MDDHosting İncelemesi: Sadece% 99,90 ortalama çalışma süresi ile hızlı (358 ms)

MDDHosting incelemesi


MDDHosting, 2007 yılında oldukça yakın zamanda kurulmuş küçük, özel bir hosting firmasıdır..

Şöhret iddiaları?

Hız ve servis. Web barındırma ‘et ve patates’. Basit yaklaşımları, daha az – daha az – olabilen bir endüstride canlandırıcı bir şekilde dürüst görünüyor.

Aynı zamanda, yeryüzünde yer alan Orta-Batı köklerini de yansıtır (merkezi Indiana’da başlar ve Denver, Colorado’daki veri merkezleriyle birlikte bulunur).

Biz her zaman pürüzlü elmas arayışı içindeyiz; eski sanayi stalwarts farklı veya daha iyi bir yaklaşım sunan yeni hosting şirketleri.

MDDHosting mükemmel bir aday gibi görünüyor.

Haziran 2015’te MDDHosting’in ‘Temel Planı’ nı satın aldık ve şu anda okuduğunuz nihai tarafsız inceleme için testler yapmaya başlamak üzere temel bir WordPress web sitesi kurduk. Çalışma süresi ve hız gibi tüm ayrıntılı performans istatistiklerimizi daha fazla bilgi için ‘Geçmiş’i tıklayarak bulabilirsiniz..

MDDHosting Kullanımının Artıları

Çoğu hosting şirketi aynı hizmeti satmaktadır (az çok). Bazıları birkaç ekstra atıyor, ancak büyük üçü çalışma süresi, hız, ve servis desteği öncelikle satın aldığınız şeydir.

Bir web barındırma şirketi bu alanların herhangi birinde yetersiz kalırsa, bir sorun var. İki veya daha fazla – çalışma!

Neyse ki, MDDHosting üç renkten ikisini uçan renklerle geçiyor.

1. Sayfa Yükleme Süresinde Çok Hızlı (358 ms)

İlk hız. MDDHosting’in son 24 ay boyunca oldukça iyi olduğu yer burası.

Test aylarında inanılmaz bir sayfa yükleme süresi 358ms, bu da onları en hızlı 3. ev sahibi yapıyor.

Diğer kaynaklarla hızlı bir arka plan kontrolü, hızın birçok mutlu MDDHosting müşterisinin en büyük nedenlerinden biri olduğunu doğruladı.

Son 12 aylık ortalama yükleme süresi:

MDDHost 12 aylık ayrıntılı istatistikler2019-2020 ortalama hızı | İstatistiklere bakın

Ayrıca, onlar için hile yapan LiteSpeed ​​sunucularını kullandıklarını fark ettik:

MDDHosting LiteSpeed

2. Hızlı, Verimli Destek

MDDHosting telefon, e-posta ve biletleme sistemi aracılığıyla standart 7/24/365 müşteri desteği sağlar. Şimdilik canlı sohbet yok.

İnceleme süreçlerimizde, biletlerimize yanıt verdiler üç dakikadan az bir sürede (yavaş canlı sohbet olarak kabul edilecek kadar hızlıdır).

Bir kez daha ‘büyük üç’den birinde iyi performans göstererek, en azından 8/10 için yeterince iyi olan hızlı ve verimli destek sağlıyorlar.

MDDHosting Desteği

MDDHosting destek aracısıyla hızlı sohbet

3. Kolay Hosting

WYSIWYG.

Bu, MDDHosting ile ne elde ettiğinizi gösteren kötü bir teknik şakaydı..

Hiçbir gizli ücret. Reklamı düşük web sitesi fiyatı için hayatınızın önümüzdeki 35 yıl imzalamak zorunda hiçbir fiyat hileleri. Ve sizi daha pahalı planları kabul etmeye zorlayacak standart özelliklere sahip hiçbir oyun yok.

Elbette, daha az plan için alan ve depolama sınırlaması vardır. Aksi takdirde, daha pahalı olanların sunduğu özelliklerin tümüne sahip olursunuz..

Örneğin, temel planlarında bile, sınırsız:

 • Alanlar
 • Alt alanlar
 • Veritabanları
 • E-postalar
 • FTP hesapları

Tam bir yıl (veya daha fazla) yerine, sadece bir ay için ödeme yapmak istiyor musunuz? Tabii, devam edip yapabilirsin. Yıllık indirim de o kadar büyük değil; bu yüzden fazla bir şey kaçırmıyorsun.

4. 30 Gün Para İade Garantisi

MDDHosting, planlarının çoğunda koşulsuz, sorunsuz 30 günlük para iade garantisi sunar. 90 hatta 97 gün gibi özel bir şey yok, ama kötü de değil.

mddhosting para iadesi

5. cPanel Siteleri için Ücretsiz Göçler

İncelediğimiz bazı web barındırıcıları her site taşıma işlemi için sizden ücret alacaktır. Bu doğru: temelde işletmenizi onlara getirmek için ekstra ücret alıyorlar.

Diğerleri ise tek bir siteyi sunucularına ücretsiz olarak taşımayı önerecektir. Ama başka birini getirmek istiyorsanız? Bu doğru: sizden ekstra ücret alacaklar.

MDDHosting’in hiçbirini yapmadığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Şartlarına göre, sitelerinizden herhangi birini ücretsiz olarak veri merkezlerine aktarmaya yardımcı olurlar. Ayrıca sınır yoktur, böylece iki, beş veya on taşıyabilir ve fazladan ücret alınamaz.

Sadece iki uyarı var.

Birincisi, ilk 60 gün içinde sormanız gerektiğidir. Yine de bu oldukça açık görünüyor, bu yüzden önemli değil. Bundan sonra, site başına 10 ABD dolarıdır.

Diğer potansiyel sorun, bu ücretsiz site geçişlerinin yalnızca cPanel hesabı olan hesaplarda kullanılabilmesidir. Siteleri cPanel erişimi olmadan taşımaya çalışıyorsanız, bundan sonra site veya hesap başına 25 ABD doları olacaktır.

Gümüş kaplama, bu politikaların oldukça yaygın olmasıdır. Çoğu cPanel dostu ana makine, bu dosyaları kendi sunucu kurulumlarıyla eşleşmeyen diğer özel yapılandırmalardan daha hızlı ve daha kolay taşıyabilir.

6. Yenileme Fiyatı Yok

MDDHosting, müşterileri sürprizle yakalayan başka bir ortak endüstri fiyat hilesini dolar.

Birçok ev sahibi, sitelerinde şok edici derecede düşük bir oranın reklamını yapacak.

Doğal olarak, insanlar inanılmaz bir değer gibi görünen şeylerle çekilirler. Ve bu düşük oranı kilitlemek için genellikle en az üç yıl boyunca kaydolursanız.

Bununla birlikte, diğer yaygın sorun, bu tanıtım planının süresi dolduğunda, genellikle ödediğiniz başlangıç ​​fiyatının 2-3 katından daha yüksek olabilen bir “yenileme oranı” ile kalmanızdır..

Neyse ki MDDHosting bunu yapmaz. Dolayısıyla, onlara taşınırken ödediğiniz fiyat ne olursa olsun, ilk planınızın süresi dolduğunda ödeyeceğiniz fiyattır. İki ila üç yıllık sürede şaşırtıcı bir fiyat artışı yok.

7. “% 1000” Çalışma Süresi Garantisi

MDDHosting, Şartlarında “% 1000 Çalışma Süresi Garantisi” özelliğine sahiptir.

Bu tam olarak ne anlama geliyor??

Bu, her bir kesinti saati için “gerçek kesinti süresinin 10 katı (% 1000) talep edebilirsiniz” anlamına gelir.

Başka bir deyişle, bir saatlik kesinti süresi size on saatlik kredi sağlar.
çalışma süresi garantisi
Yakalama, kesinti süresinin yedi gün içinde faturalandırma departmanına ([e-posta korumalı]) e-posta göndermeniz gerektiğidir.

Diğer çalışma süresi garantilerine benzer şekilde, bu yalnızca dahili sorunlar veya hatalar için gerçek kesinti süresi için geçerlidir.

Olağanüstü durumlar veya düzenli bakım kesintileri dahil değildir.

Ve bu garanti yalnızca paylaşılan ve bayi barındırma hesapları için geçerlidir.

MDDHosting Kullanımının Eksileri

İyi olan her şeyin bir bedeli vardır. MDDhosting ile, ‘eksilerini’ biri sadece.

1. Endüstri Standardı Çalışma Zamanının Altında

24 aylık bir süre boyunca, MDDHosting’in sitemizin işlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için çalışma süresini izledik (ve herhangi bir hıçkırık olmadığını).

Endüstri standardı yaklaşık% 99,93 çalışma süresi ile çıkıyor ve MDD 24 aylık genel maalesef bunun altındaydı -% 99,90.

% 100 çalışma süresiyle gerçekten güçlü aylar oldu, ama ne yazık ki bu ortalamasını yükseltmek için yeterli değildi.

Genel olarak, korkunç değil, ama harika da değil. Özellikle maliyetinin ne kadar olduğunu gördüğünüzde …

Son 12 aylık ortalama çalışma süresi:

 • Ocak 2020 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Aralık 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Kasım 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Ekim 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Eylül 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.98
 • Ağustos 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.81
 • Temmuz 2019 ortalama çalışma süresi: % 99,95
 • Haziran 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Mayıs 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.99
 • Nisan 2019 ortalama çalışma süresi: % 99.89
 • Mart 2019 ortalama çalışma süresi: 100%
 • Şubat 2019 ortalama çalışma süresi: 100%

MDD: 24 aylık ortalama çalışma süresi ve hızıMDDHosting ortalama çalışma süresi | İstatistiklere bakın

2. Ekstra Hizmetler için Ek Maliyetler

MDDHosting’in temel planları oldukça iyi bir değerdir. Ancak, normal barındırma planı özelliklerinin ‘üstünde ve ötesinde’ her şey size biraz pahalıya mal olur.

Örneğin, MDDHosting ilk yıl için ücretsiz bir alan adı atmaz. Bunun yerine, yenisine ihtiyacınız varsa yılda 14,95 ABD doları tutar.

Ayrıca, bir veya iki yıllık daha kısa bir anlaşma için kaydolursanız, küçük fiyat artışları da vardır. Bu nedenle, bir veya iki yıl için ön ödeme genellikle ayda birkaç dolar tasarruf edebilir (bu da toplam plan fiyatından yüz dolara kadar çıkabilir).

MDD Hosting Fiyatlandırması Arttı

MDDHosting birçok yararlı ekstra güvenlik özelliği sunsa da, bunlar da size fazladan mal olacak. Bu, SpamExperts e-posta güvenliğinden SiteLock web sitesi güvenliğine kadar her şeyi içerir.

Ve bunların maliyetleri de ucuz değil. Üç yıl boyunca SiteLock’un alt düzey Bulma hizmetinden tam özellikli Savunma tekliflerinin üç yıl boyunca 799,99 ABD dolarına kadar herhangi bir yere bakıyorsunuz..

Bu oranda, bu ekstra özellikler için temel barındırma planının başlaması için ödeyeceğiniz kadar (veya daha fazla) ödeme yaparsınız..

Dolayısıyla, onlara teklif vermeleri güzel olsa da, her şeyi toplamaya başladığınızda, dolar başına değer çok iyi görünmüyor. Ve her ay bu özelliklerin tamamını içeren bir şey için her ay biraz daha fazla ödeme yapmak daha iyi olabilir.

MDDHosting Fiyatlandırma, Hosting Planları & Kısa Bilgiler

MDDHosting tarafından sunulan çeşitli barındırma planlarına hızlı bir genel bakış:

Paylaşılan Evsahipliği: İki ana paylaşılan barındırma planı sunuyorlar:

 • Bulut başlangıç ​​planı: Bu planın aylık maliyeti 4.00 $. 10 GB disk alanı, sınırsız alan adı, sınırsız bant genişliği, sınırsız veritabanı ve e-posta hesabı ile birlikte gelir.
 • Cloud1 planı: Aylık 7,00 $ ile sınırsız disk alanı, etki alanları, veri aktarımı, veritabanları ve daha fazlasını elde edersiniz.
 • Cloud2 planı: $ 14.00 aylık. Sınırsız disk alanı, sınırsız alan adı, sınırsız bant genişliği, sınırsız veritabanı ve e-posta hesabı ile birlikte gelir.

MDDHosting fiyatlandırma ve planlar

 • Kayıt Kolaylığı: Çok uzun kayıt işlemi.
 • Ödeme metodları: Kredi Kartı, Paypal.
 • Gizli Ücretler ve Maddeler: Kaydolarak, aylık ödeme tutarını ve diğer ücretleri istediğiniz zaman değiştirme hakkına sahip olduklarını kabul edersiniz. Sistem kaynaklarının yüzde 25’inden fazlasını 120 saniyeden daha uzun süre kullanmamalısınız veya hesap feshetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız (endüstri arasında standarttır). Personellerini herhangi bir ortamda veya biçimde kötüye kullanmak hesabınızın geri ödeme yapılmadan feshedilmesine neden olur (bu da saygındır).
 • upsells: Birkaç yükseliş.
 • Hesap Aktivasyonu: Hızlı etkinleştirme.
 • Kontrol Paneli ve Pano Deneyimi: cPanel.
 • Uygulamaların ve CMS’lerin Yüklenmesi (WordPress, Joomla vb.): Popüler uygulamaların ve CMS’lerin Softaculous ile hızlı ve kolay yüklenmesi.

MDDHosting’i Öneririz?

MDDHosting, hosting oyununda nispeten yenidir. Şimdiye kadar, şüpheli çalışma süresi sayıları, hızlı sayfa yükleme süreleri ve mükemmel müşteri desteği oluşturdular.

BS içermeyen yaklaşımları aynı zamanda temiz bir nefes.

Evet, onları tavsiye ediyoruz (ancak daha iyi seçenekler var).

Fiyatlarıyla düşmüş olsalar da, sadece basit bir hobi veya kişisel site arıyorsanız, hala daha az pahalı seçenek var.

Aksi takdirde, mevcut en pahalı paylaşılan barındırma seçeneklerinden biri olmasına rağmen, Temel, sınırlı planlarının tamamen yüklü olduğu tüm ‘sınırsız’ seçeneklerden faydalanırsanız muhtemelen paranızın karşılığını alacaksınız.

Not; MDDHosting’in üstünde sıralanan barındırma sağlayıcılarını görmek istiyorsanız, web barındırma karşılaştırmamızı buradan kontrol edin.

MDDHosting kullandınız mı? Dürüst ve şeffaf olduğu sürece, deneyiminizi – iyi ya da kötü – duymak isteriz. MDDHosting değerlendirmenizi aşağıda bırakabilirsiniz:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector