9 labākie specializēto serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā (pārskats)

Labākais serverisJūsu īpašajam tīmekļa mitinātājam vajadzētu būt, labi … veltītam. Tev.


Ne tikai jums vajadzētu iegūt speciālu serveri, bet arī jūsu vietnei būtu jāiegulda atbalsta komandai, un viņiem arī būtu jānodrošina īpašs IP.

Pagājuši ir dienas, kurās mitināšanas pakalpojumu sniedzēji varētu izcelties tikai ar tehniskām iespējām.

Faktiski pēdējo gadu laikā īpaša servera tehnoloģija ir palielinājusies: 3GHz CPU, 8 GB RAM un 500 GB atmiņas vietas pirms gada tika uzskatīti par “augstākās klases”, taču tagad tie ir diezgan standarta piedāvājumi.

Izlīdzinoties tehniskajiem noteikumiem, klientu apkalpošana ir kļuvusi par faktoru, kas atšķir pakalpojumu sniedzējus.

Tomēr, runājot par klientu apkalpošanu, starp veltītajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem joprojām ir milzīgas atšķirības. Patiešām nav attaisnojuma sliktai klientu apkalpošanai 2020. gadā. Ja īrējat savu serveri, jums vajadzētu gaidīt informētas un ātras atbildes uz jautājumiem.

Tāpēc šajā novērtējumā vairāk nekā jebkad agrāk mēs pievērsām lielāku uzmanību klientu apkalpošanai, ņemot vērā viņu tehniskās zināšanas un reakcijas laiku uz mūsu jautājumiem.

Vai esat gatavs redzēt, kā viņi sakraujas? Sāksim.

9 labākie hostinga pakalpojumi

Vispirms sāksim ar labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, pēc tam pārejiet uz leju pa sarakstu, lai redzētu, no kuriem jums vajadzētu izvairīties. Šeit ir 9 labākie specializētie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā:

1. Bluehost – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība

Bluehost veltīta mitināšanas mājas lapa

 • Laiks: 99,98% (Avots)
 • Ielādes laiks: 369 ms (Avots)
 • Atbalsts: 4/5
 • Vietne: www.Bluehost.com

Bluehost ir kā labs uzticams draugs – tas jau ilgu laiku darbojas šajā nozarē un nekad neizpilda to, ko viņi ir apsolījuši. Jūs saņemsit lielisku darbspējas laiku un iespaidīgu ātrumu. Bluehost vislabāk ir to zemā līmeņa sākotnējā cena – USD 79,99 mēnesī. Izmantojot Bluehost, jūs patiešām nevarat noiet greizi, it īpaši, ja jūsu budžets ir ierobežots.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka to zemā cena ir pieejama tikai ilgtermiņa saistībām (3 gadi).

Laiks & Ātrums

Bluehost 2019 darbspējas un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Pārvaldīts WordPress / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Mūsu pārbaudē no 2019. gada janvāra līdz februārim Bluehost ienāca ar uzticamu darbības laiku 99,98% un ātrumu 369 ms. Visu gadu laikā, kad esam uzraudzījuši Bluehost, mums reti bija ievērojamas dīkstāves. Kaut arī 2019. gada janvārī viņiem bija 19 minūšu pārtraukums, kopējais darbības laiks visā 2018. gada laikā bija neticami 99,99% ar vidējo ātrumu 415 ms.

Tātad, ja jūs meklējat saimnieku ar gan stabilu darbības laiku, gan ātrumu – jums vairs nav jāmeklē.

Atbalsts

Arī Bluehost komandas piedāvātais atbalsts ir diezgan labs. Mūsu testos notika savienošanās ar tiešo atbalsta aģentu 3 minūtes, un atbildes uz mūsu jautājumiem parasti atgriezās pēc 2 minūtes.

Viņu atbildes bija vienkāršas un precīzas. Viņi atbildēja tieši uz to, ko mēs jautājām, bet neko vairāk – tāpēc ir nedaudz uzlabojumu. Bet kopumā Bluehost atbalsts pārspēj daudzus citus mūsu redzētos atbalstītājus, kuriem ir problēmas ar angļu valodu, kuri tikai kopē un ielīmē atbildes vai saites vai ir (sliktākajā gadījumā) uz mākslīgā intelekta balstītas programmas agrīnā versija..

Izmantojot Bluehost atbalstu, jūs iegūsit tieši to, ko vēlaties, ne vairāk un ne mazāk.

Bluehost tiešraide

Iespējas

Bluehost’s Standard plāna tehniskās specifikācijas ir diezgan labas, ņemot vērā zemo cenu (kā arī lielisko darbības laiku un ātrumu). Tu iegūsti 500 GB diska vietas, un a joslas platuma vāciņš tas ir tik liels (5 TB) jūs diez vai kādreiz to pamanīsit. 4 GB RAM ir nedaudz zemā pusē, taču mazai un vidējai vietnei tai vajadzētu būt labai.

Ja jūsu trafiks negaidīti palielinās (vai ja jūsu vietne sāk strauji augt), Bluehost no jums neņems papildu maksu. Negatīvie ir tas, ka visticamāk jūsu vietne līdz nākamajam mēnesim kļūs daudz lēnāka.

Gan standarta, gan uzlabotais plāns noteikti ir lēti, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Tie piedāvā tās pašas funkcijas, kuras jūs iegūsit par dubultu vai trīskāršu cenu ar dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot ātru procesoru un lielu joslas platumu. Turklāt tiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Cenu noteikšana

Bluehost piedāvātās cenas ir pārsteidzoši zemas. Viņu plāni sākas tikai ar USD 79,99 mēnesī, taču jāpatur prātā, ka pēc sākotnējā 3 gadu paketes beigām cena pieaugs līdz USD 119,99 mēnesī.

Jāņem vērā arī tas, ka zemāk norādītās cenas ir spēkā tikai tad, ja jūs maksājat par 3 gadiem iepriekš. Bluehost mēneša maksājuma iespējām ir daudz augstākas cenas (sākot no USD 149,99, ko maksā mēnesī).

Kopumā, izmantojot Bluehost, jūs saņemat ļoti pienācīgu statistiku mazāk nekā lielākajai daļai citu saimnieku. Ja jums nepieciešami kvalitatīvi veltīti serveri, bet jūsu budžets ir ierobežots, Bluehost ir lieliska izvēle.

Ir daži pakalpojumu sniedzēji ar vēl zemākām cenām, taču parasti tie ir apdraudējuši uzticamību un / vai ātrumu vai arī nav investējuši pienācīgā klientu atbalsta sniegšanā (kā jūs redzēsit zemāk)..

Cenu noteikšana serveriem Bluehost

Izmantojot lētāko plānu, jūs iegūsit dažas diezgan labas iespējas par diezgan lētu cenu. Atmiņa varētu būt nedaudz labāka, taču jūs vienmēr varat to uzlabot, ja jūtat, ka jūsu vietnē darbība palielinās.

Turklāt, lūdzu, paturiet prātā, ka norādītās cenas tiek maksātas tikai par 3 gadiem, un maksa palielinās pēc sākotnējā 3 gadu perioda. Pat tad, salīdzinot ar konkurenci, Bluehost joprojām ir zemākā līmeņa speciālo serveru cenu noteikšana.

 • Lētākais plāns: USD 79,99 mēnesī
 • Administratora informācijas panelis: cPanel
 • Diska vieta: 500 GB
 • Joslas platums: 5 TB
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 2,3 GHz
 • Īpašs IP: 3.-3

Piedāvājot pilnībā aprīkotu tīmekļa resursdatoru par USD 79,99 mēnesī, tas ir iespaidīgs sasniegums, īpaši ņemot vērā, ka cPanel nāk kā standarta komplektācija. Kopumā Bluehost piedāvā lielisku cenas / kvalitātes attiecību.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

2. HostGator – uzticams un labi pazīstams resursdators

HostGator pārskats

 • Laiks: 100% (Avots)
 • Ielādes laiks: 1,113 ms (Avots)
 • Atbalsts: 4/5
 • Vietne: www.HostGator.com

HostGator ir vēl viens vispāratzīts spēlētājs šajā jomā. Viņiem ir milzīga klientu bāze, un viņi precīzi zina, ko viņi dara. HostGator noteikti ir arī jūsu visuzticamākais resursdators. Tiem ir diezgan laba īpašību un cenu attiecība.

Tomēr vienīgais mīnuss ir tas, ka to vietnes var būt nedaudz lēnas, salīdzinot ar konkurenci mūsdienās.

Laiks & Ātrums

HostGator 2019 darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Kā mēs simts reizes esam atkārtojuši – darbspējas laiks un ātrums ir vissvarīgākie faktori, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

HostGator uptime ir izcils – perfekts 100%. Nekādi traucējumi nav bijuši.

Diemžēl HostGator nedaudz neatpaliek no ātruma 1,113 ms – tas ir nedaudz zemāks par nozares vidējo rādītāju 890 ms.

Kaut arī ātrums varētu būt lielāks, HostGator neatpaliek tik tālu no vidējā līmeņa un, ņemot vērā izcilo darbības laiku, viņi joprojām var kvalificēties mūsu saraksta augšgalā.

Atbalsts

HostGator atbalsts ir diezgan labs. Mēs vairākkārt sazinājāmies ar viņiem, un mūsu testos notika pievienošanās tiešraidei vidēji 3 minūtes, vienā reizē ar 20 minūšu smaili. Atbildēšana uz mūsu jautājumiem aizņēma nedaudz ilgāku laiku ar vidējo laiku 5 minūtes.

Tā vietā, lai personīgi atbildētu uz mūsu jautājumiem (kurus mēs mīlējām par Liquid Web), viņi sniedza daudz saišu, kas sniedza vairāk nekā pietiekami daudz informācijas. Balstoties uz viņu atbildēm un kopējo informāciju vietnē, var droši uzskatīt, ka vairums viņu klientu ir dedzīgi WordPress lietotāji ar zināšanām par tehniskām detaļām un zināmu kodēšanu..

Viņi neko nekontrolē un nepadara lietas pārāk sarežģītas. Viņu vietne, kā arī klientu atbalsts, nav paredzēta iesācējiem – ja vien jūs nevēlaties veltīt laiku iedziļināties atrastās informācijas detaļās un nozīmēs.

HostGator tiešraide

Iespējas

Uz papīra HostGator specializēto tīmekļa mitināšanas serveru piedāvātās iespējas ir diezgan labas, it īpaši tas, ka jūs saņemat neierobežotu joslas platumu, ja vien jūs uzturaties viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

Jūs saņemsiet a 1 TB diska vietas, an neierobežots joslas platums (īstenībā, tas ir 10 TB – mēs jautājām), 8 GB RAM un tiešām ātrs daudzkodolu procesors. Šī statistika ir patiešām laba, it īpaši ar cenām, ar kurām tās nāk. Jūs, visticamāk, nekad nepamanīsit joslas platuma ierobežojumu. Bet, ja tas notiks, jūsu vietne var kļūt daudz lēnāka līdz nākamajam mēnesim.

Atšķirībā no Liquid Web, HostGator nenodrošina automātiskas dublējumkopijas jūsu īpašajai vietnei. Jūs pats par to būsit atbildīgs.

Cenu noteikšana

HostGator cenas ir zemā vidējā diapazonā, salīdzinot ar konkurenci. Hostings sākas ar 118.99 USD mēnesī, ja izvēlaties ilgtermiņa saistības uz 3 gadiem.

Pēc sākotnējā plāna beigām plāns atjaunojas ar 189 USD mēnesī. Neuztraucieties – pat atjaunotās cenas ir pienācīgā līmenī, ņemot vērā iegūtās funkcijas.

HostGator Dedicated Server cenu noteikšana

Lētākais plāns aptver visu nepieciešamo vidēja lieluma vietnei, kas apmeklē tūkstošiem apmeklētāju mēnesī. UN jums nevajadzēs uztraukties par dīkstāvi šajā saimniekdatorā.

 • Lētākais plāns: 118,99 USD / mēn
 • Administratora informācijas panelis: cPanel
 • Diska vieta: 1 TB
 • Joslas platums: Neierobežots
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 2,1 GHz
 • Īpašs IP: 3

Ja jūs dodat priekšroku milzīga un vispāratzīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja drošībai, HostGator varētu būt jums. Viņu piedāvātie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir virs vidējā līmeņa, bet to cenas ir zem vidējā līmeņa.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

3. A2 hostings – labākais ātrums

Pārskats par izmitināšanu

 • Laiks: 99,96% (Avots)
 • Ielādes laiks: 248 ms (Avots)
 • Atbalsts: 4/5
 • Vietne: www.A2Hosting.com

Kaut arī A2 ir nedaudz mazāk pazīstams nekā daži citi iepriekš minētie saimnieki, viņi ir sīvi konkurenti. Ar zibens ātrumiem, pienācīgu darbības laiku, labām funkcijām un izdevīgām cenām jūs viegli varēsit ar tām priecāties.

Negatīvie? Papildus visaugstākajiem ātrumiem visā citos tie ir tikai nedaudz virs vidējā līmeņa. Turklāt mums nebija īsts prieks uzzināt, ka cPanel nav iekļauts viņu cenu plānos, jo lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešams viens vietnes izveidošanai..

Laiks & Ātrums

A2Hosting 2019. gada darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Mūsu standarta darbspējas un ātruma uzraudzībā A2 mitināšana ir bijusi ļoti laba.

Viņiem ir līdz šim labākais ātrums, kādu mēs nozarē esam redzējuši (248 ms). Ir pierādīts, ka apmeklētāji vienā mirklī pamet lēnas vietnes – jums nebūs problēmu ar A2.

Viņu darbspējas laiks 99,96% ir arī pieklājīgs. Tas nav atrodams mūsu 3 labāko skaitā, bet ar 15 minūšu dīkstāvi mēnesī nepietiek, lai parādītu ēnu pār citām lieliskajām iespējām, kuras nodrošina A2 Hostings.

Atbalsts

Arī A2 atbalsts ir labs. Savienojums ar aģentu, izmantojot tērzēšanu, būtībā bija tūlītējs, un dažu minūšu laikā viņu atbildes uz mūsu jautājumiem par CDN un maksimālo apmeklējumu ierobežojumiem.

Viņu klientu atbalsts ir ātrs un precīzs. Jūs ātri saņemsit atbildes, un tās ir noderīgas. Jums, iespējams, vajadzēs veikt papildu rakšanu, ja vēlaties uzzināt vairāk, bet kopumā – tie nodrošina visu, ko jūs varat gaidīt no laba klientu atbalsta pārstāvja. Mēs tos noteikti iesakām ikvienam.

A2Tiešraides tērzēšana

Iespējas

A2 piedāvātās tehniskās specifikācijas būs vairāk nekā pietiekamas lielākajai daļai lietotāju.

Pamatplāns piedāvā 1 TB diska vietas, joslas platuma ierobežojums 10 TB, ātri 2 kodolu 3,1 GHz centrālais procesors, un 8 GB RAM Arī A2 serveri šajā cenu brīdī ir nedaudz ātrāki nekā citu pakalpojumu sniedzēju serveri.

Pievienojiet to ar visu laiku ātrāko ātrumu, un mums šeit ir nopietns konkurents.

Cenu noteikšana

Mēnesī 99,59 ASV dolāri A2 specializētā tīmekļa mitināšana ir viena no pieejamākajām lētākajām, taču ar vienu cenu: lai izmantotu cPanel, jums būs jāmaksā papildus 39,95 ASV dolāri mēnesī. Ir arī dažas citas funkcijas, piemēram, kešatmiņas saglabāšana, vietņu dublējumi utt., Kas var maksāt papildus.

Tātad sākotnējā cena var neaptvert visu nepieciešamo un jūs, iespējams, maksāsit vairāk.

Turklāt, kad ir laiks atjaunot abonementu, jūs domājat palielināt cenu par 17% līdz USD 119,99 mēnesī.

Viņu garantija par naudas atgriešanu jebkurā laikā ir 30 dienu naudas atgriešanas garantija.

A2Heding Dedicated Server cenu noteikšana

Par 100 dolāriem mēnesī A2 patiešām piedāvā šķietami labākās iespējas. Viņu lētākā plāna cena ir ļoti līdzīga Bluehost un HostGator, ja izslēdzat cPanel problēmu.

Ja jūs debatējat starp šiem trim, tas ir atkarīgs no darbības laika, ātruma un atbalsta. Mēs vairāk orientējamies uz Bluehost šajā cenu līmenī (jūs labāk saņemat darba laiku par zemāku cenu), bet tad atkal – A2 pārspēj visus ar savu ātrumu.

 • Lētākais plāns: USD 99,59 mēnesī
 • Administratora informācijas panelis: cPanel (USD 39,95 mēnesī)
 • Diska vieta: 1 TB
 • Joslas platums: 10 TB
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Procesors: 3,1 GHz
 • Īpašs IP: 2

Kopumā A2 piedāvā lielisku servisu, ņemot vērā uzņēmuma lielumu. Viņu serveru sniegums pārsniedz vidējo līmeni, viņu cenas ir konkurētspējīgas, un viņi ir pulcējuši zinošu klientu apkalpošanas komandu.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

4. SiteGround – vislabāk pārvaldītajiem serveriem

Vietnes zemes pārskats

 • Laiks: >99,99% (Avots)
 • Ielādes laiks: 683 ms (Avots)
 • Atbalsts: 5/5
 • Vietne: www.SiteGround.com

VietneiGround ir ne tikai lieliskas iespējas, bet arī spīd ar viņu zinošo un draudzīgo klientu atbalstu.

Ja tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība, parasti tā ir. Par to, ko viņi piedāvā, SiteGround ir nedaudz dārga.

Laiks & Ātrums

SiteGround 2019. gada darba laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Neskatoties uz nelielu neveiksmi 2018. gada decembrī, kad viņiem bija 20 minūtes dīkstāves, vietnes SiteGround nesenais darbības laiks ir bijis visaugstākais plkst. >99,99%.

Mēs arī īsti nevaram sūdzēties par viņu vietnes ātrumu. Ar 683 ms, Vietne Ground ietilpst apmēram šo deviņu saimnieku vidū, ņemot vērā ātrumu. Bet tiešām viss, kas mazāks par 1sek, joprojām ir ļoti pienācīgs un apmeklētājus priecēs.

Atbalsts

Vislabākais vietnē SiteGround ir viņu klientu apkalpošana. Savienojums ar aģentu, izmantojot viņu atbalsta tērzēšanu, bija tūlītēju un uz jautājumiem tika atbildēts 2 minūtes.

Vēl labāk, ja viņu darbinieki zina, par ko runā, šķiet patiesi vēlas palīdzēt un runā skaidrā angļu valodā: tas nozīmē, ka pat sarežģītas apmaiņas notiek vienmērīgi.

Aģents šķita personīgs un ieinteresēts mūsu vajadzībās. Mēs jautājām par jaunas vietnes izveidi un saņēmām pietiekamas atbildes.

Mēs iesakām SiteGround atbalstu iesācējiem, kā arī pieredzējušiem lietotājiem.

Vietnes klientu atbalsts

Iespējas

Ar 480 GB krātuve, a 10 TB joslas platums vāciņš un serveri ar pērieniem 16 GB RAM, Vietnes īpašās vietnes mitināšanas funkcijas ir drausmīgas sākuma līmeņa plānam. Arī centrālā procesora ātrums ar 3,2 GHz un 4 kodoliem ir labs, taču šajā cenu līmenī jūs to gaidījāt.

480 GB diska vietas ir vienīgā iezīme, kas atrodas zemākajā pusē – tā tik tikko segtu labu fotogrāfiju un dzīvesveida emuāru prasības. No otras puses, SiteGround uzsvars tiek likts uz ātrumu, izmantojot SSD.

Vēl viens jauks pārrāvums ir tas, ka SiteGround piedāvā kešatmiņu, kas vietnes padara ātrākas apmeklētāju atgriešanai. Citi pakalpojumu sniedzēji par šo pakalpojumu iekasē no USD 50 līdz USD 100 atkarībā no jūsu vajadzībām un plāniem.

Tas arī tiek pilnībā pārvaldīts, kas nozīmē, ka viņi jums palīdzēs ar jebko – vietnes iestatīšanu, drošības, kešatmiņas saglabāšanas papildu funkciju pievienošanu, kā arī automatizētām dublēšanām.

Cenu noteikšana

Vietnes vietne ir dārgāka par cenu spektru, salīdzinot ar citiem specializētiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču tas ir daļēji tāpēc, ka viņu pamatplāns piedāvā salīdzinoši augstu veiktspējas līmeni, ieskaitot 4-kodolu centrālo procesoru, kas standartapstākļos darbojas 3,2 GHz.

Labā ziņa ir tā, ka vietnē SiteGround tas, ko redzat, ir tas, ko iegūstat. Nebūs nekādu papildu maksu vai pieaugošu atjaunošanas maksu.

Kaut arī SiteGround atrodas dārgajā līmenī, jūs iegūsit to, par ko maksājat.

Vietnes zemes servera cenu noteikšana

SiteGround lētākais plāns noteikti nav lēts, taču jūs saņemsit daudz par to, ko maksājat, ieskaitot īpašu un zinošu atbalstu. Ja jūs tomēr skatāt šo cenu diapazonu – mēs drīzāk ieteiktu mūsu labāko izvēli.

 • Lētākais plāns: 269,00 USD / mēn
 • Administratora informācijas panelis: cPanel
 • Diska vieta: 480 GB
 • Joslas platums: 10 TB
 • Operatīvā atmiņa: 16 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 3,2 GHz
 • Īpašs IP: 1

Kopumā SiteGround ir lieliska izvēle salīdzinoši mazām vietnēm un klientiem, kuri novērtē labu atbalsta līmeni. Tas padara to par ideālu, ja jūs meklējat pāreju uz savu vietni uz īpašu tīmekļa mitināšanu, kur zinošiem un draudzīgiem atbalsta aģentiem var būt kritiska nozīme.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

5. Liquid Web – labākais atbalsts

Liquid Web veltīta resursdators

 • Laiks: >99,99% (Avots)
 • Ielādes laiks: 658 ms (Avots)
 • Atbalsts: 5/5
 • Vietne: www.LiquidWeb.com

Liquid Web ir mitināšanas pakalpojumu spēkstacija, kurai ir gandrīz ideāls darbības laiks, liels ātrums un lielisks klientu atbalsts ar “59 sekunžu atbalsta garantiju”. Tie atrodas tajā pašā cenu diapazonā kā SiteGround, piedāvājot līdzīgi lieliskas servera specifikācijas.

Laiks & Ātruma pārbaude

LiquidWeb darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb reklamē “100% darbības laika garantiju”. Iepriekšējos divos mēnešos viņu darbspējas laiks bija >99,99% tikai ar 2 minūšu dīkstāvi. Ne gluži 100%, bet tomēr ļoti labi.

Viņu vidējais ātrums 658 ms nav labākais biznesā, taču tas joprojām pārsniedz nozares vidējo līmeni.

Atbalsts

Vidējais laiks, kurā Liquid Web reaģēja uz atbalsta pieprasījumiem, bija mazāk nekā 1 minūte, izpildot viņu “59 sekunžu atbalsta garantiju”.

Aģents bija zinošs un sīki atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem.

Mēs viņam uzdevām dažus pamatjautājumus par CPU kodolu un RAM atšķirībām, kā arī par to SSL un CDN, uz kuriem viņš ātri atbildēja un cilvēku valodā, izmantojot metaforas (kur tas bija nepieciešams). Aģents arī jautāja par mūsu plāniem, izmantojot vietni, un ieteica labāko plānu, pamatojoties uz mūsu vajadzībām un mērķiem.

LiquidWeb tiešsaistes tērzēšana

Ir skaidrs, ka Liquid Web ļoti nopietni uztver viņu atbalstu un vēlas saviem klientiem sniegt vislabāko iespējamo atbalsta pieredzi.

Iespējas

Liquid Web serveri ir ļoti labi. Pat lētākais iepakojums dod jums 480 GB diska vietas, a joslas platuma vāciņš 5 TB, un ātrie četrkodolu 3,5 GHz procesori ar 16 GB RAM.

Šīs specifikācijas ir gandrīz identiskas vietnei SiteGround, izņemot joslas platumu (ar vietni SiteGround jūs iegūstat 10TB) un nelielas pulksteņa ātruma priekšrocības ar Liquid Web (3,5 GHz pret 3,2 GHz).

Tomēr ņemiet vērā, ka Liquid Web tiek nodrošināts ar labāko un ātrāko klientu atbalstu nozarē, un, ja pakete pārsniedz USD 1000, jūs saņemsit tieša piekļuvi tīmekļa arhitektiem, lai nekavējoties atrisinātu jebkuru no jūsu problēmām. Acīmredzot šīs paketes ir vislabākās lieliem uzņēmumiem, kuru trafiks un aktivitāte to vietnēs ir ļoti maza.

Cenu pārskats

Liquid Web cenas var šķist straujas, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, taču viņu biznesa modelis ir paredzēts profesionāliem lietotājiem, kuriem nepieciešama vislabākā veiktspēja. Viņu plāni svārstās no “sākuma līmeņa” paketes USD 149 mēnesī līdz patiesi drausmīgam serverim par USD 499 mēnesī.

Jums ir jāzina dažas papildu maksas. Pirmkārt, viņi iekasē no jums papildu USD 20 mēnesī par cPanel izmantošanu.

Turklāt, ja jūsu vietne izmanto vairāk joslas platuma, nekā esat abonējis, vietne no jums iekasēs maksu par pārmērīgu izmantošanu. Bet tāpat kā vairumam citu pakalpojumu sniedzēju. Tāpēc vienmēr ir noderīgi precīzi aprēķināt trafiku jūsu vietnē. Joslas platums nav tieši saistīts ar trafiku, tas ir atkarīgs no vietnes vienkāršības un izmantošanas. Vienkāršai vietnei ar 2–3 lappusēm un aptuveni 1000 apmeklētājiem mēnesī vajadzētu apmēram 1 GB joslas platuma.

LiquidWeb Dedicated Server cenu noteikšana

Bet pozitīvs Liquid Web cenu noteikšanā ir tas, ka redzat to, ko saņemat – atjaunošanas laikā cenas nepalielinās, jo jūs tik un tā maksājat katru mēnesi. (Bez atlaidēm avansa maksājumiem).

 • Lētākais plāns: 149,00 USD / mēn
 • Administratora informācijas panelis: cPanel (USD 20 mēnesī)
 • Diska vieta: 480 GB
 • Joslas platums: 5 TB
 • Operatīvā atmiņa: 32 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 3,9 GHz
 • Īpašs IP: 1

Tas viss rada lielisku veltītu mitināšanas pieredzi.

Tomēr, kas Liquid Web patiešām izceļas, ir viņu profesionalitāte. Viņu mārketinga materiālos ir skaidri aprakstīts, ko jūs iegūstat par savu naudu, jūs paturējot un neslēpjot nepieciešamo instrumentu izmaksas.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vieta

6. GoDaddy – lielākais tīmekļa resursdators

GoDaddy pārskats

 • Laiks: 99,99% (Avots)
 • Ielādes laiks: 610 ms (Avots)
 • Atbalsts: 2/5
 • Vietne: www.GoDaddy.com

GoDaddy ir tavs lielais vārds, kas nāk klajā ar lieliem ieročiem. Viņiem ir milzīgs uzņēmums ar milzīgu klientu bāzi. Arī to darbības laiks un ātrums ir ļoti pienācīgi.

Tomēr, neraugoties uz viņu slavu, mēs bijām diezgan vīlušies par viņu klientu apkalpošanu. Ja jums ir tik milzīgs klientu loks, jūs domājat, ka viņi vairāk ieguldīs profesionālā un zinošā personālā.

Laiks & Ātrums

GoDaddy 2019 darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Vispirms apskatīsim labās ziņas. GoDaddy mitināšana ir ātra un uzticama:

Viņu nesenais darbspējas laiks 99,99% ir tuvu perfektam. 2018. gada jūlijā mēs piedzīvojām veselu stundu dīkstāves, taču darbspējas laiks ir bijis lielisks.

Viņu vietnes ātrums ir 610 ms arī ir pienācīgas, vienmērīgi paliekot nedaudz virs nozares standarta.

Atbalsts

Tagad sliktās ziņas. GoDaddy atbalsts ir sāpīgi lēns.

Pirmajā tiešraides pārbaudē mums bija jāgaida 27 minūtes, lai izveidotu savienojumu ar aģentu. Pēc savienojuma ar aģentu uz mūsu jautājumiem tika atbildēts tikai pēc vidēji 7 minūšu gaidīšanas. Kad jūsu vietne nedarbojas, jums pusstundas nav jāgaida – jūs vēlaties nekavējoties sazināties ar klientu atbalsta pārstāvi..

GoDaddy tiešraide

Pēc mūsu vēlākajiem mēģinājumiem sazināties ar atbalsta dienestu, reakcija bija ātrāka – mums izdevās saņemt atbildi 10–15 minūšu laikā, un atbalsta pārstāvis bija informatīvs un pieklājīgs. Viņi sniedza mums pietiekamu informāciju un bija viegli ieinteresēti mūsu mērķos un vajadzībās.

Būtībā GoDaddy atbalsts ir neparedzams attiecībā uz atbildes laiku, kā arī uz atbalsta līmeni. Dažos gadījumos atbalsta aģents bija zinošs un ātri reaģēja. Citreiz viņiem vajadzēja uz visiem laikiem atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, piemēram, uz vienu jautājumu par SSL sertifikātu.

GoDaddy atbalsts ir tālu no labākā, ko mēs esam redzējuši, bet tas nav arī sliktākais. Tā ir neatbilstība, kas var būt apgrūtinoša – ja jums ir pareizs laika grafiks, saprātīgā laika posmā varat saņemt pareizu atbildi. Ja nē, tad… labi, neaizkavējiet elpu.

Iespējas

Pārejot no pakārtotā atbalsta pakalpojuma, GoDaddy serveri faktiski piedāvā diezgan labas funkcijas: 1 TB krātuve, un joslas platums, kas ir pilnīgi nemērīts (tas nāk ar dažiem nosacījumiem, kurus varat izlasīt viņu mitināšanas līgumā).

Centrālā procesora ātrums (četrkodolu 3,1 GHz) ir pietiekami labs, taču mūs tas nepārspēj 4 GB atmiņa pirmais plāns nāk ar. Par šīm cenām jūs gaidījāt vismaz 8 GB, ja ne 16 GB.

Mēs priecājāmies uzzināt, ka cPanel nāk standarta komplektācijā, un viņi piedāvā vietņu dublējumus par patiešām saprātīgu cenu – USD 4,99 mēnesī.

Cenu noteikšana

GoDaddy īpašie mitināšanas plāni sākas ar 89,99 USD mēnesī (169,99 USD mēnesī, kad jūs atjaunojat). Tas atspoguļotu iekļautajām funkcijām pieņemamu vērtību, taču to mazina uzticamā atbalsta trūkums.

GoDaddy Serveru cenu noteikšana

GoDaddy piedāvā pārsteidzoši labus plānus par pieņemamām cenām. Viņu operatīvā atmiņa varētu būt nedaudz labāka, taču par 119,99 USD / mēn., Iekļaujot cPanel – tā nav slikta izvēle.

 • Lētākais plāns: USD 89,99 mēnesī (atjaunošanas cena USD 169,99)
 • Administratora informācijas panelis: cPanel
 • Diska vieta: 1 TB
 • Joslas platums: Nemērīts
 • Operatīvā atmiņa: 4 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 3,1 GHz
 • Īpašs IP: 3

Rezumējot, GoDaddy speciālajos hostinga plānos tiek nodrošināta pienācīga veiktspēja, taču to mazina viņu nožēlojamā pieeja klientu apkalpošanai..

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

7. IONOS 1&1 – zemākā cena

IONOS 1 un 1 pārskats

 • Laiks: 99,98% (Avots)
 • Ielādes laiks: 530 ms (Avots)
 • Atbalsts: 1/5
 • Vietne: www.IONOS.com

IONOS 1&1 ir sena vēsture tīmekļa mitināšanas nozarē, taču tas nenozīmē, ka tie noteikti ir labākie. Lai arī viņu darbspējas laiks un ātrums ir apmierinoši, mēs bijām nepatīkami pārsteigti par viņu atbalstu.

Mūsdienu tirgū, it īpaši attiecībā uz veltītiem serveriem, tiešajam atbalstam ir izšķiroša nozīme. Viņiem tāda nav.

Laiks & Ātrums

IONOS 1 & 1 2019 darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS mūsu testos veica salīdzinoši labi:

Viņu darbspējas laiks 99,98% ir bijusi spēcīga un vienmērīga – 2019. gada februārī mēs piedzīvojām 10 minūšu pārtraukumu starp dīkstāvēm, taču, izņemot nepareizu satraukumu, tās ir bijušas stabilas.

Mēs esam priecīgi arī par viņu vietnes ātrumu 530 ms. Tas ir tikpat labi kā jebkas cits, ko jūs varat gaidīt no labākajiem speciālo serveru pakalpojumu sniedzējiem.

Atbalsts

IONOS biznesa modelī ir milzīga problēma: tie nepiedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu. Tas nozīmē, ka jums viņiem jāzvana. Praksē (un 2020. gadā) mēs domājam, ka tiešsaistes atbalsta trūkums vienkārši nav pieņemams.

Iespējas

IONOS piedāvātās funkcijas ir patiešām diezgan labas. Neierobežots joslas platums un 1 TB diska vietas nav jāsmej, un mūsu ātruma testi rāda, ka viņu serveri ir ātri. Komplektā ietilpst 8 GB RAM un arī ātrie pārstrādātāji.

Jūs ar prieku uzzināsit, ka viņi mētājas ar bezmaksas domēnu, vietņu aizsardzības pret ļaunprātīgu programmatūru aizsardzību (lielākā daļa citu par jums iekasē maksu) un satura piegādes tīkla (CDN) funkcijām, kas jūsu vietni padara ātrāku apmeklētāju atgriešanai..

Cenu noteikšana

IONOS ir lēts. Pamata pakotnei mēnesī 40 USD (atjaunojas pēc USD 60 mēnesī) pēc viņu īpašā tīmekļa mitināšanas šajā sarakstā ir vislētākās. Ņemot vērā iegūtās funkcijas, tas ir īsts darījums.

Ja jūs nolemjat izvēlēties kādu no viņu dārgākajiem plāniem, ņemiet vērā, ka viņi iekasē papildu vienreizēju iestatīšanas maksu 50 USD vērtībā..

IONOS īpaša servera cenu noteikšana

Viņu cenas ir smieklīgi zemas. Pat ja cenu kāpums būs USD 20 pēc sākotnējiem 6 mēnešiem, jūs joprojām meklējat (iespējams) labāko piedāvājumu tur esošam serverim..

 • Lētākais plāns: 40,00 USD / mēn
 • Administratora informācijas panelis:?
 • Diska vieta: 1 TB
 • Joslas platums: Neierobežots
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Procesors: 8 serdeņi, 2,4 GHz
 • Īpašs IP: 1

IONOS piedāvā veiktspēju virs vidējā līmeņa par ļoti konkurētspējīgu cenu. Zema cena parasti nozīmē, ka daži stūri ir sagriezti, un šajā gadījumā tas ir pilnīgs tiešraides un līdz ar to visai daudz informācijas trūkums. Ja viņi tikai sakārtotu klientu atbalsta sistēmas, tā būtu lieliska izvēle.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

8. HostWinds

Hostwinds apskats

 • Laiks: 99,94% (Avots)
 • Ielādes laiks: 1200ms (Avots)
 • Atbalsts: 4/5
 • Vietne: www.HostWinds.com

HostWinds ir diezgan jauns spēlētājs laukumā. Mūs interesēja viņu piedāvātās labās iespējas par (ievērojami) zemām cenām.

Diemžēl mēs bijām vīlušies, jo visas viņu priekšrocības izzūd, ņemot vērā šausmīgo darbspējas un ātruma statistiku.

Laiks & Ātrums

HostWinds nodrošina 2019. gada darbības laika un ātruma statistikuPārbaudīts mitināšanas plāns: Dalīts / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds pagājušā gada novembrī bija šausmīgi 99,47% no darbspējas, izmantojot vairāk nekā 3 stundas dīkstāves. Tāda pati neatbilstība parādījās 2018. gada decembrī. Tas ir pārāk daudz dīkstāves, ja ņem vērā potenciāli zaudēto trafiku un pārdošanas apjomus – it īpaši pirms Ziemassvētkiem. Viņu gada sākums ir uzlabojies ar uptime līdz 99,94%, bet tas joprojām nav pietiekami labs, salīdzinot ar nozares standartu.

Vietņu ielādes ātrums ir bijis vienmērīgs, bet diemžēl vienmērīgi lēns. Ar vidējo lapas ielādes ātrumu 1200ms, jūsu apmeklētāji nebūs ļoti priecīgi.

Atbalsts

Acīmredzot HostWinds klientu atbalsts ir daudz ātrāks nekā viņu serveriem. Pārbaudēs mēs saņēmām atbildes uz mūsu iekšējiem jautājumiem 2 minūtes.

Mūs patīkami pārsteidza, cik ātri un precīzi aģents atbildēja uz mūsu jautājumiem.

Atbildes bija precīzas un īsas. Tāpat kā ar Bluehost – jūs saņemat tieši to, ko jūs lūdzat. Neko mazāk un neko vairāk.

Tātad, ja jūs vēlaties tērzēt ar kādu par saviem mērķiem un tīmekļa vietnes vajadzībām, iespējams, ar viņu nepietiek.

HostWinds tiešraides tērzēšana

Iespējas

Lēnais ātrums, ko atklāja mūsu testi, ir kaut kas noslēpums, jo HostWinds serveri ir pilnībā demonstrēti 8 GB RAM un 3,5 GHz CPU. Jūs arī saņemsit 1 TB krātuve un 10 TB joslas platums ierobežot. Tas ir lielisks komplekts par jūsu maksāto cenu, īpaši ņemot vērā ievada cenu.

Mums arī patīk, ka jūs varat izveidot pats savu plānu ar pielāgotām funkcijām atkarībā no jūsu vēlmēm.

Cenu noteikšana

HostWinds ir arī diezgan lēts. Viņu pamata pakete sākas ar USD 106 mēnesī, pēc (īsa) ievada perioda USD 79,50 mēnesī. Vēl labāk, tie ļauj jums unikālu pielāgošanas līmeni, salīdzinot ar jūsu plānu, ar saskarni, kas ļauj izvēlēties OS, RAM, RAID, joslas platuma robežu un IP skaitu reģistrācijai..

Ievadcena var būt no 1 līdz 36 mēnešiem. Pēc sākotnējā avansa maksājuma cena palielinās par 25%.

Ir arī svarīgi ņemt vērā, ka cPanel jums maksās papildu USD 35 mēnesī.

HostWinds Dedicated Server cenu noteikšana

HostWinds ir diezgan zemas cenas, un jūs iegūsit patiešām labas funkcijas. Ja jums ir nepieciešams arī cPanel, tas paaugstinās jūsu cenu vidējā līmeņa līmenī.

Diemžēl, runājot par darbspējas laiku un ātrumu, HostWinds vienkārši nemēra sacensības.

 • Lētākais plāns: USD 79,50 mēnesī
 • Administratora informācijas panelis: cPanel (USD 35,00 mēnesī)
 • Diska vieta: 1 TB
 • Joslas platums: 10 TB
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Procesors: 4 serdeņi, 3,5 GHz
 • Īpašs IP: 8

Lai gan viņi piedāvā pielāgojamu serveri par konkurētspējīgām cenām, mūsu darbspējas un ātruma testu rezultātus nevar ignorēt. Patiesībā HostWinds serveri ir vienkārši pārāk lēni un pārāk neuzticami, lai 2020. gadā piedāvātu labu vērtību.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

9. AccuWebHosting

Pārskats AccuWebHosting

 • Laiks: 99,92% (Avots)
 • Ielādes laiks: 794 ms (Avots)
 • Atbalsts: 4/5
 • Vietne: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting nodrošina pārsteidzoši labas iespējas par zemām cenām. Tomēr viņi bija vīlušies par savu nekonsekvento uptime un zem vidējā ātruma.

Mēs arī nedaudz nemierinājāmies par viņu (nedaudz) nepatieso reklāmu.

Laiks & Ātrums

AccuHosting 2019. gada darbības laika un ātruma statistikaPārbaudīts mitināšanas plāns: Dedicated Server / Statistikas datumi: 01.01.2019-02.28.2019

Mēs tikai dažus mēnešus uzraugām AccuHosting, tāpēc mēs vēl nezinām, ko no viņu statistikas veidot. Proti, uptime (99,92%). Līdz šim decembris un februāris ir bijuši bez pārtraukumiem, bet janvārī atkal bija vairāk nekā stunda dīkstāves. Mums tie ir jāuzrauga mazliet ilgāk, lai saprastu, vai tā bija tikai vienreizēja kļūda vai arī šī ir atkārtota problēma.

Vietnes ātrums 794 ms ir zem vidējā līmeņa. Šajā sarakstā ir daži daudz ātrāki saimnieki.

Atbalsts

AccuWebHosting piedāvātais klientu atbalsts ir labs. Mūsu testos savienojums ar viņu tūlītējo tērzēšanu bija labs, tūlītēju un viņu padomnieki šķita labi informēti, atbildot uz mūsu jautājumiem iekšā 2 minūtes.

Mēs ļoti priecājāmies par viņu atbalstu. Viņi lieliski saprata mūsu jautājumus un dažu sekunžu laikā atbildēja. Viņi bija ne tikai precīzi un precīzi, bet arī vairāk nekā citi līdz šim redzētie mūsu hostinga pakalpojumu sniedzēji.

Noteikti laba klientu pieredze, piemērota iesācējiem un pieredzējušākiem lietotājiem.

Tiešsaistes tērzēšana AccuWebHosting 2

Iespējas

Tomēr līdz šim labākā AccuWebHosting īpašība ir iespaidīgās specifikācijas, kuras jūs iegūstat izvēlētajā serverī. 16 GB RAM tāpat kā tas ir daudz virs viņu tīmekļa mitināšanas cenas CPU skrienot plkst 3,4 GHz. Jūs saņemsiet arī kolosālu rakstu 4 TB krātuves vietas. Saskaņā ar viņu atbalstu jūs arī saņemsit neierobežots joslas platums. Tas gandrīz šķiet pārāk labs, lai būtu patiesība – un tā arī ir.

cPanel, kaitinoši, maksā nedaudz vairāk nekā standarta plāns, tāpat kā maksā SSL pakalpojumi un CDN. Mēs arī sarūgtinājām, ka atklātais Lielbritānijas serveris šobrīd (šī pārskata rakstīšanas laikā) nav pieejams.

Varat arī iegūt papildu funkcijas, piemēram, vairāk atmiņas, papildu drošības opcijas, citus vadības paneļus, ātrākus procesorus, dublējumus, serverus dažādās valstīs utt..

Cenu noteikšana

Īpaša AccuWebHosting tīmekļa mitināšana ir laba vērtība, sākot no USD 90 mēnesī. Ir arī daudz noderīgu papildinājumu par pieņemamām cenām. Cenas šķiet ļoti labas jūsu specifikācijām. Pagaidām mēs neesam atraduši daudz trūkumu vai slēptu izmaksu. Tas viss ir skaidri redzams, kad izvēlaties savas funkcijas un plānus.

Arī cenas pēc sākotnējās abonēšanas faktiski nepalielinās.

Pat labāk, jūs varat izvēlēties starp vairākiem serveriem atkarībā no jūsu klientu atrašanās vietas:

AccuWebHosting Dedicated Server cenu noteikšana

Viņu lētākais plāns nāk ar tiešām labām specifikācijām – tas ir vairāk nekā pietiekami vidēja lieluma vietnei ar pienācīgu trafiku. Tomēr par dažiem pamatiem, piemēram, SSL un cPanel, jums būs jāmaksā papildus. Tas attiecas arī uz to, ka dažas no reklamētajām funkcijām (piemēram, serveris Apvienotajā Karalistē) pašlaik nav pieejamas.

 • Lētākais plāns: 90 USD mēnesī
 • Administratora informācijas panelis: cPanel (USD 35,00 mēnesī)
 • Diska vieta: 2 TB
 • Joslas platums: neierobežots
 • Operatīvā atmiņa: 32 GB
 • Procesors: 3,8 GHz
 • Īpašs IP: 1

Noslēgumā jāsaka, ka AccuWebHosting piedāvā pienācīgas vērtības pakalpojumu, kam ir lielāki atmiņas un joslas platuma ierobežojumi un stabils ātrums. Bet, ņemot vērā viņu neapmierinošo darbspējas laiku, jums, iespējams, būtu labāk sadarboties ar kādu citu pakalpojumu sniedzēju.

 • Pingdom statistika
 • Pārbaudes vietne

Secinājums …

Lielākā daļa labu tīmekļa mitinātāju mūsdienās piedāvā ātrus, uzticamus serverus. Kā mēs redzējām, lielā atšķirība starp viņiem ir viņu piedāvātais atbalsta līmenis.

Mūsu testos izcēlās trīs saimnieki. Ja uptime ir vissvarīgākais faktors jūsu lēmumā, dodieties uz Bluehost. Viņu serveri ir nodrošinājuši vislabāko un stabilāko darbspējas laiku.

Ja jūs meklējat liela un vispāratzīta tīmekļa mitinātāja drošību, labākais risinājums ir HostGator. Viņu pakalpojumi ir par saprātīgām cenām, un viņu milzīgā klientu bāze nozīmē, ka jūs varat gaidīt, ka viņu atbalsta komanda būs pieredzējusi visos jautājumos.

Ja ātrums ir tas, par ko jūs tiecaties, tad A2 mitināšana ir labākais risinājums jums. Viņu plāni ir vērtīgi, uptime lielākoties ir labi (ik pēc dažiem mēnešiem notiek 5-15 minūšu pārtraukumi) un atbalsts ir ātrs un zinošs.

Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, esiet prasīgs. Īpašs serveris ir liels ieguldījums, un tas maksā, lai iepirktos un izvēlētos labāko variantu.

Atcerieties, ka, ja jūs īrējat serveri ekskluzīvai lietošanai, jums vajadzētu gaidīt, ka jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs būs tikpat veltīts jūsu vietnei kā jūs..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map