7 labākie lētie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi (pārskats par 2020. gadu) Fakti par mitināšanu

lēta tīmekļa mitināšana


Lēta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atrašana nav viegls uzdevums.

Kāpēc?

Daudzi populāri tīmekļa mitināšanas uzņēmumi izmanto nozares standarta cenu noteikšanas stratēģijas, kas parasti piesaista jaunus klientus ar zemām ievada cenām.

Tomēr saskaņā ar mūsu pētījumu atjaunošanas izmaksas parasti ir 2x līdz 3x augstākas. Pirms reģistrējaties lētā uzņēmējā, ir svarīgi pārbaudīt to atjaunošanas cenas, kā arī funkcijas.

Dažreiz tie ir ierobežoti līdz minimālai vietas glabāšanai, nepietiek joslas platuma vai nav SSL.

Lai gan vairums tīmekļa mitinātāju bez maksas (vismaz vienu gadu) ievada domēna vārdu un SSL, daži to nedara.

Zemāk varat atrast 7 lētākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus (pēdējo reizi pārbaudīts 2019. gada decembrī):

1. Bluehost USD 2,75 mēnesī (36 mēneši) | Atjauno 7,99 USD

Bluehost

 • Uptime: 99,99% (skatiet detalizētu darbspējas laiku)
 • Ielādes laiks: 380 ms (skat. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: bezmaksas e-pasta konti, iekļauts SSL
 • Naudas atmaksa: 30 dienu garantija

Bluehost šobrīd mitina vairāk nekā 2 miljonus vietņu. Viņi neapšaubāmi ir viens no populārākais, lētas, dalītas hostinga iespējas pieejamas – iemesla dēļ. Tos labi izmanto (un iesaka) dažādi populāri tīmekļa pārziņi un emuāru autori.

No 31 saimniekiem, kurus mēs pārskatījām, Bluehost pēdējais 24 mēnešu darbspējas laiks ir bijis labākais, ko mēs esam redzējuši – 99,99% (ar tikai 2 stundām dīkstāves). Papildus uzticamajam sniegumam arī vidējais ātrums ir ātrāks – 380 ms (kas ir ātrs salīdzinājumā ar citām līdzīgām cenām Web mitinātājiem, piemēram, SiteGround (681 ms) vai DreamHost (654 ms).

Bluehost ir arī mūsu visaugstāk novērtētā tīmekļa mitinātāja vietņu kopējos pārskatos par tīmekļa mitināšanu. Galvenokārt pateicoties lieliskajai un uzticamajai veiktspējai un 24/7/365 tiešajai tērzēšanai visiem saviem klientiem.

Visos plānos ietilpst bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, instalēšana ar vienu klikšķi dažādiem vietņu veidotājiem un WordPress.

Lielākais trūkums viņu piedāvājumā ir tas, ka lētākais plāns (USD 2,75 mēnesī) ir saistīts ar 36 mēnešu saistībām. Ja jūs nolemjat izmantot viņu pakalpojumus mazāk nekā 12 mēnešus, jums būs jāmaksā USD 4,95 mēnesī. SSL ir iekļauts bez maksas. Lētākais “pamata” plāns nāk ar 50 GB atmiņas vietas, 5 e-pasta kontiem un neapmēramā joslas platuma. Pēc sākotnējā reģistrēšanās perioda Bluehost atjaunojas par USD 7,99 mēnesī.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē Bluehost

2. Hostinger USD 0,99 mēnesī (48 mēneši) | Atjauno USD 2,15

Hostinger

 • Uptime: 99,95% (skatiet detalizētu darbspējas laiku)
 • Ielādes laiks: 363 ms (skat. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: SSL, bezmaksas domēns 1 gadu, neierobežota krātuve
 • Naudas atmaksa: 30 dienu garantija

Hostinger ir lētākais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, ko līdz šim esam pārskatījuši.

Parasti ļoti lēti hostinga pakalpojumu sniedzēji ir lēni, neuzticami vai praktiski nesniedz nekādu klientu atbalstu.

Par laimi Hostinger ir pilnīgi pretējs. Pēdējo 23 mēnešu laikā viņu darbspējas laiks ir bijis 99,95%.

Turklāt tie ir vieni no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem, kuru vidējais ielādes laiks ir 363 ms (pārspēj tikai A2 hostings un MDDHosting, kas ir nedaudz dārgākas).

Viņi arī piedāvā tūlītēju klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, kas ir lieliska iespēja.

Zemas cenas, lieliski ielādes laiki un uzticams darbspējas laiks – tas padara tos par lielisku lēta tīmekļa mitināšanas iespēju.

Ja jūs pierakstīsities uz viņu lētāko plānu, tas jums izmaksās tikai USD 0,99 mēnesī. Tas nozīmē tikai USD 47,52 par gandrīz visu dzīves ilguma mitināšanu – nav slikti. Hostingera lētākais plāns pēc sākotnējā reģistrēšanās perioda atjaunojas par USD 2,15 mēnesī.

Šajā “vienotā hostinga” plānā ietilpst 1 vietne, 1 e-pasta konts, 100 GB joslas platuma (kas var apkalpot daudz apmeklētāju) un neierobežota krātuve.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē Hostinger

3. DreamHost USD 2,59 mēnesī (36 mēneši) | Atjauno: USD 2,59 | Mēneša plāns: USD 4,95 mēnesī

sapnis

 • Uptime: 99,94% (skat. Detalizētu darba laiku)
 • Ielādes laiks: 654 ms (skat. Detalizētu ielādes laiku)
 • Features: SSL iekļauts, neierobežots trafiks
 • Naudas atmaksa: 97 dienu garantija

DreamHost uzreiz izceļas starp tīmekļa mitinātājiem, pateicoties iespaidīgajai naudas atdošanas garantijai: viņi jūtas tik pārliecināti par savu pakalpojumu, ka ļauj jums līdz 97 dienām pieprasīt naudu atpakaļ (nozares standarts ir 30 dienas)..

DreamHost pēdējais 24 mēnešu darbspējas laiks ir 99,94% – kas nav slikti. Viņu slodzes laiks ir 654 ms. Lai gan tas nav pārāk lēns, jūs saņemat labāku ielādes laiku, izmantojot mūsu trīs labākos ieteikumus.

Tomēr DreamHost nepiedāvā bezmaksas e-pasta kontus. Tā kā Bluehost piedāvā 5 e-pasta kontus un A2 Hostings piedāvā 25, tad mēnesī ar DreamHost jums ir jāmaksā 1,67 USD par e-pasta kontu..

Papildus iespaidīgai naudas atdošanas garantijai (97 dienas), DreamHost piedāvā diezgan ievērojamas iespējas: bezmaksas domēna vārdu uz vienu gadu (atjaunojas par 15,99 USD), neizmēra joslas platumu, 50 GB SSD krātuvi, WP vietņu veidotāju, bezmaksas SSL un atbalstu 1 vietne – viss par USD 2,59 mēnesī par lētāko plānu, kas atjaunojas par tādu pašu cenu.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē DreamHost

4. HostGator USD 2,75 mēnesī (36 mēneši) | Atjauno USD 6,95

hostgator dalījās

 • Uptime: 99,99% (skatiet detalizētu darbspējas laiku)
 • Ielādes laiks: 1113 ms (skat. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: bezmaksas e-pasta konti, iekļauts SSL
 • Naudas atmaksa: 45 dienu garantija

Hostgator, bez šaubām, ir viens no lielākajiem un populārākajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem mūsdienās. Viņi mitina iespaidīgus 10 miljonus domēnu vārdu un darbojas šajā nozarē jau 19 gadus. To ir grūti pārspēt!

Tomēr mums ir dažādas sajūtas par Hostgator dalītā mitināšanas veiktspēju. 

Tie darbojas diezgan slikti, ja runā par ātrumu: slodzes laiks ir 1113 ms padara tos vislēnākos no lētajiem tīmekļa mitinātājiem, kurus mēs pārskatījām (Hostinger un Bluehost ir vismaz divreiz ātrāki, un A2 hostings ir trīs reizes ātrāki). SSD krātuves trūkums to nepalīdz. Hostgator 24 mēnešu darbspējas laiks ir diezgan iespaidīgs plkst 99,99%, tomēr. Viņiem ir otrs labākais uptime šajā sarakstā pēc Bluehost. Tas dod pārliecības līmeni par viņu pakalpojumu uzticamību.

Hostgator lētākais plāns maksā USD 2,75 mēnesī, bet tam ir nepieciešamas 36 mēnešu saistības. Par to jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu un krātuvi, bezmaksas domēna vārdu uz 1 gadu, tūlītējas dublējumkopijas, bezmaksas SSL un 100 ASV dolāru reklāmas kredītu Google un Bing. Pēc sākotnējā 36 mēnešu perioda beigām Hostgator atjaunojas ar USD 6,95 mēnesī.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē HostGator

5. A2 hostings USD 2,96 mēnesī (12 mēneši) | Atjauno 8,99 USD

a2 mitināšanas mājas lapa

 • Laiks, kas pavadīts saitā: 99,93% (skatiet detalizētu darba laiku)
 • Ielādes laiks: 320 ms (sk. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: bezmaksas e-pasta konti, iekļauts SSL
 • Naudas atdošana: jebkurā laikā saņemta naudas atdošanas garantija

A2 hostings ir ātrākais dalītā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ko līdz šim esam pārbaudījuši.

Ar vidējo ielādes laiku 320 ms, A2 mitināšana ir ātrākais no mūsu pārskatītajiem tīmekļa mitinātājiem – un tas ir bijis jau vairākus gadus. Viņi ir vienīgie tīmekļa mitinātāji, kuriem ir ideāls ātruma vērtējums starp tīmekļa mitinātājiem, kurus esam pārskatījuši.

Pasaulē, kurā lēns process var kaitēt gan satiksmei, gan reklāmguvumiem, tīmekļa mitinātāji, kas lepojas ar ātrumu, par to iekasē prēmiju – vai vismaz daudz vairāk nekā USD 2,96 mēnesī, ko A2 Hostings iekasē par lētāko plānu..

A2 mitināšanas laiks tomēr nav īpaši iespaidīgs. Viņi ir uzturējuši a 99,93% uptime pēdējo 24 mēnešu laikā, kas ir diezgan vājš.

Saskaņā ar viņu lētāko plānu jūs esat ierobežots līdz vienai vietnei; tas apgrūtina iespēju pilnībā izbaudīt dažas no viņu piedāvātajām pārsteidzošajām funkcijām. Ja vēlaties vairāk vietņu, jums jājaunina uz viņu “Turbo serveri”. Lai gan tas sola līdz pat 20X lielāku ātrumu, tas maksā daudz vairāk – USD 7 / mēnesī par 24/36 mēnešu saistībām.

A2 Hosting lētākais plāns mēnesī ir 2,96 USD, un tam ir neierobežota SSD krātuve, neierobežots joslas platums, bezmaksas SSL, 25 e-pasta konti, vietņu veidotājs un viena klikšķa WordPress instalēšana. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna vārdu uz 1 gadu. Pēc sākotnējā reģistrēšanās perioda A2 hostings atjaunojas par USD 8,99 mēnesī.

Lai iegūtu lētāko cenu, izrakstīšanās lapā izmantojiet kuponu “HOSTINGFACTS”.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu par A2 mitināšanu

6. GreenGeeks USD 2,95 mēnesī (36 mēneši) | Atjauno: 9,95 USD

GreenGeeks mājas lapa

 • Uptime: 99,96% (skatiet detalizētu darbspējas laiku)
 • Ielādes laiks: 453 ms (sk. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: bezmaksas e-pasta konti, iekļauts SSL
 • Naudas atmaksa: 30 dienu garantija

GreenGeeks koncentrēšanās uz videi draudzīgumu varētu viņus apgrūtināt dažus lietotājus, bet kā viņi var sacensties, salīdzinot ar citiem lētiem tīmekļa mitinātājiem?

GreenGeeks nav tik ātrs kā Hostinger (363 ms), Bluehost (380 ms) vai A2 Hostings (320 ms), taču to ielādes laiks ir 453 ms ir iespaidīgs un a 99,96% uptime arī nav slikti. Ir arī vērts atzīmēt, ka, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, jūs gūstat labumu no diennakts klientu atbalsta (kas mums ir izrādījies diezgan uzticams), ja jūsu vietne kādreiz samazināsies.

Lai gan GreenGeeks ir diezgan dāsns, runājot par dažām lētākā plāna funkcijām (piemēram, neierobežotu krātuvi un e-pastus), mēs vēlamies atzīmēt, ka šo plānu varat izmantot tikai vienā vietnē.

Viņu lētākais plāns maksā USD 2,95 mēnesī, kas nāk ar 36 mēnešu saistībām. Šim nolūkam jūs iegūstat neierobežotu SSD krātuvi, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu e-pastu, bezmaksas vietņu veidotāju un bezmaksas domēna vārdu uz 1 gadu (atjaunojas par USD 13,95). Jūs saņemat arī bezmaksas SSL. Kad sākotnējais 36 mēnešu reģistrācijas periods ir beidzies, GreenGeeks atjaunojas ar USD 9,95 mēnesī.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē GreenGeeks

7. iPage USD 1,99 mēnesī / mēnesī (36 mēneši) | Atjauno: 7,99 USD

ipage

 • Uptime: 99,97% (skatiet detalizētu darbspējas laiku)
 • Ielādes laiks: 759 ms (skat. Detalizētu ielādes laiku)
 • Funkcijas: bezmaksas e-pasta konti, iekļauts SSL
 • Naudas atmaksa: 30 dienu garantija

Ar cenu 1,99 USD mēnesī iPage piedāvājums šķiet viens no labākajiem, cik lēts ir tīmekļa mitināšana – it īpaši tāpēc, ka pēc mūsu izvēles (Hostinger) tie šķiet lētākie.

Tomēr nemaldieties. 

IPage īpaši lētās cenas tiek iegūtas tikai tad, kad jūs uzņematies saistības uz 36 mēnešiem. Vēl svarīgāk ir tas, ka pēc sākotnējā 36 mēnešu reģistrēšanās perioda beigām iPage lētā dalītā hostinga cena uzreiz palielina balonu cenu līdz USD 7,99 mēnesī.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka iPage ir iespaidīgs 99,97% uptime vairāk nekā 24 mēnešus, un tie piedāvā uzticamu klientu atbalstu visu diennakti, izmantojot vairākus līdzekļus, ieskaitot tiešraides tērzēšanu.

Tomēr iPage nepiedāvā SSD krātuvi. Ar slodzes laiku 759 ms, tie ir arī otri lēnākie no lētākajiem tīmekļa mitinātājiem, kurus pārskatījām.

Bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu (atjaunojas par USD 14,99), bezmaksas SSL, neierobežota krātuve un praktiski neierobežots joslas platums ir dažas no funkcijām, ko iegūstat ar iPage lēto mitināšanu. Lai gan lielākajai daļai lētu mitinātāju ir noteikts 1 vietnes ierobežojums, iPage ļauj jums mitināt neierobežotas vietnes.


Vai arī izlasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē iPage

Lai apkopotu:

Tas, ka jums nav liela budžeta, nenozīmē, ka jums vajadzētu samierināties ar zemas kvalitātes tīmekļa mitinātāju.

Tirgū ir desmitiem iespēju, kas rada perfektu līdzsvaru starp pieejamību un kvalitāti. Veicot nelielu izpēti, jūs viegli varat atrast pakalpojumu sniedzēju, kas atbilst jūsu vajadzībām un savu budžetu.

 1. Bluehost: USD 2,75 mēnesī [ērti lietojams, uzticams]
 2. Hostinger: USD 0,99 mēnesī [lētākās kvalitātes tīmekļa resursdators]
 3. DreamHost: USD 2,59 mēnesī [spēja maksāt katru mēnesi]
 4. HostGator koplietots: USD 2,75 mēnesī
 5. A2 mitināšana: USD 2,96 mēnesī [ātrākais lēts interneta resursdators]
 6. GreenGeeks: USD 2,95 mēnesī
 7. iPage: USD 1,99 mēnesī

P.S. Pārliecinieties, vai jums ir kārtībā ar augstākām atjaunošanas cenām. Nevienam šajā sarakstā nav tādas pašas atjaunošanas cenas kā reģistrēšanās cenai.

Kādus lētu hostinga pakalpojumu sniedzēju jūs esat izmantojis? Vai jūs ieteiktu kādu no tiem? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk. Mēs varam arī izmēģināt un izmēģināt lētākus saimniekus, tāpēc šaujiet mums savus ieteikumus :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector