Magento vs. Shopify võrreldes (2020. aasta värskendus)

E-kaubanduse maailma sisenemiseks tuleb potentsiaalsel ettevõtte omanikul luua e-kaubanduse veebisait. Teie tulevase e-kaubanduse impeeriumi jaoks on palju lahendusi. Peamised neist on Magento ja Shopify.


poodide veebisaitNeed valikud on üksteisest üsna erinevad.

Kujutage ette, et konkurentsiomanik ütles teile, et miljoni dollari võitmiseks peate ehitama masina. Masin tuleb ehitada kiiremini ja see peab olema paremini ehitatud kui masin, mida teie konkurent saab ehitada – muidu ei saa te raha.

Kahjuks on teie konkurendil sarnaste masinate ehitamisel palju kogemusi. Teil pole kogemusi.

See on teie konkurent ja tema eelmine masin

Võistluse korraldaja pakub teile kahte tööriistakomplekti. Esimene neist suudab ehitada täiusliku masina ja seda on lihtne kasutada – see selgitab ka, kuidas masinat ehitada. Teist tööriistakomplekti on keeruline kasutada ja see nõuab esmaseid teadmisi masina ehitamisest, kuid suudab ehitada ka täiusliku masina.

Millise valiksite? Ilmselt esimene variant. Millise valiks teie konkurent? Ilmselt esimene variant.

TLDR;

Shopify ja Magento on mõlemad e-kaubanduse jaoks elujõulised võimalused. Kuid, meie valik enamiku inimeste jaoks on Shopify, lihtne ja lihtne. Kulude, funktsioonide, lisandmoodulite ja tugiteenuste tasakaal muudab need sarivõrguettevõtja ja alustaja jaoks hämmastavaks kõikehõlmavaks lahenduseks.

Et mitte öelda, et Magento on, ei saa teie heaks töötada, sest ta saab ja saab. Kuid parem on teil teadmised kodeerimise kohta ja palju aega või alternatiivina palju raha arendajale viskamiseks.

Konkurendid

Ühest küljest on teil Shopify, meie kõige soovitatavam e-poe platvorm aitab täielikel algajatel luua kõik-ühes e-poe veebisaidi. Üks tänapäeval kõige laialdasemalt kasutatavaid e-kaubanduse lahendusi ja üldiselt peetakse seda parimaks e-poe platvormiks.

magento vs shopify

Teiselt poolt on Magento, Adobe’i omanduses olev e-kaubanduse platvorm, mis on kindel valik, kui olete veebiarendaja või kui teie käsutuses on palju kapitali. Magento pole nõme.

Erinevus selles, mida iga lahendus pakub, on öö ja päev.

E-kaubanduse lahendusi on kahte tüüpi:

 1. Lihtsalt kasutatavad valikud – need muudavad kõik, mis on seotud e-kaubandusega, imelihtne.
 2. Vajan veebiarendajat või pean olema veebiarendaja.

Shopify kuulub kategooriasse „lihtne kasutada”Ja on selle kategooria parim valik. Magento kuulub kategooriasse „vaja veebiarendajat”Ja seda ei peeta selle kategooria parimaks võimaluseks.

Algajad ei peaks isegi Magento kasutamist proovima. Osutame kõigile alustavatele e-kaubandusele, kes loodavad kasutada selle asemel Shopify või peotäie muid toredaid võimalusi. Magento on suunatud keerukamale kasutajale – ühele, kellel on arendusoskused ja palju ressursse taga.

Magento saab kohandada rohkem kui Shopify, vaid erinevus on tühine kui just ei üritata saavutada midagi eriti konkreetset.

Sarnasused

Mõlemad teenused pakuvad a e-kaubanduse täielik lahendus. Paljud suured kaubamärgid kasutavad mõlemat platvormi ja üks ei ole otse parem kui teine. Shopify kutsub üles suuremat vaatajaskonda, kuid see ei tähenda, et kahel teenusel pole sarnasusi.

Kes on Shopify mõeldud

Shopify on mõeldud 90% -le kõigist lootustandvatest e-kaubanduse ettevõtjatest. See 10% on oluline osa inimestest ja võite selle alla jääda. Ehkki suure tõenäosusega saab Shopify oma poe omamise, käitamise ja mõõtmete muutmise osas oma selja.

Pakutavad tööriistad muudavad veebipoe seadistamise lihtsaks, pakkudes samal ajal ka funktsioonide komplekti, mis võimaldab kohandamist, mastaapsust ja funktsionaalsust. Shopify on 5% elanikkonna jaoks liiga keeruline ega paku veel 5% elanikkonna jaoks piisavalt võimalusi.

On võimalusi, mida on Shopify kasutamine lihtsam – kuid need ei paku samal tasemel funktsioone, On ka võimalusi, mis pakuvad rohkem funktsioone kui Shopify – neid võimalusi on palju raskem kasutada.

Shopify võtab enda alla ruumi, mis köidab kõige rohkem inimesi. See pakub täielikku e-kaubanduse funktsionaalsust, muutes selle lihtsaks.

raha kanye läänesInimeste tüübi, kes sooviksid Shopify-d kasutada, võib kokku võtta ühe lausega: Nad soovite raha teenimiseks alustada e-poe kauplust.

Kui tegemist on inimestega, kes sooviksid kasutada Shopify kasutamist, on kolm diskvalifitseerijat, kuid need on haruldased.

 1. Sa oled müües alla viie toote ja väärtusta täielikku lihtsust kõige muu üle.
 2. Teie blogi tuli esikohale ja vajate oma elus WordPressi. SEO on teie leib ja või ja e-kaubandus on kerge järelmõju.
 3. Teil on tohutult suur eelarve veebiarendajale viskamiseks. See on saladus: on suur tõenäosus, et nad kasutavad endiselt Shopify.

Kui need ei kehti teie suhtes, on Shopify teie jaoks 100%. Suurepärane on see, et nemad pakkuda tasuta prooviversiooni kõike kontrollida.

shopify luua leht

Shopify kasutamisel pole lihtsalt palju valupunkte. Sa saad hõlpsalt mitme kanali müüki rakendada, laosüsteem on lihtne ja tõhus ning tööriistad ja vidinad muudavad iga e-poe valiku elujõuliseks.

Kes on Magento

Magento kasutajate jaoks on üsna pikk õppimiskõver. Koodi lugemise ja kirjutamise oskus ei ole vaieldav ja enamik inimesi, kes sellesse kategooriasse kuuluvad, leiavad end lihtsalt WordPressi ja WooCommerce’i abil.

Kui olete täielikult vastu WordPressil põhineva e-kaubanduse lahenduse (nt WooCommerce) kasutamisele ja soovite suuremat kontrolli oma hostiteenuse pakkuja üle, siis on Magento teie jaoks.

Magento sobib rohkem olemasolevatele ettevõtetele, kellel on suured eelarved, et maksta kõrgetasemelisi veebiarendajaid. Arendajale maksmise korral on kõige parem leida veebiarendaja, kes ehitab teile meeldivad veebisaidid ja laseb neil kasutada mis tahes platvormi, mis neile sobib. Kui see arendaja kasutab Magento, siis on suurepärane.

Kui teil on kodeerimisega seotud teadmisi või soovite õppida – siis võiks Magento teile pöörduda, kuna see on tasuta allalaaditav.

Üksik inimene, kes kasutab Magento, paneb kohandatavuse ja massiivsete funktsioonide komplektidele tohutu lisatasu. Magento peal on kõik võimalik, peate lihtsalt välja mõtlema, kuidas seda teha. Kättesaadav on abivalmis kogukond ja abikeskus, kuid puudub klienditeenindus, millest rääkida.

Magento toimimiseks on ainus viis teha seda ise või teha palju raha. Kui te pole nõus oma käsi määrduma ega palju raha kulutama, otsige mujalt.

Magento on optimeeritud töötama tuhandete toodetega, kogu sealne liiklus ja palju müüki. See tähendab, et selle süsteemiga skaleerimine on äärmiselt jätkusuutlik.

Magento funktsioonid on pikemad kui Shopify loend ja ka nende rakenduste pood on suurem. Valikud on peaaegu piiratud ja kõik on mobiililiikluse jaoks optimeeritud.

Magento pakub nii laia valikut funktsioone ja kohandatavust, et platvormile rajatud poodide lugemine paneb mõtlema, et veebisaitidel pole midagi ühist.

magento lisada uus leht

Väärtus, mida Magento pakub, mida Shopify ei võimalda, on lubav täis kontrolli oma kliendikogemuse pakkumise üle. Seal on null piirid.

Hinnakujundus

Hinnakujundus töötab Shopify ja Magento puhul täiesti erinevalt. Shopify on üles ehitatud kuumaksete ja erinevate astmete ümber, samal ajal kui Magento pakub tarkvara tasuta versiooni ja ettevõtte versiooni.

Magento hinnakujundus

Üks suurepäraseid asju Magento kohta on see, et tarkvara avatud lähtekoodiga versioon on tasuta kasutamiseks. Peate vaid alla laadima.

magento toote hinnakujundus

Magento enda kanda jäävad aga lisakulud. Esiteks peate ostma oma hostimisteenuse (Psst: lugege meie veebimajutuste arvustusi enne registreerumist).

See maksab teile kuutasu, aga ka muud võimalikud kulud. Seal on suurepäraseid hostimisteenuseid – näiteks SitGground – see ei riku panka ja pakub suurepärast teenindust. Lihtsalt arvestage sellega, et hostimist tuleb vähendada ja sellega kaasnevad lisamiskulud.

Lisaks sellele, kui te ei tea, kuidas koodi kodeerida, vajate arendajat. Head arendajad maksavad palju raha – ja teie parim panus on leida selline, mis on spetsialiseerunud Magentole.

Veel üks asi, mille eest tuleb hoolt kanda, on maksete töötlemine. Õnneks on olemas lahendusi, näiteks Braintree, mis teevad selle lihtsaks.

Hea uudis on tasuta versioon, mis on ainsad kulud.

Samuti on olemas tarkvara ettevõtte versioon. See hõlmaks nii hostimist kui ka kaupluse kujundamist. Selleks on vaja, et ettevõte päriks, mis võimaldab neil pakkumist saada.

Pakkumine sõltub täielikult kaupluse ja ettevõtte suurusest, kuid madalaim hind, mida me keegi oleme näinud, on 18 000 dollarit. Kopsakas summa.

Shopify hinnakujundus

Iga hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomist, sooduskoode, SSL-sertifikaati, hüljatud ostukorvi taastamist, Shopify maksete tegemist pettuseanalüüsiga, POS-i rakendust, füüsilist riistvara ja tugevat rakenduse valik.

Muud Shopifyga seotud kulud on tasulised rakendused, tasulised teemad ja domeeni ostmine. Seal on suur arv kulusid väärt rakendusi, aga ka kasulikke ja ilusaid premium-teemasid, mis võivad teie poodi tõeliselt tõsta.

Shopify suurepärane asi on omada täielikult funktsionaalset poodi, millel on mõned parimad funktsioonid sellel turul maksis teile ainult 29 dollarit kuus. Poe laiendamisel saate kulusid suurendada. Shopify sisaldab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab massiivsete kaupluste jaoks suuremat kohandatavust.

Järeldus

Kui otsite oma e-poe poe ehitamiseks ja laiendamiseks hõlpsasti kasutatavat lahendust, siis vaadake ainult Shopify. Shopify pakub e-poe poodide omanikele kõiki tööriistu, mida nad oma poe haldamiseks ilma paljude tõketeta vajavad. Lisaks on nende veebisaidi koostaja väga vastupidav ja sellel on täiendav eelis, kui ta maksab otsest lahendust ühele üksusele.

Shopify ehitasid ja kujundasid kolm kanadalast, kes alles üritasid ehitada e-poe poodi. Selle asemel ehitasid nad platvormi, mis võimaldab kõigil luua vinge e-kaubanduse impeeriumi.

Magento’sse võib suhtuda rohkem kui ettevõttesse, kus arendajad on saadaval ja raha pole probleem.

Kas olete meie järeldustega nõus? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

KKK

K: Kas Magento on parem kui Shopify?

A: Magento pole parem kui Shopify ja Shopify pole parem kui Magento. Shopify on enamiku inimeste jaoks parem, kuna see on hostitud ja kõik-ühes e-poe platvorm. Magento sobib suurepäraselt suurte ja keerukate e-kaubanduse saitide jaoks, kus poeomaniku käsutuses on palju ressursse.

K. Kas Magento on parim e-poe platvorm?

A: Magento ei ole parim e-poe platvorm, kui tavainimesed alustavad e-poe kauplust. Takistusi on liiga palju ja õppimiskõver on liiga suur. Shopify on parim e-poe platvorm kõigile, kes soovivad alustada e-poe kauplust.

K: Kas Shopify on parem kui Etsy?

A: Etsy on suurepärane e-kaubanduse alustamiseks. Shopify võimaldab teil oma klientide URL-ide jaoks olemas oma hostitud ruumi. Etsyl on Etsy turul kõik olemas. Seda võib pidada positiivseks, kuid see ei võimalda teil oma ruumi omada. Tavaliselt saab Etsyt ja Shopify kasutada üksteisega kooskõlastatult.

K: Milline on parim e-kaubanduse platvorm?

A: Shopify võtab krooni, kui tegemist on e-poe kuningaga. See pakub kõige rohkem funktsioone ja põhjustab kõige vähem peavalu. Shopify kasutamine on lootustandev e-poe ettevõtte omanikule lihtne ja rahuldav.

K. Mis on odavaim e-poe platvorm?

A: On mitmeid platvorme, mida saab tasuta kasutada, kuid see pole seda väärt. Kui kaalute e-poe loomist tõsiselt, tasub tasuda kuutasu. Parim kulude ja funktsioonide kombinatsioon on kindlasti Shopify.

K: Kui palju maksab Shopify müük?

A: Oma Shopify poe ehitamine maksab teile 29 dollarit kuus. Nad pakuvad tasuta prooviversiooni, et kõike proovida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map