9 najlepších tvorcov webových stránok (porovnanie)

Tvorcovia webových stránokKtorého tvorcu webových stránok by ste si mali zvoliť?


Na trhu existuje viac ako 50 rôznych tvorcov webových stránok.

Každý z týchto nástrojov vám sľubuje ľahko vytvoriť webovú stránku za nízku cenu.

Ale čo ich skutočná použiteľnosť a výkon? A čo flexibilita – môžete vytvoriť internetový obchod alebo blog?

Rozhodli sme sa stráviť nejaký čas a peniaze na registráciu, testovanie a kontrolu 9 najpopulárnejších tvorcov webových stránok.

S každým staviteľom sme vybudovali aj jednoduchú „5-minútovú“ testovaciu stránku a monitorovali sme ich dobu prevádzkyschopnosti a rýchlosť činnosti 12 a viac mesiacov.

Ale najprv:

Kto by mal používať Nástroj na tvorbu webových stránok? Je to pre vás?

Tvorcovia webových stránok sú vynikajúcim prínosom pri správnom používaní. Bohužiaľ nie sú vhodné pre každého. Ako už bolo povedané, je to pravdepodobne pre vás ak chcete vytvoriť:

 • Webová stránka pre malé podniky
 • Osobná webová stránka (blog)
 • Webová stránka elektronického obchodu (internetový obchod) na predaj produktov alebo služieb

… a chcete to rýchlo a lacno.

Je to pravdepodobne nie pre vás, ak:

 • Ste skúsený webový vývojár / dizajnér, ktorý pozná HTML, CSS a PHP
 • Chcete vytvoriť web, ktorý je veľmi komplexný a veľký

Úplné zverejnenie: My, na hostingfacts.com, získame províziu, ak si nakoniec zakúpite staviteľa webových stránok prostredníctvom odkazov v tejto recenzii. Ďakujeme za podporu (pozrite si náš proces kontroly).

9 najlepších tvorcov webových stránok do roku 2020

Tu je prehľad 9 najpopulárnejších tvorcov webových stránok:

1. Wix.com

Domovská stránka Wix

 • Výhody používania Wix 

+ Veľmi jednoduché použitie (drag and drop)
+ Bezplatná verzia & K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia
+ 630+ tém a šablón
+ Dobré pre webové stránky, blogy, internetové obchody
+ Spoľahlivý výkon
+ Tvorca AI (5min web)
+ 30-dňová záruka vrátenia peňazí

  • Nevýhody použitia Wix

Žiadny live chat, len lístky / telefón
E-mailové účty cena navyše

Tvorca webových stránok Wix je dodávaný 630 tém ktoré sú vhodné pre mnoho rôznych firiem, jednotlivcov i neziskové organizácie.

Svoje témy roztriedili podľa fotografií, portfólia, cestovania, jedla, krásy a ďalších. Okrem toho majú veľa tém, ktoré sú najvhodnejšie pre blog, internetový obchod alebo obchodnú webovú stránku:

Šablóny Wix

Okrem viacerých motívov umožňuje Wix svojim používateľom vybrať si aj medzi 100+ rôznymi typmi písma a ak to nestačí, môžete tiež nahrať vlastné vlastné písma. Ak potrebujete pre svoju webovú stránku nejaké obrázky, obsahujú knižnicu s viac ako 1 000+ sériových obrázkov.

S Wixom môžete vytvoriť galériu, ktorá vám predstaví vašu prácu. Zahŕňajú tiež bezplatné favicon a logo maker. Ak nemáte logo pre svoj web, tento nástroj vám určite pomôže vytvoriť ho (aj keď nemáte žiadne dizajnérske zručnosti).

Je tiež spravodlivé tvrdiť, že Wix je o niečo viac než len „tvorca webových stránok“. S Wixom môžete vytvoriť internetový obchod na predaj svojich výrobkov, vytváranie kupónov a rozposielanie e-mailových spravodajcov..

Okrem toho, na rozdiel od mnohých iných populárnych nástrojov na vytváranie webových stránok, Wix zahrnul drag and drop funkcie – Vďaka tomu je vytvorenie webovej stránky čo najjednoduchšie. Ako funguje drag and drop na Wix:

Wix Drag and Drop Editor

Drag and drop je funkcia Wix, ktorá vám umožní jednoducho reorganizovať vaše webové stránky, pridať oddiely / bloky a vykonať úpravy, vďaka ktorým bude publikovanie a vykonávanie zmien na vašom webe takmer okamžite..

Okrem toho nedávno pridali novú funkciu, ktorá sa nazýva ADI. Stručne povedané, je to AI, ktorá vytvára pre vás úplne jedinečný web za menej ako pár minút. Wix AI navrhne s niekoľkými jednoduchými otázkami web, ktorý je vhodný pre vaše podnikanie a potreby. Žiadne dva weby nikdy nevyzerajú rovnako, čo znamená, že môžete získať úplne vlastný web.

Používatelia Wix môžu tiež upravovať svoje webové stránky na iných zariadeniach tak, ako majú Aplikácie pre iOS a Android k dispozícii. V neposlednom rade môže byť na jednu webovú stránku pridelených viacero editorov / autorov, čo je dobré, ak máte väčší tím alebo organizáciu, ktorá bude webovú stránku / obchod spravovať. Ich podpora je k dispozícii prostredníctvom telefónu a predaja lístkov.

Keď sa zaregistrujete u spoločnosti Wix, budú zodpovední aj za hosťovanie vašich stránok a za rýchle načítanie. Za posledných 12 mesiacov sme mali stabilnú dobu bezporuchovosti 99,98% a rýchlosť stránky 412 ms, čo je dobré v porovnaní s mnohými inými.

Wix tiež ponúka bezplatný plán na vyskúšanie svojich služieb. Ktokoľvek môže vytvoriť účet a okamžite začať vytvárať webovú stránku. Jediným upozornením je, že nemôžete pripojiť svoj vlastný názov domény a vaše stránky budú obsahovať reklamy Wix. Ak sa vám páči to, čo ste vytvorili, môžete kedykoľvek inovovať.

Prehľad cien:

 • Všetky plány prichádzajú so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 12,95 USD ročne
 • Najlacnejší plán stojí $ 13 / mesiac a zahŕňa šírku pásma 2 GB a úložisko 3 GB
 • Najlacnejší plán elektronického obchodu začína 23 dolárov za mesiac a zahŕňa neobmedzenú šírku pásma a 20 GB úložného priestoru
 • Každý e-mailový účet stojí 6 dolárov / mesiac prostredníctvom balíka Google Suite

Naše testovacie stránky vyrobené s Wix.com
Vymieňajte údaje o dostupnosti a rýchlosti

2. ConstantContant.com (CTCT Builder)

 • Tvorca konštantných kontaktov

  Výhody používania nástroja CTCT Builder

+ Jednoduché a jednoduché použitie
+ Bezplatná verzia
+ Zahŕňa AI builder
+ Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
+ Veľký výber voľných obrázkov
+ 30-dňová záruka vrátenia peňazí

  • Nevýhody použitia nástroja CTCT Builder

Namiesto šablón používa rozloženia
– Úpravy a prispôsobenie obrázkov je ťažké

Aplikácia Constant Contact Builder poskytuje klientom sprievodcu AI so sprievodcom, ktorý vytvára úplne prispôsobenú webovú stránku, na ktorú môžete pridávať návrhy obsahu a prispôsobené obrázky..

Tvorca AI automaticky vytvorí web vhodný pre mobilné zariadenia ktorá bude vyzerať ohromujúco na všetkých zariadeniach. Úpravy novovytvorenej webovej stránky je jednoduché pomocou preddefinovaných možností, nástrojov na úpravu textu, farieb a obrázkov (má tiež integráciu s programom Unsplash, ktorý umožňuje prístup k viac ako 1 miliónu kvalitných obrázkov). Navyše to ponúka automatizácia e-mailov, doplnky tretích strán a podporuje automatickú synchronizáciu so sociálnymi sieťami.

Šablóny tvoriace konštantný kontakt

Každá webová stránka vytvorená pomocou nástroja Constant Contact Builder sa spolieha na robustnú a rýchlu sieť na distribúciu obsahu (CDN), ktorá umožňuje návštevníkom získať najrýchlejšiu dostupnú verziu načítania kedykoľvek. Tento tvorca webových stránok ponúka Tvorca loga poháňaný AI čo znamená, že sa nebudete musieť starať o správne fungovanie značky.

S AI-Builderom s konštantným kontaktom sa ľahko pracuje. Stačí odpovedať na pár otázok a tvorca webových stránok vytvorí na základe vašich odpovedí prispôsobenú webovú stránku.

Pomocou nástroja na tvorbu AI môžete ľahko pridávať nové stránky a upravovať sekcie, ako aj prispôsobovať rozloženia, vďaka čomu môžete svoj web rýchlo a ľahko vytvoriť rýchlo..

Neustály kontakt online návrhár

Konštantný kontakt Builder ponúka integráciu s hlavnými platobnými bránami vrátane Paypal a Stripe.

Integrácia s knižnicou obrázkov Unsplash poskytuje klientom prístup k viac ako miliónu kvalitných obrázkov, čo môže brať bremeno snímania obrázkov s vysokým rozlíšením a neustáleho získavania kvalitných fotografií z vašich rúk..

Tento tvorca webových stránok ponúka plán zadarmo (nevyžaduje sa žiadna kreditná karta) a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Program zadarmo vám poskytuje príležitosť zvyknúť si na platformu a rozhodnúť sa, či ju budete chcieť inovovať pomocou ďalších funkcií neskôr. Zoznam e-mailových odberateľov je však obmedzený na bezplatný program.

Dôvodom, prečo je táto platforma tak mocným riešením e-mailového marketingu, je to, že vám dáva možnosť odosielať cielené e-maily, ktoré si môžete prispôsobiť. Ponúka tiež vynikajúce funkcie, ako je analýza webových stránok, formuláre na zachytávanie potenciálnych zákazníkov a možnosť registrácie udalostí, ktoré vám môžu pomôcť riadiť účasť na vašich udalostiach..

Táto platforma ponúka 24/7 živý chat, e-mail a telefonická podpora. Program Constant Contact Builder je tiež inteligentnou voľbou pre majiteľov elektronického obchodu, pretože platforma umožňuje zákazníkom zriadiť internetový obchod aj pri použití bezplatnej skúšobnej verzie. Okrem toho neexistujú žiadne transakčné poplatky pre zákazníkov, ktorí dostanú plán Business Plus.

Naše testovacie miesto s technológiou Constant Contact Builder vykázalo stabilnú dostupnosť 99,98% a rýchlosť stránky 264 ms. Celkovo Constant Contact Builder predstavuje solídnu a cenovo dostupnú možnosť pre malé podniky, nováčikov v e-mailovom marketingu a majiteľov netechnických firiem, ktorí sa nechcú púšťať do problémov s predĺženým procesom navrhovania webových stránok..

Prehľad cien:

 • K dispozícii je bezplatný plán
 • Všetky plány obsahujú bezplatný certifikát SSL (https: //)
 • Všetky platené programy prichádzajú s bezplatnou doménou na 1 rok, neskôr obnovené na 22,00 $ / rok
 • Lacnejší platený program stojí 10 dolárov za mesiac a zahŕňa neobmedzenú šírku pásma a ukladanie
 • Elektronický obchod je zahrnutý aj do bezplatného plánu, ale je obmedzený na 3 položky a má 3% transakčný poplatok (neobmedzený a 0% poplatok s programom Business Plus)

Naše testovacie stránky vyrobené s ConstantContact.com
Údaje o dostupnosti a rýchlosti nástroja CTCT Builder

3. SITE123.com

 • SITE123

  Výhody používania stránky SITE123

+ Dobré pre malé weby, ako sú blogy
+ Bezplatný obmedzený plán s reklamami
+ Môže pridať funkciu internetového obchodu
+ Môže pridať galériu
+ Funkcia prekladu webových stránok

  • Nevýhody použitia SITE123

Žiadny drag and drop
– Nie všetko je úplne prispôsobiteľné

SITE123 je jednoduchý tvorca webových stránok, ktorý vám umožní vytvoriť webovú stránku pre malé firmy, blog alebo webovú stránku elektronického obchodu za pár kliknutí. Môžete začať používať niektoré z vysoko kvalitných šablón – všetky šablóny SITE123 sú plne citlivé a optimalizované pre mobilné zariadenia..

SITE123 Šablóny

SITE123 je flexibilný, pokiaľ ide o nahrávanie obrázkov, zmenu písiem a farebných schém a úpravu štruktúry a vzhľadu domovskej stránky nového webu. Šablóny však nemôžete zmeniť, keď sa váš web stane verejným. Platforma obsahuje stovky bezplatných obrázkov a prístup do knižnice fontov Google. Integruje aplikácie pomocou niekoľkých kliknutí a dokáže prepojiť na 25 rôznych platforiem sociálnych médií.

Tento konkrétny tvorca webových stránok poskytuje alternatívu k tvorcom webových stránok pomocou drag-and-drop výberom, aby klientom poskytol zjednodušenú možnosť, ktorá im umožňuje nahrávať svoj obsah v usporiadaní drôtových modelov. Varovanie je, že hoci používanie jednoduchého rozhrania urýchľuje proces nastavenia, znižuje prispôsobiteľnosť.

Čo zvlášť odlišuje SITE123 od ostatných tvorcov webových stránok, je to, že umožňuje klientom vytvárať viacjazyčné webové stránky. Toto je dobrá voľba pre medzinárodné podniky, pretože nebudú musieť mať viac webových stránok v iných jazykoch, ale jednoducho ďalšie jazykové verzie svojich webových stránok..

SITE123 pomáha klientom obohatiť obsah svojich webových stránok tým, že im poskytuje rozsiahly zoznam doplnkov pre webové stránky vrátane analytických nástrojov, podpory živých rozhovorov, marketingu a nástrojov správcov webu..

Platforma ponúka slušnú funkciu SEO – klienti môžu upravovať popisy meta a názvov, prispôsobovať adresy URL a pridávať alt obrázky k obrázkom. Google Analytics je tiež súčasťou zoznamu doplnkov webových stránok SITE123.

Táto platforma ponúka 24/7 live chat a telefonická podpora za akýkoľvek druh technickej pomoci. Poskytujú tiež prístup do svojho vedomostného centra, ktoré sú vybavené bezplatnými sprievodcami o tom, ako používať svoje nástroje a funkcie, a klienti si môžu tiež pozrieť návody na tvorbu webových stránok na svojom kanáli YouTube, kde nájdete viac informácií..

S SITE123 môžete ľahko aktivovať e-mail súvisiaci s doménou, ktorý je zásadný z hľadiska propagácie webových stránok a reputácie firmy.

SITE123 Backend

Klienti môžu prijímať platby cez PayPal a Stripe online prostredníctvom platformy. Kupónové kódy je možné dodávať aj prostredníctvom sociálnych médií a e-mailového marketingu. Okrem toho SITE123 ponúka bezplatný certifikát SSL, aby ste sa uistili, že nebudete mať neautorizovaný prístup.

Za posledných 12 mesiacov poskytol server SITE123 stabilnú dobu bezporuchovosti 99,87% a rýchlosť stránky 724 ms. Bohužiaľ, od začiatku septembra, SITE123 zablokoval Pingdom v sledovaní ich webových stránok, požiadali sme ich o podporu živého chatu, ale nemohli nám pomôcť..

Prehľad cien:

 • K dispozícii je bezplatná verzia
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 13,00 $ / rok
 • Najlacnejší plán stojí $ 8,45 / mesiac a zahŕňa šírku pásma 5 GB a úložisko 10 GB
 • Najlacnejší plán elektronického obchodu začína 14,45 USD / mesiac a zahŕňa 45 GB šírku pásma a 90 GB úložného priestoru
 • Obmedzené e-mailové účty (zadarmo – 0, rozšírené – 2, profesionálne – 5, zlaté – 10)

Naše testovacie stránky vyrobené s webom SITE123.com
SITE123 od septembra blokuje sledovanie siete Pingdom, tu sú naše predchádzajúce údaje o dostupnosti a rýchlosti

4. Squarespace.com

 • Squarespace

  Výhody používania štvorca

+ Jednoduché použitie, použitie drag and drop
+ Moderné témy a šablóny 70+
+ Veľmi intuitívne
+ Spoľahlivá podpora prostredníctvom e-mailu
+ Dobrý výber doplnkových funkcií
+ Najlepšie pre kreatívne podnikanie / ľudí

  • čons z Using štvorcový priestor

Vysoké mesačné náklady
Obmedzená integrácia tretích strán

Squarespace je webový tvorca, ktorý ponúka 100+ dobre navrhnutých tém, ktoré reagujú na telefóny aj tablety. Pokiaľ ide o návrhy, písma, veľkosti a obrázky, Squarespace je platforma, ktorá sa snaží o dokonalosť. Ponuka ich štýlov stránok umožňuje veľkú prispôsobiteľnosť šablóny. Platforma rozhodne dodržiava slogan „Build It Beautiful“.

Šablóny štvorcov

Veľkou výhodou, ktorú má Squarespace oproti ostatným tvorcom webových stránok, je to, že poskytuje príležitosť na prepínanie šablón bez straty obsahu. Táto platforma vám umožňuje používať na jednej webovej stránke viac šablón naraz. Ak je pre vás dôležité, že váš web má úžasný dizajn, funkcia Squarespace vám dáva kreatívnu slobodu vytvárať jedinečné šablóny výmenou vašich vlastných fotografií, ale musia mať vysoké rozlíšenie.

Ak máte záujem o blogovanie, program Squarespace je solídnou možnosťou, pretože ponúka klientom množstvo užitočných funkcií vrátane funkcie viacerých autorov, dodatočného plánovania, podpory AMP a dokonca aj možnosti hostenia vlastného podcastu..

K dispozícii sú štyri mobilné aplikácie Squarespace. Ten najlepší sa jednoducho nazýva Squarespace a poskytuje vám možnosť zmeniť usporiadanie takmer všetkých aspektov vášho webu vrátane vašich blogov, obchodu a stránok..

Táto platforma ponúka solídne možnosti optimalizácie SEO vrátane možnosti prispôsobenia meta-popisu, značiek a adries URL (pre každú stránku). Môžete pridať alt text pre obrázky, ale je to zložitejšie v porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok.

Aj keď to ponúka pekný výber doplnkových funkcií vrátane miniaplikácií pre sociálne médiá, miniaplikácií galérie, nástrojov pre reštaurácie a plánovania schôdzok, Squarespace nepodporuje rozšírenia ani aplikácie tretích strán. Aplikácie tretích strán je možné implementovať iba v prípade, že ako vývojovú sadu nástrojov používate aplikáciu Vstrekovanie kódu.

Štvorcový priestor umožňuje webovým stránkam elektronického obchodu pridať internetový obchod s rozhraním, v ktorom môžu ľahko spravovať produkty, objednávky, zásoby a zľavy na kupóny. Spracovanie platieb je možné vykonať prostredníctvom služby Stripe, Apple Pay a PayPal. Štvorcový priestor neumožňuje ďalšie úplatky.

Rozhranie Squarespace vyzerá príťažlivo a minimalisticky, ale nie je intuitívne. Jeho použiteľnosť necháva niečo potrebné – pretože si vyžaduje neustále ukladanie nových zmien, ktoré môžu byť časovo náročné.

Squarespace Backend

Platforma má 6 jazykov rozhrania (EN, ES, FR, DE, IT, PT), ale nie je príliš robustná, pokiaľ ide o vytváranie viacjazyčných webových stránok, pretože sa spolieha iba na preklad spoločnosti Google..

V poslednom čase spoločnosť Squarespace uviedla na trh niekoľko úžasných nových funkcií – Tvorca titulnej stránky, Suite G, a Getty Images. Jeho najnovšia verzia (verzia 7) implementovala niektoré vynikajúce funkcie úprav vrátane možnosti úpravy obsahu naživo pomocou inline úpravy.

Za posledných 12 mesiacov sme monitorovali výkonnosť Squarespace pomocou nášho vlastného testovacieho miesta a platforma priniesla stabilnú dostupnosť 99,99% a rýchlosť stránky 587 ms.

Platforma ponúka nepretržitú zákaznícku podporu, živé rozhovory a e-mailové lístky, ale neposkytuje telefonickú podporu. Okrem toho majú veľkú vedomostnú základňu s pokynmi a videami.

Prehľad cien:

 • 14-dňová bezplatná skúšobná verzia s väčšinou prémiových funkcií
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno pre prvý rok po obnovení na 20,00 $ / rok
 • Najlacnejší plán stojí $ 12 / mesiac a zahŕňa neobmedzenú šírku pásma a úložisko
 • Najlacnejší plán elektronického obchodu začína 26 dolárov za mesiac a zahŕňa aj neobmedzenú šírku pásma a ukladací priestor
 • 1 bezplatný účet Gsuite na jeden rok, obnovený na 6 $ / mesiac prostredníctvom balíka Google Suite

Naše testovacie miesto vyrobené pomocou programu Squarespace
Údaje o dobe prevádzky a rýchlosti v štvorci

5. HostGator.com (Gator Builder)

 • Recenzia nástroja na tvorbu webových stránok HostGator

  Výhody používania nástroja Gator Builder

+ Jednoduché a jednoduché použitie
+ rentabilné
+ 200+ šablón webových stránok
+ Galéria obrázkov zadarmo
+ lacný

  • Zápory z Uhriechg Gator Builder

Pomalá podpora zákazníkov
Žiadny bezplatný plán ani pokus

Gator je obľúbený tvorca webových stránok, ktorý vám umožní vytvoriť webovú stránku pre malé firmy, blog alebo webovú stránku elektronického obchodu.

Táto platforma ponúka intuitívne drag and drop editor vytvoriť si svoj web. Má hrsť dobre navrhnutých šablón, ktoré sa dajú neuveriteľne ľahko prispôsobiť pomocou jednoduchého editora – pretiahnutie, presunutie a publikovanie sú zjednodušené na maximum.

Všetky ich profesionálne šablóny sú prispôsobené pre mobilné zariadenia, takže klienti dostanú responzívnu webovú stránku plne optimalizovanú pre mobil, čo môže výrazne zlepšiť používateľskú skúsenosť s ich stránkou. Môžete si vybrať viac ako 200 profesionálne navrhnutých šablón webových stránok, a majú expanzívny charakter vstavaná knižnica fotografií kde môžete tiež získať kvalitné fotografie.

Šablóny Gator

Platforma má integrovanú analýzu webových stránok, ktorá informuje klientov o dôležitých štatistikách webových stránok, ako je počet návštevníkov stránok alebo vaše hlavné zdroje generovania návštevnosti. Každý plán Gator je dodávaný s bezplatný certifikát SSL ktorý sa automaticky pridá do každej domény, takže si môžete byť istí, že vaše stránky sú chránené pred neoprávneným prístupom.

Gator nie je vysoko výkonný tvorca a nie je vhodný pre zložité webové stránky, ale je veľmi vhodný pre jednotlivcov bez techník, ktorí chcú založiť malú firmu alebo osobný blog. Ako už bolo uvedené, Gator je relatívne nový tvorca webových stránok, takže je veľmi pravdepodobné, že sa časom aktualizuje.

Backend nástroja na tvorbu webových stránok HostGator

Pokiaľ ide o malé webové stránky elektronického obchodu, Gator funguje dosť dobre – ponúka všetky základné funkcie vrátane kontroly zásob, správy kupónov, dopravy, daňovej kalkulačky a výkazníctva. Táto platforma tiež poskytuje klientom príležitosť vytvoriť internetový obchod so zabudovanou funkciou nákupného košíka (s internetom) Plán elektronického obchodu).

V súčasnej dobe Gator neponúka bezplatnú skúšobnú verziu svojho tvorcu webových stránok. Čo ponúkajú, je 24/7 živá podpora. Aj keď klienti môžu očakávať oneskorenie v závislosti od toho, ako sú zaneprázdnení ich živé chatovacie kanály. Plán Gator Premium prichádza s prioritnou podporou.

Gator má však pôsobivú vedomostnú základňu so základnými článkami, ktoré pokrývajú rôzne témy súvisiace s najbežnejšími problémami so stránkami.

Štatistiky výkonnosti, ktoré sme získali z monitorovania nášho testovacieho miesta za posledných 12 mesiacov, ukazujú, že Gator má solídnu dostupnosť 99,98% a čas načítania 299 ms..

Prehľad cien:

 • Žiadna bezplatná verzia alebo skúšobná verzia
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 15,00 $ / rok
 • Najlacnejší plán stojí 3,84 USD / mesiac a zahŕňa nemeranú šírku pásma a ukladanie
 • Plán elektronického obchodu začína 9,22 dolárov / mesiac a zahŕňa aj nemeranú šírku pásma a úložisko
 • Každý e-mailový účet stojí 6 dolárov / mesiac prostredníctvom balíka Google Suite

Naša testovacia strana bola vyrobená s Gatorom
Gator uptime a speed data

6. GoDaddy.com

 • Domovská stránka GoDaddy

  Výhody používania programu GoDaddy Builder

+ Jednoduché a jednoduché použitie
+ Vrátane AI Builderu
+ 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
+ Live-chat a telefonická podpora
+ Ľahko spravovateľný internetový obchod
+ Dobre zavedená spoločnosť

  • Zápory z Using GoDaddy Builder

Mnoho zvratov
Obmedzené prispôsobenie

GoDaddy je populárny užívateľsky prívetivý webový tvorca, ktorý používa Inteligencia umelého dizajnu (ADI) pomôcť zákazníkom vytvoriť jedinečný prispôsobený web pomocou niekoľkých kliknutí. Táto platforma je super ľahko použiteľná a ideálna pre jednotlivcov, ktorí nie sú takí dôvtipní, ale chcú online vytvoriť jednoduchý web.

GoDaddy je nákladovo efektívny a funguje dobre pre webové stránky malých firiem, ktoré nevyžadujú komplexné funkcie. Je to dobrá voľba pre blogovanie, pretože vám umožňuje povoliť komentáre k blogovým príspevkom, na ktorých môžu čitatelia uverejňovať obrázky, videá a dokonca aj zvuk. Táto platforma navyše dáva návštevníkom možnosť prihlásiť sa prostredníctvom kanála RSS a okamžite sa informovať o všetkom, čo uverejníte.

Šablóny GoDaddy

Záujemcom o zriadenie webovej stránky elektronického obchodu by sa darilo dobre, ak by si vybrali GoDaddy, pretože ich SEO vedomostná základňa je dobrým zdrojom, ktorý môže pomôcť podnikom naučiť sa, ako sa umiestniť vyššie vo vyhľadávačoch, ako je Google. Klienti navyše získajú funkciu na obnovenie opusteného košíka a schopnosť prepojiť svoje webové stránky so všetkými obchodmi so sociálnymi médiami.

Platforma obsahuje šifrovanie SSL, ktoré je vynikajúce z hľadiska zabezpečenia a spoločnosť Google ho veľmi odporúča.

Backend pre tvorcov webových stránok GoDaddy

V roku 2017 spoločnosť GoDaddy predstavila úplne novú verziu svojho nástroja na tvorbu webových stránok s názvom GoCentral. GoDaddy vám ponúka možnosť bezplatne otestovať GoCentral na mesiac a radi by ste vedeli, že nová verzia reaguje a je optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Má šesť tematických štýlov a klienti si môžu vybrať z obmedzeného rozsahu šablón, predvyplnených fotografických prvkov a návrhov.

GoDaddy však do GoCentralu ešte musí pridať drag and drop editor, takže každý, kto chce ísť nad rámec základov dizajnu webových stránok, ho považuje za obmedzujúci. Napríklad klienti nemôžu meniť písma a platforma umožňuje pridávať fotografie a videá iba jedným konkrétnym spôsobom – bez možnosti meniť ich veľkosť alebo pridávať text.

GoCentral je solídna voľba pre malé podniky, pretože prichádza spolu s internetovým obchodom, ktorý umožňuje klientom predávať fyzický tovar a služby. Je to veľmi základné riešenie – na GoDaddy nemôžete predávať digitálne položky a platforma nepovoľuje hodnotenie ani odporúčané produkty.

GoCentral neobsahuje doménové meno, ale môžete si ho kúpiť samostatne prostredníctvom svojho rozhrania, alebo môžete preniesť svoje doménové meno, ak už nejaké máte..

Zistili sme, že hosting GoDaddy je stabilný (99,99% dostupnosť) a rýchly (priemerne 614 ms).

Táto platforma ponúka nepretržitú podporu telefónu a živého chatu.

Prehľad cien:

 • 30-dňová bezplatná skúšobná verzia (nie je potrebná žiadna kreditná karta)
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 17,99 $ ročne
 • Najlacnejší plán stojí $ 10 / mesiac
 • Ich plán elektronického obchodu je 25 USD / mesiac

Naše testovacie miesto vyrobené pomocou nástroja GoDaddy Builder
Údaje o dostupnosti a rýchlosti zariadenia GoDaddy

7. Weebly.com

 • Weebly

  Výhody používania Weebly

+ Jednoduché použitie, zahŕňa drag and drop
+ 64 responzívnych tém
+ Môže vytvoriť členskú stránku
+ Skvelé nástroje SEO
+ Mnoho aplikácií je možné integrovať

  • Nevýhody oF Using Weebly

Obmedzená flexibilita dizajnu
Žiadne e-mailové marketingové nástroje

Weebly je jedným z najpopulárnejších tvorcov webových stránok. S Weebly môžete vytvárať portfóliá, obchodné weby, blogy a online obchody a oživiť ich behom niekoľkých minút. Je to intuitívne drag and drop editor je priateľský pre začiatočníkov a umožňuje klientom vytvárať weby bez riadku kódu. Ideálne pre blogerov a ľudí, ktorí chcú vytvoriť svoj prvý internetový obchod.

Weebly má profesionálne navrhnuté šablóny, ktoré plne reagujú, ale nie je z čoho vyberať. Pokiaľ ide o prispôsobenie vizuálneho obsahu, Weebly ponúka určité funkcie, ale rozhodne nie je najflexibilnejším tvorcom webových stránok. Weebly šablóny môžu byť prispôsobené pomocou CSS a platforma umožňuje editáciu zdrojového kódu, ale môžu to robiť iba jednotlivci, ktorí majú dobrý prehľad o dizajne a programovaní.

Weebly Témy

Jednou z výhod, ktorú má Weebly oproti svojim konkurentom, je jej super praktickosť Centrum aplikácií ktorý ponúka širokú škálu doplnkov, ktoré je možné nainštalovať jediným kliknutím. Centrum aplikácií Weebly má okolo 250 rôznych aplikácií, z ktorých väčšina má bezplatnú aj prémiovú verziu pre vyššiu funkčnosť. To, čo klienti nedokážu vytvoriť so vstavanými funkciami Weebly, môžu robiť s ohromujúcimi aplikáciami Weebly.

Weebly umožňuje klientom vytvárať rôzne prihlasovacie a prístupové úrovne, ktoré sú nevyhnutné pre spoločnosti s viac ako jedným editorom stránok. Existuje tiež možnosť vytvoriť členskú oblasť chránenú heslom, kde môžu členovia získať prístup k exkluzívnemu obsahu.

Weebly Backend

Weebly ponúka skvelú optimalizáciu SEO – môžete pridať meta popisy, názvy, názvy URL, alt text vedľa obrázkov a 301 presmerovaní. Umožňuje vám tiež zahrnúť kód do hlavičky stránky a na stránky, čo môže byť dobrá príležitosť na pridanie externých nástrojov, ako sú tlačidlá na online chat a platby. Jednou z hlavných nevýhod je, že platforma neposkytuje nástroje na e-mailový marketing. Pre e-mailové marketingové kampane môžu klienti používať ďalšie marketingové platformy, ako sú MailChimp, E-goi a Aweber.

Weebly ponúka bezplatný plán, ktorý umožňuje klientom vytvoriť malú stránku. Upozorňujeme, že ak chcú používať vlastný názov domény, musia prejsť na niektoré zo svojich platených programov.

Prehľad cien:

 • K dispozícii je bezplatný plán
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 19,95 USD ročne
 • Najlacnejší plán stojí $ 6 / mesiac
 • Ich najlacnejší plán elektronického obchodu začína na $ 12 / mesiac a obsahuje neobmedzené úložisko
 • Weebly používa Google Suite ako svojho poskytovateľa e-mailov, ktorý stojí 6 dolárov / mesiac na účet

Naše testovacie miesto vyrobené s Weebly
Údajné údaje o dostupnosti a rýchlosti

8. Jimdo.com

 • Domovská stránka Jimdo

  Výhody používania Jimdo

+ Používa drag and drop
+ Bezplatný obmedzený plán vrátane reklám
+ Skvelé možnosti SEO
+ Flexibilné štýlové sady

  • Nevýhody použitia Jimdo

Žiadny live-chat a telefonická podpora
Zlý výkon a rýchlosť stránky
– Nízky počet šablón

Jimdo je komplexný tvorca webových stránok typu drag-and-drop, ktorý umožňuje ľuďom bez znalosti kódovania vytvárať kompletné webové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia. Jednoduché použitie je jednou z najväčších silných stránok spoločnosti Jimdo.

S Jimdo majú klienti možnosť spravovať svoj obsah výberom medzi dvoma rôznymi prístupmi – „Dolphin“ a „Creator“.

Jimdo Backend

Klienti, ktorí používajú režim „Dolphin“, si môžu zostaviť svoje webové stránky pomocou Editor AI. Môžu sa zhovárať s dizajnérom umelej inteligencie a odpovedať na otázky o type webových stránok, ktoré by chceli vytvoriť. Režim „Dolphin“ vyťahuje informácie o klientoch z ich účtov sociálnych médií a snaží sa prispôsobiť webovú stránku ich osobnému vkusu. Je to jednoduché a ľahko použiteľné, ale nie je príliš flexibilné, pokiaľ ide o zmeny dizajnu.

Režim „Tvorca“ spoločnosti Jimdo je omnoho flexibilnejší, pretože ponúka klientom 40 šablón, drag and drop editor a možnosť zahrnúť ďalšie funkcie, ako sú videá na pozadí, galérie, blogy a internetový obchod. Rozhranie Creator je intuitívne a užívateľsky príjemné a môžu ho ľahko spravovať ľudia, ktorí nemajú skúsenosti s webovým dizajnom. Táto platforma však neumožňuje klientom priamo upravovať alebo orezávať obrázky pomocou editora Jimdo, čo je hlavnou prekážkou.

Jimdo Šablóny

Každá šablóna sa dodáva s verziou optimalizovanou pre mobilné zariadenia, ktorú je možné ľahko aktivovať v oblasti nastavení. Veľkou výhodou, ktorú má Jimdo oproti konkurentom, je to, že pokiaľ ide o zmenu farieb a veľkostí písma, neexistujú takmer žiadne obmedzenia.

Tí, ktorí sú príjemní pri kódovaní, majú ľahký prístup k CSS na svojich webových stránkach Jimdo a získajú ďalšiu kontrolu nad dizajnom svojich stránok. Pokročilí používatelia môžu okrem toho upravovať kód HTML svojich stránok a vytvárať vlastné šablóny.

Jimdo má vynikajúce možnosti SEO, pretože umožňuje klientom pridávať alt text, názvy stránok a meta popisy a používať nadpisy vhodné pre SEO. Klienti tiež môžu vytvárať adresy URL vhodné pre Google a presmerovania 301. Táto platforma neumožňuje klientom používať doplnky a aplikácie SEO, ale môžu využívať skvelé zdroje, ako sú Google Search Console, Pingdom, Yoastov nástroj na analýzu obsahu v reálnom čase alebo webový grader HubSpot. Okrem toho Jimdo okamžite poskytuje klientom ukážku, ako bude ich stránka vyzerať vo vyhľadávaní Google.

Platforma je SSL šifrované a spĺňa všetky bezpečnostné normy. Jimdo ponúka klientom e-mail a podpora sociálnych médií ale nemá podporu pre telefón a live chat. Má však užitočnú vedomostnú základňu s komplexnými článkami a videami, ktoré môžu pomôcť vyriešiť bežné problémy.

Za posledných 12 mesiacov neposkytol Jimdo ideálne štatistiky výkonnosti – platforma vykázala dostupnosť 99,91% a doba načítania stránky je 893 ms.

Prehľad cien:

 • K dispozícii je bezplatná základná verzia
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 20,00 $ / rok
 • Najlacnejší plán stojí 9 dolárov za mesiac a zahŕňa 10 GB šírku pásma a 5 GB úložného priestoru
 • Najlacnejší plán elektronického obchodu začína 19 dolárov za mesiac a obsahuje 15 GB úložiska
 • Každý e-mailový účet stojí 6 dolárov / mesiac prostredníctvom balíka Google Suite

Naše testovacie miesto vyrobené s Jimdom
Jimdo údaje o dostupnosti a rýchlosti

9. Webs.com

 • weby

  Výhody používania webu

+ Jednoduché použitie (drag and drop)
+ Bezplatný základný plán
+ Môže vytvoriť členskú stránku
+ Znalostná podpora
+ 30-dňová záruka vrátenia peňazí

  • Nevýhody použitia webových stránok

Obmedzené prispôsobenie
Nízka doba prevádzkyschopnosti a rýchlosť stránky

Webs je webový tvorca a hostiteľská platforma, ktorá dáva podnikom a jednotlivcom bez znalosti kódovania šancu vytvárať krásne webové stránky. Vyznačuje sa minimalistickým, ale intuitívnym spôsobom drag and drop editor a čisté rozhranie, kde používatelia môžu ľahko pridávať a upravovať moduly. Rozhranie umožňuje klientom vkladať obsah kdekoľvek na web jednoduchým pretiahnutím obrázkov a textu na miesto. Pretože je to všetko také jednoduché, webové stránky nemajú v porovnaní s niektorými svojimi konkurentmi veľkú učebnú krivku.

Klienti si môžu vybrať z celého okolia 400 šablón ale niektorí z nich môžu nájsť dátum, väčšinou preto, že sú väčšinou zameraní na podnikanie. Táto platforma neumožňuje používateľom meniť svoje návrhy pomocou kódov HTML a CSS, čo nie je ideálne, pretože rozsah prispôsobenia, ktorý ponúka Web, umožňuje iba zmeny štýlu písma, pozadia a farebnej schémy. Počet bezplatných šablón a šablón optimalizovaných pre mobilné zariadenia je tiež obmedzený. iba Pro plán zákazníci majú možnosť prispôsobiť si svoje mobilné webové stránky.

Webové motívy

Veľkou výhodou webových stránok oproti konkurentom je jej členská funkcia, ktorá umožňuje klientom odosielať exkluzívny obsah a skupinové e-maily.

Používatelia, ktorí potrebujú pokročilejšie nástroje a funkcie, môžu navštíviť internet Obchod s webovými aplikáciami a pridať na svoje stránky kalendáre, fóra, blogy, videá a fotogalérie. Dostupné webové aplikácie nie sú v porovnaní s konkurenciou pôsobivé, ale platforma umožňuje zákazníkom inštaláciu widgety tretích strán pomocou vlastnej možnosti HTML.

Webové stránky elektronického obchodu môžu pridať internetový obchod s rozhraním, v ktorom môžu ľahko spravovať produkty a predaj a rozdávať kupónové kódy. Internetový obchod Webs umožňuje používateľom nahrávať viac obrázkov na položku, usporiadať produkty do kategórií a vytvárať grafiku znižovania ceny.

Spracovanie platby je možné cez Stripe a PayPal. Táto platforma má tiež pohodlné možnosti globálnej meny, čo dáva klientom šancu vytvoriť celosvetovú klientsku základňu.

Webové stránky ponúkajú používateľom bezplatnú verziu podporovanú reklamou bez časového obmedzenia. Weby dávajú klientom, ktorí sa prihlásili na odber niektorého zo svojich platených programov, možnosť zrušiť svoje predplatné do 30 dní a získať späť svoje peniaze.

Zaviedli dobrú škálu možností zákazníckej podpory, ktorá zahŕňa komunitné fórum, vedomostnú základňu, e-mail a telefonickú podporu (k dispozícii iba pre používateľov programu Pro). Platforma neposkytuje viacjazyčnú podporu.

Za posledných 12 mesiacov naša testovacia stránka s webmi priniesla uptime 99,69% a rýchlosť stránky 759 ms.

Backend webových stránok

Prehľad cien:

 • K dispozícii je bezplatná verzia
 • Všetky plány zahŕňajú SSL (https: //)
 • Všetky ročné plány zahŕňajú bezplatné doménové meno na 1 rok, neskôr obnovené na 19,95 USD ročne
 • Najlacnejší plán stojí 5,99 $ / mesiac a obsahuje 1 GB úložného priestoru
 • Najlacnejší plán elektronického obchodu začína 12,99 dolárov / mesiac a obsahuje 5 GB úložného priestoru
 • Obmedzené e-mailové účty (3 účty s rozšíreným plánom a 25 s profilom)

Naše testovacie stránky vyrobené pomocou webových stránok
Údaje o dostupnosti a rýchlosti webu

záver

Výber správneho tvorcu webových stránok môže byť zdĺhavý a ohromujúci, ale my sme tu, aby sme vám pomohli. Stavali sme testovacie weby so všetkými našimi odporúčanými staviteľmi a monitorovali sme ich údaje o dobe prevádzkyschopnosti a rýchlosti načítania stránky, aby ste nemuseli sami robiť základy..

Ak stále nie ste pripravení sa zaviazať, odporúčame vám vybrať si výrobcu webových stránok s bezplatným plánom alebo možnosťou bezplatnej skúšobnej verzie, ktorá vám umožní testovať funkcie relatívne bez rizika..

Máte otázku týkajúcu sa odporúčaní našich tvorcov webových stránok, ktoré tu nie sú zahrnuté? Chcete vedieť niečo konkrétnejšie alebo niečo, o čom sme už jedného z týchto staviteľov nezakryli? Zanechať komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map