Кращі послуги з маркетингу електронної пошти

переваги маркетингу електронною поштоюУ епоху Instagram, Snapchat та Messenger, хороший електронний лист починає відчуватись архаїчно …


Настільки, що багато хто з кадрових претендентів стверджують, що “електронна пошта мертва!” Це не могло бути далі від істини.

За даними незліченних досліджень, маркетинг електронною поштою все ще ефективніший у залученні та перетворенні користувачів, ніж будь-який канал соціальних медіа.

Насправді деякі дослідження показали, що є поштові кампанії 7X ефективніше при генеруванні продажів, ніж Twitter, Facebook та LinkedIn… разом.

Але є проблема …

Більшість власників бізнесу мають про що турбуватися. Чи є маркетингова кампанія електронною поштою у верхній частині списку? Більшість власників малого бізнесу мають так багато інших питань, що турбуються про те, що маркетинг електронної пошти здається непосильним.

Введіть: послуги маркетингу електронної пошти.

Коли у вас є правильні інструменти у вашому розпорядженні, Маркетинг електронною поштою насправді досить простий. Щоб допомогти вам знайти потрібну службу маркетингу електронної пошти для бізнес – ми склали список наших семи улюблених провайдерів, які допоможуть вам здійснити дивновигідні кампанії електронної пошти за короткий час.

Contents

TLDR;

Постійний контакт – це наш вибір для найкращої послуги електронного маркетингу на ринку сьогодні. Пропонуючи чудові розширені функції, фантастичну підтримку клієнтів, захист конфіденційності, сумісний із GDPR, та масштабоване ціноутворення – постійний контакт – це чудовий вибір.

З 60-денною безкоштовною пробною версією має сенс почати з програмного забезпечення, щоб побачити, чи подобається вам це.

Якщо ви цього не зробите – цей ринок наповнений чудовими послугами електронної пошти, і наша активна кампанія “Активна кампанія” має також пробну версію пробної версії.

1. Постійний контакт

(Найкращий варіант для малого бізнесу)

Основні характеристики
 • Дивовижна підтримка клієнтів
 • Тривалий період безкоштовної пробної версії
 • Економічні ціни

ПРОС

 60-денна безкоштовна пробна версія
Відмінна підтримка клієнтів
 Велика кількість додаткових функцій
 Доступне ціноутворення, яке відповідає масштабам вашого бізнесу

КОНС

 Крута крива навчання
Ні тестування A / B (це найбільша проблема з платформою)

Завдяки неперевершеному 60-денному безкоштовному пробному періоду, Constant Contact пропонує деякі з них найбільш надійні та інтуїтивно зрозумілі маркетингові послуги у бізнесі.

Під час чату, підтримки електронної пошти та обслуговування телефону їх підтримка клієнтів виходить за рамки галузевого стандарту, щоб гарантувати, що у вас є всі необхідні інструменти, щоб досягти успіху в їх сервісі (що важливо, оскільки крива навчання з програмним забезпеченням маркетингу електронної пошти може бути досить крутим).

На додаток до їх чудової підтримки, Constant Contact пропонує безліч унікальних функцій, таких як можливість планувати події на інформаційній панелі, створювати завантажувані купони та завантажувати контакти у вашу базу даних за допомогою найрізноманітніших методів.

панель приладів постійного контакту

Погляд зсередини на інформаційну панель постійних контактів, вкладку запланованих кампаній.

Загалом, це відмінна, зручна послуга, яка ідеально підходить для власників малого бізнесу всіх типів.

Хто повинен ним користуватися?

Постійний контакт – найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу для власників малого бізнесу, яким потрібно трохи часу вивчити програмне забезпечення. Після освоєння це потужний інструмент маркетингу електронної пошти, який допоможе також у вирішенні інших завдань.

Ціноутворення та особливості

Це програмне забезпечення пропонує свої послуги в ярусах залежно від розміру списку вашої електронної пошти. У межах цих рівнів є також два варіанти, які описані нижче.

Чому вибирати версію “Плюс”? Ну, якщо вам потрібна будь-яка з наступних додаткових функцій: автоматизована серія електронної пошти, автоматизована поведінкова серія електронної пошти, RSVP, тематичне тестування A / B, динамічний контент, користувачі, маркетинг подій, опитування, опитування, купони, пожертви в Інтернеті та нові консультація з клієнтами.

Насправді ціна послуги залежить від кількості електронних електронних контактів. Ці ціни починаються після безоплатної пробної версії та базуються на щомісячній платі… тоді, мабуть, того варто. Констант Контакт пропонує знижку 10% на 6-місячну покупку та 15% знижку на 12-місячну покупку.

2. Активна кампанія

(Кращий логічний інструмент маркетингу електронної пошти)

Основні характеристики
 • Не дорого
 • Велика кількість функцій
 • Професійна допомога

ПРОС

 Доступне ціноутворення
Багатий список функцій та інтеграцій
 Кампанії на основі дати
 Чудові інструменти для тестування A / B
Більшість дій, заснованих на логіці

КОНС

 14-денний пробний процес (занадто короткий)
 Ні (безкоштовно) через підтримку телефону

Незважаючи на їх безпроблемну безкоштовну пробну версію (всього 14 днів), ActiveCampaign вирізав для себе значну частину індустрії ESP (постачальник послуг електронної пошти) за допомогою своїх комплексних маркетингових варіантів та надзвичайно багатої платформи.

занадто багато електронних листівЗ великою кількістю варіантів тестування, часу та автовідповіді, ActiveCampaign доставляє все необхідне (а потім і деякі) для створення ефективних та прибуткових електронних кампаній. Їх сервіс спеціально розроблений для власників бізнесу, які шукають підтримку та консалтинг, що стосуються росту їхнього електронного бізнесу.

Хоча вони не пропонують телефонну підтримку, за 65 доларів ви можете посидіти 30 хвилин на одного з їхніх експертів з маркетингу електронної пошти, щоб отримати відповіді на всі ваші найактуальніші питання. Неважливо, чи намагаєтесь ви зрозуміти їхню послугу чи просто хочете отримати поради щодо покращення рейтингу кліків наступної кампанії, ActiveCampaign вас охопив.

(Примітка. Ця плата скасовується для осіб, які придбали підписку на вищий рівень).

Якщо ви в районі Чикаго, ви можете навіть встановити особисту зустріч з одним із їхніх експертів щоб отримати допомогу в розробці електронного маркетингу на вашому бізнесі.

Крім того, лише $ 9 / місяць для 500 абонентів, ActiveCampaign – один з найдоступніших постачальників маркетингу електронної пошти в галузі – Особливо, якщо врахувати всі функції та підтримку, до яких у вас буде доступ. Якщо ви збираєтесь дані клієнтів та отримуєте зворотний зв’язок від своїх підписників (якими ви повинні бути), ActiveCampaign також пропонує інтеграцію з Survey Monkey, яка безкоштовна до 250 підписників..

О, і ви навіть можете надсилати електронні листи на основі дат, щоб ви могли попередньо спланувати повідомлення про продаж або побажати своїм клієнтам щасливого дня народження!

Загалом, ActiveCampaign пропонує надійний маркетинговий сервіс з електронною поштою з привітною ціною для початківців та безліччю варіантів підтримки, що обов’язково сподобається будь-якому власнику бізнесу, незалежно від розміру та потреб у їхньому списку.

Хто повинен ним користуватися?

ActiveCampaign призначений для ділових користувачів, які хочуть приймати конкретні маркетингові рішення електронною поштою на основі конкретних дій свого клієнта. Відмова: Це програмне забезпечення буде занадто багато для багатьох власників малого бізнесу.

З нами є частина, яка хоче, щоб рішення, керовані даними, були максимально конкретними, і якщо ви особистість типу А, то це буде ваш вибір.

Ціноутворення та особливості

ActiveCampaign пропонує чотири рівні своїх послуг, а ціна визначається списком вашої електронної пошти.

Чотири рівні:

Цінові рівні залежать від кількості контактів у вашому списку електронної пошти. Наступне ціноутворення – щомісячні ставки, якщо їх сплачують щорічно. Вони зовсім трохи вище, якщо ви платите щомісяця. Якщо у вас є список електронних листів понад 100 000 контактів, ви повинні зв’язатися з компанією, щоб встановити спеціальні ціни.

3. MailChimp

(Найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу для початківців)

Основні характеристики
 • Дуже економічний
 • Безкоштовний період випробовування
 • Велика кількість функцій

ПРОС

 Безкоштовне користування їх послугою до 2000 абонентів
Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні
 Безліч чудових функцій для оплати клієнтів

КОНС

 Немає автовідповідача або сегментації для безкоштовних клієнтів
Немає підтримки в реальному часі

параметри електронної комерції та електронної поштиНемає бюджету? Нема проблем!

На відміну від багатьох інших постачальників послуг електронної пошти, MailChimp не просто пропонує безкоштовну пробну версію, вони пропонують свою послугу абсолютно безкоштовно для людей, які мають списки електронної пошти, які мають менше 2000 підписників яким потрібно надсилати менше 12000 електронних листів щомісяця (всього 6 унікальних електронних листів, якщо надсилається у весь ваш список).

Після того як ви закінчите понад 2000 абонентських, MailChimp пропонує також безліч фантастичних платних пакетів (ціна яких залежить від кількості передплатників).

MailChimp також пропонує підтримку чату та електронної пошти для своїх клієнтів (але жодної підтримки дзвінків) і є надійною і багатою платформою, яка ідеально підходить для підприємств у всіх нішах і будь-яких розмірів. Mailchimp також має деякі дійсно прості у використанні інтеграції для веб-сайтів, розміщених WordPress.

Хто повинен ним користуватися?

MailChimp призначений для тих, хто хоче чогось простого, наскільки це можливо. Програмне забезпечення є фантастичним для власників бізнесу з невеликими списками електронної пошти, які живуть за бюджетом, які хочуть чогось простого у використанні.

Ціноутворення та особливості

Ціноутворення для MailChimp трохи складніше, ніж перші два розглянуті варіанти. У них є чудовий калькулятор цін, щоб підрахувати, скільки за кожен місяць вам буде нараховуватися на їхньому веб-сайті.

Ціноутворення розраховується на основі трьох планів та того, наскільки великий ваш список електронних листів. Існують три різні типи планів, які пропонують різні переваги. Безкоштовний план дозволяє лише мати до 2000 підписників.

І Pro, і Grow Plans обидва мають щомісячні витрати. Вони однакові щомісячні витрати з доданою 199 доларів підписки на план Pro. Коли ви піднімаєтеся на 200-500 абонентів після 5000 користувачів, ціна зростає приблизно від 5 до 10 доларів за стрибок.

4. Автоматизація

(Найкращий варіант SMB)

Основні характеристики
 • Для підприємств будь-якого розміру
 • Дуже доступний інтерфейс користувача
 • Привітне обслуговування клієнтів
 • Зручний для побудови автоматизатор

ПРОС

 Різноманітність форматів електронної пошти створюється
 Функція тестера рядка теми
 Безкоштовні демонстрації

КОНС

 Немає цільових сторінок для створення свинцю
Обмежені шаблони електронної пошти

Незалежно від вмісту електронної пошти, підприємства часто борються з тими, хто у своїх списках, фактично відкриваючи вміст. Automizy – це програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке допомагає користувачам збільшувати відкриті тарифи на свої електронні листи.

Це програмне забезпечення надає різноманітні інструменти маркетингу електронної пошти, а також корисні функції, які допоможуть вам отримати вміст електронної пошти перед більшими очима. Навіть коли більшість людей мають досить переповнені вхідні скриньки, було доведено, що Automizy збільшує відкриті тарифи більш ніж на 33%.

Завдяки їх функції автоматичного повторного надсилання електронної пошти, Automizy буде повторно надсилати електронні листи, які не були відкриті, що дасть змогу побачити ваш вміст. Служба також візьме до уваги тон та поведінку електронної пошти, переконавшись, що вона надіслана в потрібний час, надаючи їй найкращий шанс бути відкритим.

Хто повинен ним користуватися?

Automizy ідеально підходить для тих, хто або тільки починає електронний маркетинг, або прагне автоматизувати та посилити свої поточні кампанії. Це надзвичайно простий інструмент маркетингу електронної пошти, який забезпечує зручну для користувачів систему, а також чуйне та корисне обслуговування клієнтів.

Ціноутворення та особливості

Як згадувалося вище, основні моменти функцій включають систему, яка автоматично повторно надсилає електронні листи тим, хто не відкрив, а також сегментацію електронної пошти для надсилання електронних листів, адресованих лазером..

Однак. найкраща особливість – Тестер тематичних ліній, який допомагає оцінити рядки теми перед надсиланням. Наявність правильної тематичної лінії – це величезний фактор для того, щоб привернути увагу вашого клієнта і змусити його відкрити ваш вміст.

Система ціноутворення Automizy базується на кількості активних абонентів у вашому списку електронних листів. Як показано нижче, з вас буде стягнуто плату лише відповідно до списку абонентів. Незалежно від кількості, кожен користувач матиме доступ до всіх доступних функцій, включаючи повний досвід обслуговування клієнтів.

5. HubSpot

(Найкращий варіант для підприємства)

Основні характеристики
 • Загалом чудове програмне забезпечення
 • Купа функцій
 • Дуже хороше обслуговування клієнтів

ПРОС

Підтримувана нагородами підтримка клієнтів
Інтуїтивні засоби, які мають сенс
Має все, що ви могли хотіти в маркетинговому програмному забезпеченні

КОНС

 Дорога в масштабі
Багато іншого, крім маркетингу електронної пошти

HubSpot – інша тварина у світі електронного маркетингу. Якщо ви ніколи не працювали в будь-якому програмному забезпеченні для маркетингу електронної пошти, це може бути складним. Для цього є причина – ви можете більше робити в HubSpot, ніж в інших програмах. З ростом вашої компанії ви можете робити майже все, що завгодно, на HubSpot. Це просто потребує певного часу, щоб розібратися, тому що ви можете зробити так багато. На щастя, якщо ви знаєте, що ви хочете зробити, ви можете просто попросити команду підтримки клієнтів.

HubSpot – це не просто платформа електронного маркетингу. Коли ви користуєтесь службою маркетингу електронної пошти, ви починаєте користуватися маркетинговим центром HubSpot. Тут розміщено понад 50 000 користувачів у 100 країнах, а послуги варіюються від безкоштовних до 800 доларів на місяць до тисяч і тисяч доларів. Все залежить від того, що ви хочете зробити.

Як і будь-яка інша послуга маркетингу електронної пошти, ви можете створювати фірмові електронні листи, які чудово виглядають за допомогою конструктора перетягування. Якщо це все, що вам потрібно, ви можете заглянути в іншому місці, тому що HubSpot пропонує набагато більше. Іноді це може бути непосильним, тоді як інше може бути справді приголомшливим.

Маркетинг електронної пошти HubSpot перебуває в преміум розділі послуг маркетингу електронної пошти. Сама послуга маркетингу електронної пошти складає 200 доларів на місяць, а вартість списку за електронною поштою є приголомшливою. Однак ви отримуєте численні надзвичайно складні функції.

Управління електронним маркетингом Hubspot керує інформаційною панеллю

Порівнюючи велику доступність маркетингових функцій HubSpot з іншими службами маркетингу електронної пошти, це насправді не є конкуренцією. HubSpot має найбільше. Вся справа в тому, що інші сервіси в цьому списку – це чисті маркетингові послуги електронної пошти, тоді як HubSpot – це загальне програмне забезпечення для маркетингу. Багато іншого програмного забезпечення можуть пропонувати аналогічну ціну за менші гроші з точки зору суворого маркетингу електронною поштою.

Аспект HubSpot, який справді виділяє себе від конкуренції, окрім усіх інших доступних маркетингових каналів, – це витонченість його функції робочого процесу. Це те, що HubSpot називає своєю функцією автоматизації, і ви можете майже все, що завгодно, з нею. У користуванні також досить просто.

Тут додається додавання вартості використання маркетингової послуги «все в одному». Ви можете комбінувати робочі процеси електронної пошти з усіма іншими робочими процесами у вашій екосистемі HubSpot. Хочете поєднати воронку маркетингової поведінки електронної пошти з рекламною кампаніями? Це, безумовно, можливо.

HubSpot – одна з найпотужніших маркетингових систем на ринку сьогодні, і вона того варта, якщо у вас величезний маркетинговий бюджет.

Хто повинен ним користуватися?

HubSpot – це фантастичний всебічний маркетинговий сервіс. Загалом, це, мабуть, найкраща загальна маркетингова послуга. Користувачі HubSpot призначені для компаній, які готові до масштабування, з грошима в руці. HubSpot призначений для серйозних компаній, які хочуть автоматизувати та взяти повний контроль над своєю маркетинговою екосистемою.

Ціноутворення та особливості

Ціноутворення на HubSpot може бути трохи заплутаним, оскільки послуга – це не лише маркетинг по електронній пошті. У маркетинговому центрі представлені різні рівні ціноутворення для функцій, а також збільшення цін на розмір списку вашої електронної пошти. Існує також крутий список функцій, які можна додати за такі витрати, як додавання додаткових користувачів. Усі ціни нижче є щомісячними.

6. MailerLite

(Найпростіший)

Основні характеристики
 • Основні характеристики у всіх планах
 • Дуже зручний для користувачів
 • Редактор сторінки включений

ПРОС

 Безкоштовне користування послугою до 1000 абонентів
Надзвичайно простий у використанні та простий
 Редактор цільової сторінки
 Кілька розширених функцій у вільному плані

КОНС

 Не вистачає додаткових функцій іншого програмного забезпечення
Немає телефонної підтримки

параметри електронної комерції та електронної поштиУникнення плутанини та розумового зносу є недооціненим аспектом успіху в підприємництві. Багато успішних підприємців просто знають, на чому слід зосередити увагу, і це головна тема в масових підказках підприємців щодо успіху. Використання MailerLite вирішує зосередити увагу на важливих аспектах електронного маркетингу.

MailerLite включає безкоштовний план до 1000 користувачів з напів обмеженими можливостями. На щастя, функції, які вони включають, є одними з більш корисних. Перейти до маркетингу електронної пошти за допомогою MailerLite – це просто, оскільки ви можете перевірити це на стільки, скільки вам завгодно, за допомогою меншого списку електронних листів.

Один аспект, на який потрібно звернути увагу у всьому програмному забезпеченні маркетингу електронної пошти – це можливість створювати цільові сторінки. MailerLite має одного з найкращих редакторів цільової сторінки ми бачили, як це просто і легко у використанні.

Хто повинен ним користуватися?

Тип людини, який повинен використовувати MailerLite, – це той, хто переглядає більшість програм для електронного маркетингу та виглядає так: “О, надто багато чого відбувається!”

MailerLite – це програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, призначене для позбавлення від складності створення та відправки професійних електронних кампаній. Ідеально для власників малого бізнесу, блогерів, авторів, художників, підприємців та підприємців, які хочуть отримати всі переваги великого інструменту електронної пошти без всякого іншого шуму на задньому плані.

Це не для типу людини, яка хоче величезного всебічного звітування або складної автоматизації. Якщо ви тільки починаєте або займаєтесь невеликим бізнесом, пошук часу на розробку кампаній на основі великої кількості даних або інтенсивної автоматизації все одно не реалістичний..

Ціноутворення та особливості

Одне з найкращих речей про MailerLite – це те, що він пропонує широкий план «Назавжди», якщо у вас є менше 1000 підписників. Цей план включає в себе розширені функції, такі як робочі процеси автоматизації, вбудовані опитування електронної пошти, сегментація, теги, цільові сторінки, спливаючі вікна та форми.

інструмент оптимізації зображення mailerlite

Усі їх плани надходять із цілодобовою підтримкою клієнтів, 100% реальні люди відповідають на вас. Єдина безкоштовна функція, яка дійсно виділяється, – це тестування A / B. Зазвичай ви повинні почати платити, щоб користуватися цим у більшості сервісів.

MailerLite був розроблений, щоб запропонувати послугу маркетингу електронною поштою, яка надає своїм користувачам саме те, що потрібно для успіху. Це означає, що він не пропонує божевільних і розширених функцій, які пропонують інші пошти. Однак MailerLite все ще пропонує широкий спектр надзвичайно корисних функцій та інструментів.

особливість автоматичної розсилки

Категорія Особливості
Створіть кампанії Перетягніть редактор, редактор розширеного тексту, користувальницький редактор HTML, шаблони розсилок, кампанії електронної комерції
Розширіть свій список підписників Цільові сторінки, спливаючі вікна, вбудовані форми, управління підписниками
Доставте правильне повідомлення Автоматизація електронної пошти, теги, персоналізація, сегментація, спливаючі вікна просування
Оптимізація кампаній Сплит-тестування A / B, доставка часового поясу, автоматичне надсилання, RSS-кампанії
Відстежуйте свої результати Звіти про кампанії, опитування, натискання карт, відкриваються за місцем розташування
Підключення Інтеграції, API для розробників
Більше Дозволи користувача, додаток для передплати iPad, премійна підтримка, спеціалізований IP, дизайн спеціальних цільових сторінок, користувацький шаблон електронної пошти

MailerLite забезпечує просту структуру цін. Це ще одне програмне забезпечення, яке платить вам відповідно до кількості підписників у вашому списку. Структура ціноутворення масштабується таким чином, що має сенс, не маючи дивних стрибків у кількості.

7. Aweber

(Краща підтримка клієнтів)

Основні характеристики
 • Безкоштовний період випробовування
 • Відмінне обслуговування клієнтів
 • Відмінне програмне забезпечення для початківців

ПРОС

 30-денна безкоштовна пробна версія
Доступно тестування A / B (так!)
 Повна підтримка клієнтів
 Комплексна база даних, яка допоможе вам розпочати роботу та усунути можливі проблеми.

КОНС

 Вам потрібно зв’язатися з компанією, щоб отримати ціну на послуги, що перевищують 25 000 абонентів (справді хлопці?)
Цінніше, ніж деякі їх більш надійні конкуренти.

З AWeber ви будете отримати свої перші 30 днів безкоштовно після цього ви будете платити мінімум 19 доларів на місяць (за список до 500 підписників).

Там, де AWeber насправді відокремлює себе від конкуренції, це повне обслуговування клієнтів надає доступ до досвідченого сервісного персоналу за викликом кожного дня року (не кажучи вже про підтримку чату / електронної пошти для менш нагальних питань).

На відміну від постійного контакту, Авебер пропонує тестування A / B для всіх клієнтів щоб ви могли легко визначити ефективність ваших різних кампаній, і вони пропонують чуйні шаблони електронної пошти, щоб ваші електронні листи виглядали (і функціонували) красиво незалежно від того, який пристрій використовує ваша аудиторія для їх перегляду..

приклад приладної панелі тестування ab

AWeber робить тестування A / B легким, навіть для недосвідчених маркетологів.

Хоча приладова панель досить інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні, сервіс має круту криву навчання і може відчувати себе непосильним для початківця маркетолога. На щастя, з величезною базою даних та безліччю навчальних посібників, вебінарів та безкоштовних навчальних модулів кожен бажаючий зможе освоїти нюанси Aweber за порівняно короткий проміжок часу..

Моя основна суперечка з AWeber полягає в тому вони коштують багато більше багатьох конкурентів і якщо у вас є велика аудиторія електронної пошти (понад 25 000 підписників), вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати пропозицію про свої послуги.

При цьому, Aweber – це все-таки чудовий сервіс, який пропонує безліч функцій та безліч методів оптимізації вашого маркетингу та перетворення списку електронної пошти на машину друку з готівкою.

Хто повинен ним користуватися?

Aweber – це відмінна послуга маркетингу електронною поштою. Кожен, кому можуть сподобатися перераховані вище варіанти, може віддати перевагу Aweber, оскільки вони створили чудовий сервіс наскрізь. Вони не виділяються найкращими в будь-якому, крім підтримки клієнтів, але вони хороші в усіх аспектах електронного маркетингу.

Ціноутворення та особливості

Ця модель ціноутворення не найдешевша, але на сьогоднішній день є найбільш простою. Моя велика проблема у всій галузі – це ціноутворення. Чому це повинно бути таким заплутаним? Авебер вирішив це. Вони мають один тип плану, і він збільшується за розміром списку абонентів.

Ось що ви отримуєте: необмежену кількість електронних листів, автоматизацію, сегментування, аналітику, рішення клієнтів, підписати форми, інтеграції, розміщення зображень, 6000+ фотографій, 700+ шаблонів та освітні ресурси.

Ціни можна побачити нижче за їх щомісячною ставкою. Вони пропонують знижки також для квартальних та річних цін.

8. GetResponse

(Найінтуїтивніший варіант)

Основні характеристики
 • Безкоштовна 30-денна пробна версія
 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Інтуїтивні особливості

ПРОС

Тестування A / B для оптимізації ефективності кампанії
 Багаті навчальні посібники та ресурси, які допоможуть вам розпочати роботу
 Функція таймера для оптимізації CTR та відкриття

КОНС

 Немає інструментів управління подіями

Як і у комедії, терміни є все коли йдеться про успішне виконання ваших маркетингових кампаній електронною поштою. Якщо середній офісний працівник щодня отримує більше 120 електронних листів, ваші маркетингові повідомлення легко загубляться в хаосі поштових скриньок абонента. Якщо ви не відправляєте їх у потрібний час.

На щастя, GetResponse пропонує унікальну функцію синхронізації, яка зробить усі важкі підйоми для вас і допоможе вам визначити точно коли ви повинні надсилати електронні листи до свого списку, щоб генерувати найвищий рівень відкритості, кліку та конверсії.

інформаційна панель отримання відповідей

Моя інформаційна панель GetResponse поставляється з усілякими функціями “інтелектуальної інформації” та звітності, що дає мені найкращий час дня для надсилання електронних листів.

Як і інші компанії, згадані у цьому списку, GetResponse пропонує новим клієнтам 30-денну безкоштовну пробну версію, а преміальні плани починаються лише з 15 доларів за 1000 абонентів. Компанія пропонує всебічна та ефективна підтримка клієнтів через електронну пошту, чат та по телефону, і створив репутацію в галузі як одну з найпростіших та найпопулярніших послуг для початківців на ринку.

Основний недолік GetResponse полягає в тому у них немає ніяких інструментів управління подіями. Тож якщо ви ведете традиційний бізнес з виробництва цегельних та будівельних розчинів, вам знадобиться інше програмне забезпечення для електронної пошти, щоб обробляти цей аспект вашого бізнесу.

Поза цим невеликим випуском, GetResponse пропонує чудовий набір інструментів, які працюють у будь-якій галузі та задовольняють маркетологів-початківців та ветеранів..

Хто повинен ним користуватися?

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке має певний сенс під час його використання, тоді використовуйте GetResponse. Я виявив, що функції GetResponse трохи швидше з’ясовують функції.

Ціноутворення та особливості

Ще одна структура ціноутворення, яка є повсюдно, пропонується GetResponse. Ціноутворення є конкурентним, і вони пропонують чотири різних рівня функцій.

Ціноутворення залежить від кожного рівня та підключено до кількості передплатників.

9. SendinBlue

(Найкраще для малих бюджетів із масовими списками)

Основні характеристики
 • Безкоштовний план
 • Інтеграції
 • Попередньо сплачені кредити електронної пошти

ПРОС

 Модель прямого ціноутворення
 Економія коштів для великих списків електронної пошти

КОНС

 Якщо ви надсилаєте багато електронних листів, це не найкраща послуга для вас

сервіс електронної пошти-хостингSendinBlue – французька компанія з маркетингу електронної пошти, заснована в 2012 році. Як новіший гравець у галузі програмного забезпечення електронного маркетингу, вони створили приємну клієнтську базу з 50 000 користувачів.

Вони дійсно розмежовували себе із тим, як складається структура їх ціноутворення. Замість того, щоб знизити ціну на розмір вашого списку електронних листів, вони вирішили базувати його на функції та кількості електронних листів, які ви хочете відправити протягом місяця.

З твердим безкоштовним варіантом, який не закінчується, – випробувати SendinBlue легко і без болю.

Вони також пропонують ряд інтеграцій з іншими програмними засобами. Розширені функції, які розблоковані у вищих цінових рівнях, є приємними та отримують круту знижку порівняно з іншими послугами, якщо у вас є великий список підписників.

Хто повинен ним користуватися?

Якби в моєму списку електронних листів було 100 000 підписників, але я не хочу платити тисячі і тисячі доларів на рік, я б використовував SendInBlue.

Ціноутворення та особливості

Я люблю структуру цін SendInBlue. Він навіть не включає розмір списку, і їхній вільний план проходить довгий шлях. Ознайомтеся з п’ятьма різними рівнями та їх щомісячними цінами:

10. ConvertKit

(Найпростіші робочі процеси автоматизації)

Основні характеристики
 • Інтуїтивний будівельник
 • Додаткові функції
 • Редактор цільової сторінки

ПРОС

 Легкі робочі процеси автоматизації
Visual Builder
 Передові інструменти

КОНС

 Цінніший за конкурентів
 Visual Builder не такий чудовий, як інші

електронний хостинг-векторConvertKit має розумну тактику маркетингу. Вони в основному взяли фантастичну концепцію програмного забезпечення електронного маркетингу та змусили його працювати спеціально для творців. Він працює фантастично для людей, які впливають на різні платформи соціальних медіа та не мають веб-сайту.

Вони дозволяють налаштувати цільові сторінки, щоб фіксувати електронні адреси людей та переходити прямо до маркетингу електронної пошти. Вони також пропонують деякі найкращі функції управління абонентами та сегментацію електронної пошти.

Хто повинен ним користуватися?

Люди, які є творцями на YouTube чи іншому засобі масової інформації та не мають веб-сайту, щоб розпочати роботу.

Ціноутворення та особливості

Аспект ConvertKit, який мені найбільше подобається, полягає в тому, що всі функції доступні. Єдині рівні, які вони мають, базуються на абонентах. Більше 5000 абонентів дозволяє вам також використовувати міграцію консьєржа.

Особливості, що входять до ConvertKit, це: візуальна автоматизація, необмежена кількість настроюваних форм, необмежена кількість відправлень електронною поштою, тег підписника, звітування, інтеграція, API та підтримка електронної пошти та чату..

Ці ціни є щомісяця на основі оплати щомісяця. Вони дають вам два місяці безкоштовно, якщо ви платите щороку.

Кілька замикаючих думок

Маркетинг електронною поштою надзвичайно розвинувся протягом останнього півріччя або близько того і швидко став одним з основних факторів доходу в усіх галузях промисловості.

Незважаючи на певні негаразди, навпаки, електронна пошта далеко не мертва і, згідно з усією статистикою та прогнозами експертів, насправді набирає тяга як маркетингова модальність, що робить його важливішим, ніж будь-коли раніше, що у вас є правильні системи, які гарантують, що ви не залишаєте грошей на столі.

Але як і у більшості речей, пов’язаних із бізнесом, наявність правильних інструментів – це лише половина битви. Витратьте час, щоб ознайомитись з найкращими практиками та “хаками росту” та не забувайте про рясні навчальні модулі та інформацію, яку надає більшість ESP.

Маючи трохи маркетингових ноу-хау та одного з інструментів, якими ми поділилися в цьому посібнику, ви незабаром вирушаєте на перегони, і зможете перетворити свій список електронних листів із ванільної бази даних на мізерну, означає, прибуток машина.

Важлива примітка: якщо ви надсилаєте багато електронної пошти, уникайте використання дешевих веб-хостів. Вони часто розміщують занадто багато інших сайтів на одному сервері, що може зашкодити доставці електронної пошти та запустити фільтри спаму та фішингу.

Якщо масовий електронний лист є частиною вашого бізнесу, тоді інвестуйте в якісного провайдера веб-хостингу. Перегляньте огляди та аналізи веб-хостингу, опубліковані на нашій домашній сторінці, щоб побачити найкращі варіанти.

Пов’язані: Розкрийте веб-сайти, що займаються фішингом, за допомогою Web Analytics

FAQ

З: Як створити компанію, що займається маркетингом електронної пошти?

A: Ваш перший крок – знайти постачальника програмного забезпечення для маркетингу електронної пошти. Наша улюблена рекомендація – постійний контакт, але є багато інших варіантів, таких як MailChimp та Active Campaign.

Питання: Як я можу зробити маркетинг електронною поштою безкоштовно?

A: Практично кожен постачальник програмного забезпечення для електронного маркетингу пропонує безкоштовні випробування. Найдовша безкоштовна пробна версія, яку ми знайшли, – це 60 днів від постійного контакту.

З: Яке найкраще програмне забезпечення для масової електронної пошти?

A: Кожне програмне забезпечення для електронного маркетингу надає унікальні переваги та переваги. Наше улюблене всеосяжне програмне забезпечення для електронного маркетингу – постійний контакт.

З: Який автовідповідач найкращий?

A: Кожен автовідповідач, який я використовував, чудово працює на будь-якому з основних програмних засобів електронного маркетингу. Найбільш логічним є «Активна кампанія», а найпростіший у використанні – MailChimp.

Якою службою маркетингу електронної пошти ви зараз користуєтесь? Який із вас улюблений? Ви користувались якоюсь із послуг у цьому списку? Повідомте нам ваші думки та відгуки в коментарях нижче!

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector