Magento vs. Shopify Порівняно (оновлення 2020 року)

Для вступу у світ електронної комерції потрібен потенційний власник бізнесу створити веб-сайт електронної комерції. Є багато рішень для вашої майбутньої імперії електронної комерції. Головні з них – Magento і Shopify.


веб-сайт електронної комерціїЦі варіанти сильно відрізняються один від одного.

Уявіть, власник конкуренції сказав вам, що вам потрібно було побудувати машину, щоб виграти один мільйон доларів. Машина повинна бути побудована швидше і повинна бути краще побудована, ніж машина, яку може побудувати ваш конкурент – інакше ви не отримаєте гроші.

На жаль, ваш конкурент має великий досвід у створенні подібних машин. У вас немає досвіду.

Це ваш конкурент і його попередня машина

Людина, яка влаштувала конкурс, пропонує вам два набори інструментів. Перший може створити ідеальну машину і простий у використанні – це також пояснює, як побудувати машину. Другий набір інструментів важкий у використанні і вимагає знань з перших вуст про те, як побудувати машину, але також може створити досконалу машину.

Якого б ви вибрали? Мабуть, перший варіант. Якого з них обрав би ваш конкурент? Мабуть, перший варіант.

TLDR;

Shopify та Magento – обидва життєздатні варіанти електронної комерції. Однак, наш вибір для більшості людей – Shopify, простий і простий. Баланс у вартості, функціях, додатках та підтримці робить їх приголомшливим всебічним рішенням для серійного підприємця та початківця.

Не кажучи про те, що Magento – це не може працювати для вас, тому що він може і буде. Але краще мати знання кодування і багато часу або, як альтернатива, багато грошей кинути на розробника.

Конкуренти

З одного боку, у вас є Shopify, наша найбільш рекомендована платформа електронної комерції, яка допомагає повним новачкам створити все-в-одному веб-сайт електронної комерції. Одне з найбільш широко використовуваних рішень електронної комерції на сьогодні і, як правило, вважається найкращою платформою електронної комерції.

magento vs shopify

З іншого боку – Magento, платформа електронної комерції, що належить Adobe, і це надійний вибір, коли ви веб-розробник або маєте у своєму розпорядженні багато капіталу. Мадженто не сутулиться.

Різниця в тому, що пропонує кожне рішення, – це ніч і день.

Існує дві категорії рішень електронної комерції:

  1. Прості у використанні варіанти – вони роблять все, що стосується електронної комерції.
  2. Мені потрібен веб-розробник або мені потрібно бути веб-розробником.

Shopify потрапляє під “простий у використанні“І є найкращим варіантом у цій категорії. Мадженто потрапляє під “потрібен веб-розробник“Та не вважається найкращим варіантом у цій категорії.

Початківці навіть не повинні починати намагатися використовувати Magento. Ми вказуємо всім сподівачам електронної комерції використовувати Shopify замість цього або ж ще кілька приємних варіантів. Magento орієнтований на більш складного користувача – того, хто має навички розвитку та багато ресурсів.

Magento можна налаштувати більше, ніж Shopify, але тільки різниця незначна якщо ви не намагаєтеся зробити щось надзвичайно конкретне.

Подібність

Обидві послуги пропонують: повне рішення для електронної комерції. Багато великих брендів використовують обидві платформи, і одна не відверто краща за іншу. Оскаржуйте звернення до широкої аудиторії, але це не означає, що обидві служби не мають подібності.

Хто Shopify – це за

Shopify – це 90% усіх надійних підприємців з електронної комерції. Ці 10% – це важливий шматок людей, і ви можете потрапити під нього. Хоча, по всій ймовірності, Shopify матиме вашу спину, коли справа стосується володіння, роботи та масштабування вашого магазину.

Надані інструменти полегшують налаштування інтернет-магазину, а також пропонують набір функцій, що дозволяє настроювати, масштабувати та функціонувати. Shopify є надто складним для 5% населення і не пропонує достатньо варіантів для ще 5% населення.

Є варіанти, які простіше використовувати Shopify – але вони не пропонують однаковий рівень функцій, Також є варіанти, які пропонують більше функцій, ніж Shopify – такі варіанти набагато складніше у використанні.

Shopify займає простір, який приваблює більшість людей. Він пропонує повний функціонал електронної комерції, роблячи його простим.

гроші каньє західТип людини, яка хотіла б скористатися Shopify, можна підсумувати в одному реченні: Вони хочете завести магазин електронної комерції, щоб заробити гроші.

Існує три дискваліфікатори, коли мова йде про людей, які хотіли б використовувати Shopify, але вони рідкісні.

  1. Ти є продаж під п’ятьма продуктами і Значення повної простоти над усім іншим.
  2. Ваша блог прийшов першим і вам потрібен WordPress у вашому житті. SEO – це ваш хліб і масло та електронна комерція – це невелика думка.
  3. У вас є шалено масований бюджет, щоб кинути на веб-розробника. Ось секрет: існує велика ймовірність, що вони все ще користуються Shopify.

Якщо вони не стосуються вас, Shopify – це 100% для вас. Чудова річ, що вони пропонуємо безкоштовну пробну версію щоб все перевірити.

shopify create page

При користуванні Shopify просто не дуже багато больових точок. Ти можеш легко реалізувати багатоканальний продаж, система інвентаризації проста і ефективна, і є інструменти та пристосування, щоб зробити кожен варіант електронної комерції життєздатним.

Хто за Магенто?

Для користувачів Magento існує досить крива навчання. Здатність читати та писати код не підлягає обороту і більшість людей, які підпадають під цю категорію, опиняться просто за допомогою WordPress, сполученого з WooCommerce.

Якщо ви повністю не використовуєте рішення електронної комерції на основі WordPress, як-от WooCommerce, і хочете більше контролювати свого хостинг-провайдера, то Magento – це для вас.

Magento більше підходить для існуючих компаній, які мають великий бюджет на оплату веб-розробників високого рівня. Що стосується оплати розробника, найкраще знайти веб-розробника, який створює веб-сайти, які вам подобаються, і дозволити їм використовувати ту платформу, якою вони зручні. Якщо цей розробник використовує Magento, то чудово.

Якщо у вас є знання з кодування або ви хочете навчитися – тоді Magento може звернутися до вас, оскільки це безкоштовно завантажити.

Самотня людина, яка використовує Magento, поставила б величезну нагоду за настроюваність та масивні набори функцій. На Magento все можливо, ви просто повинні з’ясувати, як це зробити. Існує корисна спільнота та довідковий центр, але немає підтримки клієнтів.

Робити це самостійно або мати багато грошей – це єдиний спосіб змусити Magento працювати. Якщо ви не бажаєте забруднити руки або витратити багато грошей, тоді шукайте в іншому місці.

Magento оптимізовано для роботи з тисячами продуктів, весь трафік там, і багато продажів. Це означає, що масштабування за допомогою цієї системи є надзвичайно стійким.

Функції, доступні в Magento, довші, ніж список Shopify та їхній магазин додатків також більший. Варіанти майже обмежені, і всі вони оптимізовані для мобільного трафіку.

Magento пропонує такий широкий набір функцій та настроюваності, що при перегляді магазинів, побудованих на платформі, ви змусите думати, що веб-сайти не мають нічого спільного.

magento додати нову сторінку

Значення, яке пропонує Magento, яке Shopify не дозволяє, не дозволяє повний контроль над тим, як ви забезпечуєте свою роботу з клієнтами. Існують нульові межі.

Ціноутворення

Спосіб ціноутворення на Shopify та Magento абсолютно різний. Shopify складається на основі щомісячних платежів та різних рівнів, тоді як Magento пропонує безкоштовну версію та корпоративну версію програмного забезпечення.

Ціни на Magento

Однією з чудових речей про Magento є те, що версія відкритого коду програмного забезпечення є безкоштовною. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити його.

Ціноутворення на продукт magento

Однак ви несете додаткові витрати, крім самого Magento. По-перше, вам доведеться придбати власну службу хостингу (Psst: читайте наші огляди веб-хостингу перед тим, як зареєструватися).

Це коштуватиме вам щомісячну плату, а також інші потенційні витрати. Є чудові послуги хостингу – такі як SitGground – це не зламає банк і не запропонує чудову послугу. Просто майте на увазі, що хостинг потрібно масштабувати, і з цим масштабуванням додаються додаткові витрати.

Крім того, якщо ви не знаєте, як кодувати, вам знадобиться розробник. Хороші розробники коштують чималих грошей – і ваш найкращий варіант – знайти той, який спеціалізується на Magento.

Ще одна річ, про яку потрібно подбати – це обробка платежів. На щастя, є такі рішення, як Braintree, які полегшують це.

Хороша новина – безкоштовна версія – це єдині витрати, які ви матимете.

Існує також корпоративна версія програмного забезпечення. Це може включати хостинг, а також допомогу в проектуванні магазину. Це вимагає від компанії запиту, що дозволить їм отримати пропозицію.

Цитата повністю залежить від розміру магазину та бізнесу, але найнижчий показник, який ми бачили, хтось отримує, – 18 000 доларів. Здоровенна сума.

Оцініть ціни

Кожен рівень ціноутворення включає необмежену кількість продуктів, підтримка 24/7, можливість продажу на інших каналах продажу, створення вручну замовлень, коди знижок, сертифікат SSL, відмову від відновлення кошика, Shopify виплати за допомогою шахрайства, додаток POS, фізичне обладнання та надійний вибір програми.

Інші витрати, пов’язані з Shopify, – це платні програми, оплачені теми та придбання домену. Існує велика кількість додатків, які вартують витрат, а також корисні та красиві преміальні теми, які можуть по-справжньому підняти ваш магазин.

Чудова річ у Shopify – це повністю функціональний магазин з деякими найкращими можливостями на ринку, який він буде коштувати вам лише 29 доларів на місяць. У міру збільшення вашого магазину ви можете збільшити витрати. Shopify також включає на власному рівні підприємства, що дозволяє більше налаштувати для масових магазинів.

Висновок

Якщо ви шукаєте просте у використанні рішення для створення та розширення свого магазину електронної комерції, не шукайте далі Shopify. Shopify пропонуйте власникам магазинів електронної комерції всі інструменти, необхідні для управління їхнім магазином без багатьох перешкод. Крім того, їхній веб-розробник дуже надійний і має додаткову вигоду від сплати однієї організації за ціле рішення.

Shopify був побудований та спроектований трьома канадцями, які просто намагалися побудувати магазин електронної комерції. Натомість вони створили платформу, яка дозволяє будь-кому побудувати дивовижну імперію електронної комерції.

Magento можна розглядати більше як варіант підприємства, де розробники доступні, а гроші – це не проблема.

Чи згодні ви з нашими висновками? Повідомте нас у коментарі нижче!

FAQ

З: Чи Magento кращий за Shopify?

A: Magento не кращий, ніж Shopify, а Shopify – не краще, ніж Magento. Shopify краще для більшості людей, оскільки це розміщена і всебічна платформа електронної комерції. Magento чудово підходить для великих та складних сайтів електронної комерції, де власник магазину має у своєму розпорядженні багато ресурсів.

З: Чи Magento – найкраща платформа електронної комерції?

A: Magento – не найкраща платформа електронної комерції, коли мова йде про звичайних людей, які відкривають магазин електронної комерції. Занадто багато перешкод, а крива навчання занадто велика. Shopify – найкраща платформа електронної комерції для тих, хто хоче запустити магазин електронної комерції.

З: Чи краща Shopify, ніж Етсі?

A: Etsy чудово підходить для початку електронної комерції. Shopify дозволяє мати власний розміщений простір у власній URL-адресі для надсилання клієнтів. У Etsy є все на ринку Etsy. Це можна сприймати як позитивне, але це не дозволяє вам володіти власним простором. Зазвичай Etsy та Shopify можуть використовуватися спільно один з одним.

З: Яка найкраща платформа для електронної комерції?

A: Shopify приймає корону, коли мова йде про короля електронної комерції. Він забезпечує більшість особливостей з найменшими головними болями. Використовувати Shopify – це просто та задовольняє власника бізнесу електронної комерції, що починає працювати.

З: Яка найдешевша платформа електронної комерції?

A: Є кілька платформ, які можна використовувати безкоштовно, але це не варто. Якщо ви серйозно ставитесь до створення магазину електронної комерції, то платити щомісячну плату варто. Найкраще поєднання вартості та особливостей – це, безумовно, Shopify.

З: Скільки коштує продати на Shopify?

A: Побудова власного магазину Shopify обійдеться вам у 29 доларів на місяць. Вони пропонують безкоштовну пробну версію, щоб перевірити все.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector