7 nejlepších levných webhostingových služeb (recenze 2020) Fakta o hostování

levný webhosting


Najít levného poskytovatele webhostingu není snadný úkol.

Proč?

Mnoho populárních webhostingových společností používá standardní cenové strategie, které obvykle přitahují nové zákazníky svými nízkými úvodními cenami.

Podle našeho výzkumu jsou však náklady na obnovu obvykle dvakrát až 3x vyšší. Než se zaregistrujete u levného hostitele, je nutné zkontrolovat jejich cenu za obnovení a funkce.

Někdy jsou omezeny na minimální úložný prostor, nedostatečnou šířku pásma nebo žádné SSL.

Ačkoli většina webových hostitelů hází doménové jméno a SSL zdarma (alespoň na jeden rok), někteří ne.

Níže naleznete 7 nejlevnějších poskytovatelů webhostingů (naposledy zkontrolováno v prosinci 2019):

1. Bluehost 2,75 $ / měsíc (36 měsíců) | Obnovuje 7,99 $

Bluehost

 • Uptime: 99,99% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 380 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: e-mailové účty zdarma, včetně SSL
 • Vrácení peněz: záruka 30 dní

Bluehost v současné době hostuje více než 2 miliony webových stránek. Jsou zdaleka jedním z nejoblíbenější, levné dostupné možnosti sdíleného hostingu – z nějakého důvodu. Jsou dobře používány (a doporučovány) různými populárními webmastery a blogery.

Z 31 hostitelů, které jsme zkontrolovali, byl Bluehost poslední 24měsíční provozuschopnost to nejlepší, co jsme viděli – 99,99% (pouze s 2 hodinami prostojů). Kromě spolehlivého výkonu je jejich průměrná rychlost také na rychlejší straně – 380 ms (což je rychlé ve srovnání s jinými podobnými webovými hostiteli, jako je například SiteGround (681 ms) nebo DreamHost (654 ms).

Bluehost je také náš top 1 hodnocený webhosting v naší celkové recenzi webhostingu. Hlavně kvůli jejich vynikajícímu a spolehlivému výkonu a 24/7/365 live chatu se všemi svými zákazníky.

Všechny plány zahrnují bezplatné doménové jméno na 1 rok, instalace jedním kliknutím pro různé tvůrce webových stránek a WordPress.

Největší nevýhodou v jejich nabídce je to, že nejlevnější plán (2,75 $ / měsíc) má 36měsíční závazek. Pokud se rozhodnete využívat jejich služby po dobu kratší než 12 měsíců, musíte zaplatit 4,95 $ / měsíc. SSL je zahrnuto zdarma. Nejlevnější „základní“ plán je dodáván s 50 GB úložného prostoru, 5 e-mailovými účty a neměřenou šířkou pásma. Po počátečním období registrace se Bluehost obnovil na 7,99 $ / měsíc.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na Bluehost

2. Hostinger 0,99 $ / měsíc (48 měsíců) | Obnovuje 2,15 $

Hostinger

 • Uptime: 99,95% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 363 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: SSL, bezplatná doména po dobu 1 roku, neomezené úložiště
 • Vrácení peněz: záruka 30 dní

Hostinger je nejlevnější webhostingová společnost, kterou jsme doposud zkontrolovali.

Velmi cenově dostupní poskytovatelé hostingu jsou obvykle pomalí, nespolehliví nebo prakticky bez zákaznické podpory.

Naštěstí je Hostinger naprostý opak. Za posledních 23 měsíců byla jejich doba provozu 99,95%.

Navíc patří k nejrychlejším webovým hostitelům s průměrnou dobou načítání 363 ms (porazil pouze hosting A2 a MDDHosting, které jsou o něco dražší).

Nabízejí také nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu, což je vynikající funkce.

Nízké ceny, skvělé doby načítání a spolehlivá dostupnost – to je to, co z nich dělá skvělou možnost levného webhostingu.

Pokud se zaregistrujete k jejich nejlevnějšímu plánu, bude vás to stát jen 0,99 $ / měsíc. To činí celkem jen 47,52 $ za „téměř“ celoživotní hosting – není to špatné. Nejlevnější plán hostingera se po počátečním období registrace obnoví na 2,15 $ / měsíc.

Tento plán „jediného sdíleného hostingu“ zahrnuje 1 web, 1 e-mailový účet, 100 GB šířky pásma (což zvládne mnoho návštěvníků) a neomezené úložiště.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na Hostinger

3. DreamHost 2,59 $ / měsíc (36 měsíců) | Obnovení: 2,59 $ | Měsíční plán: 4,95 $ / měsíc

dreamhost

 • Uptime: 99,94% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 654 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: SSL zahrnuto, neomezený provoz
 • Vrácení peněz: záruka 97 dní

DreamHost okamžitě vyniká mezi webovými hostiteli díky své impozantní záruce vrácení peněz: cítí se tak přesvědčeni o své službě, že vám umožní až 97 dní, aby mohli požádat o vrácení peněz (průmyslový standard je 30 dní).

Posledních 24 měsíců provozuschopnosti DreamHost je 99,94% – což není špatné. Mají dobu načítání 654 ms. I když to není příliš pomalé, díky našim třem nejlepším tipům dosáhnete lepší doby načítání.

DreamHost však nenabízí bezplatné e-mailové účty. Zatímco Bluehost nabízí 5 e-mailových účtů a A2 hosting nabízí 25, musíte zaplatit 1,67 $ za e-mailový účet za měsíc s DreamHost.

Kromě působivé záruky vrácení peněz (97 dní) nabízí DreamHost docela pozoruhodné funkce: bezplatný název domény na 1 rok (obnovuje se na 15,99 $), neměřená šířka pásma, 50 GB SSD úložiště, tvůrce webových stránek WP, SSL zdarma a podpora na 1 webové stránky – vše za 2,59 $ / měsíc na svém nejlevnějším plánu, který se obnovuje za stejnou cenu.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na DreamHost

4. HostGator 2,75 $ / měsíc (36 měsíců) | Obnovuje 6,95 $

hostgator sdílené

 • Uptime: 99,99% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 1113 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: e-mailové účty zdarma, včetně SSL
 • Vrácení peněz: 45denní záruka

Hostgator je bezpochyby jednou z největších a nejpopulárnějších značek webhostingu dnes. Jsou hostitelem impozantních 10 milionů + doménových jmen a jsou v oboru již 19 let. To je těžké porazit!

Máme však smíšené pocity ohledně sdíleného hostování hostgatoru. 

Pokud jde o rychlost, fungují celkem špatně: doba načítání je 1 113 ms z nich dělá nejpomalejší z levných webových hostitelů, které jsme zkontrolovali (Hostinger a Bluehost jsou nejméně dvakrát rychlejší a A2 Hosting je třikrát rychlejší). Nedostatek úložiště SSD tomu nepomůže. Hostgatorova 24-měsíční provozuschopnost je docela působivá 99,99%, ačkoli. Mají po Bluehostu druhý nejlepší provoz na tomto seznamu. To poskytuje úroveň jistoty o spolehlivosti jejich služeb.

Nejlevnější plán hostgátora stojí 2,75 $ / měsíc, ale vyžaduje závazek na 36 měsíců. Za tímto účelem získáte neomezenou šířku pásma a úložiště, bezplatný název domény na 1 rok, okamžité zálohy, bezplatný SSL a 100 $ reklamní kredit pro Google a Bing. Hostgator se po uplynutí počátečního 36měsíčního období obnoví na 6,95 $ / měsíc.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na HostGator

5. A2 Hosting 2,96 $ / měsíc (12 měsíců) | Obnovuje 8,99 $

a2 hosting homepage

 • Uptime: 99,93% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 320 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: e-mailové účty zdarma, včetně SSL
 • Vrácení peněz: Kdykoli záruka vrácení peněz

A2 Hosting je nejrychlejší poskytovatel sdíleného hostingu, který jsme doposud testovali.

S průměrnou dobou zatížení 320 ms, A2 Hosting je nejrychlejším z webovských hostitelů, které jsme zkontrolovali – a tak se to roky daří. Jsou jediným webovým hostitelem, který získává dokonalé skóre pro rychlost mezi webovými hostiteli, které jsme zkontrolovali.

Ve světě, kde může být zpomalení zraněno provozem i konverzemi, weboví hostitelé, kteří se hrdí na rychlostní poplatek, za to platí prémii – nebo přinejmenším mnohem více než 2,96 $ / měsíc, které A2 Hosting účtuje za svůj nejlevnější plán.

Uptime A2 Hosting však není moc působivý. Oni udržovali 99,93% za posledních 24 měsíců, což je docela slabé.

Jste také omezeni na 1 web podle svého nejlevnějšího plánu; proto je obtížné plně využívat některé z úžasných funkcí, které nabízejí. Pokud chcete více webů, musíte upgradovat na jejich „Turbo server“. I když to slibuje až 20krát rychlejší rychlost, stojí to mnohem více na 7 $ / měsíc za závazek 24/36 měsíců.

Nejlevnější plán A2 Hosting za 2,96 $ / měsíc přichází s neomezeným úložištěm SSD, neomezenou šířkou pásma, bezplatným SSL, 25 e-mailovými účty, tvůrcem stránek a instalací WordPress jedním kliknutím. Zdarma získáte také doménové jméno na 1 rok. A2 Hosting se po počátečním období registrace obnovuje na 8,99 $ / měsíc.

Chcete-li získat nejlevnější cenu, použijte kupón „HOSTINGFACTS“ na stránce pokladny.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na A2 Hosting

6. GreenGeeks 2,95 $ / měsíc (36 měsíců) | Obnovení: 9,95 $

Domovská stránka GreenGeeks

 • Uptime: 99,96% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 453 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: e-mailové účty zdarma, včetně SSL
 • Vrácení peněz: záruka 30 dní

Soustředění GreenGeeks na to, že je šetrný k životnímu prostředí, je může pro některé uživatele přivést, ale jak se hromadí ve srovnání s jinými levnými webovými hostiteli?

GreenGeeks není tak rychlý jako Hostinger (363 ms), Bluehost (380 ms) nebo A2 Hosting (320 ms), ale jejich doba načítání 453 ms je působivý a 99,96% uptime také není špatný. Rovněž stojí za zmínku, že využíváte nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu (o kterém jsme zjistili, že je docela spolehlivý), pokud by váš web někdy klesl..

Zatímco GreenGeeks je docela štědrý, pokud jde o některé funkce jejich nejlevnějšího plánu (jako je neomezené úložiště a e-maily), chceme si uvědomit, že tento plán můžete použít pouze s 1 webovou stránkou..

Jejich nejlevnější plán stojí 2,95 $ / měsíc, což je závazek na 36 měsíců. Za tímto účelem získáte neomezené úložiště SSD, neomezenou šířku pásma, neomezené e-maily, tvůrce webových stránek zdarma a bezplatné doménové jméno na 1 rok (obnoví se na 13,95 USD). Můžete také získat zdarma SSL. Jakmile skončí počáteční 36-měsíční registrační období, GreenGeeks obnoví na 9,95 $ / mo.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na GreenGeeks

7. iPage 1,99 $ / měsíc (36 měsíců) | Obnovení: 7,99 $

ipage

 • Uptime: 99,97% (viz detailní uptime)
 • Doba načítání: 759 ms (viz podrobná doba načítání)
 • Vlastnosti: e-mailové účty zdarma, včetně SSL
 • Vrácení peněz: záruka 30 dní

Za $ 1,99 / měsíc se zdá, že nabídka iPage je jedna z nejlepších, pokud jde o levný web hosting – zejména proto, že se zdá, že je nejlevnější po našem výběru (Hostinger).

Nenechte se však oklamat. 

Super levné ceny iPage získáte pouze tehdy, pokud se zavázáte k 36měsíčnímu závazku. Ještě důležitější je, že jakmile skončí úvodní 36 měsíční registrační doba, levná cena za sdílený hosting iPage okamžitě vzroste na 7,99 $ / měsíc.

To znamená, že stojí za zmínku, že iPage má působivý 99,97% provozuschopnost po dobu 24 měsíců a nabízejí spolehlivou nepřetržitou zákaznickou podporu několika způsoby, včetně živého chatu.

iPage však nenabízí úložiště SSD. S dobou načítání 759 ms, jsou také druhým nejpomalejším z nejlevnějších hostitelů webu, které jsme zkontrolovali.

Bezplatné doménové jméno na 1 rok (obnovuje se na 14,99 $), bezplatné SSL, neomezené úložiště a prakticky neomezená šířka pásma jsou některé z funkcí, které získáte s levným hostováním iPage. Zatímco většina levných hostitelů má limit 1 webové stránky, iPage vám umožňuje hostit neomezené množství webových stránek.


Nebo si přečtěte naši úplnou recenzi na iPage

Zabalení:

To, že nemáte velký rozpočet, neznamená, že byste se měli spokojit s nekvalitním webovým hostitelem.

Na trhu existuje desítky možností, které dosahují dokonalé rovnováhy mezi dostupností a kvalitou. S trochou výzkumu můžete snadno najít poskytovatele, který odpovídá vašim potřebám váš rozpočet.

 1. Bluehost: 2,75 $ / měsíc [snadné použití, spolehlivé]
 2. Hostinger: 0,99 $ / měsíc [nejlevnější webhosting]
 3. DreamHost: 2,59 $ / měsíc [schopnost platit meziměsíčně]
 4. Shared HostGator: 2,75 $ / měsíc
 5. Hosting A2: 2,96 $ / měsíc [nejrychlejší levný webový hostitel]
 6. GreenGeeks: 2,95 $ / měsíc
 7. iPage: 1,99 $ / měsíc

P.S. Ujistěte se, že jste v pořádku s vyššími obnovovacími cenami. Nikdo na tomto seznamu nemá stejnou cenu za obnovení jako přihlašovací cena.

Které levné poskytovatele hostingu jste použili? Doporučil byste některou z nich? Dejte nám vědět v komentářích níže. Můžeme také vyzkoušet a vyzkoušet levnější hostitele, takže nám střílejte své návrhy :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map