosť silné na to, aby dosiahli globálny dosah. A čo viac, SiteGround sa dodáva aj s bezplatným CDN (CloudFlare), čo tiež prispieva k rýchlosti jeho stránok.

podpora

Existuje mnoho spôsobov, ako sa spojiť so špecialistami na SiteGround – majú k dispozícii telefonickú podporu, live chat a e-mailovú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni..

Pros

 • Skvelá podpora zákazníkov
 • Viaceré dátové centrá po celom svete
 • Odporúča sa WordPress

Zápory

 • Žiadne servery v Indii
 • Vysoké miery obnovenia (až 3 krát)
 • Žiadne voľné domény

5. Inmotion Hosting

logo hostenia inmotion

Website: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Miesto na disku: Neobmedzené
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Nie

Spoločnosť InMotion si od svojej prvej koncepcie v roku 2001 vybudovala dobrú povesť. Dnes prevádzkuje so zákazníkmi z celého sveta okolo 300 000 webových stránok. Medzi možnosti hostenia patria zdieľané servery, servery VPS, distribútori, WordPress a dedikované servery.

So zameraním na hosting na podnikovej úrovni má InMotion tieto 3 zdieľané plány hostenia:

 1. Uvedenie na trh – za to ponúkajú úvodnú cenu 3,99 dolárov (bežná cena je 7,99 dolárov). Môžete mať až 2 webové stránky a získať tak neobmedzený priestor a neobmedzenú šírku pásma.
 2. Napájanie – ich plán za strednú cenu má úvodnú cenu 5,99 dolárov (bežná cena je 9,99 dolárov). Pre tento plán máte povolených až 6 webových stránok a získate aj neobmedzený priestor a neobmedzenú šírku pásma.
 3. Pro – Ich plán najvyššej ceny má teraz úvodnú cenu 13,99 $ (bežná cena je 15,99 $). Vďaka tomu môžete mať neobmedzený počet stránok a tiež získať neobmedzený priestor a neobmedzenú šírku pásma.

Uvedomte si, že plán napájania je dvakrát lepší ako plán spustenia (ich najlacnejší plán). Ich Pro plán je však vo funkcii a výkone dvakrát lepší ako plán napájania. Preto pri aktualizácii sa každý plán zlepšuje a zlepšuje.

Pokiaľ ide o záruku dostupnosti služby InMotion, sú odhodlaní poskytovať svojim zákazníkom záruku dostupnosti 99,95%. A áno, môžu to viac-menej dosiahnuť – sú spoľahlivé, a preto zostavili tento zoznam.

rýchlosť

InMotion má slušnú rýchlosť. V skutočnosti je ich rýchlosť viac ako slušná – sú rýchle. To je dobré pre SEO a celkovú skúsenosť používateľa.

Ak je rýchlosť jednou z vašich hlavných obáv, vedzte, že InMotion je bezpečná stávka v tejto oblasti.

podpora

InMotion má veľa možností zákazníckej podpory od rozsiahlych dokumentov (články v ich znalostnej databáze) po e-mail (systém predaja lístkov) až po telefonickú podporu, ktorá umožňuje živý chat až po komunikáciu cez Skype. Upozorňujeme však, že pokiaľ ide o kvalitu ich možností podpory, dostanú zmiešané recenzie. Väčšinu času sú dobrí – ale sú aj situácie, keď nie sú v tomto aspekte podnikania takí dobrí..

Pros

 • Veľkorysé záruky vrátenia peňazí (30 dní za zdieľané, 90 dní pre VPS a predajcu)
 • Spoľahlivá dostupnosť
 • Neobmedzený priestor a neobmedzená šírka pásma aj na ich najnižšom pláne

Zápory

 • Servery sú iba v USA
 • Drahé plány obnovy
 • Dlhý proces overovania, najmä u ľudí mimo USA

6. GreenGeeks

Logo GreenGeeks

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Spoločnosť GreenGeeks bola založená v roku 2008 a z mnohých dôvodov sa tak stala jedným z našich najlepších webhostingov (čoskoro zistíte). Majú veľa možností hostenia, ako sú zdieľané, predajca, WordPress a VPS. A so svojimi výkonnými dátovými centrami vo Phoenixe, Chicagu, Montreale, Toronte a Amsterdame profitujú ich zákazníci z celého sveta z ich služieb.

GreenGeeks odlišuje od svojich konkurentov (vrátane konkurentov na tomto zozname) svoj záväzok voči životnému prostrediu. Sú to ekologickí hostitelia webových stránok a dajú späť trikrát (300%) energiu, ktorú spotrebujú na obnoviteľnú energiu. Áno, webové stránky ich zákazníkov sú napájané z obnoviteľných zdrojov energie. Nie je to úžasné?

Ak si uvedomujete životné prostredie, ako sme my, budete hrdí, že ste súčasťou úsilia GreenGeek o pomoc matke prírode. Môžete sa dokonca rozhodnúť používať na svojom webe zelenú certifikačnú značku na ďalšie šírenie povedomia.

Záväzok spoločnosti GreenGeeks v oblasti dostupnosti je 99,9% a môžeme vám povedať, že v tomto percentuálnom vyjadrení majú rekord.

rýchlosť

Rýchlosť je v skutočnosti jedným z najsilnejších bodov organizácie GreenGeeks – uprednostňujú túto oblasť vo svojich službách a ukazuje to v ich výkone. Okrem výkonných serverov používajú namiesto ukladania pevného disku aj SSD (SSD je rýchlejší). Využívajú tiež CDN vo svojich službách (používajú CloudFlare).

podpora

Tím podpory GreenGeeks je spoľahlivá skupina. Majú 24/7 systém predaja lístkov (e-mail), telefonickú podporu a chat. Ich vedomostná základňa obsahuje užitočné články a návody týkajúce sa rôznych kategórií (napr. Web, doména, hosting atď.).

Pros:

 • Ekologické nastavenie (super zelené!)
 • Neobmedzený úložný priestor a neobmedzená šírka pásma pri všetkých programoch
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadne servery v Indii
 • Úvodné ceny sú dobré iba pre 3-ročné platby.

7. Cloudways

Logo spoločnosti Cloudways

Webové stránky: www.cloudways.com
Cena:
10 USD
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

CloudWays, ako už názov napovedá, je poskytovateľom cloudhostingu. Je tu už od roku 2012 a v priebehu rokov neustále rastie.

Keďže slúži ako most medzi zákazníkmi a poskytovateľmi hostenia, svojim používateľom uľahčuje všetko. Funguje to tak, že vyberiete systém na správu obsahu (napr. WordPress) a potom vyberiete server pre svoje stránky. Máte na výber z nasledujúcich možností:

 1. DigitalOcean
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linode

Tu nájdete to, čo získate so svojimi štartovacími plánmi:

 1. Program DigitalOcean Starter Plan (10 USD) – 20 GB priestoru, 1 GB RAM, šírka pásma 1 TB.
 2. Starterov plán Vultr (11 dolárov) – 25 GB priestoru, 1 GB RAM, šírka pásma 1 TB.
 3. Štartovací plán GCE (33,30 dolárov) – 20 GB priestoru, 1,7 GB RAM, šírka pásma 2 TB.
 4. Štartovací plán AWS (36,51 dolárov) – 4 GB miesta, 1,75 GB RAM, šírka pásma 2 TB.
 5. Linódový štartovací plán (12) – 25 GB priestoru, 1 GB RAM, šírka pásma 1 TB.

Ak uvažujete o poskytovaní poskytovateľa hostingu v cloude, všimnite si, že CloudWays je jedným z najlepších (ak nie najlepším – opäť z tohto dôvodu sa dostali na náš zoznam).

rýchlosť

Keď sa rozhodnete pre poskytovateľa cloudového hostingu, máte zaručenú rýchlu rýchlosť servera. Dôvodom je to, že cloud hosting zahŕňa použitie klastrov serverov umiestnených po celom svete. Ak užívateľ potrebuje veľa prostriedkov, ostatné servery sú vždy k dispozícii ako zálohy. Šanca na vypnutie pri preťažení je preto malá až nulová.

podpora

CloudWays má na svojich webových stránkach vedomostnú základňu článkov. A samozrejme, vždy môžete získať všetky potrebné informácie na internete (prostredníctvom dokumentácie, videonávodov, fór atď.).

Ak chcete hovoriť s odborníkom, môžete tiež kontaktovať tím podpory spoločnosti Cloudways 24/7 prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu (systém predaja lístkov)..

Pros:

 • Hosťujte neobmedzený počet webových stránok
 • Vysoko škálovateľné
 • Viacerí poskytovatelia

Zápory:

 • Plány sú dosť drahé
 • Potrebné technické znalosti
 • Žiadny ovládací panel

8. Dreamhost

Logo DreamHost

Webové stránky: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Pravdepodobne poznáte DreamHost už od roku 1996. V súčasnosti sa tu nachádza okolo 1,5 milióna webových stránok a ich počet každým dňom rastie..

Medzi možnosti hostenia patria zdieľané, vyhradené, VPS, cloud a WordPress. Ich najobľúbenejší z nich je zdieľaný hosting a môžete si predplatiť program a platiť mesačne, ročne alebo každé tri roky (každé 3 roky). Podrobnejší popis ich plánov hostenia je uvedený nižšie.

 1. Shared Starter – S úvodnou cenou iba 2,59 dolárov mesačne vám tento plán umožňuje mať 1 webovú stránku a bezplatnú doménu na 1 rok (ak platíte vopred 1 celý rok). Získate tiež neobmedzený prenos, nemeranú šírku pásma, úložisko SSD a bezplatný certifikát SSL.
 2. Shared Unlimited – Pri 5,95 dolárov (uvádzacia cena) tento plán umožňuje neobmedzené množstvo webových stránok, bezplatnú doménu na 1 rok (ak sa platí ročne), neobmedzenú komunikáciu, nemeranú šírku pásma, úložisko SSD a certifikát SSL zadarmo.

Ako vidíte, DreamHost má pre svoje zdieľané možnosti hostenia iba 2 cenové plány. Balík Shared Starter je vhodný pre začínajúcich používateľov, zatiaľ čo Shared Unlimited je určený skôr pre obchodné weby. Môžete si vybrať najlacnejší plán, len aby ste si veci otestovali – s vedomím, že môžete kedykoľvek upgradovať.

To, čo na nás DreamHost najviac zaujalo, je ich 100% záruka dostupnosti. V skutočnosti sú súčasťou ich zmluvných podmienok – že ich zákazníci dostanú kompenzáciu, ak nesplnia tento sľub.

Takže tu je obchod. Za každú hodinu prestojov z ich strany vám pripíšu celý deň hostenia. Existujú však výnimky z toho, ako sú ohlásené prestoje a prerušenia služby. K dispozícii je tiež maximálna kompenzácia zákazníka 10% pri nasledujúcom poplatku za obnovenie. Celkovo je to stále veľa.

Upozorňujeme, že prestoje sa počítajú na základe prehľadov zákazníkov. Budete musieť odoslať lístok a nahlásiť problém za čas, ktorý sa má započítať. Stále je to všetko dobré – ako viete, budú sa snažiť, aby nemali prestoje, aby pri tom nestratili peniaze..

rýchlosť

Rýchlosť DreamHost je dobrá – ale nie tak dobrá ako hlavní uchádzači v tejto správe. Pamätajte, že ideálny čas načítania stránky je 1 sekunda alebo menej. A DreamHost niekedy bojuje v tejto oblasti (ale iba trochu).

podpora

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, spoločnosť DreamHost určite môže dodať. Majú live chat 24/7, čo je skvelé. Môžete ich tiež kontaktovať e-mailom a prostredníctvom ich Twitter účtu. A samozrejme majú tiež vedomostnú základňu užitočných článkov a diskusných fór.

Upozorňujeme, že nemajú telefonickú podporu. Poskytujú však možnosť prihlásiť sa na odber ich funkcie spätného volania. Za to však budete musieť platiť navyše (podľa nášho názoru je to stále dobrá voľba).

Pros:

 • 97-dňová záruka vrátenia peňazí na platby kreditnou kartou (iba zdieľaný hosting)
 • Plány kvality
 • 100% záruka dostupnosti

Zápory:

 • Žiadna záruka vrátenia peňazí na iné plány
 • Žiadne servery v Indii
 • Drahé poplatky za obnovu

9. Bluehost

Logo Bluehost

Webové stránky: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je veľmi veľký poskytovateľ hostingu. Spolu so svojimi sesterskými spoločnosťami (HostMonster, iPage a FastDomain) teraz hosťuje viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete. Medzi možnosti hostenia patrí zdieľaný, vyhradený, VPS a cloud – pričom najobľúbenejšou hostiteľskou službou je zdieľaný hosting.

Zdieľaný hosting spoločnosti BlueHost má 4 cenové plány:

 1. Základný plán – Pri uvádzacej cene 3,95 dolárov (bežná cena je 7,99 dolárov) môžete v tomto pláne vytvoriť 1 webovú stránku. K dispozícii je tiež úložný priestor SSD s kapacitou 50 GB, nemeraná šírka pásma, názov domény a bezplatný certifikát SSL.
 2. Plus plán – za úvodnú cenu iba 5,95 dolárov (bežná cena je 10,99 dolárov) môžete pomocou tohto plánu vytvoriť neobmedzený počet webových stránok. Získate tiež neobmedzený úložný priestor SSD, nemeranú šírku pásma a certifikát SSL zadarmo.
 3. Choice Plus – Vďaka úvodnej cene 5,95 dolárov (bežná cena je 14,99 dolárov) získate vďaka tomuto plánu neobmedzené množstvo webových stránok, neobmedzený úložný priestor SSD, nemeranú šírku pásma a certifikát SSL zadarmo..
 4. Pro Plan – Ich najdrahší plán má teraz uvádzaciu cenu 13,95 dolárov (bežná cena je 23,99 dolárov). Je dodávaný s neobmedzeným počtom webových stránok, neobmedzeným úložiskom SSD, nemeranou šírkou pásma a bezplatným SSL.

Pri inovácii plánu získate ďalšie funkcie, výkon a rýchlosť. Čo je neobvyklé v úvodných cenách BlueHost je to, že ponúkajú rovnaké sadzby pre plány Plus a Choice Plus. Kým program s vyššou cenou (v bežných sadzbách) má rovnakú úvodnú sadzbu ako lacnejší plán, uvedomte si, že prichádza s vyššími mierami obnovy.

Pokiaľ ide o ich záruku dostupnosti, BlueHost sa zaväzuje na 99,99% dostupnosti. A verte nám, keď hovoríme, že sú skutočne jednou z najspoľahlivejších spoločností, pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť.

rýchlosť

Ak sa rozhodnete pre Bluehost ako poskytovateľa hostingu, nebudete mať problém s rýchlosťou. Sú dodávané s bezplatným CDN (CloudFlare) a ak ho chcete používať, musíte ho jednoducho aktivovať na ovládacom paneli.

podpora

BlueHost má centrum pomoci s užitočnými článkami a príručkami pre svojich zákazníkov. Ak chcete hovoriť s ich tímom podpory, môžete sa s nimi spojiť prostredníctvom e-mailu (systém predaja lístkov) alebo prostredníctvom live chatu (24/7).

Pros:

 • Dobrá bezpečnosť
 • Konkurenčné ceny
 • Užívatelsky prívetivý

Zápory:

 • Vysoké miery obnovy
 • Pre názvy domén nie je k dispozícii žiadna možnosť vrátenia platby
 • Služby migrácie stránok nie sú bezplatné

webhosting v Indii

Web Hosting India: Ako nájsť ten najlepší?

S ktorým poskytovateľom webhostingu by som mal ísť, je jednou z najbežnejších otázok, ktoré dostávame (a otázkou, ako skutočne vytvoriť webovú stránku). Tie, ktoré sa považujú za najlepšie, sú založené na názore a objektívnosti. Aj keď môžete nekonečne prehľadávať web, ľahšie sa rozhodnete, s ktorým z nich máte ísť, keď máte k dispozícii všetky informácie.

Táto stránka vám pomôže pri výbere vášho obľúbeného poskytovateľa hostingu. Pri hľadaní najlepšej spoločnosti zaoberajúcej sa webhostingom pre Indiu je potrebné poznať niekoľko vecí. Musíte vziať do úvahy typy hostingu, ktorý existuje, a aké funkcie by ste mali hľadať.

Typy webhostingu v Indii

Aj keď na začiatku podnikania fungovali bezplatné a lacné možnosti, jeho potreby sa zvýšia, a preto sa váš webhosting bude musieť zmeniť. Rôzne typy webhostingových služieb môžu byť mätúce, a preto je dôležité vedieť, čo je to, aby ste si mohli vybrať najlepší typ podľa svojich potrieb.

Zdieľaný hosting

zdieľaná grafika hosteniaZdieľaný hosting je najbežnejším typom, tu webový hostiteľ umiestňuje na jeden server viacero serverov, pričom všetky stránky zdieľajú zdroje servera. Zdieľaný hosting je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný hosting, je jednoduchý a nevyžaduje si žiadne pokročilé znalosti na správu a má pohodlný ovládací panel (zvyčajne cPanel). Dva najväčšie obavy sú v tom, že bezpečnosť môže byť ľahko ohrozená a zdieľaný hosting nedokáže zvládnuť vysokú návštevnosť webu. Zdieľaný hosting je skvelou voľbou pre malé a stredné podniky alebo podniky s rozpočtom. Väčšina zdieľaných hostiteľov podporuje najbežnejšie redakčné systémy ako WordPress, Joomla, Drupal atď.

Hosting VPS

VPS je skratka, ktorá znamená virtuálny súkromný server, takže hosting VPS napodobňuje vyhradený server v zdieľanom hostiteľskom prostredí. Technicky to možno považovať za kombináciu vyhradeného serverového hostingu a zdieľaného hostingu. Keďže nejde o plne vyhradený server, je lacnejší. Je to tiež prispôsobiteľné a hosting plány sú zvyčajne ľahko škálovateľné. Najväčšou nevýhodou je to, že je to drahšie ako zdieľaný hosting, ale s ním stále viac a je to tiež vhodné riešenie pre herné servery, najlepší hostitelia serverov Minecraft používajú hosting VPS.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný serverový hosting je typ hostingovej konfigurácie, ktorá je vyhradená pre jednu webovú stránku alebo na jediný účel. Keďže tento typ hostingu nie je k dispozícii viacerým klientom, napríklad zdieľaný hosting, dokáže zvládnuť vysokú návštevnosť. Je tiež flexibilný, má vysoký výkon a je spoľahlivý. Tento typ webhostingu je ideálny pre veľké korporácie s náročnými systémami, ktoré sú kriticky dôležité.

Cloud hosting

Cloud hosting je založený na výpočtových technológiách, ktoré umožňujú neobmedzený počet počítačov, ktoré fungujú ako jeden systém. Zatiaľ čo iná hostingová technológia, vrátane zdieľaných aj vyhradených, funguje iba na jednom počítači, Cloud hosting môže používať viacero počítačov a má bezpečnosť, ktorá je zaručená na mnohých serveroch. Je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí potrebujú flexibilitu a škálovateľnosť. To má opakujúce sa náklady a nebudete mať kontrolu nad konfiguráciou. Toto je skvelá voľba pre tých, ktorí nechcú priamu kontrolu nad podnikmi podniku.

Reseller Hosting

Reseller Hosting je typ webhostingu, kde má používateľ pridelené množstvo priestoru na pevnom disku a šírku pásma, ktoré môže tretia strana použiť na hosťovanie webových stránok. Predajca spravidla kúpi priestor veľkoobchodne a potom ho predá potenciálnym zákazníkom. Toto je ďalšia možnosť, ktorá poskytuje flexibilitu a je tiež cenovo dostupnejšia. Webhosting robí technické záležitosti za vás a vy sa môžete zamerať na zákaznícku podporu. Keďže sú vaše služby obmedzené, ak sa niečo pokazí, budete musieť vyriešiť škody, ak sa niečo pokazí na konci webhostingu.

Spravovaný hosting WordPress

Spravovaný hosting WordPress sa líši od ostatných hostovaní, pretože ide o službu vrátnika. Všetky technické aspekty sú kontrolované poskytovateľom hostingu, ktorý sa zameriava iba na stránky WP. Medzi aspekty, ktoré kontrolujú, patria škálovateľnosť, dostupnosť webových stránok, denné zálohy, aktualizácie WordPress, rýchlosť a bezpečnosť. Množstvo kontroly je skutočne to, čo robí výhody aj nevýhody spravovaného hostenia wp. Je skvelé, ak ste v poriadku s menšou kontrolou (ale úžasnou bezpečnosťou, rýchlosťou a podporou), ktorej je veľa začínajúcich spoločností, ale ak ste väčšou firmou, môžete to vidieť ako nevýhodu.

programovacie servery v Indii

Aké funkcie hľadám?

Teraz, keď už máte základné informácie o rôznych typoch webhostingu pre Indiu, musíte vedieť, aké funkcie by ste mali hľadať v závislosti od veľkosti vašej spoločnosti a toho, čo chcete dosiahnuť. Tieto veci, ktoré treba hľadať pri hľadaní webhostingovej služby, premenia stresujúci projekt na zábavný.

Umiestnenie servera

mapa umiestnenia serveraBudete sa chcieť uistiť, že hostiteľská služba, ktorú používate, je založená v Indii alebo okolo nej (Singapur je pravdepodobne najlepšia stávka tu). Dôvod je jednoduchý. Ak založíte svoj web v inej krajine, bude to mať za následok problémy s rýchlosťou. Vyskytnú sa oneskorenia, pomalšie časy načítania a iba všeobecné oneskorenie. Ak chcete, aby bol tento proces veľmi jednoduchý, udržiavajte webhostingovú službu, ktorú si vyberiete, blízko vás (ak sa nachádzate niekde inde, máme tiež porovnania webhostingu pre Austráliu, Spojené kráľovstvo, Kanadu, Írsko, Malajziu, Brazíliu, Pakistan, Indonéziu, a Nový Zéland).

Miesto na disku

Na úložisku záleží, pretože určuje, koľko súborov môžete nahrať na svoj web. Pre malé a stredné podniky alebo možno aj pre blog by jednoduchá webová stránka mohla robiť a bude vyžadovať iba niekoľko gigabajtov. Bohužiaľ, ak ste väčšia spoločnosť alebo máte na mysli iba väčší projekt, budete potrebovať toľko úložného priestoru, koľko môžete. Budete chcieť využiť výhody hostiteľských služieb, ktoré ponúkajú ovládače SSD, ktoré majú lepšiu výkonnosť ako štandardná používaná jednotka.

Certifikáty SSL

SSL sertifikujeV súčasnosti je potrebné mať certifikát SSL! Znamená to, že máme zabezpečenú webovú stránku (https: //) a spoločnosť Google sa to tiež páči, pretože to nijako neznamená, že vlastníctvo certifikátu SSL je jedným z faktorov, ktoré môžu hodnotiť výsledky vyhľadávania. Našťastie v súčasnosti sú certifikáty SSL bezplatné a väčšina poskytovateľov webhostingu ich ponúka. Ak ešte nemáte povolený SSL, môžete získať bezplatný certifikát od Poďme šifrovať.

uptime

Pri hľadaní najlepšieho webhostingu v Indii budete chcieť vyhľadať službu, ktorá poskytuje dobrú dostupnosť servera. V podstate 99,9% webových hostiteľov v Indii sľubuje optimálnu dostupnosť. Sľuby sa nemusia vždy veriť. Predtým, ako sa sami alebo vaša spoločnosť venujete službe, nezabudnite si prečítať a prečítať si recenzie webhostingu, ktorého zvažujete, aby ste dosiahli všeobecnú zhodu o tom, ako dobrý je čas prevádzky.

podpora

Veľkou vlastnosťou, ktorú si treba dať pozor, je podpora, služba aj zákazník. Zatiaľ čo mnohí ich považujú za rovnaký typ podpory. Kvalitné služby a podpora zákazníkov sú o tom, že dokážu správne formulovať, ako vyriešiť problémy a technické problémy, a zároveň zabezpečiť, aby sa zákazník cítil cenený a spokojný. Dobrá podpora je nevyhnutnosťou! Je dobré vyhľadať používateľské recenzie podporných služieb, pretože nie sú rovnaké, ako sme zistili v porovnaní našich hostiteľov InMotion vs Bluehost..

zálohy

Nezabudnuteľným prvkom je často záložný systém. Každá osoba, ktorá pracovala s akýmkoľvek počítačom, vie, že zálohovanie súborov a údajov je nevyhnutné. Pri vytváraní webových stránok prostredníctvom webhostingového servera je nesmierne dôležité zálohovať databázu, e-mailové súbory a webovú stránku takmer každý deň. Pri výbere najlepšieho webového servera v Indii nezabudnite skontrolovať, ako často služba zálohuje vašu databázu a či účtuje poplatok za obnovenie späť..

Bandwidth

Šírka pásma je množstvo údajov, ktoré je možné preniesť medzi vašim webom, jeho používateľmi a internetom. Ak ste mali počítač už dávno, pravdepodobne si pamätáte dial-up internet a šírku pásma slimákov. Pri hľadaní webhostingu si chcete byť istí, že ponuka je dobrá. To platí najmä pre zdieľaný hosting. Ak webová stránka na serveri zaznamená vysokú návštevnosť, ostatné stránky sa načítajú pomalšie. Pamätajte teda: čím vyššia je šírka pásma, tým viac ľudí môže navštíviť váš web.

Počet povolených domén / webov s addonmi

V prípade startupov, ktoré hľadajú najjednoduchší plán webhostingu, pravdepodobne budete potrebovať iba jeden web. Webhostingová služba, ktorá ponúka iba jednu doménu, je tiež najlacnejšou možnosťou. Ak však chcete pridať ďalšie webové stránky, musíte si byť istí, že ich váš webhosting môže podporovať. Aj keď väčšina plánov webhostingu umožňuje toľko subdomén, koľko chcete, musíte si byť istí, že môžu podporovať viac domén, ak to vaša firma potrebuje..

Nezabudnite na ďalšie informácie

Rovnako ako u väčšiny vecí týkajúcich sa technológie, ľudia majú určité nejasnosti týkajúce sa terminológie spojenej s webhostingom. Ľudia často zamieňajú webhosting za hosťovanie domén alebo registráciu domén, ale žiadny z nich nie je náhradou druhého. Ak niekto hovorí o hostovaní domén, zvyčajne hovoria o kombinácii webhostingu a registrácie domén. Hosting domén nie je skutočná vec; ľudia jednoducho nepoznajú správnu terminológiu pre webhosting. Registrácia domény je nákup a registrácia názvu vašej domény. Je to služba, ktorú vám ponúka väčšina plánov webhostingu. Webhosting je samozrejme priestor online, do ktorého umiestnite svoje údaje, aby sa zobrazoval v prehľadávačoch pri zadávaní názvu domény.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map