Najlepšie lacné webhostingové služby

lacné webhostingové službyRadšej by ste zaplatili menej za webhosting … alebo viac?


Weirdos chcú zaplatiť viac. Pravdepodobne chcete platiť menej. Nie ste žiadny podivín.

Čo predstavuje okrem dostupnosti aj „najlepší“ lacný webhosting? Budete chcieť všetky veci, ktoré by každá hostiteľská spoločnosť mala poskytnúť – rýchle časy načítania, takmer 100% dostupnosť a spoľahlivá podpora zákazníkov, ktorá vám v prípade potreby môže pomôcť..

Ako zistíte, ktorá nízkonákladová hostingová služba je tou správnou voľbou?

Na začiatok ste na správnom mieste – vieme, ktorí lacní weboví hostitelia majú krátke časy načítania a vysoké percentuálne doby prevádzky. Žijeme test každej služby a zdieľať naše výsledky tu v tomto článku. Vyskúšajte naše živé sledovanie uptime / downtime / latence vo všetkých našich kontrolovaných hostiteľoch. Viac informácií o našom výskumnom procese nájdete tu.

Contents

Najlepšie lacné webhosting – najlepšie výbery do roku 2020

Nie je tu žiadna univerzálna odpoveď, ale existujú možnosti! Milujeme možnosti. V tejto príručke sa pozrieme na najlepších lacných webových hostiteľov, ktorí sú dnes k dispozícii a ktorí si udržiavajú skvelé služby za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

1. Hostinger – najdostupnejší hostiteľ, obdobie.

hostinger-logo

Priemerná doba načítania: 585 ms
Priemerná doba prevádzky: 99,87%
náklady: 0,99 dolárov mesačne

Uvádzacia cena hostingera

Hostinger je jednou z najlepších lacných možností webhostingu v Kanade, ktorá neohrozuje kvalitu. Aktuálne ceny začínajú na 0,99 dolárov mesačne. Toto ponecháva hostingera, ktorý sedí asi 1/3 ceny svojich najbližších konkurentov hostujúcich zľavy. (Môžete dokonca platiť kryptom.)

Priemerná doba prevádzky a časy zaťaženia sú na špičkovej úrovni v posledných rokoch je ťažké pozerať sa okolo hostingera ako skvelej alternatívy pre lacný webhosting.

Zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger ��

Hostinger tiež 24/7 natívna podpora za akékoľvek otázky, ktoré sa objavia. Nie je potrebné používať systém lístkov s pomalou podporou. Všetky weby sú optimalizované pre rýchle spustenie na WordPress a prichádzajú s vlastným rozhraním, ktoré uľahčujú nastavenie. Vďaka tomu je Hostinger jednou z najlepších dostupných služieb hosťovania WordPress. Tiež dostanete doména zadarmo a SSL zadarmo. Celkovo hostinger ponúka to, čo by ste dostali za 6 až 8 dolárov dolár za mesiac hostiteľa za zlomok ceny.

Ak hľadáte iba hosťovanie svojho vlastného blogu a neplánujete nikdy budovať firmu na svojom webe, hostinger v skutočnosti nie je zlá voľba.

Zadarmo Tvorca webových stránok ��️

Ak hľadáte tvorcu webových stránok, ktorý nevyžaduje žiadne skúsenosti s kódovaním, ste na správnom mieste.

Logo Zyro Logo Maker vám pomôže vylepšiť nielen váš web, ale aj vašu značku tým, že upravíte alebo znova objavíte logo svojej značky v okamihu.

Ostatné funkcie nemusia byť také honosné, ale stále sú celkom dobré. Za zmienku stojí napríklad generátor obsahu Zyro AI, bezplatný certifikát SSL, neobmedzené úložisko SSD a neobmedzená šírka pásma..

Ak by ste chceli vidieť naše testy pokoja a výpadku hostingu, pozrite si našu úplnú recenziu hostingera. 

2. HostPapa – 70% zľava na prémiové hosťovanie (bezplatná doména)

logo hostpapa

Priemerná doba načítania: 475 ms
Priemerná doba prevádzky: 99,95%
Cena: Cena – 2,95 $ mesačne (bežný $ 13,99 / mesiac)

HostPapa nie je len naša najlepšia voľba pre najlepších lacných hostiteľov, ale je to tiež naša najlepšia voľba pre najlepších hostiteľov celkovo. Vyfúknutie, správne?

HostPapa je jednou z najlepších hostingových služieb na trhu a našim najlepším výberom pre Kanaďanov. Aktuálne ceny začínajú trochu strmým smerom, ktorý pôvodne diskvalifikoval službu z našich najlepších lacných výberov hostiteľa. HostPapa však ponúka exkluzívny zľava pre čitateľov hostingu v Kanade. Týmto sa HostPapa pevne zaradí do lacnej kategórie.

So zľavou sa pozeráte na platby 2,95 dolárov mesačne za špičkovú hostingovú službu. Nielenže je nízka cena, ale aj obchodný plán by ste dostali skôr ako začiatočný plán.

Nadpriemerné rýchlosti stránok ⏱️

HostPapa zaznamenal úžasné doby prevádzky a vysoko nadpriemerné rýchlosti stránok. Aj so zľavou nie je HostPapa najlacnejšou možnosťou na našom zozname. Extra Loonie mesačne vám prinesie mnoho ďalších výhod.

HostPapa má k dispozícii nepretržitú zákaznícku podporu so živým chatom. Hlavným dôvodom, prečo je spoločnosť HostPapa naším najlepším výberom, je skutočnosť, že spoločnosť je cez Kanadu kanadská. Skóre dostupnosti a rýchlosti stránok sú skvelé kvôli miestnym dátovým centrám v celej našej veľkej krajine.

Ak hľadáte na začatie online podnikania alebo jednoducho vyhodíte webovú stránku na internet, hostPapa je fantastická voľba.

Ak by ste chceli vidieť naše testy dostupnosti a prestojov HostPapa, pozrite si našu úplnú recenziu HostPapa.

Zahrnuté ďalšie funkcie HostPapa:

Väčšina ľudí začína s najlacnejším plánom, ktorý je k dispozícii pri začatí služby. HostPapa ponúka svoje stredná vrstva za rovnakú cenu ako ich štartovací balíček na hosťovanie čitateľov v Kanade (to je pravda, bezplatná aktualizácia). Tu je to, čo vás táto stredná úroveň dostane s HostPapa.

 • Neobmedzené webové stránky
 • Bezplatná registrácia domén
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
 • Nemeraná šírka pásma
 • Prevod webových stránok zdarma
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Bezplatné školenie jednotlivcov
 • SSL zadarmo
 • cPanel Ovládací panel
 • Zadarmo Tvorca webových stránok
 • 400+ bezplatných aplikácií
 • Servery CloudLinux
 • Podpora 24/7
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • 30-dňová záruka
 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Neobmedzené databázy MYSQL
 • 2x viac zdrojov CPU a MYSQL

3. HostGator – Najlacnejší plán kvality

logo hostgátora

Priemerná doba načítania: 657 ms
Priemerná doba prevádzky: 99,68%
náklady: 2,75 dolárov mesačne

Hostgator nie je najlacnejšou možnosťou na tomto zozname, ale pokiaľ ide o náklady v porovnaní s výkonom, zaraďuje sa vysoko. Táto služba ponúka dobré všade okolo, rýchlosť, uptime a ceny a zároveň ponúka všetky zvončeky a píšťalky. Je viac než dosť, aby si HostGator získal miesto na našom zozname najlepších lacných webhostingových služieb v Kanade.

S ich nedávno vylepšenými skúsenosťami s WordPress, ako aj s vlastným vysoko kvalitným tvorcom webových stránok, existuje veľa funkcií pre vytváranie webových stránok.

Dodatočný kredit za reklamu ��

Všetky hostgator plány tiež prichádza s Kredit 100 dolárov za inzerciu Google Adwords a Bing ako aj certifikáty SSL a bezplatné automatické zálohovanie.

Pokiaľ ide o dostupnosť, skórovali mimoriadne dobre naše živé testovanie a akýkoľvek problém s prestojmi je zvyčajne obmedzený na 1-2 sekundy MAX (výsledky testov nájdete v recenzii hostgátora). Majú tiež živý chat pre akékoľvek problémy a ponuky podpory 45 dňová záruka vrátenia peňazí.

Za prevádzkyschopnosť neustále dosahujú 99,68%, čo ich z hľadiska výkonu zaraďuje medzi špičkových dostupných hostiteľov.

4. Bluehost – spoľahlivosť a spoľahlivosť

Bluehost

Priemerná doba načítania: 1,765 ms
Priemerná doba prevádzky: 99,74%
náklady: 2,95 dolárov mesačne

Bluehost bola oficiálne založená v roku 2003, ale existuje v tej či onej podobe od roku 1996. To sú dni OG webhostingu a Bluehost by sa mal považovať za solídny na všetkých účtoch. Táto služba je o niečo drahšia, ale je na špičkovej úrovni spoľahlivosti ton dátových centier.

Túto cenovo dostupnú možnosť využíva veľa vývojárov, ktorí už dlho pôsobia a ponúkajú priateľská funkčnosť pre začiatočníkov. Ponúkajú tiež bezplatnú doménu pre prvý rok.

Veľa vzdelávacích zdrojov ��

Ďalšia skvelá vec, o Bluehost je obrovské množstvo návodov a príručiek tretích strán dostupné v databáze vedomostí. Každý, kto z blogerov prvýkrát robí pokročilých vývojárov webu, môže ľahko zistiť, ako vylepšiť alebo nastaviť akúkoľvek zmenu.

Jednou nevýhodou však je, že podpora je v zahraničí a nie vždy sú najužitočnejšie. Pokiaľ ide o technickú stránku, Bluehost sa na našom sledovaní v reálnom čase darí veľmi dobre s 99,74% dostupnosťou (pozrite si úplnú recenziu Bluehost tu).

5. iPage – skvelý servis za cenu. Podpora = Meh

iPage

Priemerná doba načítania: 1941 ms
Priemerná doba prevádzky: 97,77%
náklady: 1,99 dolárov mesačne

iPage má veľa negatívnych recenzií na rôznych fórach webhostingu. Väčšina týchto recenzií je založená na zákazníckej podpore, pretože sa zakladajú iba na Spojených štátoch, ktoré globálnych zákazníkov nechávajú na chodníku.

Bezplatná doména na jeden rok a neobmedzené miesto na disku ��

Skutočná ponúkaná služba nie je príliš zchátralá, ako vysvetľujeme v našom recenzia iPage. Na lacnejšom konci spektra nie je nič zlé na iPage a je dodávaný s množstvom funkcií, ako napríklad bezplatná doména na jeden rok a neobmedzené miesto na disku. Bohužiaľ, spoločnosť iPage vám účtuje poplatok za certifikát SSL, čo je základná bezpečnostná funkcia, ktorá by mala byť 100% bezplatná od akéhokoľvek poskytovateľa hostingu, či už lacného alebo plateného..

Celkovo je program iPage vynikajúcou hostingovou spoločnosťou a ich produkty sa nám páčia, problém s podporou je však potrebné vyriešiť.

6. A2 Hosting – „prémiový“ lacný hosting

Hosting A2Priemerná doba načítania: 601 ms
Priemerná doba prevádzky: 99,4%
náklady: 3,92 dolárov mesačne

Hosting A2 má úvodné ceny, ktoré sú o niečo vyššie ako zvyšok zoznamu. S touto zvýšenou cenou prichádza zlepšenie v niekoľkých oblastiach, ako je podpora zákazníkov a ďalšie funkcie.

Certifikát SSL zadarmo ��

Táto nízkonákladová služba ponúka bezplatné zabezpečenie a ochranu pred hackermi certifikát SSL a automatické zálohovanie. A2 ponúka fantastickú službu, ale ak hľadáte lacnejšiu alternatívu, existujú.

Ušetrili sme A2 na poslednú chvíľu, pretože si myslíme, že nemôžu konkurovať ostatným chlapcom (skutočne prekonávajú), ale preto, že je to o niečo drahšie o niečo lepšie služby.

Prečo je ultra-lacný webhosting zlý nápad

malware webových stránokChceme byť k vám úprimní. Ak za webhosting platíte menej ako mesačne, budete mať zlý čas (Hostinger nie je súčasťou balenia).

Veľmi sa nám páči rovnako ako ktokoľvek iný, ale keď prejdete na webový hosting s hodnotou nižšou ako 1 dolár, je to riziko. V budúcnosti skončíte platením VIAC za lacného poskytovateľa hostingu, ako keby ste utratili navyše 1 – 2 doláre mesačne na kvalitnejšom hostiteľovi.

Hlavným dôvodom, prečo sa vyhnúť týmto lacným hostingovým službám, je internet iba jedným spôsobom môžu zarobiť akékoľvek peniaze za túto cenu. Jednoducho hodia všetky webové stránky svojich klientov na veľký starý zdieľaný server s rovnakou adresou IP. Tomu sa musíte za každú cenu vyhnúť a my vám povieme prečo.

Dôvody, prečo sa treba vyhnúť obrovským zdieľaným serverom:

 • konektor.

  hackable

  Zlí chlapci zacieľujú na zdieľané adresy IP, pretože bezpečnosť je zvyčajne slabá a je ľahké sa dostať dovnútra a vytvoriť neplechu vo väčšej miere.

 • konektor.

  Šírenie choroby

  Keďže je tak ľahké dostať sa do zdrojového kódu, predpokladajte, že váš web čoskoro odhalí všetky druhy vírusov, škodlivého softvéru a reklám, s ktorými by ste radšej neboli asociovaní..

 • konektor.

  Zlé susedstvo IP

  Keďže tento typ hostenia je taký lacný, vaši susedia na zdieľanom serveri budú pravdepodobne banda spamových blogov, ktoré neprispievajú k internetu nič pozitívnym a ktorých celkovým cieľom sa zdá byť upchávanie všetkého odpadu. Hrozný životný cieľ.

 • konektor.

  Google vás bude nenávidieť

  Naozaj – a tým naozaj nechcem, aby vás Google nenávidel. Vďaka všetkému vyššie uvedenému existuje veľká šanca, že vaša blízkosť k nevyžiadaným blogom a hackerstvo spôsobia, že sa na vás bude spoločnosť Google pozerať s pohŕdaním a podľa toho vás potrestá nízkymi hodnoteniami vyhľadávacích nástrojov..

 • konektor.

  Hrozný výpadok

  Ako by ste mohli očakávať, vaša priateľská štvrť je „najlepšia“ lacná webhostingová spoločnosť doba prevádzkyschopnosti verzus prestojenebude venovať veľa kvalitného vybavenia alebo zdrojov, aby ste sa uistili, že máte tú najlepšiu skúsenosť so zákazníkom.

  Kým vysoko kvalitný webhosting zvyčajne sľubuje aspoň 99% dostupnosť, vaše hlboké diskontné čísla sú niečo dobré nad 50 percent. Webový hostiteľ, ktorý necháva vaše stránky mimo prevádzky niekoľko minút alebo hodín, vám nerobí žiadne výhody, bez ohľadu na to, ako je lacný. ��

 • konektor.

  Zlá podpora

  Pravdepodobnejšie nebudete mať žiadnu podporu. Z ich pohľadu nedokážu na vyriešenie vašich problémov prideliť iba základné zdroje. V najlepšom prípade očakávajte častú častú častú otázku. Ak ste obzvlášť smutní, dostanete e-mail alebo telefón na podporu zákazníkov, ktorý vás nereaguje, a pošle vás do automatizovaného systému, takže po spletení sa vzdáte a rozhodnete sa zjesť dvojtýždňové burrito v na zadnej strane vašej chladničky ste boli príliš leniví na to, aby ste vyhodili pri vzlykaní.

 • konektor.

  SSL NIE JE zahrnuté

  ssl certifikácia Lacní weboví hostitelia vám za ochranu Secure Socket Layer (SSL) účtujú až 80 dolárov ročne. Všetci naši odporúčaní hostitelia ponúkajú 100% SSL zadarmo.

  Bez tohto sa vás žiadny dôveryhodný spracovateľ platieb nedotkne. Ak sa snažíte niečo predať, je to problém.

  Ak sa snažíte mať web, ktorému spoločnosť Google skutočne dôveruje a ktorý je schopný jedného dňa niečo predať, bude to tak absolútne 100% vyžaduje SSL. Ironickým aspektom je, že SSL je možné nainštalovať bezplatne pomocou služby známej ako Poďme šifrovať … ale najlacnejší hostitelia trvajú na tom, aby vám za to boli spoplatnené.!

Všimnite si, že veci, ktoré ma skutočne znepokojujú ohľadom lacných webových hostiteľov, sú tiež mojimi hlavnými sťažnosťami na bezplatné VPN. Poskytovanie skutočne lacných digitálnych produktov je za cenu, ktorá, nanešťastie, zvyčajne zahŕňa predaj vašich údajov alebo ich umiestnenie na nebezpečnom mieste..

Ak vás zaujíma, ako to VPN robia, prečítajte si môj sprievodca najlepšími kanadskými VPN.

Viac problémov ako to stojí za to

Skutočný problém nastane po tom, ako sa konečne dočkáte mizerného lacného a neobmedzeného webhostingu – ale lehota na vrátenie peňazí už uplynula – a zaplatili ste celý rok služby vopred, aby ste si mohli zarobiť na veľkú cenu.

Medzitým stovky hlupákov denne robia rovnakú chybu, ktorej ste sa práve vyhli prečítaním tohto sprievodcu. Nie si hlupák. Málokto vie, že za pár krátkych mesiacov sa ich sny o internetovej ríši zvrhnú.

Pre mnohých blogerov a ľudí, ktorí si vytvárajú svoje vlastné webové stránky, tento druh webhostingu so zľavou jednoducho nie je moc – nie keď ste vy vziať do úvahy celkové REÁLNE náklady.

Elektronický obchod je iná hra s loptou – potrebujete kvalitný hosting

e-commerce podnikaniaNa rozdiel od informačných webových stránok alebo osobných blogov, vezmime si prípad stránky elektronického obchodu, ktorej jediným účelom je predaj.

Teraz myšlienka uptime sa stáva kriticky dôležitejším. Ak je váš web nefunkčný, nevykonávate predaj a ak je to váš jediný príjem, možno by ste toho dňa jedli Ramen Noodles. Pro-Tip: Pridajte vajíčko do svojho ramenumu.

Pointa je, že pre niektorých online podnikateľov, náklady na zníženie sú doslovnejšie – stratené peniaze. V tomto prípade zdieľaný hostingový balík nestojí za riziko pomalej alebo nenahrávajúcej webovej stránky.

Prestoje na webové stránky, ktoré predávajú produkty, sú rovnako ako … pálenie peňazí

Aby sme boli spravodliví, mnoho webových stránok s elektronickým obchodom obsahuje množstvo funkcií s vysokým obsahom, ako sú obrázky s vysokým rozlíšením, streamovanie zvuku a / alebo videa a ďalšie..

Pamätáte si, ako sme hovorili o tom, ako môžu trpieť všetky účty na zdieľanom hostingu v dôsledku jedného ošípaného na šírku pásma? Ak si myslíte, že by ste mohli byť prasa, choďte po spoločnej ceste.

Ľudia sú dnes veľmi netrpezliví online. Ak načítanie stránky trvá dlhšie ako niekoľko sekúnd, zabudnite na to.

Prešli na to, aby utratili svoje peniaze s konkurenciou. Zrazu jedna alebo dve doláre, ktoré šetríte, vyzerajú ako veľmi zlý kompromis.

Najlepšie lacné hostiteľa pre elektronický obchod – Siteground

Viem, že sme práve hovorili o všetkých najlacnejších možnostiach neobmedzeného webhostingu. Avšak pre naše peniaze – a tiež pre vás – je voľba, ktorú sme si vybrali pre elektronický obchod SiteGround. Cena 3,95 USD mesačne nie je najlacnejším webhostingom za rok a nie je tak lacná ako vyššie uvedené možnosti. S tým sa hovorí, že stále ide o cenovo dostupnú a neobmedzenú hostingovú službu.

Dôvod vyberieme SiteGround je kvôli kvalitným službám a vysokým počtom prevádzok.

Pamätáte si, keď sme sa zmienili, aké dôležité je mať so svojím webom SSL? SiteGround ju ponúka bezplatne na rozdiel od mnohých úsporných hostingových plánov. Ak predávate digitálne alebo fyzické produkty online a chcete, aby sa váš web zobrazoval vo vyhľadávaní Google, nie je to voliteľné. Na iných miestach sa za SSL účtuje kdekoľvek od 60 do 80 dolárov ročne.

Ktokoľvek môže tvrdiť, že má veľkú podporu. SiteGround tvrdí, že sa tak skutočne darí. s Podpora 24/7 pri riešení dôkladných technických problémov a všeobecné riešenie problémov budete hovoriť s informovaným, priateľským a vyškoleným zástupcom, ktorý skutočne pomôže vyriešiť problém.

Tiež – necháme túto dobu prevádzky hovoriť samo za seba: 99,95%.

Najlepšie lacné web hosting Kanada FAQ

Ďalej sa pozrime na niektoré z najbežnejších otázok, ktoré zákazníci majú, keď sa snažia nájsť najlepší spôsob lacného hostingu pre svoje potreby:

Koľko stojí hostenie webovej stránky?

Hosting webových stránok sa môže pohybovať od bezplatných až po tisíce dolárov. Riešenia pre väčšinu vlastníkov webových stránok sa pohybujú od 2 $ mesačne do 5 $ mesačne.

Varovanie – Neodporúčam ultra lacných hostiteľov, ako si môžete prečítať nižšie.

Aký je najlacnejší spôsob hostenia webových stránok?

Existujú bezplatné možnosti pre hosťovanie webových stránok. Vo väčšine prípadov je najlepším a najlacnejším spôsobom hostenia webovej stránky použitie služby, ktorá účtuje niekoľko dolárov mesačne, napríklad Bluehost..

Aký je najlepší hostiteľ bezplatných webových stránok?

Existujú úplne bezplatné hostingové služby, ale služba je často zlá a náklady na inováciu vás zvyčajne stoja veľa peňazí. Použitie cenovo dostupnej, ale skvelej alternatívy, napríklad Hostinger pri 80 c mesačne, je lepší spôsob, ako ísť.

Aký je najlepší hostiteľ bezplatných webových stránok?

lacný webhostingAk hľadáte 100% presnú odpoveď na túto otázku – je to hosť VPS s upravenou kvalitou.

Pretože väčšina našich čitateľov nevie, ako vyladiť VPS kvapku na poskytovateľa, ako je napríklad digitálny oceán, prácu vykoná jeden z našich poskytovateľov zdieľaného hostenia.. SiteGround je na prvom mieste podľa našich metrík pri rýchlosti načítania 475 ms.

Aký je najlepší hostiteľ cPanel?

Väčšina našich odporúčaných hostingových spoločností má integrovaný hosting cPanel, ktorý sa ľahko ovláda a získava podporu.

Ako sa o spravované hosting WordPress?

V súčasnosti môžete získať cenovo dostupné spravované riešenia WordPress za oveľa lacnejšie, ako by ste očakávali. Riešenia, ako je toto, sú vynikajúce pre majiteľov a staviteľov webových stránok.

Konečné rozhodnutie – malo by byť rozhodujúce pre cenu?

Hľadanie dohody, pokiaľ ide o čokoľvek, nie je nikdy zlý nápad. Nikto nechce platiť dvojnásobok toho, čo musí zaplatiť za rovnakú službu. Skvelá vec, o webhostingu, je, že nemusíte zlomiť banku, aby ste dostali kvalitné ponuky.

Neexistuje spôsob, ako jeden človek môže prezerať všetky možnosti a robiť vzdelané rozhodnutie bez toho, aby si vzal stránky a poznámky. V rámci všetkých uskutočnených prieskumov si môžete pozrieť šesť najlepších možností rozpočtu, ktoré ponúkajú kvalitné služby.

 1. Hostgator: 2,75 USD mesačne
 2. Hostinger: 0,80 dolárov mesačne
 3. Bluehost: 2,95 dolárov mesačne
 4. iPage: 1,99 dolárov mesačne
 5. Hosting A2 3,92 dolárov mesačne
 6. SiteGround: 3,95 dolárov mesačne

To sú chlapci. Ak máte nejaké návrhy, môžete nám zanechať komentár nižšie. ✌️

Referencie a obrazové kredity:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector