Krystal İncelemesi


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
£ 3.99 / ay

Krystal: Hiç vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, Krystal tavsiye ediyoruz! Çok güvenilir bir barındırma sunarlar, şimşek hızında bir İngiltere veri merkezine sahiptirler, ücretsiz SSL sertifikaları (sitenizi https ile güvenli hale getirin), başka bir sağlayıcıdan geliyorsanız ücretsiz geçişler, ücretsiz yedeklemeler ve çok daha fazlası gibi birçok ücretsiz özellik sunarlar..

İşte en iyi özelliklerine hızlı bir genel bakış:

Destek: İngiltere merkezli 7/24 destek parmaklarınızın ucunda ve bu, herkesin paradan tasarruf etmek için destek dış kaynaklardan yararlandığı bir dönemde,!

Güvenlik: Ücretsiz SSL sertifikaları, DDOS koruması ve düzenli virüs & her şeyi süper temiz tutmak için kötü amaçlı yazılım taramaları.

Yeşil barındırma: Londra veri merkezleri tamamen yenilenebilir / temiz enerji ile çalışıyor!

60 günlük para iade garantisi: Mutlu olmamanız durumunda, oldukça açıklayıcı.

hız: SSD’ler ve LiteSpeed ​​önbellekleme kombinasyonunu kullanarak sunucuları çok hızlıdır!

Dürüst olmak gerekirse, onları gerçekten seviyoruz, kitabımızda beyinsizler. Ana bulut barındırma planları yalnızca 3,99 TL / ay’dan başlıyor.

Krystal araştırma

Krystal Review – Doğru anlayan bir İngiliz web sunucusu.

Simon Blackler, Krystal’i kötü hizmetler ve kötü iş uygulamalarından dolayı hayal kırıklığına uğradığı için 2002 yılında kurdu. Şu anda 190.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yaptılar ve 23.000’den fazla müşterileri var. Şu anda, şirket İngiltere’nin en büyük bağımsız barındırma şirketidir.

Şirket, İngiltere web hosting, Bayi Hosting, İngiltere WordPress Hosting, Cloud VPS ve Dedicated Sunucular dahil olmak üzere çeşitli ürün ve / veya hizmetler sunmaktadır. Onlar iş deneyimi 15 yılı aşkın ve üst web hosting listemize kendilerini bir nokta var.

Krystal çevreden sorumlu olmaktan gurur duyar. Tüm konumlarında% 100 yenilenebilir enerji kullanırlar. Müşterilerine karşı dürüst, sorumlu ve güvenilir olduklarına inanıyorlar..

Ücretsiz ve bugüne kadar birden fazla hayır kurumu düzenlediler, toplam 167’yi desteklediler. Komik Yardım gibi nedenleri desteklemek için yaptıkları her kuruş bile bağışta bulundukları günler var.

Fiyatlandırma

Krystal üç tür bulut barındırma hizmeti sunuyor. Bu paketler Ametist, Topaz ve Ruby olarak adlandırılır..

Krystal Hosting fiyatlandırması

Krystal’in en ucuz planı Ametist olarak adlandırılır ve aylık 3,99 GBP’dir. KDV. Yıllık ödeme şeklini seçtiyseniz, ücretsiz olarak 2 ay değerinde barındırma hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca, faturalandırma döngünüz her 3 yılda bir ise, 1 yıllık ücretsiz barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Temel plan size toplam 5 GB disk alanı sağlar. Katı hal sürücüleri kullanır; bu, web sitenizin geleneksel sürücülere kıyasla daha hızlı yükleneceği anlamına gelir.

Amethyst paketi ile 1 hosting hesabında 2 web siteniz olabilir. Ayrıca sınırsız sayıda alt alan adınız da olabilir. Ayrıca, günde binlerce veya milyonlarca izleyiciye hitap etmenizi sağlayan sınırsız bir bant genişliği de verilir. Çok sayıda kullanıcı web sitenize aynı anda erişirse fazladan ücretlendirilmezsiniz.

Posta kutuları da sınırsızdır. Böylece, web sitenizin birden çok kişi veya departmanı için birden fazla e-posta hesabınız olabilir. E-posta özellikleri sınırsız iletici ve tümünü yakalama e-postalarını içerir. Ayrıca, SpamExperts’ten bir anti-spam hizmetiniz var. Posta listeleri ve otomatik yanıtlayıcılar da desteklenir. Yalnızca saatte 500 e-postaya kadar gönderme sınırına izin verilir.

Ametist planı çeşitli web uygulamaları için optimize edilmiştir. Bunlar WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 ve phpBB. Web sitenizi siber suçlardan korumak için güvenlik önlemleri de alınır. Bu önlemler arasında haftalık güvenlik taramaları, iki faktörlü kimlik doğrulama ve kapsamlı güvenlik duvarı bulunur. IP adresi engelleme, belirli IP adreslerinin içeriğinize erişmesini önlemenizi sağlar.

Geliştirme söz konusu olduğunda PHP, Perl ve Python desteklenir. Yedeklemeler haftalık ve aylık olarak yapılır ve sunucu dışında saklanır. Ayrıca, size ücretsiz sınırsız SSL sertifikası verilir. Bu, web sitenizi ve içerdiği ve / veya işlediği hassas bilgileri koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca özelleştirilmiş 404 ve 500 hata sayfaları da oluşturabilirsiniz. Görüntüleyenleri sitenizdeki alakalı bir sayfaya yönlendiren özelleştirilmiş bir sayfa oluşturabileceğiniz için bu, SEO ve dönüşümler için iyi olabilir. Geri düğmesine basmak ve sitenizi tamamen terk etmek yerine, görüntüleyenler sitenizin diğer sayfalarını ziyaret etmek ve daha uzun süre kalmak zorunda kalacaktır.

Çalışma süresi garantisi% 99,99’dur. Bu, web sitenizin çoğu durumda kesinti süreleri yaşamayacağı anlamına gelir. Kurulum ücreti yoktur ve 60 günlük para iade garantiniz vardır.

Destek Seçenekleri

Şirket, müşteri desteği için size birçok seçenek sunuyor. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Hizmet Durumu Sayfası,
  • Kendi Kendine Yardım Kılavuzları,
  • Çevrimiçi Canlı Sohbet,
  • Bilet Gönderimleri ve
  • Telefonla Destek

Servis Durumu Sayfaları, mevcut ağın durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Core Services, Cloud Hosting, Business Hosting ve Reseller Hosting sunucu durumu da dahildir. Sistemlerin çalışır durumda olup olmadığını bilmek için, ziyaret etmeniz gereken sayfa budur.

Kendi Kendine Yardım Kılavuzları, kullandığınız ürünleri ve / hizmetleri yönetmenize yardımcı olacak öğreticiler aldığınız bir bilgi tabanına benzer. Çevrimiçi canlı sohbet desteği 7/24, telefonla Pazartesi-Cuma günleri 09: 00-20: 00 arasında sunulmaktadır..

Krystal’in müşteri destek sisteminin incelemeleri şaşırtıcı derecede olumlu. Çoğu insan, müşterilerine yardımcı olmak için görev süresinin ötesine geçtiklerini söylüyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda çok verimlidirler. Hizmet sürekli olarak hızlı ve kullanışlı olarak görülüyor.

Krystal, diğer büyük isim barındırma sağlayıcılarından farklı bağımsız bir şirket olmanın gururunu yaşıyor. % 100 hızlı ve verimli müşteri destek hizmeti sunma sözünü tutuyor.

Artıları

Krystal’in hizmetlerini seçmenin birçok avantajı vardır. Aşağıda bunlardan bazıları:

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Programlama becerileriniz yoksa, ücretsiz web sitesi oluşturucularıyla birkaç dakika içinde profesyonel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tamamen duyarlı şablonlar sunarlar, yani web siteniz hem masaüstü hem de mobil cihazlara uyum sağlar. Mobil cihazlara uygun bir web sitesine sahip olmak, Google gibi arama motorlarının yanıt vermeyen sitelere göre mobil cihazlara duyarlı siteleri tercih eden bir mobil ilk dizine taşınmasıyla da sıralamalarda size yardımcı olacaktır..

Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler)

Disk alanı için katı hal sürücüleri kullanırlar. Bu, geleneksel sürücülerle karşılaştırıldığında verileri daha hızlı aktarabileceğiniz anlamına gelir. Web siteniz daha hızlıysa, kullanıcı deneyimi geliştirilir ve daha fazla satın alma sağlar. Bu, SEO’nuzu da etkileyebilir. Daha hızlı web siteleri Google, Yahoo! ve Bing gibi arama motorları tarafından tercih edilir.

Ücretsiz Yedeklemeler

Amethyst Hosting Paketiyle haftalık ve aylık ücretsiz yedeklemeler alırsınız. Bu, siteniz aniden bozulduğunda faydalıdır. Bir yedek kullanarak sitenizi geri yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.

60 Gün Para İade Garantisi

Çok cömert 60 günlük para iade garantisi var. Onlar kesinlikle sadece 30 gün garanti sağlayan diğer hosting sağlayıcılarına göre daha iyi bir teklif var. Ürünlerinden ve / veya hizmetlerinden memnun değilseniz, paranızı geri alabilirsiniz.

Yıldız Müşteri Hizmetleri

Sınırsız Posta Kutusu

Ametist paketi ile sınırsız posta kutusu geliyor. Bu, web sitenizin çeşitli bölümlerini kendi e-posta hesaplarıyla verebileceğiniz anlamına gelir. Sadece herkese web sitenizin adını taşıyan kendi posta hesaplarını vermek için fazladan para ödemek zorunda değilsiniz..

Birden Çok Uygulamayı Destekler

Krystal’in barındırma ürünleri ve hizmetleri, WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 ve phpBB gibi web uygulamaları için tamamen optimize edilmiştir. Ayrıca PHP, Perl, Python ve Ruby on Rails’i destekliyorlar.

Güvenlik özellikleri

Siber suçlardan korunduğunuzdan emin olmak için haftalık güvenlik taramaları sağlanır. Gerçek zamanlı kötü amaçlı tarama da mevcuttur. Kapsamlı bir güvenlik duvarı ayrıca sitenizi bilgisayar korsanlarından korur. İki faktörlü kimlik doğrulama, yalnızca yetkili kullanıcıların siteye ve verilerine erişebilmesini sağlar.

sınırsız bant genişliği

Günde milyonlarca izleyiciniz varsa, fazla miktarda ücret ödemeniz gerekmez. Sınırsız bant genişliği ile birkaç saniyede birden fazla görüntüleyiciyi ikram etme yeteneği gelir.

Eksileri

Negatif bir nokta bulmamız gerekirse, belki de disk alanı.

5 GB Disk Alanı

Bir sürü web sunucusu size bu günlerde sınırsız disk alanı sunuyor… bu şirketler, sitelerin çoğunluğunun asla 1 GB’ı aşmayacağını yeterince iyi biliyor olsa da … bu yüzden bence çok binli bir ürün mağazası kurmayı planlıyorsanız veya sadece bir blog / işletme sitesi / vb..

Sonuç

Krystal’i ciddiye alıyoruz ve denemenizi istiyoruz. Onların planları kesinlikle web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olacak özellikleri ile doludur. Ayrıca, yardıma ihtiyacınız olması durumunda her zaman arkanızda olan mükemmel bir müşteri destek sistemi var.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-07-26Değerlendirilmiş Öğe KrystalTasarım Değerlendirme 51star1star1star1star1starÜrün Adı KrystalPrice
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector