MidPhase Review: Harika Çalışma Süresi (% 99.99), ancak biraz yavaş …

Orta Aşama ana sayfası


MidPhase ucuz.

Ayda dört dolar ucuz.

Hayat bize bir şey öğrettiyse, ucuz bir şeyin çoğu zaman iyi olmadığı.

Yani, MidPhase, Web Hosting Pad veya HostMetro gibi korkunç çalışma sürelerine veya sivilceli müşteri hizmetlerine sahip olmalıdır. Sağ?

Dört dolar bu günlerde bir fincan kahveyi bile kapsamıyor. Nasıl Earth üzerinde barındırma sunucuları satın almak ve çalıştırmak için inanılmaz derecede yüksek maliyetleri kapsar. Güzel Salt Lake City, Utah’taki merkezlerinden kira ve çalışanlardan bahsetmiyorum bile.

Ancak MidPhase gece uçuşu değildir. 98’den beri buradalar, İngiltere, Ukrayna ve Hindistan’da ekipleri var. O zamandan beri, ’07’de (ayrıca WestHost’un sahibi olan) UK2 Group ile birleştiler.

Önemli olan: Bu onların ilk rodeoları değil.

Performanslarını analiz etmek ve harika şeylerin gerçekten ucuz paketlerde gelip gelemeyeceğini görmek için 2015 yılının Haziran ayında MidPhase ‘Kişisel Web Barındırma Planı’nda temel bir WordPress web sitesi kurduk.

Çalışma süresi gibi performans istatistiklerini kontrol edebilirsiniz. & daha derinlere gitmek için ‘Tarih’i tıklayarak.

MidPhase Hosting Kullanmanın Artıları

4 $ barındırma için akla gelen ilk şey, web sitenizin neden tekrar olduğunu belirlemeye çalışırken, üç saat boyunca dilinizi konuşmayan biriyle telefonda oturmak zorunda kalmaktır. Neyse ki, bu doğru olmaya bile yakın değil.

MidPhase’in 24 aylık inceleme sürecimizdeki performansı.

1. 24 Ay Boyunca% 99,99 Çalışma Süresi (Gerçekten Çok İyi)

Her şeye rağmen, MidPhase 24 ay boyunca% 99,99 çalışma süresi sağladı. Bu sadece iyi değil, aynı zamanda olağanüstü ( en iyi bugüne kadar otuzdan fazla web barındırıcısını inceledikten sonra gördük). Şu anda yalnızca Bluehost ve SiteGround aynı düzeydedir.

Bir göz at:

Son 12 aylık ortalama çalışma süresi:

 • Ocak 2020 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Aralık 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Kasım 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Ekim 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Eylül 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.98
 • Ağustos 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Temmuz 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Haziran 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Mayıs 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Nisan 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Mart 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Şubat 2019 ortalama çalışma süresi: 100%

Son 24 aylık ara istatistiklerOrta Faz ortalama çalışma süresi | İstatistiklere bakın

2. Hızlı Destek Bilet Yanıtları

Tamam, çalışma süresi harika. Bu müşteri hizmetlerinin dış kaynaklı bir kabus olduğu anlamına gelmelidir. Ayda 4 $ daha karlı nasıl çalıştırabilirsiniz??

Destek bilet sistemlerini test ettik ve müşteri desteklerinden 40 dakika sonra Britton’dan (destek teknisyeni) ayrıntılı bir yanıt aldık. İleti dizisi şöyle görünüyordu:

Orta Aşama Desteği

MidPhase’de müşteri destek temsilcisi

Diğer bazı ana bilgisayarların aksine, ücretsiz ve uluslararası numaralarla telefon desteği sağlarlar.

Çok uzak çok iyi!

3. ÇOK Ucuz

MidPhase’in ucuz olduğunu söylemiş miydik?

En ucuz paylaşılan barındırma seçenekleriyle uzun vadeli bir plan ortaya çıkıyor Aylık 3,95 ABD doları.

Yakalayış? En az bir yıllık taahhüt (maalesef standart bir endüstri hilesi).

Aylık 7,95 dolardan başlayan gerçek bir aydan aya plan sunuyorlar (diğer bazı ev sahiplerinin en az 12 aylık bir kayıt gerektirdiğini belirtmek gerekir, bu yüzden bu kısa bir terimdir).

Orta Aşama fiyatlandırması

4. Ücretsiz Göçler & Transferler

MidPhase, tüm cPanel hesapları için ücretsiz site taşıma hizmetleri sağlayarak ortak bir endüstri trendini destekliyor.

Dürüst olmak gerekirse, bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyordu. Birçok ev sahibi sıfır dolar karşılığında tek bir site transferi sağlayabilir. Ama sonra sizden daha fazlası için pahalıya mal olacaklar.

Diğerleri, herhangi bir şeyi taşımak için sizden 150 dolara kadar ücret alacaktır.

Yine de MidPhase değil. Ucuz yaklaşımlarına rağmen, telafi etmek için nikel ve loş müşteriler olmadıklarını görmek güzel.

Biz her şeyi onaylamak için onların müşteri hizmetleri temsilcileri ile takip etti. Hesaplar cPanel erişimi sağladığı sürece ek siteler için daha fazla ücret ödemeyeceklerini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

5.% 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

MidPhase testimiz son birkaç yılda mükemmel çalışma süresi gösterdi.

Çalışma süresine bağlılıkları göz önüne alındığında bu sürpriz değil.

Sitelerinde, geçmiş raporların veya olayların yanı sıra gerçek zamanlı güncellemeler sağlayan bir Durum sayfası var.

Ama bu en iyi bölüm değil.

Ayrıca hosting paketleri için “% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi” var.

Bu eşiğin altına düştüğünüzde hesap kredisi isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, şu ana kadarki deneyimlerimize dayanarak, onlara bunu çok sık sormanız gerekmeyecek.

Gördüğümüz en düşük aylık hizmet süresi% 99,98’dir. Ve bu tuttukları minimum% 99,9’un çok üzerindedir.

MidPhase Hosting Kullanmanın Eksileri

Dört dolarlık barındırma mükemmel olamaz. En fazla tasarrufun yanı sıra diğer barındırma özelliklerine değer veriyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken birkaç dezavantaj vardır..

1. Yavaş Ortalama Hız

MidPhase’in çalışma süresi harika. Müşteri desteği özenlidir.

Ne yazık ki, sayfa yükleme süreleri ve hızı için aynı şey söylenemez. Son 24 aylık analizimiz, ortalama 1.135 ms hız.

Korkunç değil, büyük de değil.

Ama ucuz! Ve bu fiyat aralığı için neredeyse en hızlı.

Hız en yüksek önceliğe sahipse (kullanılabilirliği, dönüşümleri ve arama sıralamalarını etkilediği için ticari siteler için olması gerekir), bu noktada maliyetleri ve avantajları tartmak isteyebilirsiniz.

Son 12 aylık ortalama yükleme süresi

MidPhase son 12 aylık detaylı istatistiklerOrta Faz ortalama hızı 2019-2020 | İstatistiklere bakın

Sonuç olarak: Bu tür yükleme süreleri kötü olmak zorunda değildir. Örneğin, daha popüler ve pahalı barındırma sağlayıcıları bir web sitesi yükünü 1 saniyeden daha hızlı hale getiremedi.

2. Net Para İade Garantisi

Birçok web barındırıcısı standart 30 günlük para iade garantisi sunacaktır. Bazıları, taahhütte bulunmadan önce hizmetlerinden memnun olduğunuzdan emin olmak için bu süreyi 90 (veya 97!) Güne kadar uzatabilir..

WordPress ve paylaşılan barındırma planı seçenekleri için 30 günlük para iade garantisinden bahsediyorduk. Diğer hizmetlerinin çoğu için aynı garantileri bulamadığımızı unutmayın.

Ayrıca, bir çeşit 30 günlük geri ödeme olduğunu doğrulayan bir ton yardım masası yanıtı (bunun gibi) vardır..

Daha fazla ayrıntı için terimlerini okumanızı tavsiye ediyorlar, ancak bu sorunun bir parçası: orada da çok fazla bilgi yok.

Bu yüzden 30 günde iyi olman gerektiğini düşünüyoruz.

Dikkate alınacak ve muhtemelen bu düşük, uzun vadeli orandan yararlanmaya çalışıp çalışmadığınızı soracak bir şey.

3. Güvenlik? Herkes, Herkes? Bueller?

Birçok web barındırıcısı, sitenizi kilitlemek ve kötü amaçlı girişimlerden korumak için birkaç basit tıklama ile güvenlik uygulamalarının uzun bir listesini sağlayacaktır. Hatta bazıları, A-OK olduğunuzdan emin olmak için önleyici bakım hizmetleri gerçekleştirerek daha da ileri gidecektir..

MidPhase ile aynı destek seçeneklerini bulamadık. Kaydolurken göz önünde bulundurmak veya sorgulamak için başka bir olasılık.

4.Yüksek Yenileme Fiyatlandırması (Tüm Ürünlerde)

MidPhase’in Web Hosting için 3.95 $ / ay etiket fiyatı Kişisel paket yüzeyde oldukça iyi görünüyor.

Ancak, oyunda bulunduğumuz sürece, reklamı yapılan fiyatlandırmanın genellikle dikkatli olmazsanız size musallat olabilen birkaç ‘gotcha’ ile geldiğini bilirsiniz..

Ne yazık ki, MidPhase bu durumda farklı değil.

Bu durumda en büyük yakalama, ilk planınızın süresi dolduğunda yüksek yenileme maliyetidir. Hangi planları seçerseniz seçin, fiyatınız temelde ikiye katlanır.

Örneğin, Web Hosting Kişisel olanı ayda 3,95 dolardan 6,95 dolara kadar gidiyor. Profesyonel plan ayda 4,95 $ ‘dan 8,95 $ / ay’ a çıkarken, İş planı ayda 5,95 $ ‘dan 10,95 $ / ay’ a yükselmektedir..

Orta Aşama yenileme fiyatı hızla artar.

Serseri, sağ?

Dışında olan şey:

Bu, bulduğumuz en kötü fiyat artışı bile değil.

Hayır, bu lüks alan adı kayıtlarına ayrılmıştır. İlk yıl 15,99 dolara mal olacak. Biraz yüksek, ama şeylerin büyük düzeninde çok kötü değil.

Alan adı fiyatının yenilenme zamanı geldiğinde sorun ortaya çıkar. Normalden daha yüksek yenileme fiyatlandırması barındırma alanında oldukça yaygındır. Ancak etki alanlarında değil. Yıllık ücretinizi ödersiniz ve ne kadar süreniz olursa olsun neredeyse hiç değişmez.

Öte yandan MidPhase, alan adı fiyatınızı yıllık 15,99 ABD dolarından 45,99 ABD Dolarına yükselecek! Dürüst olursak saçma olur.

Temel olarak müşterileri avlıyorlar, alan adınızı taşımak veya ilk yıldan sonra barındırma isteğinizin hiç bitmediğini iyi biliyorlar. Dolayısıyla, fiyat artışını artırmak için “geçiş maliyetlerinden” yararlanıyorlar.

Bizi deli olarak adlandırın, ancak iyi ve sadık müşterileri özel olarak cezalandırmak için tasarlanmış büyük iş uygulamalarının hayranları değiliz.

Orta Aşama Fiyatlandırma, Barındırma Planları & Kısa Bilgiler

İşte size uygun olup olmadıklarını belirlemeye yardımcı olmak için MidPhase hosting planlarına hızlı bir genel bakış:

Orta Aşama fiyatlandırması ve planları

Paylaşılan Hosting Planları:

 • “Kişisel Web Barındırma” plan aylık 3,95 $ ‘dan başlar (bir yıllık taahhüt için). 1 web sitesi, 1 alt alan adı, 1 veritabanı ve sınırsız e-postaya izin verir.
 • “Profesyonel Barındırma” planları aylık 4,95 $ ‘dan başlar (aynı bir ila üç yıllık taahhüt). En fazla 3 web sitesi ve 3 veritabanı ve maksimum 5 alt alana izin verir. Ayrıca sınırsız e-posta ile gelir ve ek bir ücret karşılığında özel bir IP adresi, SSL sertifikası ve web analizi gibi eklentilere sahip olabilirsiniz.
 • “İş Barındırma” planları aylık 5,95 $ ‘dan başlar (bir ila üç yıllık taahhüt). Sınırsız web siteleri, sınırsız veritabanları, sınırsız alt alanlar ve sınırsız e-postalar ile birlikte gelir. Ayrıca ücretsiz bir IP adresi, ücretsiz SSL sertifikası ve ücretsiz web analizi ile birlikte gelir.

Tüm paylaşılan barındırma planları, sınırsız web alanı, sınırsız bant genişliği ve ücretsiz alan adı ile birlikte gelir.

 • Ücretsiz Alan Adı: Evet.
 • Kayıt Kolaylığı: Dostu ve kullanımı kolay üç adımlı kayıt işlemi.
 • Ödeme metodları: Kredi Kartı, PayPal.
 • Gizli Ücretler ve Maddeler: Paylaşılan tüm barındırma hesaplarında 200.000 dosya ve 10 GB kümülatif veritabanı boyutu sınırı vardır. Bu sınırı aşmak hesabınızın feshedilmesine neden olabilir.
 • upsells: Çok fazla satış. Eğlenceli değil.
 • Hesap Aktivasyonu: Hızlı hesap aktivasyonu.
 • Kontrol Paneli ve Pano Deneyimi: cPanel.
 • Uygulamaların ve CMS’lerin Yüklenmesi (WordPress, Joomla vb.): Popüler uygulamaların ve CMS’lerin Softaculous ile hızlı ve kolay yüklenmesi.

Orta Aşama Öneririz?

MidPhase’e kaydolmadan önce dikkate alınması gereken ciddi sorular var. Öncelikle – hız. Ayrıca para iade garantisi ve güvenlik özellikleri.

Buna rağmen, iyi çalışma süresi ve desteği olan hızlı, ucuz bir seçenek arıyorsanız, MidPhase zar atmaya değer olabilir. Bu durumda, biraz tavsiye ediyoruz onları.

Not; MidPhase’in üstünde sıralanan barındırma sağlayıcılarını görmek istiyorsanız, burada en iyi performans gösteren ana makinelerimizi kontrol edin.

MidPhase kullandınız mı? Dürüst ve şeffaf incelemeler yapmamıza yardımcı olmak için lütfen MidPhase incelemenizi deneyiminize göre (olumlu veya olumsuz) bırakın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map