Labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

Esam veikuši testus, Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskatus un salīdzinājumus. Tīmekļa mitinātāju novērtēšanai mēs esam izmantojuši šādus faktorus: Vienkārša lietošana, atbalsts un ātrums.


Balstoties uz mūsu pētījumu, 15 labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir:

 1. HostPapa – labākā vispārējā tīmekļa mitinātāja
 2. WHC.ca – labākais resursdators ar vietējo atbalstu
 3. GreenGeeks – videi draudzīgākā vietnes saimniece
 4. HostUpon – labākais vietņu pārdevējs
 5. WP Engine – vislabāk pārvaldītā WordPress resursdators
 6. HostGator – lielas vērtības tīmekļa mitinātājs
 7. InMotion Hostings – labākais biznesa tīmekļa mitināšana
 8. Cloudways – labākais mākoņu mitināšanas līdzeklis
 9. Dreamhost – lieliska biznesa tīmekļa mitināšana
 10. Bluehost – pieredzējis resursdators
 11. Dinamiska mitināšana
 12. Cirrus hostings
 13. Vietne
 14. StableHost
 15. Vietne5

Contents

Svarīga ir stabilā tīmekļa mitināšana!

Kanādas tīmekļa mitinātāju izpēte

Kā tīmekļa aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums patīk eksperimentēt un mums ir daudz blakusprojektu), es teiktu, ka mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku tīmekļa mitinātāju.

Jūsu Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem.

Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne uzņēmēja ir vitāli svarīga!

Cerams, ka zemāk esošā salīdzināšanas tabula un pārskati var jums palīdzēt pieņemt apzinātu lēmumu par to, kuru tīmekļa mitinātāju izmantot.

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēn. (pēc 3 gadu plāna) Diska vietas raksturojumsAtsauksmes tīmekļa vietnē
HostPapa logotips USD 2,95 (lejup no USD 8,99 mēnesī) – īpašā MangoMatter atlaide) 100 GB
 • HQ + serveri Kanādā
 • Ļoti pieņemamām cenām!
 • Maksas CAD!
 • Daudz atbalsta iespēju
 • Lielisks priekšnesums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
HostPapa pārskats
WHCLogo USD 3,89 (mazāk nekā USD 5,99) Neierobežots
 • HQ + serveri Kanādā
 • Ļoti pieņemamām cenām (maksa CAD)
 • Neierobežota vieta diskā
 • Apbrīnojams sniegums
 • Dienas dublējumi iekļauti
 • Bilingvālā atbalsts 24 stundas diennaktī
WHC.ca pārskats
GreengeeksLogo USD 2,95 (mazāk nekā USD 9,95) Neierobežots
 • Super zaļš hostings
 • Ātra un ērta iestatīšana
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Serveri Kanādā un visā pasaulē
GreenGeeks apskats
HostuponLogo USD 2,95 (mazāk nekā USD 7,95) Neierobežots
 • Neierobežota vieta diskā!
 • Kanādas tirdzniecība un atbalsts
 • Serveri Kanādā un ASV
 • Cenu fiksēšana!
Hostupon pārskats
wpengine USD 35 USD 10 GB
 • WordPress mitināšana ir pilnveidota! (ja jums ir budžets)
WP Engine pārskats

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: centre; }

Labākais Web hostings Kanādā 2020

Šeit ir 15 labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskati, detalizēti aprakstot to izmaksas, atbalsta iespējas un vietu diskā:

1. HostPapa – labākā vispārējā tīmekļa mitinātāja

Vietne: www.hostpapa.ca
Cena:
2,95 USD
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostPapa logotips

HostPapa sāka darboties kā viens no pirmajiem zaļajiem saimniekiem apkārt, un viņi to visu ir uzturējuši, kompensējot visu enerģijas patēriņu ar videi draudzīgiem, zaļiem enerģijas avotiem. Viņu galvenais birojs Kanādā, serveri Toronto un cenas, kas faktiski ir norādītas CAD, nevis USD, ir lielisks un ļoti uzticams Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja piedāvājums.!

Viņi piedāvā arī daudz bezmaksas lietu, piemēram, bezmaksas migrāciju no vecās resursdatora, ja nepieciešams, bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL drošībai utt. + Viņi piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja neesat apmierināts …

Ja godīgi, ja apmeklējat vietējos, šie puiši ir īsts darījums!

Atbalsts

Tie nodrošina VISU DAUDZ atbalsta iespēju. Tie ietver atbalstu pa tālruni, e-pastu, tiešraides tērzēšanu, zināšanu bāzi, video pamācības, iknedēļas tīmekļa seminārus, tīkla statusa lapu un bezmaksas video apmācības sesiju “Viens pret vienu”, kas ir ļoti iespaidīga un parocīga.!

Ātrums

Kā minēts iepriekš, viņiem Kanādā ir ātrs serveris, bet, ja jums ir jānovirza citas valstis, Cloudflare CDN tiek nodrošināts bez maksas visos plānos. Tas nozīmē, ka jūsu vietnes dati tiek glabāti kešatmiņā dažādās vietās visā pasaulē, nodrošinot ātru vietnes ātrumu apmeklētājiem, kas atrodas tālu no jūsu primārā datu centra. Tiek nodrošināti arī uzlaboti cietvielu diski, kas nodrošina ātrāku vietnes ielādēšanas ātrumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem disku diskdziņiem.

Viņu visdārgākajā tīmekļa mitināšanas plānā Business Pro ir iekļauti papildu veiktspējas uzlabojumi, piemēram, raķešu ātras piemaksas serveri, vairāk resursu piešķiršanas vienam kontam un mazāk kontu vienam serverim..

Plusi:

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Bezmaksas SSL
 • Serveri Kanādā
 • Maksas CAD!

Ar mūsu īpašo MangoMatter atlaidi viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 2,95 mēnesī / mēnesī (mazāk nekā USD 8,99 mēnesī)

2. WHC.ca – labākais resursdators ar vietējo atbalstu

Vietne: whc.ca
Cena:
3,89 USD (CAD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WHC logotips

Atrodoties Monreālā, Web Hosting Canada (WHC) darbojas spēcīgi kopš 2003. gada. Viņi zina hostingu gan iekšpusē, gan ārā, un viņu pieredze tiešām rāda (ĻOTI uzticams pakalpojums)! Viņi ir viens no nedaudzajiem Kanādas pakalpojumu sniedzējiem, kuru serveri atrodas abos Austrumos & Rietumu krasti, lai sasniegtu ātrāku ātrumu.

Papildus mitināšanai un domēniem WHC piedāvā SEO un e-pasta mārketinga plānus, kurus varat izmēģināt, izmantojot bezmaksas izmēģinājumus. Mums arī ļoti patika viņu mākoņservera plāni … tas piedāvā gandrīz īpašu servera tipa veiktspēju par daudz pieejamāku cenu.

Viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī (bilingvāli) pa e-pastu, tālruni un tērzēšanu & iekļaujiet neierobežotu vietu diskā. + Viņi faktiski maksā CAD, yay!

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 3,89 mēnesī (mazāk nekā USD 5,99).

Atbalsts

WHC piedāvā dažādas atbalsta iespējas: 24/7 tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un tiešsaistes palīdzības dienests. Atbalsts ir pieejams gan franču, gan angļu valodā!

Ātrums

WHC darbojas datu centri gan Vankūverā, gan Monreālā. Datu centrs automātiski tiks izvēlēts, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Ja jums ir Kanādas bizness, vietnes mitināšana Kanādā ir lieliska ātruma un privātuma prasību ievērošanai.

Viņi izmanto serverus ar cietvielu diskdziņiem (SSD), kas, pēc uzņēmuma domām, ir 7 reizes ātrāki nekā tradicionālie mehāniskie diskdziņi. Tajos ietilpst arī bezmaksas vietņu paātrināšana, izmantojot LiteSpeed ​​tehnoloģiju, kas patiešām liek jūsu WordPress vietnēm lidot!

WHC piešķir 100% no viena procesora kodola resursiem jūsu PRO mitināšanas kontam, + 1 GB atmiņas (RAM) un 5 MB / s I / O. Bezmaksas Cloudflare CDN ir iekļauts arī visos plānos.

Plusi:

 • HQ + serveri Kanādā
 • Ļoti pieņemamām cenām! (maksa CAD)
 • Neierobežota vieta diskā
 • Pārsteidzošs sniegums!
 • Bilingvālā atbalsts 24 stundas diennaktī
 • Dienas dublējumi iekļauti

3. GreenGeeks – videi draudzīgākā vietnes saimniece

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks logotips

Viņi darbojas un darbojas kopš 2008. gada, un kopš tā laika viņiem ir izdevies kļūt tik energoefektīviem, ka viņi ar vēja enerģijas palīdzību trīs reizes atgriežas tīklā, kas ir diezgan pārsteidzošs!

Kā tīmekļa mitināšanas uzņēmums, GreenGeeks ir ārkārtīgi uzticams, ir jaudīgi serveri ne tikai Kanādā, bet arī visā pasaulē. Viņi piedāvā arī neierobežotu vietu diskā pat visvienkāršākajā plānā.

Viņiem ir kopīgi mitināšanas plāni, tālākpārdevēju plāni un WordPress mitināšanas plāni. Viņu atbalsts ir pieejams 24/7/365 un ir ļoti atsaucīgs. Tas, kas mums ļoti patika par GreenGeeks, ir noklusējuma bezmaksas funkciju saraksts, ko saņemat ar katru mitināšanas plānu. Viss, sākot no bezmaksas domēna vārda, bezmaksas SSL, bezmaksas vietņu migrācijas, bezmaksas CDN integrācijas līdz īpaši ātrai SSD glabāšanai un iespaidīgai drošības sistēmai, lai viss darbotos nevainojami!

Pievienojiet tam 30 dienu naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts.

Viņu lētākais plāns sākas tikai no plkst USD 2,95 mēnesī (mazāk nekā USD 9,95).

Atbalsts

Uzņēmumam ir dažādas atbalsta iespējas: zināšanu bāze, tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un e-pasta / biļešu iesniegšana. Tiešraides tērzēšana ir pieejama 24/7/365. Kamēr atbalsts pa tālruni ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 9 līdz 12, EST un sestdien, plkst. 9 līdz 20, EST.

Ātrums

Runājot par ātrumu, GreenGeeks piedāvā vairākus datu centrus, no kuriem izvēlēties, ļaujot precīzi noteikt atrašanās vietu tuvāk mērķa tirgum. Viņiem ir datu centri Toronto, Kalifornijā, Amsterdamā, Nīderlandē, Čikāgā, ASV un Fīniksā, ASV.

Viņi arī izmanto cietvielu diskus (SSD), lai ātrāk ielādētu lapu, nevis tradicionālos cietos diskus. Ātrākiem ielādes ātrumiem tiek izmantoti optimizētie LiteSpeed ​​tīmekļa serveri. Salīdzinot ar NGINX un Apache, LiteSpeed ​​ir 2x līdz 5x ātrāks. Lai iegūtu papildu jaudu attiecībā uz lapu ielādes ātrumu, GreenGeeks ieviesa patentētu kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju ar nosaukumu PowerCacher. Šī ekskluzīvā funkcija nodrošina ātru lietojumprogrammu ielādes laiku, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.

Plusi:

 • Super zaļš!
 • Neierobežota vieta diskā
 • 24/7 atbalsts
 • Liela drošība
 • Viegli pielāgojams

4. HostUpon – labākais vietņu pārdevējs

Vietne: hostupon.ca
Cena:
2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostUpon logotips

Lieta, kas nosaka HostUpon neatkarīgi no konkurences noteikti ir viņu saistības ar vietējo Kanādas izpārdošanu un atbalstu! Kā jūs varat iedomāties, tas patiešām rada pārmaiņas.

Viņiem ir hostinga plāni parastajai dalītajai mitināšanai (kas ir tas, kas vajadzīgs lielākajai daļai cilvēku), WordPress mitināšanai labāk pārvaldītam risinājumam, VPS un veltītiem serveriem. Viņu dibinātāji šajā nozarē darbojas kopš 1998. gada, tāpēc viņi diezgan labi pārzina hostinga spēli, un tas parāda! Viņu serveri izmanto SSD diskus, MariaDB MySQL veiktspējai un LiteSpeed ​​ar LSCache, kas patiešām palielina WordPress instalāciju veiktspēju.

Mēs ļoti mīlam viņu tālākpārdevēju iestatījumus un paketes, komplektā ar WHM vadības paneli un ļoti konkurētspējīgām cenām. Tas ietver arī bezmaksas migrācijas pakalpojumu un iespēju iestatīt pielāgotus serverus!

Pievienojiet tam ļoti ātru datu centru Toronto (+ 3 ASV), neierobežotu vietu diskā, ieslēgtu cenu veidošanu (tāpēc jūs vienmēr maksāsit vienādi, pat ja cenas vietnē palielināsies), un visbeidzot pārspēj lielāko cenu konkurences konkurenci … jūs esat labās rokās!

Viņi piedāvā 3 hostinga paketes, un viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 2,95 mēnesī / mēnesī (bija USD 7,95 mēnesī).

Atbalsts

HostUpon piedāvā dažādas iespējas atbalsta saņemšanai. Tie ietver zināšanu bāzi, tīkla statusu, biļešu iesniegšanu, tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanu un atbalstu pa tālruni. Tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un biļešu iesniegšana ir pieejama visu diennakti.

Ātrums

Veiktspējas palielināšana ir pieejama par viņu dārgākiem plāniem. Business Unlimited plānā tiek izmantoti 80% CPU resursi, un viņu Premium Unlimited plānā tiek izmantots pilns 100% CPU. Lētākajam plānam tiek piešķirti 40% no viena procesora kodola resursiem (kas ir pietiekami lielākajai daļai mazo un vidējo uzņēmumu vai emuāru).

Garantētā atmiņa (RAM) ir 512 MB. Garantētā diska I / O ātrums ir 512 KB / s.

Plusi:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Kanādā balstīta atbalsta un pārdošanas komanda
 • Cenas ir fiksētas
 • Serveri Kanādā un ASV
 • Bezmaksas domēna vārds

5. WP Engine – vislabāk pārvaldītā WordPress resursdators

Vietne: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

WP Engine logotips

Ja jūs faktiski meklējat īpaši augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanu Kanādā, WP Engine ir tas, kas jums nepieciešams! Viņi ir tirgus līderi, kad runa ir par WordPress vietņu mitināšanu, turklāt ar pamatotu iemeslu (lai gan tie ir pārāk dārgi). Viņiem ir iebūvēta kešatmiņā saglabāta sistēma, kas paredzēta ātrai lapu apkalpošanai (saukta par EverCache), un apvienojumā ar CDN viņi ir ātrākais WordPress mitināšanas uzņēmums apkārt!

Viņu atbalsts visu diennakti acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Turklāt viņi rūpējas arī par visiem WordPress pamata atjauninājumiem, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Un, kad tas ir nozīmīgs atjauninājums, viņi faktiski pirms vietnes atjaunināšanas pārbauda vietni, lai pārliecinātos, ka nekas nesabojājas, visaugstākā līmeņa pakalpojums. Viņiem ir arī tieša reāllaika draudu noteikšana, viņi aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus, un viņi pat bez maksas izlabos jūsu vietni, ja tā tiks uzlauzta …

Viss iepriekš minētais vairāk nekā attaisno cenu zīmi! Interesē mierīgi un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas plkst USD 35 mēnesī / mēnesī.

Atbalsts

WPEngine nodrošina Resursu centru, Dokumentāciju, Risinājumu centru, Sistēmas statusu, Tiešraides tērzēšanu, Biļešu iesniegšanu un Atbalstu pa tālruni, lai iegūtu nepieciešamo palīdzību. Pēc uzņēmuma domām, viņu atbalsta komanda ir pieejama 24/7/365.

Pārskati par WPEngine klientu atbalsta sistēmu bija dažādi. Saskaņā ar šīm atsauksmēm pārstāvji zina savas hostinga paketes trūkumus un trūkumus, it īpaši, ja runa ir par WordPress. Viņi spēja atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem, kas viņiem tika uzdoti. No otras puses, dažās atsauksmēs tika norādīts, ka atbildes saņemšana no tām prasīja vidēji apmēram 3 dienas un viņi nespēja noteikt noteiktas problēmas.

Ātrums

Datu centri ir pieejami ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Austrālijā, Vācijā, Īrijā, Taivānā, Beļģijā un Japānā. No spilgtākās puses, ja jūsu mērķa tirgus atrodas Kanādā, noteikti varat piedāvāt viņiem ātrāku vietņu ielādēšanas ātrumu, ņemot vērā viņu serveru tuvumu..

Bezmaksas CDN integrācija ir iekļauta, lai rūpētos par pasaules klientu bāzi.

Plusi:

 • WP eksperti
 • Augstas veiktspējas serveri
 • Ļoti specializēts atbalsts
 • Pilnībā vadīts

Mīnusi:

 • Dārgi

6. HostGator – lielas vērtības tīmekļa resursdators

Vietne: www.hostgator.com
Cena:
 2,75 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostGator logotips

HostGator, tāpat kā Bluehost un daudz citu tīmekļa mitinātāju, pieder tīmekļa mitināšanas gigantam EIG, kas pērk citas tīmekļa mitināšanas kompānijas. Parasti tas nozīmē atbalsta efektivitātes samazināšanos, ātruma samazināšanos un dažus citus jautājumus. Šķiet, ka HostGator ir pārvarējis lielāko daļu no šīm darbībām un ir atradis ļoti labu izmaksu un vērtības līdzsvaru.

Papildus hostinga plāniem viņi piedāvā arī PPC, SEO un tīmekļa dizaina pakalpojumus, kas varētu būt noderīgi, ja nevarat atrast vietējo digitālo aģentūru, kas palīdzētu tiešsaistes mārketingā..

Hostgator plāno dalītu mitināšanu, mākoņa mitināšanu, WordPress mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS, speciālu serveri, Windows mitināšanu un lietojumprogrammu mitināšanu.

Neraugoties uz to, par tām pašām izmaksām jūs varētu ķerties pie Web Hosting Canada, iegūt serverus Kanādā un lielisku atbalstu … tāpēc, ja vien jūs patiešām vēlaties mitināties ar HostGator, ir arī labākas iespējas.

Atbalsts

Atbalsts tiek sniegts dažādos veidos, piemēram, izmantojot atbalsta portālu, video konsultācijas, tālruni, tiešraides tērzēšanu un biļešu iesniegšanu. Visas šīs atbalsta iespējas ir pieejamas visu diennakti. Atsauksmes par HostGator atbalsta sistēmu bija dažādas. Daudzi cilvēki bija apmierināti ar savu atbalsta personālu. Lai gan daži cilvēki bija arī satraukti, jo tika paziņots, ka pārstāvji ir nekompetenti ar uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem.

Ātrums

HostGator nepiedāvā daudz, ja runājam par ātrumu. Viņiem nav datu centru, kas atrodas Kanādā, un tas ir traucējošs, ja jūsu auditorija atrodas minētajā vietā. Serveri atrodas Provo, Jūtā un Hjūstonā, Teksasā.

Viņiem ir arī mod_cloudflare, kas instalēti visos tā koplietotajos un tālākpārdevēju serveros. Arī šis satura izplatīšanas tīkls (CDN) saglabā jūsu datus kā kešatmiņu dažādās vietās, lai ātri piekļūtu no vietām, kas atrodas tālu no galvenā datu centra.

Plusi:

 • Lēts
 • Laba izmaksu / vērtības bilance

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru
 • Kopumā zemākas kvalitātes pakalpojumi

7. InMotion hostings – labākais biznesa tīmekļa mitināšana

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena:
6,39 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

InMotion hostinga logotips

InMotion Hostings šeit ir vēl viens veterāns, taču viņi galvenokārt koncentrējas uz biznesa mitināšanu un risinājumiem, līdz ar to arī augstākas izmaksas. Viņi ir diezgan labi, taču Kanādā viņiem nav datu centru … apvienojot tos ar augstākām izmaksām, nav daudz iemeslu, lai dotos līdzi.

Viņiem tiek piedāvāti 5 hostinga veidi: koplietojamais hostings, WordPress mitināšana, VPS, īpaši serveri un tālākpārdevēju mitināšana. Papildus tiem, tie piedāvā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, ja jums tas ir vajadzīgs… un tie atbalsta populārākās CMS un e-komercijas platformas, + moodle (mācību platforma / kursu vadības sistēma).

Tas, kas viņiem patīk, ir viņu veids, kā atdot sabiedrību. Viņi studentiem piedāvā 50% atlaidi, un viņu datu centri ir diezgan videi draudzīgi.

Atbalsts

Visiem hostinga plāniem ir pieejams diennakts Premier atbalsts, un tas tiek veikts, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Tiešsaistes konsultācijas un uz kopienu balstīts Q&A ir pieejams arī. Atsauksmes galvenokārt ir pozitīvas, ja runa ir par viņu klientu atbalsta sistēmu. Viņu klienti paziņoja, ka viņiem ir ātrs reakcijas laiks un viņu pārstāvji ir zinoši, kā risināt gan vieglas, gan sarežģītas problēmas.

Ātrums

SSD tiek izmantoti ar unikālajiem procesiem, kas jūsu vietni ļauj ielādēt ātrāk nekā tradicionālie mehāniskie diskdziņi. Viņiem ir maksimālās ātruma zonas gan ASV austrumu, gan rietumu piekrastē (nevis Kanādā). Tie ir īpaši izvietoti Losandželosā, Kalifornijā un Herndonā, Virdžīnijā.

Kaut arī glabāšana un joslas platums nav ierobežots, centrālais procesors, operatīvā atmiņa un citi faktori, kas varētu ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju, netiek izpausti. Iespējams, ka jums ir neierobežots joslas platums, taču, ja sasniegsit atmiņas un CPU ierobežojumu, iespējams, nevarēsit uzņemt visus skatītājus, kuri mēģina piekļūt jūsu vietnei.

Plusi:

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Daudz iespēju
 • Labs atbalsts lietotnēm / CMS

Mīnusi:

 • Dārgi
 • Kanādā nav serveru

8. Cloudways – labākā mākoņa mitināšana

Vietne: www.cloudways.com
Cena:
10 USD (USD)
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Cloudways logotips

Cloudways ir atšķirīgs zvērs, tas izmanto citu uzņēmumu neapstrādātos serverus un ļauj šajos serveros izvietot, pārvaldīt un pārraudzīt augstas veiktspējas lietotnes un vietnes, izslēdzot parasto tīmekļa mitināšanas vietnieku. Ja esat pat nedaudz tehniķis, tas var ietaupīt daudz naudas.

Funkcijās ietilpst bezmaksas ssl, bezmaksas vietņu migrācija un iespēja instalēt tik daudz lietotņu, cik vēlaties.

Ja jūs īpaši meklējat šāda veida mākoņa mitināšanu, tad ir mākoņi Cloudways, kuru piedāvātā elastība pārsniedz jūsu ikdienas koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Un tos ir diezgan viegli mērogot, jo jūsu vietnei nepieciešami vairāk servera resursu.

Viņu partneri ir Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch un Google Cloud Platform.

Atbalsts

Cloudways piedāvā dažādas atbalsta iespējas, ieskaitot zināšanu bāzi, biļešu iesniegšanu, tiešsaistes tērzēšanu, platformas statusa lapu un tiešsaistes aizpildīšanas veidlapas. Izmantojot aizpildīšanas veidlapas, jūs varat pieprasīt zvanu, interesēties par pārdošanu un kļūt par partneri.

Viņu atsauksmes ir superīgas. Vairumā atsauksmju tika teikts, ka klientu atbalsta sistēma bija ļoti ātra un ātra. Pārstāvji zina, kā rīkoties, lai novērstu gan vieglas, gan sarežģītas problēmas. Kopumā klienti bija apmierināti ar klientu atbalsta pakalpojumu.

Ātrums

Izmantojot vislētāko plānu, tiek nodrošināta 1 GB liela atmiņa (RAM). Serveru pamatā ir cietvielu diskdziņi, kas nodrošina ātrāku iekraušanas ātrumu, salīdzinot ar tradicionālajiem mehāniskajiem diskdziņiem. Serveri ir arī gatavi PHP 7. PHP 7 šobrīd ir tīmekļa izstrādātāju izvēle, nodrošinot vietņu un lietojumprogrammu labāku un ātrāku veiktspēju salīdzinājumā ar PHP 5.6. CloudwaysCDN arī ļauj ātrāk vietņu ielādēšanas ātrumu visā pasaulē, jo dati kešatmiņā atrodas vairākās vietās visā pasaulē.

Viņi ir optimizējuši skursteņus ar uzlaboto kešatmiņu, piemēram, Memcached, Carnish un Redis, lai paātrinātu atbildes. Ātrs WordPress un Magento mitināšanas ātrums ir pieejams arī attiecīgi Breeze kešatmiņas un Pilnas lapas kešatmiņas dēļ. Viņiem šobrīd ir arī 60 datu centri visā pasaulē, no kuriem jūs varat izvēlēties. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņiem ir datu centrs Toronto, Kanādā, ļaujot precīzi noteikt Kanādas mērķa tirgu un dot viņiem ātru iekraušanas ātrumu.

Plusi:

 • Super mērogojams
 • Pieejama mākoņa mitināšana
 • Vairāki mākoņu pakalpojumu sniedzēji

Mīnusi:

 • Dārgāka nekā dalīta mitināšana
 • Nepieciešamas vairāk tehnisko zināšanu

9. Dreamhost – lieliska biznesa tīmekļa mitināšana

Vietne: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

DreamHost logotips

Dreamhost ir patiesi laba reputācija un pamatots iemesls. Visi mitināšanas produkti ir stabili, to atbalsts ir precīzs, serveris – jauks un ātrs. Viņi arī neizmanto ārpakalpojumus, kas mūsu grāmatā vienmēr ir liels ieguvums. Lietošanas ērtums ir vēl viena lieta, par kuru ir zināms Dreamhost, jo viņi saviem klientiem ir izveidojuši vadības paneli … tas ir ļoti lietotājam draudzīgs.

Runājot par mitināšanas risinājumiem, tie piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, mākoņa mitināšanu, VPS un speciālu mitināšanu. Viņiem ir arī diezgan veikls vietņu veidotājs, kas ļauj ietaupīt izmaksas par tīmekļa dizainera algošanu, atkarībā no tā, cik pamatīgas ir jūsu dizaina vajadzības.

Vienīgie trūkumi būtu datu centru trūkums Kanādā un izmaksas…, kas jums ir jāmaksā 3 gadus iepriekš, ja vēlaties lētāko cenu. Tas nav ideāli.

Atbalsts

DreamHost piedāvā dažādas atbalsta iespējas, izmantojot zināšanu bāzi, forumu, sistēmas statusa lapu, tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanu, e-pasta atbalstu un biļešu iesniegšanu. Pēdējie trīs atbalsta veidi ir pieejami visu diennakti. Šobrīd viņiem nav atbalsta pa tālruni.

Pārskati par viņu klientu atbalsta sistēmu ir pārsteidzoši. Viņi ieguva pozitīvas atsauksmes ar saviem izpalīdzīgajiem un zinošajiem pārstāvjiem. Nepieciešama mazāk nekā minūte, lai nokļūtu pie pārstāvja, lai sarunātos ar jums tiešraidē. Un tas nav tas. Viņi arī varēja sniegt noderīgas saites, lai palīdzētu novērst problēmu.

Ātrums

DreamHost izmanto cietvielu diskus (SSD), nevis tradicionālos mehāniskos diskus. Ja izmantojat pirmo, jūsu vietne tiek ielādēta ātrāk, nekā izmantojot pēdējo. Datu centri Kanādā nav pieejami. Tie atrodas Ashburn, Viriginia, Portland, Oregon, Irvine, California un Los Angeles, California.

Uzņēmums nepiedāvā daudz, ja nepieciešams paātrināt jūsu vietni. Lai vietne tiktu ielādēta ātrāk, jums tas pats jādara manuāli.

Plusi:

 • Laba reputācija
 • Kvalitatīvi pakalpojumi
 • Iekšējais atbalsts

Mīnusi:

 • Dārgāks
 • Kanādā nav serveru

10. Bluehost – pieredzējis resursdators

Vietne: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost logotips

Bluehost ir vēl viena EIG piederoša tīmekļa mitinātāja. Dažus gadus viņi noteikti izgāja aptuvenu labojumu, taču, šķiet, ka viņi smagi strādā, lai sakoptu savu tēlu un mitinātu produktus. Kopumā viņi ir diezgan uzticami un viņiem noteikti ir pieredze, kas pasaulei apliecina, ka viņi ir spēks, ar kuru jārēķinās. Viņi mitina daudz vietņu, mums drīz būs jāpārvērtē tās, lai redzētu, vai mēs varam tās sakopot mūsu sarakstā.

Viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Runājot par mitināšanas plāniem, tie piedāvā dalītu mitināšanu, mākoņa mitināšanu, speciālu mitināšanu, WordPress mitināšanu un VPS. Tomēr Kanādā nav neviena servera.

Atbalsts

BlueHost sniedz jums zināšanu bāzi, video konsultācijas, tiešsaistes tērzēšanu, biļešu iesniegšanu un atbalstu pa tālruni. Tie ir pieejami visu diennakti. Atsauksmes par BlueHost klientu atbalsta pakalpojumu lielākoties bija negatīvas. Paiet ilgs laiks, līdz viņi novērš pat vienkāršas problēmas. Atbildot uz jautājumiem, viņi rīkojas sāpīgi lēni, un šķiet, ka viņu klientu atbalsta pārstāvji tiek novirzīti uz citām valstīm, kuras runā angliski kā otro valodu.

Ātrums

Lētākā koplietotā hostinga plāna veiktspēja (ieskaitot ātrumu) nav atklāta. Tas tikai nosaka, ka minētajam plānam ir “standarta” veiktspēja. Pēc viņu pārstāvja teiktā, Standard Performance nozīmē, ka jums tiek dota 25 GB RAM, un jūsu vietne tiks ielādēta 2-3 sekunžu laikā.

Izpētot viņu zināšanu bāzi, jums var būt vairāk procesora, atmiņas un resursu par USD 25,99 mēnesī. Tomēr viņu Pro pakotne tiek apzīmēta kā “Augsta veiktspēja”, kur tai ir par 80% mazāk kontu uz vienu serveri, kas tam ļauj izmantot vairāk resursu vienā kontā. Ar šo paketi nāk palielināts ātrums un jauda, ​​jo mazāk lietotāju. Datu centri atrodas Jūtā, ASV. Diemžēl Kanādā nav datu centru.

Plusi:

 • Pieredzējis
 • Konkurētspējīgas cenas
 • Pienācīgs WordPress vietnēm

Mīnusi:

 • Akmeņaina reputācija
 • Kanādā nav serveru

11. Dinamiska mitināšana

Vietne: www.dynamichosting.ca
Cena:
3,95 USD (CAD)
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Dinamiska hostinga logotips

Viņi darbojas šajā nozarē kopš 1999. gada un tagad izmanto 100% atjaunojamo enerģiju, viņi zina, kā rīkoties ārpus mājas, un tas liecina par viņu pakalpojumu kvalitāti!

Lai gan viņu vietne galvenokārt reklamē augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanu (kurā bez maksas iekļauts CloudFlare PRO, ļoti iespaidīgs), viņi arī piedāvā dalītu mitināšanu par patiešām pieejamu cenu. Mums viņi patīk ar īpašībām, kas ir saistītas ar viņu visvienkāršāko plānu.

Tajos ietilpst bezmaksas SSL, automatizētas dublējumkopijas un automatizēta ļaunprātīgas programmatūras skenēšana, lai novērstu hakerus. Viņi arī piedāvā bezmaksas migrēšanu, tāpēc jums nav jāuztraucas par maksājumiem kādam, lai pārvietotu jūsu vietni uz viņu mitināšanas vietni.

Atbalsts

Uzņēmums piedāvā dažādas atbalsta iespējas. Tajos ietilpst tiešsaistes tērzēšana, zināšanu bāze, atbalsta biļetes un bezmaksas zvanu centrs, kas darbojas visu diennakti. Jūs saņemat papildu informāciju stundas laikā (vai mazāk) ar viņu atbalsta biļetēm. Viņu telefoniskajam atbalstam nav gaidīšanas periodu, kas liktu jūs saspringt. Lielākā daļa atsauksmju apliecina šīs firmas garantiju, piešķirot tām lieliskus vērtējumus. Pēc klientu domām, viņiem ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība, un atbalsts tika sniegts nekavējoties.

Ātrums

Runājot par ātrumu un veiktspēju, Dynamic Hosting nodrošina dažādas funkcijas. Viņi izmanto cietvielu diskus, kas ir ātrāki nekā tradicionālie mehāniskie diskdziņi. Tie ir arī PHP 7 gatavi un ievieš HTTP / 2. Abas no tām pielīdzina ātrākam vietnes ielādēšanas ātrumam.

Cloudflare CDN tiek piešķirts bez maksas un ir iebūvēts mitināšanas vadības panelī. Ja atrodaties Kanādā, jums noderēs viņu datu centri, kas atrodas Halifaksā un Kalgari.

Plusi:

 • Lieliski pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Daudz bezmaksas iespēju
 • Serveri Kanādā

Mīnusi:

 • Dalītai mitināšanai ir labākas iespējas.

12. Cirrus hostings

Vietne: www.cirrushosting.com
Cena:
3 USD
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Cirrus Tech logotips

Tie ir par pieņemamu cenu, piedāvā daudz vietas diskā, un tiem ir serveri Toronto. Viņi sāka darbu 1999. gadā, tāpēc noteikti ir pieredze, kas nepieciešama, lai vadītu pienācīgu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Tagad viņi mitina vairāk nekā 15000 vietņu un piedāvā visas pamatfunkcijas, piemēram, bezmaksas SSL un viena klikšķa WordPress instalētājus. Viņi arī piedāvā bezmaksas domēna vārdu, kas paredzēts jūsu mitināšanai, kas ir ļoti parocīgs cilvēkiem, kuri vēlas visu atrast vienā vietā.

Papildus parastajam kopīgajam mitināšanai, WP mitināšanai, mākoņa mitināšanai un speciālajiem serveriem, tie piedāvā arī Sharepoint mitināšanu, ko mēs bieži neredzam. Cirrus piedāvā arī tīmekļa dizaina pakalpojumu, ja tas jums ir nepieciešams.

Atbalsts

Cirrus piedāvā dažādas iespējas, kā iegūt nepieciešamo palīdzību: biļešu iesniegšana, zināšanu bāze, atbalsts pa tālruni un tiešsaistes tiešraide. Pēdējās divas atbalsta iespējas ir pieejamas visu diennakti. Viņu atbalsta dienests ieguva dažādas atsauksmes. Daži klienti bija ļoti apmierināti ar sniegto pakalpojumu un paziņoja, ka viņi ļoti ātri reaģēja. Tomēr citi bija neapmierināti ar saviem atbalsta pārstāvjiem, sakot, ka viņiem vajadzēja pat vairāk nekā 3 dienas, lai atbildētu uz atbalsta biļetēm.

Ātrums

Vai meklējat datu centrus Kanādā, lai apmierinātu valsts auditoriju? Cirrus Hosting nodarbina 3 datu centrus Toronto apgabalā. Lai gan viņiem ir datu centri Kanādā, tie neizmanto daudz funkciju, lai palielinātu vietnes ātrumu. Tiek atbalstīts PHP 7, kas nozīmē ātrāku jūsu vietnes ielādes ātrumu, salīdzinot ar PHP 5.6. Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​serveri un citas kešatmiņas funkcijas nav iekļautas to koplietotajās mitināšanas paketēs.

Plusi:

 • Pieredzējis
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Serveri Kanādā

Mīnusi:

 • Par lētāko cenu jums jāmaksā uzreiz 3 gadi

13. Vietnes zeme

Vietne: www.siteground.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Vietnes zemes logotips

Šis ir viens no visu laiku iecienītākajiem ASV balstītajiem hostinga uzņēmumiem, tiem ir jaudīgi serveri visā pasaulē (kaut arī Kanādā tādu nav) un vismodernākais atbalsts. SiteGround ir viens no visstraujāk augošajiem saimniekiem apkārt, un tam ir labs iemesls! Viņu uzmanība drošībai, atbalstam un ērtai lietošanai ir diezgan iespaidīga. Viņi pat izstrādāja iekšējās drošības sistēmas, lai pastāvīgi uzraudzītu un reaģētu uz iespējamiem drošības jautājumiem.

Tie ir arī WordPress ieteikti WordPress (tas ir diezgan reti! Viņi, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs tiem uzmetat).

VietneiGround ir 3 mitināšanas plāni, to vispieejamākais plāns sākas plkst USD 3,95 mēnesī / mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)!

Atbalsts

Vietne Ground nodrošina dažādas atbalsta iespējas, ieskaitot zināšanu bāzi, konsultācijas, tiešraides tērzēšanu, tālruni un biļešu atbalstu. Pēc uzņēmuma domām, atbalsts pa tālruni un Live Chat palīdzēs saņemt tūlītējas atbildes, kamēr biļetes prasa 10 minūtes.

Klientu atsauksmes par viņu atbalsta sistēmu bija pārsteidzoši pozitīvi. Lielākā daļa klientu paziņoja, ka pārstāvji bija ļoti pieklājīgi un izpalīdzīgi. Viņi ieguva augstu novērtējumu tiešsaistes klientu recenzentu vidū. Hurray vietnei SiteGround!

Ātrums

Runājot par ātrumu, vietnei SiteGround ir daudz ko piedāvāt. Tie nodrošina SSD, lai ātrāk ielādētu vietni, salīdzinot ar tradicionālajiem diskdziņiem. Viņiem ir arī pielāgots kešatmiņas spraudnis ar nosaukumu SuperCacher vēl lielākam ielādes ātrumam.

Uzņēmuma datu centri atrodas ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un SG. Lai gan Kanādā nav datu centru, SiteGround to kompensē ar bezmaksas Cloudflare integrāciju.

Plusi:

 • Bezmaksas SSL
 • Ieteica WordPress
 • Augstas veiktspējas serveri
 • Viegli pielāgojams

14. StableHost

Vietne: www.stablehost.com
Cena:
3,50 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

StableHost logotips

Stabils ir visnotaļ pienācīgs resursdators, taču Kanādā nav neviena servera. Tie piedāvā tādas pašas funkcijas kā vairumam citu saimnieku, izņemot kopas mitināšanas tehnoloģiju … tas palielina vispārējo veiktspēju un mērogojamību ar mazāku dīkstāvi.

Viņiem ir daudz mitināšanas iespēju: koplietojamais hostings, WordPress mitināšana, VPS, tālākpārdevējs, uzņēmuma mitināšana, neierobežots mitināšana. StableHost ir arī glīts vietņu veidotājs, lai pēc iespējas ātrāk izveidotu jūsu vietni un darbotos, tai ir lieliski dizaina varianti un ērta velciet un nometiet veidotāja versija.

Laba izvēle, ja vēlaties atlasīt ASV tirgus.

Atbalsts

StableHost nodrošina atbalstu pa tālruni, tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanu, zināšanu bāzi, FAQ un sistēmas statusa lapu, lai saņemtu nepieciešamo palīdzību. Viņu tehniskā komanda ir pieejama visu diennakti. No otras puses, viņu pārdošanas un norēķinu grupas ir pieejamas 7 dienas nedēļā no pulksten 9 līdz 17 (MST). Runājot par pārskatiem, viņi izpelnījās jauktu viedokli. Daži paziņoja, ka viņu apkalpošana ir bijusi ļoti slikta. Lai gan citi bija apmierināti ar piedāvājumiem un atbalsta komandu.

Ātrums

Runājot par ātrumu, lētākais plāns dod jums 1 pilnu CPU kodolu. Jo lielāks CPU kodolu skaits, jo ātrāka ir vietne. Viņi ir pielāgojuši LiteSpeed, PHP un MySQL versijas, padarot jūsu vietni ātru, neatkarīgi no apmeklētāju skaita. Cietvielu diskdziņi tiek izmantoti, lai jūsu vietnes ātrums būtu ātrāks, salīdzinot ar tiem, kuri izmanto tradicionālos mehāniskos diskus. Viņiem nav serveru Kanādā. Kaut arī viņiem ir vairākas datu centru atrašanās vietas Fīniksā un Čikāgā, ASV, Amsterdamā, Nīderlandē, Singapūrā un Zviedrijā, Stokholmā.

Plusi:

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Foršs vietņu veidotājs
 • Klasterizēta mitināšanas tehnoloģija palielina veiktspēju

Mīnusi:

 • Kanādā nav serveru

15. Vietne5

Vietne: www.site5.com
Cena:
6,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tiešraides Čats

Vietnes5 logotips

Vietne5 piedāvā arī pienācīgu pakalpojumu, taču, raugoties no cenas viedokļa, vērtības piedāvājuma patiesībā nav, jo tur ir labāki saimnieki, kuriem ir lētāk. Viņu galvenais serveris atrodas ASV, tāpēc Kanādas vietnēm tas nebūtu lieliski.

Viņiem ir bezmaksas vietņu migrācija, atkopšanas dublējumi un 45 dienu naudas atdošanas garantija. Viņu mitināšanas iespējas ietver dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un pilnībā pārvaldītu VPS.

Atbalsts

Vietnes mitināšana nodrošina dažādas atbalsta iespējas. Tie ietver zināšanu bāzi, Q&Platforma, e-pasta atbalsts un tiešsaistes tērzēšana. Negatīvie ir tas, ka viņiem nav telefona atbalsta. E-pasta atbalsts un tiešsaistes tiešraides tērzēšana ir pieejami visu diennakti. Diemžēl vairums klientu atsauksmes tika vērtētas negatīvi. Lai nokļūtu pie pārstāvja, ir vajadzīgas tikai dažas minūtes, bet atbildi uz jautājumiem prasa apmēram 5 līdz 10 minūtes. Daži pat apgalvoja, ka vairākas atbalsta sesijas bija vajadzīgas tikai tāpēc, lai atrisinātu vienkāršu problēmu.

Ātrums

Vietnei5 ir vairākas datu centru atrašanās vietas Eiropā (Lielbritānijā, Nīderlandē, Francijā un Rumānijā), Ziemeļamerikā (ASV un Kanādā), Dienvidamerikā (Sau Paolo, Brazīlijā un Joao Pessoa) un Āzijā (Ķīnā un Singapūrā). Tas ir labi, ja mērķa tirgus ir Kanādā, jo viņiem šajā vietā ir datu centrs.

Runājot par resursiem, uzņēmums paziņoja, ka tie piegādā vairāk nekā pietiekami daudz CPU un RAM, lai iepriecinātu “vidējo” tīmekļa mitināšanas klientu. Klienti redz augstu veiktspējas līmeni, jo viņi izvairās pārpārdot jebkuru atsevišķu pakalpojumu. Viņu vietnē netiek reklamēti bezmaksas Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​vai MariaDB serveri un citas kešatmiņā saglabājamās funkcijas..

Plusi:

 • Kvalitatīvs hostings
 • Neierobežota vieta diskā
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi:

 • Pārāk dārgi
 • Kanādā nav serveru

Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskati: Kāpēc mēs to darām?

Kā digitālā aģentūra mēs saņemam daudz ar tīmekļa mitināšanu saistītu jautājumu. Cilvēki vēlas uzzināt, kura tīmekļa mitinātāja ir vispiemērotākā viņu konkrētajiem mērķiem (tā varētu būt parasta uzņēmuma vietne, fotogrāfs, mazs emuāru autors utt.) Vai kur atrast pienācīgu salīdzinājumu, kurā būtu apskatīti labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Lielākajai daļai ir problēmas noteikt, kuri tīmekļa mitinātāji patiesībā ir naudas vērti, nodrošinot vislielāko satraukumu. Tāpēc, lai ietaupītu laiku, atkal un atkal atbildot uz šiem jautājumiem, mēs nolēmām daudz laika veltīt resursa izveidošanai, kas piedāvā daudzas atbildes, kuras cilvēki meklē… un tāpēc šī rokasgrāmata radās!

Kanādas tīmekļa mitināšanas tālrunis

Populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Kanādai: pētījums

Neatkarīgi no tā, vai notiek tīmekļa pārprojektēšana, pilnīga zīmola maiņa vai vienkārši mēģināt aktivizēt jaunu vietni, jūs neizbēgami sastopas ar dažiem bloķētājiem. Vietnes izveidošana un darbība, kā jūs to vēlaties, var būt neticami izdevīga, taču, lai nokļūtu, jums ir jāveic daudz smaga darba. Papildus tam, lai jūsu vietne būtu projektēta un veidota (izmantojot pielāgotu CMS vai parastu vietni, piemēram, WordPress), jums būs jāizlemj arī, kur un kā vēlaties to mitināt..

Tīmekļa mitināšanas izpēte

Šis lēmums ietver izvēli starp dažādiem (lētiem) tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem & hostinga veidi, kas ir pieejami vietnes mitināšanai Kanādā. Apkārt ir daudz dažādu hostinga pakotņu, no kurām jūs varat izvēlēties, taču, lai izdarītu izvēli, kas vislabāk noderēs jums, jūsu vietnei (neatkarīgi no tā, vai tas ir emuārs, e-komercijas vietne vai vispārēja biznesa vietne), un tās lietotājiem, jums būs jāsaprot atšķirības starp dažādajiem mitināšanas veidiem, kas jums varētu rasties meklēšanas laikā. Lai palīdzētu jums šajā episkajā meklējumos, mēs zemāk esam uzskaitījuši dažādus mitināšanas veidus un to, kuras funkcijas jums vajadzētu pievērst uzmanību.

Tīmekļa mitināšanas veidi Kanādā

Dalīts hostings

Koplietojamais mitināšana ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas veidiem mazāka izmēra vietnēm un projektiem, jo ​​tas tiek klasificēts kā lēta tīmekļa mitināšana. Daži mazāki projekti ietver vietējos uzņēmumus, emuārus, personīgās vietnes un daudz ko citu. Šīs ir vietnes, kuras nav paredzētas, lai redzētu īpaši lielu trafika daudzumu, un tāpēc tām nav jāspēj atbalstīt šādus apjomus. Šim lētam tīmekļa mitināšanas tipam darbojas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā vietu vienā serverī vairākiem dažādiem lietotājiem. Tas rada daudz ierobežojumu, taču šie ierobežojumi neietekmē lielāko daļu mazāku vietņu, padarot to par lielisku izvēli šāda veida centieniem. Vēl viens papildu ieguvums no šī tīmekļa mitināšanas veida ir zemāka cena, kāda tam ir pircējam. Arī vairums lētu saimnieku piedāvā pieejamus plānus gan Linux mitināšanai & Windows mitināšana (un visizplatītākās programmēšanas valodas, piemēram, MySQL, Java, PHP utt.). Lielākā daļa koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju arī nodarbojas ar viena klikšķa instalēšanu WordPress, Joomla, Drupal un citām CMS. Tas noteikti ir labākais web hostings maziem uzņēmumiem.

VPS hostings

Šis mitināšanas tips ļauj piekļūt virtuālajam privātajam serverim. VPS mitināšanai ir daudz kopīga ar koplietojamo mitināšanu, taču tai ir mazāk ierobežojumu un lielākas brīvības attiecībā uz viņu servera vietu. Ideāls viduspunkts starp lētu koplietojamo mitināšanu un dārgo speciālo serveru mitināšanu. VPS mitināšana piešķir jums servera vietas daļu, kas atdalīta no pārējās servera vietas, kuru citi lietotāji izmantos, lai jūs varētu izmantot savu servera vietu, kuru neietekmē citu lietotāju vietnes. Pieejams tīmekļa mitināšanas risinājums, kas piešķir lielāku elastību nekā dalīta mitināšana, VPS mitināšana ir populāra tīmekļa mitināšanas iespēja Kanādā, un to parasti izmanto arī spēļu serveru mitināšanai (lieliski piemērota Minecraft mitināšanai)..

Dedicated Server Hosting

Vai jums ir lielāka vietne, kurā meklējat tīmekļa mitināšanas risinājumu? Ja tā, tad veltīta servera mitināšana varētu būt jums ideāla izvēle. Piešķirot lietotājam piekļuvi visam serverim pašam, šī ir tīmekļa mitināšanas iespēja, ko visbiežāk izvēlas daudz lielākas vietnes, kas glabā daudz informācijas un rada daudz lielāku trafika daudzumu. Tīmekļa vietnes, piemēram, nekustamo īpašumu direktoriji, lielas e-komercijas vietnes un daudz kas cits, var likt īpašu serveru mitināšanas plāna lietotājiem panākt, lai viņu vietne darbotos un lietotājiem sniegtu iespējami gludu pieredzi no viņu augstas veiktspējas vietnes..

Mākonis Hostings

Mākoņu mitināšana pēdējos gados ir ievērojami ieguvusi popularitāti tās elastības un daudzpusības dēļ. Mākonis nodrošina tā lietotājiem iespēju palielināt vai samazināt savas vietnes iespējas un saņemto resursu pieejamību. Tā kā tā ir ideāli piemērota gan lielām, gan mazām vietnēm, un tā kā tā ir arī daudz drošāka tīmekļa mitināšanas metode, jo tā ir atkarīga no vairākām mašīnām, nevis tikai no vienas, mākoņa mitināšana mitina tā lietotājiem daudz priekšrocību..

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana attiecas uz tīmekļa mitināšanas veidu, kurā tīmekļa izstrādātājs iegādājas ievērojamu servera vietas daudzumu, lai pārdotu tos saviem klientiem, kuriem viņi izstrādā vietnes. Tas ir ideāli piemērots klientiem, kuriem tīmekļa izstrādātājs rūpējas par viņu vietni, jo tas izstrādātājam dod lielāku kontroli, lai varētu nodrošināt vietnes darbību tieši tā, kā vajadzētu. Ja sadarbojaties ar tīmekļa izstrādātāju, noskaidrojiet, vai viņiem ir bijis prātā tīmekļa mitināšanas risinājums vietnei, kuru viņi jums rada, piemēram, tālākpārdevēju mitināšana.

Web hostings Kanādā: kā atrast labāko pakalpojumu?

Runājot par tīmekļa mitināšanu Kanādā, ir daudz tīmekļa mitināšanas veidu, no kuriem jūs varat izvēlēties, pirms varat izveidot savu vietni un darboties. Tomēr tas diemžēl nav pēdējais grūtais lēmums, kas jums būs jāpieņem. Kad esat noteicis jūsu vajadzībām atbilstošo tīmekļa mitināšanas veidu, jums būs jāsāk salīdzināt īpašas funkcijas. Btw mēs esam veikuši šo pētījumu arī Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Jaunzēlandes tīmekļa mitināšanai, tīmekļa mitināšanai Singapūrā, Apvienotās Karalistes tīmekļa mitināšanai, lētai tīmekļa mitināšanai Indijā, populārākajai tīmekļa mitināšanai (kopumā), & pat tīmekļa mitināšana Īrijā.

Kanādas tīmekļa mitinātāja atrašana

Salīdzinot daudzos tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, ar kuriem varat reģistrēties tiešsaistē, šeit ir minēti daži faktori, kurus jūs vēlaties ņemt vērā:

Servera atrašanās vieta

servera atrašanās vietas karteTiciet vai nē, servera fiziskā atrašanās vieta ietekmē jūsu vietnes ielādes laiku. Jo tuvāk serveris atrodas lietotājiem, kuri mēģina piekļūt jūsu vietnei, jo ātrāk viņi to varēs izmantot. Tomēr, ja vistuvākais serveris jums vai lietotājiem, kuriem jūs domājat mēģināt piekļūt jūsu vietnei, ir ievērojami mazāks nekā viens serveris, vislabāk ir atrast jums vistuvāko, kam ir saprātīgs resursu daudzums un uzticamība..

Rezumējot, ja vien serveris ir tuvu vai atrodas Kanādā (un tas ir pienācīgs serveris), jums viss būs kārtībā! Nav nozīmes tam, vai jūs meklējat pilsētām specifiskus pakalpojumus, piemēram, tīmekļa mitināšanu Toronto, Monreālā vai Vankūverā … ātruma atšķirība būs nenozīmīga.

Uzglabāšana

Pēdējā lieta, ko vēlaties, ir pierakstīties uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un uzzināt, ka tas jums nepiedāvā jūsu vietnei nepieciešamo krātuves vietu. Tas jo īpaši attiecas uz jūsu e-komercijas vietnes pārvaldīšanu. Pirms kaut ko apņematies, iepazīstieties ar krātuves vietu, ko pakalpojumu sniedzējs piedāvā kopā ar plānu, kuru reģistrējaties, lai pārliecinātos, ka tas atbilst jūsu vietnes vajadzībām..

Laiks

Ir svarīgi, lai jūsu vietne lietotājiem būtu pieejama visās dienas un nakts stundās – galu galā par to jūs maksājat. Lai to panāktu, tīmekļa pakalpojumu sniedzēji cenšas piedāvāt vislabāko iespējamo statistiku par uptime. Mēs sākām izsekot gan kopējo galveno hostinga pakalpojumu sniedzēju darbības laiku, gan arī reakcijas laikus mūsu vietnes mitinātāja statusa lapā. Uzziniet dažus jūsu apsvērtā pakalpojumu sniedzēja klientu aprakstus, lai uzzinātu patieso pieredzi, ko citi ir ieguvuši no saviem pakalpojumiem, ņemot vērā darbības laiku.

Ātrums

Neatkarīgi no servera faktiskās atrašanās vietas tam, kā tīmekļa mitinātāji konfigurē savus serverus, ir arī liela ietekme uz ielādes ātrumu.

vietņu ātruma testi

Kopējo veiktspēju un ātrumu ietekmējošie faktori ir katram kontam piešķirtie CPU resursi un atmiņa, cik daudz vietņu uzņēmējs atļauj vienam serverim, kā viņu servera kaudze izskatās attiecībā uz PHP (PHP 7+ ir šajās dienās obligāta prasība), servera puses kešatmiņu un daudz ko citu (apskatiet vietnes SiteGround vs HostGator salīdzinājumu, lai parādītu piemēru, cik daudz ielādes laiki var atšķirties, ja jums ir pareiza servera konfigurācija). Terminoloģija varētu būt nedaudz pārāk tehniska, taču galvenās meklējamās lietas būtu CPU un atmiņas resursu piešķiršana + atļautie domēni uz serveri.

Ātrās vietnes izveidošana ir svarīga arī SEO vajadzībām, jo ​​Google ir teicis, ka tas ir viens no viņu ranga faktoriem!

CDN (satura piegādes tīkls)

CDN

CDN ir masīvs serveru tīkls visā pasaulē, kas satur kešatmiņā saglabātu jūsu vietnes versiju. Galvenais iemesls, lai jūsu vietnei būtu pievienots CDN, ir maksimizēt ielādes ātrumu neatkarīgi no tā, no kurienes nāk viesi. Piemēram: ja apmeklētājs no Francijas vēlas pārlūkot vietni, vietni kalpos vistuvākais serveris vai mezgls, kas atrodas šai vietai, nevis serveris Kanādā, kurš veic visu darbu. Citas CDN priekšrocības ir aizsardzība pret DDOS uzbrukumiem un izcelsmes serveru resursu samazināšana.

Daudziem tīmekļa mitinātājiem ir jābūt iespējai diezgan nemanāmi integrēties CloudFlare, kas piedāvā bezmaksas CDN. Noteikti kaut ko vērts pārbaudīt.

SSL sertifikāti

SSL nozīmē Secure Socket Layer, tas ir “s” https, un tas ir redzams arī pie piekaramās atslēgas lielākajā daļā mūsdienu pārlūkprogrammu, parādot, ka jūsu apmeklētā vietne ir droša. SSL sertifikāti tiek izmantoti, lai šifrētu datu pārsūtīšanu starp jūsu vietni un apmeklētājiem. Ievadot šo tekstu, SSL sertifikāta iegūšana ir absolūti nepieciešama katrai vietnei (ne tikai e-komercijas veikaliem). Tas liek pārlūkprogrammām uzticēties jūsu vietnei, padarot lielāku varbūtību kaut ko iegādāties, ja tas ir jūsu vietnes mērķis. Labam Kanādas tīmekļa mitinātājam vajadzētu piedāvāt bezmaksas SSL sertifikātus. Faktiski brīdī, kad mēs redzam mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš iekasē naudu par SSL pamata sertifikātu, viņu kopējais vērtējums prasa milzīgu ieniršanu. Ir arī dažādi SSL sertifikātu veidi, piemēram, paplašinātā validācija (EV SSL), organizācijas apstiprinātā (OV SSL) un domēna validētā (DV SSL). DV SSL ir pamata versija.

Atbalsts

Atbalsts ir būtisks jebkura pakalpojuma elements neatkarīgi no tā, vai tas ir tīmekļa mitināšana. Tomēr tīmekļa mitināšana ir ļoti sarežģīta, ja neesat labi pieredzējis un pieredzējis šajā jomā, padarot atbalstu vēl svarīgāku. Jums vienmēr jāpārliecinās, ka jebkurš pakalpojumu sniedzējs, kuru reģistrējaties, piedāvā klientiem tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, un jūs, iespējams, vēlēsities pat sekot diennakts atbalstam, lai jūs varētu saņemt palīdzību, kad vien tas jums varētu būt nepieciešams.

Dublējumi

Jūs vēlaties pārliecināties, ka informācija, kuru glabājat savā vietnē, vienmēr ir droša. Tāpēc dublēšana ir kritiska.

tīmekļa mitinātāju dublējumi

Lielākā daļa tīmekļa pakalpojumu sniedzēju regulāri dublē jūsu informāciju un glabā to jūsu vietā, tāpēc ir saprātīgi izpētīt, cik bieži viņi to dara un kā viņi atjauno jūsu datus, ja rodas tāda nepieciešamība. Pārbaudiet arī, cik maksātu vietnes vecākas versijas atkārtota izvietošana. Dažreiz tā ir bezmaksas, dažreiz tā nav.

Joslas platums

Jūsu vietnes joslas platumam būs daudz sakara ar tā veiktspēju. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir maza vai liela, jūs vēlaties pārliecināties, ka tai ir pieeja resursiem, kas tai nepieciešami, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo lietotāju pieredzi. Meklējiet joslas platumu, kas jūsu vietnei tiks piešķirts ar pakalpojumu sniedzēju, kuru apsverat, lai pārliecinātos par tā piemērotību.

Atļauto domēnu / vietņu skaits

Uzziniet, cik daudz domēnu nodrošinātais pakalpojumu sniedzējs ļaus jums mitināt serveru telpā, par kuru jūs maksājat. Neatkarīgi no tā, vai domājat, ka vēlaties mitināt vairākas vietnes, vai ne, vienmēr ir labi to darīt, ja nākotnē nolemjat.

Un tas ir viss, tas varētu šķist milzīgi, jo aptver katru punktu, bet tikai to veic vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajiem Kanādas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Labākais domēna hostings Kanādai

Pirms mēs iedziļināmies šajā jautājumā, noskaidrosim kaut ko, lai gan daudzi cilvēki meklē un vaicā vispopulārākos domēnu mitināšanas pakalpojumus, domēnu mitināšana faktiski nav lieta. Termins ir “domēna nosaukuma” un “tīmekļa mitināšanas” kombinācija. Ko vairums cilvēku domā ar domēna mitināšanu, parasti ir vietnes iestatīšana, un tas ir URL vai domēna nosaukums.

Tā kā mēs jau esam pārskatījuši mūsu izvēlētos populārākos Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, mēs tagad runāsim par labākajiem domēnu reģistrētājiem..

Kas ir domēna vārds??

Domēna vārdi ir burtciparu aizstājvārdi, kurus izmanto, lai piekļūtu vietnēm. Bez domēna vārdiem piekļūt vietnēm būs iespējams tikai pārlūka joslā ierakstot viņu IP adreses (piemērs: 192.168.2.10). Mums, par laimi, domēnu nosaukumi tika izgudroti, lai aizstātu IP adreses un padarītu tīmekļa pārlūkošanu daudz vieglāku. Piemēram, 192.168.2.10 var kļūt par Google.com, cik tas ir satriecoši. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no domēna vārda, kuru pērkat, tas faktiski ir pamatā esošās IP adreses maska.

Kas ir domēna reģistratori un reģistri?

Domēna vārdu reģistrētāji ir uzņēmumi, kuriem ir atļauts pārvaldīt interneta domēnu vārdu rezervēšanu un šiem domēna vārdiem piešķirt IP adreses. Reģistratūrām jābūt akreditētām vispārējā augstākā līmeņa domēna (gTLD) reģistrā vai valsts koda augstākā līmeņa domēna (ccTLD) reģistrā. Reģistri ir augstākā līmeņa uzņēmumi, kuriem jādeleģē domēnu reģistrāciju pārdošana. Ikreiz, kad domēna vārdu pārdod klientam, reģistratūrai jāpaziņo reģistram, lai rezervētu domēnu (un DAUDZ no tiem tiek pārdoti katru dienu, vienkārši apskatiet interneta lietošanas statistikas resursus, ko mēs izveidojām dažiem nenormālajiem numuriem)..

domēna vārdu reģistrētāji

Liela daļa mitinātāju ir arī domēnu vārdu reģistrētāju tālākpārdevēji, kas nozīmē, ka varat reģistrēties tīmekļa mitināšanai un iegūt domēna vārdu no tā paša uzņēmuma, kas ļoti atvieglo vietnes izveidi..

Vietnes izveidošana: norādiet sava domēna vārdu uz Kanādas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Kad esat iegādājies domēna vārdu un reģistrējies tīmekļa mitināšanas pakotnei (jūs varbūt serverī jau esat jau instalējis WordPress vai jebkuru citu CMS), nākamais solis ir norādīt sava domēna vārdu uz jūsu tīmekļa mitinātāju un sākt veidot savu vietni.

Ja gan domēna vārdu, gan tīmekļa mitināšanu esat iegādājies no viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja, viņi to būtu izdarījuši automātiski, un jums vajadzētu doties tālāk. Piemēram, HostPapa to var izdarīt jūsu vietā.

Ja savu domēna vārdu iegādājāties no atsevišķa domēna vārdu reģistratūras, piemēram, Namecheap, jums tur būs jāpiesakās savā kontā un jāmeklē DNS vai vārdu serveri. Vārdu serveri ir serveri, kas pieder jūsu tīmekļa mitinātājam, un tos izmanto domēna vārdu pārvaldībai, kas saistīti ar tīmekļa mitinātāju klientiem.

vārda serveru atjaunināšana

Kā atjaunināt savu vārdu serverus:

 1. Atrodiet sava tīmekļa resursdatora vārdu serverus (piemērs: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Varat lūgt tos savam mitinātājam, vai arī dažreiz tos var atrast sānos, kad piesakāties savā cPanel.
 2. Kopējiet vārdu serverus
 3. Piesakieties savā reģistratūras kontā un dodieties uz DNS vai vārdu serveru iestatījumiem
 4. Ielīmējiet vārdu serverus vārda servera laukos un nospiediet “atjaunināt” vai “pabeigts” (vai “saglabāt”).
 5. Pagaidiet dažas stundas, pārbaudiet vietnes URL, un vietnei vajadzētu būt aktīvai (ja esat instalējis tādu CMS kā WordPress).

Un tas ir šis ceļvedis, ceru, ka tas palīdzēja!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector