Labākie lētie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumiVai jūs drīzāk maksātu mazāk par tīmekļa mitināšanu… vai vairāk?


Weirdos vēlas maksāt vairāk. Jūs, iespējams, vēlaties maksāt mazāk. Tu neesi dīvains.

Kas ir “labākā” lēta tīmekļa mitināšanas opcija, turklāt par pieņemamām cenām? Jūs vēlaties visas lietas, kuras vajadzētu nodrošināt ikvienam mitināšanas uzņēmumam – ātrs ielādes laiks, gandrīz 100% darbības laiks un uzticams klientu atbalsts, kas vajadzības gadījumā var jums palīdzēt.

Kā izdomāt, kurš lēto hostinga pakalpojums ir pareizā izvēle?

Lai sāktu, jūs esat nonācis pareizajā vietā – mēs zinām, kuriem lētajiem tīmekļa mitinātājiem ir ātrs ielādes laiks un augsts procentuālais izpildes laiks. Mēs pārbaudām katru pakalpojumu un dalāmies ar rezultātiem šajā rakstā. Pārbaudiet mūsu tiešraidē pieejamo laika / dīkstāves / latentuma izsekošanu visos mūsu pārskatītajos resursdatoros. Plašāk par mūsu pētījumu procesu lasiet šeit.

Contents

Labākais lēts tīmekļa mitināšanas pakalpojums – labākie piedāvājumi 2020. gadam

Šeit nav vienas atbildes, kas der visiem, taču ir iespējas! Mums patīk iespējas. Šajā ceļvedī mēs apskatīsim labākos lētos tīmekļa mitinātājus, kas šodien ir pieejami un kuri uztur lielisku servisu par cenu, kuru jūs varat atļauties.

1. Hostinger – lētākais resursdators, periods.

hostinger-logo

Vidējais ielādes laiks: 585 ms
Vidējais darba laiks: 99,87%
Izmaksas: Mēnesī – 0,99 USD

Hostingera ievada cena

Hostinger ir viena no labākajām lētākajām tīmekļa mitināšanas iespējām Kanādā, kas neapdraud kvalitāti. Pašreizējā cena sākas ar USD 0,99 mēnesī. Tas atstāj Hostinger sēdēt apmēram par 1/3 no tās tuvāko konkurentu atlaižu cenas. (Jūs pat varat maksāt ar kriptonauda.)

Ar vidējo darbības laiku un slodzes laiki ir augstākās klases pēdējos gados ir grūti aplūkot Hostinger kā lielisku iespēju lētu tīmekļa mitināšanu.

Hostinger klientu atbalsts ��

Hostingeram arī ir Vietējais atbalsts 24 stundas diennaktī par visiem jautājumiem, kas rodas. Nav nepieciešams izmantot lēnu atbalsta biļešu sistēmu. Visas vietnes ir optimizētas ātrai WordPress palaišanai, un tām ir sava pielāgotā saskarne, lai atvieglotu iestatīšanu. Tas padara Hostinger par vienu no labākajiem pieejamajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem. Jūs arī saņemat a bezmaksas domēns un bezmaksas SSL. Kopumā Hostinger piedāvā to, ko jūs varētu dabūt ar USD 6–8 dolāriem mēnesī par nelielu daļu no izmaksām.

Ja jūs vēlaties vienkārši mitināt savu emuāru un neplānojat kādreiz veidot biznesu savā vietnē, tad Hostinger faktiski nav slikta izvēle.

Bezmaksas vietņu veidotājs ��️

Ja jūs meklējat vietņu veidotāju, kas neprasa, lai jums būtu kāda kodēšanas pieredze, jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Zyro Logo Maker palīdz jums uzlabot ne tikai savu vietni, bet arī savu zīmolu, pielāgojot vai atkārtoti izgudrojot sava zīmola logotipu.

Pārējās funkcijas varētu nebūt tik spilgtas, taču tās joprojām ir diezgan labas. Jāatzīmē Zyro AI satura ģenerators, bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums.

Ja vēlaties redzēt mūsu Hostinger darbības un dīkstāves testus, skatiet mūsu pilnu Hostinger pārskatu. 

2. HostPapa – 70% atlaide premium hostingam (bezmaksas domēns)

hostpapa logotips

Vidējais ielādes laiks: 475 ms
Vidējais darba laiks: 99,95%
Izmaksas: Cena – 2,95 USD mēnesī (parasti 13,99 USD mēnesī)

HostPapa ir ne tikai mūsu galvenā izvēle labākajiem lētajiem viesiem, bet tā ir arī mūsu galvenā izvēle labākajiem viesiem. Mindblowing, labi?

HostPapa ir viens no labākajiem hostinga pakalpojumiem tirgū un mūsu populārākajiem kanādiešiem. Pašreizējā cenu noteikšana sākas ar nelielu stāvu, kas sākotnēji liedza pakalpojumu no mūsu labākajiem lētajiem saimniekiem. Tomēr HostPapa ir piedāvājis ekskluzīvu atlaide Kanādas lasītājiem. Tādējādi HostPapa tiek stingri ievietots lēto kategorijā.

Izmantojot atlaidi, jūs meklējat samaksu Mēnesī 2,95 USD par augstas klases hostinga pakalpojumu. Ne tikai cena ir zema, bet arī jūs saņemsit biznesa plānu, nevis sākuma plānu.

Vietņu ātrums, kas pārsniedz vidējo līmeni ⏱️

HostPapa ir pārsteidzošs uptimes un reģistrēts ievērojami virs vidējā vietnes ātruma. Pat ar atlaidi HostPapa nav lētākā iespēja mūsu sarakstā. Papildu Loonie mēnesī dod jums daudz papildu priekšrocību.

HostPapa ir pieejams 24 stundas diennaktī klientu atbalsts, un vienmēr ir pieejams tiešsaistes tērzēšana. Galvenais iemesls, kāpēc HostPapa ir mūsu labākais kandidāts, ir saistīts ar to, ka uzņēmums ir kanādietis cauri un cauri. Uptimes un vietnes ātruma rādītāji ir lieliski vietējo datu centru dēļ visā mūsu lielajā valstī.

Ja vēlaties sākt tiešsaistes biznesu vai vienkārši ievietojat vietni internetā, HostPapa ir fantastiska izvēle.

Ja vēlaties redzēt mūsu HostPapa darbības un dīkstāves testus, skatiet mūsu pilnu HostPapa pārskatu.

Iekļautas papildu HostPapa funkcijas:

Lielākā daļa cilvēku sāk pakalpojumu ar lētāko pieejamo plānu. HostPapa piedāvā savu vidējā līmeņa par tādu pašu cenu kā viņu sākuma pakete Kanādas mitināšanas lasītājiem (Tas ir pareizi, bezmaksas jauninājums). Lūk, tas, ko vidējā līmeņa pakāpe dod jums ar HostPapa.

 • Neierobežots vietņu skaits
 • Bezmaksas domēna reģistrācija
 • Neierobežota SSD krātuve
 • Nemēra joslas platums
 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
 • Bezmaksas Cloudflare CDN
 • Bezmaksas apmācība viens pret vienu
 • Bezmaksas SSL
 • cPanel vadības panelis
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • Vairāk nekā 400 bezmaksas lietotņu
 • CloudLinux serveri
 • 24/7 atbalsts
 • 99,99% Uptime garantija
 • 30 dienu garantija
 • Neierobežots papildinājumu domēns
 • Neierobežots e-pasta konts
 • Neierobežotas MYSQL datu bāzes
 • 2x vairāk CPU un MYSQL resursu

3. HostGator – lētākais kvalitātes plāns

hostgator logotips

Vidējais ielādes laiks: 657 ms
Vidējais darba laiks: 99,68%
Izmaksas: Mēnesī 2,75 USD

HostGator nav lētākā iespēja šajā sarakstā, taču, salīdzinot ar izmaksām, salīdzinot ar veiktspēju, tā ir ļoti augsta. Pakalpojums piedāvā labu visapkārt, ātrumu, darbspēju un cenu, vienlaikus piedāvājot visus zvanus un svilpes. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai HostGator nopelnītu vietu mūsu labāko lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstā Kanādā.

Tā kā viņiem nesen ir uzlabojusies WordPress pieredze, kā arī viņu pašu augstas kvalitātes vietņu veidotājs, vietņu veidošanai ir daudz funkcionalitātes.

Papildu kredīts reklāmai ��

Visiem HostGator plāniem ir arī a 100 ASV dolāru kredīts Google Adwords un Bing reklamēšanai kā arī SSL sertifikātus un bezmaksas automātiskās dublējumkopijas.

Uzticamības izteiksmē viņi guva ļoti labus rezultātus mūsu tiešajā testēšanā, un visas dīkstāves problēmas parasti nepārsniedz 1–2 sekundes MAX (testa rezultātus skatiet mūsu HostGator pārskatā). Viņiem ir arī tiešraides tērzēšana par visiem atbalsta jautājumiem un piedāvājumiem 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Uptime laikā tie vienmēr sasniedza 99,68%, kas viņu snieguma ziņā ir visaugstākajā līmenī par pieņemamu cenu.

4. Bluehost – uzticamība un lielāka uzticamība

bluehost

Vidējais ielādes laiks: 1,765 ms
Vidējais darba laiks: 99,74%
Izmaksas: Mēnesī 2,95 USD

Bluehost oficiāli tika dibināts 2003. gadā, bet tādā vai citā veidā pastāv kopš 1996. gada. Tās ir OG tīmekļa mitināšanas dienas, un Bluehost jāuzskata par stabilu visos kontos. Pakalpojums ir nedaudz dārgāks, taču ar augstu uzticamības līmeni tonnu datu centru.

Šo pieejamo iespēju izmanto ļoti daudzi izstrādātāji, kuri darbojas jau ilgu laiku, kā arī piedāvā iesācējiem draudzīga funkcionalitāte. Viņi arī pirmo gadu piedāvā bezmaksas domēnu.

Daudz mācību resursu ��

Vēl viena lieliska lieta par Bluehost ir milzīgs daudzums trešo personu konsultāciju un ceļvežu pieejams zināšanu bāzē. Ikviens emuāru autors, kurš pirmo reizi veic uzlabotus tīmekļa izstrādātājus, var viegli uzzināt, kā pielāgot vai iestatīt jebkādas izmaiņas.

Tomēr viens negatīvais aspekts ir atbalsts ārzemēs, un tas ne vienmēr ir visnoderīgākais. Tehniskā ziņā Bluehost ļoti labi veic mūsu tiešraides izsekošanu ar 99,74% uptime rādītājiem (pilnu Bluehost pārskatu skatiet šeit).

5. iPage – lielisks serviss par cenu. Atbalsts = Meh

ipage

Vidējais ielādes laiks: 1941. ms
Vidējais darba laiks: 97,77%
Izmaksas: Mēnesī 1,99 USD

iPage par to ir daudz negatīvu atsauksmju dažādos tīmekļa mitināšanas forumos. Lielākā daļa šo pārskatu ir balstīti uz klientu atbalstu, jo tie tiek veikti tikai ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, tāpēc globālie klienti netiek ņemti vērā.

Bezmaksas domēns gadam un neierobežota vieta diskā ��

Faktiskais piedāvātais pakalpojums nav pārāk nobružāts, kā mēs to paskaidrojam iPage pārskats. Lētākajā spektra galā iPage nav nekā slikta, un tas nāk ar daudzām funkcijām, piemēram, a bezmaksas domēns gadu un neierobežota vieta diskā. Diemžēl iPage no jums iekasē maksu par SSL sertifikātu – pamata drošības līdzekli, kuram vajadzētu būt pilnīgi bez maksas no visiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir lēti vai apmaksāti.

Kopumā iPage ir lieliska mitināšanas kompānija, un mums patīk viņu produkts, tomēr atbalsta problēma ir jāatrisina.

6. A2 hostings – lēts hostings “Premium”

A2 mitināšanaVidējais ielādes laiks: 601 ms
Vidējais darba laiks: 99,4%
Izmaksas: Mēnesī 3,92 USD

A2 mitināšana ir ievada cenas, kas ir nedaudz augstākas nekā pārējās sarakstā. Paaugstinoties cenai, uzlabojumi notiek dažās jomās, piemēram, klientu atbalsts un papildu funkcijas.

SSL sertifikāts bez maksas ��

Lēts pakalpojums piedāvā bezmaksas drošību un hakeru novēršanu, kā arī bezmaksas SSL sertifikāts un automātiskas dublējumkopijas. A2 piedāvā fantastisku pakalpojumu, bet, ja jūs meklējat lētāku alternatīvu, tie pastāv.

Mēs pēdējoreiz ietaupījām A2 nevis tāpēc, ka mēs domājam, ka viņi nevar konkurēt ar citiem puišiem (viņi faktiski pārspēj), bet gan tāpēc, ka tas ir nedaudz dārgāks par nedaudz labāku pakalpojumu.

Kāpēc īpaši lēts tīmekļa mitināšana ir slikta ideja

vietņu ļaunprogrammatūraMēs vēlamies būt godīgi pret jums. Ja par tīmekļa mitināšanu maksājat mazāk nekā dolāru mēnesī, jums būs slikts laiks (Hostinger nav iekļauts).

Mēs mīlam labu darījumu tikpat daudz kā ikvienu, taču, ja jūs uzturaties līdz 1 ASV dolāru tīmekļa mitināšanai – tas ir risks. Jūs galu galā maksāsit vairāk VAIRĀK par lētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, nekā tad, ja tērēsit papildus USD 1–2 dolāri mēnesī labākas kvalitātes resursdatoram.

Galvenais iemesls, lai izvairītos no šiem lētajiem hostinga pakalpojumiem, ir tikai vienā veidā viņi var nopelnīt naudu par šo cenu. Viņi vienkārši izmet visu savu klientu vietnes uz liela, veca, kopīga servera ar vienu un to pašu IP adresi. Par katru cenu ir jāizvairās, un mēs jums pateiksim, kāpēc.

Iemesli, lai izvairītos no milzu koplietotajiem serveriem:

 • Savienotājs.

  Hackable

  Slikti puiši mērķē uz koplietotajām IP adresēm, jo ​​parasti drošība ir vāja un ir viegli iekļūt un radīt ļaunumus plašākā mērogā.

 • Savienotājs.

  Izplatot slimību

  Tā kā ir tik viegli iekļūt avota kodā, gaidiet, ka jūsu vietnē drīz parādīsies visdažādākie vīrusi, ļaunprātīga programmatūra un reklāmas, kuras jūs drīzāk nesaistīsit.

 • Savienotājs.

  Slikta IP apkārtne

  Tā kā šāda veida mitināšana ir tik lēta, jūsu kaimiņi kopīgotajā serverī, visticamāk, būs ķekars surogātpastu emuāru, kas internetā neradīs neko pozitīvu un kuru visa dzīves mērķis, šķiet, ir visu aizsprostot. Briesmīgs dzīves mērķis.

 • Savienotājs.

  Google jūs ienīdīs

  Jūs tiešām – un es domāju, ka tiešām nevēlaties, lai Google jūs ienīst. Pateicoties visam iepriekš minētajam, pastāv liela iespēja, ka jūsu tuvums nevēlamiem emuāriem un hackability liks Google paskatīties uz jums ar nicinājumu un attiecīgi sodīt jūs ar zemu meklētājprogrammu klasifikāciju..

 • Savienotājs.

  Briesmīgas dīkstāves

  Kā jūs varētu gaidīt, jūsu draudzīgā apkārtne ir “labākais” lēts tīmekļa mitināšanas uzņēmums uptime vs dīkstāvesnegrasās veltīt daudz kvalitatīva aprīkojuma vai resursu, lai pārliecinātos, ka jums ir vislabākā klientu pieredze.

  Kaut arī augstas kvalitātes tīmekļa mitinātājs parasti vismaz sola 99% uptime, jūsu dziļais atlaižu skaitlis parāda, ka kaut kas vairāk par 50 procentiem ir labs. Tīmekļa resursdators, kas atstāj jūsu vietni uz minūtēm vai stundām vienlaikus, jums neko nedod, neatkarīgi no tā, cik lēta tā ir. ��

 • Savienotājs.

  Slikts atbalsts

  Visticamāk, jums nebūs atbalsta. Raugoties no viņu viedokļa, viņi vienkārši nevar jūsu problēmu risināšanai atvēlēt resursus, bet visvienkāršākos. Labākajā gadījumā sagaidiet ļoti vispārīgu FAQ sadaļu. Ja esat īpaši neveiksmīgs, saņemsit nereaģējošu klientu atbalsta e-pastu vai tālruni, kas jūs nosūta uz automatizētu sistēmu, kas ir tik sarežģīta, ka jūs atsakāties un nolemjat ēst divu nedēļu veco burrito Jūsu ledusskapja aizmugurē jūs bijāt pārāk slinks, lai izmestu zobenājot.

 • Savienotājs.

  SSL NAV iekļauts

  SSL sertifikācija Lēti tīmekļa mitinātāji par drošu ligzdas slāņa (SSL) aizsardzību no jums iekasē līdz USD 80 gadā. Visi mūsu ieteiktie mitinātāji piedāvā 100% bezmaksas SSL.

  Bez tā neviens uzticams maksājumu procesors jūs nepieskarsies. Ja jūs mēģināt kaut ko pārdot, tā ir problēma.

  Ja jūs mēģināt izveidot vietni, kurai faktiski uzticas Google, un kādu dienu varētu kaut ko pārdot, jūs to darīsit absolūti 100% nepieciešama SSL. Ironiskais aspekts ir tāds, ka SSL var bez maksas instalēt, izmantojot pakalpojumu, kas pazīstams kā Let’s Encrypt…, bet lētākie saimnieki uzstāj, ka jums par to jāmaksā.!

Jūs pamanīsit, ka lietas, kas mani īsti iebilst par lētiem tīmekļa mitinātājiem, ir arī manas galvenās sūdzības par bezmaksas VPN. Patiešām lētu digitālo produktu piedāvāšana ir saistīta ar izmaksām, kas diemžēl parasti ietver arī jūsu datu pārdošanu vai datu novietošanu nedrošā vietā.

Ja jūs interesē, kā to dara VPN, apskatiet manu ceļvedi par labākajiem Kanādas VPN.

Vairāk nepatikšanas, nekā tā vērts

Patiesas nepatikšanas rodas pēc tam, kad beidzot esat apnicis ar veiklīgo un lēto neierobežoto tīmekļa mitināšanu – taču atmaksas periods jau ir pagājis – un jūs jau iepriekš esat samaksājis par visu pakalpojumu gadu, lai iekasētu naudu par lielisko cenu.

Tikmēr simtiem zīdītāju dienā veic to pašu kļūdu, no kuras jūs vienkārši izvairījāties, izlasot šo rokasgrāmatu. Jūs neesat zīdējs. Maz viņi zina, ka dažu īsu mēnešu laikā viņu sapņi par savu interneta impēriju apgāzīsies.

Daudziem emuāru autoriem un cilvēkiem, kas veido savas tīmekļa vietnes, šāda veida tīmekļa mitināšana ar atlaidēm vienkārši nav izdevīgs darījums – ne tad, kad jūs ņem vērā REAL kopējās izmaksas.

E-komercija ir atšķirīga balle – jums nepieciešama kvalitatīva mitināšana

e-komercijas biznessPretstatā informatīvām vietnēm vai personīgiem emuāriem, pieņemsim, ka e-komercijas vietne ir vienīgais mērķis – veikt pārdošanu.

Tagad ideja par uptime kļūst kritiski svarīgāks. Ja jūsu vietne nedarbojas, jūs neveicat pārdošanu, un, ja tie ir jūsu vienīgie ienākumi, jūs, iespējams, tajā dienā ēdat Ramen nūdeles. Pro-Padoms: Pievienojiet olu savam Ramen-yum.

Galvenais ir tas, ka dažiem tiešsaistes uzņēmējiem, izmaksas par nolaišanos ir burtiskākas – zaudēja naudu. Šajā gadījumā dalīta mitināšanas pakete nav vērts riskēt, ka vietne darbojas lēni vai netiek ielādēta.

Dīkstāve vietnei, kurā pārdod produktus, ir gluži kā naudas dedzināšana

Godīgi sakot, daudzās e-komercijas vietnēs ir daudz resursu, piemēram, augstas izšķirtspējas attēli, audio un / vai video straumēšana un daudz kas cits..

Atcerieties, kā mēs runājām par to, kā viena joslas platuma dēļ var ciest visi koplietotā hostinga konti? Nu, ja jūs domājat, ka varētu būt kupris, neejiet pa kopīgo ceļu.

Mūsdienās cilvēki tiešsaistē ir ļoti nepacietīgi. Ja lapas ielāde prasa vairāk nekā dažas sekundes, aizmirstiet to.

Viņi ir pārcēlušies uz naudas tērēšanu pie konkurenta. Pēkšņi ietaupītais viens vai divi dolāri šķiet ļoti slikts kompromiss.

Labākais lēts e-komercijas resursdators – vietne

Es zinu, ka mēs tikko runājām par visām lētākajām iespējām neierobežotai tīmekļa mitināšanai. Tomēr par mūsu naudu – un arī jūsu – e-komercijai mēs izvēlamies iespēju Vietne. Cena ir 3,95 USD mēnesī, un tā nav lētākā tīmekļa mitināšanas vietne gadā, un tā nav tik lēta kā iepriekš uzskaitītās iespējas. Paturot to prātā, tas joprojām ir pieejams un neierobežots hostinga pakalpojums.

Iemesls mēs izvēlamies SiteGround tas ir kvalitatīvu pakalpojumu un lielu uptime numuru dēļ.

Atcerieties, kad mēs minējām, cik svarīgi ir SSL ar jūsu vietni? Vietne Ground piedāvā to bez maksas atšķirībā no daudziem naudas taupīšanas mitināšanas plāniem. Ja tiešsaistē pārdodat digitālos vai fiziskos produktus un vēlaties, lai jūsu vietne tiktu parādīta Google meklējumos, tas nav obligāti. Citās vietās par SSL katru gadu jāmaksā no USD 60 līdz USD 80.

Ikviens var apgalvot, ka viņiem ir liels atbalsts. Vietne apgalvo, ka to dara un faktiski nodrošina. Ar Diennakts atbalsts, kas nodarbojas ar padziļinātiem tehniskiem jautājumiem un vispārīgu problēmu novēršanu, jūs sarunāsities ar zinošu, draudzīgu, apmācītu pārstāvi, kurš faktiski palīdzēs atrisināt problēmu.

Tāpat – mēs ļausim šim uptime runāt pats par sevi: 99,95%.

Labākie lēti Web hostinga kanāli

Tālāk apskatīsim dažus no visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, kas rodas klientiem, cenšoties atrast savām vajadzībām vislabāko lētās hostinga iespēju:

Cik maksā vietnes uzturēšana?

Vietnes mitināšana var būt no bezmaksas līdz tūkstošiem dolāru. Risinājumi lielākajai daļai vietņu īpašnieku darbojas no 2 USD mēnesī līdz 5 USD mēnesī.

Brīdinājums: es neieteiktu īpaši lētus saimniekus, kā jūs varat lasīt zemāk.

Kāds ir lētākais vietnes mitināšanas veids?

Vietņu mitināšanai ir bezmaksas iespējas. Lielākoties labākais un lētākais veids, kā mitināt vietni, ir izmantot pakalpojumu, kas maksā dažus dolārus mēnesī, piemēram, Bluehost.

Kāda ir labākā bezmaksas vietnes saimniece?

Pastāv pilnīgi bezmaksas mitināšanas pakalpojumi, taču pakalpojums bieži ir slikts, un tā modernizēšana parasti prasa daudz naudas. Izmantojot pieejamu, bet lielisku alternatīvu, piemēram, Hostinger pie 80c mēnesī, ir labāks ceļš.

Kāda ir labākā bezmaksas vietnes saimniece?

lēta tīmekļa mitināšanaJa meklējat 100% precīzu atbildi uz šo – tā ir modificēta kvalitātes VPS resursdators.

Tā kā lielākā daļa mūsu lasītāju nezina, kā piespraust VPS pilienu uz tāda pakalpojuma sniedzēja kā digitālais okeāns, darbu veiks viens no mūsu dalītā mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Vietne vispirms tiek parādīts saskaņā ar mūsu rādītājiem ar 475 ms slodzes laiku.

Kāds ir labākais cPanel resursdators?

Lielākajai daļai no mūsu ieteiktajiem mitināšanas uzņēmumiem ir integrēts cPanel mitināšanas pakalpojums, kuru ir ērti darbināt un saņemt atbalstu.

Kā par pārvaldīto WordPress mitināšanu?

Mūsdienās jūs varat saņemt pārvaldītus WordPress risinājumus par pieņemamām cenām par daudz lētāk, nekā gaidījāt. Šādi risinājumi ir lieliski piemēroti vietņu īpašniekiem un celtniekiem, kuri to pirmo reizi izmanto.

Galīgais spriedums – ja cena ir svarīga?

Darījuma meklēšana, kad runa ir par kaut ko, nekad nav slikta ideja. Neviens nevēlas maksāt dubultā, kas viņiem jāmaksā par to pašu pakalpojumu. Lieliska lieta, kas saistīta ar tīmekļa mitināšanu, ir tā, ka jums nav jālauž banka, lai saņemtu augstas kvalitātes piedāvājumus.

Nekādā gadījumā viens cilvēks nevar izskatīt visas iespējas un pieņemt izglītotu lēmumu, neņemot vērā lapas un piezīmju lapas. Ar visu mūsu veikto pētījumu jūs varat apskatīt sešas labākās budžeta iespējas, kas piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus.

 1. HostGator: 2,75 USD mēnesī
 2. Hostinger: 0,80 USD mēnesī
 3. BlueHost: 2,95 USD mēnesī
 4. iPage: 1,99 USD mēnesī
 5. A2 mitināšana Mēnesī 3,92 USD
 6. Vietne: 3,95 USD mēnesī

Tas ir puiši. Ja jums ir kādi ieteikumi, nekautrējieties atstāt komentāru zemāk. ✌️

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • Vietne PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map