En İyi Bayi Barındırma

Bu sayfaya inen kişilerin çoğunluğu, işlerini bayi barındırma yoluyla ölçeklendirme sürecinde web tasarımcıları olduğundan, bu açıdan geleceğiz.


Bir sürü barındırma hesabı olan bir web ajansı olduğumuzdan (çok sayıda yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), zaten araştırma yaptık ve en iyi satıcı barındırma şirketlerinden birini seçtik. ABD (ve ötesi).

Biz esas olarak hem cPanel hem de WHM içeren satıcı hesapları sunan web sunucularına odaklandık (ancak daha sonra buna değineceğiz).

Yan not: # 1’iniz oldukça büyük bir geçici indirime sahip, sürerken yakala!

Analizi yaptık, bayi barındırma incelemeleri & karşılaştırmanız gerekmez, bu da ABD için en iyi satıcı barındırma sağlayıcılarının bir listesi ile sonuçlanır. Aşağıdaki tablo, bizim görüşümüze göre, derecelendirmeye göre sıralanmış, maliyeti / ay ayrıntılarını gösteren en iyi 5 satıcı ana bilgisayarına kullanışlı bir genel bakış sunar., & en iyi özellikleri.

Web Hosting ŞirketiGenel DeğerlendirmeFiyat / mo.ÖzelliklerDisk Space of account #Website
InMotion logosu $ 13.99 (% 50 İndirim) Sınırsız hesap, 80GB Disk Alanı, Özel IP, Ücretsiz faturalama yazılımı! 80GB Sınırsız
A2HostingLogo $ 13.19 Her Zaman Para İade Garantisi, Dünya çapında Ücretsiz SSL + sunucuları. 30GB 40
siteground logosu 5 kredi / hesap için 17,5 $ Mükemmel performans, ücretsiz 1-tıkla SSL kurulumu, küresel erişim – bazıları hoşlanmayan kredi tabanlı sistem. Kredi başına 10 GB 5
Greengeeks logosu $ 19.95 Süper yeşil, Sınırsız disk alanı, Amsterdam veri merkezi Sınırsız 10
WP Motor logosu 290 $ (Ajans programı için yerinde yok) Uzman WP desteği, süper ileri teknoloji, çok hızlı sunucular. Sınırsız 15

“Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok barındırma şirketi ile, ihtiyaçlarınıza uyan iyi bir tane bulmak çok zaman alıcı olabilir, özellikle de hepsi aynı özellikleri biraz farklı fiyat noktalarında sundukları için, çoğu insan farkın nerede olduğunu merak ediyor…

Yukarıdaki tabloya genel bakışımızın yanı sıra, aşağıda biraz daha ayrıntılı bir ilk 5 de oluşturduk. En iyi web barındırıcılarını sıralamak için aşağıdaki ölçütleri kullandık: Destek, Uygun Fiyat ve Performans / Güç. Zevk almak!”

Matthew Rogers
Barındırma Editörü

Best Reseller Hosting USA – Değerlendirmeler Mayıs 2020

1. InMotion Barındırma

İnternet sitesi: www.inmotionhosting.com
Fiyat:
$ 13.99
Disk alanı: 80GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

90 günlük para iade garantisi, diğer bayi sahiplerinin çoğundan daha fazla disk alanı ve en temel bayi planı için bile sınırsız hesaplar… InMotion bayi hizmetlerinin nasıl pazarlanacağını biliyor. Genellikle üst düzey iş odaklı barındırma planları ile tanınırlar, ancak normal web barındırma paketlerinin yüksek maliyetlerinin arkasında, şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı satıcı hizmetleri sunuyoruz.

Tüm planlar ücretsiz bir alan adı, sınırsız hesap, kötü amaçlı yazılım içerir & Maksimum güvenlik, ücretsiz faturalandırma yazılımı, yedeklemeler ve daha fazlası için DDoS koruması. Şu anda çalıştıkları% 50 indirim ile birleştirin ve gerçekten # 1 noktayı hak ediyorlar!

En ucuz bayi planları sadece başlıyor $ 13.99 (% 50 indirim) 

2. A2 Hosting

İnternet sitesi: www.a2hosting.com
Fiyat:
$ 13.19
Disk alanı: 30GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

A2 Hosting logosu

A2 Hosting, bayi barındırma söz konusu olduğunda ne yaptıklarını bilen başka bir ana makinedir. Benzer bir fiyat için daha az teklif sunsalar da, dünyanın dört bir yanındaki diğer ülkelerde süper hızlı sunucular sunarak ihtiyaç duyduklarında müşterilerinize küresel bir erişim sağlarlar. A2 hakkında InMotion’a kıyasla gerçekten sevdiğimiz şey, platformu WordPress’i olabildiğince optimize etmeye adamış olmaları. WP sunucularında çok düzgün çalışır.

Bunu istediğiniz zaman para iade garantisi ile birleştirin ve kolayca # 2 noktamızı elde edin.

Bayi barındırma planları 40 hesap ve 30 GB depolama alanı için yalnızca 13,19 ABD dolarından başlıyor.

3. SiteGround

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat:
£ 11,25
Disk alanı: Hesap başına 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround logosu

SiteGround, WordPress ile destansı performanslarıyla bilinir (sonuçta, WordPress’in kendileri tarafından tavsiye edilir, bu çok etkileyici), bayi planları için InMotion veya A2’yi tercih ediyoruz. Performansları harika değil, çünkü öyle. Destek ve SG gibi harika bir web barındırıcısından beklediğiniz her şeyle aynı.

Bayi barındırma planlarını nasıl fiyatlandırdıkları, SiteGround, hesap sayısı / disk alanı için daha doğrudan nakit yerine bir kredi sistemi ile çalışır (bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, kesinlikle diğer sistemi tercih ediyoruz). Planları minimum 5 kredi ile başlar = 5x 42 $ / yıl – bu 17,5 $ / ay

4. Yeşiller

İnternet sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat:
$ 19.95 / ay
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks logosu

GreenGeeks kesinlikle en ucuz değil, ama şaşırtıcı performans, küresel veri merkezleri ile geliyorlar ve tükettikleri enerjinin% 300’ünü tekrar şebekeye koyuyorlar! Ayrıca çok ölçeklendirilebilirler, size fatura yönetimi için WHMCS lisansı verir, bazı harika güvenlik özelliklerine sahiptirler ve gerekirse ücretsiz geçişler sunarlar.

En ucuz bayi planları 10 hesap için 19,95 $ / ay’dan başlıyor.

5. WP Motoru

İnternet sitesi: wpengine.com
Fiyat:
 N / A
Disk alanı: N / A
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WP Motor logosu

WP Engine, uzun süredir üst düzey kalite yönetimli WP barındırma için bir standart olmuştur, bu yüzden neden listeden bahsediyoruz. Bir süre burada olacağımız gibi hizmetleriyle birlikte gelen tüm özellikleri listelemeye başlamayacağım… ancak SSL’lerden çarpıcı hızlı sunucu kurulumlarına, CDN’ye, uzman WP desteğine kadar aklınıza gelebilecek her şeyi içerir. güvenlik, otomatik güncellemeler ve çok daha fazlasına.

Bununla birlikte, onları satıcılar için kesinlikle geride tutan şey, fiyatlandırmasıdır… biri yoktur. Bayi barındırma planları hakkında bilgi almak için Ajans programlarına başvurmanız gerekir.

Ajans programı dışında normal fiyatlandırmalarını kontrol ederseniz, 15 site için 290 dolar / ay, bu çok pahalı, ancak daha sonra, yaptıkları işte çok çok iyi.

ABD Satıcısı araştırmacıları ağırlıyor

ABD Bayi Barındırma: Daha Derin Kazmak

ABD’de Bayi Barındırma Araştırması Yapılması Gerekenler.

Şimdi her zamankinden daha fazla, çevrimiçi iş başlatmak harika bir fikir. Amerikalı işletmeler, ömürleri boyunca çevrimiçi alışveriş yapan Amerikalıların% 95’inden yararlanabilir; bunların yarısı internetten alışveriş yapmayı tercih eder.

E-ticaret ve yeni web yöneticilerinden kar elde etmenin yeni ve popüler bir yöntemi, genel olarak bir bayi sunucusu haline geliyor. Bir bayi sunucusu olduğunuzda, işletmelere, web ajanslarına, yeni web yöneticilerine vb. Barındırma alanı satıyorsunuz. Abonelik tabanlıdır, böylece size gerçekten iyi karlar elde edebilirsiniz.

İşletmeniz için barındıran en iyi satıcıyı seçmek, gelire yol açan pürüzsüz bir süreç veya teknik zorluklar ve kötü destek nedeniyle büyük bir baş ağrısı ve kar kaybı olacaktır..

Güvenilir bir plan seçebilmeniz için uygun fiyatlı planlar sunan web barındırıcıları için çeşitli seçenekleri araştırmanız önemlidir. Bulduğunuz ilk seçenekle giderseniz, işletmeniz için en iyi olmayan bir hizmete karar vermiş olabilirsiniz.

Harika bir bayi barındıranı neyin oluşturduğunu bilmek için, mükemmel hizmet için karakteristik olanı bilmelisiniz. Bunlar, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bayi sunucularını araştırırken dikkat etmeniz gereken birkaç şey ve en iyi hizmeti alıp almadığınızı öğrenmek için ipuçları. Btw, ayrıca Avustralya bayi barındırma ve İngiltere bayi barındırma için karşılaştırmalar oluşturduk.

Bayi Barındırma Nedir?

Bayi barındırma tam olarak ne olduğundan emin olmayanlar için, tam bir iş ilişkisi konusunda net değilseniz, biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu, ABD web sunucuları tarafından bireylere, işletmelere ve kuruluşlara sunulan bir hizmettir.

Daha büyük bir sunucudan web alanı satın alarak ve bu alanı, kendileri veya bir web ajansı tarafından tasarlanan ve satıcı ana bilgisayar tarafından yönetilen bir web sitesi isteyen işletmelere satarak başlar. Bayi sunucuları genellikle işletmenin web sayfasını veya sitesini onlar için tasarlar, sayfalara güncel bilgiler verir ve müşteri hizmetlerini işler. Ancak, bu ayrıntıların tümü, birincil ana bilgisayar hizmetinin birlikte çalıştıkları bayi ana bilgisayarlarına neler sunduğuna dayanır..

Bayi barındırma, web sitesi geliştiricilerinin uygulamalarını genişletmeleri, ağlarını genişletmeleri ve gelirlerini artırmaları için mükemmel bir yoldur.

İşletmelerin ana bilgisayarlardan profesyonel hizmet beklediklerine dikkat edin: sitelerinin yönetimi ve işlevselliğine çok güveniyorlar, bu nedenle seçtiğiniz birincil ana bilgisayarın kaliteli olmasını sağlamak size kalmıştır. Aksi takdirde, güvenilmezlik nedeniyle çok para kaybedersiniz. Birkaç önemli bileşene dayalı olarak birkaç potansiyel ana bilgisayarın neler sunduğunu değerlendirmek önemlidir.

Maliyet

Finansal olarak bir bayi barındırma hizmeti için ne kadar harcama göze hesaplamak zor olacaktır. Gelecekteki müşterilerinizin kim olduğunu veya ne kadar alan ödemek istediklerini ve kaç müşteriniz olacağını bilmiyorsunuz. Ne olursa olsun, yine de düzgün ve profesyonel bir şekilde çalışacak uygun fiyatlı bir plan isteyeceksiniz. Kaba bir bütçe hesaplamanız ve her müşteri için ne kadar alan ayırmak istediğinizi tahmin etmeniz ve buna göre ayar yapmanıza izin veren bir plan seçmeniz gerekir..

Her müşteriye bağlı olarak, ihtiyaçlarına göre farklı planlar da ayarlayabilmelisiniz. Bir müşterinin 1gb alanı, başka bir 3gb veya hatta 10gb’si olabilir. Müşteriler için alan hazırlamak zor olsa da, her zaman birkaç plan ayarlayabileceğinizi veya sunabileceğinizi unutmayın..

Hatta Amerika’da, asla ücretsiz bir web barındırma hizmeti bulmak için bekliyoruz. İnanılmaz derecede ucuz planlardan bile kaçınmalısınız, çünkü muhtemelen gerçek olamayacak kadar iyi ve muhtemelen çökmeye eğilimlidirler.

Bant Genişliği / Disk Alanı

İstemci sitelerinizin ne kadar büyük olabileceğini ve aylık olarak ne kadar veri kullanmasına izin verileceğini belirleyecekleri için hem bant genişliği hem de disk alanı sınırlarını her zaman iki kez kontrol edin.

cPanel / WHM Mevcut

Amerika Birleşik Devletleri’nde, cPanel web sitesi barındırma için endüstri standardıdır. Ana bilgisayarların ve müşterilerinin sitelerini kolayca yönetmelerini sağlayan bir kontrol paneli formunda grafik arayüzler ve otomasyon araçları sağlar. CPanel nedeniyle, bir satıcı ana bilgisayar olarak karmaşık bilgisayar yazılımını ve kodlamayı anlamanız gerekmez.

WHM (Web Host Manager), kullanıcıların cPanel hesaplarını tüm istemciler için kolayca yönetmelerini sağlayan bir sistemdir. El ele giderler ve planınız WHM ve cPanel tarafından sürdürülürse, müşterilere çok daha kolay ve fark edilir bir hizmet sunacaksınız. Paketler ve planlar ayarlayabilir, istatistikleri görüntüleyebilir ve birden fazla yükseltme / eski sürüme geçirme hesabını barındırabilirsiniz. Daha ucuz bayi barındırma şirketlerinin bile WHM’ye sahip olmaması nadirdir, ancak asla iki kez kontrol etmek acı vermez.

Sunucu Konumları

Bu, bu listedeki en önemli ve gözden kaçan öğelerden biridir! Her zaman sunucunuzun gerçekten ABD’de olduğundan emin olun. Her yerde barındırabildiğimiz global web sayfalarına erişebildiğimiz için bunu kabul etmek kolaydır. Yurtdışı pazarınızı genişletmeye karar verirseniz, CloudFlare gecikmeleri azaltacaktır.

uptime

Bir sunucunun size% 99 çalışma süresi gibi sattığı herhangi bir talebin satış noktalarını yedekleyebileceğinden emin olun. Yatırım yapmadan önce başkalarının gecikme yaşayıp yaşamadığını görmek için mümkünse yorumları okuyun.

Müşteri desteği

Sunucunuzun 7/24 destekli veya canlı sohbeti olan istemciler arasında tam iletişime izin vermesi çok önemlidir. Müşteriler, başka bir yerde daha iyi bir destek sistemi alabileceklerini ve siteyle ilgili herhangi bir sorunun derhal düzeltileceğini düşünürlerse planlarına devam etmeyeceklerdir..

İzin Verilen Hesap Sayısı

Bir sunucunun bant genişliği ve alan seçeneklerine bakıldığında bu önemli bir hatırlamadır. Ne kadar iş alabileceğinizi ve potansiyel gelirinizi belirler. Kullanabileceğiniz çok fazla hesabınızın olmadığından emin olmak istersiniz, aksi takdirde herkesin boyut kapasitesi ve bant genişliğini tehlikeye atar. Kimsenin kestirilmemesi için işinizde dengeyi korumaya çalışın.

Diğer Özellikler / Teknik Özellikler

Dikkate alınması gereken diğer şeyler hız optimizasyonu (SSD depolama alanı veya LiteSpeed ​​sunuyor mu?), RAM (1 gb’lik Rasgele Erişim Belleği yeterlidir), Disk IO (2mb civarında), günlük yedeklemeler, SSL sertifikaları (ücretsiz olmalıdır), sınırsız bant genişliği ve CPU (Kaç çekirdek var?).

Ayrıca, cPanel ile standart olan WordPress veya Joomla gibi 1 tıklama yükleme komut dosyası uygulamalarını yüklemeniz de yarar sağlar.

Dikkate alınacak her şeyden bunalmışsanız, bayi sahibi olarak ek bir gelir elde edebildiğinizde araştırmanızın ödeyeceğini unutmayın.!

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector