9 labākie vietņu veidotāji (salīdzinājums)

vietņu veidotājiKuru vietņu veidotāju jums vajadzētu izvēlēties?


Tirgū ir vairāk nekā 50 dažādu vietņu veidotāju.

Katrs no šiem rīkiem sola jums viegli izveidot vietni par zemām izmaksām.

Bet kā ar to faktisko izmantojamību un veiktspēju? Un kā ir ar elastīgumu – vai jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu vai emuāru?

Mēs nolēmām tērēt laiku un naudu, lai reģistrētos, pārbaudītu un pārskatītu 9 populārākos vietņu veidotājus.

Mēs ar katru būvētāju izveidojām arī vienkāršu 5 minūšu testa vietni un uzraudzījām viņu darbības laiku un ātrumu vismaz 12 mēnešus.

Bet vispirms:

Kam vajadzētu izmantot vietņu veidotāju? Vai tas jums?

Vietņu veidotāji ir fantastiska priekšrocība, ja tos pareizi izmanto. Diemžēl tie nav piemēroti visiem. To sakot, tas jums, iespējams, ir piemērots ja vēlaties izveidot:

 • Maza biznesa vietne
 • Personīgā vietne (emuārs)
 • e-komercijas vietne (tiešsaistes veikals), lai pārdotu produktus vai pakalpojumus

… Un jūs vēlaties to ātri un lēti.

Tas droši vien ir jums, ja:

 • Jūs esat pieredzējis tīmekļa izstrādātājs / dizainers, kurš zina HTML, CSS un PHP
 • Jūs vēlaties izveidot vietni, kas ir ļoti sarežģīta un liela

Pilnīga izpaušana: Mēs vietnē hostfacts.com nopelnām komisiju, ja jūs galu galā iegādājaties vietnes veidotāju, izmantojot saites šajā pārskatā. Paldies par atbalstu (skatiet mūsu pārskatīšanas procesu).

9 labākie 2020. gada vietņu veidotāji

Tālāk ir aprakstīti 9 populārākie vietņu veidotāji.

1. Wix.com

Wix mājas lapa

 • Proti, izmantojot Wix 

+ Ļoti ērti lietojams (velciet un nometiet)
+ Bezmaksas versija & pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija
+ 630+ motīvi un veidnes
+ Piemērots vietnēm, emuāriem, tiešsaistes veikaliem
+ Uzticama veiktspēja
+ AI veidotājs (5 minūšu vietne)
+ 30 dienu naudas atdošanas garantija

  • Mīnusi, izmantojot Wix

Nav tiešraides, tikai biļetes / tālrunis
E-pasta konti maksā papildus

Wix vietņu veidotājs nāk ar 630 motīvi kas ir piemēroti daudziem dažādiem uzņēmumiem, privātpersonām un bezpeļņas organizācijām.

Viņi ir iedalījuši savas tēmas pēc fotografēšanas, portfeļa, ceļošanas, ēdiena, skaistumkopšanas un cita. Turklāt viņiem ir daudz tēmu, kas ir vispiemērotākās emuāriem, tiešsaistes veikaliem vai biznesa vietnēm:

Wix veidnes

Papildus vairākiem motīvu dizainiem Wix ļauj lietotājiem arī izvēlēties starp vairāk nekā 100 dažādiem fontiem, un, ja ar to nepietiek, varat arī augšupielādēt savus pielāgotos fontus. Ja jums savai vietnei nepieciešami kādi attēli, tajos ir bibliotēka, kurā ir vairāk nekā 1000 krājumu attēlu.

Izmantojot Wix, jūs varat izveidot galeriju, lai parādītu savu darbu. Tajos ietilpst arī bezmaksas favicon un logo ražotājs. Ja jums nav jūsu vietnes logotipa, šis rīks noteikti var palīdzēt to izveidot (pat ja jums nav dizaina prasmju).

Ir arī godīgi teikt, ka Wix ir nedaudz vairāk nekā tikai “vietņu veidotājs”. Izmantojot Wix, jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu, lai pārdotu savus produktus, izveidotu kuponus un nosūtītu e-pasta biļetenus..

Turklāt atšķirībā no daudziem citiem populāriem vietņu veidošanas rīkiem Wix ir iekļāvis a velciet un nometiet funkciju – tas tīmekļa vietnes izveidošanu padara pēc iespējas vienkāršāku. Lūk, kā velciet un nometiet Wix darbu:

Wix Drag and Drop redaktors

Vilkt un nomest ir Wix funkcija, kas ļauj vienkārši reorganizēt vietni, pievienot sadaļas / blokus un veikt izmaiņas, kas gandrīz nekavējoties liek publicēt un veikt izmaiņas jūsu vietnē.

Turklāt viņi nesen pievienoja jaunu funkciju, ko sauc par ADI. Īsāk sakot, tā ir AI, kas mazāk kā dažu minūšu laikā rada jums pilnīgi unikālu vietni. Ar dažiem vienkāršiem jautājumiem Wix AI izveidos jūsu biznesam un vajadzībām piemērotu vietni. Divas vietnes nekad neizskatīsies vienādi, tas nozīmē, ka varat iegūt pilnībā pielāgotu vietni.

Wix lietotāji var rediģēt savu tīmekļa vietni arī citās ierīcēs iOS un Android lietotnes pieejams. Visbeidzot, vienai vietnei var norīkot vairākus redaktorus / autorus, kas ir ļoti noderīgi, ja jums ir lielāka komanda vai organizācija, kas pārvalda vietni / veikalu. Viņu atbalsts ir pieejams, izmantojot tālruni un biļetes.

Tiklīdz jūs pierakstīsities Wix, viņi būs atbildīgi arī par jūsu vietnes mitināšanu un rūpes par tās ātru ielādi. Pēdējo 12 mēnešu laikā mums ir stabils darbspējas laiks 99,98% un lapas ātrums 412 ms, kas ir labs salīdzinājumā ar daudziem citiem.

Wix piedāvā arī bezmaksas plānu, lai pārbaudītu viņu pakalpojumus. Ikviens var izveidot kontu un nekavējoties sākt veidot vietni. Vienīgais brīdinājums ir tas, ka jūs nevarat savienot savu domēna vārdu, un jūsu vietnē būs Wix reklāmas. Ja jums patīk tas, ko esat izveidojis, jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk.

Cenu pārskats:

 • Visi plāni nāk ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 12,95 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 13 mēnesī / mēnesī, un tajā ir iekļauts 2 GB joslas platums un 3 GB krātuve
 • Lētākais e-komercijas plāns sākas no USD 23 mēnesī, un tajā ir neierobežots joslas platums un 20 GB krātuve
 • Katrs e-pasta konts maksā 6 USD / mēnesī, izmantojot Google Suite

Mūsu testa vietne izveidota ar Wix.com
Wix uptime un ātruma dati

2. ConstantContant.com (CTCT veidotājs)

 • Pastāvīgs kontaktu veidotājs

  Plusi, izmantojot CTCT Builder

+ Viegli un vienkārši lietojams
+ Bezmaksas versija
+ Ietver AI celtnieku
+ 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
+ Liela bezmaksas attēlu izvēle
+ 30 dienu naudas atdošanas garantija

  • Mīnusi, izmantojot CTCT Builder

Veidņu vietā izmanto izkārtojumus
– Attēlu rediģēšana / pielāgošana ir sarežģīta

Constant Contact Builder nodrošina klientus ar vadāmu AI vedni, kas izstrādā pilnīgi pielāgotu vietni, kurai var pievienot satura ieteikumus un personalizētus attēlus..

AI veidotājs automātiski izveido mobilajām ierīcēm draudzīga vietne kas visās ierīcēs izskatīsies satriecoši. Jaunizveidotās vietnes rediģēšana ir vienkārša, izmantojot iepriekš izveidotas opcijas, teksta, krāsu un attēlu rediģēšanas rīkus (tai ir arī integrācija ar Unsplash, kas ļauj piekļūt vairāk nekā 1 miljonam augstas kvalitātes attēlu). Turklāt tas piedāvā e-pasta automatizācija, trešo pušu spraudņi un atbalsta automātisku sinhronizāciju ar sociālajiem tīkliem.

Pastāvīgas kontaktinformācijas veidotāju veidnes

Katra vietne, kas izveidota ar Constant Contact Builder, balstās uz robustu un ātru satura izplatīšanas tīklu (CDN), kas ļauj apmeklētājiem jebkurā laikā iegūt visātrāk pieejamo versiju. Šīs vietnes veidotājs piedāvā Ar AI darbināms logo veidotājs kas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par sava zīmola pareizību.

Pastāvīgs kontakts ar AI veidotāju ir viegli strādāt. Jums vienkārši jāatbild uz dažiem jautājumiem, un vietņu veidotājs izveido personalizētu vietni, pamatojoties uz jūsu atbildēm.

Izmantojot ar AI darbināma celtnieka palīdzību, varat viegli pievienot jaunas lapas un rediģēt sadaļas, kā arī pielāgot izkārtojumus, padarot ātru un ērtu vietnes izveidošanu īsā laikā..

Pastāvīga kontakta tiešsaistes dizaineris

Constant Contact Builder piedāvā integrāciju ar galvenajiem maksājumu vārtejām, ieskaitot Paypal un Stripe.

Integrācija ar Unsplash attēlu bibliotēku nodrošina klientiem piekļuvi vairāk nekā miljonam kvalitatīvu attēlu – kaut ko tādu, kas var uzņemties slodzi, uzņemot augstas izšķirtspējas attēlus un pastāvīgi iegūstot kvalitatīvus fotoattēlus no jūsu rokām.

Šīs vietnes veidotājs piedāvā: bezmaksas plāns (nav nepieciešama kredītkarte), un tai ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Bezmaksas plāns sniedz jums iespēju pierast pie platformas un izlemt, vai vēlāk vēlaties to uzlabot ar papildu funkcijām. Tomēr e-pasta abonentu saraksts ir ierobežots ar bezmaksas plānu.

Iemesls, kāpēc šī platforma ir tik varens e-pasta mārketinga risinājums, ir tas, ka tā dod jums iespēju sūtīt mērķtiecīgus e-pastus, kurus varat personalizēt. Tas piedāvā arī lieliskas iespējas, piemēram, vietņu analīzi, potenciālo pirkumu uztveršanas veidlapas un notikumu reģistrācijas opciju, kas var palīdzēt palielināt jūsu pasākumu apmeklējumu.

Platforma piedāvā Diennakts tērzēšana, e-pasts un tālrunis. Constant Contact Builder ir arī vieda opcija e-komercijas īpašniekiem, jo ​​platforma ļauj klientiem izveidot tiešsaistes veikalu, pat izmantojot bezmaksas izmēģinājumu. Turklāt klientiem, kas saņem Business Plus plānu, nav nekādu darījumu maksu.

Mūsu testa vietne ar Constant Contact Builder parādīja stabilu 99.98% darbspējas laiku un lapas ātrumu 264 ms. Kopumā Constant Contact Builder ir stabila un pieņemama iespēja maziem uzņēmumiem, e-pasta mārketinga iesācējiem un uzņēmumu īpašniekiem, kuriem nav tehnikas, kuri nevēlas iesaistīties ilgstošā tīmekļa vietnes dizaina procesā..

Cenu pārskats:

 • Pieejams bezmaksas plāns
 • Visos plānos ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts (https: //)
 • Visos apmaksātajos plānos ir bezmaksas domēns 1 gadam, vēlāk to atjaunojot par USD 22.00 gadā
 • Lētāk apmaksāts plāns maksā USD 10 mēnesī / mēnesī, un tajā ir neierobežots joslas platums un krātuve
 • e-komercija ir iekļauta pat bezmaksas plānā, bet ir ierobežota ar 3 vienībām, un tai ir 3% nodevām par darījumu (neierobežota un 0% maksa ar Business Plus plānu)

Mūsu testa vietne izveidota ar ConstantContact.com
CTCT veidotāja darbības laiks un ātruma dati

3. Vietne SITE123.com

 • SITE123

  Vietnes SITE123 izmantošanas plusi

+ Piemērots mazām vietnēm, piemēram, emuāriem
+ Bezmaksas ierobežots plāns ar reklāmām
+ Var pievienot tiešsaistes veikala funkciju
+ Var pievienot galeriju
+ Vietnes tulkošanas funkcija

  • SITE123 lietošanas mīnusi

Nav velciet un nometiet
– Ne viss ir pilnībā pielāgojams

SITE123 ir vienkāršs vietņu veidotājs, kas dažu klikšķu laikā ļauj izveidot maza biznesa vietni, emuāru vai e-komercijas vietni. Jūs varat sākt, izmantojot dažas viņu augstas kvalitātes veidnes – visas SITE123 veidnes ir pilnībā reaģējošas un mobilajām ierīcēm optimizētas..

SITE123 veidnes

Vietne SITE123 ir elastīga, augšupielādējot attēlus, mainot fontus un krāsu shēmas, kā arī pielāgojot jaunās vietnes sākumlapas struktūru un dizainu, lai gan jūs nevarat mainīt veidnes, tiklīdz jūsu vietne kļūst publiska. Platformai ir simtiem bezmaksas attēlu un piekļuves Google fontu bibliotēkai. Tas integrē lietotnes tikai ar dažiem klikšķiem un var saistīt ar 25 dažādām sociālo mediju platformām.

Šis konkrētais vietņu veidotājs nodrošina alternatīvu vietņu veidotājiem, kurus velciet un nomet, izvēloties sniegt klientiem vienkāršotu iespēju, kas ļauj viņiem augšupielādēt savu saturu režģu izkārtojumā. Brīdinājums ir tāds, ka, kaut arī vienkāršā interfeisa izmantošana paātrina iestatīšanas procesu, tas tomēr samazina pielāgojamību.

SITE123 no citiem vietņu veidotājiem īpaši atšķir to, ka tas ļauj klientiem izveidot daudzvalodu vietnes. Šī ir laba izvēle starptautiskiem uzņēmumiem, jo ​​viņiem nevajadzēs būt vairākām vietnēm citās valodās, bet gan vienkārši vietņu papildu valodu versijām..

SITE123 palīdz klientiem bagātināt savas vietnes saturu, nodrošinot viņiem plašu vietņu spraudņu sarakstu, ieskaitot analītiskos rīkus, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, mārketingu un tīmekļa pārziņa rīkus..

Platforma piedāvā pienācīgu SEO funkcionalitāti – klienti var rediģēt meta un virsrakstu aprakstus, pielāgot URL un attēliem pievienot tekstu. Google Analytics ir arī SITE123 vietņu spraudņu saraksta sastāvdaļa.

Šī platforma piedāvā Diennakts tērzēšana un atbalsts pa tālruni jebkura veida tehniskajai palīdzībai. Viņi arī piedāvā piekļuvi savam zināšanu centram, kurā ir bezmaksas rokasgrāmatas par to, kā lietot savus rīkus un funkcijas, un klienti var arī uzzināt vietņu veidotāju apmācības savā Youtube kanālā, lai iegūtu vairāk informācijas.

Izmantojot vietni SITE123, jūs varat viegli aktivizēt ar domēnu saistīto e-pastu, kas ir ļoti svarīgi vietņu reklamēšanai un biznesa reputācijai.

SITE123 aizmugure

Klienti, izmantojot platformu, var pieņemt PayPal un Stripe maksājumus tiešsaistē. Kuponu kodus var piegādāt arī caur sociālajiem medijiem un e-pasta mārketingu. Turklāt vietne SITE123 piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, lai pārliecinātos, ka nepiedzīvosit neatļautu piekļuvi.

Pēdējo 12 mēnešu laikā vietne SITE123 ir nodrošinājusi stabilu 99,87% darbības laiku un 724 ms lappuses ātrumu. Diemžēl kopš septembra sākuma vietne SITE123 ir bloķējusi Pingdom izsekot viņu vietnēm, mēs jautājām viņu tiešraides tērzēšanas atbalstam, taču viņi mums nevarēja palīdzēt.

Cenu pārskats:

 • Pieejama bezmaksas versija
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 13,00 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 8,45 mēnesī / mēnesī, un tajā ietilpst 5 GB joslas platums un 10 GB krātuve
 • Lētākais e-komercijas plāns sākas no USD 14,45 mēnesī, un tajā ietilpst 45 GB joslas platums un 90 GB krātuve
 • Ierobežoti e-pasta konti (bezmaksas – 0, uzlaboti – 2, profesionāli – 5, zelts – 10)

Mūsu testa vietne ir izveidota vietnē SITE123.com
Vietne SITE123 kopš septembra ir bloķējusi Pingdom izsekošanu. Šie ir mūsu iepriekšējie dati par darbības laiku un ātrumu

4. Vietne Squarespace.com

 • Kvadrāts

  Plusi, izmantojot kvadrātveida

+ Ērti lietojams, izmanto velciet un nometiet
+ Mūsdienu 70+ motīvi un veidnes
+ Ļoti intuitīvi
+ Uzticams atbalsts pa e-pastu
+ Laba papildinājumu iespēju izvēle
+ Vislabāk radošam biznesam / cilvēkiem

  • Cons no Usikvadrātā

Augstas mēneša izmaksas
Ierobežota trešo personu integrācija

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas piedāvā vairāk nekā 100 labi izstrādātu motīvu, kas reaģē gan uz tālruņiem, gan planšetdatoriem. Runājot par dizainparaugiem, fontiem, izmēriem un attēliem, Squarespace ir platforma, kas tiecas pēc pilnības. Viņu vietņu stilu izvēlne ļauj lieliski pielāgot veidnes. Platforma noteikti atbilst tās veidotajai saitei “Build It Beautiful”.

Kvadrātveida telpas veidnes

Viena liela priekšrocība, kas Squarespace ir salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem, ir tā, ka tā dod iespēju mainīt veidnes, nezaudējot saturu. Platforma ļauj vienā un tajā pašā vietnē vienlaikus izmantot pat vairākas veidnes. Ja jums ir svarīgi, lai jūsu vietnei būtu satriecošs dizains, Squarespace dod jums radošu brīvību radīt unikālas veidnes, apmainot savas fotogrāfijas, taču tām jābūt ar augstu izšķirtspēju.

Ja jūs interesē emuāru veidošana, Squarespace ir laba iespēja, jo tā klientiem piedāvā vairākas ērts iespējas, ieskaitot vairāku autoru funkcionalitāti, daudzu autoru plānošanu, AMP atbalstu un pat iespēju mitināt savu Podcast apraidi..

Ir pieejamas četras Squarespace mobilās lietotnes. Labākais no tiem vienkārši tiek saukts par kvadrātu un sniedz jums iespēju pārkārtot gandrīz visus jūsu vietnes aspektus, ieskaitot emuārus, veikalu un lapas..

Platforma piedāvā stabilas SEO optimizācijas iespējas, ieskaitot iespēju pielāgot meta aprakstu, tagus un vietrāžus URL (jebkurai lapai). Attēliem varat pievienot tekstu, bet tas ir sarežģītāks salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem.

Lai arī tas piedāvā jauku papildfunkciju izvēli, tostarp sociālo mediju logrīkus, galeriju logrīkus, restorānu rīkus un tikšanās plānošanu, Squarespace neatbalsta paplašinājumus un trešo pušu lietotnes. Trešās puses lietotnes var ieviest tikai tad, ja kā izstrādātāja rīku kopu izmantojat koda iesmidzināšanu.

Squarespace ļauj e-komercijas vietnēm pievienot tiešsaistes veikalu ar saskarni, kurā viņi var viegli pārvaldīt produktus, pasūtījumus, krājumus un kuponu atlaides. Maksājumu apstrādi var veikt, izmantojot Stripe, Apple Pay un PayPal. Kvadrāts neļauj veikt papildu maksājumus.

Squarespace saskarne izskatās pievilcīga un minimālistiska, taču tā nav intuitīva. Tā lietojamība atstāj kaut ko vēlamu – jo tas prasa pastāvīgi saglabāt jaunas izmaiņas, kas var būt laikietilpīgas.

Laukuma laukuma aizmugure

Platformai ir 6 interfeisa valodas (EN, ES, FR, DE, IT, PT), taču tā nav īpaši stabila, veidojot daudzvalodu tīmekļa vietnes, jo tā paļaujas tikai uz Google tulkot.

Nesen Squarespace uzsāka vairākas satriecošas jaunas iespējas – Titullapa veidotājs, G Suite, un Getty attēli. Jaunākajā versijā (7. versija) ir ieviestas dažas lieliskas rediģēšanas funkcijas, ieskaitot iespēju rediģēt saturu tiešsaistē, izmantojot iebūvēto rediģēšanu.

Pēdējo 12 mēnešu laikā mēs esam uzraudzījuši Squarespace veiktspēju, izmantojot mūsu pašu testa vietni, un platforma ir nodrošinājusi stabilu 99,99% darbības laiku un 587 ms lappuses ātrumu.

Platforma piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, tiešsaistes tērzēšanu un e-pasta biļetes, bet nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Turklāt viņiem ir lieliska zināšanu bāze ar vadlīnijām un video.

Cenu pārskats:

 • 14 dienu bezmaksas izmēģinājums ar visizcilākajām funkcijām
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds pirmajam gadam pēc atjaunošanas USD 20,00 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 12 mēnesī / mēnesī, un tajā ir neierobežots joslas platums un krātuve
 • Lētākais e-komercijas plāns sākas no USD 26 mēnesī, tajā ietilpst arī neierobežots joslas platums un krātuve
 • 1 bezmaksas Gsuite konts gadā, izmantojot Google Suite, atjaunojas par USD 6 mēnesī

Mūsu testa vietne izveidota ar Squarespace
Kvadrātveida telpas darbspējas un ātruma dati

5. HostGator.com (Gator Builder)

 • Vietnes HostGator veidotāja pārskats

  Plusi, izmantojot Gator Builder

+ Viegli un vienkārši lietojams
+ Rentabla
+ Vairāk nekā 200 vietņu veidnes
+ Bezmaksas attēlu galerija
+ Lēts

  • Mīnusi no Ugrēksg Gator Builder

Lēns klientu atbalsts
Nav bezmaksas plāna vai izmēģinājuma

Gator ir populārs vietņu veidotājs, kas ļauj jums izveidot maza biznesa vietni, emuāru vai e-komercijas vietni.

Platforma piedāvā intuitīvu velciet un nometiet redaktoru lai izveidotu savu vietni. Tam ir nedaudz labi izstrādātu veidņu, kuras ir neticami viegli pielāgojamas, izmantojot vienkāršo redaktoru – vilkšana, nomešana un publicēšana ir maksimāli vienkāršota.

Visas viņu profesionālās veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, tāpēc klienti iegūs adaptīvu vietni, kas ir pilnībā optimizēta mobilajām ierīcēm, kas var ievērojami uzlabot viņu vietnes lietotāju pieredzi. Jūs varat izvēlēties vairāk nekā 200 profesionāli izstrādātu vietņu veidņu, un viņiem ir plašs iebūvēta krājuma foto bibliotēka kur var arī iegūt kvalitatīvas fotogrāfijas.

Gator veidnes

Platformā ir integrēta vietņu analīze, kas klientus informē par svarīgu vietņu statistiku, piemēram, vietnes apmeklētāju skaitu vai galvenajiem trafika ģenerēšanas avotiem. Katram Gator plānam ir pievienots a bezmaksas SSL sertifikāts kas tiek automātiski pievienots katram domēnam, tāpēc varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne ir aizsargāta pret neatļautu piekļuvi.

Gator nav augstas veiktspējas celtnieks un nav piemērots sarežģītām vietnēm, bet ir ļoti labs indivīdiem, kas nav tehniķi un kuri vēlas sākt mazu biznesu vai personīgu emuāru. Tomēr Gator ir samērā jauns vietņu veidotājs, tāpēc ir ļoti iespējams, ka laika gaitā tas tiks jaunināts.

HostGator vietņu veidotāja aizmugure

Runājot par mazām e-komercijas vietnēm, Gator darbojas pietiekami labi – tas piedāvā visas pamatfunkcijas, ieskaitot krājumu kontroli, kupona pārvaldību, nosūtīšanu, nodokļu kalkulatoru un pārskatu sagatavošanu. Platforma klientiem arī dod iespēju izveidot tiešsaistes veikalu ar iebūvētu iepirkumu groza funkcionalitāti (ar e-komercijas plāns).

Pašlaik Gator nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu viņu vietņu veidotājam. Tas, ko viņi piedāvā, ir 24/7 tiešraides atbalsts. Lai gan klienti var gaidīt kavēšanos atkarībā no tā, cik aizņemti ir viņu tiešraides tērzēšanas kanāli. Gator Premium plānam ir prioritārs atbalsts.

Tomēr Gatorā ir iespaidīga zināšanu bāze ar bāzes rakstiem, kas aptver dažādas tēmas, kas saistītas ar visbiežāk sastopamajiem vietnes jautājumiem.

Veiktspējas statistika, ko apkopojām, pārraugot mūsu testa vietni pēdējos 12 mēnešos, liecina, ka Gatorā stabils darbspējas laiks ir 99,98% un ielādes laiks ir 299 ms..

Cenu pārskats:

 • Nav bezmaksas versijas vai izmēģinājuma versijas
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 15,00 / gadā
 • Lētākais plāns maksā 3,84 USD / mēn., Un tajā ir neierobežots joslas platums un krātuve
 • e-komercijas plāns sākas ar 9,22 USD / mēn., un tajā ir arī neierobežots joslas platums un krātuve
 • Katrs e-pasta konts maksā 6 USD / mēnesī, izmantojot Google Suite

Mūsu testa puse izgatavota ar Gator
Gator darbspējas un ātruma dati

6. GoDaddy.com

 • GoDaddy mājas lapa

  Plusi, izmantojot GoDaddy Builder

+ Viegli un vienkārši lietojams
+ Iekļauts AI Builder
+ 30 dienu bezmaksas izmēģinājums
+ Tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni
+ Viegli pārvaldāms tiešsaistes veikals
+ Labi izveidots uzņēmums

  • Mīnusi no UsiGoDaddy Builder

Daudzi pārdod
Ierobežota pielāgošana

GoDaddy ir populārs lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs, kas izmanto Mākslīgā dizaina inteliģence (ADI) lai palīdzētu klientiem izveidot unikālu pielāgotu vietni tikai ar dažiem klikšķiem. Platforma ir ļoti ērti lietojama un lieliski piemērota personām, kuras nav tik lietpratīgas, bet vēlas tiešsaistē izveidot vienkāršu vietni.

GoDaddy ir rentabls un labi darbojas mazo uzņēmumu vietnēs, kurām nav vajadzīgas sarežģītas funkcijas. Tā ir laba emuāru veidošanas iespēja, jo tā ļauj iespējot emuāru ierakstus, kur lasītāji var ievietot attēlus, video un pat audio. Turklāt platforma apmeklētājiem dod iespēju reģistrēties, izmantojot RSS plūsmu, un uzreiz saņemt informāciju par visu, ko ievietojat.

GoDaddy veidnes

Tiem, kurus interesē e-komercijas vietnes izveidošana, būtu labi, ja izvēlētos GoDaddy, jo viņu zināšanu bāzes SEO norādījumi ir labs resurss, kas var palīdzēt uzņēmumiem iemācīties, kā ieņemt augstāku rangu tādās meklētājprogrammās kā Google. Turklāt klienti iegūst pamestu groza atkopšanas funkciju un iespēju savienot viņu vietni ar visiem sociālo mediju veikaliem.

Platformai ir SSL šifrēšana, kas ir lieliski piemērota drošībai un ko ļoti iesaka Google.

GoDaddy vietņu veidotāja aizmugure

2017. gadā GoDaddy ieviesa pavisam jaunu savas vietnes veidotāja versiju, kuras nosaukums bija GoCentral. GoDaddy dod jums iespēju vienu mēnesi bez maksas pārbaudīt GoCentral, un jūs priecātos zināt, ka jaunā versija ir atsaucīga un optimizēta mobilajām ierīcēm. Tam ir seši tēmu stili, un klienti var izvēlēties no ierobežota veidņu klāsta, iepriekš aizpildītiem fotogrāfijas elementiem un dizainparaugiem.

Tomēr GoDaddy vēl nav jāpievieno vilkšanas un nomešanas redaktors GoCentral, tāpēc ikvienam, kurš vēlas pārsniegt vietņu dizaina pamatus, tas to ierobežo. Piemēram, klienti nevar mainīt fontus, un platforma ļauj tikai vienu noteiktu veidu, kā pievienot fotoattēlus un videoklipus, bez iespējas mainīt to lielumu vai pievienot tekstu.

GoCentral ir laba izvēle maziem uzņēmumiem, jo ​​tas nāk kopā ar tiešsaistes veikalu, kas klientiem ļauj pārdot fiziskas preces un pakalpojumus. Tas ir ļoti vienkāršs risinājums – jūs nevarat pārdot digitālās preces vietnē GoDaddy, un platforma neatļauj vērtējumus vai ieteiktus produktus.

GoCentral neietver domēna vārdu, taču jūs to varat iegādāties atsevišķi, izmantojot viņu saskarni, vai arī varat pārsūtīt savu domēna vārdu, ja jums tāds jau ir..

Mēs noskaidrojām, ka GoDaddy mitināšana ir stabila (99,99% uptime) un ātra (vidēji 614 ms).

Platforma piedāvā atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti.

Cenu pārskats:

 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkarte)
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 17,99 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 10 mēnesī
 • Viņu e-komercijas plāns ir USD 25 mēnesī

Mūsu testa vietne ir izgatavota ar GoDaddy celtnieku
GoDaddy darbspējas un ātruma dati

7. Weebly.com

 • Weebly

  Plusi, izmantojot Weebly

+ Ērti lietojams, ietver vilkšanu un nomešanu
+ 64 atsaucīgas tēmas
+ Var izveidot dalības vietni
+ Lieliski SEO rīki
+ Daudzas lietotnes var integrēt

  • Mīnusi of Usinē Weebly

Ierobežota dizaina elastība
Nav e-pasta mārketinga rīku

Weebly ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem. Izmantojot Weebly, jūs varat izveidot portfeļus, biznesa vietnes, emuārus un tiešsaistes veikalus un pēc dažām minūtēm iegūt tos dzīvus. Tā ir intuitīva velciet un nometiet redaktoru ir draudzīgs iesācējiem un ļauj klientiem izveidot vietnes bez koda līnijas. Lieliski piemērots emuāru autoriem un cilvēkiem, kuri vēlas izveidot savu pirmo tiešsaistes veikalu.

Weebly ir profesionāli izstrādātas veidnes, kas pilnībā reaģē, taču nav tik daudz iespēju izvēlēties. Runājot par vizuālā satura pielāgošanu, Weebly piedāvā dažas funkcijas, taču tas noteikti nav pats elastīgākais vietņu veidotājs. Weebly veidnes var pielāgot, izmantojot CSS, un platforma ļauj rediģēt avota kodu, taču to var izdarīt tikai personas, kurām ir laba izpratne par dizainu un programmēšanu.

Weebly motīvi

Viena no Weebly priekšrocībām salīdzinājumā ar konkurentiem ir tā superpraktiskums Lietotņu centrs kas piedāvā plašu papildinājumu klāstu, kurus var instalēt tikai ar vienu klikšķi. Weebly App Center ir aptuveni 250 dažādas lietotnes, no kurām lielākajai daļai ir bezmaksas versija, kā arī augstākā līmeņa versija par pievienoto funkcionalitāti. Ko klienti nevar izveidot ar Weebly iebūvētajām funkcijām, to var darīt ar satriecošajām Weebly lietotnēm.

Weebly ļauj klientiem izveidot dažādus pieteikšanās un piekļuves līmeņus, kas ir ļoti svarīgi uzņēmumiem, kuriem ir vairāk nekā viens vietnes redaktors. Ir arī iespēja izveidot ar paroli aizsargātu dalības zonu, kurā dalībnieki var piekļūt ekskluzīvam saturam.

Weebly aizmugure

Weebly piedāvā lielisku SEO optimizāciju – blakus attēliem varat pievienot meta aprakstus, nosaukumus, URL nosaukumus, alt tekstu un 301 novirzīšanu. Tas arī ļauj iekļaut kodu vietnes galvenē un lapās, kas var būt laba iespēja pievienot ārējus rīkus, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu un maksāšanas pogas. Viens būtisks mīnuss ir tas, ka platforma nenodrošina e-pasta mārketinga rīkus. E-pasta mārketinga kampaņās klienti var izmantot citas mārketinga platformas, piemēram, MailChimp, E-goi un Aweber.

Weebly piedāvā bezmaksas plānu, kas ļauj klientiem izveidot nelielu vietni. Brīdinājums ir šāds: ja viņi vēlas izmantot savu domēna vārdu, viņiem būs jājaunina uz dažiem saviem apmaksātajiem plāniem.

Cenu pārskats:

 • Pieejams bezmaksas plāns
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 19,95 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 6 mēnesī
 • Viņu lētākais e-komercijas plāns sākas ar USD 12 mēnesī / mēnesī un ietver neierobežotu krātuvi
 • Weebly izmanto Google Suite kā savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kura cena mēnesī ir 6 USD / mēnesī

Mūsu testa vietne ir izgatavota ar Weebly
Weebly darbspējas un ātruma dati

8. Jimdo.com

 • Jimdo mājas lapa

  Plusi, izmantojot Jimdo

+ Izmanto vilkt un nomest
+ Bezmaksas ierobežots plāns ar iekļautām reklāmām
+ Lieliskas SEO iespējas
+ Elastīgi stila komplekti

  • Mīnusi, izmantojot Jimdo

Nav tiešraides un tālruņa atbalsta
Slikta veiktspēja un lapas ātrums
– mazs veidņu skaits

Jimdo ir visaptverošs vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas dod iespēju cilvēkiem, kuriem nav zināšanu par kodēšanu, veidot pilnvērtīgas, mobilajām ierīcēm optimizētas vietnes. Vienkārša lietošana ir viena no Jimdo lielākajām priekšrocībām.

Kopā ar Jimdo klienti iegūst iespēju pārvaldīt savu saturu, izvēloties starp divām dažādām pieejām – “Dolphin” un “Creator”.

Jimdo Backend

Klienti, kas izmanto režīmu “Delfīns”, izveido tīmekļa vietni ar AI redaktors. Viņi var tērzēt ar mākslīgā intelekta dizaineru un atbildēt uz jautājumiem par vietnes veidu, kuru viņi vēlētos izveidot. “Dolphin” režīms izvelk informāciju par klientiem no viņu sociālo mediju kontiem un mēģina pielāgot vietni savai personīgajai gaumei. Tas ir vienkārši un ērti lietojams, bet, mainot dizainu, tas nav pārāk elastīgs.

Džimdo režīms “Radītājs” ir daudz elastīgāks, jo tas piedāvā klientiem 40 veidnes, velciet un nometiet redaktoru un iespēju iekļaut papildu funkcijas, piemēram, fona video, galerijas, emuārus un tiešsaistes veikalu. Radītāja saskarne ir intuitīva un lietotājam draudzīga, un to var viegli pārvaldīt cilvēki, kuriem nav tīmekļa dizaina pieredzes. Tomēr platforma neļauj klientiem tieši rediģēt vai apgriezt attēlus, izmantojot Jimdo redaktoru, kas ir būtisks trūkums.

Džimdo veidnes

Katrai veidnei ir mobilajām ierīcēm optimizēta versija, kuru var viegli aktivizēt iestatījumu apgabalā. Viena liela priekšrocība, kāda Jimdo ir salīdzinājumā ar konkurentiem, ir tāda, ka krāsu un burtu lieluma maiņai gandrīz nav ierobežojumu.

Kodēšanas piekritēji var viegli piekļūt CSS savā Jimdo vietnē un iegūt papildu kontroli pār savas vietnes dizainu. Turklāt pieredzējuši lietotāji var rediģēt savas vietnes HTML kodu un izveidot pielāgotas veidnes.

Jimdo ir lieliskas SEO iespējas, jo tas ļauj klientiem pievienot tekstu, lapu nosaukumus un meta aprakstus, kā arī izmantot SEO draudzīgus virsrakstus. Klienti var arī izveidot Google draudzīgus URL un 301 novirzīšanu. Platforma neļauj klientiem izmantot SEO spraudņus un lietotnes, taču viņi var izmantot tādus lieliskus resursus kā Google Search Console, Pingdom, Yoast reāllaika satura analīzes rīks vai HubSpot tīmekļa vietne Grader. Turklāt Jimdo uzreiz sniedz klientiem priekšskatījumu par to, kā viņu lapa izskatīsies Google meklēšanā.

Platforma ir SSL šifrēts un atbilst visiem drošības standartiem. Jimdo piedāvā klientiem e-pasts un sociālo mediju atbalsts bet tam nav tālruņa un tiešsaistes tērzēšanas atbalsta. Tomēr tam ir noderīga zināšanu bāze ar visaptverošiem rakstiem un videoklipiem, kas var palīdzēt atrisināt izplatītas problēmas.

Pēdējo 12 mēnešu laikā Jimdo nav sniedzis ideālas veiktspējas statistiku – platformas darbības laiks bija 99,91%, un viņu lapas ielādes laiks ir 893 ms.

Cenu pārskats:

 • Pieejama pamata bezmaksas versija
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 20,00 / gadā
 • Lētākais plāns maksā 9 USD / mēnesī, un tajā ietilpst 10 GB joslas platums un 5 GB krātuve
 • Lētākais e-komercijas plāns sākas ar USD 19 mēnesī / mēnesī un ietver 15 GB krātuvi
 • Katrs e-pasta konts maksā 6 USD / mēnesī, izmantojot Google Suite

Mūsu testa vietne izveidota ar Jimdo
Jimdo darbspējas un ātruma dati

9. Vietne.com

 • Web

  Plusi, izmantojot Web

+ Ērti lietojams (velciet un nometiet)
+ Bezmaksas pamatplāns
+ Var izveidot dalības vietni
+ Zinošs atbalsts
+ 30 dienu naudas atdošanas garantija

  • Mīnusi, izmantojot Web

Ierobežota pielāgošana
Slikta veiktspēja un lapas ātrums

Webs ir vietņu veidotājs un mitināšanas platforma, kas uzņēmumiem un privātpersonām bez kodēšanas dod iespēju izveidot skaistas vietnes. Tajā ir minimālisms, bet intuitīvs raksturs velciet un nometiet redaktoru un tīrs interfeiss, kurā lietotāji var viegli pievienot un rediģēt moduļus. Saskarne ļauj klientiem ievietot saturu jebkurā vietnes vietā, vienkārši velkot attēlus un tekstu vietā. Tā kā tas viss ir tik vienkārši, Web nav liela mācību līkne salīdzinājumā ar dažiem konkurentiem.

Klienti var izvēlēties no visiem 400 veidnes taču klienti dažiem no tiem var būt datēti, galvenokārt tāpēc, ka tie galvenokārt ir orientēti uz uzņēmējdarbību. Platforma neļauj lietotājiem mainīt savus dizainus, izmantojot HTML un CSS kodus, kas nav ideāli, jo tīmekļa piedāvātais pielāgošanas apjoms ļauj mainīt tikai fonta stilu, fonu un krāsu shēmu. Arī bezmaksas un mobilajām ierīcēm optimizēto veidņu skaits ir ierobežots. Tikai Pro plāns klienti iegūst iespēju pielāgot savas mobilās vietnes.

Tīmekļa motīvi

Viena liela Web priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem ir dalības funkcija, kas ļauj klientiem sūtīt ekskluzīvu saturu un grupas e-pastus.

Lietotāji, kuriem nepieciešami sarežģītāki rīki un funkcijas, var apmeklēt vietni Web App Store un savai vietnei pievienojiet kalendārus, forumus, emuārus, video un foto galerijas. Web pieejamās lietotnes nav iespaidīgas salīdzinājumā ar konkurentiem, taču platforma ļauj klientiem instalēt trešo personu preces izmantojot pielāgotu HTML opciju.

e-komercijas vietnes var pievienot tiešsaistes veikalu ar saskarni, kurā tās var viegli pārvaldīt produktus un pārdošanu un izsniegt kupona kodus. Tiešsaistes interneta veikals ļauj lietotājiem augšupielādēt vairākus attēlus par vienumu, sakārtot produktus kategorijās un izveidot cenu pazeminošu grafiku.

Maksājumu apstrādi var veikt, izmantojot Stripe un PayPal. Platformai ir arī ērtas globālās valūtas iespējas, dodot klientiem iespēju izveidot pasaules klientu bāzi.

Vietnes lietotājiem piedāvā bezmaksas versiju, kurai tiek atbalstītas reklāmas bez laika ierobežojuma. Vietnes klientiem dod iespēju abonēt abonementu 30 dienu laikā un saņemt atpakaļ naudu klientiem, kuri ir abonējuši dažus no saviem apmaksātajiem plāniem..

Viņi ir izveidojuši plašu klientu atbalsta iespēju klāstu, kas ietver kopienas forumu, zināšanu bāzi, e-pastu un atbalstu pa tālruni (pieejams tikai Pro plāna lietotājiem). Platforma nepiedāvā vairāku valodu atbalstu.

Pēdējo 12 mēnešu laikā mūsu tīmekļa vietnes Web testēšanas laiks ir sasniedzis 99,69% un lapas ātrums 759 ms.

Tīmekļa aizmugure

Cenu pārskats:

 • Pieejama bezmaksas versija
 • Visos plānos ir iekļauts SSL (https: //)
 • Visos gada plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu, vēlāk to atjaunojot par USD 19,95 gadā
 • Lētākais plāns maksā USD 5,99 mēnesī / mēnesī un ietver 1 GB krātuvi
 • Lētākais e-komercijas plāns sākas no USD 12,99 mēnesī un ietver 5 GB krātuvi
 • Ierobežoti e-pasta konti (3 konti ar uzlabotu plānu un 25 konti ar Pro)

Mūsu testa vietne izveidota ar tīmekļa vietnēm
Web uptime un ātruma dati

Secinājums

Pareiza vietnes veidotāja izvēle var būt laikietilpīga un satriecoša, taču mēs esam šeit, lai palīdzētu jums. Mēs izveidojām testa vietnes ar visiem mūsu ieteiktajiem celtniekiem un uzraudzījām viņu datus par darbu laiku un lapas ielādes ātrumu, lai jums pašiem nebūtu jādara pamatakmens..

Ja jūs joprojām neesat gatavs uzņemties saistības, mēs iesakām izvēlēties vietnes veidotāju ar bezmaksas plānu vai bezmaksas izmēģinājuma iespēju, kas ļaus jums pārbaudīt iespējas, kas ir samērā bezriska..

Vai jums ir jautājums par mūsu vietņu veidotāju ieteikumiem, kas šeit nav iekļauti? Vai vēlaties uzzināt kaut ko konkrētāku vai kaut ko tādu, par kuru mēs vēl nezinājām par kādu no šiem celtniekiem? Atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map