HostPapa İncelemesi

HostPapa Logosu


Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
3,36 ABD doları / ay – 3,36 ABD doları / ay – 3,95 ABD doları / ay

Bu inceleme, Kanada için bir web barındırma hizmeti olarak HostPapa’ya odaklanmıştır, ancak incelemenin çoğu, başka bir ülke için kullanmak istiyorsanız da geçerlidir. HostPapa Kanada üzerinden ve aracılığıyla, merkez ve veri merkezleri Toronto’da, VE onlar CAD (çoğu web barındırma USD olarak ücret olarak bu gün bulmak zor). Memnuniyetle onları Kanada için harika bir web barındırma sağlayıcısı olarak öneriyoruz (Gerçi bunlar genellikle herhangi bir ülke için mükemmel bir seçimdir)!

Biz genel olarak kalitesini belirlemek için bir web barındırma aşağıdaki 4 yönlerini bakmak: Kullanım kolaylığı, Hız (global düzeyde), Destek ve Çalışma Süresi. HostPapa tüm puanlarda çok yüksek puan aldı!

HostPapa seçmek için haklı nedenlerinizYUKARI

HostPapa’nın en iyi özellikleri olarak düşündüğümüz şeyle başlayalım, hemen rakiplerine üstünlük katanlar. İyi bir web barındırma arayan insanların çoğunluğu için, aşağıdaki hızlı özet onları HostPapa ile gitmek için ikna olduğuna ikna etmek için yeterlidir.

 1. Kanada’daki sunucular: Birçok insan için bu en önemli karar noktasıdır. “Kanada” web barındırma hizmeti veren web barındırma sunucularının çoğunda yalnızca ABD’de sunucular bulunur. HostPapa’nın aslında Kanada’da (Toronto’ya özgü) sunucuları vardır, bu da Kanadalı bir kitle için daha az yükleme süresi anlamına gelir.
 2. 7/24 destek: Süper yararlı ve bu telefon, sohbet ve bilet yoluyla, seçim sizin. Doğru şekilde kurmanıza yardımcı olmak için 30 dakikalık bire bir oturumlar bile sunuyorlar.
 3. Bir sürü ücretsiz şey: Ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz CDN entegrasyonu, ücretsiz web sitesi geçişi… seviyoruz!
 4. 30-gün para iade garantisi: Herhangi bir sebepten memnun değil misiniz? Sorun değil, kaybedecek bir şeyin yok.
 5. Bol Disk Alanı: Temel planları, büyük bir e-ticaret mağazasına güç sağlayacak 100 GB ile geliyor… yakında disk alanınız tükenmeyecek.

Gerçekten beyinsiz. Maliyetlere gelince, 3 barındırma planı var, en uygun planı sadece 3,36 CAD / ay!

HostPapa barındırma araştırması

HostPapa İncelemesi

HostPapa, paylaşılan, bayi ve sanal özel sunucular (VPS) dahil olmak üzere barındırma hizmetleri sağlamaya odaklanan özel bir şirkettir. Şirket 2006 yılında Jamie Opalchuk tarafından kuruldu. Merkez ofisleri Kanada’da yerleşik olup, müşteri odaklılıklarının çoğu Kanada’da ikamet etmektedir..

HostPapa kurumsal sorumluluğu ciddiye alır. Onlar yeşil gitmek için bir taahhüt yapan ilk Kanadalı web hosting şirketlerinden biridir. % 100 yeşil yenilenebilir enerji kullanarak çevre koruma önlemlerini dikkate alırlar. Web sunucuları, ofis alanları ve veri merkezlerinin tümü yenilenebilir enerji ile güçlendiriliyor.

Şirket, hem kurumsal hem de endüstri ödülleri kazandı. Better Business Bureau’dan (BBB) ​​bir akreditasyonu var. 2013-2016’dan itibaren, Kanada’nın En Hızlı Büyüyen Şirketlerinden biri olarak Profit 500’den ödül aldılar.

Fiyatlandırma

Aşağıdaki planları inceleyeceğiz, fiyatlandırmanın burada daha yüksek olduğunu göreceksiniz … Bu, HostPapa’nın normal fiyatıdır, ancak inceleme bağlantılarımızdan birini geçerek, yalnızca 3,36 ABD doları için bir plan alabilirsiniz. Şimdi bakalım, HostPapa üç tür Web Hosting Planı sunuyor. Bunlara “Başlangıç”, “İşletme” ve “İşletme Profesyonel” denir.

HostPapa Web Hosting

En ucuz Başlangıç ​​planı, 36 ay önceden ödeme yaparsanız ayda 3,95 CAD’dir. Ancak, en az 24 ay ve 12 ay için ödeme yaparsanız, aylık 4,95 CAD ve 5,95 CAD tutarındadır. Planlarıyla, ayda bir ay ödeme şeklini seçemezsiniz.

Başlangıç ​​Planı size hosting hesabınızda iki web sitesi barındırma olanağı sunar. Ayrıca, size 100 GB değerinde depolama alanı sağlar. Bu konuda iyi bir şey, sınırsız bant genişliği sunmalarıdır. Bu, sunucudan veri isteyen aygıta sınırsız veri aktarabileceğiniz anlamına gelir. En ucuz plan, 12 ay veya daha uzun planları tercih ederseniz size ücretsiz bir alan adı kaydı da sağlar..

HostPapa, kullanımı kolay web sitesi oluşturucu ile birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturma olanağı sunar. Kendi web sitenizi oluşturmak için herhangi bir kodlama veya tasarım deneyimine ihtiyacınız yoktur. Sürükle ve bırak özelliği vardır ve çeşitli widget’lar ve uygulamalar sağlar. Buna ek olarak, çeşitli nişler için uygun yüzlerce çarpıcı web sitesi şablonu sağlarlar. Kullanmakta olduğunuz tüm ürünleri ve / veya hizmetleri yönetmek için kullanıcı dostu kontrol panelleri ve HostPapa panolar sağlar.

WordPress tabanlı web sitelerini seviyorsanız, HostPapa sizin için barındırma şirketidir. Tek tıklamayla kurulum özellikleriyle 400’den fazla uygulama yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalar WordPress, Joomla ve çeşitli küçük işletme araçlarını içerir.

Web sitenizi taşımak istiyorsanız, HostPapa bunu ücretsiz olarak yapmanıza yardımcı olacaktır. Web siteniz hassas bilgileri işlerse, şirket ücretsiz bir Let’s Encrypt SSL sağlar. Bu, hem hassas bilgileri korumak hem de web sitenizin Google, Yahoo! Ve Bing gibi arama motorlarındaki sıralamasını artırmak için iyidir.

HostPapa, şaşırtıcı Cloudflare dağıtım ağları ve SuperMicro sunucularının bir kombinasyonu aracılığıyla gelişmiş web sitesi performansı sağladığından kullanıcı deneyimi daha da üstündür. Güçlü sunucuları sayesinde kullanıcılar gecikme yaşamayacak ve web sitesi performansının düşük olduğuna dair bir belirti görmeyecektir. Ayrıca, web sitesi çökmelerini ve kesinti sürelerini önlemenize yardımcı olan% 99,99’luk bir çalışma süresi vaat ediyorlar.

Destek Seçenekleri

Göründüğü kadar inanılmaz olan HostPapa, müşteri desteği için neredeyse tüm seçenekleri sunar:

 • Onları telefonla arayabilirsiniz,
 • Faks mektubu gönderebilirsiniz,
 • Onlara e-posta ile mesaj gönderebilirsiniz,
 • Onlarla canlı sohbet desteği aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz,
 • Kendi kendine yardım bilgi tabanı ve video eğitimlerini tercih edebilirsiniz,
 • Daha fazla bilgi için haftalık bir web seminerine geçebilirsiniz,
 • Ağ durumunu web sitelerinden kontrol edebilir ve
 • HostPapa’dan bir uzmanla ücretsiz ve özel bire bir video eğitim oturumu seçebilirsiniz.

Şirketin kendi kendine yardım bilgi tabanı ve video eğiticileri, sitenizi nasıl çalışır hale getireceğinizi öğrenmenize yardımcı olmak için yeterlidir. E-posta, destek biletleri, canlı sohbet, telefon ve faks yoluyla 24 × 7 müşteri destek hizmeti sunmaktan gurur duyarlar..

HostPapa ile ilgili benzersiz bir şey, şirketin Ağ Durumunu içeren bir web sayfası sağlamalarıdır. Ağ Durumlarında, şirketin Hizmet Kesintileri, Hizmet Kesintileri ve ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili çeşitli sorunlar yaşayıp yaşamadığını kontrol edebilirsiniz..

Örneğin, FTP Hizmetleri, DNS Kontrol Panelleri, Posta Teslim Servisleri, mySQL Veritabanı Servisleri ve benzerleriyle ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ağ Durumu sayfaları ayrıca planlı bakım programları da içerir. Bunların hepsi sizin gibi web sitesi sahipleri için çok faydalıdır. Web sitenize gelince önceden plan yapmanıza ve düşünmenize olanak tanır.

İncelemelere gelince, HostPapa açık bir kazanan. Çoğu kullanıcı, ihtiyaçlarına göre sorun giderme yönergeleri sağlayan mükemmel müşteri desteği deneyimledi. Hemen hemen her inceleme, destek ekibinin çok profesyonel ve zamanında olduğunu belirtti. Hatta bazıları, müşteri destek ekibinin kullanıcıların beklentilerini aştığını söylüyor.

Artıları

HostPapa’ya kaydolmanın belirgin avantajları vardır. Bunlardan bazıları:

Ücretsiz Alan Adı Kaydı

Önceden 12 ay (veya daha fazla) ödenen planları tercih ederseniz ücretsiz bir alan adı kaydı alabilirsiniz. Bu, kendi alan adınızı ücretsiz oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Web sitenizin alan adı için ödeme yapmanız gerekmediğinden, bu size birkaç dolar kazandırabilir.

sınırsız bant genişliği

Web siteniz günde binlerce hatta milyonlarca kullanıcıya ulaştığında, çok miktarda bant genişliğine ihtiyacınız olacaktır. HostPapa’nın Başlangıç ​​Planı ile gün boyunca birden çok web sitesi kullanıcısını barındırabilmenizi sağlayan sınırsız bant genişliği elde edersiniz.

Ücretsiz Let’s Encrypt SSL

Kullanıcılar bugünlerde daha da büyüyor. Web sitesi şifrelemesi ve güvenliği, çoğu web sitesi sahibi için ortak bir zemin haline gelmiştir. HostPapa size web sitenizi daha güvenli hale getiren ücretsiz bir Let ‘Encrypt SSL sağlar. Bu özelliği seçtiğinizde kullanıcılarınızın hassas bilgilerini koruyabilirsiniz.

Mükemmel Müşteri Desteği

HostPapa, şaşırtıcı bir müşteri destek hizmeti sunmaktadır. Üst düzey destek için onlarla iletişim kurmak için birden fazla seçeneğin yanı sıra, ücretsiz bire bir eğitim oturumu da seçebilirsiniz. Özellikle web barındırma ve cPanel yönetiminin iplerini bilmiyorsanız bu çok değerli olabilir.

30-gün para iade garantisi

Soru sorulmadı. Hizmetlerinden memnun değilseniz, size 30 günlük para iade garantisi sunarlar. Bu tek bir şirket taahhüt önce birden çok hosting sağlayıcıları deneyen orada başlayanlar için yararlıdır.

Uygulamaların Tek Tıkla Kurulumu

Arayüzleriyle, mevcut 400’den fazla araç arasından seçim yaparak birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Küçük işletme araçları pakete dahildir ve WordPress ve Joomla ile birlikte gelir. Kodlama deneyiminiz yoksa, tek tıklamayla yükleme özelliklerini kullanmak web sitelerinizi oluşturmanıza kesinlikle yardımcı olabilir.

Eksileri

Temel planda e-posta hesabı yok

Başlangıç ​​Planı, web siteniz için posta kutuları sağlamaz. Böylece, sınırsız e-posta hesabı almak için bir sonraki planı seçmelisiniz. Özellikle Alan adınızda bir e-posta hesabına ihtiyacınız varsa Başlangıç ​​Planı sizin için olmayabilir (ör.. [email protected]).

Sonuç

En üstteki özeti taklit eden HostPapa kesinlikle tavsiye edilen mükemmel bir seçimdir. Kanada’daki hızlı sunucular, CAD fiyatları, mükemmel müşteri desteği, Toronto’daki HQ… beyinsizdir!

ÖzetDeğerlendirme Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-23Değerlendirilen Öğe HostPapaTasarım Puanı 51star1star1star1star1starÜrün Adı HostPapaPrice
3,36 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map