Pressidium İncelemesi

Pressidium logosu


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
$ 21 / ay

Pressidium: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, Pressidium’u SEVİYORUZ. Aslında, bu site Pressidium’da barındırılıyor! Son derece güvenilir ve güvenli WordPress barındırma hizmeti sunarlar, tüm dünyada yıldırım hızında veri merkezlerine sahiptirler (+ maksimum hızlar için yüksek planlarda entegre bir CDN) ve WP Engine’den daha ucuzdurlar.

İşte en iyi özelliklerine hızlı bir genel bakış:

Uygun başlangıç ​​planı: Benzer gelişmiş özelliklere sahip diğer yönetilen WP ana bilgisayarlarıyla karşılaştırıldığında, bunlar en ucuz.

Büyük destek: 7/24/365 sizin için buradalar, uzman WordPress desteği!

Global erişim: Tüm dünyada veri merkezlerine sahipler ve küreselleşmeyi süper kolaylaştıran hızlı ve entegre bir CDN’ye sahipler.

Güvenlik: Yönetilen otomatik güncellemeler, kötü amaçlı yazılım izleme ve otomatik kaldırma, ücretsiz kötü amaçlı yazılım kaldırma, kötü amaçlı bot filtreleme, ücretsiz SSL sertifikaları ve daha fazlası… çok etkileyici bir kurulum!

60 günlük para iade garantisi: Her ihtimale karşı… bu ne kadar güzel ��

Dürüst olmak gerekirse, bunlar kitabımızda beyinsizdir. En ucuz planları (Mikro plan) sadece 21 $ / aylık (WP Engine, 35 btw’dan başlar).

Pressidium araştırması

Pressidium Hosting İncelemesi

Pressidium’a Giriş

Pressidium, 28 Şubat 2013’te Andrew Georges, John Andriopoulos, Filip Slavik ve Giannis Zachariadis tarafından kuruldu. Kuzey Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Asya Pasifik’te dört ana veri merkezi bölgesi var. Ayrıca, dünya çapında 22 stratejik lokasyona sahipler.

Kurumsal Mimari konusunda Yönetilen WordPress Hosting hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Şirket, Fortune 500 şirketlerini de kapsayan geniş bir müşteri tabanına hizmet vermekten gurur duyuyor. Müşterilerinden bazıları Fujitsu, Transifex, Modern Perakende, 6 Yarda ve Cornell Üniversitesi’dir..

Review Signal’ın kurucusu Kevin Ohashi, Pressidium’a Üst Düzey WordPress Hosting Performans Ödülü’nü verdi. Bu 2015 ve 2016’daydı.

Fiyatlandırma

Pressidium 4 çeşit Yönetilen WordPress Barındırma planı sunar. Bunlar Personal, Professional, Business ve Business Plus olarak adlandırılır:

İkinci en ucuz plan Kişisel olarak adlandırılır ve yıllık olarak faturalandırılırsa aylık 42,00 ABD dolarıdır (en ucuz olanı Mikro plantır, ancak CDN kurulumlarını içerdiği için Kişisel plana odaklanacağız). Aylık bazda ödeme yapmak isterseniz, size aylık 49,90 USD tutarında mal olacak.

Bahsedilen paket maksimum 3 WordPress kurulumuna izin verir. Ek bir WordPress kurulumu istiyorsanız, bunun için ayda 14,90 USD ödemeniz gerekir. Çoklu site desteği pakete dahil değildir.

Bant genişliği sınırsızdır. Bu, normalden fazla miktarda trafik için fazladan ücret alınmayacağı anlamına gelir. Ancak, Pressidium’a göre, Kişisel paket ayda 30.000 benzersiz ziyaret için tasarlanmıştır. Bu nedenle, sunucu kaynakları aylık yaklaşık 30.000 benzersiz ziyaretle sınırlıdır.

Sıkça sorulan sorulardan biri ekstra ziyaretler için ücretlendirilmektedir. Pressidium, “Siteniz gerçek kullanıcı oturumlarında ani bir artış yaşarsa veya saldırılar geçirse de, iyi performans gösterdiğinden emin oluruz. Bu maliyetleri sizin için kabul ettiğimiz için fazladan ücret almıyoruz, ancak planınızın sınırlarını aşmaya devam ederseniz bir yükseltme önereceğiz. ”

Size ücretsiz bir Şifreleme Sertifikası veriliyor. Bu, web siteniz tarafından işlenen hassas bilgileri güvence altına alabileceğiniz anlamına gelir. Bu da arama motorlarının sıralamasını artırmaya yardımcı olur. FYI, Google güvenli olmayan web sitelerine (HTTPS) güvenli olmayan sitelere tercih ediyor (HTTP).

Web siteniz başka bir web hosting şirketinde barındırılıyorsa, size web sitenizin ücretsiz geçişi sağlanır. Kaydolduktan sonra, bir taşıma işlemini anında planlayabilirsiniz. Sadece bir destek bileti açmanız gerekiyor. Pressidium’un ekibi daha sonra her şeyi yapacak.

Barındırma hesabınızın güvenliği Pressidium tarafından ciddiye alınır. Yönetilen otomatik güncellemeler, kötü amaçlı yazılım izleme ve kötü amaçlı yazılım kaldırma. Tamamen kilitlenmiş bir ortamınız var ve kötü robot filtrelemenin tadını çıkarıyorsunuz.

Yedeklemeler günlük ve otomatik olarak yapılır. Kendi yedeklerinizi de oluşturabilirsiniz. Bu, web sitenizin ciddi karmaşık sorunlarla karşılaştığı durumlarda size yardımcı olur. Bu sorunlar giderilemezse, yedeği geri yükleyebilirsiniz (web sitenizin hala işlevsel olduğu bir nokta).

Hız söz konusu olduğunda, Pressidium’un sunabileceği çok şey var:

  • CDN – Bu, web sitesi verilerini birden çok coğrafi konumda önbellek olarak saklamanızı sağlar. Böylece, veri merkezinizden uzak web sitesi ziyaretçileri bile çarpıcı sayfa yükleme hızlarıyla karşılaşır. Yalnızca kendilerine yakın bir yerde saklanan önbelleğe alınmış verilerle sunulur.
  • PHP 7 – Bu, PHP 5.6’ya yapılan bir yükseltmedir ve söz konusu sürümden daha hızlıdır. Uygulamalar ayrıca PHP 5.6 ile PHP 5.6’ya göre daha hızlı çalışır.
  • HA SSD Depolama – Bu Yüksek Kullanılabilirlikli Katı Hal Sürücüleri anlamına gelir. Bu tür depolama sürücüleri, geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında daha hızlıdır. Böylece, veriler daha hızlı gönderilir ve sonuç olarak hızlı yükleme hızları elde edilir.
  • Dinamik Yük Dengeleme – Bu, tek bir kaynağın aşırı yüklenmesini önlemek, yanıt süresini en aza indirmek ve kaynak kullanımını optimize etmek için iş yüklerinin çeşitli bilgi işlem kaynakları arasında dağıtılması anlamına gelir. Optimum dinamik yük dengeleme ile, kaynaklar aşırı yüklenmediği için sayfa yükleme hızlarınız hızlanır. Bunun nedeni, iş yüklerinin birden çok sunucuya (veya kaynağa) yayılmış olmasıdır.
  • Otomatik Görüntü Optimizasyonu – Görüntü, boyutu küçültülerek otomatik olarak optimize edilir. Böylece, görüntülerinizi yüklemek daha az kaynak alır ve bu da daha yüksek yükleme hızlarına yol açar.

Kullanıcı gösterge tablonuzda da çeşitli özellikler bulunur. Manuel ve otomatik yedeklemeler yapabilir, kullanım ve trafik analizlerini kontrol edebilirsiniz. Gösterge tablosunda ayrıca fatura ve fatura geçmişi de görüntülenir. Tek bir platformda çeşitli eklentileri yönetmenizi sağlar.

Son olarak, size risksiz 60 günlük para iade garantisi verilir. Ancak, yıllık planlarda sunulmamaktadır. Hizmetlerinden memnun değilseniz, nedeni ne olursa olsun tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

Destek Seçenekleri

Pressidium ile size çeşitli destek seçenekleri sunulur. Aşağıda bunlardan bazıları:

  • Bilet & E-posta desteği
  • Telefon Desteği
  • Bilgi tabanı
  • Bulut Durumu
  • Özel Hesap Yöneticisi (İşletme / İşletme Artı Planları)

Bilet ve e-posta desteği 7/24/365 mevcuttur ve uzman DevOps mühendislerinden yardım alabilirsiniz. Bilgi Bankası, Pressidium’un ürün ve hizmetlerinin nasıl yönetileceği hakkında kılavuzlar içerir. Ayrıca, basit sorunların nasıl giderileceği konusunda kılavuzlar içerir. Özel bir hesap yöneticisi yalnızca Business veya Business Plus planlarını seçerseniz kullanılabilir.

Bulut Durumu Sayfası, Pressidium platformunda ve hizmetlerinde güncellemeler içerir. Durum güncellemeleri Güvenlik Duvarları, WebApp Güvenlik Duvarları, Yük Dengeleyiciler, Çok Katmanlı Önbellekleme, WordPress Uygulama Sunucuları, Veritabanı Kümeleri, CDN, SFTP, Evreleme & Anlık Görüntüler, Bulut Yedekleri, Portal ve API.

Artıları

Çoklu Hız Optimizasyonu Özellikleri

Pressidium, web sitenizin hızını optimize etmek için birçok özellik sunar. Geleneksel mekanik sürücülerden daha hızlı olan yüksek kullanılabilirlikte katı hal sürücüleri (HA SSD) kullanırlar. Ayrıca, aşırı çalışma kaynaklarını önlemek ve yükü birden fazla kaynağa tahsis etmek için dinamik yük dengeleme uygular ve bu da optimum yükleme hızlarına yol açar.

Diğer hız optimizasyonu özellikleri arasında çok katmanlı uyarlanabilir önbellekleme, içerik dağıtım ağları (CDN’ler), PHP 7 desteği, otomatik görüntü optimizasyonu ve veri merkezi konumlarının seçimi bulunur.

Mükemmel Çalışma Süresi

Pressidium, mükemmel performans gösteren web siteleri sunar; bu web siteleri nadiren kesinti süreleriyle karşılaşır. Pressidium tarafından desteklenen sitelerin çalışma süresi, ortalamadan daha yüksektir. İyi performans gösteren web siteleri sağlayarak müşterilerine süper hizmet vaatlerini yerine getiriyorlar.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Size SSL Sertifikalarını Şifreleyelim. Bunlar sitenizi daha güvenli hale getirmek ve böylece sitenizdeki hassas bilgileri korumak için kullanılır. Arama motorlarında da sıralamalarınızı artırmanıza yardımcı olur. Google güvenli olmayan sitelere kıyasla güvenli siteleri sever.

Mevcut Yedekler

Sitenizde otomatik günlük yedeklemeler yapılır. Bu, sorunların giderilemediği durumlarda sitenizin güvenliğini sağlar. Yedeklemeyi kullanarak sitenizi anında geri yükleyebilirsiniz – web sitenizin hala çalıştığı bir zaman dilimine geri dönün.

60 Gün Para İade Garantisi

Pressidium, satıcı kilitlerine inanmaz. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Size risksiz 60 günlük para iade garantisi verilir. Ürünlerinden ve hizmetlerinden memnun değilseniz, her zaman geri ödeme alabilirsiniz.

Sonuç

Sadece yap ��

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-24Değerlendirilen Öğe PressidiumYazar Derece 51star1star1star1star1starÜrün Adı PressidiumFiyat
21 ABD Doları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector