Porovnanie Magento vs. Shopify (aktualizácia do roku 2020)

Vstup do sveta elektronického obchodu si vyžaduje, aby si potenciálny vlastník firmy vytvoril webovú stránku elektronického obchodu. Existuje veľa riešení pre vaše budúce impérium elektronického obchodu. Medzi nimi sú Magento a Shopify.


webové stránky elektronického obchoduTieto možnosti sa od seba veľmi líšia.

Predstavte si, že majiteľ súťaže vám povedal, že musíte postaviť stroj, aby ste získali milión dolárov. Stroj musí byť postavený rýchlejšie a musí byť postavený lepšie ako stroj, ktorý dokáže konkurent postaviť – inak nedostanete peniaze.

Je smutné, že váš konkurent má veľa skúseností s výrobou podobných strojov. Nemáte žiadne skúsenosti.

Toto je váš konkurent a jeho predchádzajúci stroj

Osoba, ktorá usporiadala súťaž, ponúka dve sady nástrojov. Prvý z nich dokáže skonštruovať dokonalý stroj a ľahko sa používa – vysvetľuje tiež, ako stroj postaviť. Druhé náradie sa ťažko používa a vyžaduje si vedomosti z prvej ruky o tom, ako zostaviť stroj, ale môže tiež vyrobiť dokonalý stroj.

Ktorý z nich by si si vybral? Pravdepodobne prvá možnosť. Ktorý z nich by si vybral váš konkurent? Pravdepodobne prvá možnosť.

TLDR;

Shopify a Magento sú životaschopnými možnosťami elektronického obchodu. však, naša voľba pre väčšinu ľudí je Shopify, jednoduchá a jednoduchá. Rovnováha v nákladoch, funkciách, doplnkoch a podpore z nich robí úžasné všestranné riešenie pre sériového podnikateľa a štartéra.

Nehovoriac o tom, že Magento pre vás nemôže pracovať, pretože to môže a bude. Ale radšej by ste mali znalosti kódovania a veľa času alebo alternatívne veľa peňazí, ktoré môžete hodiť vývojárovi.

Súťažiaci

Na jednej strane máte Shopify, našu najviac odporúčanú platformu elektronického obchodu, ktorá pomáha dokončovať začiatočníkov pri zostavovaní webovej stránky elektronického obchodu typu všetko v jednom. Jedno z najčastejšie používaných riešení elektronického obchodu v súčasnosti a všeobecne považované za najlepšiu platformu elektronického obchodu.

Magento vs shopify

Na druhej strane je to Magento, platforma elektronického obchodu spoločnosti Adobe, ktorá je solídnou voľbou, keď ste webový vývojár alebo máte k dispozícii veľké množstvo kapitálu. Magento nie je bezúhonný.

Rozdiel v tom, čo jednotlivé riešenia ponúkajú, je noc a deň.

Existujú dve kategórie riešení elektronického obchodu:

 1. Ľahko použiteľné možnosti – robia všetko, čo súvisí s elektronickým obchodom, hračkou.
 2. Potrebujem webový vývojár alebo webový vývojár.

Shopify spadá pod „jednoduché použitie“A je najlepšou možnosťou v tejto kategórii. Magento spadá pod „potrebný webový vývojár“A nepovažuje sa za najlepšiu možnosť v tejto kategórii.

Začiatočníci by sa nemali ani snažiť používať Magento. Poukazujeme na všetky začínajúce nádeje na elektronický obchod, aby sme namiesto toho použili Shopify alebo niekoľko ďalších pekných možností. Magento je zamerané na komplikovanejšieho používateľa – na jedného s vývojovými schopnosťami a množstvom zdrojov za nimi.

Magento je možné prispôsobiť viac ako Shopify, ale rozdiel je zanedbateľný pokiaľ sa nepokúsite dosiahnuť niečo mimoriadne špecifické.

podobnosti

Obe služby ponúkajú a kompletné riešenie pre eCommerce. Mnoho veľkých značiek používa obe platformy a jedna nie je úplne lepšia ako druhá. Nakupujte výzvy pre väčšie publikum, to však neznamená, že tieto dve služby nemajú podobnosti.

Pre koho je služba Shopify určená

Shopify je pre 90% všetkých nádejných podnikateľov v oblasti elektronického obchodu. Že 10% je dôležitým kusom ľudí a vy sa môžete dostať pod to. S najväčšou pravdepodobnosťou bude mať Shopify chrbát, pokiaľ ide o vlastníctvo, prevádzkovanie a škálovanie vášho obchodu.

Poskytnuté nástroje uľahčujú nastavenie internetového obchodu a zároveň ponúkajú sadu funkcií, ktorá umožňuje prispôsobiteľnosť, škálovateľnosť a funkčnosť. Služba Shopify je príliš zložitá pre 5% obyvateľstva a neposkytuje dostatok možností pre ďalších 5% obyvateľstva.

Existujú možnosti, ktoré sa ľahšie používajú v službe Shopify – ale neponúkajú rovnakú úroveň funkcií, Existujú aj možnosti, ktoré ponúkajú viac funkcií ako služba Shopify – použitie týchto možností je oveľa zložitejšie.

Služba Shopify zaberá priestor, ktorý priťahuje najviac ľudí. Ponúka úplnú funkčnosť elektronického obchodu a zároveň je jednoduchší.

peniaze kanye západTyp osoby, ktorá by chcela používať službu Shopify, je možné zhrnúť do jednej vety: Oni chcete založiť internetový obchod, aby ste zarobili peniaze.

Pokiaľ ide o ľudí, ktorí by chceli používať službu Shopify, sú traja diskvalifikanti, sú však zriedkaví.

 1. Vy ste predaj pod piatimi výrobkami a hodnota úplná jednoduchosť nad všetkým ostatným.
 2. tvoj blog prišiel prvý a vo svojom živote potrebujete WordPress. SEO je váš chlieb a maslo a elektronický obchod je mierne premyslený.
 3. Máte šialene obrovský rozpočet, ktorý môže hádzať vývojár webu. Toto je tajomstvo: Je vysoká pravdepodobnosť, že ešte stále používajú Shopify.

Ak sa vás tieto podmienky netýkajú, služba Shopify je pre vás 100%. Skvelá vec je, že oni ponúknuť bezplatnú skúšobnú verziu skontrolovať všetko.

vytvoriť stránku

Pri používaní služby Shopify nie je veľa bodov bolesti. Môžeš ľahko implementovať predaj viacerých kanálov, inventarizačný systém je jednoduchý a efektívny a existujú nástroje a pomôcky na zabezpečenie životaschopnosti každej možnosti elektronického obchodu.

Pre koho je Magento

Pre používateľov Magento je pomerne veľká krivka učenia. Schopnosť čítať a zapisovať kód je neobchodovateľná a väčšina ľudí, ktorí spadajú do tejto kategórie, sa ocitne iba pri použití programu WordPress spárovaného s WooCommerce.

Ak ste úplne proti používaniu eCommerce riešenia založeného na WordPress, ako je WooCommerce, a chcete väčšiu kontrolu nad poskytovateľom hostingu, Magento je pre vás.

Magento je vhodnejší pre existujúce spoločnosti, ktoré majú veľké rozpočty na zaplatenie webových vývojárov na vysokej úrovni. Pokiaľ ide o platby vývojárovi, je najlepšie nájsť webového vývojára, ktorý vytvára webové stránky, ktoré sa vám páčia, a umožňuje im používať ktorúkoľvek platformu, s ktorou sú pohodlné. Ak tento vývojár používa Magento, potom skvelé.

Ak máte znalosti kódovania alebo sa chcete učiť – Magento sa na vás môže odvolať, pretože je zadarmo na stiahnutie.

Osamelý človek, ktorý používa Magento, by dal obrovskú prémiu za prispôsobiteľnosť a rozsiahlu sadu funkcií. Na Magento je všetko možné, stačí len zistiť, ako na to. K dispozícii je užitočná komunita a centrum pomoci, ale o zákazníckej podpore nie je žiadna zmienka.

Robiť to sami alebo mať veľa peňazí je jediný spôsob, ako prinútiť Magento pracovať. Ak nechcete znečistiť ruky alebo minúť veľa peňazí, pozrite sa inde.

Magento je optimalizovaný pre prácu s tisíckami produktov, všetka prevádzka tam a veľa predaja. To znamená, že škálovanie pomocou tohto systému je mimoriadne udržateľné.

Funkcie dostupné na Magento sú dlhšie ako zoznamy Shopify a ich obchod s aplikáciami je tiež väčší. Možnosti sú takmer obmedzené a všetky sú optimalizované pre mobilnú komunikáciu.

Magento ponúka takú širokú škálu funkcií a prispôsobiteľnosť, že pri prezeraní prostredníctvom obchodov postavených na platforme si budete myslieť, že webové stránky nemajú nič spoločné.

Magento pridať novú stránku

Hodnota, ktorú Magento ponúka, aby Shopify neumožňuje plne kontrolu nad tým, ako poskytujete svoje skúsenosti zákazníkom. Existujú nulové limity.

stanovenie ceny

Spôsob tvorby cien na Shopify a Magento je úplne odlišný. Shopify je založený na mesačných platbách a rôznych úrovniach, zatiaľ čo Magento ponúka bezplatnú verziu a podnikovú verziu softvéru.

Magento ceny

Jednou z veľkých vecí na Magento je, že otvorená verzia softvéru je bezplatná. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť.

Cena produktu magento

Za Magento však budete mať ďalšie náklady. Najprv si musíte kúpiť vlastnú hostingovú službu (Psst: prečítajte si naše recenzie webhostingu predtým, ako sa zaregistrujete).

To vás bude stáť mesačný poplatok, ako aj ďalšie potenciálne náklady. Existujú skvelé hostingové služby – napríklad SitGground – to nezlomí banku a ponúkne skvelé služby. Len si uvedomte, že hostenie sa musí zmenšovať a s tým sa zvyšujú náklady.

Okrem toho, ak neviete, ako kódovať, budete potrebovať vývojára. Kvalitní vývojári stoja veľa peňazí – a najlepšou stávkou je nájsť tú, ktorá sa špecializuje na Magento.

Ďalšou vecou, ​​ktorej sa bude treba venovať, je spracovanie platieb. Našťastie existujú riešenia, ako napríklad Braintree, ktoré to uľahčujú.

Dobrá správa je, že pri bezplatnej verzii sú to jediné náklady, ktoré budete mať.

K dispozícii je tiež podniková verzia softvéru. To by zahŕňalo hosťovanie a pomoc pri navrhovaní obchodu. To si vyžaduje, aby spoločnosť požiadala o informácie, čo im umožní získať ponuku.

Citát úplne závisí od veľkosti obchodu a podnikania, ale najnižšie, aké sme videli, keď niekto dostane, je 18 000 dolárov. Silná suma.

Nakupujte ceny

Každá úroveň cenotvorby zahŕňa neobmedzené produkty, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, schopnosť predávať na iných predajných kanáloch, manuálne vytváranie objednávok, kódy zliav, certifikát SSL, obnovenie opusteného košíka, nakupovať platby s analýzou podvodov, POS aplikáciu, fyzický hardvér a robustné výber aplikácií.

Ostatné náklady spojené so službou Shopify sú platené aplikácie, platené témy a nákup domény. Existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré stoja za to náklady, ako aj užitočné a krásne prémiové témy, ktoré môžu skutočne zvýšiť váš obchod.

Skvelá vec, na ktorej je Shopify, je mať plne funkčný obchod s niektorými z najlepších funkcií na trhu stojí len 29 dolárov mesačne. Keď zväčšujete svoj obchod, môžete zvyšovať náklady. Služba Shopify tiež zahŕňa vlastnú úroveň podniku, ktorá umožňuje väčšie prispôsobenie pre veľké obchody.

záver

Ak hľadáte ľahko použiteľné riešenie na vybudovanie a rozšírenie svojho elektronického obchodu, nehľadajte nič iné ako Shopify. Shopify ponúkajú majiteľom obchodov s elektronickým obchodom všetky nástroje, ktoré potrebujú na správu svojho obchodu bez mnohých prekážok. Tvorca ich webových stránok je navyše veľmi robustný a jeho výhodou je, že platia jedinému subjektu za komplexné riešenie.

Shopify navrhli a navrhli traja Kanaďania, ktorí sa práve snažili vybudovať obchod s elektronickým obchodom. Namiesto toho postavili platformu, ktorá umožňuje každému vybudovať úžasné impérium elektronického obchodu.

Magento možno považovať za podnikovú alternatívu, ak sú k dispozícii vývojári a peniaze nie sú problémom.

Súhlasíte s našimi zisteniami? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Najčastejšie otázky

Otázka: Je Magento lepší ako Shopify?

A: Magento nie je lepší ako Shopify a Shopify nie je lepší ako Magento. Služba Shopify je pre väčšinu ľudí lepšia, pretože ide o hostenú platformu elektronického obchodu typu všetko v jednom. Magento je vynikajúci nástroj pre veľké a komplexné webové stránky elektronického obchodu, kde má majiteľ obchodu k dispozícii veľa zdrojov.

Otázka: Je Magento najlepšou platformou elektronického obchodu?

A: Magento nie je najlepšou platformou elektronického obchodu, pokiaľ ide o bežných ľudí, ktorí začínajú s elektronickým obchodom. Existuje príliš veľa prekážok a krivka učenia je príliš veľká. Shopify je najlepšou platformou elektronického obchodu pre každého, kto chce založiť obchod s elektronickým obchodom.

Otázka: Je služba Shopify lepšia ako Etsy?

A: Etsy je skvelý nástroj pre začatie elektronického obchodu. Služba Shopify umožňuje mať vlastný hosťovaný priestor na svojej vlastnej adrese URL na odoslanie zákazníkov. Etsy má všetko na trhu Etsy. Možno to vnímať pozitívne, ale nedovoľuje vám vlastniť svoj vlastný priestor. Etsy a Shopify sa zvyčajne môžu používať spolu.

Otázka: Čo je najlepšia platforma pre elektronický obchod?

A: Shopify berie korunu, pokiaľ ide o kráľa elektronického obchodu. Poskytuje najviac funkcií s najmenšími bolesťami hlavy. Používanie služby Shopify je pre začínajúceho majiteľa podnikania v oblasti elektronického obchodu jednoduché a uspokojivé.

Otázka: Aká je najlacnejšia platforma elektronického obchodu?

A: Existuje niekoľko platforiem, ktoré je možné používať zadarmo, ale nestojí to za to. Ak máte vážne problémy s budovaním obchodu s elektronickým obchodom, vyplatí sa mesačný poplatok. Najlepšia kombinácia nákladov a funkcií je určite Shopify.

Otázka: Koľko stojí predaj produktu Shopify?

A: Zostavenie vlastného obchodu Shopify vás bude stáť 29 dolárov mesačne. Ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie všetkého.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map