İngiltere için En İyi E-ticaret Barındırma

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (sayısız yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), harika bir web barındırma sistemini neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Web barındırma sağlayıcınızın kalitesi online mağaza potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.


Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… ev sahibi yaşamsal!

Bunlar İngiltere için en iyi e-ticaret barındırma sağlayıcılarımızdır, bankayı bozmadan gerçek kalitede hosting.

Kenar notu: # 1 ürünümüzde geçici% 69 indirim uygulanmaktadır! Sürece yakala!

İçeriğimize bağlantı veren tanınmış markalardan / sitelerden birkaçı:

Eşyalarımızı biliyoruz, birçok referansımızın küçük bir örneği:

Tom tutkulu ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla anlıyor. Yepyeni web sitemi nasıl kullanacağım konusunda bilgi paylaşma ve beni becerme isteğini gerçekten takdir ettim. Teşekkürler Tom!

Sally Mac
İçindekiler

MangoMatter mevcut web sitemizi tasarlamayı çok kolaylaştırdı. Tom, ilk konsültasyondan tamamlanmaya kadar kişisel olarak dahil edildi ve gerekli olabilecek herhangi bir ince ayar için hala kullanılabilir.!

Demitrios Lecatsas
Taze Saç

Tom’u web sitemizi tasarlaması için seçtik çünkü tasarladığı diğer web sitelerinin stilini beğendik. Tüm süreç stressizdi. Tom çok yardımcı oldu ve bizim birden fazla istek hiçbiri çok fazla sorun oldu. Tom, çalışmaktan zevk alıyor. Bizim için yaptığı web sitesini seviyoruz, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor.

Carl Olive
bahar!

Mango Madde ile deneyimlerimiz harikaydı! Tom’la çalışmak çok kolay, olumlu, verimli ve yaptığı işte açıkça parlak. Şiddetle tavsiye edilir.

Lucy Reeves
Nerede Olur?

Tom’a yeni şirket web sitemizi geliştirdik ve sonuçtan çok memnunduk. O sadece özetimizi sunmakla kalmayıp, hiç düşünmeyeceğimiz bazı mükemmel fikirler sunmayı başardı. Hepsinden iyisi, Tom zamanı ile cömerttir ve tavsiye ve destek vermeye hazır olmaya devam eder.

Neil Mackenzie
Enventive

MangoMatter ile çalışmak ne kadar kolay ve sorunsuz bir deneyim! Tom tam olarak neyin peşinde olduğumuzu anladı ve nihai üründen çok etkilendik. Gelecekte MangoMatter’ı tekrar seçmekte tereddüt etmem.

Tyson King
Direktör / Plumbrite Çözümleri

MangoMatter’dan Tom, Web sitemi kurmak için son derece yararlı, profesyonel ve büyük destek oldu, bilgi zenginliği ve çok verimli. MangoMatter tavsiye hiç tereddüt var ve zaten yaptım.

Michelle Watson
tamir ederim

Web hosting incelemelerini analiz ettik & Böylece, İngiltere için en iyi e-ticaret web barındırma şirketlerinin bir listesi sonuçlanan zorunda kalmazsınız. Aşağıdaki tablo, bize göre, derecelendirmeye göre sıralanmış, maliyeti / ay ayrıntılarını gösteren en iyi 5 e-ticaret ana bilgisayarına üst düzey bir genel bakış sunar., & ne kadar disk alanı sunduklarını. Ayrıca ilk 3’ümüzü aldık ve masanın hemen altında ayrı ayrı inceledik.

Web Hosting Şirketi Genel DerecelendirmeFiyat / Ay Dünya çapında SunucularÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
siteground2 £ 2.95 (8,95 £ ‘dan başlayan geçici% 67 indirim)
 • İngiltere merkezli sunucular + global ağ
 • Şimşek hızında
 • Uygun (GBP cinsinden ücretler)
 • 30-gün para iade garantisi!
 • Hızlı uzman desteği
 • WordPress tarafından önerilen resmi = kazanan!
SiteGround İncelemesi
GreengeeksLogo 2,95 ABD doları
 • Yeşil hosting
 • Avrupa’daki sunucular
 • Sınırsız disk alanı
GreenGeeks İncelemesi
A2HostingLogo 3,92 ABD doları
 • Ucuz
 • Sınırsız Disk Alanı!
A2 Hosting İncelemesi
eukhost logosu £ 3.33
 • Yüksek performans
 • İngiltere merkezli
TSOhost İncelemesi
kinsta 30 USD
 • WordPress Hosting Mükemmelleştirildi
 • Harika performans
 • Google Cloud Platform’u kullanır
 • Daha yüksek fiyat etiketi
Kinsta İncelemesi

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

En İyi E-Ticaret Hosting UK 2020 – Değerlendirmeler

1. SiteGround

Bu, e-ticaret siteleri için tüm zamanların en sevdiğimiz hosting firmasıdır. Uygun fiyatlı, Londra’da yıldırım hızında sunucuları var ve en önemlisi destek çok duyarlı (ortalama yanıt süresi yaklaşık 10 dakikadır).

SiteGround ayrıca WordPress tarafından şiddetle tavsiye edilir (çok az hosting şirketi bunu talep edebilir! Tabii ki, onlara attığınız herhangi bir CMS ile başa çıkabilirler), bu mutlak bir beyinsizdir! aman, + Onlar bir .. sahip 30-gün para iade garantisi!

SiteGrounds’un planları ayrıca inanılmaz derecede verimli bir güvenlik sistemi, otomatik yedeklemeler ve ücretsiz SSL (e-ticaret siteleri için çok önemli) gibi birçok harika özellik ile birlikte gelir

3 hosting planı var, en uygun planları sadece başlıyor £ 2.75 / ay (normal fiyattan% 69 indirim)! 

siteground2

  kazanan

Kullanım kolaylığı

97%

Destek

95%

Performans / Güç

95%

2. Yeşiller

Fiyat: $ 2.95
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks, her şeyi doğru yaptığını bildiğiniz şirketlerden biri, 2008’de yayına girdiklerinden beri büyük bir büyüme gördüler. Onlarla çalışmaya başladıktan sonra başarılarının nedenleri oldukça açık, küresel erişimin birleşimi (çoklu dünya çapında veri merkezleri), mükemmel performans, mükemmel ve oldukça hızlı destek ve son olarak, enerji tüketimini rüzgar enerjisi ile 3 kez şebekeye geri koyuyorlar, bu oldukça şaşırtıcı!

Belirli özelliklere göre, en temel planlarında bile sınırsız disk alanı sunuyorlar, 7/24 destek veriyorlar ve tıpkı memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisi olan SiteGround gibi! Listemizde sağlam bir # 2!

En ucuz planları sadece başlıyor 2,95 $ USD / ay (Özel MangoMatter İndirimi – 9,95 $ ‘dan düştü)

GreenGeeks logosu

Kullanım kolaylığı

94%

Destek

95%

Performans / Güç

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting, hem performans hem de özelliklerde (sadece biraz daha pahalı) SiteGround’a çok benzer, ayrıca dünya çapında (Londra dahil) oldukça darn hızlı sunuculara da sahiptir. E-ticaret için, daha yüksek hız için turbo şarjlı sunucular sundukları ve sunucu kaynaklarıyla oldukça esnek oldukları için onları seviyoruz, bu da iyi büyüklükteki mağazaların ipeksi pürüzsüz çalışmasına izin veriyor.

Ayrıca 3 hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor Amerikan Doları 3,92 $ / aylık (başlangıçta 7,99 $ / aylık).

Kullanım kolaylığı

87%

Destek

94%

Performans / Güç

93%

İngiltere'de e-ticaret araştırması

İngiltere E-Ticaret Hosting: Doğru Bir Nasıl Bulunur

E-ticaret barındırma web özellikle işletmeler veya girişimciler için e-ticaret web sitelerini barındırmak için tasarlanmış bir hosting türüdür. Yani, çevrimiçi mağazalar olarak faaliyet gösteren web siteleri, mal ve hizmetlerin çevrimiçi işlemesini kolaylaştırmak için donatılmıştır. Ayrıca Avustralya’yı barındıran e-ticaret ve Kanada’yı barındıran e-ticaret için ana bilgisayar karşılaştırmaları oluşturduk.

Bu işlemler yoluyla paylaşılan verilerin hassas doğası nedeniyle, İngiltere web barındırma platformu bu tür ile ilişkili özellikleri ve işlevleri bir dizi web barındırma diğerlerinden ayıran vardır.

Ne E-Ticaret Hosting İngiltere için Normal Web Hosting farklı kılan

Genel bir web sitesi veya blog için gereken barındırma planının türüyle karşılaştırıldığında, e-ticaret barındırma “normal” web barındırma işleminden çeşitli şekillerde farklılık gösterir.

Özellikleri

Her şeyden önce, e-ticaret barındırma, işletmelerin çevrimiçi işlemleri kolaylaştırması için gerekli olan çeşitli işlev ve araçları içerir.

E-ticaret hosting hala web tasarım temel özellikleri gibi site oluşturma genel yönlerini dikkate içerirken, bu hosting platformuna özgü özellikler şunlardır:

● Çevrimiçi kataloglar

● Envanter yönetimi

● Ödeme işleme özellikleri

● Alışveriş sepeti işlevleri

● ve Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası

E-ticaret barındırma planlarında sunulan özellikler, site sahiplerinin e-ticaret sitelerini yeterince ayarlamasına ve daha sonra iş işlemlerini yönetmesine ve yürütmesine olanak tanır.

Genel web sitelerinin ödeme işleme gibi özelliklere ihtiyacı olmamakla birlikte, bir çevrimiçi mağazaya ev sahipliği yapmak isteyen işletmeler ve girişimciler için vazgeçilmezdir..

Maliyet

E-ticaret barındırma maliyeti, barındırma planınız için seçtiğiniz belirli sağlayıcıya ve sundukları özelliklere bağlı olarak değişebilir.

Genellikle, kaliteli bir e-ticaret barındırma planı 20 ila 250 $ artı bir ay boyunca çalışır. Bununla birlikte, özel bir e-ticaret sistemine ev sahipliği yapmak, daha yüksek maliyetle çalışabilir ve tırmanmak için 300 dolardan başlayabilir.

Öte yandan, e-ticaret yetenekleri olmayan web hosting planları, ayda 4 $ gibi düşük bir fiyata satın alınabilir ve web barındırma platformunun türüne (örneğin VPS, paylaşılan, adanmış, vb.) Bazı ücretsiz web hosting seçenekleri olsa da, bu genellikle işletmeler için önerilmez.

Bir ECommerce Hosting sağlayıcısını ararken dikkat edilmesi gerekenler

Bir e-ticaret web barındırma sağlayıcısı ararken dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır. Sağlayıcılar tarafından sunulan bazı özellikler amacınızı yerine getirmek için gerekli olabileceğinden veya gerekmeyebileceğinden, en önemli hususlar işletmenizin özel ihtiyaçları ile ilgili olmalıdır..

Aşağıda web barındırma farklı türleri kısa açıklamaları yanı sıra, e-ticaret barındırma sağlayıcıları göz ararken bakmak için anahtar şeyler.

Barındırma Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşılan barındırma, bu planlar daha bütçeye uygun olma eğiliminde olduğu için, işletmeler arasında popüler olan bir tür barındırma türüdür..

Paylaşılan bir barındırma planında, web siteniz diğer web siteleriyle paylaşılan bir sunucuda barındırılır. Sunucunuzu paylaştığınız gerçek web sitesi sayısının yanı sıra site performansı söz konusu olduğunda ne bekleyebileceğiniz de sağlayıcıya bağlıdır. Paylaşılan bir sunucuda barındırılan web siteleri güvenlik tehditlerine açık olabilir ve web performansı, aynı sunucunuzdaki diğer siteler tarafından kaç kaynağın talep edildiğine veya kullanıldığına bağlı olabilir..

Bulut Barındırma

Bulut barındırma, bir sunucunun VPS barındırma gibi diğer web siteleriyle paylaşılmasını içerir ve birbirine bağlı birkaç web sunucusunda çalışır. Üç temel bulut barındırma kategorisi vardır: Hizmet Olarak Yazılım (SaaS), Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) ve Hizmet Olarak Platform (Paas).

Bulut barındırma, Linux veya Windows işletim sistemini (OS) kullanabilmenin yanı sıra bulut barındırma ölçeklenebilirliği sayesinde sağlanan esnekliği de içerir. Yani, bulut çözümleri kullanıma dayalı olarak fiyatlandırılır ve yalnızca işletmelerin kullandıkları kaynaklar için ödeme yapmasını gerektirir.

VPS Barındırma

Sanal Özel Sunucu (VPS) barındırma, adanmış barındırma planlarında, ancak paylaşılan bir barındırma ortamında sunulan bazı kontrol ve kaynakları sunduğu için hem özel hem de paylaşılan barındırma işlemine benzer. Yani, bir VPS barındırma, bir fiziksel sunucu üzerinde birkaç farklı sanal işletim sistemi aracılığıyla çalışır.

Bir VPS barındırma planıyla, bazı kaynakları yine de diğer web siteleriyle paylaşırsınız, ancak işletim sisteminize (OS) sahip olmanın avantajına sahip olursunuz. Sağlayıcılar tarafından iki farklı türde VPS planı sunulabilir: kendi kendine yönetilen VPS ve yönetilen VPS. İlki, site sahibine sunucu üzerinde kontrol sağlamanın yanı sıra tüm teknik yönleri ele alma sorumluluğu sağlar. Yönetilen bir VPS planıyla, barındırma şirketi teknik yönleri ele alır.

Özel barındırma

Özel barındırma barındırma daha pahalı türlerinden biridir. Adanmış barındırma ile, web barındırma kira ve kendi sunucu üzerinde tam kontrole sahip. Özel barındırma planları, yüksek site performansı, özelleştirme üzerinde kontrol ve neredeyse% 100 çalışma süresi sunar.

WordPress Barındırma

WordPress hosting, özel yönetim sistemi (CMS), WordPress aracılığıyla çalışan siteleri desteklemek için özel olarak optimize edilmiş bir web barındırma türüdür.

Sunucu Konumu ve Hızı

Sunucu konumu, özellikle e-ticaret siteleri için önemlidir. Siz veya hedef pazarınız sunucunun coğrafi konumundan ne kadar uzak olursa, web sitenizin daha yavaş çalışacağını düşünün. E-ticaret söz konusu olduğunda, yükleme sürelerindeki gecikmeler son derece zararlı olabilir ve bu da işletmenizin satışlarını kaybetmesine neden olabilir.

Sitenizin yeterli yükleme süresine sahip olmasını ve gecikmeyi azaltmasını sağlamak için sunucularınızı coğrafi olarak hedeflediğiniz hedef kitleye yakın tutmak en iyisidir.

Destek

Bir destek ekibine kolay erişim sağlayan bir ana makine sağlayıcısı seçmek idealdir. Siteniz kilitleniyorsa veya başka bir özellik arızalı görünüyorsa, sorunu hızlı bir şekilde çözebilmek ve gidermek için hazırda dikkatli bir destek ekibine sahip olmak önemlidir..

Disk alanı

Bir barındırma planı seçerken yeterli disk alanı ayırmak başka önemli bir husustur.

İşletmeden işletmeye değişebilmesine rağmen, e-ticaret web sitenizin ürün sayfalarınız için yeterli disk alanına ihtiyacı olacaktır. Özellikle yüksek kaliteli grafikler içeren ürün sayfaları, bloglar gibi web sitelerinden daha fazla yer kaplar ve bu da grafikler ve diğer medya için daha az yer kaplar ve daha fazla metin ağırlıklı olur.

Barındırma planınız aracılığıyla aldığınız disk alanı tahsisi, video ve ses dosyalarını, veritabanlarını, e-posta hesabını ve yüklü komut dosyalarını ve programları da hesaba katar.

Bazı planlar, daha büyük web siteleri için en iyi seçenek olabilecek sınırsız disk alanı sunar. Bununla birlikte, daha az web sayfası ve içeriğe sahip daha küçük e-ticaret siteleri işletmeyi planlayan işletmelerin sınırsız bir paket için dolarlarını uzatması gerekmeyebilir.

SSL

Güvenli Yuva Katmanı (SSL), bir sunucu ile internet tarayıcıları (yani müşterileriniz) arasında güvenli, şifreli bir internet bağlantısı sağlayan bir teknolojidir. Bu, ödeme işleme bilgileri gibi hassas verilerin özel olarak iletilmesini sağlar.

SSL ile korunan web sitelerinde, adres çubuğunun solunda yeşil bir adres çubuğu veya kilit simgesi bulunur. URL ayrıca standart http: // yerine https: // ile başlayacaktır

Veri koruması gerekli SSL’yi bugünlerde isteğe bağlı olmaktan ziyade gerekli bir özellik olarak kabul eden bir e-ticaret sitesinin başarısı ve itibarı. Şifrelenmiş teknolojinin sofistike olması nedeniyle bir SSL sertifikasına sahip olmak, sitenizin müşterilerinizle güven ve güven oluşturmasını sağlar.

uptime

Son olarak, optimum çalışma süresi sunan bir barındırma planı seçmeniz düşünülüyor. Hemen hemen her web barındırma sağlayıcısı müşterilerine 99-100% çalışma süresi sunuyor; ancak bu% 1 bile bile önemli olabilir.

Web siteniz planlı bakımdan geçmedikçe, sitenizin neredeyse% 100’üne erişilebilir olmasını sağlayacak bir plan hedeflemelisiniz..

Ve bu kadar, tüm noktaları kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki bir e-tablo oluşturun ve İngiltere’deki en iyi web barındırma sağlayıcılarının tüm özelliklerini günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector