9 кращих будівельників веб-сайтів (порівняння)

розробники веб-сайтівЯкого веб-розробника вибрати?


На ринку є 50+ різних розробників веб-сайтів.

Кожен із цих інструментів обіцяє вам легко створити веб-сайт за низькою ціною.

Але як щодо їх реальної зручності та продуктивності? А щодо гнучкості – чи можете ви створити інтернет-магазин чи блог?

Ми вирішили витратити трохи часу та грошей, щоб підписатись, протестувати та переглянути 9 найпопулярніших розробників веб-сайтів.

Ми також створили простий “5-хвилинний” тестовий майданчик із кожним розробником та відстежували його тривалість роботи та швидкість протягом 12+ місяців.

Але спочатку:

Хто повинен використовувати Builder веб-сайтів? Це для тебе?

При правильному використанні розробники веб-сайтів є фантастичним надбанням. На жаль, вони підходять не всім. Коли це сказано, це, мабуть, правильно для вас якщо ви хочете створити:

 • Веб-сайт для малого бізнесу
 • Персональний веб-сайт (блог)
 • Веб-сайт електронної комерції (інтернет-магазин) для продажу товарів чи послуг

… І ти хочеш це швидко і дешево.

Це, мабуть, ні для вас, якщо:

 • Ви досвідчений веб-розробник / дизайнер, який знає HTML, CSS та PHP
 • Ви хочете створити дуже складний і великий веб-сайт

Повне розкриття: Ми, на hostingfacts.com, заробляємо комісію, якщо в кінцевому підсумку ви придбали розробника веб-сайту за допомогою посилань у цьому огляді. Дякуємо за вашу підтримку (див. Наш процес перегляду).

9 кращих розробників веб-сайтів 2020 року

Ось дев’ять найпопулярніших розробників веб-сайтів:

1. Wix.com

Домашня сторінка Wix

 • Плюси використання Wix 

+ Дуже простий у використанні (перетягування)
+ Безкоштовна версія & безкоштовна пробна версія доступна
+ 630+ тем та шаблонів
+ Добре підходить для веб-сайтів, блогів, інтернет-магазинів
+ Надійне виконання
+ AI builder (5-хвилинний веб-сайт)
+ 30-денна гарантія повернення грошей

  • Мінуси використання Wix

Живого чату немає, квитки / лише телефон
Рахунки електронної пошти вартість додатково

Поставляється розробник веб-сайтів Wix 630 тем які підходять для багатьох підприємств, приватних осіб та некомерційних організацій.

Вони класифікували свої теми за фотографією, портфоліо, подорожами, їжею, красою тощо. Окрім цього, у них є багато тем, які найкраще підходять для блогу, інтернет-магазину чи ділового веб-сайту:

Шаблони Wix

Окрім декількох тематичних дизайнів, Wix також дозволяє своїм користувачам вибирати між 100+ різними шрифтами, а якщо цього недостатньо, ви також можете завантажувати власні власні шрифти. Якщо вам потрібні будь-які зображення для вашого веб-сайту, вони містять бібліотеку з більш ніж 1000+ зображень.

За допомогою Wix ви можете створити галерею для демонстрації вашої роботи. Вони також включають безкоштовно favicon та виробник логотипів. Якщо у вас немає логотипу для вашого веб-сайту, цей інструмент, безумовно, може допомогти вам створити його (навіть якщо у вас немає навичок дизайну).

Також справедливо сказати, що Wix – це дещо більше, ніж просто “розробник веб-сайтів”. За допомогою Wix ви можете створити інтернет-магазин для продажу своїх продуктів, створення купонів та розсилки електронних розсилок.

Крім того, на відміну від багатьох інших популярних інструментів для створення веб-сайтів, Wix включив: функція перетягування – це робить створення веб-сайту максимально простим. Ось як працює перетягування на Wix:

Редактор перетягування Wix

Перетягування – це функція Wix, яка дозволяє просто реорганізувати веб-сайт, додавати розділи / блоки та вносити зміни, завдяки яким публікація та внесення змін на ваш веб-сайт майже миттєво.

Крім того, нещодавно вони додали нову функцію, яка називається ADI. Коротше кажучи, це AI, який створює для вас абсолютно унікальний веб-сайт за менше ніж кілька хвилин. За допомогою лише декількох простих питань Wi-Fi AI створить веб-сайт, який підходить для вашого бізнесу та потреб. Жоден два сайти ніколи не будуть виглядати однаково, тобто ви можете отримати повністю користувальницький веб-сайт.

Користувачі Wix також можуть редагувати свій веб-сайт на інших пристроях, як вони є Додатки для iOS та Android в наявності. І останнє, але не менш важливе, на одному веб-сайті можна призначити декількох редакторів / авторів, що є хорошим завданням, якщо у вас є більша команда чи організація, яка буде керувати веб-сайтом / магазином. Їх підтримка доступна через телефон та продаж квитків.

Після реєстрації в Wix вони також нестимуть відповідальність за розміщення вашого веб-сайту та забезпечення його швидкості. За останні 12 місяців у нас стабільний час роботи 99,98% та швидкість сторінки 412 мс, що добре порівняно з багатьма іншими.

Wix також пропонує безкоштовний план випробувати свою послугу. Будь-хто може створити обліковий запис і почати створювати веб-сайт миттєво. Єдине попередження – ви не можете підключити своє власне доменне ім’я, і на вашому веб-сайті з’явиться реклама Wix. Якщо вам подобається те, що ви створили, ви завжди можете оновити пізніше.

Огляд цін:

 • Усі плани мають 14-денну безкоштовну пробну версію
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 12,95 / рік
 • Найдешевший план коштує 13 доларів на місяць і включає пропускну здатність 2 ГБ і 3 Гб пам’яті
 • Найдешевший план електронної комерції починається з 23 доларів на місяць і включає необмежену пропускну здатність і 20 Гб пам’яті
 • Кожен рахунок електронної пошти коштує 6 доларів на місяць через Google Suite

Наш тестовий сайт зроблений з Wix.com
Дані про швидкість роботи Wix та швидкість

2. ConstantContant.com (CTCT Builder)

 • Постійний контакт будівельник

  Плюси використання CTCT Builder

+ Легкий і простий у використанні
+ Безкоштовна версія
+ Включає AI builder
+ 24/7 підтримка прямого чату
+ Великий вибір безкоштовних зображень
+ 30-денна гарантія повернення грошей

  • Мінуси використання CTCT Builder

Використовує макети замість шаблонів
– Редагування / налаштування зображень складно

Постійний Contact Builder надає клієнтам керованого майстра AI, який створює повністю користувальницький веб-сайт, до якого ви можете додавати пропозиції щодо вмісту та персоналізовані зображення.

Інструмент AI автоматично створює веб-сайт для мобільних пристроїв це буде виглядати приголомшливо на всіх пристроях. Редагування новоствореного веб-сайту легко за допомогою попередньо вбудованих параметрів, інструментів редагування тексту, кольорів та зображень (воно також має інтеграцію з Unsplash, що дає вам доступ до понад 1 мільйон високоякісних зображень). Більше того, він пропонує автоматизація електронної пошти, сторонні плагіни та підтримує автоматичну синхронізацію з соціальними мережами.

Шаблони постійного контакту Builder

Кожен веб-сайт, створений за допомогою постійного контакту Builder, спирається на надійну та швидку мережу розповсюдження контенту (CDN), яка дозволяє відвідувачам отримати найшвидшу версію для завантаження, доступну в будь-який час. Цей веб-сайт розробник пропонує Виробник логотипів на AI що означає, що вам не доведеться турбуватися про те, щоб правильно поставити свій бренд.

Постійний контакт з AI-будівельником легко працювати. Вам просто потрібно відповісти на кілька запитань, і розробник веб-сайтів створює персоналізований веб-сайт на основі ваших відповідей.

Ви можете легко додавати нові сторінки та редагувати розділи, а також налаштовувати макети за допомогою будівельника, що працює на AI, що дозволяє швидко та просто створити свій сайт за короткий час.

Постійний контактний інтернет-дизайнер

Постійний контакт Builder пропонує інтеграцію з основними шлюзами платежів, включаючи Paypal та Stripe.

Інтеграція з бібліотекою зображень Unsplash надає клієнтам доступ до понад мільйона якісних зображень – те, що може взяти на себе тягар зйомки зображень високої роздільної здатності та постійного пошуку якісних фотографій з рук.

Цей розробник веб-сайтів пропонує: вільний план (не потрібна кредитна картка), і вона має 30-денну гарантію повернення грошей. Безкоштовний план надає вам можливість звикнути до платформи та вирішити, чи хочете ви згодом оновити її додатковими функціями. Однак список підписників електронної пошти обмежений безкоштовним планом.

Причина, по якій ця платформа є таким потужним рішенням маркетингу електронної пошти, полягає в тому, що вона дає вам можливість надсилати цільові електронні листи, які ви можете персоналізувати. Він також пропонує чудові функції, такі як аналітика веб-сайтів, форми зйомки свинцю та варіант реєстрації подій, який може допомогти вам привернути увагу до подій..

Платформа пропонує: 24/7 живий чат, підтримка електронної пошти та телефону. Крім того, Constant Contact Builder – це розумний варіант для власників електронної комерції, оскільки платформа дозволяє клієнтам створити інтернет-магазин навіть під час використання безкоштовної пробної версії. Крім того, для клієнтів, які отримають план Business Plus, немає плати за трансакції.

Наш тестовий сайт із постійним контактом Builder показав стабільний час роботи 99,98% та швидкість сторінки 264 мс. Загалом, Constant Contact Builder – це надійний і доступний варіант для малого бізнесу, електронних поштових новичок та власників нетехнологічного бізнесу, які не хочуть втручатися у тривалий процес розробки веб-сайтів..

Огляд цін:

 • Безкоштовний план доступний
 • Усі плани включають безкоштовний сертифікат SSL (https: //)
 • Усі платні плани мають безкоштовний домен на 1 рік, пізніше оновлений на $ 22,00 / рік
 • Більш дешевий платний план коштує 10 доларів на місяць і включає необмежену пропускну здатність та сховище
 • Електронна комерція включена навіть у безкоштовний план, але обмежена на 3 позиції та має 3% плати за транзакції (необмежена та 0% комісія з планом Business Plus)

Наш тестовий сайт зроблений з ConstantContact.com
Дані про тривалість роботи та швидкість роботи будівельника CTCT

3. SITE123.com

 • САЙТ123

  Плюси використання SITE123

+ Добре підходить для невеликих сайтів, таких як блоги
+ Безкоштовний обмежений план з рекламою
+ Можна додати функцію інтернет-магазину
+ Можна додати галерею
+ Функція перекладу веб-сайтів

  • Мінуси використання SITE123

Без перетягування
– Не все повністю настроюється

SITE123 – це простий веб-сайт для створення веб-сайтів, блог або веб-сайт електронної комерції за кілька кліків. Ви можете почати, використовуючи деякі їх високоякісні шаблони – усі шаблони SITE123 повністю реагують та оптимізуються для мобільних пристроїв.

Шаблони SITE123

SITE123 є гнучким при завантаженні зображень, зміні шрифтів і кольорових схем, а також коригуванні структури та дизайну домашньої сторінки вашого нового веб-сайту, хоча ви не можете змінювати шаблони, коли ваш веб-сайт стає загальнодоступним. На платформі є сотні безкоштовних зображень і доступ до бібліотеки шрифтів Google. Він інтегрує додатки лише за декілька клацань і може зв’язатись з 25 різними платформами соціальних медіа.

Цей конкретний розробник веб-сайтів пропонує альтернативу розробникам веб-сайтів із перетягуванням та витягуванням, вибираючи, щоб надати клієнтам спрощену опцію, яка дозволяє завантажувати їх вміст у макеті каркасного кадру. Тут застереження полягає в тому, що, хоча використання простого інтерфейсу прискорює процес налаштування, це зменшує налаштування.

Що особливо відрізняє SITE123 від інших розробників веб-сайтів, це те, що він дозволяє клієнтам створити багатомовні веб-сайти. Це надійний варіант для міжнародного бізнесу, оскільки їм не потрібно мати кілька веб-сайтів іншими мовами, а просто додаткові мовні версії свого веб-сайту.

SITE123 допомагає клієнтам збагачувати вміст свого веб-сайту, надаючи їм широкий список плагінів веб-сайтів, включаючи аналітичні інструменти, підтримку в чаті, маркетинг та інструменти для веб-майстрів.

Платформа пропонує гідну функціональність SEO – клієнти можуть редагувати описи мета та заголовків, налаштовувати URL-адреси та додавати текст alt до зображень. Google Analytics також входить у список плагінів веб-сайтів SITE123.

Ця платформа пропонує Цілодобовий чат та підтримка телефону для будь-якого виду технічної допомоги. Вони також пропонують доступ до свого центру знань, укомплектованому безкоштовними посібниками щодо використання своїх інструментів та функцій, а клієнти також можуть ознайомитись із навчальними посібниками для веб-розробників веб-сайту на своєму каналі Youtube для отримання додаткової інформації..

Завдяки SITE123 ви можете легко активувати електронну пошту, пов’язану з доменом, що є надзвичайно важливим для просування веб-сайтів та ділової репутації.

SITE123 Бекенд

Клієнти можуть приймати онлайн-платежі PayPal та Stripe через платформу. Купонні коди можна також доставити через соціальні медіа та електронний маркетинг. Крім того, SITE123 пропонує безкоштовний сертифікат SSL, щоб переконатися, що ви не матимете жодного несанкціонованого доступу.

За останні 12 місяців SITE123 забезпечив стабільний час роботи на 99,87% та швидкість сторінки 724 мс. На жаль, з початку вересня SITE123 заблокував Pingdom відстежувати їх веб-сайти, ми попросили їх підтримку в чаті, але вони не могли нам допомогти.

Огляд цін:

 • Безкоштовна версія доступна
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 13,00 / рік
 • Найдешевший план коштує 8,45 дол. / Місяць і включає пропускну здатність 5 ГБ і 10 ГБ пам’яті
 • Найдешевший план електронної комерції починається з 14,45 дол. / Місяць і включає пропускну здатність 45 Гб і 90 ГБ пам’яті
 • Обмежені облікові записи електронної пошти (безкоштовно – 0, розширене – 2, професійне – 5, золото – 10)

Наш тестовий сайт зроблений з SITE123.com
SITE123 блокує відстеження Pingdom з вересня, ось наші попередні дані про час роботи та швидкості

4. Squarespace.com

 • Квадратний простір

  Плюси використання квадратного простору

+ Простий у використанні, використовує перетягування
+ Сучасні теми та шаблони 70+
+ Дуже інтуїтивно зрозумілий
+ Надійна підтримка електронною поштою
+ Хороший вибір додаткових функцій
+ Найкраще для творчого бізнесу / людей

  • Конс Uсиng Squarespace

Високі щомісячні витрати
Обмежена стороння інтеграція

Squarespace – це веб-сайт, який пропонує 100+ добре розроблених тем, які відповідають як телефонам, так і планшетам. Що стосується дизайну, шрифтів, розмірів та зображень, Squarespace – це платформа, яка прагне до досконалості. Їх меню стилів сайтів дозволяє чудово настроювати шаблони. Платформа, безумовно, відповідає мітці “Build It Beautiful”.

Шаблони квадратних просторів

Однією з великих переваг, яку має Squarespace перед іншими розробниками веб-сайтів, є те, що вона дає можливість перемикати шаблони, не втрачаючи жодного вмісту. Платформа дозволяє навіть використовувати декілька шаблонів для одного веб-сайту одночасно. Якщо для вас важливо, щоб ваш сайт мав приголомшливий дизайн, Squarespace надає творчій свободі створювати унікальні шаблони, поміняючи власні фотографії, але вони повинні бути з високою роздільною здатністю.

Якщо вас цікавить ведення блогів, Squarespace – це надійний варіант, оскільки він пропонує клієнтам цілий ряд зручних функцій, включаючи функцію мультиавторів, планування публікацій, підтримку AMP і навіть можливість розміщення власного подкасту..

Доступні чотири мобільні програми Squarespace. Найкращий варіант називається простором Squarespace і надає вам можливість переставити майже всі аспекти вашого веб-сайту, включаючи ваші блоги, магазин та сторінки.

Платформа пропонує надійні варіанти оптимізації SEO, включаючи можливість налаштування метаопису, тегів та URL-адрес (для будь-якої сторінки). Ви можете додати текст alt для зображень, але він складніший порівняно з іншими розробниками веб-сайтів.

Хоча він пропонує чудовий вибір додаткових функцій, включаючи віджети соціальних медіа, віджети галереї, інструменти для ресторанів та планування зустрічей, Squarespace не підтримує розширення та сторонні програми. Сторонні додатки можуть бути реалізовані лише в тому випадку, якщо ви використовуєте Інжекцію коду як набір інструментів розробника.

Squarespace дозволяє веб-сайтам електронної комерції додавати інтернет-магазин з інтерфейсом, де вони зможуть легко керувати знижками на продукти, замовлення, товарні запаси та купони. Обробку оплати можна здійснити через Stripe, Apple Pay та PayPal. Квадратний простір не дозволяє здійснювати додаткові платежі.

Інтерфейс Squarespace виглядає привабливо і мінімалістично, але це не інтуїтивно. Її зручність залишає бажати кращого – оскільки це вимагає від вас постійного збереження нових змін, які можуть зайняти багато часу.

Резервний сквер

Платформа має 6 мов інтерфейсу (EN, ES, FR, DE, IT, PT), але вона не дуже надійна, коли йдеться про створення багатомовних веб-сайтів, оскільки вона покладається лише на Google translate.

Нещодавно Squarespace запустив кілька приголомшливих нових функцій – Конструктор титульних сторінок, G Люкс, і Зображення Гетті. В останній версії (версія 7) введено кілька чудових можливостей редагування, зокрема можливість редагування вмісту в прямому ефірі за допомогою вбудованого редагування.

Протягом останніх 12 місяців ми контролювали продуктивність Squarespace за допомогою власного тестового сайту, і платформа забезпечила стабільний час роботи 99,99% та швидкість сторінки 587 мс..

Платформа пропонує цілодобову підтримку клієнтів, чати в реальному часі та електронну пошту, але не пропонує телефонну підтримку. Крім того, у них є чудова база знань з рекомендаціями та відео.

Огляд цін:

 • 14-денна безкоштовна пробна версія з найбільш преміальними функціями
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я протягом першого року після поновлення за $ 20,00 / рік
 • Найдешевший план коштує 12 доларів на місяць і включає необмежену пропускну здатність та сховище
 • Найдешевший план електронної комерції починається з 26 доларів на місяць, а також включає необмежену пропускну спроможність і сховище
 • 1 безкоштовний рахунок Gsuite на рік, поновлюється на 6 доларів на місяць через Google Suite

Наш тестовий сайт зроблений за допомогою Squarespace
Дані про тривалість роботи та швидкість простору в просторі

5. HostGator.com (Builder Gator)

 • Огляд розробника веб-сайту HostGator

  Плюси використання Gator Builder

+ Легкий і простий у використанні
+ Економічно ефективним
+ 200+ шаблонів веб-сайтів
+ Безкоштовна галерея зображень
+ Дешево

  • Мінуси з Uгріхg Gator Builder

Повільна підтримка клієнтів
Немає безкоштовного плану чи проби

Gator – популярний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати веб-сайт, блог або веб-сайт електронної комерції для малого бізнесу.

Платформа пропонує інтуїтивно зрозумілий характер перетягнути редактор створити свій веб-сайт. У ньому є кілька добре розроблених шаблонів, які надзвичайно просто налаштувати за допомогою простого редактора – перетягування, видалення та публікація спрощені на максимум.

Всі їхні професійні шаблони зручні для мобільних пристроїв, тому клієнти отримають чуйний веб-сайт, повністю оптимізований для мобільних пристроїв, що може значно покращити користувацький досвід свого сайту. Ви можете вибрати понад 200 професійно розроблених шаблонів веб-сайтів, і вони мають експансивний характер вбудована бібліотека фондових фотографій де ви також можете отримати якісні фотографії.

Шаблони Гатора

Платформа має інтегровану аналітику веб-сайтів, яка інформує клієнтів про важливі статистичні дані веб-сайтів, такі як кількість відвідувачів сайту або ваші основні джерела генерації трафіку. Кожен план Gator поставляється з безкоштовний сертифікат SSL який автоматично додається до кожного домену, тож ви можете бути впевнені, що ваш сайт захищений від несанкціонованого доступу.

Gator не є високоефективним будівельником і не підходить для складних веб-сайтів, але дуже добре підходить для нетехнологів, які хочуть створити невеликий бізнес або особистий блог. Як було сказано, Gator є відносно новим розробником веб-сайтів, тому з великою ймовірністю його буде оновлено з часом.

Резервний сервіс для веб-сайтів HostGator

Що стосується невеликих веб-сайтів електронної комерції, Gator працює досить добре – він пропонує всі основні функції, включаючи контроль запасів, управління купонами, доставку, калькулятор податків та звітність. Платформа також надає клієнтам можливість створити інтернет-магазин із вбудованою функціональною кошиком для покупок (з План електронної комерції).

Наразі Gator не пропонує безкоштовну пробну версію для розробника свого веб-сайту. Те, що вони пропонують, це Цілодобова підтримка. Хоча клієнти можуть розраховувати на затримку в залежності від того, наскільки зайняті їхні чати в прямому ефірі. План Gator Premium має пріоритетну підтримку.

Однак Gator має вражаючу базу знань з базовими статтями, які висвітлюють різноманітні теми, пов’язані з найпоширенішими проблемами сайту.

Статистика продуктивності, яку ми зібрали під час моніторингу нашого тестового сайту за останні 12 місяців, показує, що Gator має надійний час роботи 99,98% та час завантаження 299 мс..

Огляд цін:

 • Немає безкоштовної версії чи пробної версії
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 15,00 / рік
 • Найдешевший план коштує 3,84 долара на місяць та включає нерегульовану пропускну здатність та сховище
 • План електронної комерції починається з $ 9,22 / міс, а також включає нерегульовану пропускну здатність та сховище
 • Кожен рахунок електронної пошти коштує 6 доларів на місяць через Google Suite

Наш тестовий бік зроблений з Gator
Дані про тривалість роботи та швидкість роботи Gator

6. GoDaddy.com

 • Домашня сторінка GoDaddy

  Плюси використання GoDaddy Builder

+ Легкий і простий у використанні
+ AI Builder включений
+ 30-денна безкоштовна пробна версія
+ Підтримка в реальному чаті та підтримка телефону
+ Простий в управлінні інтернет-магазин
+ Добре створена компанія

  • Мінуси з Uсиє GoDaddy Builder

Багато розпродажів
Обмежена налаштування

GoDaddy – популярний користувач, зручний для веб-розробників веб-сайтів Штучний дизайн інтелект (ADI) допомогти клієнтам створити унікальний персоналізований веб-сайт за допомогою декількох клацань. Платформа надзвичайно проста у використанні та ідеально підходить для людей, які не дуже сприятливі для технологій, але хочуть створити простий сайт в Інтернеті.

GoDaddy є рентабельним та добре працює для веб-сайтів малого бізнесу, які не потребують складних функцій. Це хороший варіант для ведення блогів, оскільки він дозволяє включати коментарі до публікацій блогу, де читачі можуть розміщувати зображення, відео та навіть аудіо. Крім того, платформа дає відвідувачам можливість зареєструватися через RSS-канал та негайно отримати інформацію про все, що ви розміщуєте.

Шаблони GoDaddy

Тим, хто зацікавлений у створенні веб-сайту електронної комерції, було б добре, вибравши GoDaddy, оскільки їх керівництво SEO-базою знань є хорошим ресурсом, який може допомогти компаніям навчитися вищу позицію в пошукових системах, таких як Google. Крім того, клієнти отримують занедбану функцію відновлення кошика та можливість підключити свій веб-сайт до всіх магазинів соціальних медіа.

Платформа має шифрування SSL, що чудово підходить для безпеки та настійно рекомендується Google.

Резервний веб-сайт GoDaddy

У 2017 році GoDaddy представив абсолютно нову версію свого розробника веб-сайтів під назвою GoCentral. GoDaddy надає вам можливість протестувати GoCentral протягом одного місяця безкоштовно, і ви будете раді дізнатися, що нова версія адаптивна та оптимізована для мобільних пристроїв. У ньому шість стилів тем, і клієнти можуть вибирати з обмеженого спектру шаблонів, попередньо заповнених елементів фотографії та дизайну.

Однак GoDaddy ще не додав редактор перетягування до GoCentral, тому кожен, хто хоче вийти за рамки основ дизайну веб-сайтів, вважає це обмежуючим. Наприклад, клієнти не можуть змінювати шрифти, і платформа дозволяє лише один певний спосіб додавати фотографії та відео – без можливості змінити їх розмір або додати текст.

GoCentral – це надійний варіант для малого бізнесу, оскільки він поєднується з інтернет-магазином, який дозволяє клієнтам продавати фізичні товари та послуги. Це дуже основне рішення – ви не можете продавати цифрові предмети на GoDaddy, а платформа не дозволяє рейтинги чи рекомендовані продукти.

GoCentral не включає доменне ім’я, але ви можете придбати його окремо через їх інтерфейс, або ви можете перенести своє доменне ім’я, якщо у вас вже є.

Ми з’ясували, що хостинг GoDaddy стабільний (99,99% часу роботи) та швидкий (614 мс в середньому).

Платформа пропонує цілодобову підтримку телефону та чату.

Огляд цін:

 • 30-денна безкоштовна пробна версія (не потрібна кредитна картка)
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 17,99 / рік
 • Найдешевший план коштує 10 доларів на місяць
 • Їхній план електронної комерції становить 25 доларів США на місяць

Наш тестовий сайт зроблений з GoDaddy builder
Дані про швидкість роботи та швидкість GoDaddy

7. Weebly.com

 • Weebly

  Плюси використання Weebly

+ Простий у використанні, включає перетягування
+ 64 чуйні теми
+ Можна створити сайт для членства
+ Чудові інструменти SEO
+ Багато програм можна інтегрувати

  • Мінуси оf UсиWe Weebly

Обмежена гнучкість дизайну
Немає інструментів електронного маркетингу

Weebly – один з найпопулярніших розробників веб-сайтів. Завдяки Weebly ви можете створювати портфоліо, бізнес-сайти, блоги та інтернет-магазини та отримувати їх у прямому ефірі за лічені хвилини. Його інтуїтивно зрозумілий перетягнути редактор є зручним для початківців і дозволяє клієнтам створювати сайти без рядка коду. Ідеально підходить для блогерів та людей, які хочуть створити свій перший інтернет-магазин.

У Weebly є професійно розроблені шаблони, які повністю реагують, але вибору не так вже й багато. Що стосується налаштування візуального контенту, Weebly пропонує певну функціональність, але, безумовно, не самий гнучкий розробник веб-сайтів. Шаблони Weebly можна налаштувати за допомогою CSS, а платформа дозволяє редагувати вихідний код, але це можуть робити лише особи, які добре розуміють дизайн та програмування.

Теми Weebly

Одна перевага, яку Weebly має над своїми конкурентами, – це її супер практичність App Center який пропонує широкий спектр додатків, які можна встановити лише одним клацанням миші. У Weebly App Center є близько 250 різних додатків, більшість з яких мають безкоштовну версію, а також преміальну версію за додаткову функціональність. Що клієнти не можуть створити за допомогою вбудованих функцій Weebly, вони можуть робити із приголомшливими програмами Weebly.

Weebly дозволяє клієнтам створювати різні входи та рівні доступу, що є життєво важливим для компаній з більш ніж одним редактором сайтів. Також є можливість створити захищену паролем зону членства, де члени можуть отримати доступ до ексклюзивного контенту.

Weebly Backkend

Weebly пропонує велику оптимізацію SEO – ви можете додавати метаописи, заголовки, імена URL-адрес, текст alt поруч із зображеннями та 301 переадресацію. Це також дозволяє включити код у заголовок сайту та на сторінки, що може стати гарною можливістю додати зовнішні інструменти, такі як онлайн-чат та кнопки оплати. Одним з головних недоліків є те, що платформа не пропонує інструменти маркетингу електронною поштою. Для маркетингових кампаній електронною поштою клієнти можуть використовувати інші маркетингові платформи, такі як MailChimp, E-goi та Aweber.

Weebly пропонує безкоштовний план, який дозволяє клієнтам створити невеликий сайт. Попередження тут полягає в тому, що їм доведеться перейти на деякі свої платні плани, якщо вони хочуть використовувати власне доменне ім’я.

Огляд цін:

 • Безкоштовний план доступний
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 19,95 / рік
 • Найдешевший план коштує 6 доларів на місяць
 • Їх найдешевший план електронної комерції починається від 12 доларів на місяць і включає необмежену кількість пам’яті
 • Weebly використовує Google Suite в якості постачальника електронної пошти, який коштує 6 доларів на місяць за рахунок

Наш тестовий сайт зроблений з Weebly
Дані про швидкість безперебійного користування та швидкість

8. Jimdo.com

 • Домашня сторінка Джимдо

  Плюси використання Jimdo

+ Використовує перетягування
+ Безкоштовний обмежений план з включеною рекламою
+ Відмінні можливості SEO
+ Гнучкі набори стилів

  • Мінуси використання Джимдо

Немає прямого чату та підтримки телефону
Погана швидкість роботи та швидкість роботи сторінки
– Мала кількість шаблонів

Jimdo – це всеосяжний розробник веб-сайтів із перетягуванням, який надає можливість людям без знань кодування створювати повнофункціональні веб-сайти, оптимізовані для мобільних пристроїв. Простота використання – одна з найбільших переваг Джимдо.

Завдяки Джимдо клієнти отримують можливість керувати своїм вмістом, обираючи між двома різними підходами – «Дельфін» та «Творець».

Джимдо Бакенд

Клієнти, які використовують режим «Дельфін», отримують можливість створити свій веб-сайт за допомогою AI редактор. Вони можуть спілкуватися з дизайнером штучного інтелекту та відповідати на запитання щодо типу веб-сайту, який вони хотіли б створити. Режим «Дельфін» витягує інформацію про клієнтів із їхніх облікових записів у соціальних медіа та намагається налаштувати веб-сайт під їх особистий смак. Він простий і простий у використанні, але не дуже гнучкий, коли йдеться про внесення змін до дизайну.

Режим «Творця» Джимдо набагато гнучкіший, оскільки пропонує клієнтам 40 шаблонів, редактор перетягування і можливість включити додаткові функції, такі як фонове відео, галереї, блоги та інтернет-магазин. Інтерфейс Creator – це інтуїтивно зрозумілий і зручний користувач, і ним легко керувати люди, які не мають досвіду веб-дизайну. Однак платформа не дозволяє клієнтам безпосередньо редагувати чи обрізати зображення за допомогою редактора Jimdo, що є серйозною невдачею.

Шаблони Джимдо

Кожен шаблон постачається з оптимізованою для мобільної версії версією, яку можна легко активувати в області налаштувань. Однією з великих переваг, які Jimdo має перед конкурентами, є те, що майже немає обмежень, коли мова йде про зміну кольорів і розмірів шрифту.

Людям, котрим зручно кодувати, можна легко отримати доступ до CSS на веб-сайті свого Jimdo та отримати додатковий контроль над їх дизайном. Крім того, досвідчені користувачі можуть редагувати HTML-код свого сайту та створювати власні шаблони.

Jimdo володіє чудовими можливостями SEO, оскільки дозволяє клієнтам додавати текст alt, заголовки сторінок і метаописи, а також використовувати заголовки SEO-дружнього. Клієнти також можуть створювати зручні для Google URL-адреси та 301 переадресацію. Платформа не дозволяє клієнтам використовувати додатки та додатки для SEO, але вони можуть використовувати великі ресурси, такі як Пошукова консоль Google, Pingdom, Інструмент аналізу контенту в реальному часі Yoast або Інструмент веб-сайтів HubSpot. Крім того, Jimdo миттєво дає клієнтам попередній перегляд того, як буде виглядати їх сторінка в пошуку Google.

Платформа є Зашифровані SSL і відповідає всім стандартам безпеки. Джимдо пропонує клієнтів підтримка електронної пошти та соціальних мереж але у нього немає телефону та підтримки в чаті. Однак у нього є корисна база знань із вичерпними статтями та відео, які можуть допомогти вирішити загальні проблеми.

За останні 12 місяців Jimdo не представив ідеальної статистики щодо роботи – платформа показала тривалість роботи 99,91%, а час завантаження сторінки – 893 мс.

Огляд цін:

 • Базова безкоштовна версія доступна
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 20,00 / рік
 • Найдешевший план коштує 9 доларів на місяць і включає пропускну здатність 10 Гб і 5 ГБ пам’яті
 • Найдешевший план електронної комерції починається з $ 19 на місяць і включає 15 Гб пам’яті
 • Кожен рахунок електронної пошти коштує 6 доларів на місяць через Google Suite

Наш тестовий сайт зроблений з Jimdo
Дані про тривалість роботи та швидкість Джимдо

9. Webs.com

 • Веб

  Плюси використання веб-сайтів

+ Простий у використанні (перетягування)
+ Безкоштовний базовий план
+ Можна створити сайт для членства
+ Знана підтримка
+ 30-денна гарантія повернення грошей

  • Мінуси використання веб-сайтів

Обмежена налаштування
Погана продуктивність роботи та швидкість роботи сторінки

Вебс – це розробник веб-сайтів і хостинг-платформа, яка надає бізнесу та приватним особам без кодування знань можливість створювати прекрасні веб-сайти. Він має мінімалістичний, але інтуїтивно зрозумілий перетягнути редактор і чистий інтерфейс, де користувачі можуть легко додавати та редагувати модулі. Інтерфейс дозволяє клієнтам вставляти вміст будь-де на веб-сайті, просто перетягуючи зображення та текст на свої місця. Оскільки це все просто, у Webs немає великої кривої навчання порівняно з деякими конкурентами.

Клієнти можуть вибирати з різних 400 шаблонів але клієнти можуть знайти деякі з них датованими, значною мірою тому, що вони переважно орієнтовані на бізнес. Платформа не дозволяє користувачам змінювати свої дизайни за допомогою HTML та CSS-кодів, що не є ідеальним, оскільки масштаби налаштування, які пропонує Webs, дозволяють змінювати лише стиль шрифту, фон та кольорову схему. Також обмежена кількість безкоштовних та оптимізованих для мобільних шаблонів шаблонів. Тільки Про план клієнти отримують можливість налаштувати свої мобільні веб-сайти.

Веб-теми

Однією з великих переваг, яку Вебс має перед конкурентами, є його членська функція, яка дозволяє клієнтам надсилати ексклюзивні вмістові та групові електронні листи.

Користувачі, які потребують більш вдосконалених інструментів та функцій, можуть відвідувати Веб-магазин додатків і додайте на свій сайт календарі, форуми, блоги, відео та фотогалереї. Доступні веб-програми не вражають порівняно з конкурентами, але платформа дозволяє клієнтам встановлювати сторонні віджети за допомогою користувацької опції HTML.

Веб-сайти електронної комерції можуть додати інтернет-магазин з інтерфейсом, де вони можуть легко керувати продуктами та продажами та видавати коди купонів. Інтернет-магазин Веб дозволяє користувачам завантажувати кілька зображень на предмет, впорядковувати продукти за категоріями та створювати графіки зменшення цін.

Обробку платежів можна здійснити через Stripe та PayPal. На платформі також є зручні варіанти глобальної валюти, що дають клієнтам можливість створити клієнтську базу по всьому світу.

Веб-сайти пропонують користувачам безкоштовну рекламну версію без обмеження за часом. Веб-сайти дають клієнтам, які підписалися на деякі свої платні плани, можливість скасувати підписку протягом 30 днів і повернути гроші.

Вони створили широкий спектр варіантів підтримки клієнтів, який включає форум спільноти, базу знань, електронну пошту та підтримку телефону (доступний лише для користувачів програми Pro). Платформа не пропонує багатомовну підтримку.

За останні 12 місяців наш тестовий сайт із веб-сайтом забезпечив тривалість роботи 99,69% та швидкість сторінки 759 мс..

Веб-вихідний

Огляд цін:

 • Безкоштовна версія доступна
 • Усі плани включають SSL (https: //)
 • Усі щорічні плани включають безкоштовне доменне ім’я на 1 рік, пізніше оновлене на $ 19,95 / рік
 • Найдешевший план коштує $ 5,99 / місяць і включає 1 Гб пам’яті
 • Найдешевший план електронної комерції починає $ 12,99 / місяць і включає в себе 5 Гб пам’яті
 • Обмежені облікові записи електронної пошти (3 акаунти з поліпшеним планом та 25 з Pro)

Наш тестовий сайт зроблений із веб-сайтів
Дані про тривалість роботи та швидкість роботи

Висновок

Вибір правильного конструктора веб-сайтів може зайняти багато часу та переважати, але ми тут, щоб допомогти вам. Ми створили тестові сайти з усіма нашими рекомендованими розробниками та відстежили їхні дані про швидкість роботи та швидкість завантаження сторінки, щоб не потрібно було робити основу самостійно.

Якщо ви все ще не готові взяти на себе зобов’язання, радимо обрати розробника веб-сайту із безкоштовним планом або безкоштовним пробним варіантом, який дозволить протестувати функції відносно без ризику..

У вас є запитання щодо рекомендацій для наших розробників веб-сайтів, які тут не включені? Хочете дізнатись щось більш конкретне або щось, про що ми ще не розповідали про одного з цих будівельників? Залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector