7 найкращих хмарних хостингових послуг (огляд + порівняння) |

Кращі постачальники послуг хмарного хостингу


Хмарний хостинг існує вже деякий час і набирає популярності з кожною хвилиною. Хмара – це також технологія для Інтернет-гігантів, таких як Google, Amazon та багато інших.

Навколо існує багато хмарних хостингових послуг з різницею в ціні, халявах і навіть потужності сервера. На основі нашого дослідження є деякі стандартні функції, якими користується більшість із них, такі як безкоштовний SSL, безкоштовні акаунти електронної пошти, 99,9% гарантії безперервного часу, підтримка 24/7 та безкоштовні щоденні резервні копії..

Заманливо шукати найдешевший доступний варіант. Однак, можливо, ви хочете розмістити більше одного сайту або вам потрібна більша ефективність у вас.

Що таке хмарний хостинг взагалі? Чому це краще, ніж інші типи хостингу?

Хмарний хостинг – це мережа віртуальних серверів, які використовують ресурси фізичних серверів для роботи з вашим веб-сайтом. Сам хостинг-сервер існує лише у віртуальному світі або “хмарі”. Таким чином, хмара запускає всі програми та сервіси на декількох серверах одночасно. Ці машини можуть розташовуватися в різних центрах обробки даних по всьому світу.

Порівняно зі звичайним приватним або спільним хостингом на фізичному сервері, Cloud Cloud пропонує ряд переваг:

  • Більш надійність: Веб-сайти доступні в будь-який час і в будь-якому місці і практично без простоїв. У момент, коли один з фізичних серверів повинен вийти з ладу, весь трафік перенаправляється на здорові сервери. Перенаправлення трафіку також виконується автоматично, коли один сервер кластеру отримує занадто велике навантаження.
  • Масштабованість: Хмарний хостинг також легко масштабується. Провайдерам хостингу не потрібно буде додавати фізичні машини до вашого облікового запису, коли вам потрібно більше енергії. Все, що потрібно – це перенаправити ресурси з існуючого парку серверів. Деякі постачальники послуг навіть пропонують автоматично збільшити ресурси, коли навантаження більш важке, ніж зазвичай.
  • Швидший час завантаження: Тоді є покращена швидкість та ефективність, яку може запропонувати Хмарний хостинг порівняно зі статистикою спільного хостингу. Оскільки дані вашого веб-сайту поширюються на декілька серверів, вам не доведеться покладатися лише на один пристрій.

Тепер давайте розглянемо наше дослідження найкращих постачальників хмарних хостингів і з’ясуємо, який з них може бути відповідним вашим потребам.

7 найкращих хмарних хостингових послуг (2020)

1. Рідка веб-хмара VPS – найкраща в цілому

Рідкий веб-хмарний хостингПлани починаються з 15,00 дол. / Міс

Рідкі плюси веб:
+ Швидкий сер. час завантаження
+ Необмежена кількість веб-сайтів
+
Повністю керований + безкоштовна передача сайту
+ Безпечний (захист DDoS)
+ Щоденне резервне копіювання
+ 24/7 жива підтримка клієнтів
+ Безкоштовні SSL та CDN
Рідкі веб-мінуси:
– InterWorx, Plesk або cPanel коштують додатково

Liquid Web – це один із найсильніших повністю керованих постачальників послуг хмарного хостингу. Це не найдешевший варіант на ринку, але він пропонує широкий спектр корисних функцій та доповнень.

Одним з найбільш переконливих аргументів є їх великий час завантаження та час роботи, який становить ~ 430 мс та ~ 99,99% відповідно (останні 30 днів). Оскільки хмарна технологія є високонадійною, вони можуть гарантувати 99,9% часу роботи.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

292 мсСередня швидкість

100%Середнє час роботи

Рідка продуктивність веб-хмари VPS (див. історичні дані тут)

Їх найдешевший план оснащений гідними серверами з 2 ГБ оперативної пам’яті та 2-ядерним процесором. Їх керована хмара VPS розташована в центральних та західних районах США.

На кожному з планів ви можете розмістити необмежену кількість веб-сайтів та облікових записів електронної пошти.

Усі плани рідинних веб-сайтів оснащені повністю керованими серверами, тому вам не потрібно буде турбуватися про безпеку, оновлення, моніторинг та обслуговування. Вони також кинули безкоштовний CloudFlare CDN, який вони встановлять і встигають підвищити швидкість руху та безпеку. Але, якщо вам потрібно більше свободи, ви можете вибрати своє Параметри з керованим ядром або без керування для їх хмарних серверів.

Ви також зможете вибрати з 3-х панелей управління з самого початку – InterWorx, Plesk та cPanel. Однак більшу частину налаштувань вам доведеться робити самостійно, але дуже уважна підтримка клієнтів у рідкій мережі може допомогти вам.

Деякі помітні функції включають безкоштовний SSL, безкоштовні щоденні резервні копії зі 100 ГБ резервного простору, 40 ГБ місця на SSD та 24/7 телефон, живий чат або підтримку телефону. Пропускна здатність обмежена 10 ТБ, але повинна бути більш ніж достатньо для середніх веб-сайтів.

Вартість їхніх планів досить проста, але найдешевші варіанти (починаючи з 15 доларів на місяць) мають 24-місячне зобов’язання. Служба хостингу легко масштабується, якщо вам потрібно виділити більше енергії або можливостей. Однак, порівняно з галузевим стандартом, повернення грошей не гарантується, тому відшкодування не передбачено. Домени коштують 15 доларів на рік.

2. Хмара HostGator – найкраща дешева хмара

Хмарний хостинг HostGatorПлани починаються від $ 2,74 / місяць

Плюси HostGator:
+ Швидкий сер. час завантаження
+ Недорога вступна вартість
+ Невимірена пропускна здатність і дисковий простір
+ Надійний час роботи
+ 24/7 жива підтримка клієнтів
+ CDN + SSL включений
+ Безкоштовна передача сайту
Мінуси HostGator:
– Резервне копіювання коштує додатково
– Більш високі плати за оновлення

HostGator Cloud – найдешевший хмарний варіант хостингу у нашому списку. Це ідеально підходить для тих, хто хоче розмістити один домен і звести витрати до мінімуму. Їх хмарні хостинг-сервери розміщені лише у Сполучених Штатах.

Крім того, що вони є найдоступнішими, вони також мають найкращий час завантаження та час роботи в нашому списку; наша статистика показує ~ 400 мс завантаження і ~ 100% часу роботи (за останні 30 днів) відповідно. Як правило, вони гарантують 99,9% тривалості роботи у своїх планах.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

256 мсСередня швидкість

99,75%Середнє час роботи

Продуктивність HostGator Cloud (див. історичні дані тут)

Одним з головних недоліків є обмеження на один домен HostGator, розміщений з їх планом “Хетчлінг”. Вони роблять пропонуємо безкоштовний домен та необмежену кількість облікових записів електронної пошти з їх варіантами хостингу. Але якщо ви хочете розмістити численні веб-сайти, вам потрібно придбати кілька планів або розпочати роботу з оновленим планом.

HostGator дуже легко налаштувати і дозволяє використовувати популярний cPanel як панель користувачів. Вони моментально активують ваш рахунок після покупки. Однак HostGator не пропонує керований варіант для своїх хмарних серверів, але вам буде легкий час моніторингу та виділення додаткових ресурсів для самостійного управління трафіком. Це означає, що ви будете мати повний контроль над своїм використанням.

Це дешево – це ще один недолік порівняно з галузевим стандартом – відсутність безкоштовних резервних копій. Ви можете додати щоденні автоматизовані резервні копії веб-сайтів у якості додатку, що нараховується щорічно за 23,95 долара.

Тепер найкраща частина їхніх планів – це необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність що ви не бачите цього часто. Крім того, ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL та отримаєте доступ до цілодобового телефону, підтримки чату чи електронної пошти. Подібно до пропозиції рідини в Інтернеті, HostGator випустить безкоштовний CloudFlare CDN для додаткової безпеки та швидкості.

Ціноутворення на їхні плани починається від 2,74 дол. США / місяць, що є ціною зі знижкою при їх 12-місячному плані. Будьте готові до того, що витрати зростуть до 10,95 дол. / Місяць після початкового періоду. Тим не менш, у вас буде можливість повернути гроші через 45 днів, що вище стандартного (30 днів). Ми рекомендуємо отримати план “Дитина” починаючи з $ 3,21 / місяць. Ви отримаєте необмежену кількість доменів та доступ до більшої потужності сервера за допомогою 4 Гб оперативної пам’яті та 4-ядерних процесорів – за низької початкової ціни.

3. CloudWays – найкраща керована хмара

CloudWays хмарний хостингПлани починаються від $ 10,00 / місяць

Плюси CloudWays:
+ Надійний час роботи та швидкість
+ Світові центри обробки даних (DigitalOcean, Vultr тощо)
+ Повністю керована + безкоштовна міграція веб-сайтів
+ Необмежена кількість веб-сайтів
+ Автоматизовані резервні копії
+ 3-денна безкоштовна пробна версія
Мінуси CloudWays:
– Резервні копії не безкоштовні

Якщо ви шукаєте повністю керовану службу хостингу з гнучкими контрактами, цінами та можливістю залучити команду експертів, яка допоможе вам, то CloudWays має вашу спину.

Найдешевші плани – це центри обробки даних Digital Ocean, які розташовані по всьому світу. Ви можете вибирати між різними планами, які пропонують більш високу швидкість, зберігання та пропускну здатність – за більш високу ціну.

Потужність, їхні сервери дуже надійні з хорошим часом завантаження та режимом роботи, середньостатистичне значення – ~ 500 мс та 100% відповідно.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

505 мсСередня швидкість

100%Середнє час роботи

Продуктивність Cloudways (див. історичні дані тут)

Як і у більшості постачальників послуг хмарного хостингу, CloudWays дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів. Будьте готові реєструвати окремо ваші домени, оскільки вони не пропонують цю послугу. Однак вони раді безкоштовно перенести ваш перший веб-сайт, якщо він уже працює.

Значним недоліком є ​​відсутність хостингу електронної пошти за замовчуванням у планах. Ви можете отримати послугу як доповнення за 1 долар за один обліковий запис електронної пошти, що не так багато, якщо у вас їх сотні.

CloudWays має власну внутрішньо розроблену панель управління, яка є досить інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні. Оскільки вони пропонують повністю керовану хмару, вам не потрібно буде турбуватися про обслуговування, оновлення чи безпеку. Вони підтримуватимуть ваш сервер за допомогою регулярного керування ОС, виправлення безпеки та цілодобового моніторингу в режимі реального часу. Крім того, ви можете отримати доповнення Premium Support, яке надає допомогу, яку вони пропонують.

Кожен план також включає автоматизовані резервні копії. Але якщо ви прочитаєте тонкий шрифт, то дізнаєтесь, що вони стягуватимуть з вас додаткові $ 0,033 / Гб на сервері за виїзне резервне копіювання на місці (щомісяця).

Деякі з інших функцій включають безкоштовний SSL, CloudWaysCDN надбудову, 25 Гб ємності SSD, 24/7 живий чат, підтримку телефону та систему квитків. Базовий план має обмеження пропускної здатності 1 ТБ, що є найнижчим порівняно з іншими постачальниками послуг у цьому списку.

CloudWays має дуже прозору систему ціноутворення, яка нам подобається. У вас буде можливість щомісячної або погодинної оплати, і немає строкових зобов’язань. Їх найдешевший план коштує 10 доларів на місяць і включає 1 Гб оперативної пам’яті та 1-ядерний процесор.

На жаль, вони не пропонують гарантії повернення грошей, але натомість ви отримаєте 3-денний безкоштовний пробний цикл.

4. Хмара хостингу

Хмарний хостинг хостингерівПлани починаються від $ 7,45 / місяць

Плюси хостингу:
+ Повністю впорався
+ Виділена IP-адреса
+ Ви можете розмістити 300+ веб-сайтів
+ Центри обробки даних по всьому світу
+ Цілодобова підтримка клієнтів (чат)
+ SSL та CDN включені
+ Хороший час роботи
Мінуси хостингу:
– Середня швидкість
– Ручна передача сайту

Хостингер – ще один постачальник послуг хмарного хостингу, що управляється якістю. Їх сила – це простота, хороші показники роботи, включаючи багато інших корисних функцій для ваших потреб в хостингу.

Хостингер має пристойний час завантаження в середньому ~ 600 мс і час роботи в режимі ~ 99,99%. Ще краще, що їх центри обробки даних розташовані по всьому світу. Ви також не будете ділитися своїми ресурсами та отримувати виділений IP.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

681 мсСередня швидкість

99,99%Середнє час роботи

Виконання хостинг хмар (див. історичні дані тут)

Хостингер розробив власну панель управління «hPanel», що дуже легко встановити та використовувати. HPanel також включає в себе спеціально розроблений інсталятор додатків в один клік для більш ніж 100 установок додатків з легкістю.

Важливий перебіг полягає в тому, що вам не доведеться бути генієм ІТ, оскільки вони будуть виконувати всі сервери та керування трафіком за вас. Вони пропонують цілодобову службу моніторингу, новітні оновлення технологій та продуктивності, обслуговування та безкоштовні щоденні резервні копії.

Деякі з інших функцій включають необмежену пропускну здатність та акаунти електронної пошти, 40 ГБ пам’яті SSD, безкоштовні SSL та CloudFlare CDN та стандартну 99,9% гарантію тривалості роботи. Що стосується підтримки, то вони пропонують лише можливість спілкування в чаті цілодобово. За допомогою декількох додаткових доларів ви можете додати себе до їх списку пріоритетних служб підтримки, щоб вони відповіли швидше.

Порівняно з іншими повністю керованими хмарами, ви можете розмістити до 300 веб-сайтів за допомогою Hostinger. Це не є великим недоліком, оскільки 300 веб-сайтів більше, ніж більшості з нас все одно потрібно. Зверху ви отримаєте безкоштовний домен, але вартість оновлення з другого року становить 10,99 дол.

З точки зору ціноутворення, ви отримаєте найдешевшу ціну (7,45 долара США за місяць), якщо на 4 роки підписати контракт, що не так вже й чудово. Вартість оновлення становитиме 15,90 доларів. Досить дорого з урахуванням нижчого вступного внеску. Ви також отримаєте гідну 30-денну гарантію повернення грошей з повним поверненням грошей за тестування їх послуг. Базовий план встановлює 3 Гб оперативної пам’яті та двоядерний процесор. Плани легко покращити до вищого рівня з додатковими витратами, але ви отримаєте кращу продуктивність та більше місця для зберігання.

5. Хмара DreamHost – некерована

Хмарний хостинг DreamHostЦіноутворення засноване на використанні

Плюси DreamHost:
+ Оплата за годину / трафік
+ Необмежена кількість веб-сайтів
+ SSD-накопичувач 80 ГБ + блок блоку 100 Гб
+ 100% гарантія тривалості роботи
Мінуси DreamHost:
– Підтримка клієнтів не є цілодобовою
– Не повністю керована + міграція сайту не безкоштовна
– Немає повернення / повернення грошей
– Немає автоматичних резервних копій

Dreamhost розробив свою службу хмарного хостингу для професіоналів та тих, хто хоче якомога більше свободи. Їх сервери не керовані, тобто ви несете відповідальність за все – від оновлень до резервних копій.

Їх серверні парки базуються лише у США. Самі сервери не витрачають багато енергії порівняно зі швидкістю, запропонованою конкурентами.

Dreamhost має пристойну тривалість роботи в режимі ~ 99,99% і надійну швидкість, яка показує, що наша статистика становить в середньому ~ 300 мс.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

302 мсСередня швидкість

100%Середнє час роботи

Продуктивність DreamHost Cloud (див. історичні дані тут)

Dreamhost дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, за умови, що ви перейдете до свого домену. У них є власна спеціально створена панель для управління вашими веб-сайтами, базами даних, електронною поштою та виставленням рахунків.

Тепер, якщо некерований хмарний сервер – це те, що ви шукаєте, тоді вам належить частування. Dreamhost дозволяє будь-який вибір ОС і програмного забезпечення, тому сервери можуть базуватися в Linux, BSD або MS Windows. Dreamhost розроблений навколо OpenStack і Ceph і підтримує стандартні API та найпопулярніші інструменти для розробників. Тож якщо вам потрібні MongoDB, Redis, node.js, ruby, python, ви можете використовувати їх усі з нульовими клопотами.

З іншого боку, ви також несете відповідальність за резервне копіювання, оновлення, безпеку, розподіл ресурсів для вашого трафіку та загальне управління сервером. Dreamhost надає вам сертифікат SSL безкоштовно.

Ви отримаєте необмежену пропускну спроможність, доки Dreamhost не вирішить інше (обмежений час). Ви також отримаєте величезний 80 Гб місця для зберігання SSD та 100 Гб блочного сховища з кожним планом. Це величезна порівняно з тим, що пропонують інші постачальники послуг хмарного хостингу.

Основним недоліком є ​​те, що їх підтримка працює лише в робочий час та за допомогою чату в реальному часі (якщо у вас немає DreamPress, варіант хостингу WordPress). Проте ви зможете створити квиток у будь-який час – просто не очікуйте негайної відповіді.

Ціноутворення засноване на використанні та вимірюється годиною, а базовий план починається з максимуму 4,50 долара на місяць (0,0075 доларів на годину). Завдяки цьому ви отримаєте 512 Мб оперативної пам’яті та одноядерний процесор. Однак ми рекомендуємо вам отримати план наступного рівня для кращої продуктивності (2 Гб оперативної пам’яті) за ціною $ 0,02 / годину (або максимум 12 доларів / місяць). Гарантія повернення грошей не існує, але і зобов’язання.

6. Хмара InMotion

Хмарний хостинг InMotionПлани починаються від $ 22,99 / місяць

Плюси InMotion:
+ Гарний середній. час завантаження
+ 2 години безкоштовної підтримки для встановлення
+ Вражаюча гарантія повернення грошей
+ Необмежена кількість веб-сайтів
+ Безкоштовний домен (1-й рік)
+ Безкоштовна передача сайту
Мінуси InMotion:
– Дорогий
Обмежена пропускна здатність

InMotion пропонує висококласний хмарний сервіс преміум класу. Незважаючи на те, що вони трохи дорогі, вони пропонують преміальну підтримку, їх сервери повністю керовані та прості у налаштуванні..

Ви можете розмістити необмежена кількість веб-сайтів, а InMotion також додав безкоштовний домен, щоб допомогти вам розпочати роботу. Однак, починаючи з другого року, за домен вони стягуватимуть 15,99 дол. США на рік. Ми пропонуємо вам взяти з собою вже зареєстрований домен.

Продуктивність InMotion пристойна, із середнім часом завантаження ~ 570 мс та час роботи в режимі 99,96%. Їх сервери розташовані у східному та західному узбережжі США. Як звичайна практика, InMotion також бере на себе 99,9% гарантії безперервного часу.

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

361 мсСередня швидкість

99,99%Середнє час роботи

Продуктивність InMotion Cloud (див. історичні дані тут)

InMotion дозволяє використовувати добре відомий cPanel для налаштування та роботи веб-сайтів. Сама установка є легкою і простою. Після запуску ви навіть отримаєте дві вільні години з командою керованого хостингу InMotion, яка допоможе вам у встановленні.

InMotion повністю керує серверами, тому вам взагалі не доведеться турбуватися про це. Крім того, вони відстежуватимуть ваш трафік і миттєво розподілятимуть ресурси, коли ваш веб-сайт потребує їх. Автоматичні резервні копії також включаються до їхніх планів за замовчуванням.

Ви отримаєте вибір конфігурації сервера залежно від ваших потреб (стек LAMP, стек WordPress або конфігурація PHP). Існує також можливість ввімкнути кореневий доступ, якщо ви хочете використовувати іншу технологію для своєї розробки.

Деякі інші функції включають 75 Гб місця для зберігання SSD, безкоштовний сертифікат SSL, необмежену кількість облікових записів електронної пошти, 4 ТБ пропускної здатності та підтримку телефону 24/7, чат в реальному часі та підтримку електронної пошти.

Ціноутворення досить дороге, найдешевший варіант ($ 22,99 / місяць) приходить разом із 2-річним зобов’язанням. З боку апаратного забезпечення користувачі отримують 4 Гб оперативної пам’яті з базовим хостинговим планом. Також є можливість оновити свій план, щоб отримати ще кращі швидкості та сховище, але це також коштуватиме дорожче. Тим не менш, у вас буде вражаюча 90-денна гарантія повернення грошей з повним поверненням грошей, якщо ви захочете.

7. Х2 Хостинг Хмара

Хмарний хостинг A2HostingПлани починаються від $ 25,00 / місяць

Плюси хостингу A2:
+ Сильний час роботи
+ Безкоштовна передача сайту
+ Корисна підтримка 24/7
+ Необмежена кількість веб-сайтів / акаунтів
+ Гарантія повернення грошей у будь-який час
Мінуси хостингу A2:
– Повільний час завантаження
– Дорогий
– Обмежена пропускна здатність

Х2 Хостинг Хмара має найдорожчі плани у нашому списку оглядів. Вони все ще пропонують повністю керований хмарний хостинг, але час їх завантаження не такий великий, ніж інші хостинг-провайдери.

Хостинг A2 має неабияке висвітлення щодо США, Європи та Азії, якщо мова йде про розташування серверів.

Незважаючи на те, що вони підтримували відмінний час роботи в 99,99%, середній час завантаження сайту не такий великий (1334 мс):

Показати:

Останні 24 години
Останні 7 днів
Останні 30 днів
Останні 6 місяців
Торік

1134 мсСередня швидкість

99,99%Середнє час роботи

Ефективність хмарного хостингу A2 (див. історичні дані тут)

Для створення та роботи свого веб-сайту ви отримаєте доступ до відомої панелі керування cPanel. Крім цього, вам не потрібно турбуватися про управління серверами з повністю керованими планами A2 хостингу. Вони підтримуватимуть та оновлюватимуть усе обладнання, оновлюватимуть програмне забезпечення та контролюватимуть сервер 24/7.

Як правило, вони пропонують безкоштовні щоденні резервні копії та запустили безкоштовну внутрішню програму відновлення файлів «Перемотка сервера». Вони також проведуть операцію моніторингу безпеки цілодобово, щоб зберегти ваші веб-сайти максимально безпечними.

Інші основні можливості включають 75 Гб місця для зберігання SSD, безкоштовний SSL та CloudFlare CDN, безкоштовні необмежені облікові записи електронної пошти та фантастичну підтримку телефону, електронної пошти, квитків та чату в режимі 24/7. Під час нашого дослідження ми знайшли підтримку A2 хостингу як найкращу в нашому списку оглядів.

Хоча висока продуктивність, чудові функції та чудовий досвід підтримки не дешеві. Плани коштують дорого, починаючи з 25 доларів на місяць, а поновлення майже вдвічі перевищують початкову плату. Оновлені плани ще дорожчі, але також пропонують більш високі швидкості та місця для зберігання.

Є перелом, і це називається гарантією повернення грошей.

Висновок

Виходячи з наших досліджень, там є кілька чудових постачальників хмарних послуг. Існує значна різниця в ціноутвореннях залежно від того, яка ефективність та кількість функцій вам знадобляться. Ціна також дещо вища, ніж інші типи хостингу, такі як спільний хостинг.

Ви також можете очікувати різного часу завантаження залежно від того, де ви працюєте та якого постачальника ви виберете. Але, ви можете очікувати надійного сервісу від усіх них.

Тим не менш, якщо ви хочете підняти ефективність свого веб-сайту на новий рівень, не порушуючи свій банк, хмарний хостинг – це шлях.

Яких постачальників послуг хмарного хостингу ви раніше використовували? Чи рекомендуєте ви будь-який із них? Повідомте нас у коментарях нижче. Ми також можемо перевірити та спробувати інших хмарних хостинг-провайдерів, тому знімайте свої пропозиції до нас :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector