UK2.net İnceleme


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
£ 5.95 / ay

UK2.net: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Ne yazık ki, kısaca, ana nedenleri çalışma süresi ve destek olması nedeniyle birkaç nedenden dolayı UK2.net’i önermiyoruz. Fiyatları ve özellikleri gözden kaçırdığınızda, hepsi çok çekici görünüyor, ancak biraz daha derine inmeye başladığınızda … harika değil. Birkaç konuyu inceleyelim.

Çalışma Zamanı: Birçok kullanıcı yorumu kesintilerden şikayet ediyor. Ayrıca, diğer web sunucularının çoğunun yaptığı gibi, sitelerinde bir çalışma süresi garantisi yoktur… ki bu biraz garip.

Destek: Etrafta yüzen destek tutumları hakkında göz ardı edilemeyecek kadar çok şikayet var. Siteniz çöktüğünde (yukarıdaki kötü çalışma süresine bakın), en azından hızlı bir şekilde düzeltilmesi için destek istersiniz… durum böyle görünmüyor.

SSL: Bu bizi şaşırtıyor, SSL (https) bu gün bir zorunluluktur … Google, normal http sitelerini görünür şekilde “güvenli değil” olarak etiketliyor ve sıralamalarınızı acıtıyor. Bunun da ötesinde, onları ücretsiz olarak alabilirsiniz, ücretsiz SSL sertifikalarını neden entegre etmedikleri hakkında hiçbir fikriniz yok, diğer herkes.

Yani gerçekten dediğimiz şey… dışarıda hemen hemen her şeyde daha iyi olan birçok alternatif var. Bizim favorimiz hala SiteGround, güvenlik konusunda BÜYÜK, çok duyarlı destek, dünya çapında (Londra dahil) birden fazla veri merkezine sahipler ve WordPress tarafından resmen tavsiye ediliyorlar (elbette, onlara attığınız CMS’lerle başa çıkabilirler) ). Onlar gerçek bir beyinsiz, incelememize göz atın.

Hala UK2.net ile ilgilenen, aşağıda okumaya devam.

UK2.net araştırması

UK2.net İnceleme

UK2, 1998 yılında Ditlev Bredahl tarafından kurulmuştur. İngiltere’de barındırma hizmetleri sağlamada yaklaşık yirmi yıllık deneyime sahip olarak, bir milyondan fazla alan adı kaydettirmiştir. Ayrıca dünyanın 200’den fazla yerinde binlerce web sitesine güç veriyorlar.

Şirketin merkezi Shoreditch, Londra’dadır. Ürün ve hizmetleri arasında Alan Adı Kaydı, E-posta Barındırma, Web Sitesi Barındırma, Web Sitesi Oluşturucuları, Adanmış Sunucular ve Yönetilen Barındırma bulunmaktadır. Ayrıca SSD Sanal Özel Sunucular ve WordPress Hosting sağlar.

Fiyatlandırma

UK2 web barındırma hizmetleri için üç tür plan sunmaktadır. Bu paketler Essential Hosting, Business Hosting ve Business Cloud olarak adlandırılır. Üç plan aşağıda görülebilir:

UK2 hosting fiyatları

En ucuz plan Temel Hosting olarak adlandırılır ve 12 aylık ödeme dönemini seçerseniz, son teklif nedeniyle aylık 1,00 GBP’dir. Aylık olarak ödemek istiyorsanız, size 6,95 GBP tutarında mal olacaktır. UK2’ye göre, Temel Hosting planı tek bir web sitesine sahip yeni başlayanlar için mükemmel.

En az yıllık ödeme şeklini seçerseniz, bu paket size ücretsiz bir alan adı verir. Ayrıca, sınırsız web alanı elde edersiniz. Böylece,>WordPress web sitenizi oluşturma.

Geliştirme söz konusu olduğunda, Temel Hosting planı Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs ve PHPMyAdmin’i destekler. Web sitelerinizde özelleştirilmiş hata mesajlarını da kullanabilirsiniz. AW İstatistikleri de mevcuttur. Söz konusu araç, görüntüleyenleriniz hakkında bilgi almak için kullanılabilir. Bu veriler, diğerlerinin yanı sıra menşe ülke, işletim sistemi ve kullanılan tarayıcıyı içerir.

Son olarak, size 30 günlük para iade garantisi verilir. Ürün ve hizmetlerini deneyebilir ve herhangi bir soru sormadan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz..

Destek Seçenekleri

UK2 ile çeşitli destek seçenekleri mevcuttur. Bunlar aşağıda özetlenmiştir:

  • Hizmet Durumu Sayfası,
  • Kendi Kendine Yardım Bilgi Bankası,
  • Bilet Teslimi,
  • Çevrimiçi Canlı Sohbet Desteği ve
  • Telefonla Destek

Diğer barındırma sağlayıcılarına benzer olarak, UK2’nin Hizmetler Durumu sayfası Ana Sistemler, Kontrol Panelleri ve Barındırma Sunucuları dahil olmak üzere hizmetlerinin durumu hakkında gerçek zamanlı bilgiler gösterir. Müşterileri şirketin mevcut ve geçmiş operasyonları hakkında bilgilendirmek için bu sayfada olaylar rapor edilmektedir..

Kendi kendine yardım Bilgi Bankası, kullandığınız ürün ve hizmetler arasında ilerlemenize yardımcı olacak ayrıntılı kılavuzlar içerir. Bilet gönderimleri ve çevrimiçi canlı sohbet desteği 7/24 mevcuttur. Aynı şey telefon desteği için de geçerli.

UK2’nin müşteri destek hizmeti hem olumlu hem de olumsuz incelemelere sahiptir. Kullanıcılara göre hizmet tutarlı değil. Hatta bazı müşteriler e-posta yoluyla cevap alamadıklarını ve canlı sohbet oturumlarındaki cevapların sorunlarını çözemediklerini bile belirtmişlerdir. Telefon desteğinin, belirli bir üründen sorumlu olmayan departmanların müşterilerini nereye yönlendireceğini bilmediği için alt düzeyde olduğu tespit edildi.

Öte yandan, olumlu eleştiriler, destek ekibinin, satın almadan önce bile destekleyici olduklarını söyleyerek bazı incelemelerde çok yardımcı olduğunu belirtmektedir. Olumlu eleştiriler ayrıca UK2’nin sorunlarına hızlı yanıtlar verdiğini söylüyor.

Destek hizmetlerine ilişkin karışık incelemelerle, UK2’nin mükemmel olmadığını söyleyebiliriz. Sadece birkaç barındırma şirketi, müşteri destek ekibine geldiğinde mükemmel bir üne sahiptir ve açıkçası UK2 bunlardan biri değildir. Müşteri destek hizmetleri konusunda şirketin zirveleri ve olukları var.

Artıları

İngiltere 2’ye kaydolmanın bazı avantajları vardır. Bunlardan bazıları aşağıda özetlenmiştir:

Ücretsiz Alan Adı

12 aylık ödeme süresini alırsanız ücretsiz bir alan adı kaydı alabilirsiniz. Daha yeni başlıyorsanız ve henüz kendi alan adınızı satın almadıysanız, bu kullanışlı olur. Birkaç kilo vermek zarar vermez.

Sınırsız Web Sitesi Alanı

On web siteniz sınırsız web sitesi alanı ile ilgilenilecektir. Hangi dosyaların saklanacağı ve hangilerinin çöp kutusuna taşınacağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Size büyük video dosyalarını ve resimleri barındırma seçeneği sunan sınırsız web sitesi alanınız var.

30-gün para iade garantisi

Paranızı garantileriyle geri alabilirsiniz. Ürünlerini ve hizmetlerini denediyseniz ve bunun zaman ayırmaya değmeyeceğini düşünüyorsanız, geri ödeme isteyebilirsiniz. Bu kadar basit.

Eksileri

UK2 hala kusurları olan bir şirkettir. Bunlardan bazıları aşağıda özetlenmiştir:

Karışık Müşteri Desteği Yorumları

UK2, müşteri destek hizmetleri söz konusu olduğunda karışık incelemelere sahiptir. Bazıları yüksek puan verirken, diğerleri kötü puan verdi. Bir barındırma sağlayıcı sürekli olarak büyük destek hizmetleri vaatlerini yerine getirmiyorsa, bu kötü bir işarettir. Tutarsız bir müşteri destek hizmetine sahip olmak UK2’nin bir dezavantajıdır2.

Güvenilmez Çalışma Süresi

Bu da kullanıcı incelemelerine dayanıyor, birçoğu çalışma süresinden şikayet ediyor… ve kısa kesintiler de değil. İstediğiniz son şey bir iş sitesinin aşağı inmesi, çok fazla potansiyel müşteri / müşteri kaybedebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası Yok

Whyyyyyyyyyyy? Diğer barındırma şirketlerinin aksine, UK2 ücretsiz bir SSL Sertifikası sağlamaz. Web siteniz hassas bilgiler içeriyorsa, bu güvenlik özelliği bir zorunluluktur. Ücretsiz bir SSL Sertifikası istiyorsanız, bir sonraki plan olan İş Barındırma’yı seçmelisiniz. Söz konusu plan 12 aylık peşin ödeme yaparsanız ayda 4,48 GBP’dir. SSL Sertifikası, yalnızca en az 12 aylık bir ödeme süresini tercih ederseniz, İşletme Barındırma planında ücretsiz olarak verilir..

Sonuç

Yüzeyde, UK2.net oldukça harika görünüyor, ancak özette belirtildiği gibi, bunu gerçekten tavsiye etmek için burada çok fazla sorun var. Kararsız çalışma süresi, ücretsiz SSL yok ve şüpheli destek gibi sorunlar … Burada karşılaştırmamızı kontrol etmenizi ve SiteGround gibi daha iyi alternatifler aramanızı öneririz..

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-07-29Değerlendirilmiş Öğe UK2.netYazar Puanı 21star1stargrigrigriÜrün Adı UK2.net
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector