Kinsta WordPress Hosting İncelemesi

kinsta logosu


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
30 $ / ay

Kinsta: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, Kinsta’yı SEVİYORUZ. Kinsta üzerinde çalışan birden fazla projemiz var ve nadiren sorun yaşıyoruz. Destek süper duyarlı ve sunucu ayarları yıldırım hızında! Bunlara global CDN’lerini, ücretsiz SSL sertifikalarını, ücretsiz site geçişlerini ve kurşun geçirmez güvenliklerini ekleyin … dürüst olmak gerekirse, bu beyinsizdir.

İşte en iyi özelliklerine hızlı bir genel bakış:

 • Büyük destek: 7/24/365 sizin için buradalar, uzman WordPress desteği!
 • Google Cloud: Altyapısı, dünya çapında 20 lokasyona sahip ve inanılmaz derecede hızlı olan Google Cloud’da çalışıyor.
 • Güvenlik: Çalışma süresi, DDoS saldırı algılama, yazılım tabanlı kısıtlamalar, SSL desteği ve donanım güvenlik duvarları için sürekli izleme… kurşun geçirmez.
 • 30-gün para iade garantisi: Asla bilemezsin, ama ihtiyacın olmayacak!

Dürüst olmak gerekirse burada yanlış gidemezsiniz. Planları 30 ABD doları / aydır ve daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa elbette kolayca ölçeklenebilir.

Kinsta araştırması

Gözden geçirme

Arada sırada, doğru yapan bir teknoloji şirketi geliyor. Kinsta bu şirketlerden biri.

Kinsta, 2013 yılında hizmete giren bir web barındırma şirketidir. Bugün, Google Cloud altyapısını kullanarak dünya çapında 20 sunucu konumuna sahiptir ve Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya, Avrupa ve Asya’daki veri merkezleri bulunmaktadır..

Kurulduğundan beri, Kinsta, maliyet etkin, güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay bir web barındırma platformu olarak kendini ayırt etmek için büyük çaba gösterdi. Bu derlemede, Kinsta’nın bunların çoğuna ve daha fazlasına ulaştığını göreceksiniz..

Kinsta’nın uzmanlık alanı WordPress sitelerine ev sahipliği yapıyor ve şirket hizmetlerini sektördeki en rekabetçi fiyatlardan sunuyor. Bununla birlikte, cazip fiyatları ile bile, Kinsta hız ve güvenlik gibi özelliklerden ödün vererek rekabetçi fiyatlı diğer birçok barındırma sağlayıcısının yolunu tutmaz.

Örneğin, 2019’da ittikleri bazı güncellemelere bir göz atın:

 • Tüm planlara daha fazla SSD depolama alanı eklendi.
 • DB ve kendi kendini iyileştiren PHP özelliklerini otomatik olarak optimize etti.
 • Daha fazla alana ihtiyaç duyanlar için başlatılan disk alanı eklentisi.
 • Google Cloud’un yeni bilgi işlem için optimize edilmiş (C2) makinelerini herkese ücretsiz olarak sunarak yılın en büyük özellik güncellemesini duyurdu. Bu, performansta büyük bir artış sağlar!
 • PHP 7.4, yay!

Kinsta Özellikleri

Kinsta sizi asgari destekle asılı bırakmak yerine, sizin adınıza WordPress web sitenizin performansını optimize eden ve güvence altına alan yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.

Sizin adınıza Kinsta, WordPress sitenizin güvenlik güncellemeleri ve yedeklemeleri de dahil olmak üzere birçok teknik yönünü yönetir. Sitenizi çalışır durumda tutan temel teknik işlevlerle ilgilenen profesyoneller ile WordPress sitenizin keyfini çıkarmaya ve hedeflerinize ulaşmaya odaklanabilirsiniz..

Kinsta, bir WordPress sitesine sahip olmak ve işletmek dünyasında yeni olan bireyler veya şirketler için özellikle kullanışlı ve yararlıdır.

Kinsta incelememizin bir parçası olarak, Kinsta’nın WordPress barındırma özelliğini kullanarak web sitelerinin yükleme hızlarını da inceledik. Hosting için Kinsta kullanan ortalama bir web sitesinin, daha pahalı barındırma planlarındaki karşılaştırılabilir sitelerden daha hızlı yükleme hızlarına ve daha fazla çalışma süresine sahip olduğunu görmenin etkileyici olduğunu gördük.

Yüksek yük hızlarına ek olarak, Kinsta tarafından barındırılan siteler ortalama olarak daha az performans sorunu yaşar.

Kinsta’nın yüksek kaliteli, yönetilen WordPress barındırma ve destek sunma şeklini biraz daha inceleyelim.

Özellikleri

Bir WordPress web siteniz varsa, bir WordPress ana bilgisayarı kiralamaktan kesinlikle faydalanırsınız. Ve Kinsta orada yönetilen tek WordPress barındırma şirketi olmasa da, yararlı özellikleri ve kullanıcı dostu olması nedeniyle en iyilerinden biri.

Krista, bir veya daha fazla WordPress sitenizi barındırabilir ve özelleştirilmiş Kinsta kontrol panelinize giriş yaparak yenilerini oluşturabilirsiniz. Harika olan, Kinsta tarafından barındırılan tüm WordPress sitelerinizi tek bir veri merkezinden / kontrol panelinden yönetebilmenizdir – nadir ancak kullanışlı bir özellik.

Diğer standart özellikler Kinsta’nın tipik WordPress barındırma hizmetlerinden ayrı olmasını sağlar:

Profesyonel Destek

Kinsta, WordPress gurularından oluşan özel bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. Karşılaşabileceğiniz WordPress ile ilgili sorunlara yardımcı olmak için çevrimiçi sohbet yoluyla 7/24 kullanılabilir..

Kinsta desteği

Web Sitesi Önbelleğe Alma

Seçtiğiniz barındırma paketinden bağımsız olarak, kullanıcılarınızın web sitenizdeki deneyimini geliştirmek için sunucu düzeyinde önbellek ve şirket içi WordPress önbellek eklentisi elde edersiniz.

İçerik Dağıtım Ağı (CDN)

En düşük fiyatlı Kinsta barındırma planıyla ayda 50 GB KeyCDN kullanımı elde edersiniz. Her bir üst düzey planla, daha fazla KeyCDN kullanımına erişebileceksiniz.

HTTP / 2.0

HTTP / 2.0, Kinsta’da barındırılan tüm web siteleri için mevcuttur ve hızlı web sitesi yükleme hızları ve daha fazlasını sağlar.

SSL

Kinsta ile seçtiğiniz barındırma planından bağımsız olarak ücretsiz güvenli yuva katmanı (SSL) sertifikası alırsınız. Bu güvenlik teknolojisi desteği de mevcuttur.

Güvenlik önlemleri

Kinsta, barındırılan web sitelerini dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) taraması, GeoIP engelleme (bir bilgisayarın internet protokolüne veya IP adresine göre coğrafi konumunu belirleme), Google Cloud Platform (GCP) güvenlik duvarı, kendi kendini iyileştiren PHP, ve dahası. Kinsta tarafından yönetilen web siteniz saldırıya uğradıysa, şirket ek ücret ödemeden kurtarmanıza yardımcı olur.

Otomatik Web Sitesi Yedeklemeleri

Tüm kullanıcılar günlük otomatik web sitesi yedeklemeleri alır. Bu sistem, bir şeyler ters giderse web sitenizi en son yedeklemenizden hızlı bir şekilde geri yükleyebilmenizi sağlar.

Çalışma Süresi Kontrolleri

Kinsta kontrol paneliniz aracılığıyla web sitenizin çalışma süresini ve kapalı kalma süresini kolayca izleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, Kinsta hakkında sevilecek çok şey var. Ancak şirketin ürünleri ve hizmetleri, bunları karşılayamıyorsanız hiçbir şey ifade etmez, bu yüzden Kinsta fiyatlandırmasına bir göz atalım.

Fiyatlandırma

Kinsta 11 adet Yönetilen WordPress Hosting planı sunuyor. Mevcut geniş çeşitlilik ile bütçenize ve hedeflerinize en uygun olanı seçmek için daha kolay bir zamanınız olacaktır. Tüm planlar ücretsiz SSL sertifikaları ve CDN’nin yanı sıra ücretsiz geçişler, bir hack-fix garantisi ve 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Kinsta fiyatlandırması

Başlangıç ​​Planı

Başlangıç ​​Planı, ayda 30 dolar veya yılda 300 dolar ile en ucuz ve en temel plan. O içerir:

 • Bir WordPress kurulumu
 • 10 GB disk alanı
 • 20.000 ziyaret

Uzman Planı

Aylık 60 $ veya yıllık 600 $ maliyeti ve aşağıdakilerle birlikte gelir:

 • İki WordPress kurulumu
 • 20 GB alan
 • 40 bin ziyaret

İşletme 1

Aylık 100 $ veya yıllık 1.000 $ maliyeti. Birlikte gelir:

 • Beş WordPress kurulumu
 • 30 GB alan
 • 100.000 ziyaret

İşletme 2

Aylık 200 $ veya yıllık 2.000 $ maliyeti ve şunları sağlar:

 • 10 WordPress kurulumu
 • 40 GB alan
 • 250.000 ziyaret

İş Dünyası 3

Aylık 300 $ veya yıllık 3.000 $ maliyeti ve şunları içerir:

 • 20 WordPress kurulumu
 • 50 GB alan
 • 400 bin ziyaret

İş Dünyası 4

Aylık 400 $ veya yılda 4.000 $ maliyeti ve şunları içerir:

 • 40 WordPress kurulumu
 • 60 GB alan
 • 600 bin ziyaret

Daha üst düzey Kurumsal planlar ve özel sanal makineler (VM’ler) de mevcuttur.

Bir yeniyseniz veya WordPress sitenizi blog yazmak için kullanıyorsanız ve çok fazla ziyaretçi beklemiyorsanız, Başlangıç ​​Planı yeterlidir. Ancak, ziyaretçilerin muazzam dalgalanmalarını çeken ticari bir WordPress sitesi çalıştırıyorsanız, İşletme veya Kurumsal planlarından birine ihtiyacınız olabilir..

Hangi planı seçerseniz seçin, yıllık planların aylık planlardan daha iyi bir teklif sunduğunu görebilirsiniz..

Destek

Diğer web barındırıcılarının aksine, Kinsta telefonla destek sunmaz. Ancak canlı sohbet mesajlaşma sistemi ile 7/24 çevrimiçi destek sağlıyor. Bu mesajlaşma sistemine Kinsta kontrol panelinizden erişebilirsiniz. Destek ekibinin her üyesi bir WordPress uzmanıdır, bu nedenle sorunlarınızı çözmek için hızlı bir yanıt alırsınız.

Müşteri hizmetleri ekibi, iletişiminizi izlemek için bir bilet sistemi kullanır. Bu sistem, herhangi bir müşteri temsilcisinin müşteri bilgilerinize erişmesini sağlar, böylece durumunuzu yalnızca bir kez açıklamanız gerekir.

Artıları

Kinsta incelememize dayanarak, bir Kinsta barındırma planını seçmenin en önemli avantajları şunlardır:

 • Web sitenizin Google Cloud Platform’da olmasının tüm avantajlarından yararlanırsınız, ancak Kinsta tüm teknik yönleri ele alır.
 • Barındırma hızlı ve otomatik olarak ölçeklenebilir, böylece web sitenizin performansının trafik artışları sırasında etkilenmemesi sağlanır.
 • Kapsamlı aktif ve pasif güvenlik önlemleri, kolay kurtarma için günlük otomatik yedeklemeler dahil olmak üzere sitenizi korur.
 • Sitenizi bir yedeklemeden geri yüklemeniz gerekiyorsa, sitenizi yayına almadan önce bir test ortamında çalıştırabilirsiniz.
 • Dost WordPress uzmanlarından 7/24 çevrimiçi destek.
 • WordPress web sitesi geçişi tüm barındırma planlarında ücretsizdir.
 • Trafiğinizle ilgili görüntülenmesi ve anlaşılması kolay istatistikler gösterge tablonuzda mevcuttur.
 • Bir WordPress acemi olsanız bile, anlaşılması ve kullanımı kolay gösterge tablosu.
 • PHP 7.3 ve MariaDB (veritabanı yönetim sistemi) dahil olmak üzere optimum web sitesi yükleme hızları için altyapı.
 • Düzenli ve doğru çalışma ve kesinti kontrolleri ve raporları.
 • Tüm planlarda kesmek düzeltme garantisi ve 30 günlük para iade garantisi.
 • İş akışınızı hızlandıran ve otomatikleştiren geliştirici dostu WordPress barındırma.

Eksileri

 • Telefon desteği yok, ancak Kinsta’nın çevrimiçi desteğinin 7/24 hızlı, ücretsiz ve ücretsiz olduğunu düşünmek gerçekten sorun değil.

Sonuç

Dürüst olmak gerekirse, WordPress barındırma deneyiminiz olsun ya da olmasın, web sitenize güç sağlamak ve hedeflerinize ulaşmak için Kinsta tarafından yönetilen WordPress barındırma özelliğini güvenle kullanabilirsiniz.

Kinsta’nın sizin için doğru platform olup olmadığından emin değilseniz, herhangi bir Kinsta barındırma planının risksiz bir denemesi için 30 günlük para iade garantisinden yararlanın. Hizmetten hoşlanmıyorsanız, paranızı sorunsuz bir şekilde geri alabilirsiniz.

Deneyimlerimize ve tipik kullanıcı incelemelerine dayanarak, Kinsta’dan bizim kadar keyif alma şansınız var. Şiddetle tavsiye edilen WordPress ana bilgisayarı!

ÖzetDeğerlendirme Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-12-12Değerlendirilmiş Öğe KinstaTasarım Puanı 51star1star1star1star1starÜrün Adı KinstaPrice
30 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector