Labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums Indijai

Kā digitālā aģentūra ar daudz hostinga kontiem (mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt ��), es teiktu, ka mums ir labs priekšstats par to, kas nosaka lielisku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.


Rakstot mūsu vietņu mitināšanas pārskatus, mēs apskatījām daudz faktoru, bet galvenie no tiem bija �� atbalsts un ⚡ ātrums. Mēs izvēlējāmies tos 2, jo, ja kāds no tiem ir mazāks par labu, tam būtu milzīga ietekme uz jūsu vietnes potenciālajiem panākumiem.

Daži no zīmoliem / vietnēm, kas novirza uz mūsu saturu:
Tiek rādīts vietnēs

Balstoties uz mūsu pētījumu un mitināšanas pārskatiem, šie ir 9 labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi Indijai:

 1. Hostinger India – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana
 2. HostGator India – otrajā vietā esošā tīmekļa mitinātāja
 3. A2 Hostings – labākā pārdevēja tīmekļa mitināšana
 4. Vietnes vietne – labākā WordPress mitināšana
 5. InMotion Hostings – Lieliska biznesa mitināšana
 6. GreenGeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa vietne
 7. CloudWays – labākā mākoņa mitināšana
 8. DreamHost – lieliska augstākās klases saimniece
 9. BlueHost India – lieliska tīmekļa mitinātāja emuāru autoriem

Labākās tīmekļa mitināšanas vietnes Indija 2020 atsauksmes

1. Hostinger

Hostingera logotips

Vietne: hostinger.in
Cena: Rs. 51
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides tērzēšana, Biļetes
Globālā mērogā: Jā

Apmēram 51 / mēnesī ir patiešām grūti pārspēt Hostinger, kad runa ir par piedāvāto vērtību. Kaut arī viņu vienotais plāns ir ārkārtīgi lēts, tam joprojām ir 10 GB SSD diska vietas, kvalitatīvs diennakts atbalsts un neticami vienmērīga iestatīšana.

Viņu pielāgotais vadības panelis ir prieks strādāt, un pat nāk ar savu vietņu veidotāju. Lai gan jūsu vietnes izveidošanai mēs noteikti iesakām izmantot WordPress (mēs mīlam WP), ir patīkami zināt, ka papildus parastajām CMS viņiem ir arī savs veidotājs..

Viņu diennakts klientu atbalsts ir ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs, kas ir diezgan iespaidīgi, jo lielākajai daļai budžeta saimnieku trūkst atbalsta, bet ne Hostinger! Šajā jomā no mums milzīgi īkšķi.

Hostingera tehnoloģija

Runājot par mitināšanas veidiem, viņi piedāvā pamata dalīto mitināšanu (lielākajai daļai cilvēku būs nepieciešams šis tips), mākoņa mitināšanu, WordPress mitināšanu un VPS mitināšanu.

Dalītā hostinga plāni ir šādi:

 1. Atsevišķs hostinga plāns: īpaši lēts un perfekts, lai jūsu kājas būtu mitras. Tam ir lielākā daļa no premium plānu iespējām. Jums ir atļauts 1 vietne ar šo plānu.
 2. Augstākās klases hostinga plāns: Tiem, kas vēlas mērogot, bezmaksas domēna vārdu, neierobežotu vietņu skaitu un divkāršotu jūsu vietņu jaudu.
 3. Biznesa hostinga plāns: Ja vēlaties kļūt nopietns. Visas iepriekš minētās funkcijas + ikdienas dublējumi un vēl vairāk servera resursu, lai vietnes padarītu pēc iespējas ātrāku.

Turklāt visiem hostinga plāniem viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Mūsu grāmatā tas, protams, nav prāts!

Plusi

 • Super lēti
 • Kvalitātes atbalsts
 • Globālais serveru tīkls
 • Viegli izmantot

2. HostGator

Hostgator logotips

Vietne: www.hostgator.com
Cena: Rs. 99
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes

Izveidots tālajā 2002. gadā, HostGator patiešām ir viens no mūsdienās populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Iegūstot šo vietni kā tīmekļa mitinātāju, varēsit izveidot profesionāla izskata, funkcionālas un skaistas vietnes – un tas ir arī lietotājam draudzīgs.

Viņi ir viens no nedaudzajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina pieejamus plānus ar neierobežotu vietu un joslas platumu, tikai dažus nosaucam. Viņu mitināšanas paketēs ietilpst dalīts, tālākpārdevējs, VPS, īpaši serveri, WordPress un Cloud.

Jauninot plānu, jūs iegūstat vairāk no HostGator. Šobrīd viņu pakete Baby ir viņu populārākais plāns, jo tas ir lielisks sākumpunkts. Tomēr jūs varat arī sākt ar Hatchling plānu, it īpaši, ja vēlaties sākt tikai ar vienu vietni. Atcerieties, ka tas jau nāk ar neizmērojamu joslas platumu, pat ja tas ir viņu lētākais plāns. Un, protams, jūs vienmēr varat jaunināt uz viņu biznesa plānu, ja jūsu vajadzībām ir nepieciešams vairāk funkciju.

Nu, HostGator garantē 99,9% uptime. Un šī garantija nāk ar solījumu, ka viņi atmaksās jums mēneša kredītu, ja viņi neizpilda šīs saistības. Tomēr, ņemot vērā HostGator konsekvento darbspējas laiku, mēs šaubāmies, vai jūs kādreiz saņemsit no viņiem jebkādas kompensācijas (un atkal tas ir labi, jo vēlaties, lai darbības laiks, nevis kompensācijas).

Visu iepriekš minēto (un vairāk zemāk) iemeslu dēļ mēs viņiem piešķīrām pirmo vietu. Mūsuprāt, viņi to patiešām ir pelnījuši.

Ātrums

Ātri un uzticami serveri, iespējams, ir viens no iemesliem, kāpēc HostGator ir tik populārs.

Lieki piebilst, ka lietotāji no visas pasaules arī pieredzēs labu ātrumu, mitinot savu vietni HostGator (viņiem ir klienti no visas pasaules, ņemiet vērā, ka jūs). Viņu serveri ASV ir vienkārši ļoti jaudīgi, tāpēc.

Atbalsts

HostGator lepojas ar to, ka saviem klientiem nodrošina diennakts servisu un pakalpojumus no visas dienas garuma. Vienmēr būs HostGator eksperts, kurš palīdzēs jums atrisināt jūsu problēmas un problēmas, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Viņu rakstu bāze ir ļoti noderīga arī tad, ja esat iesaistījies problēmu novēršanā.

Plusi

 • Cenas / vērtības attiecība
 • Liels ātrums

3. A2 mitināšana

A2 mitināšanas logotips

Vietne: www.a2hosting.com
Cena: USD 3,92
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Jūs, iespējams, neesat dzirdējis par A2 mitināšanu – bet tas ir bijis jau kopš 2001. gada. Lai gan viņi visus šos gadus bija zemā līmenī, viņiem faktiski ir laba reputācija lietotāju vidū. Patiesībā viņi gandrīz vienmēr vietņu mitināšanā ievada desmit labākos pārskatus (jā, viņi ir tik labi).

A2 mitināšanas komplektācijā ietilpst 3 dalītās hostinga paketes:

 1. Lite – tikai par 3,92 USD mēnesī šī pakete ļaus jums būt 1 vietnei, neierobežotai atmiņas vietai un neierobežotam joslas platumam.
 2. Swift – par USD 4,90 mēnesī viņu Swift plāns piedāvā resursus, kas ir 2 reizes lielāki par lētāko plānu. Izmantojot šo plānu, jums var būt neierobežots skaits vietņu, kā arī iegūt neierobežotu krātuves vietu un neierobežotu joslas platumu.
 3. Turbo – tā kā A2 Hosting ir ātrākais plāns, šī pakete mēnesī maksā 9,31 USD. Papildus neierobežotām vietnēm, neierobežotai uzglabāšanas vietai un neierobežotam joslas platumam, plānā ir arī A2 Hostinga vietnes paātrinātājs.

Aplūkojot viņu mitināšanas paketes, jūs varat redzēt, ka, uzlabojot plānu, jūs iegūsit vairāk funkciju un ātrumu.

Lūk, kas mums vislabāk patīk A2 hostings – viņu Anytime naudas atdošanas garantija. Viņiem ir standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija, bet viņiem ir arī Anytime naudas atdošanas garantija tiem, kas parakstās uz viņu ilgākajiem plāniem.

Tātad, ja jūs nolemjat maksāt par 3 gadiem, lai ietaupītu naudu (ilgākiem plāniem ir lielākās atlaides pakešu mitināšanā, jūs zināt), un pēc tam nolemjat atcelt savu plānu pēc tam, kad, teiksim, 1 gads – viņi jums piešķirs kompensāciju, kas līdzvērtīga neizlietotie 2 gadi (proporcionāli). Tomēr šajā sakarā ir daži brīdinājumi – jūsu domēna reģistrācijas maksa un migrācijas maksa (ja tāda ir) netiks atmaksāta. Tomēr viņu Anytime naudas atdošanas garantija vairs nav pieejama šajā pasaulē.

Runājot par viņu darba laika garantiju, viņi ir apņēmušies saviem klientiem nodrošināt 99,9% uptime. Reāli runājot, viņi šajā jomā nav perfekti, taču joprojām ir labi.

Ātrums

Apskatiet viņu cenu plānu nosaukumus un pamanīsit, ka ir viena kopīga tēma – ātrums (Lite, Swift, Turbo). Jums tiešām tiek garantēta ātra vietne ar A2 mitināšanu (tas ir viņu labākais punkts). Tāpēc tikai padomājiet par viņu plāniem – viens ir ātrs, otrs ir ātrāks, un pēdējais ir ātrākais.

Atbalsts

A2 mitināšanas atbalsta komanda ir laba. Viņu zināšanu bāze ir pilna ar noderīgiem rakstiem, kas izrādīsies noderīgi, ja veicat problēmu novēršanu. Un, ja vēlaties sarunāties ar kādu personu, varat to darīt, izmantojot e-pastu, tālruni un tiešraides tērzēšanu.

Plusi

 • Serveri ASV, Eiropā un Singapūrā (SG lieliski noder NZ vietnēm)
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums visos plānos
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Indijā nav serveru
 • Lētākais plāns ir ierobežots un ne pārāk ātrs
 • 99,9% darbības laika garantija nav tik uzticama

4. Vietnes zeme

Vietnes zemes logotips

Vietne: www.siteground.com
Cena: USD 3,95
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Vietne, kas dibināta 2004. gadā, tagad mitina vairāk nekā miljonu vietņu visā pasaulē. Viņu mitināšanas opcijās ietilpst koplietots, WordPress, īpaši serveri un mākonis. Viņu jaudīgie serveri, kas atrodas visā pasaulē, ļauj rūpēties par lietotāju vajadzībām. Faktiski SiteGround iesaka pats WordPress. Bet, protams, tajā var uzturēt arī citas satura pārvaldības sistēmas (CMS).

Vietne Site ir vispopulārākā ar kopīgajiem plāniem. Viņiem ir 3 cenu sistēmas, un mēs par tām vairāk pastāstīsim zemāk esošajā sarakstā.

 1. StartUp – tas ir viņu ieteicamais plāns, lai sāktu klātbūtni tīmeklī. Izmantojot ievada cenu 3,95 USD mēnesī (parastā cena ir 11,95 USD), jums ir atļauta 1 vietne un dota 10 GB krātuves vieta. Mēnesī var būt arī līdz 10 000 apmeklētāju.
 2. GrowBig – SiteGround iesaka šo paketi vietņu audzēšanai. Par USD 5,95 mēnesī (parastā cena ir USD 19,95) jums var būt neierobežots vietņu skaits, kā arī 20 GB krātuves un 25 000 apmeklētāju mēnesī.
 3. GoGeek – ja vēlaties vietnes SiteGround labāko, viņi piedāvā savu visaugstāko līmeņu plānu par ievada cenu USD 11,95 (parastā cena ir USD 34,95). Tas nāk ar neierobežotu vietņu skaitu, 30 GB lielu atmiņas vietu un 100 000 apmeklētāju mēnesī.

Vietnes vietnes plāna nosaukumi sniedz jums priekšstatu par to, ko jūs saņemat. Ja atrodaties tikai pēc viņu galvenajām funkcijām, varat samierināties ar viņu StartUp paketi (vai sākt ar to). Tomēr, ja kopā ar savu paketi vēlaties izmantot augstākās klases funkcijas, izvēlieties viņu GrowBig plānu. Dodieties uz viņu GoGeek plānu, ja vēlaties labāko (geeky iespējas), kas iekļauts jūsu paketē.

SiteGround ir arī viens no drosmīgajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina 99,9% uptime un dažu atlīdzību, ja viņi neizpilda šo solījumu. Tomēr paturiet prātā, ka mēs runājam par vidēji 99,9% uptime gadā, nevis mēnesī.

Tātad, šeit ir darījums. Viņi jums nodrošinās bezmaksas mitināšanu viena mēneša laikā, kad viņu gada darbspējas laiks samazināsies no 99,0 līdz 99,9%. Un, ja tas nokrītas vēl zemāks, viņi jums piešķirs 1 mēnesi par katru procentu. Oho. Bet tad atkal SiteGround ir patiešām labs darbspējas rekords – iespējams, ka tie kādreiz būs zemāki par 99,9% ikgadējo garantiju par darbības laiku.

Ātrums

VietnesGround datu serveri (atrodami Lielbritānijā, Čikāgā, Nīderlandē un Singapūrā) ir ļoti ĻOTI uzticami. Tie ir pietiekami jaudīgi globāla mēroga sasniegšanai, tas noteikti. Turklāt vietnes SiteGround komplektācijā ietilpst arī bezmaksas CDN (CloudFlare), kas arī veicina vietnes ātrumu.

Atbalsts

Ir daudz veidu, kā sazināties ar SiteGround speciālistiem – viņiem ir pieejams tālrunis, tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts 24 stundas diennaktī..

Plusi

 • Lielisks klientu atbalsts
 • Vairāki datu centri visā pasaulē
 • Ieteica WordPress

Mīnusi

 • Indijā nav serveru
 • Augsti atjaunošanas rādītāji (līdz 3 reizēm)
 • Nav bezmaksas domēnu

5. Inmotion hostings

inmotion hostinga logotips

Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena: USD 6,39
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

InMotion ir izveidojusi labu reputāciju kopš pirmās koncepcijas 2001. gadā. Šodien tai ir aptuveni 300 000 vietņu ar klientiem no visas pasaules. Viņu mitināšanas opcijās ietilpst dalīti, VPS, tālākpārdevējs, WordPress un īpaši serveri.

Koncentrējoties uz mitināšanu biznesa līmenī, InMotion ir izveidojis šos 3 dalītā hostinga plānus:

 1. Palaišana – viņi par to piedāvā ievada cenu 3,99 USD (parastā cena ir 7,99 USD). Jums var būt ne vairāk kā 2 vietnes un iegūt neierobežotu vietu un neierobežotu joslas platumu.
 2. Jauda – viņu vidējā plāna ievada cena ir 5,99 USD (parastā cena ir 9,99 USD). Šajā plānā jums ir atļauts izmantot ne vairāk kā 6 vietnes un saņemt arī neierobežotu vietu un neierobežotu joslas platumu.
 3. Pro – viņu augstākās cenas plānā tagad ievada cena ir 13,99 USD (parastā cena ir 15,99 USD). Tādējādi jums var būt neierobežots vietņu skaits, kā arī iegūt neierobežotu vietu un neierobežotu joslas platumu.

Ziniet, ka enerģijas plāns ir 2 reizes labāks nekā palaišanas plāns (viņu lētākais plāns). Tomēr viņu Pro plāns ir 2 reizes labāks pēc funkcijām un veiktspējas nekā barošanas plāns. Tāpēc jaunināšanas laikā katrs plāns kļūst arvien labāks.

Kas attiecas uz InMotion garantijas uptime garantiju, viņi ir apņēmušies saviem klientiem nodrošināt 99,95% uptime garantiju. Jā, viņi vairāk vai mazāk to var sasniegt – viņi ir uzticami, tāpēc viņi izveidoja šo sarakstu.

Ātrums

InMotion ir pienācīgs ātrums. Faktiski viņu ātrums ir vairāk nekā pienācīgs – viņi ir ātri. Tas ir noderīgi SEO un vispārējai lietotāju pieredzei.

Ja ātrums ir viena no jūsu galvenajām bažām, zināt, ka InMotion ir droša likme šajā jomā.

Atbalsts

InMotion ir daudz klientu atbalsta iespēju, sākot ar plašiem dokumentiem (viņu zināšanu raksti) līdz e-pastam (biļešu pārdošanas sistēmai) līdz telefoniskam atbalstam, izmantojot tiešraides tērzēšanu un Skype saziņu. Tomēr ņemiet vērā, ka par viņu atbalsta iespēju kvalitāti viņi saņem dažādas atsauksmes. Lielākoties viņi ir labi, bet ir arī gadījumi, kad viņi šajā biznesa aspektā nav tik labi.

Plusi

 • Dāsnas naudas atdošanas garantijas (30 dienas dalītām, 90 dienas VPS un tālākpārdevējam)
 • Uzticams darbspējas laiks
 • Neierobežota vieta un neierobežots joslas platums pat zemākajā plānā

Mīnusi

 • Serveri ir tikai ASV
 • Dārgi atjaunošanas plāni
 • Ilgs pārbaudes process, īpaši cilvēkiem ārpus ASV

6. GreenGeeks

GreenGeeks logotips

Vietne: www.greengeeks.com
Cena:
USD 2,95
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks tika dibināts 2008. gadā, un tas daudzu iemeslu dēļ (kā jūs drīz uzzināsit) iekļuva mūsu labāko tīmekļa mitināšanas sarakstā. Viņiem ir daudz mitināšanas iespēju, piemēram, dalīta, tālākpārdevējs, WordPress un VPS. Un, pateicoties lielajiem datu centriem Fīniksā, Čikāgā, Monreālā, Toronto un Amsterdamā, viņu pakalpojumi visā pasaulē gūst labumu no klientiem.

Tas, kas GreenGeeks atšķir no konkurentiem (ieskaitot tos, kas iekļauti šajā sarakstā), ir viņu saistības ar vidi. Viņi ir videi draudzīgi tīmekļa mitinātāji, un viņi trīs reizes (300%) patērē patērēto enerģiju atjaunojamās enerģijas jomā. Jā, viņu klientu tīmekļa vietnes darbojas no atjaunojamiem enerģijas avotiem. Vai tas nav tik pārsteidzoši?

Ja esat videi draudzīgs, piemēram, mēs, jūs varēsiet lepoties, ka esat daļa no GreenGeek centieniem palīdzēt mātei dabai. Jūs pat varat izvēlēties savā vietnē izmantot viņu zaļās sertifikācijas zīmi, lai tālāk izplatītu izpratni.

GreenGeeks uptime saistības ir 99,9%, un mēs varam jums pateikt, ka viņiem ir rekords, kas paliek šajā procentā.

Ātrums

Ātrums faktiski ir viens no GreenGeeks spēcīgākajiem punktiem – viņi savā pakalpojumā piešķir prioritāti šai jomai, un tas tiek parādīts viņu sniegumā. Papildus jaudīgiem serveriem, viņi HDD vietā izmanto arī SSD (SSD ir ātrāks). Viņi arī izmanto CDN savos pakalpojumos (viņi izmanto CloudFlare).

Atbalsts

GreenGeeks atbalsta komanda ir uzticama grupa. Viņiem ir biļešu pārdošanas sistēma 24 stundas diennaktī (e-pasts), atbalsts pa tālruni un tērzēšana. Viņu zināšanu bāzē ir noderīgi raksti un konsultācijas par dažādām kategorijām (piemēram, vietne, domēns, mitināšana utt.).

Plusi:

 • Videi draudzīgs iestatījums (super zaļš!)
 • Neierobežota uzglabāšanas telpa un neierobežots joslas platums visos plānos
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Indijā nav serveru
 • Ievada cenas ir izdevīgas tikai 3 gadu maksājumiem.

7. Mākoņi

Cloudways logotips

Vietne: www.cloudways.com
Cena:
USD 10 USD
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

CloudWays, kā norāda nosaukums, ir mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir bijis kopš 2012. gada un gadu gaitā vienmērīgi aug.

Darbojoties kā tilts starp klientiem un mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tas lietotājiem visu padara vienkāršāku. Darbības veids ir tāds, ka jūs izvēlaties satura pārvaldības sistēmu (piemēram, WordPress) un pēc tam izvēlaties savas vietnes serveri. Jūsu izvēle var būt kāda no šīm:

 1. DigitalOcean
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linode

Lūk, ko jūs saņemsiet ar viņu sākuma plāniem:

 1. Digitālā okeāna sākuma plāns (10 ASV dolāri) – 20 GB vietas, 1 GB operatīvās atmiņas, 1 TB joslas platums.
 2. Vultr starta plāns (11 USD) – 25 GB vietas, 1 GB RAM, 1 TB joslas platums.
 3. GCE sākuma plāns (USD 33,30) – 20 GB vietas, 1,7 GB RAM, 2 TB joslas platums.
 4. AWS sākuma plāns (36,51 USD) – 4 GB vietas, 1,75 GB RAM, 2TB joslas platums.
 5. Linode sākuma plāns (12) – 25 GB vietas, 1 GB RAM, 1 TB joslas platums.

Ja apsverat iespēju iegūt mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ņemiet vērā, ka CloudWays ir viens no labākajiem (ja ne labākais – atkal tas ir iemesls, kāpēc viņi to iekļāva mūsu sarakstā).

Ātrums

Jums tiek garantēts ātrs servera ātrums, izvēloties mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Iemesls tam ir tas, ka mākoņa mitināšana ir saistīta ar serveru kopu izmantošanu visā pasaulē. Ja lietotājam ir nepieciešams daudz resursu, citi serveri vienmēr ir rezerves kopijas. Tāpēc pārslodzes gadījumā izslēgšanās iespējas ir niecīgas līdz nullei.

Atbalsts

CloudWays viņu vietnē ir rakstu bāze. Un, protams, jūs vienmēr varat iegūt visu nepieciešamo informāciju internetā (izmantojot dokumentāciju, video pamācības, forumus utt.).

Ja vēlaties sarunāties ar ekspertu, varat arī sazināties ar Cloudways atbalsta komandu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu (biļešu pārdošanas sistēma)..

Plusi:

 • Mitināt neierobežotu skaitu vietņu
 • Ļoti mērogojams
 • Vairāki pakalpojumu sniedzēji

Mīnusi:

 • Plāni ir diezgan dārgi
 • Vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas
 • Nav vadības paneļa

8. Sapņa gars

DreamHost logotips

Vietne: www.dreamhost.com
Cena:
7,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Jūs, iespējams, esat pazīstams ar DreamHost, kā tas ir bijis kopš 1996. gada. Tagad tas mitina aptuveni 1,5 miljonus vietņu, un to skaits katru dienu pieaug..

Viņu mitināšanas opcijās ietilpst dalīta, speciāla, VPS, mākonis un WordPress. Viņu vispopulārākais ir dalīta mitināšana, un jūs varat abonēt plānu un maksāt katru mēnesi, gadu vai reizi trijos gados (reizi 3 gados). Sīkāki viņu hostinga plānu apraksti ir norādīti zemāk.

 1. Kopīgs iesācējs – tā kā ievada cena ir tikai USD 2,59 mēnesī, šis plāns ļauj jums būt 1 vietnei un bezmaksas domēnam uz 1 gadu (ja jūs maksājat avansu par 1 veselu gadu). Jūs saņemsiet arī neierobežotu trafiku, neapmērītu joslas platumu, SSD krātuvi un bezmaksas SSL sertifikātu.
 2. Koplietots neierobežots – par USD 5,95 (ievada cena) šis plāns ļauj neierobežotām vietnēm, bezmaksas domēnu uz vienu gadu (ja maksā par gadu), neierobežotu trafiku, neapmērītu joslas platumu, SSD krātuvi un bezmaksas SSL sertifikātu.

Kā redzat, DreamHost ir tikai 2 cenu plāni tās dalītās mitināšanas opcijai. Shared Starter pakete ir lieliski piemērota jauniem uzņēmumiem, savukārt Shared Unlimited ir vairāk paredzēta uzņēmējdarbības vietnēm. Varat izvēlēties lētāko plānu, lai tikai pārbaudītu lietas – apzinoties, ka jebkurā laikā varat to uzlabot.

Tas, kas mūs visvairāk pārsteidza ar DreamHost, ir viņu 100% uptime garantija. Tas faktiski ir iekļauts viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos – ka, ja viņi nepilda šo solījumu, viņu klientiem tiks izmaksāta kompensācija.

Tātad, šeit ir darījums. Viņi jums ieskaitīs visas dienas mitināšanu par katru dīkstāves stundu. Tomēr ir arī izņēmumi, piemēram, paziņotās dīkstāves un pakalpojumu pārtraukumi. Turklāt klienta maksimālā kompensācija ir 10% no nākamās atjaunošanas maksas. Kopumā tas joprojām ir izdevīgs darījums.

Turklāt ņemiet vērā, ka dīkstāves tiks skaitītas, pamatojoties uz klientu pārskatiem. Jums būs jāiesniedz biļete un jāziņo par problēmu, lai dīkstāve tiktu ieskaitīta. Tomēr tas viss ir labi – kā jūs zināt, viņi centīsies darīt visu iespējamo, lai nebūtu dīkstāves, lai šajā procesā nezaudētu naudu.

Ātrums

DreamHost ātrums ir labs, bet ne tik labs kā galvenajiem pretendentiem šajā ziņojumā. Atcerieties, ka ideālais lapas ielādes laiks ir 1 sekunde vai mazāk. Un DreamHost dažreiz cīnās par šo jomu (bet tikai nedaudz).

Atbalsts

Ciktāl tas attiecas uz klientu atbalstu, DreamHost noteikti var sniegt. Viņiem ir 24/7 tiešraide, kas ir lieliski. Jūs varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu un caur viņu Twitter kontu. Un, protams, viņiem ir arī zināšanu bāze par noderīgiem rakstiem un diskusiju forumiem.

Ņemiet vērā, ka viņiem nav atbalsta pa tālruni. Tomēr tie nodrošina iespēju abonēt savu atzvanīšanas funkciju. Par to jums tomēr būs jāmaksā papildus (tas, mūsuprāt, joprojām ir labs risinājums).

Plusi:

 • 97 dienu naudas atdošanas garantija kredītkaršu maksājumiem (tikai dalīta mitināšana)
 • Kvalitātes plāni
 • 100% darbspējas garantija

Mīnusi:

 • Nav naudas atdošanas garantijas citiem plāniem
 • Indijā nav serveru
 • Dārgas atjaunošanas maksas

9. Bluehost

Bluehost logotips

Vietne: www.bluehost.com
Cena:
3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

BlueHost ir ļoti liels hostinga pakalpojumu sniedzējs. Kopā ar saviem māsas uzņēmumiem (HostMonster, iPage un FastDomain) tas tagad mitina vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē. Viņu mitināšanas iespējas ietver dalītu, īpašu, VPS un mākoni – viņu populārākais mitināšanas pakalpojums tiek koplietots.

BlueHost kopīgajā mitināšanā ir 4 cenu plāni:

 1. Pamata plāns – ja ievada cena ir 3,95 USD (parastā cena ir 7,99 USD), šajā plānā varat izveidot 1 vietni. Tas nāk arī ar 50 GB lielu SSD atmiņas vietu, neapmērītu joslas platumu, domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu.
 2. Plus plāns – tikai par USD 5,95 kā ievada cenu (parastā cena ir USD 10,99), jūs varat izveidot neierobežotu skaitu vietņu ar šo plānu. Jūs saņemsiet arī neierobežotu SSD atmiņas vietu, neapmērītu joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu.
 3. Choice Plus – arī ar ievada cenu USD 5,95 (parastā cena ir USD 14,99), izmantojot šo plānu, jūs iegūstat neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu SSD atmiņas vietu, neapmērītu joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu..
 4. Pro plāns – viņu dārgākā plāna ievada cena tagad ir USD 13,95 (parastā cena ir USD 23,99). Tas nāk ar neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu SSD krātuvi, neierobežotu joslas platumu un bezmaksas SSL.

Lieki piebilst, ka, uzlabojot plānu, jūs iegūsit vairāk funkciju, enerģijas un ātruma. Kas ir neparasts ar BlueHost ievada cenām, tas, ka viņi piedāvā vienādu cenu Plus un Choice Plus plāniem. Kaut arī augstākas cenas plānam (parastās likmēs) ir tāda pati ievada likme kā lētākam plānam, ņemiet vērā, ka tas nāk ar augstākām atjaunošanas likmēm.

Runājot par viņu darbības laika garantiju, BlueHost apņemas izmantot 99,99% laika. Un ticiet mums, kad sakām, ka, runājot par darbības laiku, viņi patiešām ir viens no visuzticamākajiem uzņēmumiem.

Ātrums

Jums nebūs problēmu ar ātrumu, izvēloties BlueHost kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tie nāk ar bezmaksas CDN (CloudFlare), un, lai to izmantotu, jums tas vienkārši jāaktivizē vadības panelī.

Atbalsts

BlueHost ir palīdzības centrs ar noderīgiem rakstiem un ceļvežiem klientiem. Ja vēlaties aprunāties ar viņu atbalsta komandu, varat sazināties ar viņiem pa e-pastu (biļešu pārdošanas sistēma) vai tiešraidē (24/7)..

Plusi:

 • Laba apsardze
 • Konkurētspējīgas cenas
 • Lietotāju draudzīgs

Mīnusi:

 • Augsti atjaunošanas rādītāji
 • Nav domēna vārdu atmaksas iespēju
 • Vietņu migrācijas pakalpojumi nav bezmaksas

tīmekļa mitināšanas indijas izpēte

Web hostings Indijā: kā atrast labāko?

Kurš tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs man vajadzētu iet, ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem (un tas, kā reāli izveidot vietni). Tie, kas tiek uzskatīti par labākajiem, balstās uz viedokli un objektivitāti. Lai gan jūs varat meklēt tīmeklī bezgalīgi, ir vieglāk izlemt, kuru izvēlēties, ja jums ir pieejama visa informācija.

Šī lapa palīdzēs jums izvēlēties iecienītāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Meklējot labāko vietņu mitināšanas uzņēmumu Indijai, ir jāzina dažas lietas. Jums jāņem vērā tur esošie hostinga veidi, kā arī kādas funkcijas jums vajadzētu meklēt.

Web hostinga veidi Indijā

Kaut arī biznesa sākumā darbojās bezmaksas un lētas iespējas, tā vajadzības palielināsies, tāpēc jūsu tīmekļa mitināšana būs jāmaina. Dažādie vietņu mitināšanas pakalpojumu veidi var mulsināt, un ir svarīgi zināt, kas ir kas, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām vislabāko veidu.

Dalīts hostings

dalīta mitināšanas grafikaKopīgā hostings ir visizplatītākais veids – šeit tīmekļa mitinātājs vienā serverī izvieto vairākas vietnes, un visas vietnes koplieto servera resursus. Koplietojamais mitināšana ir lieliska iespēja tiem, kas meklē pieejamu mitināšanu, tā ir vienkārša, un pārvaldīšanai nav vajadzīgas īpašas zināšanas, un tai ir ērts vadības panelis (parasti cPanel). Divas lielākās bažas rada tas, ka var viegli tikt apdraudēta drošība, un dalītā mitināšana nevar nodrošināt lielu vietnes trafiku. Dalīta hostings ir lieliska iespēja maziem uzņēmumiem vai uzņēmumiem, kuriem ir budžets. Lielākā daļa koplietojamo mitinātāju atbalsta tādas izplatītas CMS kā WordPress, Joomla, Drupal utt.

VPS hostings

VPS ir saīsinājums, kas nozīmē virtuālo privāto serveri, tāpēc VPS hostings koplietošanas mitināšanas vidē atdarina īpašu serveri. Tehniski to var uzskatīt par speciāla servera mitināšanas un dalīta mitināšanas kombināciju. Tā kā tas nav pilnībā paredzēts serveris, tas ir lētāks. Tas ir arī pielāgojams, un mitināšanas plāni parasti ir viegli pielāgojami. Lielākais trūkums ir tas, ka tas ir dārgāks nekā dalītā mitināšana, bet jūs to izmantojat vairāk, un tas ir arī piemērots risinājums spēļu serveriem, labākie Minecraft serveru mitinātāji izmanto VPS mitināšanu.

Dedicated Server Hosting

Dedicated server hosting ir hostinga konfigurācijas veids, kas paredzēts vienai vietnei vai vienam mērķim. Tā kā šāda veida mitināšana nav pieejama vairākiem klientiem, piemēram, dalīta mitināšana, tā var pārvaldīt lielu trafiku. Tas ir arī elastīgs, ar augstu veiktspēju un uzticamu. Šis tīmekļa mitināšanas veids ir lieliski piemērots lielām korporācijām ar prasīgām, kritiski svarīgām sistēmām.

Mākonis Hostings

Mākonis mitināšanas pamatā ir skaitļošanas tehnoloģijas, kas ļauj neierobežotam skaitam mašīnu, kas darbojas kā viena sistēma. Kamēr citas mitināšanas tehnoloģijas, ieskaitot gan kopīgu, gan speciālu, darbojas tikai vienā mašīnā, mākonis mitināšanai var izmantot vairākas mašīnas, un tai ir drošība, kas garantēta daudzos serveros. Tā ir lieliska iespēja tiem, kam nepieciešama elastība un mērogojamība. Tam ir atkārtotas izmaksas, un jums nebūs konfigurācijas kontroles. Šī ir lieliska iespēja tiem, kuri nevēlas tiešu kontroli pār biznesa uzņēmumiem.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ir tīmekļa mitināšanas veids, kurā lietotājam ir atvēlēts vietas cietajā diskā un joslas platums, ko trešās puses var izmantot vietņu mitināšanai. Tālākpārdevējs parasti pērk vietu vairumtirdzniecībā un pēc tam pārdod to potenciālajiem klientiem. Šī ir vēl viena iespēja, kas nodrošina elastību, un tā ir arī lētāka. Tīmekļa resursdators veic tehnisko darbu jūsu labā, un jūs varat koncentrēties uz klientu atbalstu. Tā kā jūsu pakalpojumi ir ierobežoti, ja kaut kas noiet greizi, jums būs jārisina zaudējumi, ja tīmekļa mitinātāja galā kaut kas noiet greizi.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Pārvaldītā WordPress mitināšana atšķiras no citas mitināšanas, jo tas ir durvju sardzes pakalpojums. Visus tehniskos aspektus kontrolē mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš koncentrējas tikai uz WP vietnēm. Aspekti, kurus viņi kontrolē, ietver mērogojamību, vietnes darbības laiku, ikdienas dublējumus, WordPress atjauninājumus, ātrumu un drošību. Kontroles apjoms tiešām ir tas, kas rada gan pārvaldītā wp hostinga plusus, gan mīnusus. Ir lieliski, ja jums ir taisnība ar mazāku kontroli (bet satriecošu drošību, ātrumu un atbalstu), kādi ir daudzi jaunizveidotiem uzņēmumiem, taču, ja jūs esat lielāks bizness, jūs to varat uzskatīt par trūkumu.

programmēšanas serveri Indijā

Kādas iespējas es meklēju?

Tagad, kad jums ir pamata izpratne par dažādiem Indijas tīmekļa mitināšanas veidiem, jums jāzina, kādas funkcijas jums vajadzētu meklēt atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma un to, ko vēlaties paveikt. Šīs lietas, kuras jāmeklē, meklējot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, pārvērtīs stresa pilnu projektu par jautru.

Servera atrašanās vieta

servera atrašanās vietas karteVēlaties pārliecināties, vai jūsu izmantotais mitināšanas pakalpojums atrodas Indijā vai tās apkārtnē (iespējams, šeit vispiemērotākā ir Singapūra). Iemesls tam ir vienkāršs. Ja savu vietni bāzējat citā valstī, tas radīs problēmas ar ātrumu. Jums būs kavēšanās, lēnāks ielādes laiks un tikai vispārējs kavējums. Lai padarītu procesu ārkārtīgi vieglu, turiet izvēlēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu tuvu jums (ja jūs atrodaties kaut kur citur, mums ir arī tīmekļa mitināšanas salīdzinājumi Austrālijai, Apvienotajai Karalistei, Kanādai, Īrijai, Malaizijai, Brazīlijai, Pakistānai, Indonēzijai, un Jaunzēlande).

Diska vietas

Krātuvei ir nozīme, jo tā nosaka, cik failus var augšupielādēt savā vietnē. Maziem uzņēmumiem vai varbūt emuāriem to varētu izdarīt vienkārša vietne, un būs nepieciešami tikai daži gigabaiti. Diemžēl, ja jūs esat lielāks uzņēmums vai vienkārši domājat par lielāku projektu, jums būs nepieciešams tik daudz krātuves vietas, cik varat. Vēlaties izmantot hostinga pakalpojumus, kas piedāvā SSD draiverus, kuru veiktspēja ir labāka par izmantoto standarta disku.

SSL sertifikāti

SSL sertifikātiŠajās dienās obligāti jābūt SSL sertifikātam! Tas nozīmē, ka ir droša vietne (https: //), un arī Google to patīk, jo tie nav noslēpums, ka SSL sertifikāta iegūšana ir viens no ranžēšanas faktoriem, kuru vērtēt viņu meklēšanas rezultātos. Par laimi, SSL sertifikāti mūsdienās ir bez maksas, un vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tos piedāvā. Ja jums vēl nav iespējots SSL, no Let’s Encrypt varat saņemt bezmaksas sertifikātu.

Laiks

Ja meklējat labāko tīmekļa mitināšanu Indijā, jūs vēlēsities meklēt pakalpojumu, kas nodrošina labu servera darbības laiku. Būtībā 99,9% tīmekļa mitinātāju Indijā sola optimālu darbspējas laiku. Solījumiem ne vienmēr ir jāuzticas. Pirms veltīt sevi vai savu uzņēmumu kādam pakalpojumam, noteikti izpētiet un izlasiet apsvērtās tīmekļa mitinātājas pārskatus, lai iegūtu vispārēju vienprātību par to, cik labs ir darbspējas laiks..

Atbalsts

Liela iezīme, kurai jāpievērš uzmanība, ir gan servisa, gan klientu atbalsts. Lai gan daudzi tos uzskata par viena veida atbalstu. Labs serviss un klientu atbalsts nozīmē spēju pareizi formulēt, kā novērst problēmas un tehniskos jautājumus, vienlaikus pārliecinoties, ka klients jūtas novērtēts un apmierināts. Labs atbalsts ir obligāts! Ir laba ideja meklēt lietotāju atsauksmes par atbalsta pakalpojumiem, jo ​​tie nav izveidoti vienādi, kā mēs uzzinājām mūsu InMotion hostinga un Bluehost salīdzinājumos..

Dublējumi

Iezīme, kuru nedrīkst aizmirst, bet bieži tā ir, ir rezerves sistēma. Ikviena persona, kura ir strādājusi ar datoru, zina, ka ir ļoti svarīgi dublēt failus un datus. Veidojot vietni, izmantojot tīmekļa mitināšanas serveri, ir ārkārtīgi svarīgi gandrīz katru dienu dublēt datu bāzi, e-pasta failus un vietni. Izvēloties labāko vietņu mitināšanu Indijā, noteikti pārbaudiet, cik bieži pakalpojums dublē jūsu datu bāzi un vai viņi iekasē maksu par muguras atjaunošanu.

Joslas platums

Joslas platums ir datu daudzums, ko var pārsūtīt starp jūsu vietni, tās lietotājiem un internetu. Ja jums jau sen bija dators, jūs droši vien atceraties iezvanes internetu un gliemežu ātruma joslas platumu. Meklējot tīmekļa mitināšanu, vēlaties būt pārliecināti, ka to piedāvājums ir labs. Tas jo īpaši attiecas uz dalītu mitināšanu. Ja vietnē uz servera ir daudz intensīvas trafika, citas vietnes ielādēsies lēnāk. Tāpēc atcerieties: jo lielāks joslas platums, jo vairāk cilvēku var apmeklēt jūsu vietni.

Atļauto pievienošanas domēnu / vietņu skaits

Iesācējiem, kuri meklē vienkāršāko tīmekļa mitināšanas plānu, jums, iespējams, būs nepieciešama tikai viena vietne. Tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas piedāvā tikai vienu domēnu, ir arī lētākās iespējas, taču, ja vēlaties pievienot vairāk vietņu, jums jāpārliecinās, vai jūsu tīmekļa mitināšana to atbalsta. Lai gan lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas plānu ir atļauts tik daudz apakšdomēnu, cik vēlaties, jums jābūt pārliecinātiem, ka tie var atbalstīt vairāk domēnu, ja tas ir tas, kas nepieciešams jūsu uzņēmumam.

Cita informācija, kas jāpatur prātā

Tāpat kā vairumā lietu, kas saistīta ar tehnoloģijām, cilvēkiem ir zināmas neskaidrības par terminoloģiju, kas saistīta ar tīmekļa mitināšanu. Cilvēki bieži jauc tīmekļa mitināšanu domēna mitināšanai vai domēna reģistrēšanai, taču neviens no tiem neaizstāj otru. Ja kāds runā par domēna mitināšanu, tas parasti norāda uz tīmekļa mitināšanas un domēna reģistrācijas kombināciju. Domēna mitināšana nav īsta lieta; cilvēki vienkārši nezina pareizo tīmekļa mitināšanas terminoloģiju. Domēna reģistrācija ir domēna vārda pirkšana un reģistrēšana. Tas ir pakalpojums, ko lielākā daļa tīmekļa mitināšanas plānu piedāvā jums. Protams, tīmekļa mitināšana ir tiešsaistes telpa, kurā ievietojat savus datus tā, kas parādās pārlūkprogrammās, ierakstot domēna vārdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map