Найкращий веб-хостинг Австралії до 2020 року

Як веб-агентство, засноване в Австралії, ми кілька разів зустрічалися з цим блоком, коли справа стосується провайдерів веб-хостингу.


За останні 5 – 10 років ми купували багато облікових записів веб-хостингу, частково для розміщення наших клієнтів (більшість з яких є австралійськими), а частково для наших особистих & побічні проекти (ми любимо експериментувати ��).

Ми ознайомилися з усіма нашими обліковими записами (30+ постачальників), проаналізували, які веб-хости працюють добре для Австралії (за допомогою прямого відстеження), а які – не (і чому). Потім ми побудували цей масовий огляд & сторінка порівняння, щоб поділитися тим, що ми знайшли, насолоджуватися!

Для швидкого ознайомлення, знайдіть наші топ-3 нижче!

Компанія з веб-хостингівРайвінгЦіни / moDisk SpaceServers в або поблизу AUFeaturesReviewsWebsite
хостпапа2,95 AUD (ексклюзивна знижка – знизиться з 8,99 дол. США)100 ГБ
 • Доступне
 • 100 Гб місця на диску
 • Гарна підтримка
 • Сервери, що базуються в США, тому може знадобитися CDN для прискорення завантаження
Огляд HostPapa
siteground24,95 дол. AUD (зменшення з 14,95 дол. США)10 Гб
 • Простий у використанні
 • Швидкі сервери
 • Відмінна підтримка 24/7!
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Витрати на оновлення досить високі
SiteGround Огляд
A2HostingLogo3,92 дол. США (близько 5,22 дол. США)Необмежений
 • Необмежений простір на диску
 • Чудово підходить WordPress
Огляд хостингу A2

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: center; }

Contents

Про наші огляди веб-хостингу

Хоча ми використовуємо багато факторів, коли пишемо свої огляди веб-хостингу (безпека, підтримка, простота використання, швидкість, ключові функції тощо), підтримка та швидкість є двома основними з них, які ми враховуємо, переглядаючи послугу веб-хостингу для Австралії.

⚡ Скажімо, наприклад, швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%? Це означає, що понад 1/10 австралійців просто відвернеться щохвилини, коли ваш сайт все ще завантажується …

Ось чому наявність якісного веб-хостингу так важлива!

Швидкість сервера

Деякі сайти, на яких ми розміщували:

Популярні на сайтах

Кращий веб-хостинг Австралія 2020 – Відгуки

Тут 23 найкращі огляди веб-хостингу для Австралії, детально описуючи їх вартість, варіанти підтримки та місця на диску:

1. HostPapa – найкращий загальний веб-хостинг

hostpapa.com.au

Логотип HostPapa

Ціна: AUD 2,95 дол
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Що стосується співвідношення витрат і вартості, HostPapa майже неможливо перемогти. Лише за 2,95 доларів США / місяць ви отримуєте 100 ГБ місця на диску на SSD, безкоштовне доменне ім’я та чудову підтримку 24/7!

HostPapa також знає, як правильно керувати ресурсами сервера, тому всі облікові записи мають достатню потужність, щоб сайти працювали з максимальною продуктивністю!

Вони також пропонують багато інших халяв, як, наприклад, безкоштовну міграцію зі свого старого хоста. Вони навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені, це дуже вражає.

Особливості HostPapa

Тож якщо ви шукаєте якісний хостинг, який буде доступним, ці хлопці приносять товар! Крім зручного конструктора веб-сайтів, вони, звичайно, також підтримують всі популярні CMS, такі як WordPress, Joomla та інші (400+ додатків із інсталяторами в один клік).

З прикольною стороною, вони запустили як один із перших зелених хостів навколо, і вони продовжували його працювати, компенсуючи все енергоспоживання екологічно чистими, зеленими джерелами енергії..

HostPapa пропонує спільний хостинг, хостинг посередників, хостинг VPS і хостинг WordPress, а також послуги веб-дизайну, інтеграцію G Suite та інтеграцію Office 365. Вони також можуть подбати про реєстрацію вашого доменного імені (і так, включаючи .au імена, такі як .com.au, .net.au тощо).

HostPapa надає цілодобове обслуговування клієнтів через телефон, чат в реальному часі та квитки на підтримку. Зазвичай у таких бюджетних хостів немає такої недостатньої підтримки, але підтримка HP дивно реагує та допомагає вирішувати проблеми!

Що стосується швидкості, то центри обробки даних HostPapa дуже хороші. Вони можуть похвалитися 99,9% часу роботи, і вони доставляють.

Зрештою, ці хлопці дуже досвідчені, доступні та пропонують якісний хостинг за ВЕЛИКЮ ціну лише 2,95 дол. США / місяць (ексклюзивна знижка MangoMatter, знизившись з 8,99 дол. США)!

Плюси

 • Багато місця на диску
 • Дуже багато халяв
 • Відмінна підтримка 24/7
 • Плата за AUD
 • Можна подбати про ваші потреби .com.au
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround – загальний веб-хостинг, який займається підключенням

www.siteground.com.au

Логотип SiteGround

Ціна: AUD 4,95 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

SiteGround – ще один чудовий веб-хостинг, не лише їхні центри обробки даних швидко вигадують (виберіть для місцевих сайтів центр Сінгапуру), але вони навіть мають власну систему кешування (SuperCacher), яка обслуговує ваші сайти якомога швидше..

Оскільки безпечний хостинг є абсолютною необхідністю, нам дуже подобається їх внутрішня установка безпеки, яка сканує всі розміщені сайти, постійно стежачи за можливими проблемами безпеки. У них також є спеціалізована команда з безпеки, яка щодня відстежує нові вразливості, а потім виправляє ці проблеми, щоб все безперебійно працювало. Це дуже вражає!

Підтримка SiteGround

Вони мають 3 плани хостингу для спільного хостингу, починаючи лише з $ 4,95 / місяць (67% від звичайної ціни)! Ой, + вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей.

SiteGround пропонує безліч варіантів обслуговування клієнтів, включаючи Базу знань, Навчальні програми, Чат в прямому ефірі, підтримку телефонів та квитків. За даними компанії, підтримка телефону та чату в реальному часі допоможе отримати миттєві відповіді, тоді як квитки в середньому займуть 10 хвилин, що досить вражає.

Що стосується швидкості, SiteGround може запропонувати багато. Вони забезпечують SSD для більш швидкого завантаження веб-сайтів порівняно з традиційними накопичувачами, а також додаткових налаштувань та спеціальних налаштувань для оптимізації швидкості. Як уже згадувалося раніше, вони також мають вбудований на замовлення плагін кешування під назвою SuperCacher для ще більшої швидкості завантаження. Дані центри компанії розташовані у США, Великобританії, NL та SG, тому їх глобальне охоплення дуже добре. І звичайно 99,9% гарантії часу.

Плюси

 • Велика безпека
 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Безкоштовні CDN, SSL тощо
 • Рекомендовано WordPress

Мінуси

 • Ціни на поновлення можуть бути досить високими

3. Хостинг A2 – найкращий для хостингу австралійських реселерів

www.a2hosting.com

Логотип хостингу A2

Ціна: 3,92 дол. США
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

З підтримкою 24/7, супершвидкі диски SSD, необмежене зберігання & заснована в Сінгапурі>Особливості хостингу A2

Вони пропонують 3 спільних хостингових пакета, їх найдешевший план починається лише 3,92 дол. США / місяць (близько 5,22 дол. США / місяць).

Вони пропонують 24/7/365 обслуговування клієнтів через усі звичні канали, такі як квитки для чату, телефону та підтримки. Відгуки досить хороші, і речі зазвичай вирішуються досить швидко. Вони також пропонують безкоштовну міграцію сайтів, щоб зробити перехід до їхніх послуг максимально плавним.

Хостинг A2 дуже пишається своїми “Turbo серверами”, які забезпечують 20-кратну швидкість порівняно з вашим середнім сервером. Вони роблять це за допомогою комбінації вдосконаленої альтернативи Apache, більше ресурсів на користувача та меншої кількості користувачів на сервері. Вони також мають кешоване користування і, звичайно, використовують SSD. Це дуже гарне налаштування та надійний час роботи. У них є 4 центри обробки даних по всьому світу для гідного глобального охоплення, порівнянного з SiteGround.

Плюси

 • 4 глобальних сервери
 • Необмежений обсяг диска

Мінуси

 • Нарахування в доларах США

4. Хостинг – великий бюджетний веб-хостинг

hostinger.com

Ціна: 0,99 дол. США
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки

На даний момент хостингер переживає певне шалене зростання, і з поважної причини! Їм вдається забезпечити веб-хостинг за дуже доступними цінами, зберігаючи чудову якість.

Те, що нам сподобалось, це їх процес на борту для нових користувачів, налаштування було одним із найпростіших, що ми проходили (і ми багато років переживали багато хостів). Додайте до цього той факт, що у них є сервери по всьому світу … в тому числі в Сінгапурі, що ідеально підходить для австралійських веб-сайтів.

І на випадок, якщо ви не задоволені їх послугами, вони навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Технологія хостингу

Що стосується планів хостингу, у них є звичайний спільний хостинг (що і потребує більшості людей), хостинг WordPress (такий же, як їх спільний хостинг, але це лише для того, щоб підкреслити, що вони знають, як розмістити WP-сайти дуже ефективно), хмарний хостинг , VPS та хостинг електронної пошти. Усі їх плани мають звичайний швидкий накопичувач SSD, гарантія часу на 99,9%, безкоштовний SSL тощо.

Нам потрібно згадати їх власну панель управління, це дуже вражає. Хоча більшість хостів використовують cPanel як панель управління для додавання та розгортання сайтів (що на цей момент виглядає трохи датованим), Hostinger створив свій власний. Це виглядає набагато чистіше, ніж cPanel, і, безумовно, є приємною добавкою для їхніх послуг.

Що стосується підтримки клієнтів, у них є досить детальна база знань, доповнена навчальними посібниками, які допоможуть вам розпочати роботу. Вони також пропонують підтримку чату в режимі 24/7/365 в разі необхідності.

Як уже згадувалося раніше, у них є сервери по всьому світу, тому навіть якщо ваш цільовий ринок не знаходиться в Австралії, ви можете просто вибрати будь-яке з наступних місць для розміщення свого веб-сайту: США, Великобританія, Нідерланди, Литва, Сінгапур, Бразилія чи Індонезія.

У них є 3 спільних плани хостингу, з найдешевшими лише 0,99 дол. США / місяць (в порівнянні з 7,99 дол. США).

Плюси

 • Простота установки
 • Чудова ефективність
 • Супер доступний
 • Швидкий сервер у Сінгапурі + глобальна мережа

Мінуси

 • Реєстрації доменних імен .com.au ще немає (це не має значення, якщо у вас вже є доменне ім’я)
 • Нарахування в доларах США

5. MediaFortress – великий австралійський веб-хостинг

mediafortress.com.au

Логотип MediaFortress

Ціна: 7,70 AUD AUD
Місце на диску: 1 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

Вони розпочалися в 2009 році, все ще є 100% австралійською власністю і, безумовно, добре знають галузь.

Хоча вони, безумовно, дорогі, і їх основний план включає лише 1 сайт і 1 ГБ пам’яті, їх перевага – це те, що вони також є агенцією цифрового маркетингу, тому вони можуть не тільки допомогти з хостингом, але і з створення сайту та сам маркетинг. В основному єдиний магазин Їх послуги включають веб-дизайн, SEO, КПП, маркетинг соціальних медіа, маркетинг електронної пошти тощо.

Особливості MediaFortress

Нам не потрібно було користуватися їх клієнтами, але вони пропонують допомогти або по телефону, або через квитки підтримки. Оскільки вони є меншою хостинговою компанією, підтримка, як правило, більш особиста, з людьми, які дбають про свою репутацію.

Також немає скарг на швидкість. Вони використовують добре оптимізовані локальні сервери та гарантують 99% часу роботи, відмінно підходить для середніх бізнес-сайтів чи особистих блогів.

Плюси

 • Одна зупинка
 • 100% австралійський
 • Якісні послуги

Мінуси

 • Дорогий

6. GreenGeeks – найкращий зелений веб-хостинг

www.greengeeks.com

Логотип GreenGeeks

Ціна: 2,95 дол. США
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

На даний момент GreenGeeks переживає величезний ріст зростання. Вигода від них полягає в тому, що вони повертають 300% енергії, яку вони споживають назад, в мережі, дуже класно. Їх послуги та підтримка є досить вражаючими, але у них немає серверів поблизу Австралії (поки що), сподіваємось, вони незабаром розберуться. Нам дуже подобається техніка безпеки, яка працює на замовлення, щоб все працювало чисто і гладко. Незважаючи на те, що вони мають розробник веб-сайтів, вони також підтримують більшість основних CMS, що не входять у комплект.

Greengeeks на борту

GreenGeeks пропонує спільний веб-хостинг (відмінно підходить для малого австралійського бізнесу та блогів), хостинг реселлерів, спеціалізовані сервери, хостинг WordPress та VPS хостинг. Вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами.

Вони завжди були добрі з підтримкою. Вони пропонують це 24/7 через телефон, чат або квитки на підтримку. Їхній обслуговуючий персонал досить обізнаний і добре підготовлений.

Що стосується швидкості, вони знають, як оптимізувати свої сервери, і це показує швидкість, яку вони пропонують. Вони використовують комбінацію швидких SSD, PowerCacher та PHP7, щоб справді спробувати вивести якомога більше соку з своїх серверів, з великою послідовністю роботи. Досить вражаюче!

Плюси

 • Екологічно чисті
 • Доступне
 • Прекрасна підтримка
 • Необмежений обсяг диска

Мінуси

 • Немає локальних серверів

7. Пантур – великий австралійський веб-хостинг

www.panthur.com.au

Panthur логотип

Ціна: 5 доларів США
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

Пантур – досвідчений & відмінний австралійський веб-хостинг-провайдер, який спочатку стартував як некомерційна організація. Вони пропонують супершвидкі послуги веб-хостингу та цілодобову підтримку клієнтів (що також блискавично). Вони – локальний веб-хостинг із серверами в країні, хоча вони не мають жодних закордонних країн, якщо ви хочете націлювати на інші країни.

У Panthur є три основні плани, які ви можете додатково налаштувати: Економіка, Бізнес та Хороший хостинг, що збільшується з кожним рівнем ресурсів сервера під час підйому.

Вони також пропонують реєстрацію доменних імен та реселлерів, що розміщують веб-дизайнерів та агентств. Нещодавно вони придбали Hostopia, і хоча перемикач був трохи скелястим, все, здається, повернулося нормально … включаючи їх швидку підтримку.

Особливості Пантура

Їх найдешевший план починається від 5 доларів на місяць (хоча ми радимо розробити їхній бронзовий бізнес-план для ідеального балансу вартості / вартості).

Panthur забезпечує цілодобову підтримку через телефон та квитки на підтримку. Зазвичай вони досить швидко реагують, і більшість питань швидко вирішуються.

Що стосується швидкості, хоча вони не мають користувальницького плагіну кешування, як SiteGround … так як їх центри обробки даних розташовані в АС, і в поєднанні з потужністю їх серверів час завантаження дуже хороший у всіх планах, просто переконайтеся, що ви вибрали план хостингу, який відповідає вашому сайту (це означає, що ви, мабуть, не повинні вибирати їхній план економії для проведення масового форуму).

Плюси

 • Місцевий веб-хост
 • Чудова ефективність
 • Гарна підтримка
 • 3 центри обробки даних в Австралії

Мінуси

 • Немає закордонних серверів
 • Тільки 2 Гб місця на диску на їхньому базовому плані

8. WPHosting – австралійський хост WordPress

wphosting.com.au

WPHosting логотип

Ціна: 19 доларів США
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Нам подобаються ці хлопці. Якщо ви працюєте з WordPress і маєте бюджет (а ваш цільовий ринок знаходиться в Австралії, оскільки їхні локальні сервери), вони переконаються, що ваш сайт працює шовковисто гладко. Як було сказано, у їх базовому плані немає телефонної підтримки, і я також не бачив жодних безкоштовних SSL-опцій.

Особливості WPhosting

Вони пропонують високоякісний австралійський хостинг для WordPress, включаючи преміальні функції, такі як захист DDOS, щоденні автоматичні резервні копії та сканування зловмисного програмного забезпечення, щоб захистити все надзвичайно безпечно.

Вони пропонують підтримку на всіх звичних каналах, таких як Телефон, Живий Чат та Квитки. Оскільки вони пропонують хостинг для WP, їхній персонал для підтримки є експертами WordPress!

Їх сервери повністю оптимізовані для роботи WordPress, і це показує. Часи завантаження дуже вражаючі, вони використовують SSD, PHP7, Gzip та MariaDB для оптимізації швидкості! Вони також розміщують кілька дійсно великих брендів, тому якість їх хостинг-послуг безумовно важлива!

Їх найдешевший план – це 19 доларів США / місяць та постачається з 5 ГБ накопичувача на жорсткому диску.

Плюси

 • WordPress хостинг королів
 • Прекрасна підтримка

Мінуси

 • Можливо, ви не будете працювати, якщо ви маєте бюджет …
 • Або не використовуйте WordPress

9. Найважливіший – австралійський зелений веб-сайт

www.crucial.com.au

Найважливіший логотип

Ціна: 19,90 доларів США
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

З тих пір, як вони почалися в 2003 році, вирішальне значення виріс досить багато, відоме своєю простотою. При $ 22,90 / місяць, але є набагато дешевші варіанти, які мають більше функцій.

Найважливіші риси

Вони також пропонують хостинг для WordPress, хостинг для реселлерів та хостинг VPS (який складається з 5 варіантів і включає рішення для Windows та Linux). Їх сервери знаходяться в Австралії, і вони пропонують підтримку 24x7x365, що завжди зручно.

Найважливіше пропонує підтримку 24x7x365 через квитки та телефонну підтримку. Відгуки, як правило, позитивні.

Коли австралійські локальні сервери працюють на SSD, швидкість є надійною. Хоча, можливо, їм слід змінити просунуту версію PHP на PHP7, а не посилатись на PHP 5.6+ як останню та найкращу …

Плюси

 • Чудово підходить на хостинг VPS
 • Простота – це не погана річ
 • Якісні послуги

Мінуси

 • Дорогий спільний хостинг

10. ХостингКлоуд

hostingcloud.com.au

Логотип HostingCloud

Ціна: 2,50 AUD AUD
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Квитки

Нові діти на блоці, як бренди, що лупцюють нові. Вони, безумовно, дешеві і пропонують безкоштовний SSL, але, як і більшість австралійських веб-хостів, прив’язані до АС, якщо ви не використовуєте CDN (які, наприклад, SiteGround та A2 хостинг, пропонують безкоштовно). Вони виглядають ідеально для малих підприємств, які хочуть змочити ноги.

У них 2 плани, один з дисковим простором 5 ГБ і один з 10 ГБ. Вони включають цікаві функції, такі як безкоштовна міграція cPanel, 7-денне резервне зберігання та мережевий захист DDoS. І весь хостинг працює на максимальних швидкостях SSD.

Оскільки вони приймають бюджет, вони пропонують підтримку лише через квитки, хоча вони дуже чуйні, тому, як правило, великі пальці від нас.

Що стосується швидкості, то звичайні австралійські сервери, що працюють на SSD. Сайти працюють так само гладко, як і очікувалося, досить добре для бюджетного господаря.

Плюси

 • Дешево
 • Хороший показник

Мінуси

 • Можливо, потрібні кращі варіанти підтримки
 • Немає закордонних серверів

11. Цифровий Тихий океан

www.digitalpacific.com.au

Цифровий Тихоокеанський логотип

Ціна: 690 AUD AUD
Місце на диску: 1 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

Цифровий Тихий океан розпочався в 2000 році і швидко став одним з найбільш відомих постачальників веб-хостингу в Австралії. Хоча у них багато варіантів, що стосується варіантів хостингу, продуктивність була трохи сумнівною у порівнянні з іншими хостами, принаймні на їхніх спільних планах хостингу.

Коли ми тестували їх, ми безпосередньо порівнювали їх з Panthur (які пропонують більш дешевий план) і дозволяли серверам справді розчавити кілька важких сценаріїв, нас це не вразило. Хоча їх підтримка була досить чутлива (після того, як наші тести розбили наш сайт).

Нам також подобається, наскільки вони екологічні, і те, як вони повертаються громаді за участю у великих проектах та інших заходах, таких як Movember.

Digital Pacific пропонує цілодобову підтримку по телефону та підтримку квитків через портал свого клієнта. Зазвичай вони дуже чуйні і можуть вирішити будь-які проблеми ефективно.

Як і більшість австралійських веб-хостингових постачальників, Digital Pacific зосереджується на локальних серверах, на яких працює накопичувач SSD, і він добре працює для середніх особистих та ділових веб-сайтів.

Плюси

 • Досвідчений
 • Багато варіантів

Мінуси

 • Трохи дорогий
 • Продуктивність (можливо, покращиться з моменту останнього тестування)

12. Блюхост

www.bluehost.com

Bluehost логотип

Ціна: 3,95 дол. США
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Блюхост – це дуже старий господар, ми вважаємо його одним із ветеранів. Колись вони керували королівством разом з HostGator (якщо ви були малим бізнесом, вони хотіли перейти до хостів), тепер вони обидва придбали EIG, масивну корпорацію, яка закуповує стільки веб-хостів, скільки може ( як-от iPage і Fatcow, які є в цьому списку).

За останні кілька років Bluehost швидко пішов під гору, що, безумовно, зашкодило компанії, на щастя, останнім часом вони вдосконалюють свої послуги та підтримку, до того моменту, коли вони можуть знову почати рухатись до нашого списку.

Що стосується варіантів хостингу, вони пропонують спільний хостинг, хмарний хостинг, WP-хостинг, VPS та спеціалізований хостинг.

BlueHost надає базу знань, відеоуроки, чат в прямому ефірі, подання квитків та підтримку телефону. Вони доступні 24/7. Відгуки щодо служби підтримки BlueHosts досі залишаються негативними. <- але знову вони працюють над цим.

Продуктивність (включаючи швидкість) їх найдешевшого плану спільного хостингу не розголошується. У ньому йдеться лише про те, що зазначений план має “стандартні” показники. За словами представника служби підтримки, Standard Performance означає, що вам надається 25 Гб оперативної пам’яті, і ваш веб-сайт завантажиться протягом 2-3 секунд.

Якщо дослідити їхню базу знань, ви можете мати більше процесора, пам’яті та ресурсів за 25,99 доларів США на місяць. Однак їхній пакет пакунків позначений як “Висока продуктивність”, де він має на 80% менше облікових записів на сервері, що дозволяє йому використовувати більше ресурсів на один обліковий запис. З цим пакетом поставляється підвищена швидкість і потужність за рахунок меншої кількості користувачів. Центри обробки даних розташовані в штаті Юта, США, що означає, що вам знадобиться CDN, як Cloudflare, щоб отримати пристойний час завантаження австралійських веб-сайтів.

Плюси

 • Безкоштовний SSL
 • Багато місця на диску
 • Доступне

Мінуси

 • Американські сервери
 • Скеляста репутація

13. Хмарочоси

www.cloudways.com

Логотип Cloudways

Ціна: 10 доларів США
Місце на диску: 25 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Cloudways – це інший звір, вони використовують необроблені сервери інших компаній і дозволяють розгортати, керувати та контролювати високопродуктивні додатки та веб-сайти на цих серверах, вирізаючи звичайний веб-хостинг посередника. Якщо ви навіть трохи технік, це може заощадити багато грошей.

Вони працюють з масовими постачальниками хмар, як-от Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS тощо. Справжньою перевагою тут є пропозиції хмарних масштабів масштабованості. Це чудово підходить для ресурсомістких додатків та австралійських веб-сайтів… як-от величезні форуми чи сайти електронної комерції.

Cloudways надає різні варіанти підтримки, включаючи базу знань, подачу квитків, чат в реальному часі, сторінку статусу платформи та онлайн-форми заповнення. Через форми заповнення ви можете замовити дзвінок, дізнатися про продажі та стати партнером.

Їхні відгуки чудові. Більшість відгуків зазначили, що їх система підтримки клієнтів була дуже швидкою та оперативною. Представники знають, що робити, щоб вирішити як легкі, так і складні проблеми. В цілому, клієнти були задоволені сервісною підтримкою клієнтів.

З їх найдешевшим планом передбачена 1 Гб пам’яті (RAM). Сервери засновані на твердотільних накопичувачах для більшої швидкості завантаження порівняно з традиційними механічними приводами. Сервери також готові до PHP 7. PHP 7 – це вибір веб-розробників в даний час, що забезпечує кращу та швидшу ефективність веб-сайтів та додатків порівняно з PHP 5.6. CloudwaysCDN також дозволяє швидше завантажувати веб-сайти по всьому світу, оскільки дані, кешовані в кількох місцях по всьому світу.

Вони мають оптимізовані стеки з розширеним кешем, такі як Memcached, Varnish та Redis для прискорених відповідей. Швидкі швидкості хостингу для WordPress та Magento також доступні через кеш Breeze та кеш на повній сторінці відповідно. Крім того, в даний час у них є 60 центрів обробки даних по всьому світу, які ви можете вибрати.

Плюси

 • Високопродуктивний хостинг
 • Дуже масштабований

Мінуси

 • Складніше освоїти

14. Хостинг для інмоцій

www.inmotionhosting.com

Логотип хостингу InMotion

Ціна: 6,39 дол. США
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

InMotion хостинг – це ще один ветеран, але вони зосереджуються в основному на бізнес-хостингу та рішеннях, отже, вища вартість. І знову немає локальних серверів. Хоча підтримка досить хороша, як і решта їхніх пакетів … тому якщо ви орієнтовані на США, обов’язково варто врахувати.

Що стосується варіантів хостингу, InMotion пропонує спільний хостинг, хостинг для реселлерів, VPS хостинг, спеціалізовані сервери та спеціалізований хостинг для WordPress. Вони також пропонують послуги веб-дизайну, якщо ви не можете знайти когось на місцях (що було б дивно, оскільки веб-дизайнери є скрізь сьогодні).

Окрім звичної телефонної підтримки, бази знань та квитків на підтримку, вони також мають обліковий запис Skype, з яким можна зв’язатися. Як правило, відгуки користувачів є позитивними, а підтримка чуйна та ефективна у вирішенні проблем.

Завдяки комбінації конфігурацій сервера бізнес-класу та підтримці PHP7 швидкість і продуктивність дуже рівні. Вони також пропонують спеціалізований хостинг для WordPress для ще кращої продуктивності веб-сайтів WP.

Плюси

 • Якісні послуги
 • Гарна репутація

Мінуси

 • Сервери в США
 • Дорогий

15. GreenGeeks

www.greengeeks.com

Логотип GreenGeeks

Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

На даний момент GreenGeeks переживає величезний ріст зростання. Вигода від них полягає в тому, що вони повертають 300% енергії, яку вони споживають назад, в мережі, дуже класно.

Їх послуги та підтримка є досить вражаючими, але у них немає серверів поблизу Австралії (поки що), сподіваємось, вони незабаром розберуться. Нам дуже подобається техніка безпеки, яка працює на замовлення, щоб все працювало чисто і гладко.

GreenGeeks пропонує спільний веб-хостинг, хостинг посередників, виділені сервери, хостинг WordPress та VPS-хостинг. Вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами.

Плюси:

 • Екологічно чисті
 • Доступне
 • Прекрасна підтримка

Мінуси:

 • Поки що поблизу Австралії немає серверів

16. Ведучий вун

www.hostgeek.com.au

Логотип хост-Geek

Ціна: 4,58 дол
Місце на диску: 400 Мб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Як і Media Fortress та Netregistry, Host Geek пропонує послуги цифрового маркетингу на додаток до своїх хостингових послуг, надаючи клієнтам весь пакет, коли справа стосується їх потреб в інтернет-маркетингу..

Вони доступніші за більшість у цьому списку, але їх основний план має лише 400 МБ дискового простору, який люди дуже швидко переростуть. Вони мають центр даних як в Австралії, так і в Сінгапурі, що дає їм трохи більше охоплення, ніж конкуренція.

Що стосується планів хостингу, у них є пакети для спільного хостингу, хостингу реселерів, VPS, виділених серверів та більш спеціалізованих хостинг-планів для WordPress, Joomla та Magento. Спеціалізовані плани дорожчі, але оптимізовані для кожної CMS.

Плюси:

 • Єдиний магазин
 • Доступне
 • Багато варіантів
 • 100% австралійської власності

Мінуси:

 • 400 Мб – це не багато місця на диску

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

Логотип WebHostingHub

Ціна: $ 4,99 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хоча вони пропонують необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, очевидно, їх основний план – це половина продуктивності порівняно з усіма іншими планами. Вони також є американським хостом із серверами в США, тобто сайти завантажуватимуться досить повільно, якщо ви орієнтуєтесь на ринок Aussie.

Вони пропонують такі речі, як безкоштовний SSL, безкоштовна міграція веб-сайтів та безкоштовне доменне ім’я, а також послуги веб-дизайну, якщо вони вам потрібні. Однак загалом відгуки користувачів не є фантастичними, тому, можливо, краще шукати кращі варіанти.

Плюси:

 • Необмежений обсяг диска
 • Безкоштовні SSL, міграції веб-сайтів
 • Додано послуги веб-дизайну

Мінуси:

 • Американські сервери
 • Трохи на дорогій стороні

18. Сайт5

 www.site5.com

Сайт5

Ціна: $ 6,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Site5 пропонує гідний сервіс, але, дивлячись на ціну, пропозиція цінності насправді не існує, оскільки там є кращі хости, які є більш доступними. Крім того, їх основний сервер знаходиться в США, тому це не було б чудово для австралійських сайтів.

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг для реселлерів та повністю керований VPS. Кожен план має безкоштовну міграцію веб-сайтів та гідну систему резервного копіювання, якщо щось піде не так.

Плюси:

 • Якісні послуги
 • Простота

Мінуси:

 • Трохи занадто дорого
 • Сервери в США

19. 1&1

www.1and1.com

Логотип 1 і 1

Ціна: $ 4,99 (дол. США)
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, квитки

Ці хлопці дуже популярні в Європі, але не мають центрів обробки даних поблизу Австралії, тож це не так цікаво, якщо ви не орієнтуєтесь на закордонну аудиторію.

Вони також пропонують багато додаткових послуг, крім простого хостингу. Від електронних рішень до інтернет-маркетингових служб та реєстрації доменних імен, вони є єдиною в Європі для всього веб-сайту.

Їх самий основний план має 100 Гб місця на диску, безкоштовний SSL та безкоштовне доменне ім’я (принаймні перший рік).

Плюси:

 • Єдиний магазин
 • Багато місця на диску

Мінуси:

 • Поблизу Австралії немає серверів

20. StableHost

www.stablehost.com

Логотип StableHost

Ціна: 3,50 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, квитки

Stablehost почався зовсім небагато, ми протестували їх на кількох сайтах і жодних проблем не було, просто гідний всебічний хост із конкурентними хостинговими пакетами. Але знову ж таки, їхній центр даних знаходиться в США … так що не так цікаво для нас.

Попри це, ми вражені їх кластерною хостинговою технологією у поєднанні з їх персоналізованими версіями PHP, MySQL та Litespeed, продуктивність чудова!

StableHost пропонує спільний хостинг, хостинг реселлерів, VPS та хостинг підприємств для сайтів з високим трафіком.

Плюси:

 • Акуратний кластерний хостинг
 • Якісні послуги
 • Велика цінність

Мінуси:

 • Сервери в США

21. WestHost

www.westhost.com

Логотип WestHost

Ціна: $ 1 (USD)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Ми почали з WestHost кілька років тому, тоді вони були досить приємними і навіть просувались відомим маркетологом та розробником плагінів WordPress. Але відтоді продуктивність знижується, почали з’являтися все більше поганих відгуків… не зовсім точно, де вони зараз. Але на даний момент, навіть якщо вони дуже дешеві, ми, мабуть, не рекомендували б їх.

WestHost пропонує спільний хостинг, VPS, виділені сервери та хостинг WordPress.

Плюси:

 • Дешево
 • Необмежений обсяг диска

Мінуси:

 • Скеляста репутація
 • Сервери в США

22. FatCow

www.fatcow.com

Логотип FatCow

Ціна: 4,08 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

FatCow є надто старий, як 1998 рік, і тоді вони, ймовірно, були дуже гарними. Але в 2004 році EIG їх купив, і хлопчик все-таки пішов у гору. Підтримка дуже погана, але найбільша проблема – швидкість, вона дуже жахлива.

Попросіть google кілька відгуків клієнтів, це майже цікаво, як засмучені люди стали на них.

Плюси:

 • Не маю уявлення

Мінуси:

 • Загальна якість обслуговування
 • Сервери в США

23. iPage

www.ipage.com

iPage логотип

Ціна: 1,50 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Ще один господар EIG, майже та сама історія, що і FatCow, хоча їх швидкість трохи швидша. iPage відомий своїми дуже дорогими платами за оновлення, дорогими доменними іменами, не існує cPanel тощо, тощо.

Крім того, у них є лише центри обробки даних у США… так, так, не дуже варто вашого часу.

Плюси:

 • Необмежений обсяг диска

Мінуси:

 • Загальна якість послуг
 • Сервери в США
 • Дорогі плати за оновлення

Чому ми переглядаємо веб-хостів для Австралії

Вибір правильного веб-хостингу може насправді змінити процвітаючий австралійський бізнес або невдалий бізнес. Наприклад, якщо наш веб-сайт знизиться протягом 2 днів, це може призвести до втрати в середньому від 4 до 8 к (в середньому <- так, ми це порахували). Отже, щоб насправді не допустити цього до кого-небудь, ми роз’яснили деякі термінології хостингу та необхідні специфікації нижче (побічна примітка: Кожна епічна дешева компанія, що займає веб-хостинг, в нашій топ-10 підтримує WordPress та всі інші основні CMS, якщо ви були цікаво).

Тож, якщо ви рухаєтесь ручним шляхом для дослідження кращих австралійських хостинг-провайдерів і хочете створити власні огляди веб-сайтів, це специфікації, на які слід звернути увагу при виборі хоста, насолоджуйтесь!

ps: Ми також додали наш особистий топ-5 для таких порівнянь:

 • веб-хостинг для NZ
 • хостинг Ірландії
 • Веб-хостинг Великобританії
 • Канадський хостинг
 • веб-хостинг, Сінгапур
 • загальний кращий веб-хостинг
 • веб-хостинг Індія
 • веб-хости Малайзія
 • Hospedagem de sites Бразилія
 • Веб-хостинг Пакистану

Зміст

Як знайти постачальника веб-хостингу

 • Термінологія: Хостинг доменів проти веб-хостингу проти реєстрації домену
 • Типи веб-хостингу
 • Місцезнаходження сервера
 • Час роботи
 • Місце на диску
 • Пропускна здатність та передача даних
 • Швидкість
 • Варіанти підтримки
 • Функції електронної пошти
 • SSL сертифікати

Дослідження веб-хостингу в Австралії

Як знайти послугу веб-хостингу для Австралії?

Термінологія веб-хостингу: хостинг домену проти веб-хостинг та реєстрація домену

Перш ніж ми розберемося з суворими питаннями, як вибрати найкращого австралійського веб-хостингового провайдера навколо, давайте відповімо на одне з найпоширеніших питань, що виникають у нас щодо термінології хостингу. У чому саме різниця між хостингом домену, веб-хостингом та реєстрацією домену?

Реєстрація доменних імен

Почнемо з реєстрації домену. Це стосується придбання або реєстрації доменного імені (yourcompany.com.au), що можна зробити через реєстратора. Більшість веб-хостів пропонують цю послугу, тобто ви можете придбати своє доменне ім’я та розмістити свій сайт у того самого постачальника, що є ідеальною ситуацією, оскільки підтримка централізована. Якщо ви просто хочете купувати доменні імена, а не веб-хостинг, краще пройти звичайного реєстратора, наприклад NameCheap. Реєстратори мають право делегувати продажі доменних імен та призначати їх за IP-адресами (ви здивуєтеся, скільки доменів щорічно реєструються, просто перевірте нашу сторінку статистики використання Інтернету на наявність неприємних номерів).

Пояснення веб-хостингу

оновлення серверів іменДалі веб-хостинг. Це стосується інтернет-простору, де ви розміщуєте файли, що складають ваш веб-сайт, саме тому ви перебуваєте на цій сторінці, щоб знайти чудовий веб-хост для свого веб-сайту. Після того, як ви зареєстрували своє доменне ім’я, ви вкажете це ім’я на свій хостинг, щоб сайт відображався в браузерах. Зазвичай ви підключаєте своє доменне ім’я та провайдера веб-хостингу, оновлюючи сервери імен доменів. Сервери імен – це в основному сервери, що належать веб-хостам, спеціально для управління доменними іменами, пов’язаними зі своїми клієнтами. Загальний формат – це щось на зразок ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Щоб підключити 2, просто вставте сервери імен своїх хостів у поля сервера імен у налаштуваннях вашого домену в реєстраторі. Але знову ж таки, якщо ви купуєте своє доменне ім’я в той же час, коли купуєте свій веб-хостинг-пакет, у того ж постачальника вони роблять все за вас. Тоді все, що вам потрібно зробити, – це встановити улюблені CMS та вуаля, ваш веб-сайт в прямому ефірі. Ми навіть написали велике керівництво про те, як створити веб-сайт з нуля, перевірити його.

Хостинг домену

Нарешті хостинг домену. Це насправді не річ, хостинг домену – це комбінація реєстрації домену та хостингу веб-сторінок, імовірно, використовується людьми, які насправді шукають веб-хостинг, але не знають правильної термінології, тому вони шукають “хостинг домену Австралія”.

Добре, тепер, коли це зрозуміло, почнемо!

Назвіть види веб-хостингу?

Існує 4 основних типи хостингу: Дешевий спільний хостинг, VPS хостинг, виділений хостинг, & Хостинг для торговельних посередників. Для більшості тих, хто читає це (включаючи тих, хто шукає бізнес-хостинг), вам захочеться скористатися дешевим типом веб-хостингу (спільний хостинг), як це ідеально підходить для малого та середнього бізнесу.

Це вже інша історія, якщо ви намагаєтесь продати 1000 тисяч продуктів в Інтернеті або маєте процвітаючий форум, у цьому випадку найкращий варіант хостингу або VPS.

Перш ніж ми продовжимо порівняння цих типів хостингу на веб-хостингу, є одне, що вам слід зрозуміти про світ хостингу: 99,9% часу ви отримуєте те, за що платите..

Спільний хостинг

Якщо ваша головна увага – шукати дешеві послуги веб-хостингу, це те, за що ти прийшов. Хоча є компанії, які пропонують безкоштовні пакети веб-хостингу, вони зазвичай тривають недовго через занадто багато обмежень. Що спільний хостинг означає, що ваш веб-сайт розміщуватиметься на сервері з купою інших веб-сайтів. Скільки інших веб-сайтів? Це залежить від хостинг-провайдера. Деякі компанії розміщують близько 100 веб-сайтів на одному фізичному сервері, а деякі розміщують 20 веб-сайтів або менше. Для людей, які шукають спеціально для малого та середнього бізнес-хостинг для Австралії, спільний хостинг, швидше за все, найкращий для вас тип веб-хостингу. Спільний хостинг можна навіть використовувати для розміщення сайтів електронної комерції (залежно від розміру сайту). У будь-якому випадку, викладіть плюси і мінуси спільного хостингу.

Плюси:

 • Порівняно дешево з витратами на хостинг веб-сайтів, які починаються на рівні 3,95 дол. / Місяць
 • Все працює з коробки
 • Вам не потрібні технічні знання, щоб розпочати роботу веб-сайту
 • Ви можете зробити майже все з простого cPanel
 • Зазвичай поставляється із встановленням сценаріїв для WordPress у 1 клік & інші основні CMS, такі як Joomla, Drupal тощо.
 • Більшість хостів мають плани щодо хостингу Linux & Хостинг Windows (і найпоширеніші мови, такі як PHP, Java та інші)

Мінуси:

 • Ваш веб-сайт може повільно завантажуватися, якщо сервер перевантажений занадто великою кількістю сайтів.
 • Ви відкриті для загроз безпеці, навіть якщо ви нічого не робите.
 • Хтось із ваших сусідів може зайняти більше ресурсів, і, як результат, ви отримаєте низьку ефективність веб-сайту.

Зауважте, що не всі спільні плани хостингу однакові. Існують плани, які забезпечують ефективність, подібну до VPS (як, наприклад, хостинг-провайдери WordPress, керовані США). Ви розпізнаєте ці плани хостингу за їх ціною (досить дорого) – це приємний баланс між дешевим веб-хостингом і супер-преміальним бізнес-хостингом. Спільний хостинг хороший для блогів та невеликих веб-сайтів, які не потребують ресурсів.

Якщо ви поєднаєте пристойний спільний хост з кешуванням та CDN, ви можете отримати неймовірні результати. Нижче наводиться короткий знімок часу завантаження одного з наших побічних проектів, пінг-оф із Мельбурна (так, цей сайт завантажується за секунду!).

тест на швидкість веб-сайту

Cpanel – швидке пояснення

Коротке слово про Cpanel, найбільш використовувану панель управління в індустрії хостингу (це стосується більшості типів хостингу). Якщо ви не знайомі з цим, не хвилюйтеся, Cpanel надзвичайно простий у використанні і зазвичай постачається з інсталяторами WordPress, Joomla в один клік, & багато інших систем. Насправді, якщо ви бачите, що певний веб-хостинг на базі австраліни має Cpanel під переліченими ними функціями, це плюс! Австралійські господарі, які використовують власні власні панелі управління, можуть мати деякі проблеми (особистий досвід).

VPS хостинг

VPS означає Virtual Private Server. VPS-хостинг – це особливий тип хостингових послуг, де хостинг-провайдери створюють на одному фізичному сервері ряд віртуальних серверів. Якщо ви коли-небудь грали з віртуальними машинами, ви вже знаєте, про що я говорю. Хоча це може здатися знайомим, це дуже відрізняється від спільного хостингу. Зазвичай компанії пропонують 2 типи хостингу VPS:

 • Під керуванням VPS, ви керуєте всіма аспектами сервера, включаючи технічні матеріали.
 • Керуючий VPS, хостингова компанія обробляє більшість технічних речей, тоді як ви головним чином орієнтуєтесь на свій бізнес. Цей варіант дорожчий.

Витрати на веб-хостинг послуг VPS коливаються від 30 до 100 доларів США на місяць і зазвичай також використовуються для розміщення ігрових серверів (тому він підходить для хостингу Minecraft). Викладемо плюси і мінуси.

Плюси:

 • Ви отримуєте власний процесор, оперативну пам’ять та накопичувач на віртуальному сервері
 • Значно кращі показники
 • Повний контроль та кореневий доступ

Мінуси:

 • Набагато дорожче, ніж більш доступний спільний хостинг.
 • Вам потрібно мати технічні знання для обслуговування сервера
 • Якщо ні, можливо, вам доведеться найняти системного адміністратора

Виділений хостинг

Виділений хостинг сервера – це найпотужніший варіант із усіх. Замість того, щоб ділитися ресурсами з іншими людьми – що в основному відбувається з обома верхніми двома типами хостингу, ви отримуєте повністю функціональний фізичний сервер самостійно. Це так добре, як і для продуктивності сервера. Але з іншого боку, присвячений хостинг шалено дорогий. Ось чому цей тип хостингу в основному призначений для великих компаній, які мають ресурсомісткі веб-сайти та веб-додатки. Ціни зазвичай починаються від 100-200 доларів на місяць.

Хостинг для торговельних посередників

Австралійський хостинг-реселлер зазвичай використовується тільки веб-агенціями або окремими веб-дизайнерами, які хочуть почати розміщення власних клієнтів. Ці плани дають змогу створювати різні облікові записи на клієнта та керувати ними всі з однієї інформаційної панелі (бажано, WHM у поєднанні з Cpanel), встановлюючи пропускну здатність & обмеження місця, обмеження домену на додатки та багато іншого. Плани торговельних посередників, безумовно, дорожчі, ніж ваш звичайний хостинг-пакет, оскільки вони дозволяють розміщувати кілька веб-сайтів, кожен з яких має власний Cpanel.

Веб-хостинг-сервери в Австралії

Розташування сервера веб-хостів: Австралія чи виїзд?

Якщо ви базуєтесь в Австралії, вам слід шукати веб-хостингу, який знаходиться в Австралії або знаходиться поблизу, це все просто. Чому? Оскільки, наприклад, якщо ви розміщуєте свій веб-сайт на сервері в США, ви, мабуть, зіткнетеся з цікавими проблемами, такими як відставання, повільніші завантаження, затримки тощо. Розташування сервера має значення, але не турбуйтеся про це на рівні міста , тож не має значення, чи шукаєте ви найкращих веб-хостів у Брісбені, Сіднеї (на кшталт Digital Pacific) або Мельбурні… ви різниці швидкостей не помітите.

Використання CDN: Going Global

Незважаючи на це, те, що ваш веб-сайт розміщений на певному сервері в певному місці, не означає, що ви не можете отримати швидку завантажуваність по всьому світу, у кожній країні. За допомогою CDN ви можете обслуговувати свій сайт скрізь із мінімальним запізненням.

CDNCDN або мережа доставки вмісту – це географічно розподілена мережа серверів, яка використовуватиме розташування відвідувачів сайту для подання кешованої версії вмісту вашого сайту з найближчого вузла або сервера. Це не тільки допомагає у завантаженні, але також може блокувати спамери, підвищити безпеку та захистити вас від потенційних DDOS-атак. Одним з найпопулярніших CDN є CloudFlare, вони насправді мають вільний план, і багато веб-хостів інтегруються з ними досить легко.

Час роботи сервера

Вам потрібно знати, чи можете ви розраховувати на свою австралійську хостингову компанію, щоб забезпечити стабільні сервери та максимальний час роботи сервера. Ми почали відстежувати як загальний час роботи, так і час відповідей для основних сервісів хостингу на нашій сторінці статусу веб-хоста. Більшість провайдерів веб-хостингу гарантують вам 99,9% часу роботи. На жаль, це не завжди так, але це чудова робота із збереженням максимального часу роботи. Вам потрібен надійний провайдер веб-хостингу.

Місце на диску

Обсяг пам’яті означає, скільки файлів ви можете завантажити на сервер. Для блогів та невеликих веб-сайтів в Австралії вам не знадобиться більше пари ГБ, що саме пропонують найдешевші веб-хостингові компанії. Але якщо ви хочете розмістити більш великий веб-сайт, вам слід отримати план хостингу з більшою місткістю пам’яті. Не забудьте віддати перевагу компаніям, які використовують накопичувачі SSD для зберігання даних замість звичайних жорстких дисків. SSD-накопичувач забезпечує до x10 кращу швидкість читання та запису.

Пропускна здатність та передача даних

Багато сервісів хостингу веб-сайтів просувають ці дві речі як єдине ціле. Але, вони абсолютно різні. Пропускна здатність – швидкість, з якою можна передавати дані. З іншого боку, передача даних представляє трафік даних, який генерує ваш веб-сайт – зазвичай вимірюється та обмежується на місяць. Передача даних залежить від того, скільки відвідувачів у вас є, і наскільки великі ваші файли. Тож не забудьте перевірити, який обмеження плану хостингу ви хочете вибрати. Деякі австралійські хости мають як необмежену пропускну здатність, так і передачу даних.

Швидкість та час реакції

Швидкість сервераХоча це може здатися простим, воно насправді багатошарове. Більшість людей вважає, що отримання найшвидшого веб-хостингу – це комбінація продуктивності сервера + розташування на основі австралійської мови, тобто, якщо сервер працює безперебійно, а центр обробки даних знаходиться в Австралії (як було сказано вище), це має бути добре Це, безумовно, не так.

Насправді, існує декілька веб-хостів із серверами в Сінгапурі чи за кордоном, які перевершують серверів в АС (наприклад, Hostinger). Правда полягає в тому, що найкращі хости зазвичай використовують спеціально створені системи та сценарії, щоб витіснити якомога більше продуктивності зі своїх центрів обробки даних. Якщо ви поєднаєте це з чудовим обладнанням і функціями, такими як кешування на стороні сервера, підтримка PHP7, інтеграція LiteSpeed, це вибухне з австралійського змагання з веб-хостингу з води. Правильна конфігурація сервера може дійсно змінити значення часу та швидкості завантаження, просто перевірте порівняння SiteGround проти HostGator на наявність різниці (і не забувайте, швидкість сайту тепер є фактором ранжування за даними Google, тому важливо також для SEO).

Ми використовуємо інструмент пінг Keycdn, щоб перевірити терміни відгуків для наших постачальників веб-сайтів.

(назад до таблиці порівняння)

Підтримка клієнтів

Якщо ви шукаєте спеціально найкращий хостинг веб-сайтів, ви хочете переконатися, що їх служба підтримки є надійною. Спочатку ми розглянемо кількість варіантів підтримки та час їх реакції. До них можна віднести телефонну підтримку, чат в реальному часі, квитки на підтримку, детальну базу знань і навіть відео-уроки.

Ми виявили, що квитки на підтримку все ще є найефективнішим способом вирішення більшості проблем. Вони також є найбільш легко масштабованим для веб-хостингу (що критично важливо, коли весь сервер виходить з ладу, і вони отримують масовий приплив скарг).

Тоді нам потрібно врахувати, чи хост передає свою підтримку, або якщо вона працює, або обидва варіанти мають свої плюси і мінуси, при цьому аутсорсингова підтримка краща для масштабованості та послідовності, але внутрішня підтримка, як правило, швидша на балі та інше обізнаний.

Особливості електронної пошти

Якщо ви хочете отримати повний пакет хостингу від одного постачальника, вам потрібно перевірити, чи є функції електронної пошти (як правило, важливіше для людей, які шукають бізнес-хостинг, оскільки їм, мабуть, знадобиться кілька електронних адрес). Не всі веб-хостингові послуги ви створюєте облікові записи електронної пошти для своїх доменів. Якщо вони є, перевірте, чи вони надають інтерфейс для веб-пошти, можливо, пропонуйте необмежену кількість електронних листів (зазвичай це не так, але ви ніколи не знаєте) та інтеграцію із зовнішніми службами. Також слідкуйте за обмеженнями. Деякі провайдери дозволяють створювати до 100 електронних адрес або надсилати 200 електронних листів на годину.

Резервні копії веб-хостів

Резервні копії є дуже важливими, але, на жаль, вона є низькою у списку пріоритетів для більшості людей. Вам потрібно буде регулярно створювати резервні копії веб-сайту, бази даних та файли електронної пошти (в ідеалі – щоденні резервні копії). Перевірте, чи компанія пропонує резервні копії та як часто вони створюють резервні копії ваших файлів. Також дізнайтеся, як можна відновити файли, якщо щось піде не так. Деякі компанії стягують плату за відновлення резервного копіювання, а деякі надають послугу безкоштовно.

Кількість доменів / баз даних Addon

Це важливо, якщо ви плануєте розміщувати більше одного веб-сайту з планом хостингу вашого веб-сайту. Плани на дешевший хостинг часто обмежуються лише одним веб-сайтом.

Це означає, що якщо ви бачите супердешеві плани з необмеженими доменами, знайте, що загальна продуктивність швидше за все піде вниз, чим більше доменів ви додасте. Це пов’язано з тим, що ресурси вашого сервера не будуть масштабуватися відповідно до кількості використовуваних доменів, що призведе до дійсно низької продуктивності на всіх ваших сайтах.

SSL сертифікати

Забезпечення вашого веб-сайту сертифікатом SSL швидко стає вимогою, а не можливістю, тому потрібні не лише сайти електронної комерції, а й усі інші сайти. Google навіть позначить сайти, які не є https, як незахищені, що вплине на ваші показники конверсії. SSL (Secure Sockets Layer) – це в основному технологія встановлення зашифрованого зв’язку між сервером (веб-хостом) та клієнтом (браузером). SSL дозволяє безпечно передавати особисту інформацію, як-от номери кредитних карток та реквізити входу.

SSL сертифікат Австралія

Коли ви досліджуєте потенційних веб-хостів, подивіться, чи пропонують вони безкоштовні сертифікати SSL (бажано, з легким варіантом встановлення в один клік, як SiteGround). Якщо цього немає, ви все одно можете отримати безкоштовний сертифікат від Let’s Encrypt і попросити свого хоста встановити його для вас. При цьому, найкращий веб-сайт, що розміщує Австралію, повинен пропонувати це безкоштовно за замовчуванням.

Глобальна серверна мережа

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити всі моменти, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі специфікації для австралійських компаній, що займаються веб-хостингом, які ви знайдете, тож ви отримали простий огляд.

АБО

Часті запитання

Який найкращий веб-хостинг для малого бізнесу?

На наш погляд, найкращий веб-хостинг для малого бізнесу – хостингер. Чесно кажучи, це найкраща цінність господаря, якщо ви подивитесь на якість їх послуг. Хостингер пропонує 10 Гб місця на диску на своєму базовому плані, і він пропонує безкоштовний SSL, хостинг на SSD, підтримку 24/7 та 30-денну гарантію повернення грошей. Вони також дуже добре захищають свої сервери та працюють безперебійно.

Скільки коштує веб-хостинг на рік?

Веб-хостинг може коштувати всього 20 доларів на рік, хоча це буде з дешевого боку. Якщо ви хочете якісного веб-хостингу для свого веб-сайту чи блогу, тоді ви можете розраховувати на сплату близько 60 доларів на рік. Це може бути дорожче, якщо ви хочете розміщувати більші веб-сайти, такі як магазини електронної комерції, оскільки вам може знадобитися більше дискового простору або ресурсів процесора та оперативної пам’яті..

Як я можу розмістити свій веб-сайт безкоштовно?

Ви можете безкоштовно розміщувати свій веб-сайт за допомогою WordPress.com та подібних сервісів. Вони дбають про все, але ви застряжете з піддоменом, а не більш професійним доменом (yourbusiness.com.au). З WordPress це буде yourbusiness.wordpress.com, інші сервіси, що пропонують подібний безкоштовний хостинг, будуть Wix та Blogger.

Чи можу я розмістити свій веб-сайт в Google?

Google не розміщує звичайні веб-сайти чи веб-сайти для бізнесу, для розміщення вашого сайту вам потрібен спеціалізований веб-хостинг-провайдер. Google має службу під назвою Blogger, яка дозволяє безкоштовно отримувати базовий веб-сайт, але ви будете прив’язані до конкретної системи управління вмістом без особливих гнучкості в дизайні..

Чи можу я розмістити на своєму комп’ютері власний веб-сайт?

Ви можете розмістити свій власний сайт на своєму комп’ютері за допомогою локальної установки. WAMP – це правильний термін для використання, і ви можете використовувати WampServer для встановлення повного стека. Це зробити не дуже просто, якщо ви не знайомі з такими речами, як MySQL, PHP, Apache тощо. Найпростіше зробити це дотримуватися онлайн-посібника з локальної установки WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map