Найкращі послуги веб-хостингу Великобританії на 2020 рік!

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів веб-хостингу (частково для розміщення наших клієнтів, а частково тому, що у нас є багато побічних проектів і хочемо експериментувати ��), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого хоста веб-сайту.


Ми проаналізували всі наші облікові записи, проаналізували, які веб-хости працюють добре (використовуючи відстеження в реальному часі), а які – ні (і чому). Тоді ми вирішили створити цю масову сторінку порівняння, щоб поділитися тим, що ми знайшли, насолодитися!

Для швидкого ознайомлення, знайдіть наші топ-3 нижче!

Компанія з веб-хостингівЗагальний рейтингЦени / mo.UK-сервери доступніОсобиОглядиВеб-сайт
Логотип хостингу£ 0,80 (знижено від 7,99 £)
 • Дуже доступний за ціною
 • Супер просте налаштування
 • Чуйна підтримка
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Сервери Великобританії + Глобальна мережа
 • 30-денна гарантія повернення грошей!

Огляд хостингу
siteground2£ 2,95 (67% знижка лише на 1-й рахунок)
 • Сервери Великобританії + глобальна мережа
 • Доступне
 • Чудова ефективність
SiteGround Огляд
GreengeeksLogo2,95 дол. США
 • Зелений хостинг
 • сервери в Європі
 • Необмежений обсяг диска
Огляд GreenGeeks

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Contents

Про наші відгуки про хостинг

При написанні наших відгуків про веб-хостинг у Великобританії ми враховували безліч факторів.

До них відносяться час безперебійного користування, параметри підтримки та час відповіді, швидкість, розташування сервера, простота використання, вартість проти вартості, дисковий простір тощо.

Два найважливіші фактори, на яких ми зосереджуємось, – це підтримка �� та швидкість ⚡.

Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … ось чому гідна Інтернет провайдер хостингу є життєво важливим!

Як бачите, якість вашого веб-провайдера може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого сайту!

Деякі сайти, на яких ми розміщували:

Популярні на сайтах

Кращий веб-хостинг Великобританії – 2020 відгуки

Тут 14 найкращих оглядів веб-хостингу для Великобританії, детально описуючи їх вартість, варіанти підтримки та місця на диску:

1. Хостинг Великобританія – найкращий загальний веб-хостинг

www.hostinger.co.uk

Логотип хостингу

Ціна: £ 0,80
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат

Хостингер – одна з тих компаній, яка вміє робити все правильно, зберігаючи свої плани вкрай конкурентоспроможними.

Вони розпочалися в 2004 році і вже є понад 29 мільйонів користувачів… І з поважною причиною. Вони надають якісні послуги хостингу за досить низькою ціною порівняно з деякими їх конкурентами.

Лише за 0,80 фунтів на місяць ви отримуєте 10 ГБ місця на диску SSD, підтримку експертів 24/7, оптимізовану настройку WordPress, гарантію тривалості 99,9% та багато іншого.

Те, що нам дуже сподобалось у Hostinger, – це те, наскільки простий процес їх налаштування. Налаштування нового облікового запису – від отримання доменного імені, налаштування хостингу та встановлення WordPress (або будь-якої іншої CMS) – просто надзвичайно продумана, тому кожен може дуже легко запустити і запустити свій сайт.

Технологія хостингу

Що стосується типів хостингу, які вони пропонують, вони мають спільний хостинг (який потребує більшість людей, він також є найдешевшим), VPS, хмарний хостинг, хостинг WordPress та хостинг електронної пошти.

Підтримка клієнтів також дуже чуйно реагує на чат в прямому ефірі, і він доступний 24/7/365.

Якщо мова йде про швидкість, у них є веб-сервер прямо тут, у Великобританії, тому продуктивність буде надзвичайно гладкою, якщо ваш цільовий ринок, як правило, в Європі. Якщо ваш цільовий ринок є десь іншим, вони також вас охоплюють із серверами у США, Нідерландах, Литві, Сінгапурі, Бразилії чи Індонезії.

Їх спільні плани хостингу починаються з лише £ 0,80 / міс (Вниз від 7,99 фунтів стерлінгів). Якщо ви вирішите піднятися на один рівень і обрати їхній Преміальний план, ви також отримаєте щотижневі резервні копії, безкоштовний домен та багато більше ресурсів сервера.

Цінність, яку ви отримуєте тут, – божевільне, заслужене місце №1 у нашому списку найкращих веб-хостів! О, і вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, не маніпулятор у нашій книзі!

Плюси

 • Дуже просто налаштувати
 • Чудова ефективність
 • Чуйна підтримка
 • Супер доступний
 • Швидкий центр обробки даних у Великобританії

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround UK – Загальний веб-хостинг, який займається підрядчиком

www.siteground.co.uk

Логотип SiteGround

Ціна: 2,95 фунта
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

SiteGround знає їхні речі. Вони доступні, мають дуже потужні сервери в Лондоні, і найголовніше, що підтримка клієнтів є найвищою (середній час відповіді зараз 10 хвилин).

Вони також рекомендуються для WordPress для WordPress (Вони, звичайно, можуть вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них).

У планах SiteGrounds також є безліч цікавих функцій, як неймовірно ефективна система безпеки, автоматизовані резервні копії, сумісні з GDPR і пропонують безкоштовні сертифікати SSL (дуже важливо для сайтів електронної комерції).

Як і більшість гідних хостингових постачальників, вони мають 99,9% гарантії безперервного часу, використовують SSD-накопичувач, 30-денну гарантію повернення грошей та мають можливість допомогти вам у реєстрації доменних імен.

Що стосується хостинг-пакетів, вони пропонують спільний хостинг, хостинг WordPress, хостинг електронної комерції, хостинг реселлерів та хмарний хостинг.

У них є 3 спільних плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише £ 2.95 на місяць (69% знижка від звичайної ціни)! Їх основний план StartUp дозволяє мати 1 веб-сайт і надає 10 ГБ пам’яті SSD, тоді як наступний рівень, план GrowBig, забезпечує необмежену кількість сайтів та 20 ГБ пам’яті. За допомогою цього плану та будь-якого іншого, ви також отримаєте безкоштовну передачу сайту від свого старого хоста, що завжди зручно.

SiteGround пропонує всім клієнтам негайну допомогу при зверненні до їхніх офісів по телефону, квиткам або в чаті наживо. Перевіряючи їх безліч онлайн-підручників та електронних книг, ви також можете підібрати найновіші ноу-хау щодо оптимізації та безпеки для вашого веб-сайту WordPress.

Ви не розчаруєтесь, коли мова йде про підвищену швидкість завантаження веб-сайту SiteGround. SiteGround пропонує вам можливість налаштувати та індивідуалізувати налаштування хостингу та покращити загальну швидкість завантаження вашого веб-сайту. Як згадується в нашому повному огляді, їх додаток SuperCacher, створений на замовлення, також допомагає покращити час завантаження вашого веб-сайту (доступний лише у їхньому плані та новіших програмах GrowBig).

Плюси

 • Прекрасна підтримка
 • Рекомендовано WP
 • Зручний для користувачів
 • Веб-сервер із Великобританії

Мінуси

 • Більш високі плати за оновлення

3. Greengeeks – найкращий зелений веб-хостинг

www.greengeeks.com

Логотип GreenGeeks

Ціна: $ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks – одна з компаній, для яких ви просто знаєте, що все робить правильно, вони помітили величезний ріст, починаючи з 2008 року. Причини їх успіху досить зрозумілі, коли ви починаєте працювати з ними, це поєднання глобального досягнення ( безліч центрів обробки даних по всьому світу), приголомшлива продуктивність, чудова та досить швидка підтримка, і не в останню чергу, вони віддають своє енергоспоживання 3 рази назад в електромережу через енергію вітру, що досить дивовижно!

Що стосується конкретних функцій, вони пропонують необмежену пропускну спроможність, дисковий простір та облікові записи електронної пошти навіть у своєму основному плані. Вони мають цілодобову підтримку, як і Hostinger, 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені! Солідний №3 у нашому списку!

Вони навіть впроваджуватимуть безкоштовне доменне ім’я протягом 1-го року!

Їх основний план починається лише 2,95 дол. США / місяць (в порівнянні з 9,95 дол. США).

GreenGeeks пропонує віртуальну підтримку клієнтів цілий рік, коли це відповідає вашому унікальному графіку. Ви можете зв’язатись із спеціалістом з хостингу електронною поштою, чатом у прямому ефірі, квитком або безпосередньо подзвонивши в службу підтримки. Окрім цілодобової підтримки спеціалістів від їх глобальної робочої сили, ви також можете ознайомитись з їх навчальними посібниками на веб-сайті та вражаючою базою знань для отримання додаткових порад щодо хостингу.

Оптимізуючи свої сервери, GreenGeeks створив надійну хостингову платформу (з 99,9% гарантії безперервного часу), яка може надати вашому веб-сайту швидкість, необхідну для забезпечення постійного трафіку. Ця веб-хостинг-компанія використовує масиви зберігання RAID-10 Solid State, масиви PowerCacher, PHP7 та безкоштовний CDN через CloudFlare. Об’єднані зусилля їх найсучаснішої технології дозволяють їх серверам зібрати досить швидкий удар!

Плюси

 • Екологічно чисті
 • Необмежений обсяг диска
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Цілодобова підтримка

Мінуси

 • Не стягується в GBP

4. Хостинг A2 Великобританія – кращий хостинг для торговельних посередників

www.a2hosting.com

Логотип хостингу A2

Ціна: 3,92 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хостинг A2 нарівні з Hostinger, вони також мають різноманітні швидкодіючі швидкі сервери у всьому світі (з 99,9% гарантії безперервного часу) + мають чудову підтримку клієнтів. Хоча вони не мають офіційної рекомендації WordPress, їх ефективність на сайтах WP вражає.

Як і їх ефективність у більшості популярних CMS, їхні сервери дуже оптимізовані та включають встановлення 1-скриптів для більшості CMS, таких як WP та Joomla.

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг реселлерів (нам дуже подобаються їх варіанти реселерів, навіть через SiteGround), VPS та спеціалізовані сервери.

Вони пропонують 3 хостинг-пакети, їх основний план починається лише 3,92 дол. США на місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

Хостинг A2 піклується про ваші потреби в хостингу, надаючи підтримку через чат, електронну пошту, телефон та квитки на підтримку. Ви також можете прочитати відгуки клієнтів на їхньому веб-сайті, який в основному повідомляє про високу якість та своєчасне обслуговування. Вони пропонують поглиблені онлайн-путівники та широкий спектр інформаційних статей, які допоможуть вам налаштувати та налаштувати веб-сайт.

Turbo-сервери A2 хостингу дадуть вам швидкість завантаження в 20 разів швидше порівняно з конкуруючими постачальниками послуг хостингу. Це досягається шляхом виділення меншої кількості користувачів на веб-сервері, а також шляхом надання кожному користувачеві більше ресурсів сервера. Вони використовують SSD, користувацьке кешування та чотири глобальні центри обробки даних, щоб постійно вдосконалювати швидкість вашого веб-сайту.

Плюси

 • Необмежений обсяг диска
 • Прекрасна підтримка
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Глобальні центри обробки даних

Мінуси

 • Не стягується в GBP

5. Kinsta – найкращий хостинг WordPress

kinsta.com

kinsta логотип

Ціна: $ 30 (USD)
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки

Якщо ви шукаєте найкраще керований сервіс хостингу WordPress, на даний момент Kinsta – це наш досвід. Вони приймають великі компанії, такі як FreshBooks, Ubisoft і Tripadvisor. Вони мають напрочуд конкурентоспроможні пакети, і підтримка по-справжньому непридатна.

Їх інфраструктура працює на надзвичайно швидкій та надійній хмарі Google (звичайно, з 99,9% гарантії безперервного часу), яка має понад 20 локацій по всьому світу для вибору (включаючи сервер із Великобританією). Нещодавно вони також додали функції автоматичного оптимізації БД та самолікування PHP, і вони, звичайно, підтримують останню версію PHP.

Потім, щоб ще більше підвищити продуктивність, вони мають внутрішній плагін кешування, щоб якнайшвидше обслуговувати сайт та інтегруватися з KeyCDN для швидкого завантаження в усьому світі..

Що стосується безпеки, вони пропонують захист від DDOS, блокування GeoIP, звичайно, брандмауер Google Cloud та інше. І навіть якщо сайт зламається, вони допоможуть вам його виправити безкоштовно.

Є так багато, про що ми ще навіть не обговорювали, як, наприклад, їх резервна система, сертифікати SSL, монітор часу, але я думаю, ви зрозуміли, що.

Їх плани починаються з початку 30 доларів на місяць, який включає в себе 1 сайт і 10 ГБ пам’яті SSD.

Якщо у вас є бюджет, це люди, яким слід довіряти вашому WP-сайту!

Плюси

 • Cloud Cloud Platform
 • Велике співвідношення вартості
 • Куленепробивна безпека
 • Прекрасна підтримка
 • Безкоштовна міграція сайту
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Немає телефонної підтримки (але насправді це не проблема, враховуючи, наскільки хороша їх підтримка в Інтернеті)

6. Серцевий Інтернет – Веб-хост Великобританії

www.heartinternet.uk

Серце Інтернет логотип

Ціна: 2,66 фунта
Місце на диску: 2 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Серцевий Інтернет дуже схожий на eUKhost, як за цінами, так і за функціями … вони мають 2 додаткові переваги, вони пропонують дисковий простір 5 Гб на своєму базовому плані, і вони мають внутрішню службу підтримки клієнтів, що, якщо ви переглядали цей сайт трохи, ви знаєте, що ми високо цінуємо будь-яку компанію, яка не підтримує аутсорсинг.

Вони також спонсорують досить багато заходів та конференцій, таких як WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 та інші. Ми любимо компанію, яка віддає спільноту.

Що стосується варіантів хостингу, вони пропонують спільний веб-хостинг, преміум-хостинг для більш вимогливих сайтів, VPS, хостинг посередників, спеціалізовані сервери та хостинг WordPress.

Незважаючи на це, на сьогоднішній день їх репутація не найкраща. Звіти про часті відключення та підтримку погіршення … також, їх базовий план насправді не підтримує бази даних MySQL, тому жодна підтримка WordPress, якщо ви не піднімаєте план вище на £ 9,49 / місяць (без ПДВ).

З сердечним Інтернетом можна зв’язатися, надіславши онлайн-форму на своєму веб-сайті або зателефонувавши їм безпосередньо. Ви також можете зв’язатися з ними за допомогою чату в прямому ефірі або через подання квитка.

Якщо ви хочете самостійно вирішити проблему з хостингом, ви можете ознайомитись із інформативними статтями, розміщеними на їхній базі даних підтримки.

Heart Internet використовує хмарний хостинг-платформу, яка допомагає вашому веб-сайту вирівняти завантаження веб-трафіку. Це означає, що ваш веб-сайт не буде гальмуватися, коли ви переживаєте пікових періодів трафіку.

Вони також використовують HTTP / 2 і регулярно оновлюють апаратне забезпечення свого сервера, щоб забезпечити швидку швидкість завантаження через Інтернет та задоволення клієнтів.

Плюси

 • Повертається до громади
 • Доступний для статичних html-сайтів
 • Багато варіантів хостингу.

Мінуси

 • Немає закордонних центрів обробки даних
 • Скеляста репутація
 • Немає підтримки в рамках базового плану

7. HostGator – досвідчений веб-хостинг

www.hostgator.com

Логотип хостгатора

Ціна: $ 2,75 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

HostGator існує вже давно, за цей час вони перейшли від доброго до поганого, знову до пристойного. Вони дуже доступні, але ви відчуєте це в якості їх послуг, підтримки та безпеки. У нас на серверах було взломано кілька сайтів, усі мали схожі теми та плагіни для інших сайтів на різних хостах, і вони не були зламані.

Це було сказано, якщо ви подивитеся на ціну, то отримане вами велике враження всього лише $ 2,75 / місяць… але якщо у вас є трохи бюджету, я, мабуть, поїду з хостом, який має локальний центр обробки даних, тож ви Ви не маєте справу з повільним часом завантаження, який виникає з наявністю сервера в США.

HostGator має такі хостинг-плани: Спільний хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг, реселлер, VPS та спеціалізовані сервери.

HostGator дозволяє клієнтам легко спілкуватися з проблемою хостингу або робити запити. Ви можете зателефонувати їм, розпочати чат в прямому ефірі, надіслати їх факсом або поділитися екраном та знайти вирішення проблеми в рекордно короткий час. Окрім своєї цілорічної доступності, HostGator також надає вам бібліотеку відеоуроків для підтримки ваших потреб у хостінгу..

HostGator пропонує як жорсткі, так і жорсткі диски SSD, і може налаштувати їх сервери, щоб вони відповідали вашим конкретним вимогам швидкості завантаження. Вони надають вам нерегульовану пропускну здатність і надають можливість впроваджувати власні серверні установки, що оптимізує швидкість і пропонує вам більше віртуального контролю. Це може покращити SEO та загальний рейтинг користувацького досвіду вашого веб-сайту.

Плюси

 • Доступне
 • Достойне значення

Мінуси

 • Послуги нижчої якості
 • Безпека
 • Американські сервери

8. CloudWays – найкращий хмарний хостинг

www.cloudways.com

Логотип Cloudways

Ціна: $ 10 (USD)
Місце на диску: 25 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Cloudways дозволяє розгортати, керувати та контролювати високоефективні програми та веб-сайти безпосередньо на хмарних серверах, вирізаючи звичайний веб-хостинг середнього чоловіка (це НЕ для початківців). Якщо ви знаєте свій шлях навколо сервера, ці хлопці приголомшливі! Хороша підтримка, вибір багато провайдерів, від Digital Ocean, AWS, Vultr, вони мають товари.

Вони також мають власний CDN під назвою CloudwaysCDN і навіть побудували користувальницький плагін кешування для WordPress (плагін під назвою Breeze), що значно прискорює завантаження. Потім для Joomla вони інтегрували кешування на всій сторінці для максимальної швидкості.

Ціни варіюються від $ 10 до $ 272 / місяць, залежно від вимог вашого сайту.

Ви не можете помилитися тут … якщо ви трохи технік.

Cloudways надає вам постійну підтримку за допомогою квитків на підтримку, чату в реальному часі та онлайн-форм. Ви навіть можете запросити дзвінок у них, і вони доступні 24 години на добу. Вони також пропонують базу знань, а також форум для спільноти, і вони надають вам актуальні оновлення щодо їхнього стану системи на їхній сторінці статусу системи Cloudways.

Вони використовують твердотілі жорсткі диски, а їхні сервери готові до PHP 7, що дає вам максимальну швидкість роботи порівняно з іншими постачальниками послуг хостингу. Cloudways кешує дані по всьому світу і використовує плагін Memcached, Breeze та Redis для забезпечення оптимальної швидкості хостингу як для WordPress, так і для Magento. Вони також використовують сервери, що підтримуються HTTP / 2.

Плюси

 • Доступний високопродуктивний хостинг
 • Прекрасна підтримка
 • Супер масштабований

Мінуси

 • Трохи кривої навчання

9. Хостинг InMotion – хороший веб-хостинг бізнесу

www.inmotionhosting.com

Логотип хостингу InMotion

Ціна: 6,39 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Незважаючи на те, що InMotion не є поганим господарем, їх рішення в основному зосереджені на бізнесі, отже, і вище ціна в розмірі 6,39 дол. США на місяць. Вони також не мають місцевого центру обробки даних, тому, якщо ви не орієнтуєтесь на демографічні дані в США і не хочете розмістити їх, є кращі варіанти.

Вони дійсно пропонують більшість можливостей та переваг, які пропонує більшість інших господарів. А їхня безпека є найкращою з БЕЗКОШТОВНИМ SSL, захистом від зламу, користувацьким брандмауером та захистом DDoS.

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг посередників, VPS, спеціалізовані сервери та хостинг WordPress (який має специфічні функції WP, такі як автоматичні оновлення та патчі безпеки та конструктор сайтів із перетягуванням)..

Якщо у вас є запитання про послуги InMotion Hosting, ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату, електронної пошти, телефону чи подавши квиток. Ви також можете запланувати сеанс Skype з одним із їхніх спеціалістів, якщо ви хочете отримати більш поглиблені поради.

У них є онлайн-сторінка підтримки, яка пропонує підручники та інші інструменти, які допоможуть вам вирішити часто задані питання.

Усі плани обслуговування хостингу InMotion містять твердотільні накопичувачі, які пропонують швидшу доставку вмісту з вашого веб-сайту. Ця компанія також використовує безліч центрів обробки даних та вдосконалену технологію маршрутизації, щоб забезпечити вам конкурентоспроможне перевагу щодо швидкості завантаження та зручності використання веб-сайту..

Плюси

 • Якісні хостингові рішення
 • Прекрасна підтримка
 • Хороша безпека

Мінуси

 • Дорогий
 • Американські сервери

10. BlueHost – хороший веб-хостинг для початківців

www.bluehost.com

Bluehost логотип

Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Bluehost трохи ветеран в галузі веб-хостингу, вони почали бути досить дивовижними, але потім їх придбав EIG (який також є власником HostGator), і справи почали швидко піти вниз.

З цього часу вони працювали над своїм іміджем та хостинговими рішеннями, щоб поліпшити загальну якість, і це окупається. Вони продають маркетинг, і загальні відгуки користувачів безумовно покращуються. Вони також пропонують багато дискового простору на своїх базових планах (50 ГБ), а також пропонують безкоштовний SSL та безкоштовний домен.

Для Великобританії я, мабуть, не рекомендував би їх через відсутність локальних центрів обробки даних. Однозначно є кращі варіанти.

Що стосується хостингових рішень, вони мають спільний хостинг починаючи з $ 3,95 / місяць, хостинг WordPress, VPS та виділені сервери.

Власна технічна команда BlueHost пропонує досвідчену цілодобову підтримку. Вони пропонують технічну підтримку та підтримку облікового запису через чат, телефон або подання квитків. Ви також можете переглянути їхні відеоуроки та базу знань, якщо ви хочете отримати корисну інформацію.

Вони мають безкоштовний контактний номер у США та міжнародний контактний номер, щоб краще розмістити всіх своїх клієнтів.

Bluehost пропонує різні пакети хостингу, які включають Спільний хостинг, Хмарний хостинг, VPS хостинг та Виділений хостинг. Стандартний спільний хостинг надасть вам час завантаження веб-сторінки 2-3 секунди. Більш дорогі пакети пропонують сервери нижчої щільності, що забезпечить вам більше ресурсів, які можуть трохи прискорити ваш веб-сайт і загальний час завантаження.

Плюси

 • Ветеран
 • Багато місця на диску
 • Доступне

Мінуси

 • Скеляста репутація
 • Сервери в США

11. Сонник

www.dreamhost.com

Логотип Dreamhost

Ціна: 7,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Dreamhost має справді хорошу репутацію та з розумною причиною. Вони підтримували свої високоякісні хостингові послуги протягом усієї масштабної цінової війни, яка зараз їм дуже подобається, адже вони надзвичайно надійні. Єдиним недоліком може стати відсутність центрів обробки даних у країні, а також вартість у 7,95 дол. / Міс…, яку вам доведеться попередньо сплатити протягом 3 років, якщо ви хочете найдешевший тариф. Це не ідеально, але вони пропонують 97-денну гарантію повернення грошей, що приємно.

Вони також мають особливе зобов’язання щодо безпеки та конфіденційності, які нам подобаються, у них є безкоштовна SSL AND безкоштовна Whois конфіденційність, яка приховує дані реєстрації вашого доменного імені. У DreamHost також є цілодобова підтримка, якщо вона потрібна.

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг WordPress, спеціалізовані сервери та хостинг VPS.

DreamHost пропонує параметри підтримки в чаті, електронній пошті, телефоні та поданні квитків. Існуючі клієнти можуть зв’язатися з ними безпосередньо, увійшовши в свій обліковий запис DreamHost.

Клієнти також можуть вести вкладки про стан системи DreamHost та ділитися своїм досвідом чи задавати питання на форумі компанії. Крім того, база знань може пролити деяке світло на розширені теми та налаштування.

DreamHost пропонує широкий спектр хостингових пакетів, які містять твердотільні диски, що дозволяють вашому веб-сайту працювати на 200% швидше. Всі пакети доступні з необмеженою пропускною здатністю, і у вас є можливість оновлення до швидкого хмарного сервера або керованого сервера VPS, якщо ви хочете розблокувати більш високі швидкості завантаження.

Плюси

 • Гарна репутація
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Безкоштовний SSL
 • 97-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Дорогий
 • Сервери в США

12. ХостПапа

www.hostpapa.co.uk

Логотип HostPapa

Ціна: £ 1,95
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Це цікаво, вони створюють сайти для кожної країни, на яку вони орієнтовані, і пропонують майже те саме, що і більшість інших хостинг-компаній, без реальних відмінностей.

Вони пропонують досить багато місця на диску за конкурентною ціною (£ 1,95 / місяць). Але знову ж таки, у Сполученому Королівстві немає центрів обробки даних, тому, якщо вам справді не сподобався бренд, замість цього поставте щось на кшталт Hostinger.

Що стосується варіантів хостингу, то вони мають спільний веб-хостинг, хостинг WordPress, хостинг VPS та спеціалізовані сервери.

Клієнти можуть отримати доступ до служб підтримки HostPapa електронною поштою, телефоном, факсом, чатом у реальному часі та за допомогою квитків на підтримку. Команда підтримки працює цілодобово, і якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете приєднатися до щотижневого вебінару або забронювати віртуальне тренінг один на один із одним із своїх хостинг-експертів.

Більшість відгуків клієнтів повідомляють про доброзичливе обслуговування з відмінною технічною підтримкою.

HostPapa стверджує, що їхні сервери пропонують на 300% підвищити продуктивність завдяки їх низькій щільності, з оптимальними ресурсами. Однак слід зазначити, що ця функція входить лише в пакет Business Pro.

Інші пакети без цього підвищення продуктивності все ще можуть запропонувати швидкі результати, якщо ви бажаєте включити CloudFlare. HostPapa також може похвалитися 99,9% часу роботи, що означає, що вони досить надійні.

Плюси

 • Багато місця на диску
 • Безкоштовний SSL

Мінуси

 • Немає локальних серверів

13. StableHost

www.stablehost.com

Логотип StableHost

Ціна: 3,50 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, квитки

StableHost – загальний гідний господар. Вони пропонують всі ті ж функції, що й більшість інших хостів, за винятком їх кластерної хостингової технології … що збільшує загальну масштабованість та швидкість / продуктивність, при цьому додатковий бонус, що видається з іншими веб-сайтами на тому ж сервері, не повинен сильно впливати на ваш сайт. як це можливо на інших веб-хостах.

Хоча їхня безпека досить суттєва, з підтримкою 24/7/365 та середнім часом відгуку 20 хвилин.

Хороший вибір, якщо ви хочете орієнтуватися на американський ринок, знову ж таки, немає локальних серверів …

Вони пропонують спільний веб-хостинг, починаючи з $ 3,50 / місяць, перепродажу, WP хостинг та VPS.

StableHost захоплюється обслуговуванням клієнтів і зможе допомогти вам за допомогою телефону, електронної пошти чи чату наживо. Вони також пропонують додаткові відеоуроки, які допоможуть вам налаштувати налаштування хостингу та веб-сайтів. Ви можете завантажити тести швидкості мережі на їхній веб-сайт, щоб дізнатися, яке розташування хостингу буде найбільш корисним для вашої клієнтської бази.

StableHost пропонує різні пакети хостингу, все з налаштованими версіями LiteSpeed, MySQL та PHP.

Вони також використовують фірмові SSD-накопичувачі, подвійні процесори та пропонують необмежену пропускну здатність, що означає, що збільшення інтернет-трафіку не вплине на ефективність вашого веб-сайту. Це робить реальністю швидкого завантаження веб-сайт і підвищує загальний рейтинг SEO.

Плюси

 • Кластерна хостинг-технологія
 • Прекрасна підтримка
 • Необмежений обсяг диска
 • Доступне

Мінуси

 • Немає локальних серверів

14. Сайт5

www.site5.com

Сайт5

Ціна: $ 6,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Site5 також пропонує гідний сервіс, але, дивлячись на ціну в $ 6,95 / місяць, цінова пропозиція насправді не існує, оскільки там є кращі хости, які є більш доступними. Крім того, їх основний сервер знаходиться в США, тому не було б чудово для місцевих сайтів тут.

Нам подобається необмежений простір на диску, безкоштовні міграції та їх резервна система.

Щодо планів хостингу, вони мають спільний хостинг, VPS хостинг та плани реселлерів.

Site5 може допомогти вам вирішити всі ваші проблеми з хостингом лише одним натисканням кнопки. Ця компанія доступна цілодобово через чат та електронну пошту.

Вони також надають своїм клієнтам сторінку з надзвичайною ситуацією, і ви можете прочитати поширені запитання щодо усунення несправностей та їх відповіді на веб-сайті для доданої інформації про хостинг.

Site5 пропонує немерований простір на диску та пропускну здатність, тим самим надаючи достатньо місця для зберігання для підтримки зростаючого веб-сайту. Основний сервер розташований у США, що не робить цю хостинг-платформу ідеальною для місцевих веб-сайтів.

Їхній стандартний веб-хостинг використовує PHP 5.3, який насправді не досягає PHP 7, але все-таки виконає роботу.

Плюси

 • Необмежений обсяг диска

Мінуси

 • Дорожчий
 • Сервери в США

Як вибрати найкращу веб-службу хостингу у Великобританії

Вирішити питання створення веб-сайту – це перший великий крок, і він теж хороший! За словами Номінета, 96% підприємств повідомляють, що веб-сайт позитивно сприяв збільшенню кількості клієнтів & впізнаваність бренду. Крім того, 99% всіх дорослих людей у ​​віці від 16 до 44 років у Великобританії є користувачами Інтернету за даними Управління національної статистики ….

Якщо ви хочете створити веб-сайт, чи вважаєте ви, що це великий веб-сайт, який отримує багато трафіку, або менший проект, який не потребуватиме стільки потужностей, ні підтримує стільки трафіку, ви збираєтесь бути зіткнувся з кількома складними варіантами.

Окрім власного дизайну сайту, як налаштовувати веб-сайт (блог, бізнес-сайт чи вам потрібен хостинг електронної комерції), вашу URL-адресу чи доменне ім’я та багато іншого, ви також збираєтесь доведеться подумати про те, з яким веб-провайдером хостингу ходити.

вибір веб-хостингу Великобританії

Існує досить багато різних веб-хостингових служб, і вибір, який буде найкращим чином обслуговувати вас та ваш веб-сайт, матиме багато спільного з типом веб-сайту, який ви хочете розмістити, метою цього веб-сайту та трафік, який ви очікуєте, він генерує. Тож окрім наших вище оглядів веб-хостингу, ми також зібрали все, що потрібно знати про хостинг-індустрію, щоб ви могли створити власну порівняння веб-хостингу.

Назвіть різні типи хостингу?

Спільний хостинг

спільний хостинг графікиСпільний хостинг – це найдоступніший варіант хостингу, він ідеально підходить для веб-сайтів меншого розміру та проектів, які ви хочете створити. Спільний хостинг має більше обмежень, ніж інші варіанти веб-хостингу, але для більшості менших веб-сайтів, таких як блоги, бізнес-сайти та персональні веб-сайти, це обмеження, які ви, ймовірно, ніколи не помітите, якщо ваш проект не стане значно більшим, ніж ви спочатку передбачали.

Цей дешевий веб-хостинг працює постачальником, який пропонує серверний простір на одному сервері для багатьох різних клієнтів; на ваш веб-сайт не впливатимуть інші веб-сайти на сервері, і ваші обмеження полягатимуть лише у тому, що ви розділяєте пропускну здатність, простір для зберігання та інше, коли інші клієнти працюють із цього серверного простору (як коротко описано у нашому огляді SiteGround).

Також майте на увазі, що навіть найосновніші хостингові пакети зазвичай постачаються із встановленням у один клік для найпопулярніших CMS, таких як WordPress, Joomla тощо. Також більшість веб-хостів пропонують спільні пакети для обох Linux & Хостинг Windows (і звичайно підтримують загальні мови, такі як MySQL, PHP тощо).

VPS хостинг

VPS-хостинг або віртуальний приватний хостинг-сервер є ідеальним посередником між спільним хостингом та спеціальним хостингом сервера. Це як спільний хостинг, коли на одному сервері розміщено декілька веб-сайтів (сподіваємось, у Сполученому Королівстві або поблизу); однак у хостингу VPS розділ використовується для відділення вашого веб-сайту від веб-сайтів інших користувачів того ж сервера. Таким чином, він оснащений багатьма перевагами виділеного сервера, маючи трохи менше енергії та значно нижчу ціну. Цей тип хостингу також може використовуватися для розміщення таких ігор, як Minecraft.

Виділений хостинг сервера

Виділений хостинг на серверах часто є найкращим варіантом для веб-розробників, коли гроші не є об’єктом. Виділений сервер виділяє клієнтові весь сервер, тобто ви можете мати весь цей сервер для себе і робити все, що завгодно з ним. Це відкриває двері до безлічі підвищених можливостей продуктивності, роблячи їх варіантом для більшої кількості веб-сайтів, таких як сайти електронної комерції, каталоги нерухомості, форуми тощо. Вони теж мають високу ціну, тому їх краще зарезервувати для великих зусиль.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг швидко стає одним з улюблених типів веб-хостингу багатьох веб-розробників Великобританії. Це тому, що це дуже універсальний варіант для великих і малих веб-сайтів. Якби хостинг для веб-хостингу розміром один розмір, це був би хмарний хостинг. Цей тип хостингу дозволяє безперешкодно модернізувати або знижувати рівень плану в міру зміни потреб вашого веб-сайту, а також це один з найпотужніших і безпечних методів веб-хостингу. Працює декілька машин, час простою скорочується, а ваша інформація захищена.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг для торговельних посередників найчастіше використовується веб-розробниками, які купують велику кількість серверного простору та перепродають його (як випливає з назви) клієнтам, для яких вони розробляють веб-сайти. Це дозволяє веб-розробнику зберігати набагато більше контролю над веб-сайтами, які вони розробляють, підтримувати їх та працювати ефективно. Це нечастий тип хостингу для тих, хто може придбати, якщо вони не є веб-розробником або клієнтом веб-розробника, який продає їх їм. Це робить проект веб-сайту набагато простішим як для клієнта, так і для розробника та надає розробнику більше контролю над їх портфелем.

Дослідження веб-хостингу

Порівнюючи послуги веб-хостингу: функції, технічні характеристики та термінологія 

Як бачите, існує багато різних варіантів, які слід враховувати, коли мова йде про прийняття правильного типу плану веб-хостингу для ваших потреб (навіть безкоштовний хостинг – це варіант). Зрештою, ваша мета – вибрати тип веб-хостингу, який дасть найкращі результати для вашого веб-сайту, не порушуючи банк. Після того, як ви маєте уявлення про тип пакету веб-хостингу, на який хочете скористатися, наступним кроком буде пошук постачальника веб-хостингу, якому ви можете довіряти продуктивності свого веб-сайту. Щоб допомогти вам вибрати постачальника, якому ви можете довіряти, це деякі функції, які ви хочете перевірити, перш ніж зареєструватися (ми використовуємо ті самі фактори в інших наших найкращих списках хостингу, як найкращий веб-сайт хостингу в Австралії, найкращий хостинг в Канаді, найкращий веб-хостинг Сінгапур, найкращий хостинг NZ, кращий веб-хостинг Індії, кращі хости веб-сайтів (загалом, у всьому світі), топ-хостинг веб-хостингу для Малайзії, найкращий хостинг для Бразилії & найкращий хостинг Ірландії).

Місцезнаходження сервера

Про це ми згадали у вступі, але в основному, якщо найближчий сервер значно недоотриманий, ви зробите собі послугу, щоб скористатися ним трохи далі. Це насправді не має значення, якщо ви шукаєте конкретні для міста послуги, такі як веб-хостинг у Лондоні, Бірмінгемі чи Лідсі … різниця в швидкості буде незначною, якщо сервер знаходиться на відстані, або в Сполученому Королівстві ( і SiteGround, і A2 хостинг мають сервери у Великобританії та в усьому світі).

Зберігання

Перш ніж зареєструватися у будь-якого постачальника веб-хостингу, ви хочете отримати уявлення про те, скільки місця для вашого веб-сайту буде потрібно. Скільки зображень, відео чи інших засобів масової інформації ви збираєтеся мати на своєму сайті? Скільки інформації потрібно буде підтримувати (ви використовуєте веб-хостинг також для електронної пошти)? Якщо ваш сайт порівняно невеликий, ви можете не зіткнутися з проблемою зберігання, незалежно від постачальника, з яким ви працюєте.

Час роботи

Який сенс зберегти веб-сайт, розміщений в Інтернеті, якщо ніхто не може отримати доступ до нього? Перебіг часу – це те, що найкращі хостинг-сайти завжди прагнуть збільшити, щоб переконатися, що сайти доступні для всіх у будь-який час дня та ночі. Багато постачальників рекламують цілком 99,9% гарантії тривалості, але завжди добре перевірити такі претензії. Подивіться відгуки в Інтернеті від людей, які скористалися їх послугою, щоб зрозуміти, як виглядатиме реальність. Ми почали відстежувати час роботи та час відповіді найбільших постачальників веб-хостингів на власній сторінці статусу хостингу.

Резервні копії

Ймовірно, на вашому веб-сайті зберігається цінна інформація, яку можна втратити. Ось що робить резервне копіювання вашої інформації настільки важливим, тому вам слід неодмінно дослідити, як часто ваш веб-провайдер створює резервні копії веб-сайтів своїх клієнтів. Не тільки це, але й дивіться на їхні способи пошуку у той нещасний випадок, що ви втрачаєте свою інформацію, і якщо вони стягують будь-які збори за відновлення резервної копії.

SSL сертифікати

SSL-сертифікатиSSL розшифровується як Secure Socket Layer – це технологія, яка дозволяє шифрувати дані, що передаються між вашим сайтом та відвідувачами. Так ви можете зробити свій сайт захищеним та показувати його відвідувачам своїх сайтів через зелений замок + https: // поруч із вашою URL-адресою у більшості сучасних браузерів. Раніше це було важливо лише для інтернет-магазинів або інших сайтів, які приймають платежі на місці. Але в наші дні це обов’язково для кожного окремого сайту (Google навіть сказав, що це чинник рейтингу, тому ви навіть отримуєте перевагу SEO, маючи захищений сайт). На щастя, у постачальників SSL, таких як Let’s Encrypt, вам не доведеться витрачати кошти, і ви можете встановити та поновити їх безкоштовно. Переглядаючи послуги хостингу, враховуйте ті, які пропонують SSL-сертифікати безкоштовно, і я б уникав тих, хто хоче стягувати з вас гроші..

Однак, існують різні типи сертифікатів SSL, і більш безпечні коштують грошей. Найдешевшим / безкоштовним типом є сертифікати перевірки домену (DV), далі – перевірка організації (OV) та нарешті розширена перевірка (EV). Типи OV та EV вимагають фактичної перевірки суб’єкта, який бажає отримати сертифікат.

Пропускна здатність

Пропускна здатність важлива для роботи вашого веб-сайту, тому ви хочете переконатися, що у вас є достатньо доступних для вашого домену, щоб він міг нормально функціонувати та покращував роботу користувачів. Якщо мова йде про такі речі, як спільний хостинг і навіть хостинг VPS, у вас може бути доступ до меншої пропускної здатності, ніж у інших варіантів, але постачальник, з яким ви вирішите отримати вашу послугу, також може вплинути на величину пропускної здатності, яку ви надаєте. . Обов’язково врахуйте це, перш ніж зважитися на свого постачальника, щоб переконатися, що у вас будуть потрібні ресурси.

Швидкість

Швидкість посилається на загальний час завантаження добре оптимізованого веб-сайту (під оптимізацією ми маємо на увазі не надто велику кількість коду, добре стиснені зображення тощо) – в основному просто сайт, який сконструйований ефективно. Швидкість сайту залежить від 3 речей, розташування сервера, продуктивність сервера (ресурси, виділені на ваш обліковий запис хостингу), і спеціальні сценарії господарі, можливо, побудували для пришвидшення доставки сайту.

Швидкість сервера

Продуктивність сервера є більшою проблемою, якщо сервер не виділяє у вас достатньо ресурсів для запуску самого сайту, у вас виникнуть проблеми. В основному, просто не дешевте занадто багато на хостингу (наприклад, не ходіть на безкоштовний хостинг), і вам слід добре. Наші топ-5 господарів дуже хороші в цьому. Крім того, найкращі хости (як SiteGround) створюють власні сценарії кешування для подальшого прискорення доставки вашого сайту.

CDN

Місце розташування сервера раніше було дуже важливим, якщо ваш цільовий ринок локальний, хостинг на сервері в США, безумовно, сповільнить ваш сайт достатньо, щоб ви помітили, що стосується конверсій / потенційних клієнтів / продажів. Але в наші дні, якщо CloudFlare є безкоштовним, ви можете розміщувати майже будь-де, активувати Cloudflare (це CDN або мережа розповсюдження контенту, яка обслуговує ваш сайт від найближчого вузла до відвідувача вашого сайту) і мати пристойну швидкість, незалежно від місцезнаходження вашого цільовий ринок. Більшість веб-хостів пропонують цю інтеграцію безкоштовно.

Інші переваги додавання CDN на ваш сайт включають менше навантаження на ваш локальний сервер та захист DDOS, якщо CDN підтримує його.

Підтримка

Це велике, і з вагомих причин. Без гідної підтримки потенційна втрата доходу / потенційних клієнтів / тощо може бути величезною. Реактивна та ефективна підтримка може виправити речі дуже швидко, тобто час простою сайту буде зведений до абсолютного мінімуму. Хоча більшість найкращих господарів пропонують 3 варіанти підтримки, серед яких телефон, квитки та чат наживо, ми все ще вважаємо за краще квитки на підтримку як варіант підтримки..

варіанти підтримки

Хоча ви можете отримати швидшу відповідь по телефону або в чаті наживо, в більшості випадків співробітники служби підтримки повинні думати на ноги і намагатися отримати відповідь тут і там… і так, це працює на більшість менших питань. Але якщо у вас є складніша проблема, вони можуть не знати, про що ви говорите, або ж конкретна людина не була навчена вирішувати цю конкретну проблему і т. Д. У цих випадках простіше пояснити це в супроводі Білет, додайте скріншоти того, про що ви говорите … тоді цей квиток підходить потрібній людині, чітко розуміючи, що це за проблема, яку потім можна вирішити.

Квитки на підтримку також легше масштабувати для самих компаній, що займаються хостингом, оскільки їм не доведеться весь час вмикати телефони або консолі чату наживо. Так чи інакше, ви хочете, щоб підтримка була чуйною та дієздатною, а численні рівні персоналу мають спеціальний досвід у різних сферах. Що в коробці може бути не тим, що ви отримаєте врешті-решт, як ми з’ясували у порівнянні DreamHost проти Bluehost.

Кількість дозволених доменів / сайтів

Якщо ви думаєте, що, можливо, хочете розмістити більше одного веб-сайту за допомогою пакету веб-хостингу, то переконайтеся, що обраний вами постачальник дозволить вам це зробити! Навіть якщо ви думаєте, що вам захочеться лише один веб-сайт, все одно добре вибрати постачальника, який дозволить вам мати більше, якщо хочете. Таким чином, ви завжди можете змінити свою думку.

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити всі моменти, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі характеристики для найкращого веб-хостингу у Великобританії, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Кращий хостинг домену Великобританія

Я включив цей розділ, оскільки багато людей досі шукають цей термін, хоча він фактично не існує. Хостинг доменів – це поєднання веб-хостингу та реєстрації доменних імен, всього пакету, якщо ви хочете. І як ми вже висвітлювали веб-хостинг вище, ми зосередимо цей розділ на доменних іменах, що вони є та як їх зареєструвати.

Реєстрація доменних імен

Що таке доменне ім’я?

Коротше кажучи, доменне ім’я – це читана версія IP-адреси, яка веде на веб-сайт, псевдонім. Без доменних імен відвідуйте веб-сайт, який потрібно ввести в IP-адресу, наприклад, 192.168.40.208. Доменні імена накладаються вгорі адреси, тому 192.168.40.208 стає, наприклад, yourwebsite.co.uk. Ви можете орендувати доменні імена у реєстраторів. І так, ви правильно прочитали, що фактично не можете придбати доменне ім’я для себе, а натомість орендуєте його.

Що таке реєстратор?

Реєстратор – це компанія, яка має повноваження здійснювати бронювання доменних імен та може призначити їм IP-адреси. Вони самі відповідають реєстрам, які керують TLD (або доменами вищого рівня) та делегують комерційні продажі реєстраторам (і якщо вас цікавить, скільки доменів реєструються щороку, ознайомтеся з нашим ресурсом статистики використання Інтернету, це досить епічно). Для Великобританії Nominet є реєстром для всіх доменів .uk

Як зареєструвати доменне ім’я у Великобританії

Якщо ви ще не маєте доменного імені і хочете отримати його під час реєстрації в пакеті хостингу, вам пощастить. Дуже багато постачальників веб-хостингів є торговими посередниками реєстраторів, що означає, що вони можуть здійснювати реєстрацію доменних імен. Все, що вам потрібно зробити, коли ви підписуєтесь на хостинг-пакет, поставте галочку “Мені потрібен новий домен”, введіть потрібний домен, і хост зробить все інше, дуже просто.

Якщо у вас вже є веб-сайт і хочете просто зареєструвати кілька додаткових, нам подобається Namecheap, з ними легко працювати і дуже доступно. Або якщо ви шукаєте місцевого реєстратора, спробуйте names.co.uk.

Створення вашого веб-сайту: Швидкий підказки

Як ви, напевно, помітили, для веб-сайту потрібні дві частини, доменне ім’я та веб-хостинг, щоб фактично зберігати файли ваших сайтів. Припустимо, що у вас вже є обидві частини, ось кроки щодо створення свого веб-сайту, підключивши своє доменне ім’я та веб-хостинг та встановивши WordPress (або будь-який інший конструктор веб-сайтів, який ви хочете використовувати), щоб у вас був веб-сайт, який можна розпочати редагувати..

створення веб-сайтів

 1. Вказівка ​​вашого доменного імені на ваш веб-хостинг: Якщо ви зареєстрували доменне ім’я у своїх постачальників веб-хостингу, вони вже зробили б це за вас, але якщо у вас є їх окремо, це ви робите:
  1. Знайдіть імена серверів своїх веб-хостів (наприклад: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk), ви можете знайти це у своєму вітальному листі або в їх документації або збоку у своєму cPanel. Або ви можете просто їх aks
  2. Скопіюйте сервери імен
  3. Увійдіть до свого реєстратора та знайдіть налаштування DNS або сервера імен для домену, до якого потрібно підключитися
  4. Вставте сервери імен у поля сервера імен та натисніть оновлення, збереження, виконання чи будь-яку дію для їх збереження.
  5. Почекайте кілька годин.
 2. Встановити WordPress: Більшість постачальників веб-хостингів (якщо не всі в цей момент) повинні мати інсталяторів WordPress у один клік на своїй панелі керування. Якщо хост використовує cPanel, ви знайдете його там. В іншому випадку просто подивіться це в розділі підтримки та документації хостів.
 3. Ви знаєте, є живий сайт.

Часті запитання

Скільки повинно коштувати розміщення веб-сайту?

Вартість розміщення веб-сайту залежить від кількох факторів, головним фактором є потреби вашого веб-сайту. Якщо ви створюєте особистий блог чи бізнес-сайт, то вибір спільного плану хостингу приблизно від £ 3 до 6 £ на місяць буде добре. Якщо ви плануєте створити величезний магазин електронної комерції або хочете розміщувати великі ресурси, потрібні для веб-програм, вам краще шукати спеціалізований сервер або VPS, який може обійтися 100 фунтів на місяць.

Як я можу розмістити свій веб-сайт безкоштовно?

Ви можете розмістити свій веб-сайт безкоштовно, якщо ви розміщуєте його локально на своєму комп’ютері або використовуєте сторонні сервіси, такі як wordpress.com або blogger.com. Обидва вони дозволяють отримати безкоштовний план, який дозволяє створити базовий веб-сайт на піддомені їх основного домену, наприклад myblog.wordpress.com.

Чи можу я розмістити свій веб-сайт в Google?

Практично, ні, Google не є хостинг-провайдером. Хоча ви можете використовувати Google Sites для створення безкоштовного веб-сайту, вони більше використовуються як інструмент співпраці для бізнесу. Вони також мають службу під назвою Blogger на blogger.com, яка більше підходить для створення особистих веб-сайтів (хоча обмеження щодо того, що можна зробити дизайн), є обмеженими.

Який найкращий веб-хостинг для малого бізнесу?

На нашу думку, найкращим господарем для малого бізнесу є той, який пропонує безкоштовні SSL-сертифікати, має сервери по всьому світу та володіє великою безпекою, щоб все безперебійно працювало. Перегляньте наш найкращий список веб-хостингу для отримання додаткової інформації.

Як вибрати веб-хостинг-провайдера?

Найкращий спосіб обрати веб-хостинг, який відповідає вашим потребам – спочатку записати, які ці потреби. Більшість людей просто потребують провайдера веб-хостингу, який пропонує швидкий хостинг (бажано з сервером у Великобританії), безперебійну систему налаштування та цілодобову підтримку. Погляньте на наше порівняння на сторінці, щоб отримати детальнішу інформацію та інші фактори, що стосуються пошуку хорошого хоста на веб-сайті.

І це все для цього великого посібника, сподіваємось, що це допомогло!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map