9 najlepších poskytovateľov dedikovaných serverov v roku 2020 (recenzia)

Najlepšie dedikovaný serverVáš vyhradený webhosting by mal byť, dobre … oddaný. Pre vás.


Nielenže by ste mali získať dedikovaný server, ale váš tím podpory by mal byť tiež investovaný do vášho webu a mali by tiež poskytnúť vyhradenú IP adresu..

Preč sú dni, v ktorých by poskytovatelia hostingu mohli vyniknúť iba technickou spôsobilosťou.

Technológia dedikovaných serverov sa v posledných rokoch v skutočnosti zvýšila plošne: procesory 3GHz, 8 GB RAM a 500 GB pamäťového priestoru boli považované za „high-end“ pred rokom, ale teraz sú pomerne štandardnými ponukami.

Keď sa technické podmienky vyrovnajú, zákaznícky servis sa stal faktorom, ktorý odlišuje poskytovateľov.

Pokiaľ však ide o zákaznícke služby, medzi špecializovanými poskytovateľmi hostingu sú stále veľké rozdiely. V roku 2020 nie je ospravedlnenie pre zlé služby zákazníkom. Ak si prenajímate vlastný server, mali by ste očakávať informované a rýchle odpovede na vaše otázky..

Pri tomto hodnotení sme preto venovali viac pozornosti zákazníckemu servisu ako kedykoľvek predtým, berúc na vedomie ich technické znalosti a čas odozvy na naše otázky.

Ste pripravení vidieť, ako sa hromadí? Začnime.

9 najlepších špecializovaných hostingových služieb

Najprv začneme s najlepšími poskytovateľmi hostenia, potom prejdite zoznamom dole a zistite, ktorým poskytovateľom sa možno chcete vyhnúť. Tu je 9 najlepších špecializovaných poskytovateľov webhostingu v roku 2020:

1. Bluehost – najlepšia hodnota za peniaze

Bluehost venovaný hosting domovskú stránku

 • uptime: 99,98% (Zdroj)
 • Čas načítania: 369ms (Zdroj)
 • Podpora: 4/5
 • Webové stránky: www.Bluehost.com

Bluehost je ako dobrý spoľahlivý priateľ – bol v priemysle už dlho a nikdy nedokáže splniť to, čo sľúbil. Získate vynikajúcu dostupnosť a pôsobivú rýchlosť. Čo je najlepšie na Bluehost, je ich nízka úroveň počiatočnej ceny 79,99 dolárov za mesiac. S Bluehostom nemôžete naozaj pokaziť, najmä ak je váš rozpočet obmedzený.

Jedinou nevýhodou je, že ich nízka cena je k dispozícii iba na dlhodobý záväzok (3 roky)..

uptime & rýchlosť

Bluehost 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Spravované WordPress / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

V našom testovaní od januára do februára 2019 prišiel Bluehost so spoľahlivou prevádzkovou pohotovosťou 99,98% a rýchlosť 369ms. Počas rokov, keď sme monitorovali Bluehost, sme len zriedka mali významné prestoje. Aj keď v januári 2019 mali výpadok 19 minút, ich celková doba prevádzkyschopnosti v roku 2018 bola neuveriteľných 99,99% s priemernou rýchlosťou 415 ms.

Takže ak hľadáte hostiteľa s pevnými časmi aj rýchlosťou – nemusíte hľadať ďalej.

podpora

Podpora tímu Bluehost je tiež dosť dobrá. V našich testoch sa uskutočnilo pripojenie k živému podpornému agentovi 3 minúty, a odpovede na naše otázky sa zvyčajne vrátili potom 2 min.

Ich odpovede boli jednoduché a presné. Odpovedali presne na to, čo sme sa pýtali, ale nič viac – takže existuje malý priestor na zlepšenie. Celkovo však podpora Bluehost prekonáva mnohé ďalšie podpory, ktoré sme videli, ktorí majú problémy s anglickým jazykom, ktorí iba kopírujú a vkladajú odpovede alebo odkazy, alebo sú (v najhoršom prípade) skorou verziou programu založeného na umelej inteligencii..

S podporou Bluehost získate presne to, čo požadujete, nič viac a nič menej.

Live chat v službe Bluehost

Vlastnosti

Technické špecifikácie štandardného plánu Bluehostingu sú veľmi dobré vzhľadom na nízku cenu (rovnako ako na vynikajúcu dostupnosť a rýchlosť). Dostanete 500 GB voľného miesta na disku, a a obmedzenie šírky pásma to je také veľké (5 TB) je nepravdepodobné, že si to niekedy všimnete. 4 GB pamäte RAM je trochu na nízkej strane, ale pre malý až stredne veľký web by to malo byť dobré.

Ak sa vaša návštevnosť neočakávane zvýši (alebo ak vaše stránky začínajú rásť naozaj rýchlo), Bluehost vám nebude účtovať poplatok navyše. Nevýhodou je, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa váš web do nasledujúceho mesiaca spomalí.

Plány Standard aj Enhanced sú v porovnaní s inými poskytovateľmi určite na lacnejšej strane. Ponúkajú rovnaké funkcie, ktoré získate u niektorých poskytovateľov za dvojnásobnú alebo trojnásobnú cenu vrátane rýchleho procesora a veľkého pásma. Navyše majú k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

stanovenie ceny

Ceny ponúkané spoločnosťou Bluehost sú prekvapivo nízke. Ich plány začínajú na 79,99 dolárov mesačne, ale nezabudnite, že po vyčerpaní pôvodného trojročného balíka sa cena vyšplhá až na 11,99 dolárov mesačne.

Mali by ste tiež poznamenať, že uvedené ceny sú platné, iba ak platíte 3 roky vopred. Možnosti spoločnosti Bluehost s mesačnými platbami majú oveľa vyššie ceny (začínajúc na $ 149,99 platených mesačne).

Celkovo s Bluehost získate veľmi slušné štatistiky za menej ako väčšina ostatných hostiteľov. Ak potrebujete kvalitné dedikované servery, ale váš rozpočet je obmedzený, Bluehost je skvelá voľba.

Existuje niekoľko poskytovateľov, ktorí majú dokonca nižšie ceny, ale zvyčajne znížili spoľahlivosť a / alebo rýchlosť alebo neinvestovali do riadnej podpory zákazníkov (ako uvidíte nižšie)..

Cena vyhradená pre servery Bluehost

S najlacnejším plánom získate dosť dobré funkcie za pomerne lacnú cenu. Pamäť by mohla byť o niečo lepšia, ale vždy, keď máte pocit, že sa aktivita na vašom webe zvyšuje, môžete ju kedykoľvek upgradovať.

Nezabúdajte tiež, že uvedené ceny sú splatné iba 3 roky vopred a poplatky sa zvyšujú po počiatočnom trojročnom období. Dokonca aj potom je Bluehost stále na najnižšej úrovni určovania cien vyhradených serverov v porovnaní s konkurenciou.

 • Najlacnejší plán: $ 79,99 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel
 • Miesto na disku: 500GB.
 • Šírka pásma: 5 TB
 • RAM: 4GB
 • Procesor: 4 jadra, 2,3 GHz
 • Určená adresa IP: 3-5

Ponúka plnohodnotný vyhradený webhosting za 79,99 dolárov mesačne je pôsobivý úspech, najmä vzhľadom na to, že cPanel je dodávaný ako štandard. Celkovo Bluehost ponúka veľkú hodnotu za peniaze.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

2. HostGator – spoľahlivý a dobre známy hostiteľ

Recenzia hostgátora

 • uptime: 100% (Zdroj)
 • Čas načítania: 1,113ms (Zdroj)
 • Podpora: 4/5
 • Webové stránky: www.HostGator.com

HostGator je ďalší osvedčený hráč v tejto oblasti. Majú obrovskú zákaznícku základňu a presne vedia, čo robia. HostGator je určite tiež váš najspoľahlivejší hostiteľ. Prichádzajú s pomerne dobrým pomerom funkcií a cien.

Jedinou nevýhodou však je, že ich stránky môžu byť v porovnaní s konkurenciou v súčasnosti trochu pomalé.

uptime & rýchlosť

HostGator 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

Ako sme už stokrát zopakovali – pri výbere webhostingu sú najdôležitejšie faktory dostupnosť a rýchlosť.

Prevádzková doba hostgátora je vynikajúca – perfektná 100%. Nedochádzalo k žiadnym narušeniam.

HostGator, žiaľ, s rýchlosťou rýchlo klesá 1,113ms – je mierne pod priemerným priemerom 890 ms.

Aj keď rýchlosť by mohla byť lepšia, HostGator nie je tak ďaleko za priemerom a vzhľadom na výnimočnú dobu prevádzkyschopnosti sa stále môže kvalifikovať v hornej časti nášho zoznamu..

podpora

Podpora hostGator je celkom dobrá. Niekoľkokrát sme sa s nimi skontaktovali a pri našich testoch týkajúcich sa priameho rozhovoru sa vyskytla chyba v priemere 3 minúty, s bodcom 20 minút pri jednej príležitosti. Odpovedanie na naše otázky trvalo o niečo dlhšie s priemerným časom 5 minút.

Namiesto toho, aby na naše otázky odpovedali osobne (ktoré sa nám páčili v súvislosti s technológiou Liquid Web), poskytli množstvo odkazov, ktoré poskytli viac ako dostatok informácií. Na základe ich odpovedí a celkových informácií na webe je možné predpokladať, že väčšina ich zákazníkov je zanietenými používateľmi WordPress so znalosťou technických podrobností a určitým kódovaním..

Nič nenasýtajú cukrom a veci príliš komplikujú. Ich stránky, ako aj zákaznícka podpora, nie sú pre úplných začiatočníkov – pokiaľ nie ste ochotní stráviť nejaký čas kopaním do detailov a významov za informáciami, ktoré nájdete.

Živý rozhovor HostGator

Vlastnosti

Na papieri sú funkcie ponúkané vyhradenými webhostingovými servermi HostGator celkom dobré, najmä skutočnosť, že pokiaľ máte dodržané podmienky poskytovania služby, získate neobmedzenú šírku pásma..

Dostanete 1 TB miesta na disku, neobmedzená šírka pásma (v realite, je to 10 TB – opýtali sme sa), 8 GB pamäte RAM a skutočne rýchly viacjadrový procesor. Tieto štatistiky sú naozaj dobré, najmä s cenami, ktoré prichádzajú. S najväčšou pravdepodobnosťou si nikdy nevšimnete obmedzenie šírky pásma. Ak sa to však stane, vaše stránky sa môžu až do budúceho mesiaca spomaliť.

Na rozdiel od Liquid Web, HostGator neposkytuje žiadne automatické zálohovanie vašich vyhradených stránok. Za to budete sami zodpovední.

stanovenie ceny

Ceny hostgátora sú v porovnaní s konkurenciou na nízkej strednej úrovni. Ak sa rozhodnete pre dlhodobý 3-ročný záväzok, začne sa jeho prevádzka na 118,99 USD mesačne.

Po vyčerpaní pôvodného plánu sa plán obnovuje na 189 dolárov mesačne. Nerobte si starosti – dokonca aj obnovené ceny sú na slušnej úrovni vzhľadom na funkcie, ktoré získate.

Cenník vyhradeného servera HostGator

Najlacnejší plán pokrýva všetko, čo potrebujete pre stredne veľké webové stránky, ktoré získajú tisíce mesačných návštevníkov. A s týmto hostiteľom sa nemusíte starať o žiadne prestoje.

 • Najlacnejší plán: $ 118,99 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel
 • Miesto na disku: 1TB
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • RAM: 8GB.
 • Procesor: 4 jadra, 2,1 GHz
 • Určená adresa IP: 3

Ak dávate prednosť bezpečnosti obrovského a dobre zavedeného poskytovateľa hostingu, hostGator môže byť pre vás. Špeciálne webhostingové služby, ktoré poskytujú, sú nadpriemerné, zatiaľ čo ich ceny sú podpriemerné.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

3. Hosting A2 – najlepšia rýchlosť

A2Hosting review

 • uptime: 99.96% (Zdroj)
 • Čas načítania: 248ms (Zdroj)
 • Podpora: 4/5
 • Webové stránky: www.A2Hosting.com

Aj keď A2 je o niečo menej známe ako niektorí hostitelia vyššie, sú silným konkurentom. S bleskovými rýchlosťami, slušnou prevádzkou, dobrými funkciami a dobrými cenami by ste s nimi boli jednoducho spokojní.

Nevýhodou? Okrem najvyšších rýchlostí sú vo všetkom ostatnom iba mierne nadpriemerné. Taktiež sme neboli nadšení, keď sme zistili, že cPanel nie je zahrnutý do ich cenových plánov, pretože väčšina ľudí potrebuje jeden na nastavenie svojich stránok..

uptime & rýchlosť

A2Hosting 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

V našom štandardnom monitorovaní dostupnosti a rýchlosti fungovalo hostenie A2 skutočne dobre.

Majú zďaleka najlepšiu rýchlosť, akú sme v priemysle videli (248ms). Bolo dokázané, že návštevníci opúšťajú pomaly stránky – tento problém s A2 nebudete mať.

Ich prevádzková doba 99.96% je slušný. Nie je to v našich najlepších 3, ale menej ako 15 minút prestojov mesačne nestačí na to, aby vrhli tieň na ďalšie skvelé funkcie, ktoré poskytuje hosting A2..

podpora

Podpora A2 je tiež dobrá. Pripojenie k agentovi prostredníctvom rozhovoru bolo v podstate okamžité a ich odpoveď na naše otázky týkajúce sa obmedzení CDN a maximálneho počtu návštev sa vrátila v priebehu niekoľkých minút..

Ich zákaznícka podpora je rýchla a presná. Odpovede dostanete rýchlo a vo všeobecnosti sú užitočné. Možno budete musieť urobiť ďalšie kopanie, ak sa chcete dozvedieť viac, ale celkovo – poskytujú všetko, čo by ste od dobrého zástupcu podpory zákazníkov očakávali. Určite by sme ich každému odporúčali.

A2Hosting live chat

Vlastnosti

Technické špecifikácie, ktoré ponúka A2, budú pre väčšinu používateľov viac ako dostatočné.

Základný plán ponúka 1 TB miesta na disku, limit šírky pásma 10 TB, rýchlo 2-jadrový procesor 3.1 GHz, a 8 GB pamäte RAM Servery A2 sú v tomto cenovom bode tiež o niečo rýchlejšie ako servery iných poskytovateľov.

Spojte ho s najrýchlejšou rýchlosťou, akú sme kedy videli, a tu máme vážneho konkurenta.

stanovenie ceny

Za 99,59 dolárov mesačne je vyhradený web hosting A2 jedným z najlacnejších dostupných, ale s jedným úlovkom: ak chcete používať cPanel, budete musieť zaplatiť ďalších 39,95 $ / mesiac. Existujú aj niektoré ďalšie funkcie, napríklad ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zálohy stránok atď., Ktoré vás môžu stáť navyše.

Počiatočná cena teda nemusí pokrývať všetko, čo potrebujete, a môžete nakoniec zaplatiť viac.

Keď je čas obnoviť svoje predplatné, očakávate tiež zvýšenie ceny o 17% na 119,99 USD / mesiac.

Ich záruka vrátenia peňazí kedykoľvek je vlastne 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

A2Hosting Dedicated Server price

Za 100 babiek mesačne A2 skutočne ponúka zdanlivo najlepšie vlastnosti. Ich najlacnejšie stanovenie cien je veľmi podobné programom Bluehost a HostGator, ak vylúčite problém s cPanel.

Ak diskutujete medzi týmito tromi, dôjde k výpadku, rýchlosti a podpore. V tejto cenovej hladine sa viac prikláňame k spoločnosti Bluehost (získate lepšiu dostupnosť v nižšej cene), ale znova – A2 bije každého rýchlosťou.

 • Najlacnejší plán: $ 99,59 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel (39,95 $ / mesiac)
 • Miesto na disku: 1TB
 • Šírka pásma: 10 TB
 • RAM: 8GB.
 • Procesor: 3.1GHz
 • Určená adresa IP: 2

Celkovo A2 ponúka vynikajúce služby vzhľadom na veľkosť spoločnosti. Výkon ponúkaný ich servermi je nadpriemerný, ich cena je konkurencieschopná a zhromaždili tím informovaných zákazníckych služieb.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

4. SiteGround – najlepšie pre spravované dedikované servery

Preskúmanie stránok

 • uptime: >99,99% (Zdroj)
 • Čas načítania: 683ms (Zdroj)
 • Podpora: 5/5
 • Webové stránky: www.SiteGround.com

SiteGround má nielen vynikajúce vlastnosti, ale tiež svieti s ich informovanou a priateľskou zákazníckou podporou.

Ak je to príliš dobré na to, aby to bola pravda, zvyčajne to tak je. Za to, čo ponúkajú, je služba SiteGround o niečo drahšia.

uptime & rýchlosť

SiteGround 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

Napriek malému výpadku v decembri 2018, keď mali výpadky 20 minút, nedávna prevádzka servera SiteGround bola na špičkovej úrovni >99,99%.

Nemôžeme sa naozaj sťažovať na rýchlosť svojich stránok. s 683ms, SiteGround padá asi uprostred týchto deviatich hostiteľov, rýchlo. Ale všetko, čo je nižšie ako 1 s, je stále veľmi slušné a vaši návštevníci budú spokojní.

podpora

Najlepšie na stránkach SiteGround je ich zákaznícky servis. Pripojenie k agentovi prostredníctvom ich podporného rozhovoru bolo okamžitý a otázky boli zodpovedané v rámci 2 min.

Ešte lepšie je, že ich zamestnanci vedia, o čom hovoria, zdajú sa byť skutočne ochotní pomôcť a hovoria jasne anglicky: to znamená, že aj zložité výmeny prebiehajú hladko.

Agent sa zdal osobný a zaujíma nás o naše potreby. Pýtali sme sa na spustenie novej stránky a dostali sme dostatočné odpovede.

Odporúčame podporu SiteGround pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Zákaznícka podpora SiteGround

Vlastnosti

s 480 GB úložného priestoru, 10 TB Šírka pásma cap a servery s neuveriteľným 16 GB pamäte RAM, Špeciálne funkcie hostingu SiteGround sú vynikajúce pre plán základnej úrovne. Rýchlosť procesora s 3,2 GHz a 4 jadrami je tiež dobrá, ale pri tejto cenovej úrovni by ste to očakávali.

480 GB voľného miesta na disku je jediná funkcia, ktorá je na spodnej strane – sotva pokryje dobré požiadavky na fotografiu a blog o životnom štýle. Na druhej strane, SiteGround kladie dôraz na rýchlosť SSD.

Ďalším pekným požitkom je, že SiteGround ponúka ukladanie do vyrovnávacej pamäte, vďaka čomu sú webové stránky pre vracajúcich sa návštevníkov rýchlejšie. Ostatní poskytovatelia za túto službu účtujú 50 – 100 dolárov, v závislosti od vašich potrieb a plánov.

Je tiež plne spravovaný, čo znamená, že vám pomôže s čímkoľvek – nastavením vášho webu, pridaním ďalších funkcií pre zabezpečenie, ukladanie do vyrovnávacej pamäte atď., Ako aj automatickým zálohovaním.

stanovenie ceny

SiteGround je v porovnaní s inými špecializovanými poskytovateľmi webhostingu na drahšom konci cenového spektra, ale je to čiastočne preto, že ich základný plán ponúka relatívne vysokú úroveň výkonu, vrátane štandardne 4-jadrových procesorov bežiacich na 3,2 GHz..

Dobrou správou je, že so službou SiteGround vidíte to, čo získate. Nebudú sa účtovať žiadne ďalšie poplatky ani zvyšujúce sa poplatky za obnovenie.

Aj keď je SiteGround na drahej úrovni, dostanete to, za čo platíte.

Cenník vyhradeného servera SiteGround

Najlacnejší plán programu SiteGround určite nie je lacný, ale za to, čo zaplatíte, získate veľa, vrátane účelovej a informovanej podpory. Ak sa napriek tomu pozeráte na toto cenové rozpätie, radšej odporúčame náš najlepší výber.

 • Najlacnejší plán: $ 269.00 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel
 • Miesto na disku: 480GB
 • Šírka pásma: 10 TB
 • RAM: 16GB
 • Procesor: 4 jadra, 3,2 GHz
 • Určená adresa IP: 1

Celkovo je SiteGround vynikajúcou voľbou pre relatívne malé webové stránky a pre zákazníkov, ktorí oceňujú dobrú úroveň podpory. Vďaka tomu je ideálne, ak hľadáte prechod na svoj web na vyhradený webhosting, kde môže byť kritická znalosť a priateľskosť podporných agentov kritická..

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

5. Liquid Web – najlepšia podpora

Hostiteľ vyhradený pre tekutý web

 • uptime: >99,99% (Zdroj)
 • Čas načítania: 658ms (Zdroj)
 • Podpora: 5/5
 • Webové stránky: www.LiquidWeb.com

Liquid Web je výkonná webhostingová služba, ktorá prichádza s takmer perfektnou prevádzkou, vysokou rýchlosťou a vynikajúcou zákazníckou podporou s „zárukou podpory 59 sekúnd“. Sú v rovnakom cenovom rozpätí ako SiteGround a ponúkajú podobne vynikajúce špecifikácie serverov.

uptime & Test rýchlosti

Štatistika uptime a rýchlosti LiquidWebuTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb inzeruje „100% záruku dostupnosti“. V posledných dvoch mesiacoch bola ich prevádzková doba >99,99% s iba 2 minúty prestojov. Nie celkom 100%, ale stále veľmi dobré.

Ich priemerná rýchlosť 658ms nie je najlepší v podnikaní, ale stále je nad priemerom v priemysle.

podpora

Priemerný čas, počas ktorého mal Liquid Web reagovať na žiadosti o podporu, bol menej ako 1 minúta, splnenie „59-sekundovej záruky podpory“.

Agent bol oboznámený a podrobne odpovedal na všetky naše otázky.

Spýtali sme sa ho na niekoľko základných otázok o rozdieloch v CPU procesoroch a RAM a ich SSL a CDN, na ktoré rýchlo a v ľudskom jazyku odpovedal pomocou metafor (podľa potreby). Agent sa tiež spýtal na naše plány prostredníctvom webovej stránky a navrhol najlepší plán na základe našich potrieb a cieľov.

Živý chat LiquidWeb

Je zrejmé, že Liquid Web berie svoju podporu veľmi vážne a chce svojim zákazníkom poskytnúť čo najlepšiu podporu.

Vlastnosti

Servery Liquid Web sú veľmi dobré. Dokonca aj najlacnejší balík vám dá 480 GB voľného miesta na disku, obmedzenie šírky pásma 5TB, a rýchle štvorjadrové 3,5 GHz procesory s 16 GB pamäte RAM.

Tieto špecifikácie sú takmer totožné s SiteGround, s výnimkou šírky pásma (dostanete 10TB s SiteGround) a mierne výhody rýchlosti hodín s Liquid Web (3,5 GHz vs 3,2 GHz).

Nezabúdajte však, že Liquid Web prichádza s najlepšou a najrýchlejšou zákazníckou podporou v tomto odvetví as balíkom nad 1 000 USD získate priamy prístup k webovým architektom a okamžite vyriešite všetky svoje problémy. Je zrejmé, že tieto balíčky sú najlepšie pre veľké podniky, ktoré majú na svojich stránkach veľa prevádzky a aktivity.

Prehľad cien

Ceny Liquid Webu sa môžu zdať v porovnaní s inými poskytovateľmi strmé, ale ich obchodný model je zameraný na profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú najlepší výkon. Ich plány siahajú od „základnej úrovne“ balíka za 149 dolárov mesačne až po skutočne monštruózny server za 499 $ mesačne..

Mali by ste si byť vedomí niekoľkých ďalších poplatkov. Najprv vám za používanie cPanel účtujú ďalších 20 dolárov za mesiac.

Ak vaše stránky používajú väčšiu šírku pásma, ako ste si predplatili, budú vám účtovať poplatky za nadmerné využívanie. Ale aj väčšina ostatných poskytovateľov. Preto je vždy dobré mať k dispozícii presné odhady návštevnosti na vašich stránkach. Šírka pásma priamo nesúvisí s prevádzkou, záleží to na jednoduchosti a použití vášho webu. Jednoduchá webová stránka s 2 až 3 stranami as približne 1 000 návštevníkmi / mesiac by potrebovala približne 1 GB šírky pásma.

Stanovenie cien na vyhradenom serveri LiquidWeb

Pozitívne však je, že pri určovaní cien Liquid Web je to, čo získate – ceny sa pri obnovení nezvyšujú, pretože aj tak platíte mesačne. (Žiadne zľavy na platby vopred).

 • Najlacnejší plán: $ 149.00 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel (20 $ / mesiac)
 • Miesto na disku: 480GB
 • Šírka pásma: 5 TB
 • RAM: 32GB
 • Procesor: 4 jadra, 3,9 GHz
 • Určená adresa IP: 1

To všetko prispieva k skvelému zážitku z vyhradeného hostingu.

To, čo skutočne robí Liquid Web vyniknúť, je ich profesionalita. Ich marketingové materiály jasne uvádzajú, čo získate za svoje peniaze, bez toho, aby vás sponzorovali alebo skryli náklady na základné nástroje.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

6. GoDaddy – najväčší webhosting

Recenzia GoDaddy

 • uptime: 99,99% (Zdroj)
 • Čas načítania: 610ms (Zdroj)
 • Podpora: 2/5
 • Webové stránky: www.GoDaddy.com

GoDaddy je vaše veľké meno, ktoré sa dodáva s plameňmi veľkých zbraní. Majú obrovskú spoločnosť s obrovskou zákazníckou základňou. Ich prevádzka a rýchlosť sú tiež veľmi slušné.

Napriek ich sláve sme však boli s ich zákazníckym servisom dosť sklamaní. S takou obrovskou klientskou základňou by ste očakávali, že viac investujú do profesionálneho a informovaného personálu.

uptime & rýchlosť

GoDaddy 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

Pozrime sa najprv na dobré správy. Hosting servera GoDaddy je rýchly a spoľahlivý:

Ich nedávna dostupnosť 99,99% je takmer dokonalý. V júli 2018 sme zažili celú hodinu prestojov, ale okrem toho bol výpadok vynikajúci.

Rýchlosť ich stránok je 610ms sú tiež slušní a stále mierne zostávajú nad úrovňou priemyselného štandardu.

podpora

Teraz zlá správa. Podpora GoDaddy je bolestne pomalá.

Pri našej prvej skúške živého rozhovoru sme museli čakať 27 minút, kým sa pripojíme k agentovi. Po pripojení k agentovi boli naše otázky zodpovedané až po priemernom 7-minútovom čakaní. Keď je váš web mimo prevádzky, nemusíte čakať ani pol hodiny – chcete sa okamžite zmocniť zástupcu podpory zákazníkov..

Živý chat GoDaddy

Pri našich neskorších pokusoch o kontaktovanie podpory bola reakcia rýchlejšia – odpoveď sme dokázali dostať do 10 – 15 minút a zástupca podpory bol poučný a zdvorilý. Poskytli nám dostatočné informácie a mierne sa zaujímali o naše ciele a potreby.

Podpora GoDaddy je v zásade nepredvídateľná, pokiaľ ide o čas odpovede, ako aj úroveň podpory. V niektorých prípadoch bol podporný agent informovaný a rýchlo reagoval. Inokedy im trvalo navždy odpovedali na jednoduché otázky, napríklad na jedinú otázku týkajúcu sa certifikátu SSL.

Podpora GoDaddy nie je zďaleka najlepšia, čo sme videli, ale nie je to ani najhoršie. Je to nezrovnalosť, ktorá môže byť nepríjemná – ak máte správne načasovanie, môžete dostať primeranú odpoveď v primeranom čase. Ak nie, potom … no, nedýchajte.

Vlastnosti

Servery GoDaddy, ktoré sa pohybujú od podpornej služby čiastkových služieb, v skutočnosti ponúkajú celkom dobré funkcie: 1 TB úložného priestoru, a šírku pásma, ktorá je úplne nemerané (prichádza s niektorými podmienkami, ktoré si môžete prečítať v ich Zmluve o hosťovaní).

Rýchlosť procesora (4-jadrová 3,1 GHz) je dosť dobrá, ale na nás nie je celkom ohromený 4 GB pamäte prichádza prvý plán. Pri týchto cenách by ste očakávali najmenej 8 GB, ak nie 16 GB.

S potešením sme zistili, že cPanel prichádza ako štandard a ponúkajú zálohy webových stránok za skutočne rozumnú cenu – za 4,99 $ / mesiac.

stanovenie ceny

Špeciálne plány spoločnosti GoDaddy na hosting začínajú na 89,99 dolárov mesačne (169.99 dolárov mesačne, keď obnovujete). To by predstavovalo primeranú hodnotu pre zahrnuté vlastnosti, ale je to oslabené nedostatkom spoľahlivej podpory.

Cena vyhradených serverov GoDaddy

GoDaddy ponúka prekvapivo dobré plány za slušné ceny. Ich RAM by mohla byť o niečo lepšia, ale pri cene $ 129,99 / mesiac so zahrnutým cPanel – nie je to zlá voľba.

 • Najlacnejší plán: 89,99 $ / mesiac (cena za obnovenie $ 169,99)
 • Správcovský informačný panel: cPanel
 • Miesto na disku: 1TB
 • Šírka pásma: unmetered
 • RAM: 4GB
 • Procesor: 4 jadra, 3,1 GHz
 • Určená adresa IP: 3

Súhrnne možno povedať, že špecializované hostingové plány GoDaddy sa vyznačujú slušným výkonom, ale oslabuje to ich žalostný prístup k zákazníckym službám..

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

7. IONOS 1&1 – Najnižšia cena

Recenzia IONOS 1 a 1

 • uptime: 99,98% (Zdroj)
 • Čas načítania: 530ms (Zdroj)
 • Podpora: 1/5
 • Webové stránky: www.IONOS.com

IONOS 1&1 má dlhú históriu v webhostingovom priemysle, ale to neznamená, že sú nevyhnutne najlepšie. Aj keď ich prevádzková doba a rýchlosť sú uspokojivé, ich podpora nás prekvapila.

Na dnešnom trhu, najmä pokiaľ ide o dedikované servery, je podpora naživo nevyhnutná. A jeden nemajú.

uptime & rýchlosť

IONOS 1 a 1 2019 štatistika dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS dosiahol v našich testoch relatívne dobré výsledky:

Ich prevádzková doba 99,98% bol silný a stabilný – vo februári 2019 sme zaznamenali 10-minútovú prestávku, ale okrem tej nehody boli pevné.

Sme tiež spokojní s rýchlosťou ich stránok 530ms. Je to také dobré, ako by ste očakávali od svojich najlepších poskytovateľov dedikovaných serverov.

podpora

S obchodným modelom spoločnosti IONOS je obrovský problém: nenabízí podporu živého chatu. To znamená, že im musíte zavolať. V praxi (av roku 2020) si myslíme, že nedostatok online podpory jednoducho nie je prijateľný.

Vlastnosti

Funkcie, ktoré ponúka IONOS, sú naozaj celkom dobré. Neobmedzená šírka pásma a 1 TB miesta na disku nemôžeme sa nadšovať a naše testy rýchlosti ukazujú, že ich servery sú rýchle. Balenie sa dodáva spolu s balíkom 8 GB pamäte RAM a tiež rýchle procesory.

Radi zistíte, že prehodia bezplatnú doménu, ochranu pred malvérom SiteLock (väčšina za to vám bude účtovať poplatok) a funkcie siete na doručovanie obsahu (CDN), vďaka ktorým bude váš web rýchlejšie vracať návštevníkom..

stanovenie ceny

IONOS je lacný. Za 40 dolárov mesačne za základný balík (obnovenie 60 dolárov za mesiac po 6 mesiacoch) je ich vyhradený webhosting lacnejší v tomto zozname. Vzhľadom na funkcie, ktoré získate, je to skutočná zľava.

Ak sa rozhodnete pre niektorý z drahších programov, nezabudnite, že si účtujú dodatočný jednorazový poplatok za zostavenie vo výške 50 dolárov.

Cena za server IONOS

Ich ceny sú smiešne nízke. Aj keď sa cena zvýši o 20 dolárov po prvých 6 mesiacoch, stále hľadáte (možno) najlepšiu ponuku dedikovaného servera.

 • Najlacnejší plán: $ 40,00 / mo
 • Správcovský informačný panel:?
 • Miesto na disku: 1TB
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • RAM: 8GB.
 • Procesor: 8 jadier, 2,4 GHz
 • Určená adresa IP: 1

IONOS ponúka nadpriemerný výkon za veľmi konkurenčnú cenu. Nízka cena zvyčajne znamená, že niektoré rohy boli odrezané av tomto prípade je to úplná absencia živého chatu, a preto veľa informácií. Keby len vyriešili svoje systémy podpory zákazníkov, boli by skvelou voľbou.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

8. HostWinds

Recenzia Hostwinds

 • uptime: 99,94% (Zdroj)
 • Čas načítania: 1,200ms (Zdroj)
 • Podpora: 4/5
 • Webové stránky: www.HostWinds.com

HostWinds je pomerne novým hráčom na ihrisku. Zaujali nás dobré vlastnosti, ktoré ponúkajú pri svojich plánoch na (výrazne) nízke ceny.

Bohužiaľ sme boli sklamaní, pretože všetky ich výhody zmizli vzhľadom na hroznú štatistiku dostupnosti a rýchlosti.

uptime & rýchlosť

HostWinds 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Zdieľané / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds mal hrozný 99,47% výpadkov v minulom novembri s viac ako 3h prestojov. Rovnaký druh nezrovnalosti sa objavil v decembri 2018. To je príliš veľa prestojov, keď uvažujete o možnej strate prenosu a predaja – najmä pred Vianocami. Začiatok roka sa ich prevádzka zlepšila 99,94%, ale to stále nie je dosť dobré v porovnaní s priemyselným štandardom.

Rýchlosť načítania webových stránok bola stabilná, ale nanešťastie stále pomalá. S priemernou rýchlosťou načítania stránky 1,200ms, vaši návštevníci nebudú veľmi šťastní.

podpora

Zákaznícka podpora hostWinds je evidentne omnoho rýchlejšia ako ich servery. V našich testoch sme dostali odpovede na naše otázky v rámci 2 minúty.

Boli sme príjemne prekvapení tým, ako rýchlo a presne agent odpovedal na naše otázky.

Odpovede boli presné a krátke. Rovnako ako v prípade Bluehost – získate presne to, čo požadujete. Nič menej a nič viac.

Ak teda hľadáte rozhovor s niekým o vašich cieľoch a potrebách webových stránok, nemusí stačiť.

HostWinds live chat

Vlastnosti

Pomalá rýchlosť, ktorú odhalili naše testy, je záhadou, pretože servery HostWinds sú plne vybavené 8 GB pamäte RAM a CPU 3,5 GHz. Dostanete tiež 1 TB úložného priestoru a Šírka pásma 10TB medza. Je to skvelý balík za cenu, ktorú platíte, najmä so zreteľom na úvodnú cenu.

Tiež sa nám páči, že si môžete zostaviť svoj vlastný plán s prispôsobenými funkciami v závislosti od vašich preferencií.

stanovenie ceny

HostWinds je tiež celkom lacný. Ich základný balík začína na 106 $ / mesiac po (krátkom) úvodnom období 79,50 $ / mesiac. Ešte lepšie je, že vám umožňujú jedinečnú úroveň prispôsobenia vášho plánu s rozhraním, ktoré vám umožňuje vybrať si OS, RAM, RAID, obmedzenie šírky pásma a počet IP adries na registráciu..

Uvádzacia cena môže byť kdekoľvek medzi 1-36 mesiacmi. Po počiatočnej platbe vopred sa cena zvýši o 25%.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že cPanel vás bude stáť ďalších 35 dolárov mesačne.

Cenník vyhradeného servera HostWinds

HostWinds má pomerne nízku cenu a dostanete naozaj dobré funkcie. Ak tiež potrebujete cPanel, vaša cena sa zvýši na vyššiu úroveň.

Bohužiaľ, čo sa týka doby prevádzkyschopnosti a rýchlosti, spoločnosť HostWinds jednoducho nezmeria konkurenciu.

 • Najlacnejší plán: $ 79.50 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel (35,00 $ / mesiac)
 • Miesto na disku: 1TB
 • Šírka pásma: 10 TB
 • RAM: 8GB.
 • Procesor: 4 jadrá, 3,5 GHz
 • Určená adresa IP: 8

Aj keď ponúkajú prispôsobiteľný server za konkurencieschopné ceny, výsledky našich testov dostupnosti a rýchlosti nemožno ignorovať. Servery spoločnosti HostWinds sú v skutočnosti jednoducho príliš pomalé a nespoľahlivé na to, aby ponúkli dobrú hodnotu v roku 2020.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

9. AccuWebHosting

Recenzia AccuWebHosting

 • uptime: 99,92% (Zdroj)
 • Čas načítania: 794ms (Zdroj)
 • Podpora: 4/5
 • Webové stránky: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting poskytuje prekvapivo dobré funkcie za nízke ceny. Sklamali však z nekonzistentnej doby prevádzkyschopnosti a podpriemernej rýchlosti.

Tiež sme boli trochu znepokojení ich (mierne) falošnou reklamou.

uptime & rýchlosť

AccuHosting 2019 štatistiky dostupnosti a rýchlostiTestovaný plán hostenia: Dedikovaný server / Štatistika: 01.01.2019-02.28.2019

Monitorovanie AccuHosting sledujeme iba niekoľko mesiacov, takže ešte nevieme, čo si ich štatistiky zaslúžiť. Konkrétne, doba prevádzkyschopnosti (99,92%). Zatiaľ boli december a február bez výpadkov, ale opäť v januári mali viac ako hodinu prestojov. Musíme ich monitorovať trochu dlhšie, aby sme pochopili, či to bola len jednorazová nehoda alebo či sa jedná o opakujúci sa problém..

Rýchlosť stránok 794ms je podpriemerná. V tomto zozname sú niektorí oveľa rýchlejšie hostitelia.

podpora

Zákaznícka podpora, ktorú ponúka AccuWebHosting, je dobrá. V našich testoch bolo pripojenie k ich okamžitému chatu dobré, okamžitý a ich poradcovia vyzerali dobre informovaní a odpovedali na naše otázky 2 minúty.

S ich podporou sme boli veľmi spokojní. Dokonale porozumeli našim otázkam a odpovedali v priebehu niekoľkých sekúnd. Okrem presnosti a presnosti sa zaujímali aj o naše potreby a ciele viac ako väčšina ostatných poskytovateľov hostingu, ktorých sme doteraz videli.

Jednoznačne dobrá skúsenosť so zákazníkom, vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

AccuWebHosting live chat 2

Vlastnosti

Avšak najlepšou vlastnosťou AccuWebHosting je pôsobivá špecifikácia, ktorú získate na zvolenom serveri. 16 GB pamäte RAM je vysoko nad úrovňou ceny svojho webhostingu, aký je procesory beží na 3,4 GHz. Dostanete tiež kolosálnu 4 TB úložného priestoru. Podľa ich podpory dostanete tiež neobmedzená šírka pásma. Takmer sa zdá byť príliš dobré, aby to bola pravda – a je to tak.

cPanel, otravne, stojí o niečo viac ako štandardný plán, rovnako ako platia služby SSL a CDN. Tiež sme boli sklamaní, keď sme zistili, že inzerovaný britský server nie je v súčasnosti (v čase písania tejto recenzie) k dispozícii.

Môžete tiež získať ďalšie funkcie, napríklad viac pamäte, ďalšie možnosti zabezpečenia, ďalšie ovládacie panely, rýchlejšie procesory, zálohy, servery v rôznych krajinách atď..

stanovenie ceny

Vyhradený webhosting AccuWebHosting má dobrú hodnotu, počnúc 90 dolárov / mesiac. Existuje tiež veľa užitočných doplnkov za slušné ceny. Ceny sa zdajú veľmi dobré pre špecifikácie, ktoré dostanete. Doteraz sme nenašli veľa nevýhod alebo skrytých nákladov. Pri výbere funkcií a plánov je všetko usporiadané na dohľad.

Ceny sa po prvom odbere v skutočnosti nezvýšia.

Ešte lepšie je, že si môžete vybrať medzi viacerými servermi v závislosti od umiestnenia vašich zákazníkov:

AccuWebHosting Dedicated Server price

Ich najlacnejší plán prichádza s naozaj dobrými špecifikáciami – to je viac ako dosť pre webové stránky s priemernou veľkosťou a slušnú návštevnosť. Za niektoré základy, ako napríklad SSL a cPanel, budete však musieť platiť navyše. Tiež sa týka toho, že niektoré z inzerovaných funkcií (napríklad server vo Veľkej Británii) nie sú v súčasnosti k dispozícii.

 • Najlacnejší plán: $ 90 / mo
 • Správcovský informačný panel: cPanel (35,00 $ / mesiac)
 • Miesto na disku: 2TB
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • RAM: 32GB
 • Procesor: 3.8GHz
 • Určená adresa IP: 1

Na záver možno povedať, že AccuWebHosting ponúka slušnú hodnotu, má nadpriemerné obmedzenia pamäte a šírky pásma a vysokú rýchlosť. Ale vzhľadom na ich sklamanie v prevádzke by ste radšej mali radšej u iného poskytovateľa.

 • Štatistika pingdomu
 • Testovacie miesto

Záver …

Väčšina dobrých vyhradených webových hostiteľov dnes ponúka rýchle a spoľahlivé servery. Ako sme videli, veľký rozdiel medzi nimi je úroveň podpory, ktorú ponúkajú.

V našich testoch vynikli traja hostitelia. Ak je podľa vášho rozhodnutia prevádzka najdôležitejším faktorom, choďte na Bluehost. Ich servery poskytujú najlepší a najstabilnejší čas prevádzkyschopnosti.

Ak hľadáte bezpečnosť veľkého a dobre zavedeného webhostingu, hostGator je vaša najlepšia stávka. Ich služby sú cenovo dostupné a ich obrovská zákaznícka základňa znamená, že môžete očakávať, že ich tím podpory bude mať skúsenosti vo všetkých veciach.

Ak rýchlosť sledujete, A2 Hosting je pre vás tou najlepšou voľbou. Ich plány sú hodnotné, prevádzková doba je väčšinou dobrá (výpadky sú 5-15 minút každých niekoľko mesiacov) a podpora je rýchla a informovaná.

Čokoľvek si vyberiete, bude to náročné. Vyhradený server je veľká investícia a oplatí sa nakupovať a vybrať tú najlepšiu možnosť.

Nezabudnite, že ak si prenajímate server na výhradné použitie, mali by ste očakávať, že poskytovateľ hostingu bude na váš web rovnako oddaný ako vy..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map