MDDHosting İncelemesi

mddhosting logosu


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
$ 5.99 / mo

MDDHosting: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, onları birkaç nedenden dolayı seviyoruz, ana olanlar çalışma süresi ve destek.

Çalışma Zamanı: Hizmet Seviyesi Anlaşmaları ile desteklenen% 1000 Çalışma Süresi Garantisi sunmalarını sağlayan StorPool destekli bir depolama platformu (süper hızlı, kendi kendini iyileştirme vb.) Kullanıyorlar..

Destek: 24x7x365 teknik destek gerçekten önemsiyor, her zaman kullanışlı!

Güvenlik: Ücretsiz SSL sertifikaları, sitenizi herhangi bir kötü amaçlı yazılım için tarayan ücretsiz SiteLock lite ve günlük yedeklemelerle, veri kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok, gerçekten etkileyici.

Şimdiye kadar iyi… ama… baktığımız şey sunucu kaynakları, temel plan için çok fazla değil, Sınırsız alanlarına ve bant genişliği özelliklerine izin vermek için yeterli değil. Hesap bir noktada boğulur. Bu normal olsa da ve para için daha fazlasını bekleyemezseniz, daha açık bir şekilde ifade edilirse iyi olur.

Genel olsa da, etkileyici şeyler! Onlarla ev sahipliği yapmak istiyorsanız, kesinlikle kaydolun, pişman olmayacaksınız!

Alternatif olarak, daha fazla seçenek için en iyi web barındırma listemize göz atın.

MDDHosting araştırması

MDDHosting İncelemesi

MDDHosting’e Giriş

MDDHosting, Michael Denney tarafından 2007 yılında kuruldu. Aynı zamanda söz konusu şirketin CEO’sudur. Merkezi Indiana, ABD’de bulunmaktadır. Veri merkezleri Denver, Colorado’da bulunmaktadır.

MDDHosting çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bunlara Yönetilen Paylaşılan Bulut Barındırma, Sanal Özel Sunucular (VPS) ve Bayi Barındırma dahildir. Ayrıca SpamExperts Spam Filtreleme, SiteLock Kötü Amaçlı Yazılım Koruması, SSL Sertifikaları, Alan Adı Kaydı ve Alan Adı Transferi sağlar.

Fiyatlandırma

Şirket, dokuz tür Yönetilen Paylaşılan Bulut Barındırma planı sunar. Bunlar CloudStarter, Cloud1, Cloud2, Cloud4, Cloud6, Cloud8, Cloud10, Cloud12 ve Cloud14 olarak adlandırılır. Whew! Bu çok fazla. Söz konusu planlar aşağıda görülebilir:

En ucuz plan CloudStarter olarak adlandırılır ve aydan aya ödeme yapıyorsanız 5,99 USD’dir. 36 yıllık bir sözleşmeyi seçerseniz, size aylık 4.00 ABD dolarına mal olacaktır. Bu planla, hosting hesabı başına sınırsız alan adınız olabilir. Bu, şirketin barındırma hesabınızdaki Eklenti Alan Adları ve Takma Ad sayısını sınırlamadığı anlamına gelir.

Ayrıca size 10 GB değerinde disk alanı verilir. Diğer barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında, diğerleri sınırsız depolama alanı sunduğundan bu çok azdır. Bant genişliği sınırsızdır. Bu, sunucudan istekte bulunan cihaza veri aktarımının sınırsız olduğu anlamına gelir. Ekstra ödeme yapmak zorunda kalmadan her web sitesi görüntüleyicisini barındırabilirsiniz.

Sınırsız alan adlarının yanı sıra, size başka sınırsız özellikler de verilir. Bunlara sınırsız MySQL veritabanı ve e-posta hesapları dahildir. Böylece, ek bir e-posta barındırma sağlayıcısı için ödemek zorunda kalmadan web sitenizi kendi e-posta hesaplarını yöneten her kişiye sağlayabilir.

Performans söz konusu olduğunda, size 0,5 CPU Çekirdeği ve 0,5 GB RAM (Bellek) verilir. Bu ikisinin istatistikleri ne kadar yüksek olursa, web siteniz o kadar hızlı olur. Bazıları PHP 7.0, 7.1 ve 7.2 olan birçok PHP sürümü arasından seçim yapabilirsiniz. PHP’nin bahsedilen sürümleri eski sürümlere göre daha hızlıdır. Yine, bu sizin için daha hızlı web sitesi yükleme hızları anlamına gelir.

Cloudflare için Optimize Edilmiş İş Ortağı oldukları için CloudFlare’yi doğrudan MDDHosting’in cPanel’inde etkinleştirebilir ve erişebilirsiniz. Ayrıca CloudFlare Railgun’u da destekliyorlar ve paketlerinde ücretsiz olarak sunuyorlar. Bu, orijinal sunucunuz ile Cloudflare ağı arasındaki bağlantının olabildiğince hızlı olmasını sağlar. Railgun, önceden önbelleğe alınamayan web nesnelerini% 99,6’ya kadar sıkıştırmak için kullanılır. Bu, ortalama performansta% 200 artış sağlar..

CloudStarter paketi bir LiteSpeed ​​Web Sunucusu kullanır. Apache ile% 100 uyumludur. MDDHosting’e göre Apache’den “en az”% 174 ve NGINX’ten “en az”% 76 daha hızlı.

MDDHosting’in planı da LiteSpeed ​​Cache’i desteklemektedir. Bu Magento, WordPress, PrestaShop, Joomla !, Drupal, MediaWiki ve XenForo için en hızlı sayfa önbellek sistemlerinden biridir. Ayrıca, çok fazla sayıda ziyaretçiyi terlemeden işleme yeteneği de verir. Ayrıca, WordPress için LiteSpeed ​​Cache (LSCW) var. Bu, sayfaların yüklenme süresini önemli ölçüde azaltmak için kullanılır. Bu, yüksek PageSpeed ​​puanına ve gelişmiş kullanıcı deneyimine yol açar.

Softaculous Application Installer ayrıca birkaç tıklamayla yüzlerce uygulamayı yüklemenize olanak tanır. Bu uygulamalar arasında WordPress, Joomla! Ve Drupal bulunmaktadır. Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu olan SitePad, pakette sağlanmıştır. Kullanımı kolay arayüz 50’den fazla tema ve Resim Galerileri, Resim Kaydırıcıları, Resim Galerileri ve Video Kaydırıcıları gibi 40’tan fazla widget içerir.

En az 7 gün boyunca tesis dışında bir yerde saklanan otomatik günlük yedeklemeleri uygularlar. Yedekleme sistemleri JetBackup tarafından desteklenmektedir. CPanel’i kullanarak yedeklemeleri kendiniz de geri yükleyebilirsiniz.

Hizmet seviyesi sözleşmesi (SLA) tarafından desteklenen% 1000 çalışma süresi garantisine sahiptirler. MDDHosting’e göre, sunucunuzda 1 saatten fazla fiziksel kesinti süresi varsa, gerçek kesinti süresinin 10 katı (% 1000) talep edebilirsiniz. Böylece, 1 saatlik kesinti yaşarsanız, 10 saatlik kredi alırsınız. Ancak bu, belirli hüküm ve koşullara tabidir.

Son olarak, size 30 günlük para iade garantisi veriyorlar. Yalnızca ilk kez hesaplar geri ödeme almaya hak kazanır. Hizmetlerini ilk kez deniyorsanız çok kullanışlıdır.

Destek Seçenekleri

MDDHosting, destek için çeşitli seçenekler sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Telefon Desteği
  • Bilet Teslimi
  • E-posta desteği
  • topluluk forumları
  • Bilgi tabanı
  • Sunucu durumu

Bilet Gönderimi ve E-posta Desteği 7/24/365 mevcuttur. Telefon desteği satış ve faturalandırma için kullanılır ve pazartesiden cumaya 08: 00-16: 00, Doğu Saati. Sunucu Durumu, sunucularına gerçek zamanlı bir genel bakış gösterir. İşlemleriyle ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Bilgi Tabanlarında, ürün ve hizmetlerinin nasıl kurulacağı ve yönetileceği ile ilgili öğreticiler bulunur. Topluluk Forumlar ise bir Q&Soru sormanıza ve diğer soruları da yanıtlamanıza olanak tanıyan bir platform.

Müşteri destek hizmetlerinin değerlendirmeleri çoğunlukla olumluydu. Müşteriler temsilcilerinden memnun kaldılar ve hızlı cevap verdiklerini belirttiler. İncelemeler ayrıca, kolay veya karmaşık olsun, çoğu sorunun MDDHosting’in müşteri destek ekibi tarafından çözüldüğünü belirtti..

Artıları

MDDHosting ile çalışmanın birçok avantajı vardır. Aşağıda bunlardan bazıları:

Çoklu Hız Optimizasyonu Özellikleri

Geleneksel mekanik sürücülerden daha hızlı katı hal sürücüleri kullanırlar. Ayrıca, LiteSpeed ​​ve Cloudflare desteği var. Yine bu web sitenizin hızını artıran özellikler. Web sunucuları da LiteSpeed’dir. Apache ile% 100 uyumludur ve Apache ve NGINX’ten sırasıyla% 174 ve% 75 daha hızlıdır.

Sınırsız Alan Adı

En ucuz plan için bile hosting hesabı başına sınırsız alana sahip olabilirsiniz. Bu, sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabileceğiniz anlamına gelir. Ne tedavi ama!

Sınırsız E-posta Hesabı

CloudStarter Barındırma planı ile keyfini çıkarabileceğiniz sınırsız e-posta hesabınız olabilir. Web sitenizden veya işletmenizden birden fazla kişi varsa, her birine bir posta kutusu verebilirsiniz. Ayrı bir e-posta barındırma paketi için ekstra para harcamanıza gerek yoktur.

sınırsız bant genişliği

Yoğun olmayan mevsimler veya alışılmadık miktarda web sitesi ziyaretçilerinin olduğu zamanlar için endişelenmenize gerek yoktur. Sınırsız bant genişliği ile sınırsız miktarda trafiğiniz olabilir ve fazladan ödeme yapmanız gerekmez.

Softaculous + Site Oluşturucu

Softaculous, sadece birkaç tıklamayla yüzlerce uygulamayı yüklemek için kullanılabilir. Buna ek olarak, MDDHosting, kodlama deneyimi olmadan bile kolayca site oluşturmak için bir site oluşturucu sağlar. Sadece 50’den fazla tema ve Resim Galerileri, Zengin Metin ve Resim Kaydırıcıları gibi 40’tan fazla widget’ı kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak arayüzü verilir..

Eksileri

0.5 CPU Çekirdeği

Evet, size sınırsız bant genişliği verilir. Ancak, size yalnızca tüm CPU’nun çekirdeğinden ½ verilir. Ayrıca, hosting hesabı başına size sınırsız alan adı bile verilir. 0.5 CPU Core ihtiyacınız olan tüm web sitelerini barındıramayabilir. Ayrıca, sınırsız trafik + bir CPU çekirdeğinin yarısı tam olarak eşleşmiyor.

MDDHosting’e göre, CPU limitinizi aşarsanız, barındırma hesabınız bilerek sistemleri tarafından sınırlandırılır ve bu sınır içinde olduğundan emin olmak için yavaşlamasına yol açar. Bu nedenle, sınırsız trafik ve sınırsız alan adıyla baş edebilmek istiyorsanız, daha pahalı bir plana geçmelisiniz.

0,5 GB RAM (Bellek)

Yukarıya bakınız, aynı mantık burada da geçerlidir.

Sonuç

MDDHosting, iyi hız optimizasyonu ile birlikte birçok özellik sunar. Bununla birlikte, sınırlı kaynaklar site portföyünüzü (hızlı bir şekilde oluşturmak istediğiniz web sitelerine bağlı olarak) oldukça hızlı bir şekilde boğacaktır, ancak bu iyi ve insanlar başlangıç ​​planlarından daha fazlasını beklememeliler… site.

Sonuç olarak, onlar iyi… ama daha iyi alternatifler var. Diğer seçenekler için web hosting karşılaştırmamıza göz atın.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-08-29Değerlendirilen Öğe MDDHostingTasarım Puanı 41star1star1star1stargriÜrün Adı MDDHostingFiyat
5,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector