Magento salīdzinājumā ar Shopify, salīdzinot (2020. gada atjauninājums)

Lai ienāktu e-komercijas pasaulē, potenciālajam uzņēmuma īpašniekam ir jāveido e-komercijas vietne. Jūsu nākotnes e-komercijas impērijai ir daudz risinājumu. Galvenie no tiem ir Magento un Shopify.


e-komercijas vietneŠīs iespējas ir ļoti atšķirīgas.

Iedomājieties, ka konkursa īpašnieks jums teica, ka, lai iegūtu miljonu dolāru, jums bija jābūvē mašīna. Mašīna ir jābūvē ātrāk un tai jābūt labāk uzbūvētai nekā mašīna, kuru var izgatavot jūsu konkurents – pretējā gadījumā jūs nesaņemat naudu.

Diemžēl jūsu konkurentam ir liela pieredze līdzīgu mašīnu būvēšanā. Jums nav pieredzes.

Šis ir jūsu konkurents un viņa iepriekšējā mašīna

Persona, kas organizēja konkursu, piedāvā jums divus rīku komplektus. Pirmais var izveidot perfektu mašīnu un ir ērti lietojams – tas arī izskaidro, kā veidot mašīnu. Otro instrumentu kopu ir grūti izmantot, un tas prasa pirmās zināšanas par mašīnas izveidošanu, bet var arī izveidot perfektu mašīnu.

Kuru jūs izvēlētos? Droši vien pirmais variants. Kuru izvēlētos jūsu konkurents? Droši vien pirmais variants.

TLDR;

Shopify un Magento ir gan reālas iespējas e-komercijai. Tomēr, mūsu izvēle lielākajai daļai cilvēku ir Shopify, vienkārša un vienkārša. Izmaksu, funkciju, papildinājumu un atbalsta bilance padara tos par pārsteidzošu vispusīgu risinājumu sērijveida uzņēmējam un iesācējam..

Neteiktu, ka Magento nevar jums darboties, jo tas var un būs. Bet jums labāk ir zināšanas par kodēšanu un daudz laika vai, pakārtoti, daudz naudas, lai iemestos izstrādātājam.

Konkurenti

No vienas puses, jums ir Shopify, mūsu visvairāk ieteiktā e-komercijas platforma palīdz pilnīgiem iesācējiem izveidot visaptverošu e-komercijas vietni. Viens no šodien visplašāk izmantotajiem e-komercijas risinājumiem un parasti tiek uzskatīts par labāko e-komercijas platformu.

magento vs veikals

No otras puses, ir Magento, Adobe piederošā e-komercijas platforma, kas ir pamatota izvēle, ja esat tīmekļa izstrādātājs vai jūsu rīcībā ir daudz kapitāla. Magento nav slānis.

Katra risinājuma atšķirība ir nakts un diena.

Ir divas e-komercijas risinājumu kategorijas:

  1. Viegli lietojamas iespējas – tās padara visu, kas saistīts ar e-komerciju, vienkāršu.
  2. Man ir nepieciešams tīmekļa izstrādātājs vai arī tīmekļa izstrādātājs.

Shopify ietilpst “viegli izmantot”Un ir labākais risinājums šajā kategorijā. Magento ietilpst “nepieciešams tīmekļa izstrādātājs”, Un tas netiek uzskatīts par labāko variantu šajā kategorijā.

Iesācējiem nevajadzētu pat sākt mēģināt lietot Magento. Mēs norādām visiem iesācējiem, kas vēlas, lai e-komercija izmantotu Shopify vai nedaudz citu jauku iespēju. Magento mērķis ir sarežģītāks lietotājs – lietotājs ar attīstības prasmēm un daudziem resursiem.

Magento var pielāgot vairāk nekā Shopify, bet gan atšķirība ir niecīga ja vien jūs nemēģināt paveikt kaut ko īpaši specifisku.

Līdzības

Abi pakalpojumi piedāvā pilnīgs risinājums e-komercijai. Daudzi lieli zīmoli izmanto abas platformas, un viens nav tieši labāks par otru. Shopify pievilina lielāku auditoriju, taču tas nenozīmē, ka abiem pakalpojumiem nav līdzību.

Kurš Shopify ir paredzēts

Shopify ir paredzēts 90% no visiem cerīgajiem e-komercijas uzņēmējiem. Šie 10% ir svarīga cilvēku daļa, un jūs, iespējams, iekrītat zem tā. Lai gan, visticamāk, Shopify saņems jūsu muguru, kad runa ir par sava veikala piederēšanu, pārvaldīšanu un mērogošanu.

Piedāvātie rīki atvieglo tiešsaistes veikala iestatīšanu, vienlaikus piedāvājot arī funkciju komplektu, kas ļauj pielāgojamību, mērogojamību un funkcionalitāti. Shopify ir pārāk grūti 5% iedzīvotāju un nepiedāvā pietiekami daudz iespēju vēl 5% iedzīvotāju.

Ir iespējas, kuras ir vieglāk izmantot Shopify – taču tie nepiedāvā tāda paša līmeņa funkcijas, Ir arī iespējas, kas piedāvā vairāk funkciju nekā Shopify – šīs iespējas ir daudz grūtāk izmantot.

Shopify aizņem vietu, kas piesaista visvairāk cilvēku. Tas piedāvā pilnu e-komercijas funkcionalitāti, vienlaikus padarot to vienkāršu.

naudas kanye rietumiemPersonu, kas vēlētos izmantot Shopify, var apkopot vienā teikumā: Viņi vēlaties izveidot e-komercijas veikalu, lai nopelnītu naudu.

Ir trīs diskvalifikatori, kad runa ir par cilvēkiem, kuri vēlētos izmantot Shopify, taču tie ir reti.

  1. Tu esi pārdodot piecus produktus un vērtējiet pilnīgu vienkāršību pāri visam pārējam.
  2. Jūsu emuārs bija pirmais un jums dzīvē ir nepieciešama WordPress. SEO ir jūsu maize un sviests un e-komercija ir nedaudz pārdomāta.
  3. Jums ir neprātīgi milzīgs budžets, ko izmantot tīmekļa izstrādātājam. Šis ir noslēpums: ir liela varbūtība, ka viņi joprojām izmanto Shopify.

Ja tie uz jums neattiecas, tad Shopify ir 100% jums. Lieliski, ka viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājumu lai visu pārbaudītu.

shopify izveidot lapu

Lietojot Shopify, sāpju punkti vienkārši nav ļoti lieli. Jūs varat viegli īstenot vairāku kanālu pārdošanu, inventarizācijas sistēma ir vienkārša un efektīva, un ir rīki un sīkrīki, kas katru e-komercijas iespēju padara dzīvotspējīgu.

Kam paredzēts Magento

Magento lietotājiem ir diezgan liela mācīšanās līkne. Spēja lasīt un rakstīt kodu nav apspriežama un lielākā daļa cilvēku, kas ietilpst šajā kategorijā, atrastos tikai izmantojot WordPress pārī ar WooCommerce.

Ja jūs pilnībā nevēlaties izmantot uz WordPress balstītu e-komercijas risinājumu, piemēram, WooCommerce, un vēlaties lielāku kontroli pār savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tad Magento ir jums.

Magento ir vairāk piemērots esošajiem uzņēmumiem, kuriem ir lieli budžeti, lai maksātu augsta līmeņa tīmekļa izstrādātājiem. Maksājot izstrādātājam, vislabāk ir atrast tīmekļa izstrādātāju, kurš izveido vietnes, kas jums patīk, un ļauj viņiem izmantot jebkuru platformu, kas viņiem patīk. Ja šis izstrādātājs izmanto Magento, tad lieliski.

Ja jums ir zināšanas par kodēšanu vai vēlaties mācīties -, tad Magento varētu jums vērsties tāpēc, ka to var lejupielādēt bez maksas.

Vientuļajai personai, kas izmanto Magento, būtu milzīga piemaksa par pielāgojamību un apjomīgām funkciju kopām. Uz Magento viss ir iespējams, jums vienkārši jāizdomā, kā to izdarīt. Ir pieejama noderīga kopiena un palīdzības centrs, taču nav klientu atbalsta, par kuru varētu runāt.

Padarīt to pats vai nopelnīt daudz naudas ir vienīgais veids, kā panākt, lai Magento darbotos. Ja nevēlaties netīrīt rokas vai iztērēt daudz naudas, meklējiet citur.

Magento ir optimizēts darbam ar tūkstošiem produktu, visu satiksmi, un daudz pārdošanas. Tas nozīmē, ka mērogošana ar šo sistēmu ir ārkārtīgi ilgtspējīga.

Magento pieejamās funkcijas ir garākas par Shopify sarakstu un viņu lietotņu veikals ir arī lielāks. Iespējas ir gandrīz ierobežotas, un tās visas ir optimizētas mobilajai trafikai.

Magento piedāvā tik plašu funkciju klāstu un pielāgojamību, ka, izpētot veikalus, kas veidoti uz platformas, jums liks aizdomāties, ka vietnēm nav nekā kopīga.

pievienot jaunu lapu

Magento piedāvātā vērtība, ko Shopify neļauj, pieļauj pilns kontrolēt, kā jūs sniedzat savu klientu pieredzi. Ir nulles robežas.

Cenu noteikšana

Veids, kā izcenojumi darbojas Shopify un Magento, ir pilnīgi atšķirīgi. Shopify pamatā ir ikmēneša maksājumi un dažādi līmeņi, savukārt Magento piedāvā programmatūras bezmaksas versiju un uzņēmuma versiju.

Magento cenu noteikšana

Viena no lieliskajām lietām Magento ir tā, ka programmatūras atvērtā koda versiju var brīvi izmantot. Viss, kas jums jādara, ir to lejupielādēt.

Magento produktu cenas

Tomēr jums radīsies papildu izmaksas, kas pārsniedz pašu Magento. Pirmkārt, jums būs jāpērk savs mitināšanas pakalpojums (Psst: izlasiet mūsu tīmekļa mitināšanas pārskatus PIRMS reģistrēšanās).

Tas jums maksās ikmēneša maksu, kā arī citas iespējamās izmaksas. Ir lieliski hostinga pakalpojumi, piemēram, SitGground – tas neiznīcinās banku un piedāvā lielisku servisu. Tikai jāapzinās, ka mitināšana ir jāmaina, un ar to mērogošana rada papildu izmaksas.

Turklāt, ja jūs nezināt, kā kodēt, jums būs nepieciešams izstrādātājs. Labi izstrādātāji maksā daudz naudas – un jūsu labākais solis ir atrast tādu, kas specializējas Magento.

Otra lieta, par kuru būs jārūpējas, ir maksājumu apstrāde. Par laimi, ir risinājumi, piemēram, Braintree, kas to atvieglo.

Labās ziņas ir ar bezmaksas versiju, jo tās ir vienīgās izmaksas.

Ir arī programmatūras programmatūras versija. Tas ietvertu mitināšanu, kā arī palīdzību veikala noformēšanā. Lai to izdarītu, uzņēmumam ir jāuzdod vaicājums.

Piedāvājums pilnībā atkarīgs no veikala un uzņēmuma lieluma, bet zemākais, ko esam redzējuši kādam saņemam, ir 18 000 USD. Dūšīga summa.

Shopify izcenojumi

Katrā cenu kategorijā ietilpst neierobežoti produkti, diennakts atbalsts, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, pasūtījumu manuāla izveidošana, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra un stabila lietotņu atlase.

Citas izmaksas, kas saistītas ar Shopify, ir maksas lietotnes, maksas tēmas un domēna iegāde. Ir liels skaits lietotņu, kas ir izmaksu vērts, kā arī noderīgas un skaistas premium klases tēmas, kas var patiesi paaugstināt jūsu veikalu.

Lieliska lieta par Shopify ir pilnībā funkcionējošs veikals ar dažām labākajām funkcijām tirgū, kādu tas iegūs maksāja tikai USD 29 mēnesī. Palielinot savu veikalu, jūs varat palielināt izdevumus. Shopify ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas masveidīgiem veikaliem ļauj pielāgot vairāk.

Secinājums

Ja jūs meklējat viegli lietojamu risinājumu sava e-komercijas veikala izveidošanai un audzēšanai, nemeklējiet vairāk kā Shopify. Shopify piedāvā e-komercijas veikalu īpašniekiem visus nepieciešamos rīkus sava veikala pārvaldīšanai bez daudzām barjerām. Turklāt viņu vietņu veidotājs ir ļoti spēcīgs, un tam ir papildu ieguvums, maksājot vienai vienībai par visaptverošu risinājumu.

Shopify būvēja un projektēja trīs kanādieši, kuri tikai mēģināja izveidot e-komercijas veikalu. Tā vietā viņi izveidoja platformu, kas ļauj ikvienam izveidot satriecošu e-komercijas impēriju.

Magento var aplūkot vairāk kā uzņēmuma iespēju, kur ir pieejami izstrādātāji un nauda nav problēma.

Vai jūs piekrītat mūsu secinājumiem? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk!

BUJ

J: Vai Magento ir labāks par Shopify?

A: Magento nav labāks par Shopify, un Shopify nav labāks par Magento. Shopify ir labāka lielākajai daļai cilvēku, jo tā ir mitināta un visaptveroša e-komercijas platforma. Magento ir lieliski piemērots lielām un sarežģītām e-komercijas vietnēm, kur veikala īpašnieka rīcībā ir daudz resursu.

J: Vai Magento ir labākā e-komercijas platforma?

A: Magento nav labākā e-komercijas platforma, kad runa ir par parastiem cilvēkiem, kas sāk e-komercijas veikalu. Ir pārāk daudz šķēršļu, un mācīšanās līkne ir pārāk liela. Shopify ir labākā e-komercijas platforma ikvienam, kurš vēlas izveidot e-komercijas veikalu.

J: Vai Shopify ir labāks par Etsy?

A: Etsy ir lieliski piemērots, lai sāktu darbu e-komercijā. Shopify ļauj jums atrast savu mitinātu vietu uz sava URL, lai nosūtītu klientiem. Etsy ir viss Etsy tirgū. To var uzskatīt par pozitīvu, taču tas neļauj jums pašiem piederēt savai telpai. Parasti Etsy un Shopify var izmantot saskaņoti.

J: kura ir labākā e-komercijas platforma?

A: Shopify ņem vainagu, kad runa ir par e-komercijas karali. Tas nodrošina visvairāk funkciju ar vismazāk galvassāpēm. Izmantojot Shopify, topošajam e-komercijas uzņēmuma īpašniekam ir viegli un patīkami.

J: Kāda ir lētākā e-komercijas platforma?

A: Ir vairākas platformas, kuras var izmantot bez maksas, taču tas nav tā vērts. Ja nopietni domājat izveidot e-komercijas veikalu, ir vērts maksāt ikmēneša maksu. Vislabākā izmaksu un funkciju kombinācija noteikti ir Shopify.

J: Cik maksā pārdot Shopify?

A: Sava Shopify veikala izveidošana jums izmaksās 29 USD mēnesī. Viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu visu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector