Labākie Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi 2020. gadam!

Kā tīmekļa aģentūrai ar daudz Tīmekļa mitināšanas kontu (daļēji mūsu klientu mitināšanai un daļēji tāpēc, ka mums ir daudz blakusprojektu un mums patīk eksperimentēt ��), mums ir diezgan labs priekšstats par to, kas raksturo lielisku vietnes mitinātāju.


Mēs pārbaudījām visus savus kontus, analizējām, kuri tīmekļa mitinātāji darbojas labi (izmantojot tiešsaistes izsekošanu), bet kuri ne (un kāpēc). Tad mēs nolēmām izveidot šo plašo salīdzināšanas lapu, lai dalītos ar to, ko atradām, un izbaudītu to!

Lai iegūtu ātru uzziņu, atrodiet mūsu top 3 zemāk!

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCenu / mo.UK ​​serveri ir pieejamiFunkcijasAtsauksmesTīmekļa vietnē
Hostinger logotips £ 0,80 (uz leju no £ 7,99)

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Atsaucīgs atbalsts
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Lielbritānijas serveri + globālais tīkls
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Hostinger pārskats
siteground2 £ 2,95 (67% atlaide tikai 1. rēķinam)
 • Lielbritānijas serveri + globālais tīkls
 • Pieejams
 • Lielisks priekšnesums
Vietnes zemes pārskats
GreengeeksLogo USD 2,95
 • Zaļā hostings
 • serveri Eiropā
 • Neierobežota vieta diskā
GreenGeeks apskats

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Contents

Par mūsu mitināšanas pārskatiem

Rakstot mūsu Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatus, mēs ņēmām vērā daudz faktoru.

Tajos ietilpst darbības laiks, atbalsta iespējas un reakcijas laiks, ātrums, servera atrašanās vietas, lietošanas ērtums, izmaksas un vērtība, diska vieta utt..

2 vissvarīgākie faktori, uz kuriem mēs koncentrējamies, ir atbalsts �� un ātrums ⚡.

Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu. Vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta … tas ir iemesls, kāpēc pienācīga tīmekļa vietne hostinga pakalpojumu sniedzējs ir vitāli svarīgs!

Kā redzat, jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem!

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Labākās Web mitināšanas iespējas Lielbritānijā – 2020. gads

Šeit ir 14 labākās tīmekļa mitināšanas atsauksmes Lielbritānijā, detalizēti aprakstot to izmaksas, atbalsta iespējas un vietu diskā:

1. Hostinger UK – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana

www.hostinger.co.uk

Hostingera logotips

Cena: £ 0,80
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides Čats

Hostinger ir viens no tiem uzņēmumiem, kas zina, kā visu izdarīt pareizi, vienlaikus saglabājot savus plānus ārkārtīgi konkurētspējīgus.

Viņi sāka 2004. gadā, un viņiem jau ir vairāk nekā 29 miljoni lietotāju… Un ar pamatotu iemeslu. Viņi piedāvā kvalitatīvus hostinga pakalpojumus par diezgan zemākām cenām, salīdzinot ar dažiem konkurentiem.

Tikai par USD 0,80 mēnesī jūs saņemat 10 GB SSD diska vietas, diennakts ekspertu atbalstu, WordPress optimizētu iestatīšanu, 99,9% garantiju par darbības laiku un daudz ko citu..

Lieta, kas mums ļoti patika par Hostinger, bija tas, cik vienkārša ir viņu iestatīšanas plūsma. Jauna konta iestatīšana, sākot no domēna nosaukuma iegūšanas, līdz hostinga iestatīšanai un WordPress (vai jebkuras citas CMS) instalēšanai, ir ļoti pārdomāta, tāpēc ikviens var ļoti viegli izveidot un palaist savu vietni.

Hostingera tehnoloģija

Piedāvāto mitināšanas veidu gadījumā viņiem ir dalīta mitināšana (kas nepieciešama lielākajai daļai cilvēku, tas ir arī lētākais), VPS, mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana un e-pasta mitināšana.

Klientu atbalsts ļoti ātri reaģē arī caur tiešraides tērzēšanu, un tas ir pieejams 24/7/365.

Runājot par ātrumu, viņiem ir tīmekļa serveris tepat Lielbritānijā, tāpēc veiktspēja būs super vienmērīga, ja jūsu mērķa tirgus parasti ir Eiropā. Un, ja jūsu mērķa tirgus atrodas kaut kur citur, viņi tos arī sedz ar serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs, Nīderlandē, Lietuvā, Singapūrā, Brazīlijā vai Indonēzijā.

Viņu dalītā hostinga plāni sākas plkst tikai £ 0.80 / mēn (Uz leju no £ 7,99). Ja jūs nolemjat iet uz vienu pakāpi un izvēlaties viņu Premium plānu, jūs iegūsit arī iknedēļas dublējumus, bezmaksas domēnu un daudz citus servera resursus..

Vērtība, ko jūs šeit iegūstat, ir nenormāla, pelnīta vieta # 1 mūsu labāko tīmekļa mitinātāju sarakstā! Ak, un viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, bez prāta mūsu grāmatā!

Plusi

 • Ļoti viegli uzstādīt
 • Lielisks priekšnesums
 • Atsaucīgs atbalsts
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Ātrs datu centrs Lielbritānijā

Mīnusi

 • Nav

2. Vietnes vietne Lielbritānijā – visaugstākais Web hostings

www.siteground.co.uk

Vietnes zemes logotips

Cena: 2,95 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

VietneGround zina viņu lietas. Tie ir lēti, Londonā ir ļoti jaudīgi serveri, un pats galvenais, ka klientu atbalsts ir visaugstākais (vidējais reakcijas laiks šobrīd ir 10 minūtes).

Tie ir arī WordPress ieteikti WordPress (tie, protams, var novērst jebkuru CMS, kuru jūs uz tiem metat).

SiteGrounds plānos ir arī virkne izcilu funkciju, piemēram, neticami efektīva drošības sistēma, automatizētas dublējumkopijas, tās ir saderīgas ar GDPR un piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus (ļoti svarīgi e-komercijas vietnēm)..

Tāpat kā vairumam pienācīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, viņiem ir 99,9% uptime garantija, viņi izmanto SSD krātuvi, 30 dienu naudas atdošanas garantiju un spēj jums palīdzēt domēna vārda reģistrācijā..

Ciktāl tas attiecas uz mitināšanas paketēm, tās piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, e-komercijas mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un mākoņa mitināšanu.

Viņiem ir 3 dalīti hostinga plāni, viņu vispieejamākais plāns sākas tikai no sākuma 2 sterliņu mārciņas.95 mēnesī (69% no parastās cenas)! Viņu pamata StartUp plāns ļauj izveidot 1 vietni un sniedz jums 10 GB SSD krātuves, savukārt viņu nākamais līmenis, GrowBig plāns, ļauj neierobežotām vietnēm un 20 GB krātuves. Izmantojot šo plānu un visu iepriekšminēto, jūs arī iegūsit bezmaksas veco vietņu pārvietošanu uz vietni, kas vienmēr ir parocīga.

Vietnes vietne visiem klientiem piedāvā tūlītēju palīdzību, sazinoties ar viņu birojiem, izmantojot tālruni, biļetes vai tiešraides tērzēšanu. Pārbaudot daudzās tiešsaistes apmācības un e-grāmatas, jūs varat arī savākt jaunākās optimizācijas un drošības zināšanas savai WordPress vietnei..

Nebūsiet vīlušies, kad runa ir par vietnes SiteGround uzlaboto vietņu ielādes ātrumu. Vietne Ground piedāvā jums iespēju pielāgot un individualizēt mitināšanas iestatījumus un uzlabot vietnes kopējo ielādes ātrumu. Kā minēts mūsu pilnajā pārskatā, viņu pielāgotais spraudnis SuperCacher arī palīdz uzlabot jūsu vietnes ielādes laiku (pieejams tikai viņu GrowBig plānā un jaunāks).

Plusi

 • Lielisks atbalsts
 • Ieteica WP
 • Lietotāju draudzīgs
 • Lielbritānijas tīmekļa serveris

Mīnusi

 • Lielākas atjaunošanas maksas

3. Greengeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa mitināšanas vietne

www.greengeeks.com

GreenGeeks logotips

Cena: 2,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks ir viens no uzņēmumiem, kuru jūs vienkārši zināt, ka viss notiek pareizi, kopš 2008. gada, kad viņi sāka darbību, viņi ir pieredzējuši milzīgu izaugsmi. Viņu panākumu iemesli ir diezgan skaidri, kad jūs sākat strādāt ar tiem, tas ir globāla mēroga apvienojums ( vairāki datu centri visā pasaulē), lieliska veiktspēja, lielisks un diezgan ātrs atbalsts, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, viņi ar vēja enerģijas palīdzību trīs reizes atgriežas tīklā, kas ir diezgan pārsteidzošs!

Ciktāl tas attiecas uz īpašām funkcijām, tie piedāvā neierobežotu joslas platumu, diska vietu un e-pasta kontus pat visvienkāršākajā plānā. Viņiem ir atbalsts 24 stundas diennaktī, tāpat kā Hostinger, 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts! Spēcīgs # 3 mūsu sarakstā!

Pirmo gadu viņi pat ieviesīs bezmaksas domēna vārdu!

Viņu pamatplāns sākas tikai no sākuma USD 2,95 mēnesī (mazāk nekā USD 9,95).

GreenGeeks piedāvā virtuālu klientu atbalstu visa gada garumā, kad tas ir piemērots jūsu unikālajam grafikam. Jūs varat sazināties ar mitināšanas speciālistu, izmantojot e-pastu, tiešraidi, biļeti vai tieši piezvanot uz viņu atbalsta komandu. Papildus visu diennakti strādājošo speciālistu atbalstam no viņu globālā darbaspēka jūs varat arī apskatīt viņu vietņu apmācības un iespaidīgu zināšanu bāzi, lai iegūtu vairāk mitināšanas padomu..

Optimizējot savus serverus, GreenGeeks ir izveidojis uzticamu mitināšanas platformu (ar 99,9% darbības laika garantiju), kas var jūsu vietnei nodrošināt nepieciešamo ātrumu, lai nodrošinātu atkārtotu trafiku. Šis tīmekļa mitināšanas uzņēmums, izmantojot CloudFlare, izmanto cietvielu RAID-10 atmiņas masīvus, PowerCacher, PHP7 un bezmaksas CDN. Viņu progresīvās tehnoloģijas kopējie centieni ļauj viņu serveriem iesaiņot diezgan ātru perforatoru!

Plusi

 • Dabai draudzīgs
 • Neierobežota vieta diskā
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • 24/7 atbalsts

Mīnusi

 • Nav jāmaksā GBP

4. A2 Hostings Lielbritānijā – labākais pārdevēju hostings

www.a2hosting.com

A2 mitināšanas logotips

Cena: 3,92 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

A2 hostings ir vienāds ar Hostinger, viņiem ir arī visdažādākie ātri izmantojamie serveri visā pasaulē (ar 99.9% garantiju par darbības laiku) + ir lielisks klientu atbalsts. Lai gan viņiem nav oficiālo WordPress ieteikumu, viņu sniegums WP vietnēs ir pārsteidzošs.

Tāpat kā to veiktspēja lielākajā daļā populāro CMS, to serveri ir ļoti labi optimizēti, un lielākajā daļā CMS, piemēram, WP un Joomla, ir iekļauti 1 skripta instalētāji..

Viņi piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu (mums ļoti patīk viņu tālākpārdevēju iespējas pat vietnē SiteGround), VPS un speciālus serverus.

Viņi piedāvā 3 hostinga paketes, viņu pamatplāns sākas tikai no sākuma 3,92 USD mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD mēnesī).

A2 Hostings rūpējas par jūsu mitināšanas vajadzībām, nodrošinot atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu, tālruni un atbalsta biļetes. Varat arī izlasīt klientu atsauksmes viņu vietnē, kurā galvenokārt tiek ziņots par augstu kvalitāti un savlaicīgu apkalpošanu. Viņi piedāvā padziļinātas tiešsaistes rokasgrāmatas un plašu informatīvo rakstu klāstu, lai palīdzētu jums pielāgot un iestatīt vietni.

A2 Hostinga Turbo serveri ļaus jums iekraušanas ātrumu sasniegt pat 20 reizes ātrāk, salīdzinot ar konkurējošajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. To panāk, katram tīmekļa serverim piešķirot mazāk lietotāju, kā arī nodrošinot katram lietotājam vairāk servera resursu. Lai nepārtraukti uzlabotu jūsu vietnes ātrumu, viņi izmanto SSD, pielāgoto kešatmiņu un četrus globālos datu centrus.

Plusi

 • Neierobežota vieta diskā
 • Lielisks atbalsts
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Globālie datu centri

Mīnusi

 • Nav jāmaksā GBP

5. Kinsta – vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

kinsta.com

kinsta logo

Cena: 30 USD (USD)
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraide, biļetes

Ja jūs meklējat vislabāk pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu, Kinsta šobrīd ir mūsu ceļvedis. Viņi mitina masveida uzņēmumus, piemēram, FreshBooks, Ubisoft un Tripadvisor. Viņiem ir pārsteidzoši konkurētspējīgas cenas, un atbalsts ir patiesi otrs.

Viņu infrastruktūra darbojas uzmācīgi ātri un uzticami Google mākonī (protams, ar garantiju par 99,9% darbības laiku), kurai ir vairāk nekā 20 vietas visā pasaulē, lai jūs varētu izvēlēties (ieskaitot Lielbritānijā bāzētu serveri). Viņi nesen pievienoja arī auto optimizēšanu DB un sevis dziedinošās PHP funkcijas, un viņi, protams, atbalsta jaunāko PHP versiju.

Pēc tam, lai vēl vairāk palielinātu veiktspēju, viņiem ir iekšējs kešatmiņas spraudnis, kas vietni apkalpo pēc iespējas ātrāk, un integrējama ar KeyCDN, lai ātri ielādētu laiku visā pasaulē..

Runājot par drošību, tie piedāvā DDOS aizsardzību, GeoIP bloķēšanu, protams, Google Cloud ugunsmūri un daudz ko citu. Un pat ja vietne tiek uzlauzta, viņi palīdzēs jums to labot bez maksas.

Ir tik daudz jautājumu, par kuriem mēs pat vēl neesam diskutējuši, piemēram, par viņu rezerves sistēmu, SSL sertifikātiem, uptime monitoru … bet es domāju, ka jums ir jēga.

Viņu plāni sākas plkst Mēnesī 30 USD, kurā ietilpst 1 vietne un 10 GB SSD atmiņas.

Ja jums ir budžets, šie ir cilvēki, kuriem uzticaties jūsu WP vietne!

Plusi

 • Google mākoņa platforma
 • Liela izmaksu un vērtības attiecība
 • Ložu necaurlaidīga drošība
 • Lielisks atbalsts
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav atbalsta pa tālruni (bet tas nav īsti jautājums, ņemot vērā, cik labs ir viņu tiešsaistes atbalsts)

6. Sirds internets – Lielbritānijas tīmekļa mitinātājs

www.heartinternet.uk

Sirds interneta logotips

Cena: £ 2,66
Diska vieta: 2 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Sirds internets ir ļoti līdzīgs eUKhost gan cenu ziņā, gan funkcijās. Viņiem ir 2 papildu priekšrocības, tie piedāvā 5 GB diska vietas pamatplānā un viņiem ir iekšējs klientu atbalsts, kas, ja esat pārlūkojis šo vietni mazliet jūs zināt, ka mēs ļoti augstu vērtējam jebkuru uzņēmumu, kas neizmanto atbalstu ārpakalpojumos.

Viņi arī sponsorē diezgan daudz pasākumu un konferenču, piemēram, WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 un citus. Mēs darbojamies kā uzņēmums, kas atdod atpakaļ sabiedrībai.

Runājot par mitināšanas iespējām, viņi piedāvā dalītu tīmekļa mitināšanu, premium līmeņa mitināšanu prasīgākām vietnēm, VPS, tālākpārdevēju mitināšanu, veltītus serverus un WordPress mitināšanu..

Neraugoties uz to, viņu reputācija šobrīd nav labākā – ar ziņojumiem par biežiem pārtraukumiem un pasliktinās atbalstu … arī viņu pamatplāns faktiski neatbalsta MySQL datu bāzes, tāpēc WordPress atbalsts netiek atbalstīts, ja vien jūs nepārsniedzat plānu, kas ir augstāks par £ 9.49. mēnesī (bez PVN).

Ar sirds internetu var sazināties, iesniedzot tiešsaistes veidlapu viņu tīmekļa vietnē vai tieši piezvanot. Jūs varat arī sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraidi vai iesniedzot biļeti.

Ja vēlaties pašiem atrisināt kopīgu mitināšanas problēmu, varat izlasīt informatīvos rakstus, kas ir ievietoti viņu atbalsta datu bāzes lapā.

Sirds internets izmanto mākoņu mitināšanas platformu, kas palīdz jūsu vietnei izlīdzināt tīmekļa trafika noslodzi. Tas nozīmē, ka jūsu vietne netiks palēnināta, kad piedzīvojat maksimālos datplūsmas periodus.

Viņi arī izmanto HTTP / 2 un regulāri atjaunina sava servera aparatūru, lai nodrošinātu ātru tīmekļa ielādes ātrumu un klientu apmierinātību.

Plusi

 • Atdod sabiedrībai
 • Pieejamas statiskajām HTML vietnēm
 • Daudz hostinga iespēju.

Mīnusi

 • Nav aizjūras datu centru
 • Akmeņaina reputācija
 • Nav pamata darba plāna atbalsta

7. HostGator – pieredzējis tīmekļa mitināšana

www.hostgator.com

Hostgator logotips

Cena: 2,75 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

HostGator darbojas jau ilgu laiku, šajā laikā viņi ir mainījušies no laba uz sliktu, atkal uz pienācīgu. Tie ir īpaši lēti, taču jūs to jutīsit viņu pakalpojumu kvalitātē, atbalstā un drošībā. Viņu serveros ir uzlauztas vairākas vietnes, un visām tām ir līdzīgas tēmas un spraudņi citām vietnēm uz dažādiem resursdatoriem, un tās netika uzlauztas..

Tomēr, ja skatāties uz cenu, iegūtā vērtība ir diezgan pārsteidzoša, tikai USD 2,75 mēnesī / mēnesī … bet, ja jums ir mazliet budžeta, es droši vien dotos pie saimnieka, kuram ir vietējais datu centrs, lai jūs netiek risināti lēnie ielādes laiki, kas saistīti ar ASV servera izmantošanu.

HostGator ir šādi mitināšanas plāni: koplietošana, WordPress mitināšana, mākoņa mitināšana, tālākpārdevējs, VPS un īpaši serveri.

HostGator ļauj klientiem viegli sazināties ar mitināšanas problēmu vai veikt pieprasījumus. Varat viņiem piezvanīt, sākt tiešraides tērzēšanu, nosūtīt faksu vai koplietot ekrānu un rekordīsā laikā atrast problēmas risinājumu. Papildus pieejamībai visa gada garumā HostGator piedāvā arī video konsultāciju bibliotēku, lai palīdzētu uzturēt jūsu mitināšanas vajadzības.

HostGator nodrošina gan HDD, gan SSD cietos diskus un var konfigurēt savus serverus, lai tie atbilstu jūsu īpašajām ielādēšanas ātruma prasībām. Tie nodrošina jums neizmērojamu joslas platumu un dod jums iespēju ieviest pielāgotas servera instalācijas, kas optimizē ātrumu un piedāvā vairāk virtuālās vadības. Tas var uzlabot SEO un jūsu vietnes vispārējo lietotāju pieredzes vērtējumu.

Plusi

 • Pieejams
 • Pienācīga vērtība

Mīnusi

 • Zemākas kvalitātes pakalpojumi
 • Drošība
 • ASV serveri

8. CloudWays – labākā mākoņa mitināšana

www.cloudways.com

Cloudways logotips

Cena: 10 USD (USD)
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Cloudways ļauj izvietot, pārvaldīt un pārraudzīt augstas veiktspējas lietotnes un vietnes tieši mākoņa serveros, izslēdzot parasto tīmekļa mitināšanas vietnieku (tas NAV iesācējiem). Ja jūs zināt savu ceļu ap serveri, šie puiši ir satriecoši! Labs atbalsts, daudz pakalpojumu sniedzēju izvēles – no Digital Ocean, līdz AWS, līdz Vultr, viņiem ir preces.

Viņiem ir arī savs CDN, ko sauc par CloudwaysCDN, un viņi pat ir izveidojuši pielāgotu kešatmiņas spraudni WordPress (spraudnis ar nosaukumu Breeze), kas ievērojami paātrina ielādes laiku. Tad Joomla viņi integrēja pilnu lapu kešatmiņu, nodrošinot maksimālu ātrumu.

Cenas svārstās no USD 10 līdz USD 272 mēnesī, atkarībā no jūsu vietnes prasībām.

Šeit jūs nevarat noiet greizi … ja esat mazliet tehniķis.

Cloudways sniedz jums nebeidzamu atbalstu, izmantojot atbalsta biļetes, tiešsaistes tērzēšanu un tiešsaistes veidlapas. Jūs pat varat pieprasīt zvanu no viņiem, un viņi ir viegli pieejami visu diennakti. Viņi piedāvā arī zināšanu bāzi, kā arī kopienas forumu, un viņi Cloudways sistēmas statusa lapā sniedz jums tiešsaistes atjauninājumus par viņu sistēmas statusu..

Viņi izmanto cietvielu cietos diskus un viņu serveri ir gatavi PHP 7, kas dod jums visaugstāko veiktspējas ātrumu, salīdzinot ar citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Cloudways kešatmiņā saglabā datus visā pasaulē un izmanto Memcached, Breeze spraudni un Redis, lai nodrošinātu optimālu mitināšanas ātrumu gan WordPress, gan Magento. Viņi arī izmanto HTTP / 2 atbalstītos serverus.

Plusi

 • Pieejama augstas veiktspējas mitināšana
 • Lielisks atbalsts
 • Super mērogojams

Mīnusi

 • Mācīšanās līknes mazliet

9. InMotion hostings – laba biznesa tīmekļa mitinātājs

www.inmotionhosting.com

InMotion hostinga logotips

Cena: 6,39 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Lai gan InMotion nav slikts resursdators, viņu risinājumi galvenokārt ir vērsti uz uzņēmumiem, līdz ar to augstāka cenu zīme ir 6,39 USD / mēn. Viņiem arī nav vietējā datu centra, tāpēc, ja jūs neveicat mērķauditorijas atlasi pēc demogrāfijas ASV un tiešām nevēlaties tos uzņemt, ir labākas iespējas.

Viņi piedāvā lielāko daļu funkciju un priekšrocību, ko piedāvā vairums citu saimnieku. Viņu drošība ir visaugstākā līmeņa ar bezmaksas SSL, aizsardzību pret hakeru, pielāgotu ugunsmūri un DDoS aizsardzību.

Tie piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS, speciālus serverus un WordPress mitināšanu (kurai ir WP īpašas funkcijas, piemēram, automātiskie atjauninājumi un drošības ielāpi, kā arī vietnes izveidotājs, kas velk un nomet).

Ja jums ir jautājumi par InMotion Hosting pakalpojumiem, varat sazināties ar viņiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu, tālruni vai iesniedzot biļeti. Varat arī ieplānot Skype sesiju ar kādu no viņu speciālistiem, ja vēlaties saņemt padziļinātu padomu.

Viņiem ir tiešsaistes atbalsta lapa, kas piedāvā konsultācijas un citus rīkus, kas var palīdzēt jums atbildēt uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

Visos InMotion Hosting pakalpojumu plānos ietilpst cietvielu diski, kas piedāvā ātrāku satura piegādi no jūsu vietnes. Šis uzņēmums izmanto arī vairākus datu centrus un modernu maršrutēšanas tehnoloģiju, lai sniegtu jums šo konkurences priekšrocību, kad runa ir par ielādes ātrumu un vietnes draudzīgumu vietnei..

Plusi

 • Augstas kvalitātes hostinga risinājumi
 • Lielisks atbalsts
 • Laba apsardze

Mīnusi

 • Dārgi
 • ASV serveri

10. BlueHost – labs Web Host iesācējiem

www.bluehost.com

Bluehost logotips

Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost ir mazliet veterāns tīmekļa mitināšanas nozarē, viņi sāka diezgan pārsteidzoši, bet pēc tam tos nopirka EIG (kam arī pieder HostGator), un lietas sāka iet diezgan ātri lejup..

Kopš tā laika viņi strādā pie sava tēla un mitināšanas risinājumiem, lai uzlabotu kopējo kvalitāti, un tas atmaksājas. Viņu mārketings un vispārīgas lietotāju atsauksmes noteikti uzlabojas. Viņi arī piedāvā daudz vietas diskā savos pamatplānos (50 GB), kā arī piedāvā bezmaksas SSL un bezmaksas domēnu.

Apvienotajai Karalistei, iespējams, es tos neieteiktu, jo trūkst vietējo datu centru. Noteikti ir labākas iespējas.

Runājot par mitināšanas risinājumiem, viņiem ir dalīta mitināšana, sākot no USD 3,95 mēnesī, WordPress hostings, VPS un īpaši serveri.

Uzņēmuma BlueHost tehniskā komanda piedāvā pieredzējušu atbalstu visu diennakti. Viņi piedāvā tehnisko un konta atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni vai biļešu iesniegšanu. Ja vēlaties apkopot noderīgu informāciju, varat arī apskatīt viņu video pamācības un zināšanu bāzi.

Viņiem ir bezmaksas ASV kontakta numurs un starptautisks kontakta numurs, lai labāk pielāgotos visiem saviem klientiem.

Bluehost piedāvā dažādas hostinga paketes, kas ietver koplietojamo mitināšanu, mākoņa mitināšanu, VPS mitināšanu un specializēto mitināšanu. Standarta koplietojamais mitināšana Web lapas ielādēšanas laiku jums nodrošinās 2–3 sekundes. Dārgākas paketes piedāvā zemāka blīvuma serverus, kas nodrošinās jūs ar vairāk resursu, kas diezgan ātri var paātrināt jūsu vietnes un kopēju ielādes laiku.

Plusi

 • Veterāns
 • Daudz vietas diskā
 • Pieejams

Mīnusi

 • Akmeņaina reputācija
 • Serveri ASV

11. Sapņa gars

www.dreamhost.com

Dreamhost logo

Cena: 7,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Dreamhost ir patiesi laba reputācija un pamatots iemesls. Viņi ir uzturējuši savus augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus visā pašreiz notiekošajā plašajā cenu karā, cilvēkiem tie patiešām patīk, jo tie ir ārkārtīgi uzticami. Vienīgais mīnuss būtu datu centru trūkums valstī un izmaksas 7,95 USD / mēnesī…, kuras jums ir jāmaksā 3 gadus, ja vēlaties lētāko cenu. Tas nav ideāli, taču viņi piedāvā 97 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ir patīkami.

Viņiem ir arī īpašas saistības par drošību un privātumu, kas mums patīk, viņiem ir bezmaksas SSL UN bezmaksas whois privātums, kas slēpj jūsu domēna vārda reģistrācijas datus. DreamHost ir arī 24/7 atbalsta iespējas, ja jums tas ir nepieciešams.

Viņi piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, speciālus serverus un VPS mitināšanu.

Kā atbalsta iespējas DreamHost piedāvā tiešraidi, e-pastu, tālruni un biļešu iesniegšanu. Esošie klienti var ar viņiem sazināties tieši, piesakoties savā DreamHost kontā.

Klienti var arī sekot līdzi DreamHost sistēmas statusam un dalīties pieredzē vai uzdot jautājumus uzņēmuma forumā. Turklāt zināšanu bāze var nedaudz parādīt uzlabotas tēmas un pielāgojumus.

DreamHost piedāvā plašu hostinga pakešu klāstu, kurās visos ir iestrādāti cietvielu diski, kas ļauj jūsu vietnei darboties par 200% ātrāk. Visas paketes ir pieejamas ar neierobežotu joslas platumu, un, ja vēlaties atbloķēt ātrāku ielādēšanas ātrumu, jums ir iespēja jaunināt uz ātru mākoņa serveri vai pārvaldītu VPS serveri..

Plusi

 • Laba reputācija
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Bezmaksas SSL
 • 97 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Dārgi
 • Serveri ASV

12. HostPapa

www.hostpapa.co.uk

HostPapa logotips

Cena: 1,95 sterliņu mārciņas
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Šis ir interesants, tie rada vietnes katrai valstij, uz kuru mērķauditorija tiek piedāvāts, un gandrīz pilnībā piedāvā tos pašus, kas vairumam citu hostinga uzņēmumu, bez reālām izmaiņām..

Viņi piedāvā diezgan daudz vietas diskā par konkurētspējīgu cenu (£ 1,95 mēnesī). Bet atkal – nav datu centru Apvienotajā Karalistē, tāpēc, ja vien jums patiešām nepatīk zīmols, dodieties kaut ar līdzīgu Hostinger.

Runājot par mitināšanas iespējām, viņiem ir kopīga tīmekļa mitināšana, WordPress mitināšana, VPS mitināšana un īpaši serveri.

Klienti var piekļūt HostPapa atbalsta pakalpojumiem, izmantojot e-pastu, tālruni, faksu, tiešraides tērzēšanu un izmantojot atbalsta biļetes. Atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti un, ja jums nepieciešama papildu palīdzība, varat pievienoties iknedēļas vebināram vai rezervēt virtuālu apmācības sesiju vienam ar vienu no viņu mitināšanas ekspertiem..

Lielākā daļa klientu pārskatu ziņo par draudzīgu apkalpošanu un lielisku tehnisko atbalstu.

HostPapa apgalvo, ka viņu serveri piedāvā 300% veiktspējas palielinājumu, pateicoties viņu maza blīvuma, optimāli resursificētiem serveriem. Tomēr jāņem vērā, ka šī funkcija ir iekļauta tikai Business Pro paketē.

Citas paketes bez šīs veiktspējas palielināšanas joprojām var piedāvāt ātrus rezultātus, ja vēlaties iespējot CloudFlare. HostPapa lepojas arī ar 99,9% uptime, kas nozīmē, ka tie ir diezgan uzticami.

Plusi

 • Daudz vietas diskā
 • Bezmaksas SSL

Mīnusi

 • Nav vietējo serveru

13. StableHost

www.stablehost.com

StableHost logotips

Cena: 3,50 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

StableHost ir visumā pienācīga saimniece. Tie piedāvā visas tās pašas funkcijas kā vairumam citu resursdatoru, izņemot to klasterizēto mitināšanas tehnoloģiju… kas palielina kopējo mērogojamību un ātrumu / veiktspēju, ar pievienoto prēmiju, ka problēmām ar citām vietnēm tajā pašā serverī nevajadzētu tik daudz ietekmēt jūsu vietni. kā tas varētu būt citos tīmekļa mitinātājos.

Viņu drošība tomēr ir diezgan precīza, ar 24/7/365 atbalstu un vidējo reakcijas laiku 20 minūtes.

Laba izvēle, ja vēlaties atlasīt mērķa tirgu ASV, tāpat kā vietējos serverus…

Viņi piedāvā dalītu tīmekļa mitināšanu, sākot no USD 3,50 mēnesī, tālākpārdevēju, WP hostingu un VPS.

StableHost aizraujas ar klientu apkalpošanu un varēs jums palīdzēt pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Viņi piedāvā arī papildu video pamācības, lai palīdzētu iestatīt mitināšanas un vietnes preferences. Viņu vietnē varat lejupielādēt tīkla ātruma testus, lai uzzinātu, kura mitināšanas vieta būs vislabvēlīgākā jūsu klientu bāzei.

StableHost piedāvā dažādas hostinga paketes, visas ar pielāgojamām LiteSpeed, MySQL un PHP versijām.

Viņi izmanto arī uzņēmuma līmeņa SSD diskdziņus, dubultos procesorus un piedāvā neierobežotu joslas platumu, kas nozīmē, ka tiešsaistes trafika palielināšanās neietekmēs jūsu vietnes veiktspēju. Tas ātrgaitas vietnes ielādi padara par realitāti un palielina jūsu vispārējo SEO reitingu.

Plusi

 • Klasterizēta mitināšanas tehnoloģija
 • Lielisks atbalsts
 • Neierobežota vieta diskā
 • Pieejams

Mīnusi

 • Nav vietējo serveru

14. Vietne5

www.site5.com

Vietne5

Cena: 6,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tiešraides Čats

Vietne5 piedāvā arī pienācīgu pakalpojumu, taču, raugoties uz cenu, kas ir 6,95 USD mēnesī, vērtības piedāvājums patiesībā nepastāv, jo tur ir labāki saimnieki, kuriem ir lētāk. Viņu galvenais serveris atrodas ASV, tāpēc vietējām vietnēm šeit nebūtu lieliski.

Mums patīk neierobežotā vieta diskā, bezmaksas migrācijas un to dublēšanas sistēma.

Runājot par hostinga plāniem, viņiem ir dalīta mitināšana, VPS mitināšana un tālākpārdevēju plāni.

Vietne5 var palīdzēt jums atrisināt visas jūsu mitināšanas problēmas, tikai noklikšķinot uz pogas. Šis uzņēmums ir pieejams 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraides tērzēšanu un e-pastu.

Viņi saviem klientiem nodrošina arī avārijas stāvokļa lapu, un vietnē varat lasīt izplatītākos traucējummeklēšanas jautājumus un viņu atbildes uz vietni, lai iegūtu papildu informāciju par mitināšanu..

Vietne5 piedāvā neiemērītu diska vietu un joslas platumu, tādējādi nodrošinot jums pietiekami daudz vietas, lai atbalstītu pieaugošo vietni. Galvenais serveris atrodas ASV, tāpēc šī mitināšanas platforma nav ideāla vietējām vietnēm.

Viņu standarta tīmekļa mitināšana izmanto PHP 5.3, kas patiesībā neizmērīs PHP 7, bet joprojām veiks darbu.

Plusi

 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Dārgāks
 • Serveri ASV

Kā izvēlēties labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Pirmais lielais solis ir lēmums par tīmekļa vietnes izveidi, un tas ir arī labs! Saskaņā ar Nominet, 96% uzņēmumu ziņo, ka vietne ir pozitīvi ietekmējusi vairāk klientu & zīmolu informētību. Turklāt saskaņā ar Nacionālās statistikas biroja datiem 99% no visiem pieaugušajiem no 16 līdz 44 gadiem Lielbritānijā ir interneta lietotāji … tas tiešām nav prāts.

Ja jūs vēlaties izveidot vietni, neatkarīgi no tā, vai domājat, ka tā ir liela vietne, kas rada lielu trafiku, vai mazāks projekts, kuram nebūs nepieciešama tik liela jauda vai atbalstīsit tik daudz trafika, ka jūs tomēr saskaras ar dažām grūtām izvēlēm.

Papildus faktiskajam vietnes noformējumam, kā vietne tiks izveidota (emuārs, uzņēmuma vietne vai jums nepieciešama e-komercijas mitināšana), jūsu URL vai domēna vārdam un vēl daudz vairāk, jūs arī apmeklēsit ir jādomā par to, kuru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izmantot.

izvēloties Lielbritānijas tīmekļa mitināšanu

Ir diezgan daudz dažādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, un izvēle, kas kalpos jums un jūsu vietnei vislabākajā veidā, būs daudz saistīta ar vietnes tipu, kuru meklējat mitināt, šīs vietnes mērķi un trafiks, kuru, jūsuprāt, tas rada. Papildus iepriekšminētajiem tīmekļa mitināšanas pārskatiem mēs esam apkopojuši arī visu, kas jums jāzina par mitināšanas nozari, lai jūs varētu izveidot savu tīmekļa mitināšanas salīdzinājums.

Kādi ir dažādi tīmekļa mitināšanas veidi?

Dalīts hostings

dalīta mitināšanas grafikaKopīgotā mitināšana ir vispieejamākā mitināšanas iespēja, tā ir ideāli piemērota mazāka mēroga vietnēm un projektiem, kurus vēlaties izveidot. Kopīgajai mitināšanai ir vairāk ierobežojumu nekā citām pieejamajām tīmekļa mitināšanas iespējām, taču lielākajai daļai mazāku vietņu, piemēram, emuāriem, biz vietnēm un personīgajām vietnēm, šie ir ierobežojumi, kurus jūs, iespējams, pat nepamanīsit, ja vien jūsu projekts nekļūs daudz lielāks, nekā sākotnēji paredzējāt..

Šis lēts tīmekļa mitināšanas tips darbojas, ja pakalpojumu sniedzējs piedāvā servera vietu uz viena un tā paša servera daudziem dažādiem klientiem; jūsu vietni neietekmēs citas servera vietnes, un jūsu ierobežojumi būs tikai tajā, ka jūs sadalāt joslas platumu, glabāšanas vietu un daudz ko citu ar citiem klientiem, kas darbojas ārpus šīs servera vietas (kā īsi aprakstīts mūsu vietnes pārskatā).

Ņemiet vērā arī to, ka pat visvienkāršākajās hostinga pakotnēs parasti ir instalēti viena klikšķa instalētāji vispopulārākajiem CMS, piemēram, WordPress, Joomla uc. Arī vairums tīmekļa mitinātāju piedāvā koplietotas paketes abiem Linux & Windows mitināšana (un, protams, atbalsta tādas izplatītas valodas kā MySQL, PHP utt.).

VPS hostings

VPS mitināšana jeb virtuālā privātā servera mitināšana ir ideāls vidusceļš starp dalītu mitināšanu un speciāla servera mitināšanu. Tas ir tāpat kā dalīta mitināšana, jo vairākas vietnes tiek mitinātas no viena servera (cerams, ka Apvienotajā Karalistē vai tās tuvumā); tomēr VPS mitināšanā nodalījums tiek izmantots, lai jūsu vietni atdalītu no tā paša servera citu lietotāju vietnēm. Tādējādi tas nāk ar daudzām īpaša servera priekšrocībām, kam ir tikai nedaudz mazāk enerģijas un daudz zemāka cenu zīme. Šo hostinga veidu var izmantot arī tādu spēļu kā Minecraft uzņemšanai.

Dedicated Server Hosting

Dedicated serveru hostings bieži ir labākais risinājums tīmekļa izstrādātājiem, ja nauda nav objekts. Veltīts serveris klientam piešķir visu serveri, tas nozīmē, ka jūs varat visu šo serveri sev un darīt ar jums visu, ko vēlaties. Tas paver durvis uz daudzām paaugstinātām veiktspējas iespējām, padarot tās par izvēles iespēju lielākām vietnēm, piemēram, e-komercijas vietnēm, nekustamo īpašumu direktorijiem, forumiem un citur. Arī tiem ir augsta cena, tāpēc tos labāk rezervēt lielākiem centieniem.

Mākonis Hostings

Mākoņu mitināšana ātri kļūst par vienu no iecienītākajiem tīmekļa mitināšanas veidiem daudziem Lielbritānijas izstrādātājiem. Tas ir tāpēc, ka tā ir ļoti universāla iespēja gan lielām, gan mazām vietnēm. Ja būtu kāda visiem piemērota tīmekļa mitināšanas opcija, tā būtu mākoņa mitināšana. Šis mitināšanas veids ļauj nemanāmi uzlabot vai pazemināt plānu, mainoties jūsu vietnes vajadzībām, un tā ir arī viena no visspēcīgākajām un drošākajām tīmekļa mitināšanas metodēm. Vairāku mašīnu darbināšana samazina dīkstāvi, un jūsu informācija tiek aizsargāta.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšanu visbiežāk izmanto tīmekļa izstrādātāji, kuri lielos apjomos iegādājas servera vietas un pārdod to tālāk (kā norāda nosaukums) klientiem, kuriem viņi izstrādā vietnes. Tas ļauj tīmekļa izstrādātājam saglabāt daudz lielāku kontroli pār viņu projektētajām vietnēm, uzturēt to efektīvu darbību. Šis ir neparasts mitināšanas veids, ko iegādājas ikviens, ja vien viņš nav tīmekļa izstrādātājs vai tīmekļa izstrādātāja klients, kas to pārdod. Tas tīmekļa vietnes projektu padara daudz vienkāršāku gan klientam, gan izstrādātājam un dod izstrādātājam lielāku kontroli pār viņu portfeli.

pētniecības tīmekļa mitināšanas iespējas

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšana: funkcijas, specifikācijas un terminoloģija 

Kā redzat, ir ļoti daudz dažādu izvēļu, kas jāņem vērā, kad tiek pieņemts lēmums par jūsu vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitināšanas plānu (pat bezmaksas hostings ir iespēja). Dienas beigās jūsu mērķis ir izvēlēties tādu tīmekļa mitināšanas veidu, kas jūsu vietnei sniegs vislabākos rezultātus, nesalaužot banku. Kad jums ir ideja par to, kāda veida tīmekļa mitināšanas pakotni vēlaties izmantot, nākamais solis būs meklēt tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuram varat uzticēties, izmantojot jūsu vietnes veiktspēju. Lai palīdzētu jums izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kuram varat uzticēties, šīs ir dažas funkcijas, kuras jums vajadzēs pārbaudīt pirms reģistrēšanās (mēs izmantojam tos pašus faktorus mūsu citos top hostinga sarakstos, piemēram, labākā vietņu mitināšana Austrālijā, labākā mitināšana Kanādā, labākā tīmekļa mitināšana Singapūrā, vislabākā NZ mitināšana, labākā tīmekļa mitināšana Indijā, labākie vietņu mitinātāji (kopumā, visā pasaulē), labākie tīmekļa mitinātāji Malaizijai, vislabākie tīmekļa mitināšana Brazīlijai & labākais hostings Īrija).

Servera atrašanās vieta

Mēs to esam pieminējuši ievadā, bet būtībā, ja tuvākajam serverim ir nepietiekama jauda, ​​jūs darāt sev par labu, lai tas tiktu izmantots mazliet tālāk. Nav nozīmes tam, vai meklējat specifiskus pilsētas pakalpojumus, piemēram, tīmekļa mitināšanu Londonā, Birmingemā vai Līdā. Ātruma starpība būs niecīga, ja vien serveris atrodas tuvu vai atrodas Apvienotajā Karalistē ( gan SiteGround, gan A2 Hostingam ir serveri Lielbritānijā un visā pasaulē).

Uzglabāšana

Pirms reģistrējaties pie jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, jūs iegūsit priekšstatu par to, cik daudz vietas jūsu vietnē prasīs. Cik daudz attēlu, videoklipu vai citu multivides ir jūsu vietnē? Cik daudz informācijas tas būs nepieciešams, lai atbalstītu (vai jūs arī izmantojat savu tīmekļa mitinātāju e-pastam)? Ja jūsu vietne ir salīdzinoši maza, iespējams, ka jums nav radušās atmiņas problēmas, neatkarīgi no tā, kuru pakalpojumu sniedzēju izmantojat.

Laiks

Kā ir jēga ietaupīt internetā mitinātu vietni, ja neviens tai nevar piekļūt? Laiks Uptime ir tas, ko labākie tīmekļa mitinātāji vienmēr vēlas palielināt, lai vietnēm būtu pieeja ikvienam jebkurā dienas vai nakts laikā. Daudzi pakalpojumu sniedzēji reklamēs pat 99,9% garantiju par darbības laiku, taču vienmēr ir labi pārbaudīt šādas pretenzijas. Tiešsaistē meklējiet atsauksmes no cilvēkiem, kuri ir izmantojuši savus pakalpojumus, lai iegūtu priekšstatu par to, kā izskatīsies realitāte. Mēs sākām izsekot lielāko vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju darbības laiku un reakcijas laikus mūsu pašu mitināšanas statusa lapā.

Dublējumi

Jums, visticamāk, jūsu vietnē būs glabāta vērtīga informācija, kuru var zaudēt postoši. Tieši tāpēc jūsu informācijas dublēšana ir tik svarīga, tāpēc noteikti vajadzētu izpētīt, cik bieži jūsu tīmekļa pakalpojumu sniedzējs dublē viņu klientu vietnes. Ne tikai to, bet arī apskatiet viņu izguves metodes neveiksmīgajā gadījumā, ja jūs pazaudējat savu informāciju un ja viņi iekasē maksu par dublējuma atjaunošanu.

SSL sertifikāti

SSL sertifikātiSSL nozīmē Secure Socket Layer, tā ir tehnoloģija, kas ļauj šifrēt datus, kas tiek pārsūtīti starp jūsu vietni un apmeklētājiem. Tas ir, kā jūs varat padarīt savu vietni drošu, un tā tiek parādīta vietņu apmeklētājiem, izmantojot zaļo piekaramo atslēgu + https: // blakus vietrādim URL lielākajā daļā mūsdienu pārlūkprogrammu. Kādreiz tas bija svarīgi tikai tiešsaistes veikaliem vai citām vietnēm, kas pieņem maksājumus uz vietas. Bet šajās dienās tas ir nepieciešams ikvienai vietnei, kas tur atrodas (Google pat ir teicis, ka tas ir vērtēšanas faktors, tāpēc, paturot drošu vietni, jūs pat gūstat labumu no SEO). Par laimi ar tādiem SSL pakalpojumu sniedzējiem kā Let’s Encrypt jums nav jāmaksā, un jūs tos varat instalēt un atjaunot bez maksas. Pārskatot mitināšanas pakalpojumus, ņemiet vērā tos, kas piedāvā SSL sertifikātus bez maksas, un es izvairītos no tiem, kas vēlas iekasēt no jums naudu par to.

Jāsaka, ka ir dažādi SSL sertifikātu veidi, un drošāki sertifikāti maksā naudu. Lētākais / bezmaksas tips ir domēna validācijas (DV) sertifikāti, nākamais ir organizācijas validācija (OV) un visbeidzot paplašinātā validācija (EV). OV un EV tipiem ir nepieciešama faktiska tās vienības validācija, kura vēlas sertifikātu.

Joslas platums

Joslas platums ir svarīgs jūsu vietnes veiktspējai, tāpēc vēlaties pārliecināties, vai savam domēnam ir pietiekami daudz pieejama, lai tas pareizi darbotos un uzlabotu lietotāju pieredzi. Runājot par tādām lietām kā dalīta mitināšana un pat VPS mitināšana, iespējams, jums būs pieejams mazāks joslas platums, nekā jūs varētu izmantot citās opcijās, taču pakalpojumu sniedzējs, ar kuru jūs izvēlaties saņemt savu pakalpojumu, var ietekmēt arī jūsu piešķirto joslas platumu. . Pirms izlemjat par pakalpojumu sniedzēju, noteikti apsveriet to, lai pārliecinātos, ka jums būs vajadzīgie resursi.

Ātrums

Ātrums attiecas uz labi optimizētas vietnes vispārējiem ielādes laikiem (ar labi optimizētu mēs domājam ne pārāk daudz koda uzpūšanos, labi saspiestus attēlus utt. – būtībā tikai vietni, kas ir efektīvi izstrādāta). Vietnes ātrums ir atkarīgs no 3 lietām, servera atrašanās vietas, servera veiktspēja (resursi, kas piešķirti jūsu mitināšanas kontam), un pielāgoti skripti iespējams, ka saimnieki ir izveidojuši, lai paātrinātu vietnes piegādi.

Servera ātrums

Servera veiktspēja ir lielāka problēma, ja serveris nav piešķīris jums pietiekami daudz resursus pašas vietnes darbināšanai, jums radīsies problēmas. Būtībā vienkārši nevajag pārāk dārgi izmitināt hostingu (piemēram, neiztikt bez bezmaksas mitināšanas), un jums ir jāmaksā. Mūsu 5 labākie saimnieki to vērtē ļoti labi. Turklāt labākie mitinātāji (piemēram, SiteGround) izveido savus kešatmiņas skriptus, lai vēl vairāk paātrinātu jūsu vietnes piegādi..

CDN

Servera atrašanās vieta kādreiz bija ļoti svarīga, ja jūsu mērķa tirgus ir lokāls, mitināšana uz servera ASV noteikti palēnina jūsu vietnes darbību pietiekami, lai jūs pamanītu, ka tas ir reklāmguvumu / potenciālo pirkumu / pārdošanas ziņā. Bet šajās dienās, kad CloudFlare ir bez maksas, varat mitināt gandrīz jebkur, aktivizēt Cloudflare (kas ir CDN vai satura izplatīšanas tīkls, kas jūsu vietni apkalpo no tuvākā mezgla līdz vietnes apmeklētājam), un tam ir pienācīgs ātrums neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. mērķa tirgus. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā šo integrāciju bez maksas.

Citas priekšrocības, ko sniedz CDN pievienošana savai vietnei, ir mazāka vietējā servera slodze un DDOS aizsardzība, ja CDN to atbalsta.

Atbalsts

Tas ir liels, un ar labu iemeslu. Bez pienācīga atbalsta potenciālie ieņēmumu / potenciālo zaudējumu / apmeklētāju / utt. Zaudējumi var būt milzīgi. Reaģējošs un efektīvs atbalsts lietas var atrisināt ļoti ātri, tas nozīmē, ka vietnes dīkstāve tiek samazināta līdz absolūtam minimumam. Lai gan lielākā daļa labāko viesiem piedāvā 3 atbalsta iespējas, izmantojot tālruni, biļetes un tiešraides tērzēšanu, mēs joprojām dodam priekšroku atbalsta biļetēm kā atbalsta iespējām..

atbalsta iespējas

Lai gan jūs varētu saņemt ātrāku atbildi pa tālruni vai izmantojot tiešraidi, lielākajā daļā gadījumu atbalsta personālam ir jādomā uz kājām un jāmēģina rast atbildi tieši tur un tur… un jā, kas darbojas lielākajā daļā mazāku jautājumu. Bet, ja jums ir sarežģītāks jautājums, iespējams, viņš nezina, par ko jūs runājat, vai arī konkrētā persona nav apmācīta rīkoties ar šo konkrēto jautājumu utt. Tādos gadījumos to ir vieglāk izskaidrot ar atbalstu. pievienojiet biļeti, pievienojiet ekrānuzņēmumus par to, par ko jūs runājat, tad šī biļete nonāk pie īstā cilvēka ar skaidru priekšstatu par šo problēmu, ko pēc tam var atrisināt.

Atbalsta biļetes ir vieglāk noteikt arī pašām hostinga kompānijām, jo ​​tām visu laiku nav jāvada tālruņi vai dzīvot tērzēšanas konsoles. Jebkurā gadījumā jūs vēlaties, lai atbalsts būtu atsaucīgs un spējīgs, jo vairāku līmeņu darbiniekiem ir īpašas zināšanas dažādās jomās. Tas, kas ir kastē, varētu nebūt tas, ko jūs galu galā iegūstat, kā mēs noskaidrojām mūsu DreamHost vs Bluehost salīdzinājumā.

Atļauto domēnu / vietņu skaits

Ja domājat, ka, iespējams, vēlēsities mitināt vairākas vietnes, izmantojot savu tīmekļa mitināšanas paketi, pārliecinieties, vai jūsu izvēlētais pakalpojumu sniedzējs to atļaus! Pat ja jūs domājat, ka vēlaties tikai vienu vietni, joprojām ir labi izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas ļaus jums izveidot vairāk, ja vēlaties. Tādā veidā jūs vienmēr varat brīvi mainīt savas domas.

Un tas viss, varētu šķist milzīgi, ja aptvertu visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajam Lielbritānijas tīmekļa mitināšanai, lai jūs būtu viegli pārskatāms.

VAI

Labākais domēnu hostings Lielbritānijā

Es esmu iekļāvis šo sadaļu, jo daudzi cilvēki joprojām meklē šo terminu, kaut arī tā patiesībā nav. Domēna mitināšana ir tīmekļa mitināšanas un domēna vārda reģistrācijas kombinācija, ja nepieciešams, visa pakete. Un kā mēs jau esam apskatījuši tīmekļa mitināšanu iepriekš, mēs šajā sadaļā koncentrēsimies uz domēnu nosaukumiem, kas tie ir un kā tos reģistrēt.

Domēna vārda reģistrācija

Kas ir domēna vārds??

Īsumā domēna vārds ir IP adreses lasāma versija, kas ved uz vietni, aizstājvārdu. Bez domēna vārdiem, lai apmeklētu vietni, kurā jums jāievada IP adrese, piemēram, 192.168.40.208. Domēna vārdi virs adreses pārklājas, tāpēc, piemēram, 192.168.40.208 kļūst par jūsu vietni.com. Domēnu vārdus varat iznomāt no reģistratūrām. Jā, jūs lasāt, ka pareizi, jūs faktiski nevarat iegādāties domēna vārdu sev, tā vietā jūs to īrējat.

Kas ir reģistratūra?

Reģistratūra ir uzņēmums, kas ir pilnvarots veikt domēnu vārdu rezervēšanu un var tiem piešķirt IP adreses. Viņi paši atbild reģistriem, kuri pārvalda TLD (vai augstākā līmeņa domēnus) un deleģē komerciālo pārdošanu reģistratūrām (un, ja jūs interesē tikai tas, cik daudz domēnu reģistrējas katru gadu, apskatiet mūsu interneta lietojuma statistikas resursus, tas ir diezgan episks). Apvienotajā Karalistē Nominet ir visu .uk domēnu reģistrs

Kā reģistrēt domēna vārdu Lielbritānijā

Ja jums vēl nav domēna vārda un vēlaties to iegūt, reģistrējoties tīmekļa mitināšanas paketē, jums veicas. Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir reģistratūru tālākpārdevēji, kas nozīmē, ka viņi var rīkoties ar domēnu vārdu reģistrāciju. Viss, kas jums jādara, reģistrējoties hostinga pakotnei, ir atzīmējams ar rūtiņu “Man vajadzīgs jauns domēns”, ievadiet vēlamo domēnu, un visu pārējo uzņēmējs darīs ļoti vienkārši.

Ja jums jau ir vietne un vēlaties vienkārši reģistrēt dažas papildu vietnes, mums patīk Namecheap, ar tām ir viegli strādāt, un tās ir ļoti pieņemamas. Vai arī, ja meklējat vietējo reģistratūru, izmēģiniet names.co.uk.

Vietnes izveidošana: ātra rokasgrāmata

Kā jūs droši vien pamanījāt, vietnei ir vajadzīgas 2 daļas, domēna nosaukums un tīmekļa mitināšana, lai faktiski saglabātu jūsu vietņu failus. Pieņemot, ka jums jau ir abas daļas, šeit ir norādīti soļi, kā izveidot savu vietni, savienojot domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu, kā arī instalējot WordPress (vai jebkuru vietņu veidotāju, kuru vēlaties izmantot), lai jums būtu aktīva vietne, kuru varētu sākt rediģēt..

vietņu izveidošana

 1. Domēna vārda norādīšana uz tīmekļa mitināšanu: ja domēna vārdu esat reģistrējis pie saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, viņi to jau ir izdarījuši jūsu vietā, bet, ja jums tie ir atsevišķi, rīkojieties šādi:
  1. Atrodiet savu tīmekļa mitinātāju vārdu serverus (piemērs: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk), to varat atrast sveiciena e-pastā vai viņu dokumentācijā vai cPanel pusē. Vai arī jūs varat viņiem vienkārši palīdzēt
  2. Kopējiet vārdu serverus
  3. Piesakieties savā reģistratūrā un atrodiet sava DNS vai vārda servera iestatījumus domēnam, kuru vēlaties savienot
  4. Ielīmējiet vārdu serverus vārdu serveru laukos un noklikšķiniet uz atjaunināt, saglabāt, izdarīt vai veikt jebkādas darbības to saglabāšanai.
  5. Pagaidiet dažas stundas.
 2. Instalējiet WordPress: lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju (ja šajā brīdī tie nav visi) vadības panelī vajadzētu būt ar viena klikšķa WordPress uzstādītājiem. Ja resursdators izmanto cPanel, jūs to atradīsit tur. Pretējā gadījumā to vienkārši meklējiet saimnieku atbalsta sadaļā un dokumentācijā.
 3. Jūs zināt, ka jums ir vietne tiešsaistē.

bieži uzdotie jautājumi

Cik maksā vietnes uzturēšana?

Vietnes mitināšanas izmaksas ir atkarīgas no dažiem faktoriem, no kuriem galvenais ir jūsu vietnes vajadzības. Ja veidojat personīgu emuāru vai uzņēmuma vietni, tad kopīga hostinga plāna izvēle aptuveni 3 līdz 6 sterliņu mārciņu mēnesī darbosies vienkārši lieliski. Ja plānojat izveidot apjomīgu e-komercijas veikalu vai vēlaties mitināt resursietilpīgas tīmekļa lietojumprogrammas, labāk meklēt speciālu serveri vai VPS, kas mēnesī varētu sasniegt 100 USD..

Kā es varu mitināt savu vietni bez maksas?

Jūs varat mitināt savu vietni bez maksas, ja vai nu mitināt to lokāli datorā, vai arī, ja izmantojat trešās puses pakalpojumu, piemēram, wordpress.com vai blogger.com. Abas no tām ļauj izveidot bezmaksas plānu, kas ļauj izveidot pamata vietni viņu galvenā domēna apakšdomēnā, piemēram, myblog.wordpress.com.

Vai es varu mitināt savu vietni Google?

Praktiski nē, Google nav mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai gan jūs varat izmantot Google vietnes, lai izveidotu bezmaksas vietni, tās tiek vairāk izmantotas kā sadarbības rīks uzņēmumiem. Viņiem ir arī pakalpojums Blogger vietnē blogger.com, kas būtu vairāk piemērots personīgu vietņu veidošanai (lai gan to, ko jūs varat darīt, izmantojot dizainu, ir ierobežojumi).

Kāda ir labākā tīmekļa mitināšanas vietne mazam biznesam?

Mūsuprāt, vislabākais mazo uzņēmumu mitinātājs ir tas, kurš piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus, tam ir serveri visā pasaulē un liela drošība, lai viss darbotos nevainojami. Plašāku informāciju skatiet mūsu populārākajā tīmekļa mitināšanas sarakstā.

Kā izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Labākais veids, kā izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitinātāju, ir vispirms pierakstīt, kādas ir šīs vajadzības. Lielākajai daļai cilvēku vienkārši ir nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā ātru mitināšanu (vēlams ar serveri Apvienotajā Karalistē), vienmērīgu iestatīšanas sistēmu un 24 stundas diennaktī reaģējošu atbalstu. Apskatiet mūsu salīdzinājumu lapā, lai iegūtu sīkāku informāciju un citus faktorus, kas saistīti ar labas vietnes saimnieka atrašanu.

Un tas ir šis lielais ceļvedis, ceru, ka tas palīdzēja!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector