Kanada İçin En İyi WordPress Hosting

Çok sayıda etkin barındırma hesabına sahip bir dijital ajans olarak (birçok yan projemiz var ve farklı ana bilgisayarlarla denemek istiyoruz), iyi bir WordPress ana bilgisayarını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Web hosting sağlayıcınızın kalitesi potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.


Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… ev sahibi yaşamsal!

Bunlar Kanada için en iyi WordPress hosting şirketlerimiz, dünyayı şarj etmeyen gerçek kalitede WP hosting.

Kenar notu: 1 numaramızın geçici bir indirimi var, sürerken bir tane al!

İçeriğimize bağlantı veren markalardan / sitelerden birkaçı:

Sitelerde öne çıkanlar

Eşyalarımızı biliyoruz, birçok referansımızın küçük bir örneği:

Tom tutkulu ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla anlıyor. Yepyeni web sitemi nasıl kullanacağım konusunda bilgi paylaşma ve beni becerme isteğini gerçekten takdir ettim. Teşekkürler Tom!

Sally Mac
İçindekiler

MangoMatter mevcut web sitemizi tasarlamayı çok kolaylaştırdı. Tom, ilk konsültasyondan tamamlanmaya kadar kişisel olarak dahil edildi ve gerekli olabilecek herhangi bir ince ayar için hala kullanılabilir.!

Demitrios Lecatsas
Taze Saç

Tom’u web sitemizi tasarlaması için seçtik çünkü tasarladığı diğer web sitelerinin stilini beğendik. Tüm süreç stressizdi. Tom çok yardımcı oldu ve bizim birden fazla istek hiçbiri çok fazla sorun oldu. Tom, çalışmaktan zevk alıyor. Bizim için yaptığı web sitesini seviyoruz, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor.

Carl Olive
bahar!

Mango Madde ile deneyimlerimiz harikaydı! Tom’la çalışmak çok kolay, olumlu, verimli ve yaptığı işte açıkça parlak. Şiddetle tavsiye edilir.

Lucy Reeves
Nerede Olur?

Tom’a yeni şirket web sitemizi geliştirdik ve sonuçtan çok memnunduk. O sadece özetimizi sunmakla kalmayıp, hiç düşünmeyeceğimiz bazı mükemmel fikirler sunmayı başardı. Hepsinden iyisi, Tom zamanı ile cömerttir ve tavsiye ve destek vermeye hazır olmaya devam eder.

Neil Mackenzie
Enventive

MangoMatter ile çalışmak ne kadar kolay ve sorunsuz bir deneyim! Tom tam olarak neyin peşinde olduğumuzu anladı ve nihai üründen çok etkilendik. Gelecekte MangoMatter’ı tekrar seçmekte tereddüt etmem.

Tyson King
Direktör / Plumbrite Çözümleri

MangoMatter’dan Tom, Web sitemi kurmak için son derece yararlı, profesyonel ve büyük destek oldu, bilgi zenginliği ve çok verimli. MangoMatter tavsiye hiç tereddüt var ve zaten yaptım.

Michelle Watson
tamir ederim

“İyi bir WordPress ana makinesi bulmanın, sağlayıcıların barındırabileceği tüm farklı özellikler, barındırma türleri ve (bazen belirsiz) fiyatlandırma yapıları ile biraz zor olabileceğini görüyoruz..

Bu nedenle, aramanızı kolaylaştırmak ve biraz zaman kazanmak için birlikte çalıştığımız (veya çalıştığımız) ana bilgisayarları analiz ettik ve derecelendirdik, bu da ilk 10 WordPress ana bilgisayarımızla sonuçlandı. Barındırma özellikleri ve fiyatlar değiştikçe bunu güncel tutmaya çalışıyoruz, bir hata bulursanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ”

Matthew RogersMatthew Rogers
Barındırma Editörü

Best WordPress Hosting Canada – Değerlendirmeler Mayıs 2020

1. WHC.ca

İnternet sitesi: whc.ca
Fiyat:
3,89 $ (CAD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Hem Doğu hem de Batı kıyılarındaki veri merkezleri ile yerel WordPress barındırma hizmeti için tercih edilirler. WHC 2003’ten beri var ve inanılmaz derecede güvenilir.

Hosting ve alan adlarına ek olarak WHC, ücretsiz denemelerle deneyebileceğiniz SEO ve E-posta pazarlama planları sunar.

E-posta, telefon ve sohbet yoluyla 7/24 iki dilli (!!) destek sunuyorlar & sınırsız disk alanı içerir. + Aslında CAD ile şarj ediyorlar, yay!

En ucuz planları sadece başlıyor 3.89 CAD / ay (5.99 $ ‘dan düştü).

Artıları:

 • Kanada’da HQ + Sunucuları
 • Sınırsız disk alanı
 • Mükemmel hızlar!
 • 7/24 iki dilli destek

2. SiteGround

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat:
3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround logosu

SiteGround, küresel WordPress sahnesinde bir mamut, WordPress tarafından resmi olarak WordPress için önerilen birkaç ana bilgisayardan biri. Sunucuları birinci sınıf (ve global) olsa da, ne yazık ki Kanada’da herhangi bir sunucuları yok (ancak bu sorunu çözmek için CloudFlare gibi bir CDN kullanabilirsiniz). Onlar hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, hız ve güvenlik etrafında özel olarak tasarlanmış sistemleridir. Hız için, performansı en üst düzeye çıkarmak için SuperCacher adlı özel bir WordPress eklentisi bile var.

Arka uçlarının kullanımı oldukça kolaydır ve yol boyunca yardıma ihtiyacınız olursa bol miktarda destek seçeneğine sahiptirler (Bilgi Tabanı, Eğiticiler, Canlı Sohbet, Telefon ve Bilet Desteği gibi).

Ayrıca WordPress için tavsiye edilirler, WordPress tarafından (oldukça nadirdir! Tabii ki, onlara attığınız CMS’lerle başa çıkabilirler).

SiteGround’un 3 barındırma planı vardır, en uygun planı USD $ 3.95 / ay (normal fiyattan% 67)!

Artıları:

 • Ücretsiz SSL
 • WordPress tarafından tavsiye edilir
 • Yüksek performanslı sunucular
 • Kolayca ölçeklenebilir

3. Greengeeks

İnternet sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat:
2,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks logosu

GreenGeeks kitaplarımızda başka bir kazanan. Burada bir veri merkezi olduğu için Kanada’daki performansları gerçekten iyi değil. Enerji tüketimini rüzgar enerjisiyle 3 kez şebekeye geri koydukları için de süper çevre dostudurlar.!

Ayrıca 7/24 destek, sınırsız disk alanı sunar ve hatta WordPress’e özel barındırma planları vardır. Ayrıca, ücretsiz bir alan adı, site taşıma, SSL sertifikaları ve daha fazlası gibi her paketle birlikte gelen tüm freebies’lerden gerçekten hoşlanıyoruz.

Hıza gelince, küresel veri merkezlerinin yanı sıra, SSD’leri LiteSpeed ​​ve PowerCacher adlı özel teknolojisi ile birlikte kullanarak performansı en üst düzeye çıkarıyorlar, oldukça etkileyici.

Memnun kalmazsanız buna 30 günlük para iade garantisi ekleyin.

En ucuz planları sadece başlıyor USD $ 2.95 / ay (aşağı $ 9.95).

Artıları:

 • Süper yeşil!
 • Sınırsız disk alanı
 • 7/24 destek

4. HostUpon

İnternet sitesi: hostupon.ca
Fiyat:
2,96 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostUpon logosu

HostUpon alabileceğiniz kadar Kanadalı, Toronto’daki iyi optimize edilmiş bir veri merkezi, yerel satış + desteği ile müşteri memnuniyetine olan bağlılıkları etkileyici.

Ayrıca sınırsız disk alanı, eski ana bilgisayarlardan ücretsiz WordPress transferleri, ücretsiz alan adı ve 7/24 WP desteği ile WordPress’e özel hosting planları var. Hedef pazarınızın ABD’de olması durumunda, orada da 3 sunucuları var.

3 hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 2,96 USD / aylık (7,95 $ / aylık).

Artıları:

 • Sınırsız disk alanı
 • Kanada merkezli destek ve satış ekibi
 • Ücretsiz alan adı

5. WP Motoru

İnternet sitesi: wpengine.com
Fiyat:
35 $ ​​(USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WP Motor logosu

WP Engine, yönetilen WordPress barındırma konusunda pazar lideridir (şu ana kadar bahsettiğimiz şey olan WordPress’i destekleyen paylaşılan barındırma ile karıştırılmamalıdır). Yönetilen ana bilgisayarlar genellikle daha pahalıdır, çünkü – adından da anlaşılacağı gibi – sadece sitenizi barındırmaktan çok daha fazlasını yönetir. Sunucu yığınlarındaki her şey WordPress ve WordPress için optimize edilmiştir.

7/24 destekledikleri WordPress’te uzmanlaşarak, herhangi bir sorunu sorunsuz bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Bunun da ötesinde, herhangi bir WordPress çekirdek güncellemesiyle de ilgilenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Ve büyük bir güncelleme olduğunda, hiçbir şey kırılmadığından emin olmak için güncellemeden önce siteyi test ederler, birinci sınıf hizmet. Ayrıca canlı gerçek zamanlı tehdit algılaması var, DDOS saldırılarını aktif olarak engelliyorlar ve hatta saldırıya uğradığında sitenizi ücretsiz olarak düzeltirler…

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini haklı çıkarmanın ötesinde! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları USD $ 35 / ay.

Artıları:

 • Yüksek performanslı sunucular
 • Son derece uzmanlaşmış destek
 • Yüksek performans

Eksileri:

 • Pahalı

6. HostGator

İnternet sitesi: www.hostgator.com
Fiyat:
5,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostGator logosu

HostGator çok eskidir, barındırma alanında kıdemli bir kişidir, aslında BlueHost gibi diğer birçok barındırma markasına da sahip olan EIG adlı bir şirkete aittir. ABD’de yaşıyorsanız sorun olmaz, Kanada’da yaşıyorsanız büyük olasılıkla uygun değildir, ancak isterseniz bunu yapabilir (belki CloudFlare gibi bir CDN kullanarak).

Onlar en ucuz planı 100k ziyaretçilere izin WP belirli hosting planları var. Bu paketler WordPress için tamamen optimize edilmiştir ve bir fark yaratır. HostGator’ın olumlu yönlerinden biri, destek seçeneklerindeki çeşitliliğidir, her zamanki canlı sohbet, telefon ve destek biletlerinden video eğitimlerine ve bilgi tabanına kadar her şeye sahiptir..

Artıları:

 • Ucuz
 • İyi maliyet / değer dengesi

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok
 • Genel olarak daha düşük kaliteli hizmetler

7. InMotion Barındırma

İnternet sitesi: www.inmotionhosting.com
Fiyat:
7,26 $ (USD)
Disk alanı: 40 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

InMotion Hosting logosu

InMotion Hosting, işletme barındırma çözümleri ile tanınır, destek ve kalite açısından her zamanki web barındırma hizmetinin üzerinde bir adımdır. Ayrıca biraz daha pahalı ama 40GB ve aylık 20k ziyaretçiye kadar WordPress’e özel hosting planları var.

Bununla birlikte, HostGator gibi, Kanada’da da sunucuları yoktur, bu nedenle planlarını kullanmak istiyorsanız, Kanada’dan hızları en üst düzeye çıkarmak için bir CDN’yi etkinleştirmenizi kesinlikle öneririz. Bunu, normal destek seçeneklerinin yanı sıra, üyelerin birbirlerinin sorularını yanıtlayabilecekleri topluluk tabanlı bir forum türü bölümüne de sahibiz. Destek her zaman güçlü yönlerinden biri oldu, bu yüzden muhtemelen ihtiyacınız olmayacak.

Artıları:

 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • Büyük destek

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok

8. Bulut Yolları

İnternet sitesi: www.cloudways.com
Fiyat:
10 $ (USD)
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Cloudways logosu

Cloudways, adından da anlaşılacağı gibi, bulut barındırma ile ilgilidir. Diğer sağlayıcıların veri merkezlerini kullanırlar ve bunlara uygulamaları dağıtmanıza ve yönetmenize olanak tanırlar. Ortakları arasında Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch ve Google Cloud Platform.

WordPress’e özgü olmasa da, CloudWays özel bir önbellek eklentisi ve çok iyi optimize edilmiş sunucu yığınları gibi bazı WP’ye özgü özellikler sunar. Ortaklarından birinin de Kanada’da bir sunucusu var, bu nedenle hız bir sorun olmayacak.

Cloudways ile ilgili harika şey ölçeklenebilirlikleri, çok sorunsuz. Her zamanki barındırma sağlayıcınızla karşılaştırıldığında biraz farklı şeyler yapıyorlar, bu yüzden orada küçük bir öğrenme eğrisi var … ama buna değer. Ayrıca, destekleri birinci sınıf ve çok duyarlı.

Artıları:

 • Süper ölçeklenebilir
 • Birden çok sağlayıcı

Eksileri:

 • Biraz daha pahalı

9. Hayalet

İnternet sitesi: www.dreamhost.com
Fiyat:
2,59 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

DreamHost logosu

DreamHost, ABD’de yaşıyorsanız başka bir harika seçenek olurdu (ancak yine de bir CDN’yi etkinleştirebilir ve isterseniz bunları kullanabilirsiniz). Uzun zamandır varlar ve hem hizmet kalitesi hem de (dış kaynak kullanmadıkları) destekleri ile büyük bir üne sahipler.

Paylaşımlı barındırma planlarından DreamPress adını verdikleri yönetilen WP planlarına kadar birden fazla WordPress’e özgü planı vardır. Her iki tip de çalışır, ancak DreamPress pastayı birkaç ekstra WP özelliği ile alır. Temel WordPress planları sınırsız disk alanı, SSD barındırma ve hatta 97 günlük para iade garantisi içerir.

Artıları:

 • Kaliteli hizmetler
 • Şirket içi destek

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok

10. Bluehost

İnternet sitesi: www.bluehost.com
Fiyat:
3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bluehost logosu

BlueHost, EIG’yi satın aldığından beri iyi bir koşuya sahip olmasa da, kendilerini daha iyi destek ve artan performans sunan iyi WordPress odaklı planlarla yavaşça kullandılar.

WP planları, otomatik WordPress güncellemelerini, kullanışlı bir hazırlama ortamını ve planlarından birine kaydolduğunuzda anında WordPress yüklemesini içerir. Ayrıca orada çeşitli seçeneklerle 7/24 destek sunuyorlar. Hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi vardır.

Artıları:

 • Rekabetçi fiyatlar
 • WordPress siteleri için uygun

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok

İyi bir WordPress Sunucusu Nasıl Bulunur?

Kanadalı web barındırma telefonu

Ne zaman yeni başlıyorsanız ve belki sıfırdan bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, birçok insan ucuz ve işi bitiren bir Kanadalı web barındırma arar, ancak onlar olmadan yönetebilmeleri için çok karmaşık değildir ek yardım. Çok özel ve karmaşık bir web uygulaması veya platformu başlatmayı planlamıyorsanız, daha ziyade her zamanki iş siteniz, blogunuz, e-ticaret mağazanız vb. … CMS’lere göre WordPress.

Başlamak kolay ve kullanımı ücretsiz, ancak birçok insan oluşturmaya çalıştıkları web sitesinin Managed WordPress Hosting (pahalı tür) veya WordPress’i destekleyen daha genel paylaşılan barındırma kullanımını garanti edemeyebilir. (genellikle ne öneriyoruz). Bu yazıda, WordPress ve WordPress Hosting’i açıklamayı ve Kanada’nın sunduğu en iyi WordPress ana bilgisayarlarında nelerin aranacağını göstermeyi amaçlıyoruz. Bununla birlikte, başka bir ülkedeyseniz, aşağıdaki en iyi WP barındırma karşılaştırmaları da var. en iyi WordPress Avustralya ve en iyi İngiltere WordPress barındırma.

WordPress Açıklaması

WordPress, şu anda web sunucularının çoğuna yükleyebileceğiniz bir CMS’dir (şu anda tüm internetin% 25’inden fazlasını çalıştırmaktadır). Çoğu WordPress Ana Bilgisayarı, yazılımın tek tıklamayla yüklenmesini sağlar. Ve çoğu açık kaynaklı yazılım gibi, WordPress de genel nüfus için ücretsizdir, yay. Genellikle küçük ve orta ölçekli işletme siteleri, bloglar, e-ticaret mağazaları ve hatta forumlar için site oluşturma platformudur, çünkü web sitelerini kullanmak ve oluşturmak / tasarlamak çok kolaydır.

WordPress Hosting Nedir??

WordPress Hosting, WordPress’i destekleyen herhangi bir web barındırma sağlayıcısını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Farklı web barındırma, paylaşılan, bir vps, adanmış barındırma ve bulut barındırma için farklı barındırma türleri sunabilir. Her şey, kişinin kendi sitesini kurma konusunda sahip olduğu uzmanlık düzeyine ve özel ihtiyaçlara bağlıdır..

Bir WordPress ana bilgisayarını seçerken, en yaygın olarak kullanılan barındırma (veya ucuz WordPress barındırma :)). Bu tür barındırma, farklı web sitelerinin maliyeti büyük ölçüde azaltan tek bir sunucuyu paylaşmasına izin verir. Bu tür bir barındırma için bazı dezavantajlar olsa da, WordPress kullanıcılarının site bilgilerini nasıl sakladığı konusunda hala çoğunluktadır.

Ucuz WordPress Hosting – Avantaj ve Dezavantajları

Artıları:

 • Kurulumu kolay ve kullanıcı dostu
 • Ucuz
 • Birçok ana bilgisayar sınırsız alan adı, e-posta, site trafiği ve depolama alanı sunar
 • Daha özelleştirilebilir

Eksileri:

 • Sınırsız WordPress Hosting özelliklerinin tavanı olabilir
 • Kaynaklar diğer web siteleriyle paylaşılıyor
 • Sunucudaki diğer siteler web sitenizi yavaşlatabilir

Kanada WordPress ana bilgisayarlarında aranacak özellikler

web sitesi oluşturmaArtık WordPress’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını anladığımıza göre, bazı WordPress ana bilgisayarlarını diğerlerinden öne çıkaran şeyin ne olduğunu görebiliriz.

Web üzerinde çok sayıda WordPress barındırma şirketi bulunmaktadır. Birçoğu ihtiyaç duyabileceğiniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz, ihtiyaç duymadığınız özellikler ve bazıları web sitenizi ve onu nasıl oluşturabileceğinizi etkileyebilecek özellikler sunar.

Listeyi birkaç önemli özelliğe daraltmak önemlidir, böylece hangi ana bilgisayarların iyi olduğunu ve hangi ana bilgisayarların zamanınıza değmeyeceğini kolayca görebilirsiniz. İşte en iyi WordPress Host’larında aramak istediğiniz özelliklerden bazıları:

Alan Adı Barındırma

Genellikle, bir WordPress ana bilgisayarı seçtiğinizde alan adlarını da kaydedebilecek bir tane bulmak istersiniz. Bu şekilde, barındırma + alan adınız aynı şirkettedir ve desteği çok daha kolay hale getirir.

Blog Barındırma

WordPress ana bilgisayarlarına bakan insanların çoğu, blog özellikleri için ona doğru yöneliyor, bu nedenle en iyi WordPress ana bilgisayarlarının, blogcuların WordPress’i gecikmeden indirmesini ve kullanmaya başlamasını kolaylaştıran özelliklere sahip olması gerekiyor.

Yani, web barındırma sağlayıcıları gerçekten WordPress için 1 tıklama yükleme seçeneğine sahip olmalıdır.

E-posta hesapları

Özel bir alan adı ile kişisel bir e-postaya ihtiyaç duyulur. En iyi WordPress e-posta barındırıcıları, sınırsız miktarda e-posta hesabına izin verir, böylece siz ve tüm ekibiniz özelleştirilmiş alan adları kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Bu e-posta hesaplarını bilgisayarınızın kontrol panelinden ayarlayabilir ve bunları işletme uygulamalarına bağlayabilirsiniz.

Bant Genişliği ve Disk Alanı

WordPress barındırıcınızda aranacak başka bir özellik, e-posta, depolama alanı, etki alanları, bant genişliği vb. Bazı ana bilgisayarlar bu sınırsız özellikleri hakkında övünmesine rağmen, aslında bu özelliklerin web sitenizin çalışma şeklini etkileyebilecek bir tavan olabilir.

Bu nedenle, en güvenilir ana makineler, sınırlarınıza ulaştığınızda sizi uyarır ve ölçekleme seçenekleri hakkında bir diyalog açar. Bu, özellikle web siteniz için depolama koşulları ve bant genişliği, seçeneklerinizi ve sınırlarınızı anlamadığınız sürece oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir..

WordPress Hosting Güvenliği

SSL sertifikalarıBir web sitesi oluşturduğunuzda, güvenli olmasını istersiniz, bu nedenle, web sitenizi başlattığınızda umduğunuz içinizin rahat olmasını sağlayabilecek bir barındırma sahibi olmasını istersiniz, böylece hiç kimse içeriğinizi değiştiremez veya izniniz olmadan herhangi bir şekilde site.

Bu nedenle, diğer temel güvenlik taktiklerinin yanı sıra yazılım güncellemeleri, izleme, ücretsiz SSL sertifikaları, DDoS koruması gibi bazı genel güvenlik olanakları sunan bir ana bilgisayar isteyeceksiniz. Ancak en azından bir ana bilgisayar WordPress yazılımınızı güncel tutabilmelidir.

Hosting Hızı

En hızlı WordPress barındırma şirketleri, web sitenizdeki içeriğin en yakın sunucudan konumlarına site ziyaretçileri bilgisayarına teslim edilmesini sağlayan bir CDN (yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunanlar gibi) kullanır..

Bu, daha kısa yükleme süreleriyle sonuçlanır ve ziyaretçi için daha iyi bir genel deneyim sağlar. Özellikle bir e-Ticaret web sitesi kullanıyorsanız son derece önemli bir özelliktir.

Potansiyel müşterilerinizin hayal kırıklığına uğramasını önler ve hatta geliri artırabilir.

Sunucu Konumu

Sunucu konumu önemli olmakla birlikte, eskisi kadar önemli değildir. CloudFlare gibi bir CDN kullanıyorsanız, veri merkezinizin konumunun büyük bir etken olması gerekmez. Bununla birlikte, hedef pazarınız buradaysa, Kanada’da bir veri merkezine sahip olmak yine de idealdir.

Sunucu Çalışma Süresi

Bir sunucunun zaman geçireceği zamanlar vardır. Bu sadece teknolojinin doğası. Ancak, kaçınmak istediğiniz şey, sunucu ziyaret sürelerinin düşük olduğu bir ana makinedir, çünkü site ziyaretçileriniz orada olmadığında sitenizle etkileşimde bulunmakta zorlanabilir.

Yani, bir WordPress ana bilgisayarında aramak istediğiniz şey,% 99.9’luk bir çalışma süresine sahip olanıdır, böylece herhangi bir site ziyaretçisinin web sitenizi bulma şansı düşüktür.

Müşteri desteği

destek seçenekleriBu, bir ev sahibi seçerken listenin başında yer almaz, ancak web sitesi oluşturma konusunda yetenekli değilseniz ve aniden web sitenizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız tüm fark anlamına gelebilir..

Bu konuda biriyle iletişim kurabilmek, web sitenizin dayandığı sunucuda neler olduğunu anlamanıza veya sonunda görünen bir sorunu çözmenize yardımcı olabilir..

Sistem Yedekleri

Sunucular çökebileceği ve kazalar olabileceğinden, barındırıcınızın e-postanızı, veritabanınızı ve web sitenizi yedekleyip yedekleyemediğini bilmek önemlidir. Çünkü trajedi grev yaparsa, en kötü durum ortaya çıkarsa sitenizi daha kısa sürede yeniden çalışır duruma getirebilirsiniz..

Bu nedenle, barındırıcınızın otomatik aylık, haftalık veya günlük yedeklemeleri olup olmadığını kontrol etmek istersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Linux veya Windows için en iyi hosting hangisidir??

WordPress’i Windows barındırma üzerinde çalıştırmak teknik olarak mümkün olsa da, bunu önermiyoruz. WordPress’i çalıştırmak için en iyi barındırma ortamı kesinlikle Linux’tur ve WordPress kurulumlarının büyük çoğunluğu Linux barındırmada çalışır (ve Windows barındırma ile karşılaştırıldığında çok daha ucuzdur).

Barındırma yapmadan bir WordPress sitesi oluşturabilir miyim?

Evet, sitenizi oluşturmak için WordPress.com’u kullanabilirsiniz, sizin için barındırma ile ilgilenirler. Tasarım ve markalama ile ilgili sınırlamalar olsa da ücretsiz olarak da yapabilirsiniz (profesyonel URL yok gibi, siteniz.wordpress.com gibi bir alt alan adı URL’niz olurdu). Ücretli planları daha fazla esneklik sunuyor. Barındırma yapmadan bir WordPress sitesi oluşturmanın başka bir yolu, aslında WAMP kullanarak kendi bilgisayarınızda barındırmaktır, ancak bu daha ayrıntılı bir kılavuz gerektirir.

WordPress’i ücretsiz kullanabilir miyim?

WordPress’in kendisi gerçekten ücretsiz olsa da, bir alan adı ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir. Ücretsiz bir WordPress sitesi oluşturmak istiyorsanız, ücretsiz olan WordPress.com’u (WP’nin tam sürümü olan WordPress.org ile karıştırılmamalıdır) kullanmanız gerekir. plan.

En hızlı WordPress hosting nedir?

Bize göre, en hızlı WordPress barındırma hizmetleri genellikle Kinsta veya Pressidium gibi WordPress barındırma sağlayıcıları tarafından yönetilir. Süper hızlı ve sadece WordPress web sitelerini barındırmaya odaklanıyorlar, ancak daha yüksek maliyetlerle geliyorlar.

Bir WordPress web sitesini barındırmanın maliyeti nedir??

Barındırma hizmetinizin bir WordPress sitesini barındırma maliyeti ne kadardır sizin ihtiyaçlarınıza veya daha spesifik olarak web sitenizin ihtiyaçlarına bağlıdır. Bir küçük işletme web sitesi veya bloguna ev sahipliği yapmak istiyorsanız, ortalama 5 ABD doları / ay civarında olan paylaşılan barındırma ile gidebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesini veya forumu barındırmanız gerekiyorsa, yaklaşık 30 ABD doları / ay’dan başlayan yönetilen bir WordPress barındırma sağlayıcısına bakmanız gerekebilir..

WordPress yeni başlayanlar için kullanımı kolay mı?

WordPress’in acemi olarak kullanımı çok kolaydır. İnternetin% 30’undan fazlası WordPress tarafından desteklenmektedir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Çevresindeki en kolay web sitesi oluşturma araçlarından biridir ve sıkışmanız durumunda size yardımcı olacak büyük bir topluluğa sahiptir. Çevrimiçi olarak da bir sürü öğretici var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map