WebHostingHub İncelemesi: 24 Aylık Performans (Hız ve Güvenilirlik)

webhostinghub ana sayfası


Web Hosting Hub küçük işletmeler için uygun fiyatlı paylaşılan barındırma sağlamayı amaçlamaktadır.

2010 yılında kurulan bu şirketler, holding InMotion Hosting’e aittir. Web Hosting Hub’ın merkezi Virginia Beach, VA’dadır ve batı ve doğu kıyılarında iki ABD veri merkezine sahiptir..

200’den fazla ABD merkezli ekip 40.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor ve yeni bir web sitesini başlatmanıza, işletmenize ve büyütmenize yardımcı olacak basit bir platform sağlıyor.

Web Hosting Hub ayrıca, tüm planlarda katı hal sürücüleri kullanır (talep edildiği gibi), rekabet tarafından kullanılan daha geleneksel mekanik sabit disklerden 20 kata kadar daha hızlı teslim edebilir.

20x cesur bir sözdür. Yedekliyorlar mı?

Öğrenmek için, Haziran 2015’te Web Hosting Hub ‘Kişisel Web Barındırma Planı’nda yeni bir temel WordPress web sitesi kurduk. Çalışma süresi ve hız dahil olmak üzere derinlemesine performans istatistikleri burada görülebilir (daha derin kazmak için” Geçmiş “i tıklayın).

Tarafsız bir inceleme sağlamak için, diğer kullanıcıların düşündüklerinin tam bir ‘arka plan kontrolünü’ yapmak için birkaç kaynağı çapraz referansladık.

Web Hosting Hub Hosting Kullanmanın Artıları

Web Hosting Hub, son teknoloji sayesinde uygun bir maliyetle inanılmaz yüksek hızlara sahiptir..

Veriler yutturmacaya kadar yaşıyor mu?

Hayranlıkla nerede performans gösterdiklerine bir göz atalım.

1. ~ 7/10 Destek

Sitenizin yüklenmesi birkaç saniyeden uzun sürerse veya hiç yanıt vermezse, site ziyaretçileri sürülerde bırakılacağı için hızlı sayfa yüklemeleri ve çalışma süresi de aynı derecede önemlidir..

Ancak, sorunlar hızla çözülmezse veya giderilmezse müşteri desteği bir anlaşma katili olabilir.

Web Hosting Hub, üç dakikadan kısa bir sürede bizimle bağlantı kurarak oldukça iyi müşteri desteği sağladı (ayrıca hesabımızı doğrulamak için ek bir beş).

Yanıtlar arasında biraz kesinti ve gecikme yaşandı, bu yüzden yaşadığımız diğer birçok kişi kadar hızlı veya kısa değildi.

Genel olarak – olumlu bir deneyim. Arka plan kontrollerimiz, diğer müşterilerin çoğunluğunun da Web Hosting Hub’ın müşteri desteğinden memnun olduğunu ortaya koyuyor..

Web Hosting Hub DestekWeb Hosting Hub müşteri desteği ile hızlı sohbet

2. ÇOK Kolay Web Sitesi / Blog Kurulumu

Web Hosting Hub, 30’a yakın diğer web barındırmalarını inceledikten sonra gördüğümüz en iyi olabilecek basitleştirilmiş, hızlı bir kayıt işlemine sahiptir.

Öylesine kolay ki tanıdığınız LEAST teknik kişi bile bunu çözebilir.

Kayıt sayfalarında, web siteniz / blog içerik yönetim sisteminiz veya e-Ticaret için Prestashop olarak WordPress’i yüklemeyi seçebilirsiniz. Basit bir tıklamadan sonra, tüm ağır kaldırmaya dikkat ederler ve her şeyi sizin için yapılandırırlar.

Web Hosting Hub kolay kurulum

3. Ücretsiz Alan Adı & Site Taşıma

Başka bir yerde barındırılan bir web siteniz var mı?

Sorun değil! Web Hosting Hub sizin için üç adede kadar web sitesi ve veritabanını aktaracaktır (5 konseri aşmadıkları varsayılarak). Başka bir ilave bonus, bu süreçte ‘sıfır kesinti süresi’ vaadini içerir.

Yeni bir site mi açıyorsunuz? Anlaşmayı tatlandırmak için ücretsiz bir alan adı atacaklar.

4. Katı Hal Sabit Diskleri

Uyarı: Teknoloji meraklıları nerdgasm yapmak üzeresiniz!

Web Hosting Hub, barındırdıkları her sitenin yeni katı hal sabit disklerinden yararlandığından övünmeyi sever. PCMag uzmanlarına göre bu ‘SSD sürücüler’, bazı yarışmalar tarafından kullanılan normal (mekanik) sabit sürücülerden 20 kat daha hızlı sonuç verebilir.

Evet, işte burada.

(Şahsen, inceleme sürecimiz sırasında büyük bir performans artışı yaşamadık. Ancak, bu altı aylık dönemde gözden geçirdiğimiz ortalama web barındırıcılarından daha hızlıydı.)

5. 90 Gün Para İade Garantisi

Geri ödeme politikalarına bakarak hangi şirketlerin hizmetlerinin arkasında durduğunu her zaman anlayabilirsiniz.

Web Hosting Hub, tam 90 günlük para iade garantisi (uzun vadeli birkaç tekliften biri) sunan büyük bir mümin.

Bu, onlara bir şans vermeyi düşünüyorsanız, hizmetlerini üç ay boyunca ‘test sürüşü’ yapmak için neredeyse risksiz bir şansınız olduğu anlamına gelir..

Veya sitenizi ilk başta nerede barındırdığınızı tamamen unutmak için geçen süre kadar. ��

Bir web barındırma hizmetine bağlı kalmaktan endişe ediyorsanız, daha sonra hizmetlerini ve özelliklerini beğenmediğinizi öğrenmek harika bir haberdir..

Web Hosting Hub’ın Hizmet Şartları’na göre, uygulanabilecek birkaç iade edilemez ücret vardır..

SSL sertifikaları satın alma, alan adı gizliliği veya alan adları gibi bir abone tarafından ödenen ücretler iade edilemez.

Bir abone “Ücretsiz Alan Adı” tanıtımının bir parçası olarak Web Hosting Hub üzerinden bir alan adı kaydederse, alan için yıllık 11,99 ABD Doları ve ayrıca 5,00 ABD Doları idari ücret ödemek zorundadır..

Bu, toplam geri ödeme tutarınızdan toplam 16,99 ABD doları düşecekleri anlamına gelir, bu da çoğu rakibe kıyasla oldukça standarttır.

Bununla birlikte, alan adlarınızın tamamen sahipliğini koruyacak ve Web Hosting Hub’a aboneliğinizi iptal ettikten sonra bunları alternatif bir ana bilgisayara aktarabilirsiniz..

6. Çevre Dostu

Web Hosting Hub için EPA’dan yeşil bir web barındırıcısı olduğunu kanıtlayan herhangi bir sertifika bulamamış olsak da, birkaç çevre dostu politikamız var.

2010 yılından bu yana, şirket atıkları azaltmak, mümkün olduğunca sık geri dönüşüm yapmak ve daha az kağıt ürünü kullanmak için çaba gösterdi.

Web Hosting Hub enerji tasarruflu bir veri merkezine sahiptir ve enerji kullanımını azaltmanın onu dengelemekten daha iyi olduğuna inanırlar..

Şirket, gelişmiş Dış Hava Soğutma teknolojisini kullanarak Los Angeles, CA’daki ilk (şimdiye kadar!) Yeşil veri merkezini açtı.

Bu soğutma yöntemine geçerek soğutma maliyetlerini% 70 oranında azalttılar ve ayrıca karbon çıkışlarını yılda 2.000 tonun üzerine düşürdüğünü iddia ediyorlar.

Building Energy Resilience’a göre, sadece bir ton CO2, 1.250 metrekarelik bir karbondioksitle dolu tek katlı bir çiftlik evini (ortalama 13 metre yükseklikte) dolduracak, bu yüzden büyük bir azalma!

Dış Hava Soğutma, daha soğuk hava sağlamak için sıcak havayı binadan dışarı atar, sadece yüksek sıcaklık veya nem nedeniyle gerektiğinde CRAC ünitelerinden pişirin.

Geleneksel veri merkezlerinde 7/24 CRAC olarak da bilinen Bilgisayar Odası Klimaları bulunmaktadır. Bu yöntem, sıcak havanın soğutulmasına ve daha sonra devridaimine izin verir, ancak gerekenden daha fazla enerji yakar.

Karbon ayak izinizi azaltmak konusunda endişeleriniz varsa veya çevreye önem veren markalarla çalışmak istiyorsanız, Web Hosting Hub’ı düşünün.

Green Geeks gibi diğer siteler kadar yeşil olmayabilirler, ancak enerji verimli olma konusunda hala yenilikçi dalgalar yapıyorlar.

7. Endüstri Standardı Çalışma Süresi

24 aylık test sürecimiz Web Hosting Hub’ın ortalama çalışma süresi yaklaşık% 99.94 endüstri standardı bir sonuç.

Bu iyi!

Her ne kadar başından beri sürekli olarak iyi çalışma süresi sağlamak için mücadele ettiler. Bazı aylar harika, bazıları ise istikrar için mücadele ediyor. Dürüst olmak gerekirse karışık bir çanta.

Son 12 aylık ortalama çalışma süresi:

 • Ocak 2020 ortalama çalışma süresi: % 99.88
 • Aralık 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Kasım 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Ekim 2019 ortalama çalışma süresi: 99.83%
 • Eylül 2019 ortalama çalışma süresi: % 99,92
 • Ağustos 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Temmuz 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.89
 • Haziran 2019 ortalama çalışma süresi: 99,72%
 • Mayıs 2019 ortalama çalışma süresi: % 99,97
 • Nisan 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Mart 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Şubat 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99

WebHostingHub 24 aylık istatistiklerWeb Hosting Hub ortalama çalışma süresi | İstatistiklere bakın

Web Hosting Hub Hosting Kullanmanın Eksileri

Web Hosting Hub olumlu bir listesini sağlar. Destek yeterli ve çalışma süresi iyiydi.

Bu bir ana bilgisayar değerlendirmek için birincil yollardan birkaçı ve Web Hosting Hub mal teslim.

Ne yazık ki, birkaç dezavantaj da var.

1. Yalnızca “Paylaşılan” Barındırma Sunma

Web Hosting Hub SADECE paylaşılan hosting seçenekleri sunan, işleri basit tutmayı sever. Bu, hızlı kayıt işlemleri gibi birkaç avantaj sağlar.

Her şey yolunda giderse ve siteniz çıkarsa, bu birkaç sorun yaratabilir.

Daha büyük web siteleri (ve daha deneyimli kullanıcılar), daha fazla kaynak çalıştırmak için daha büyük siteler için özel barındırma seçeneklerini kullanmayı sever. Ve eğer bu devrilme noktasına ulaşırsanız, başka bir yerde daha fazla premium seçeneğe bakarak barındırma-inceleme sürecini yeniden başlatmak zorunda kalabilirsiniz..

Bunun çok uzak olmayan bir gelecekte bir seçenek olabileceğini biliyorsanız, bir tür güçlük.

2. Çok Ortalama Sayfa Yükleme Süreleri

Web Hosting Hub, katı hal sabit sürücülerinin 20 kata kadar daha hızlı olabileceği gerçeğine atıfta bulunarak (birçok kez) hızla övünür.

(Katı hal sabit disklerine sahip olduklarından bahsetmiş miydik?)

Ancak, deneyimimiz 20 kat daha hızlı göstermedi, ancak hızları 767 ms’ye geldi, bu maalesef bizim için biraz ortalama bir sonuç.

Son 12 aylık ortalama yükleme süresi:

WebHostingHub son 12 aylık detaylı istatistiklerWeb Hosting Hub ortalama hızı 2019-2020 | İstatistiklere bakın

Bu Web Hosting Hub’ın en kötü sonucu olmasa da, hala çok daha hızlı olan ana bilgisayarlar var.

3. Asırlık Hosting Fiyat Numaraları

Tabii, bu aylık 5,99 $ aylık fiyatlandırma büyük bir şey gibi görünüyor. ANCAK tam üç yıl için kayıt olmalısın.

Sadece aydan aya mı başlamak istiyorsunuz? Yapamazsın. On iki ay, gidecekleri en düşük aydır ve bu fiyat aylık 7,99 dolara kadar yükselir (önceden ödenir).

Sonuçta çok da değil.

Ne yazık ki, bu fiyat hilesi hosting endüstrisinde oldukça yaygındır, çünkü birçok kişi aynı dublör çekmeye çalışır. Alıcı dikkat, biz sanırım.

Web Hosting Hub fiyatlandırması

4. Yedekleme için Ek Ücretler & Güvenlik – İyi Değil…

Günlük yedeklemeler çeşitli nedenlerle inanılmaz derecede faydalıdır.

Örneğin, bazen eklentiler birlikte iyi oynatılmıyor. Yeni bir tane yüklerseniz ve hangi WordPress sürümlerinin (veya temanızın) test edildiğini kontrol etmeden hemen etkinleştir’e basarsınız. Birden … hiçbir şey. Site güle güle gidiyor.

En azından bu hatadan kolayca kurtulabilirsiniz. Tanrı, bilgisayar korsanlarının güvenlik ihlallerini kullanmasını ve kötü amaçlı kod enjekte etmesini yasakladı. İyi şanslar temizlik!

Yedeklemeler her durumda size yardımcı olabilir ve basitçe önceki bir sürüme geri dönmek için geri sarma düğmesine basmanıza izin verir.

AMA sadece (1) bunları hatırlamayı, (2) tutarlı bir şekilde yapmayı ve (3) onları ‘tesis dışı’ tutarsanız iyi olurlar, böylece onlar da bozulmaz.

Web Hosting Hub günlük yedeklemeler sunmayı teklif eder ve hatta süreci otomatikleştirecektir, ancak her ay ekstra bir dolara mal olacak.

Diğer web barındırıcılarının çoğu, temel tekliflerinin bir parçası olarak ücretsiz güvenlik özelliklerine atılacaktır. Ama yine de – Web Hosting Hub, virüsten korunma ve istenmeyen e-postadan koruma ve daha fazlası için nikel ve karartı veriyor.

Fiyatların kendisi o kadar da kötü değil. Sinir bozucu prensibi.

5. Olası Gecikmeli Aktivasyon

Web Hosting Hub (ana şirket InMotion Hosting’e benzer şekilde), hesabınızı tamamen doğrulamak için ek ayrıntılar gerektirebilir (canlı bir telefon görüşmesi gibi).

Teorik olarak, bu olumlu çünkü güvenlik için. Ancak, işleri yoluna koymaya çalışıyorsanız ve yurtdışındaysanız, sinir bozucu olabilir.

Web Hosting Hub Fiyatlandırması, Hosting Planları & Kısa Bilgiler

Diğer web barındırıcılarının aksine, Web Hosting Hub sadece paylaşılan hosting sunmaktadır. İşte paylaşılan barındırma planlarına hızlı bir genel bakış:

 • Kıvılcım planı: Bu planın ücreti aylık 5,99 ABD dolarıdır. 2 web sitesini, 10 MySQL veritabanını ve 25 alt alanı destekler.
 • Nitro planı: Bu planın ücreti aylık 7,99 ABD dolarıdır. Sınırsız web sitelerini, sınırsız alt alan adlarını ve sınırsız MySQL veritabanlarını destekler
 • Dinamo planı: Bu planın ücreti aylık 9,99 ABD dolarıdır. Sınırsız web sitelerini, sınırsız alt alan adlarını ve sınırsız MySQL veritabanlarını destekler.

Tüm hosting planları ücretsiz bir alan adı, süslü bir simge ile geliyor, SSD tarafından destekleniyor ve SSH erişimi ile geliyor.

Web Hosting Hub fiyatlandırması ve planları

  • Ücretsiz Alan Adı: Evet.
  • Kayıt Kolaylığı: Çok kolay, tek sayfalık kayıt işlemi. En iyilerinden biri.
  • Ödeme metodları: Kredi kartı.
  • Gizli Ücretler ve Maddeler: Kullanıcıları için 75.000 dosya ve 10.000 mesaj (veya 2 GB boyutunda) sınırı vardır. 10 GB veya 75.000 dosyayı aşan hesaplar otomatik olarak yedekleme sistemlerinden çıkarılır. Yedeklemenizin geri yüklenmesi 50 ABD dolarına mal olabilir.
  • upsells: Birkaç yükseliş.
 • Hesap Aktivasyonu: Hızlı aktivasyon. Hesap doğrulamasına dikkat edin, özellikle ABD dışındaysanız.
 • Kontrol Paneli ve Pano Deneyimi: cPanel.
 • Uygulamaların ve CMS’lerin Yüklenmesi (WordPress, Joomla vb.): Popüler uygulamaların ve CMS’lerin Softaculous ile hızlı ve kolay yüklenmesi.

Web Hosting Hub’ı Önerir miyiz??

Ne yazık ki, Web Hosting Hub’ı tavsiye edemiyoruz.

Çalışma süresi ve müşteri desteği oldukça iyidir. Ancak hızları her yerde ve fiyatlandırma reklamı kadar iyi değil. ABD dışındaysanız, hesap doğrulamanız 24 saat gecikebilir. Ve genel olarak, performansları biraz fazla ortalama.

Kardeş markalarıyla kaydolmak daha iyi olur: InMotion hosting veya en iyi web barındırma incelemelerimizden bir şey seçmek.

Web Hosting Hub kullandınız mı? Öyleyse, lütfen aşağıda dürüst ve şeffaf bir Web Hosting Hub incelemesi bırakın. Tüm olumlu ve olumsuz deneyimleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map