7 najlepších cloudových hostingových služieb (recenzia + porovnanie)

Najlepší poskytovatelia cloudhostingu


Cloud hosting existuje už nejaký čas a získava na popularite za minútu. Cloud je tiež technológiou go-to pre internetových gigantov, ako sú Google, Amazon a mnoho ďalších.

Existuje mnoho cloudových hostingových služieb okolo s rozdielmi v cenách, zadarmo a dokonca aj serverom. Na základe nášho prieskumu existujú niektoré štandardné funkcie, ktoré väčšina z nich zdieľa, napríklad bezplatný SSL, e-mailové účty zadarmo, 99,9% záruka dostupnosti, podpora 24/7 a bezplatné denné zálohy.

Je lákavé hľadať najlacnejšiu dostupnú možnosť. Možno sa však chystáte hostiť viac ako jednu stránku alebo potrebujete väčší výkon po vašej strane.

Čo je Cloud Hosting napriek tomu? Prečo je to lepšie ako iné typy hostingu?

Cloud Hosting je sieť virtuálnych serverov, ktoré využívajú zdroje z fyzických serverov na prevádzku vašich webových stránok. Hostiteľský server sám existuje iba vo virtuálnom svete alebo v „cloud“. Cloud teda spúšťa všetky aplikácie a služby na viacerých serveroch súčasne. Tieto stroje môžu byť umiestnené v rôznych dátových centrách po celom svete.

V porovnaní so štandardným súkromným alebo zdieľaným hostingom na fyzickom serveri ponúka Cloud Hosting niekoľko výhod:

  • Viac spoľahlivosti: Webové stránky sú prístupné kedykoľvek a kdekoľvek a prakticky bez prestojov. V okamihu, keď sa jeden z fyzických serverov zrúti, všetka prevádzka sa presmeruje na zdravé servery. Presmerovanie prenosu sa tiež automaticky vykoná, keď jeden server v klastri dostane príliš veľkú záťaž.
  • Scalable: Cloud Hosting je tiež ľahko škálovateľný. Poskytovatelia hostingu nemusia do vášho účtu pridať fyzické počítače, keď potrebujete viac energie. Stačí presmerovať prostriedky z existujúceho serverového parku. Niektorí poskytovatelia služieb dokonca ponúkajú automatické zvyšovanie zdrojov, keď je zaťaženie vyššie ako obvykle.
  • Rýchlejšie načítanie: Potom je tu vyššia rýchlosť a výkon, ktorý ponúka Cloud Hosting v porovnaní so štatistikami zdieľaného hostenia. Keďže údaje vášho webu sú rozložené na viacerých serveroch, nemusíte sa spoliehať iba na jedno zariadenie.

Teraz sa pozrime na náš výskum najlepších poskytovateľov cloudhostingu a nájdeme, ktorý z nich je vhodný pre vaše potreby.

7 najlepších cloudových hostingových služieb (2020)

1. Liquid Web VPS Cloud – celkovo najlepšie

Kvapalný webový cloudový hostingPlány začínajú na 15,00 $ / mesiac

Liquid Web Pros:
+ Rýchly priemer doba načítania
+ Neobmedzené webové stránky
+
Plne spravovaný + bezplatný prenos stránok
+ Zabezpečené (ochrana DDoS)
+ Denné zálohy
+ 24/7 živá podpora zákazníkov
+ Zadarmo SSL a CDN
Nevýhody Liquid Web:
– InterWorx, Plesk alebo cPanel za príplatok

Liquid Web je jedným z najsilnejších poskytovateľov hostingu v cloude na svete. Nie je to najlacnejšia možnosť na trhu, ale prichádza so širokou škálou užitočných funkcií a doplnkov.

Jedným z najpresvedčivejších argumentov je ich veľká doba načítania a doba bezporuchovosti, ktoré sú ~ 430 ms, respektíve 99,99% (za posledných 30 dní). Pretože cloudová technológia je vysoko spoľahlivá, môže zaručiť 99,9% dostupnosti.

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

292 msPriemerná rýchlosť

100%Priemerná doba prevádzky

Výkonnosť cloud computingu VPS Cloud (pozri historické údaje tu)

Ich najlacnejší plán je dodávaný so slušnými servermi s 2 GB pamäte RAM a dvojjadrovým procesorom. Spravovaný cloud VPS sa nachádza v stredných a západných Spojených štátoch.

V každom pláne môžete hosťovať neobmedzený počet webových stránok a e-mailových účtov.

Všetky plány Liquid Web sa dodávajú s plne spravovanými servermi, takže sa nemusíte starať o bezpečnosť, aktualizácie, monitorovanie a údržbu.. Hádzajú sa tiež do bezplatnej služby CloudFlare CDN, ktorú zriadia a spravujú, aby ďalej zvyšovali rýchlosť a bezpečnosť premávky. Ak však potrebujete viac slobody, môžete si vybrať Možnosti spravované jadrom alebo nespravované pre ich cloudové servery.

Hneď od začiatku si tiež vyberiete z 3 ovládacích panelov – InterWorx, Plesk a cPanel. Väčšinu nastavenia však budete musieť urobiť sami, ale veľmi pozorný zákaznícka podpora Liquid Web vám môže pomôcť.

Medzi pozoruhodné funkcie patrí bezplatné SSL, bezplatné denné zálohy so 100 GB záložného priestoru, 40 GB SSD priestoru a 24/7 telefonická podpora, live chat alebo telefonická podpora. Šírka pásma je obmedzená na 10 TB, ale pre priemerné webové stránky by mala byť viac ako dostatočná.

Náklady na ich plány sú pomerne priame, ale najlacnejšie možnosti (od 15 USD / mesiac) prichádzajú s 24-mesačným záväzkom. Hostiteľská služba je ľahko škálovateľná, ak potrebujete prideliť viac energie alebo funkcií. V porovnaní s priemyselným štandardom však nie je zaručená žiadna návratnosť peňazí, a teda žiadna náhrada. Domény stoja 15 dolárov ročne.

2. Cloud HostGator – najlepší lacný cloud

Hostingový cloud hostingPlány začínajú na 2,74 $ / mesiac

Výhody hostiteľa:
+ Rýchly priemer doba načítania
+ Lacné úvodné náklady
+ Nemeraná šírka pásma a miesto na disku
+ Spoľahlivá dostupnosť
+ 24/7 živá podpora zákazníkov
+ Vrátane CDN + SSL
+ Prevod stránok zdarma
Nevýhody hostgátora:
– Zálohy navyše
– Vyššie poplatky za obnovenie

HostGator Cloud je najvýhodnejšou možnosťou cloudového hosťovania na našom zozname. Je ideálny pre každého, kto chce hostiť jednu doménu a udržať náklady na minime. Ich servery na hosťovanie cloudu sa nachádzajú iba v Spojených štátoch.

Okrem toho, že sú najdostupnejšie, majú v našom zozname aj najlepší čas načítania a dostupnosť; naše štatistiky ukazujú čas načítania ~ 400 ms, respektíve ~ 100% dostupnosti (za posledných 30 dní). Štandardne zaručujú s plánmi 99,9% dostupnosti.

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

256 msPriemerná rýchlosť

99,75%Priemerná doba prevádzky

Výkon cloudu HostGator (pozri historické údaje tu)

Jednou z hlavných nevýhod je limit hostgatátora na jednu doménu hostenú podľa plánu „šrafovania“. Oni robia ponúkajú bezplatnú doménu a neobmedzené e-mailové účty s ich možnosťami hostenia. Ak však chcete hosťovať mnoho webových stránok, musíte si kúpiť viac programov alebo začať s inovovaným plánom.

HostGator je veľmi ľahko nastaviteľný a umožňuje vám používať populárny cPanel ako užívateľský panel. Po zakúpení okamžite aktivujú váš účet. HostGator však pre svoje cloudové servery neponúka spravovanú možnosť, ale budete mať ľahký čas na monitorovanie a pridelenie ďalších zdrojov na zvládnutie vlastnej premávky. To znamená, že budete mať úplnú kontrolu nad svojím používaním.

To, že je lacný, má v porovnaní s priemyselným štandardom ďalšiu nevýhodu – žiadne bezplatné zálohy. Ako dodatok môžete pridať denné automatické zálohy webových stránok, ktoré sa účtuje ročne za 23,95 USD.

Teraz je najlepšia časť o ich plánoch neobmedzené úložisko a šírku pásma že to často nevidíte. Získate tiež bezplatný certifikát SSL a budete mať prístup k telefonickej, živej konverzácii alebo e-mailovej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni. HostGator, podobne ako ponuka Liquid Webu, hodí bezplatnú CDN CloudFlare pre vyššiu bezpečnosť a rýchlosť.

Ceny ich plánov začínajú od 2,74 USD / mesiac, čo je zľavnená cena s ich 12-mesačným plánom. Po počiatočnom období buďte pripravení na zvýšenie nákladov na 10,95 dolárov / mesiac. Stále však budete mať možnosť získať svoje peniaze späť za 45 dní, čo je nad štandardom tohto odvetvia (30 dní). Odporúčame dostať plán „Baby“ od 3,21 USD / mesiac. Vďaka 4 GB RAM a štvorjadrovým procesorom získate neobmedzený počet domén a prístup k väčšiemu výkonu servera – za stále nízku počiatočnú cenu.

3. CloudWays – najlepšie spravovaný cloud

CloudWays cloud hostingPlány začínajú na 10,00 $ / mesiac

Výhody cloudWays:
+ Spoľahlivá dostupnosť a rýchlosť
+ Celosvetové dátové centrá (DigitalOcean, Vultr, atď.)
+ Plne spravovaná + bezplatná migrácia webových stránok
+ Neobmedzené webové stránky
+ Automatické zálohy
+ 3-dňová bezplatná skúšobná verzia
Nevýhody CloudWays:
– Zálohy nie sú zadarmo

Ak hľadáte plne riadenú hostingovú službu s flexibilnými zmluvami, stanovovaním cien a možnosťou zapojenia tímu odborníkov, ktorý vám pomôže, CloudWays má späť.

Najlacnejšie plány prichádzajú s dátovými centrami Digital Ocean, ktoré sa nachádzajú po celom svete. Môžete si vybrať medzi rôznymi plánmi úrovní, ktoré ponúkajú vyššie rýchlosti, úložný priestor a šírku pásma – za vyššiu cenu.

Z hľadiska výkonu sú ich servery veľmi spoľahlivé, majú dobrú rýchlosť načítania a dostupnosť, štatistický priemer ~ 500 ms a 100%..

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

505 msPriemerná rýchlosť

100%Priemerná doba prevádzky

Výkonnosť cloud computingu (pozri historické údaje tu)

Rovnako ako u väčšiny poskytovateľov hostingu v cloude, služba CloudWays vám umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok. Buďte pripravení zaregistrovať svoje domény samostatne, pretože túto službu neponúkajú. Ak však už máte zriadený a prevádzkovaný, radi vám bezplatne migrujú váš prvý web.

Výraznou nevýhodou je nedostatok plánovaného hostenia e-mailov. Službu môžete získať ako doplnok za 1 $ na e-mailový účet, čo nie je veľa, pokiaľ ich nemáte stovky.

CloudWays má vlastný ovládací panel, ktorý je veľmi intuitívny a ľahko použiteľný. Keďže ponúkajú úplne spravovaný cloud, nebudete sa musieť starať o údržbu, aktualizácie alebo zabezpečenie. Udržiavajú váš server v prevádzke s pravidelnou správou OS, opravami zabezpečenia a nepretržitým monitorovaním v reálnom čase. Okrem toho môžete získať doplnok Premium Support, ktorý rozširuje pomoc, ktorú ponúkajú.

Každý plán obsahuje aj automatické zálohovanie. Ak si však prečítate drobný výtlačok, dozviete sa, že vám za poplatok za zálohovanie mimo pracoviska (mesačne) účtuje ďalších 0,033 USD / GB za server..

Medzi ďalšie funkcie patrí bezplatný SSL, doplnok CloudWaysCDN, 25 GB úložnej kapacity SSD, nepretržitý live chat, telefonická podpora a predaj vstupeniek. Základný plán má limit šírky pásma 1TB, čo je najnižšie v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi služieb na tomto zozname.

CloudWays má veľmi transparentný systém stanovovania cien, ktorý sa nám páči. Budete mať možnosť mesačnej alebo hodinovej platby a neexistujú žiadne záväzky z termínovaného obdobia. Ich najlacnejší plán stojí 10 dolárov mesačne a obsahuje 1 GB pamäte RAM a jednojadrový procesor.

Bohužiaľ neponúkajú záruku vrátenia peňazí, ale namiesto toho dostanete trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

4. Hostingerov oblak

Hostingerský cloudový hostingPlány začínajú na 7,45 USD / mesiac

Hostingerské výhody:
+ Plne zvládnuté
+ Vyhradená adresa IP
+ Môžete hostiť viac ako 300 webových stránok
+ Datacentrá po celom svete
+ 24/7 zákaznícka podpora (chat)
+ Vrátane SSL a CDN
+ Dobrá dostupnosť
Nevýhody hostingerov:
– Priemerná rýchlosť
– Manuálny prenos stránok

Hostinger je ďalší kvalitný poskytovateľ cloudových hostingových služieb. Ich prednosťou je jednoduchosť, dobrý výkon a množstvo ďalších užitočných funkcií pre vaše potreby hostingu.

Hostinger má slušnú dobu načítania v priemere ~ 600 ms a dobu bezporuchovosti ~ 99,99%. Ešte lepšie je, že ich dátové centrá sa nachádzajú po celom svete. Nebudete tiež zdieľať svoje zdroje a získate vyhradená IP.

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

681 msPriemerná rýchlosť

99,99%Priemerná doba prevádzky

Cloudový výkon hostingerov (pozri historické údaje tu)

Hostinger vyvinul vlastný ovládací panel „hPanel“, čo sa veľmi ľahko nastavuje a používa. HPanel tiež obsahuje na mieru vyvinutý program na inštaláciu aplikácií 1-Click pre jednoduchú inštaláciu viac ako 100 aplikácií.

Pozitívne je, že nemusíte byť génius IT, pretože za vás urobia všetko pre správu serverov a prenosov. Poskytujú nepretržitú monitorovaciu službu, najnovšie aktualizácie technológií a výkonu, údržbu a bezplatné denné zálohovanie.

Medzi ďalšie funkcie patrí neobmedzená šírka pásma a e-mailové účty, 40 GB úložiska SSD, bezplatné SSL a CloudFlare CDN a priemyselná štandardná záruka 99,9% dostupnosti. Pokiaľ ide o podporu, ponúkajú iba možnosť nepretržitého živého chatu. Za pár dolárov navyše sa môžete pridať do svojho zoznamu priorít, aby mohli rýchlejšie reagovať.

V porovnaní s inými plne spravovanými mrakmi máte možnosť hostovať až 300 webových stránok s serverom Hostinger. Nie je to tak veľká nevýhoda, keďže 300 webových stránok napriek tomu viac ako väčšina z nás potrebuje. Naopak, získate bezplatnú doménu, ale náklady na obnovu od druhého roku sú 10,99 $.

Z hľadiska tvorby cien dostanete najlacnejšiu cenu (7,45 USD / mesiac) so zmluvou na 4 roky, čo nie je také skvelé. Náklady na obnovenie budú 15,90 dolárov. Pomerne drahé vzhľadom na nižší vstupný poplatok. Dostanete tiež slušnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí s plnou náhradou, aby ste si mohli vyskúšať svoje služby. Základný plán vás nastaví s 3 GB pamäte RAM a dvojjadrovým procesorom. Plány sa dajú ľahko upgradovať na vyššiu úroveň s dodatočnými nákladmi, ale získate lepší výkon a viac úložného priestoru.

5. DreamHost Cloud – Nespravovaná

Dreamhost hosting cloudCeny sú založené na použití

Prosby Dreamhost:
+ Platba za hodinu / premávka
+ Neobmedzený počet webových stránok
+ 80 GB SSD úložný priestor + 100 GB blokový úložný priestor
+ 100% záruka dostupnosti
Nevýhody DreamHost:
– Zákaznícka podpora nie je 24/7
– Nie úplne spravované + migrácia stránok nie je bezplatná
– Žiadne vrátenie peňazí / vrátenie peňazí
– Žiadne automatické zálohy

Dreamhost navrhol svoje cloudové hostingové služby pre profesionálov a kohokoľvek, kto chce čo najväčšiu slobodu. Ich servery sú nespravované, čo znamená, že budete zodpovední za všetko, od aktualizácií až po zálohy.

Ich serverové parky majú sídlo iba v USA. Samotné servery neinvestujú veľa energie ani v porovnaní s rýchlosťami, ktoré ponúkajú ich konkurenti.

Dreamhost má slušnú dobu bezporuchovosti ~ 99,99% a spoľahlivú rýchlosť, ktorú naše štatistiky ukazujú v priemere ~ 300 ms.

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

302 msPriemerná rýchlosť

100%Priemerná doba prevádzky

Cloud Dreamhost výkon (pozri historické údaje tu)

Dreamhost umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok za predpokladu, že prídete so svojimi doménami. Majú vlastný panel vytvorený na mieru na správu vašich webových stránok, databáz, e-mailov a fakturácie.

Ak teraz hľadáte nespravovaný cloudový server, máte záujem o liečbu. Dreamhost umožňuje ľubovoľný výber operačného systému a softvéru, takže servery môžu byť založené na Linuxe, BSD alebo MS Windows. Dreamhost je navrhnutý okolo OpenStack a Ceph a podporuje štandardné API a najpopulárnejšie vývojové nástroje. Takže ak požadujete MongoDB, Redis, node.js, rubín, python, môžete ich všetky používať bez problémov..

V ďalšej poznámke budete tiež zodpovední za svoje zálohy, aktualizácie, zabezpečenie, prideľovanie zdrojov na svoju prevádzku a všeobecnú správu servera. Dreamhost vám poskytuje bezplatne certifikát SSL.

Kým sa Dreamhost nerozhodne inak (neobmedzený čas), získate neobmedzenú šírku pásma zadarmo. S každým plánom získate tiež obrovský 80 GB úložného priestoru SSD A 100 GB úložného priestoru Block Storage. To je obrovské v porovnaní s tým, čo ponúkajú poskytovatelia cloudových služieb.

Hlavnou nevýhodou je, že ich podpora funguje iba počas pracovných hodín a prostredníctvom živého rozhovoru (pokiaľ nemáte DreamPress, možnosť hosťovania WordPress). Stále si môžete vytvoriť lístok kedykoľvek – jednoducho neočakávajte okamžitú odpoveď.

Ceny sa určujú podľa spotreby a merajú sa podľa hodiny a základný plán sa začína od maxima 4,50 $ / mesiac (0,0075 $ / hodinu). Vďaka tomu získate 512 MB pamäte RAM a jednojadrový procesor. Odporúčame vám však získať ďalší plán úrovní pre lepší výkon (2 GB pamäte RAM) za cenu 0,02 USD / hod. (Alebo maximálne 12 USD za mesiac). Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí, ale ani záväzok.

6. InMotion Cloud

Cloudový hosting InMotionPlány začínajú na 22,99 $ / mesiac

Klady InMotion:
+ Dobrý priem. doba načítania
+ 2 hodiny bezplatnej podpory pre inštaláciu
+ Pôsobivá záruka vrátenia peňazí
+ Neobmedzené webové stránky
+ Doména zadarmo (1. rok)
+ Prevod stránok zdarma
Nevýhody InMotion:
– Drahé
Obmedzená šírka pásma

InMotion ponúka špičkovú cloudovú hostingovú službu. Aj keď sú trochu cenovo dostupné, ponúkajú prvotriednu podporu, ich servery sú plne spravované a ľahko nastaviteľné.

Môžete hostiť neobmedzený počet webových stránok, a InMotion sa tiež hodil do bezplatnej domény, aby vám pomohol začať. Od druhého roku si však za doménu účtujú poplatok 15,99 dolárov ročne. Odporúčame vám priniesť už zaregistrovanú doménu.

Výkon InMotion je slušný, s priemerným časom načítania ~ 570 ms a 99,96% dostupnosti. Ich servery sa nachádzajú na východnom a západnom pobreží USA. Ako štandardná prax sa spoločnosť InMotion zaväzuje aj na 99,9% záruku dostupnosti.

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

361 msPriemerná rýchlosť

99,99%Priemerná doba prevádzky

Výkon služby InMotion Cloud (pozri historické údaje tu)

InMotion vám umožňuje používať známy cPanel na nastavenie a prevádzku vašich webových stránok. Samotná inštalácia je jednoduchá a jednoduchá. Po spustení získate dokonca dve voľné hodiny s tímom Managed Hosting spoločnosti InMotion, ktorý vám pomôže s inštaláciou.

InMotion plne spravuje servery, takže sa nemusíte vôbec obávať. Taktiež budú sledovať vašu návštevnosť a okamžite im pridelia zdroje, keď ich váš web potrebuje. V predvolenom nastavení sú súčasťou ich plánov aj automatické zálohy.

Dostanete výber konfigurácie servera podľa vašich potrieb (zásobník LAMP, zásobník WordPress alebo konfigurácia PHP). Existuje tiež možnosť povoliť prístup root, ak chcete pre vývoj použiť inú technológiu.

Medzi ďalšie funkcie patrí 75 GB úložného priestoru SSD, bezplatný certifikát SSL, neobmedzené e-mailové účty, šírka pásma 4 TB a podpora telefónu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, živý chat a e-mailová podpora..

Cena je pomerne drahá, s najlacnejšou možnosťou (22,99 $ / mesiac) prichádza spolu s dvojročným záväzkom. Z hľadiska hardvéru dostanú používatelia 4 GB pamäte RAM so základným hostiteľským plánom. Existuje tiež možnosť upgradovať plán tak, aby ste dosiahli ešte vyššiu rýchlosť a úložisko, ale bude to tiež stáť viac. Ak sa tak rozhodnete, stále budete mať pôsobivú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí s úplnou refundáciou.

7. Cloud Hosting Cloud

A2Hosting cloud hostingPlány začínajú na 25,00 $ / mesiac

Výhody hostingu A2:
+ Silná dostupnosť
+ Prevod stránok zdarma
+ Užitočná podpora 24/7
+ Neobmedzený počet webových stránok / účtov
+ Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek
Nevýhody hostiteľa A2:
– Pomalý čas načítania
– Drahé
– Obmedzená šírka pásma

Cloud Hosting Cloud má najdrahšie plány v našom zozname recenzií. Stále ponúkajú plne spravovanú cloudovú hostingovú službu, ale čas načítania nie je v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi hostenia taký veľký.

Pokiaľ ide o umiestnenie serverov, hosting A2 má spravodlivé pokrytie v USA, Európe a Ázii.

Aj keď si udržali vynikajúcu dostupnosť 99,99%, ich priemerná doba načítania stránok nie je až taká veľká (1334 ms):

Šou:

Posledných 24 hodín
Posledných 7 dní
Posledných 30 dní
Posledných 6 mesiacov
Minulý rok

1134 msPriemerná rýchlosť

99,99%Priemerná doba prevádzky

A2 Hosting výkon cloudu (pozri historické údaje tu)

Pri vytváraní a prevádzkovaní vašich webových stránok získate prístup k známemu ovládaciemu panelu cPanel. Okrem toho sa nemusíte starať o správu serverov s plne spravovanými plánmi A2 Hosting. Budú udržiavať a aktualizovať všetok hardvér, aktualizovať softvér a monitorovať server 24/7.

Štandardne ponúkajú bezplatné denné zálohy a hodia sa do bezplatného interného programu na obnovu súborov „Server Rewind“. Taktiež spustia operáciu monitorovania bezpečnosti 24/7, aby vaše webové stránky boli čo najbezpečnejšie.

Medzi ďalšie hlavné funkcie patrí 75 GB úložného priestoru SSD, bezplatné SSL a CloudFlare CDN, bezplatné neobmedzené e-mailové účty a fantastická podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni a živý chat. Počas nášho prieskumu sme zistili, že podpora hostingu A2 je NAJLEPŠÍM v našom zozname recenzií.

Vysoký výkon, skvelé funkcie a vynikajúca podpora však nie sú lacné. Plány sú nákladné, od 25 dolárov mesačne a ich obnovenie je takmer dvojnásobkom pôvodného poplatku. Aktualizované plány sú ešte drahšie, ale ponúkajú aj vyššie rýchlosti a úložný priestor.

Existuje pozitíva, ktorá sa nazýva ANYTIME záruka vrátenia peňazí.

záver

Na základe nášho prieskumu existuje niekoľko veľkých poskytovateľov služieb poskytujúcich služby cloudhostingu. Existuje významný rozdiel v cenách na základe toho, aký vysoký výkon a koľko funkcií budete potrebovať. Cena je tiež o niečo vyššia ako iné typy hostingu, napríklad zdieľaný hosting.

Môžete tiež očakávať rôzne časy načítania podľa toho, kde pôsobíte a od ktorého poskytovateľa si vyberiete. Od všetkých z nich však môžete očakávať spoľahlivú službu.

Ak však hľadáte spôsob, ako zvýšiť výkonnosť svojich webových stránok na vyššiu úroveň bez toho, aby ste prerušili svoju banku, cloud computing je spôsob, ako ísť.

Ktorých poskytovateľov hostingu v cloude ste už predtým použili? Odporučili by ste niektorú z nich? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Môžeme tiež vyskúšať a vyskúšať iných poskytovateľov hostingu v cloude, takže nám nasaďte svoje návrhy :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector